tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
komurluk » duşuk » cekmek » muşareket » erik receli » bocekcil » pabuccu » durulme » uşutucu » homoseksuel » yukleme » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » sun î kalp » mes ul tutmak » gubrelenmek » karşıtcı » uc budak » muşekkel » goz kuyruğuyla bakmak » soz birliği » holluk » luks » honduraslı » gocer konar » hopurdetme » bacak bacak ustune atmak » tok sozluluk » kenarda koşede » guzellik » kamcılayış » suciceği » bosmek » sudan gecirmek » tumel » figuranlık » cokmek » peşinden yurumek » nobetcilik » mal mudurluğu » tuylenme » goğuslu » nufus kutuğu » sure sonu » cark etmek » rustik » posta koymak veya atmak » cayırlamak » durtuş » elektromanyetik guc » duşunuş »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.