tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcası » bon bon bakmak » cekic kemiği » ac » mutesanit » uzerine gelen duvar ağırlıklar » allah tan » mucellit » cakmak yapan veya satan kimse » dorduz » kole » gocurtme » yısa beraber » catılmışkirişsistemi » gonul acmak » dortcihar » hindu » kalp kazanmak veya fethetmek » dosta duşmana karşı » reproduksiyon » domuzdan bir kıl cekmek veya k » başa gecmek » suyu veya cayı gormeden pacala » şarjor » babaî » duşunme » yupurmek » papara veya zılgıt yemek » oğmek » onleniş » ortakcılık » delikli taştekne » alcı » gucleşme » cobanaldatangiller » yer acmak » cekme » kırılgan ve katıbir element k » briketcilik » kotulenmek » zevk almak veya duymak » geciştirici » lokma goz » yoğunlukolcer » devam etmek veya ettirmek » gocer konar » ic pazar » subap » yuz kızartmak » dağıstanlı »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.