tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kose sakal » istenc dışı » kuru yuk » olenle olunmez » boşnakca » mis uzumu » kafasından gecirmek » bicimselleştirmek » calmacı » stokcu » bahriye cifte tellisi » ıl » yaza cıkmak » ca ce » dokmek » gurcuce » acar » a dan z ye kadar » acıklanma » kılıfcı » nufus memurluğu » kullanılan yapma yuz » ceşitlemek » citilenme » gagavuz » İzinli olma durumu » ozellik başkalık ayrım » koprulenme » taammut » icmek » yan gelip oturmak veya yatmak » goz erimi » soylemek » dip kocanı » başa gureşmek » gostermek » olu deniz » cimdiklenme » su culluğu » cerceveletmek » duğmeleme » oburu » cıngırdamak » sonmek » sıralıcumle » bahaî » sın sin sun sun » silindirsel yuzey » soz veya lâf altında kalmamak » kireclenme »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.