tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ırgat gibi calışmak » somuruculuk » orospu bohcası » ictimaî » ağac arac eğirmen kirmen » pilic gibi » ince unlu » baltık dilleri » estetikcilik » turnagozu » dalgıc tupu » gocmenleştirme » baklayıağzından cıkarmak » oruclu » ofkesiz » her dem taze olmak » ic gezegen » silgic » tume varım » ac » acan asklımantar » catma » ortakcılık » gozler onune serilmek » cıldırtıcılık » as yon » toplu goruşme » gecit hakkı » uzum şırası » derdini dokmek » kap » ove ove » ustune yuklenmek » hanımgobeği » palyaco » takayyut » azerîce » corbacı » kendi icine cekilmek » yuz » calkağı » ustalık gerektiren iş sınaat » tercuman olmak » hukumran » kecitırnağı » carmıh » carpıklık » saban surmek » fruktoz » cember kayık »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.