tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğum » biciş » am em » acık sacık » muzeyyen » meşrutiyetci » yumurta kufesi yok ya » kaba duzen » her kafadan bir ses cıkmak » ana kralice » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » puskuruk » uc kat » iyi gozle bakmamak » ırakca » baskın cıkmak veya gelmek » nacar » cıkmak » cevir kazıyanmasın » ac bîilâc » eri » yureği kararmak » olu » kapkaccı belli etmeden para v » surtuşturmek » sacıp savurmak » muşirlik » musluman mahallesinde salyango » allah rahmet eylesin » ceşnicilik » sozleşme tutanağı » m » lık lik luk luk » cekme » yol acmak » urolog » ucretli » uzerine bir bardak su icmek » sıcanımsılar » ustune oturmak » naturizm » koltukcu » cantacı » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ongorulmek » başyonetmenlik » slavistik » bakır calığı » kokar ağac » catal ağız »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.