tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yılın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşnicilik » canakcı » sulun gibi » canıcekilmek » geri cekilme » surundurmek » satranc taşı » guya » sutlu » yapılan cıkmaz yazıveya resim » duruma gelmek » suthane » park etmek veya yapmak » soz etmek » horguc » cıraklık » şupheli » cetecilik » ad » meydan dayağına cekmek » dağcayı » cekirdek kahve » tenasup » cakır » cizicilik » bir guzel » bulunulan noktasının meridyen » kılıc gagalı » kotu yola suruklemek veya sapt » muselles » olu dil » calkar » koy odası » musteşarlık » corek » zulfuyâre dokunmamak » kan yurumek » kakırdak poğacası » percem » korun taşı » şamata etmek veya koparmak » koşe bucak kacmak » kacmak » olgunluk cağı » gonul » gayrimumkun » yol yurumek » mumeyyiz » somuruş » olağanustu »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.