tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocmek » catıkaplayıcı » cadır catı » tuf » odeniş » umitsiz » ne haber » kaya ucmazsa dere dolmaz » eşit cenetli » cıkmak » yuzu karışmak allak bullak olm » sakalım yok ki sozum dinlensin » ısparmaca » kısmî secim » tum başlılar » onune bakmak » ateşbocekleri » gecmek » tuyme » uscu » gumruklendirmek » icki masası » okse » kutin » ordunun hareketlerini duşmanda » gelecek zaman sıfat fiili » eline duşmek » mubrem » kırbac » parcası » dorder » traktor » yuzsuzluk » cirişlenmek » besmele cekmek » cıtlatılmak » lâf yok » ust kat » uzerinde » başyarılır kırılır bork fes ic » ters yuz ters yuzune cevirmek » yuz beşlik » sağgozunu sol gozunden sakınma » boynunu bukmek » okuzdili » echel » ikiyuzlu » methusena » masraf kapısıacmak » celenk »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.