tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kornetci » etkinliğin buyuk olcude azaldı » hurmetkâr » yedigir » uzgulu » cingene parası » cıkak » yassısolungaclılar » cul » kavukcu » iki cenekliler » suzuk » vurdukca tozumak » meduz » kokensel » golge oyunu » agrostemmagithago » uscene » lehceci » kargışetmek veya vermek » cevrilmek » duşkun » paranın yuzu sıcaktır » İslâm dininden olan kimse » revac » minibusculuk » sokmek » onlemlerin butunu » dovdurulmek » cerge oba otağ » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gun » makam odeneği » civi yazısı » gozler onune serilmek » ibrikci » donmek » dalkılıc » doviz » hastalık almak hastalık kapmak » yukarı goğe doğru olan yanı » cakıldak » mulkî » doğunmek » iplik cekmek » tutme » inzivaya cekilmek » binin yarısıbeşyuz o da bizde » ağzının icine girmek » kutukleşmek »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.