tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yılın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orgu » muradif » civi gibi » lumensaat » gece ucuşu » ceşnileme » oğretim uyesi » cumle » ekmeden bicilmez » yuzune bakılmaz » ici icine gecmek » ucretlilik » cıkarmak » tebellur etmek » coğaltma » ucan daire » paha bicmek » cevirmek » calmak » şaşkına donmek » evci cıkmak » acmak » nesne » odeşmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » capullama » ışıl kufluce » adınıkirletmek veya lekelemek » orgutlenmek » orumceğimsiler » kungurdemek » cıtırdayış » caprazlama » gormek » acemilik cekmek » hizmet gormek veya etmek » dublor » sınamak tecrube etmek » yarayan kuru ince yaprak » kosnul » kopek balığı » rolâns » yuz goz olmak » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » iğne ipliğe donmek » sucustu yakalama » kucak acmak » mesele cıkarmak » madde » anlam cıkarmak »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.