tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caprak » yekvucut » bundan boyle » muzic » tulbentci » duze inmek » cay » imza sirkuleri » guclukle » yuk asansoru » butunu hars ekin » uflec » mutevelli heyeti » bilincsiz » calık » kul kole veya kul kurban olmak » isli kuf » cılgın » bir koşeye atmak » golgeli resim » capraşmak » cemaziyulevvelini bilmek » inatcılık » sokmek » madde » mutedavil sermaye » hurmet » karagozcu » tukenmek » olmayan bağımsız hur » bıcaklamak » mucerret » minare golgesi » siyanur » cin ifrit olmak veya kesilmek » şeytansacı » icler acısı » duşunuş » sevinmek sev in sevdirmek se » caycılık » goğus tahtası » kumaşcılık » duduk » mutedavil » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » brahman » kalbi carpmak » ters duşmek » diktatorluk » gozu donesi »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.