tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dudukcu » ufunet » hapcılık » ısıtma aracı » e hâli » duru » cırcıplaklık » enduksiyon » ayakkabılarınıcevirmek » ic salgı » duz yuzeylerden her biri » bir avuc » eline duşmek » alay gecmek » rolculuk » sutune havale etmek » ortaya dokmek » acıt » cucuk » elcim » munavebe » apacıklık » y » cerceve anlaşma » karım koylu » suhulet » hınc » yalayıp gecmek » cembersiz » ciftlik kâhyası » catıarası » nazikce » israfa kacmak » ayakkabıyapan satan kimse pa » soku otu » cığır » parca boluk » catır catır » meksikalı » taşsurmek » madde » kumandı » bicici » buyuk yemin etmek » gozetilmek » izazuikram » sun î cayır » sarkıntılık etmek veya yapmak » dalı hendese » cift pencere »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.