tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kâğıdından değişik olanınıbulm » av donemi » komur kalem » hal etme » koşklu » cekmeli » surgun gitmek » yuzlerce » kamu duzeni » le » gul suyu » arafatta soyulmuşhacıya donmek » ipekcilik » olmezoğlu » tesalup » dovuşcu » yalancıod ağacı » f f » kume » durtuşme » genc » selâmunaleykum » dayanc » gelmeyen veya gelip de kıtalar » yazlıkcı » gorgu » esmer kufler » terbiye almak veya gormek » ozbeoz » ateşcıkmak » cgs » duz yazı » kıctan bacaklı » hayal gucu » bir madde » kacıklık » ustune başına etmek » curcur » icine tukurmek » pekiştirmek » durumu duzelmek » tartışma goturmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » subjektif » dokum » diken ustunde oturmak veya olm » hanefîlik » atla arpayıdovuşturmek veya da » yeni cağ » kor »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.