tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunah benden gitti veya gitsin » mustesna » fayanscı » doneklik » tezellul » darac » gudum » strukturalist » doğuş » yureğine od veya ateş duşmek » yuze soğurma » uflemek » goturmek » cumartesi kibarıgibi suslenmek » dalga gecmek » sure sonu » ığrıp cekmek » on vurgu » acık » boceklenmek » kılınıbile kıpırdatmamak veya » kadının fendi erkeği yendi » cobanpuskulugiller » muruvvetini gormek » ic » işci sigortası » desinator » şofor koltuğu » metal parca » yonetmen » turap » suzulmek » acıkgoz » kotu gozle bakmak » temas etmek veya biriyle temas » carktan cıkma » tereddutsuz » muzelik » gulle gibi » mutezayit » muneccimbaşı » dort yol ağzı » duğmelenmek » yururcalar » ciceklenme » utopist » jimnastikci » etekleri zil calmak » kat iyet » mutekâmil »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.