tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cayırsız » bicki yurdu » gozlerini belertmek » adamakla mal tukenmez » in misin cin misin » uclu bahis » ciceksever » karacayır » yuzleştirmek » ucretlendirmek » ceviri » catı » ayağıyuruten baştır » bakımından bağlanarak soylenme » şeylerden her biri tabaka » buyuk terim » dayalıtahta kalas » citilenme » yağlıharc » tatlısu frengi » bilgili » capar » bir ucu sivri olarak yapılan t » cerden copten » kirecleme » gecmek » odemek » allah aratmasın » omrunce » elinden bir işveya şey gelmeme » gunindi » uzağıgormek » yonetmek » lutesyum » camur banyosu » elhamdulillah » eşgudumcu » cay servisi » hicten » catışmak » ayağınıcekmek » yeni gineli » bilâkayduşart » tarafından arabacıicin armağan » icki âlemi » golge oyunu » kuf yeşili » hoykurme » bulbul kesilmek » cekirge »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.