tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şovale » kopru başı » dolambac » dalkavukca » civicilik » lektor » kac zamandır » cılgınlık » yalın tumce » cozuntu » zevki cıkmak » hareketini inceleyen bilim dal » gecirmek » klorurlendirme » pire icin veya pireye kızıp yo » duzen » utmek » gecim kapısı » ustune bir bardak soğuk su icm » cumbuş » yaradan » sırtustu » gıllugiş » kuculuş » tekcilik » kırmızıcuruk » kan kusup kızılcık şerbeti ict » guzel » afrikalı » kıvanc duymak » goruntuluk » metal parca » bicmek » dik bicme » kucuk karga » sovgu » uzengilenmek » cavdarsız » poker cevirmek » bandrollu » guc kaynağı » gunaha girmek » koy ağası » pandul » tuyu bozuk » kutleştirme » gocuk » u u » ak ek » lule lule »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.