tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
otumluleşme » imbikten cekmek » toplu calışım » cepez » hesap ozeti » suclandırılmak » peltek dişunsuzu » şikâyetci » olumluluk » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » duşkunleşme » calmadan oynamak » coğaltma makinesi » amaclanma » tıraşcı » temessul » iz » tekaut maaşı » ruzgâr gibi » rasatcı » cepic » carık » yakasına asılmak veya yapışmak » odlekce » ustsubay » dumen » ne imiş » ovulmek » tecavuz » dunya guzeli » samî » cokca » umera » ussubay » pacavra » kullanılan cihaz » ozenci » ağıtcı » cevresel » saydam veya donuk vernik » nur yuzlu » tırnakcılık » komurlu » aslanpencesi » cıkın » corap sokuğu gibi gitmek veya » taahhutname » ıslak sıcan » ufleyici » heyheyleri tutmak veya heyheyl »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.