tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yılın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koclanma » perdah vurmak veya etmek » olcu » kırbaclamak » yedi gobek » basınclamak » kulfetli » tabansızlık tabansız olma duru » uc aşağıbeşyukarı » sokel » harclık » yukumlenme » comlekleme » davranış misal » ciziktirmek » cır cır » gundelikci » duduk gibi kalmak » bulunan iki dairesinden her bi » le » cil » venus » supurulme » dil surcmek » sundus » gostertme » ilgilenen mahallî yonetim » canıburnuna veya burnundan gel » dert dokmek » kıcıkırık » redaktor » at binenin veya işbilenin kıl » omrumun varı » guduk » kunyesini okumak » formdan duşmek » ustunc » menengic » gonul avutmak » olarak tespit edilmiştir » kor alan » dovulgen » unlem işareti » gecim derdi » recetesiz » orak boceği » başıdinc » kabuğundan kinin cıkarılan bir » hayatınıbirine borclu olmak » sozu tartmak »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.