tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulutcuk » durumu duzelmek » kafayıyere vurmak » granulin » ahzuita » iskeletli hayvan corallium rub » curcunaya cevirmek dondurmek » uzerinde kalmak » suren goruş indeterminizm » bir elle verdiğini obur elle a » ici kalkmak veya kabarmak » ordek » kapısıacık » kecelemek » taşlama işiyle uğraşan usta » dur » zumrutlenme » yaprakcıl » felc » arasıhoşveya iyi olmamak » belirten liste fihrist » ayağa duşmek » dort bir » kor kurşun » buve » defteri durulmek » ustlenme » gecinmek » feleğin sillesine uğramak veya » bisikletci » soğe » carıksız » teemmul » ac acık kalmak » cıkmaz sokak » kullanılırdı » koşelik » taze ot gormuşeşek gibi » pislik boceği » işin kolayına kacmak » cekul » calarma » lig » hayırla anmak veya yad etmek » yapay bobrek » comert » fetiş » yabancısaymak veya tutmak » kacırmak » orge »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.