tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzının payınıveya olcusunu ve » allah versin » alt yanıcıkmaz sokak » parcalama » cil cil » basıncolcer » cakal » tutuşmak yanmaya başlamak » nasihat etmek vermek veya nasi » cıtlatış » soz veya lâf duşmemek » avarca » suruklemek » koscu » cenevizli » besmele cekmek » esrar cekmek » uykusu kacmak » gu » kure » gudek » cucuk » şukran » hukum surmek » su gibi aziz ol » yuksek perdeden » mızrap » dokum » orakcılık » satranc vezni » duz yuzeylerden her biri » yavaşca » olumsuz » duğu » nefsi mudafaa » bir avuc » onleme » kıcına bakarak veya kıcına bak » dayak cennetten cıkmıştır » ozenticilik » ceşitli ogelerin perde aksesu » benlikci » kirli camaşırlarınıortaya dokm » şıralık uzum » omurlu » oğlen » ozur dilemek » ağustos boceği » iyi gozle bakmamak » takipcilik »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.