tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catır catır » kunyesi bozuk » surundurmek » hercumerc etmek » duzine » los » yukseltmek » govdesiz » bakışacısı » capraz » hukum » işin icinde işvar » kavurmac » gorgulu » kacmak » tunc bilekli » patlıcan boreği » acıktan para almak » gozu veya gozleri kararmak » goz ardıetmek » kucuk » kavurmak işi yapılmak » suflî » boynunu bukmek » hindoloji » nârına veya nâra yanmak » zuppece » duzgun » orseleme » zevc » tezayut » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kısmeti acılmak » bulunan bir sıvı » ustel » bir iddianın gercekliğini inkâ » murdum » kucuk ay » ceyreklenmek » suhulet » mutevali » gun doğusu » dumenci » nakışcılık » şobiyet » havalara ucmak » gulecen » ceper » ac ec » eziyet cekmek »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.