tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acımlanmak » para cekmek » duşman kesilmek » suruden ayrılan koyunu veya ku » boğazında duğumlenmek » durdurmak » su gibi aziz ol » c » sozum ona sanki guya » oksuruk » cırpmak » bicimlerini belirleyen ana oze » tutmek » tore dışıcılık » giraffa camelopardalis » sırat koprusu » ozursuz » cakışmak » koşeye atılmak » yoneylem araştırması » ortak yuklem » kacıntı » mulâyim » goz akı » tu » dışdunya » yukarı goğe doğru olan yanı » ic bakla » hungur hungur » sucustu mahkemesi » pislikcil » tupcu » aydınlıkolcer » urperti vermek » ve katımadde » kibar duşkunu » nefsi mudafaa » meydan bir şeye veya kimseye k » munazaa » şohret sahibi » ictensizlik » cocukla cocuk buyukle buyuk o » beyazın adı esmerin tadı » kancılar » uzerinde » soz almak » eğik cizgi » sus bitkisi » tahtacı » carşafa girmek »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.