tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yucelim » ictepi » soz veya lâf duşmemek » ocbe » acılır kapanır alet » cırpınıcırpını » icerisi » hint bezelyesi » kitap acacağı » kup şeker » mucbir sebep » buyume » kotu goz » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » elektrometalurji » multefit » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » kaşıkcı » dil oğrenimi » bayrak acmak » kor kandil » bağbahce » dokmek » secim yapmak » gecen taşınabilir değerlerin b » lâğım cukuru » organizmaların oluşturduğu bir » goze » coban » kırık cizgi » cozme » bezi herkesin arşınına gore ve » ana yon » yuz yuze » yuceltilmek » ukalâ dumbeleği » icten pazarlıklı » farisî » zırhlıguc » yer ozekcilik » yakadan gecirmek » surcturmek » vukelâ » şifayıbulmak veya kapmak » gullâbi » ateşciceği » dediğim dedik otturduğum veya » korkunc » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yalıcapkınıgiller »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.