tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murekkeplenme » donmek » hapishane kackını » kem goz » cocuk duşurmek » amasya nın bardağı biri olmaz » cepelli » birbirine surtunmek » ozlu » yer ucmak ii » beklenmediği umulmadığıveya c » derdini marko paşaya anlat » bukulgen » arnavut » kufur kufur » cetinleşmek » kıdemli ustcavuş » kırmızıkart gormek » sutlu kengel » ummetce » guldurucu » fluoresans » tecrubesiz » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gecmek » acıklar livası » orumceklenmek » gorevlendirme » taşıtcı » gocurmek » veche » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yon zarfı » akıldan cıkmamak » odemek » sıcan » aclıktan olmeyecek kadar » sumuksu » uzay kapsulu » i tutmak » davranmak saygıgostermek soz » hukûmet konağı » cubuklama » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yapı sebilhane » tazallum » kafasıorumcekli » egzotik corba » kure » oz ışın »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.