tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşurmek » kotu olmak » sinirine dokunmak » puskurtuş » kupe ciceği » soyleniş » husnuhat » korktuğu başına gelmek veya ko » sureğen » cevikleştirmek » tum » otomatiğe almak veya bağlamak » cımacılık » ic tuzuk » cam devirmek » allah a bir can borcu var » kazanıkapalıkaynamak » bircoğu » kamu yonetimi » sosyal duzen » alârma gecmek » hesabınıgormek » kıt a » copra » cıkarma » cumudiye » akıllıkopru arayıncaya dek del » sivric » kacakcılık » ictima » el mi yaman bey mi yaman el ya » canak » el cektirmek veya cektirilmek » icler acısı » gucleştirme » turkcecilik » kulucka makinesi » kokten surme » halkcı » hizmetci » aclık » şehit duşmek veya olmak » guz ciğdemi » gun gormuş » gorgu fukarası » sırtınıdayamak veya vermek » mitralyoz » ileri atılmak veya cıkmak » guzide » naturmort »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.