tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cicek durumu » akcıl » topcu » toprak cimento » coluk cocuk » uşmek » sırtından para kazanmak » gudeleme » nusha » calgıorağı » allah bir yastıkta kocatsın » on oda » gosterilmek » bekci kalmak » istifcilik » bin yaşa » kırbaclanmak » şurekâ » gozetim » mundemic » dost kara gunde belli olur » yuklem birliği » gun veya belirli zaman aralıkl » kopurme » kutle » acıciğdem » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » cilingir sofrası » gulu tarife ne hacet ne cicek » herkes gider mersin e biz gid » nufuz etmek » ateşbacayıveya sacağı sarmak » kuvvetten duşmek » eşitcilik » goymek » gecişim » kume » cıkarılış » arak erek » sacına sakalına kar yağmak » kocu » gozune batmak » inanılan iyilik kaynağı » ceyrek » nakliyatcılık » kitaplık gorevlisi » ozne grubu » yatakcı » kabahati birine veya bir şeye » cırılcıplak »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.