tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elini ayağınıkesmek veya cekme » kor duman » cizik cizik » gelişiguzel » kıskac » surgun » capraşıklık » yumurta okce » cicek » kancıklık etmek veya yapmak » mutemmim » gucu gucune » hint kestanesi » icine ateşduşmek » l al el » allah belâsınıversin » duşunme » onceden » pabuclarınıcevirmek » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » kahpe dolu » uvey anne » sinekcil » madalya toreni » hukmetme » yollara sokaklara dokulmek » aradan cekilmek » alâka cekmek toplamak veya uya » duzletme » kopuruş » dumanıdoğru cıksın » ucan kefal » allah hayırlıetsin » duğun değil bayram değil eni » cozmek » batırılmasıyla yapılan sucuk » nuve » sarılgan govde » fikir veya birinin fikrini alm » zumrudî » nd » cop kebabı » slovence » nankorluk » cıngırak » donup dolaşmak veya done dolaş » cıplak mulkiyet » burume » dil surcmek » dunku cocuk »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.