tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yüzyıl es anlamlisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolumunden her biri sezon » danimarkalı » catışma » basıp gecmek » pranga kacağı » ceteci » tumselme » hurmet etmek » el bebek gul bebek » arabeskci » seninki can da benimki patlıca » teehhul etmek » kotumserlik » işe bak » uleştirilme » rafızî » orumcek kafalı » cıkmak » dol » ork » aktualite » golet » x veya rontgen ışınları » otumsuzleşme » catlama » klârnetci » entrika cevirmek » uyur goz » kor boğaz » cozuşme » ofkelenme » tukuruklenme » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » terennum etmek » uzumun copu armudun sapıvar de » yer yarılıp icine girmek veya » cile » yağsız ilâc » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » murekkepleme » bağlaclıtamlama » okuyup uflemek » faaliyete gecmek » goklere cıkmak » kerteriz almak veya etmek » calarmak » ay modulu » vekilharclık » sun »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.