tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mangal gibi yureği olmak » canıcıkasıca » daruleytam » pirinc » yureğini eritmek veya sızlatma » penceletme » konseptualizm » kelin merhemi olsa başına sure » borclandırma » cıngar » tatlısulumen » sacmak » yuklenmek » sacak » oc almak veya ocunu almak » gedik acmak » sokel » eğmec » ustune olu toprağıserpilmişgib » ici kalkmak veya kabarmak » ihsanıhumayun » musvedde » parcalama » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » komputer » sansurcu » cukurluk » ul » işine gore » dalkılıc » helen » ağzına duşmek » teessurat » buğday guvesi » bağlanmışkıl veya kıla benzer » butunleme » etekleri zil calmak » amputasyon » gunduzleri » gumburdemek » artığı » gubreleme » yakışıksız kacmak » supermarket » fransızlaştırmak » ciftelenme » musriflik » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » yedek parcacı » duse »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.