tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yılın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gerceğe aykırılık » bitumlemek » tencere tava herkeste bir hav » ısıtıp ısıtıp onune koymak » muttehit » pof » nesli tukenmek » citi » onune gecmek onune gecmek » haybeye kurek cekmek » kacırmak » ciseme » hancere » yahudi » sokmek » gosterme zamiri » yuvarlakca olan tac yaprağı » gun doğmak » gocmenleştirmek » suhulet » sac » gozu kesmemek » govdesiz » kecisedefi » suru suru » kopuk » kulliyen » puslu » karmac » şeytan gorsun yuzunu » halay cekmek veya tepmek » ara kazanc » dert kupu » catal zıpkın » erkân kurku » dublor » yururlukte olmak » yukseltmek » carşaflı » kotucul » kafasından cıkarmak » sulfurleme » gozu kesmemek » iskeletli hayvan corallium rub » yukseklik » goz sevdası » lokma gozlu » suclandırılma » oz » yukseltgenmek »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.