tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luzumsuzluk » celik pamuğu » gonlunu celmek » başmufettişlik » hukûmet kapısı » temas etmek veya biriyle temas » goturum » fiske kondurmamak veya dokundu » yore » ilaclanma » yardımcıhucre » citileme » boşinanc » şeffaf ışığıgeciren madde sl » hallaclık » cıkarmak » iliğini veya iliğini kemiğini » elekten gecirmek » durulu » terakum » pamukculuk » bulunduğu yer basamak » cene yarıştırma » yuz goz » cadırcı » hıckırık » facunalık » oyle oyle » koşe yazarlığı » dol ayı » bildik cıkmak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » bangladeşli » dort donmek » bir ucu sivri olarak yapılan t » kufelik olmak » cakmaklık » cocuk » lupcu » cekiştiricilik » an anesiz » dollenme » aktualizm » curuksuz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuzde » solusyon » dunyasından gecmek » gockun » sıtma nobeti »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.