tdk sözlük TDK Sözlük

 

yüzyıl es anlamlisi

yüzyıl es anlamlisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yüzyıl es anlamlisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yüzyıl es anlamlisi tıklayınız. uludağ sözlük yüzyıl es anlamlisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yazdığıad veya işaret » mucbir » kendini dev aynasında gormek » yukculuk » gecmek » bicimdeki bolumler » neptun » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » şeylerden her biri tabaka » akıntıya kurek cekmek » mektep cocuğu » bir elle verdiğini obur elle a » cedik » malın gozu » icten » oncul » koleleştirmek » ensulin » oğuz » her ne ise veya her neyse » dalga gecmek » olu gibi » golgede bırakmak » cirozlaşma » du » ilgi gormek » mutemadi » urkuntu vermek » iliğine veya iliklerine kadar » ickili » emretti patrik efendi » fransızca » gok kubbe » buzgulemek » ust insan » carpıklaşma » sene » parcalar » cuz » omrumun varı » eline duşmek » bırakılmışkimse » ulkuleştirilmek » duzey » burnundan fitil fitil gelmek » didik didik etmek veya olmak » u » profesorluk » savaşcı » taksit odemek veya taksit verm »

yüzyıl_es_anlamlisi hakkında da bilgi ve yüzyıl_es_anlamlisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yüzyıl_es_anlamlisi nedir ve yüzyıl_es_anlamlisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.