tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
barokculuk » tekere comak sokmak veya taşko » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ustune cekmek » vucut ısısı » utarit » gutme » şaka goturmemek » erkecsakalı » h h » cirkin » ticaret hukuku » surgun » luks » aristocu » mudir » emeği cekilmiş » cark etmek » uclemek » gucun » yuz yuze gelmek » ciftcilik etmek » yaz donencesi » uscavuş » hizipcilik » oksiyur » gozune kestirmek » keyfi kacmak » tokac » nusha » kuplu » yabancılık cekmek » oğleuzeri » kadayıfcılık » beyninden vurulmuşa donmek » antikomunizm » canınıbir yere dar atmak » kosemenlik » kopeksiz koye veya suruye kurt » sus » cembersiz » yuz beşlik » acmak » manisa kebabı » taktir etmek » faydasınıgormek » dondurmek » kona goce » ileri geri surulebilen sistem » suzme yoğurt »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.