tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cınlak » kışgunu » işi ileri goturmek » ceviriş » dişine gore » ayağına cabuk » kor şans » citmek » yer tutmak veya tutmamak » baba değil tırabzan babası » ısıtma aracı » ruzgâr tutmak veya tutmamak » mudahil » ciğin » mulâyemet » solomlular » ateşduştuğu yeri yakar » buyume » kepce » yuzunu goren cennetlik » iki cami arasında kalmışbeynam » granul » yuzlu » tevessul etmek » bulgarca » ilham etmek veya vermek » garniturlu » gormek » caktırılmak » kestiği veya attığı tırnak ola » ciziktirmek » ar er » otelenme » dağların şenliği veya dağların » cuce » gunduz feneri » ackı » gumleyip gitmek » puskurtmek » bohcasınıkoltuğuna almak » cakırkeyf » uzerine varmak » kalbini calmak » piyasaya duşmek » goreceli » suru » trenckotlu » kacımsama » gunduzcu » inmek »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.