tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yılın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğ » parti cevirmek » enfluanza » cağcıl » iki buklum olmak » globulin » cağırtma » d » seramikci » gozlemek » cekmek » baskul » mujdeli » icini kurt yemek veya kemirmek » cakışmak » yol acmak » gucu gucune yetmek veya yetmem » cumbuşlu » yukleme durumu » yaştahtaya veya yere basmak » yureği kanamak » nogayca » cifteli » golcul » acak ecek » onune cıkmak » parca başına » kulupculuk » kalp akce » kırk bir bucuk maşallah » arac » ac karnına » kocmak » kumbet » zevc » oldurtmek » ongorulmek » emanet bırakmak veya vermek » mutekabil » tefavut » boğur » yuzucu » alt ust olmak » akcıllık » cırpınmak » babaîlik » her tur gosteri yapmaya uygun » ayınlarıcatlatmak » mantar ozu » cenesini actırmak »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.