tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilâc yazmak » şeylerden her biri tabaka » mutercem » pacalı » basıncından yararlanarak kum p » belli bir noktayıaltınıcizerek » mulhem » muhendislik » hasatcılık » yapışık ceneliler » da var ki anlamlarında kullan » vurgun veya vurgunu vurmak » harac yemek veya almak » cekmece » yuksuk » kılıc kuşanmak veya takmak » cıkmak » cığırmak » yaprak tutun » mulkî » kambur ustune kambur veya kamb » dun » gibi birtakım makinelerin işle » turuncgillerden hindistan da » ağac nemi » ceribaşılık » luzucet » kepekci » gorucuye cıkmak » uryan » dil veya diller dokmek » komurlu » deprem bolgesi » cavuşkuşugiller » yukselti » can duşmanı » uckâğıt » sıkıysa » teamul hukuku » sulfitleme » gecmek » koşeleme » tesellum » plâstikten arac » huzunlenme » pecelenmek » haricten gazel okumak veya atm » koturum » sumeroloji » kopru başı »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.