tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munacat » kopru başı » buyukken daha kucuk duruma get » dârıfulful » kilus » balıkgozu objektif » kantara cekmek veya vurmak » edilgen catı » ust deri » sonuc » dolambac » goz bağcılık » gencleştirmek » tunuslu » dort » turnayıgozunden vurmak » İspanyol muziği » renginde sapıdort koşeli olan » uretmek » dişgostermek » ruşvetcilik » hesap vermek veya hesabınıverm » donulme » bonce » yureklilik » ter dokmek » peceleme » goz bebeği » dunya » koc » davul dovmek » facasınıalmak veya al aşağıetm » cağnak » acılmak » oğle tatili » ayağına dolanmak veya dolaşmak » cıkma » gulistan » aranjor » fuzeatar » oyle » yapay dollenme » gorulmek » sacıştırmak » lugatce » cavdar ekmeği » cok gecmeden » mtırak mturak » ad cekilmek » sokağa veya sokaklara duşmek »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.