tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celişmeli » pluton » dubbuasgar » soz başı » kopruden veya kopruyu gecincey » sun î cayır » buk » şukur etmek » aclıktan imanıgevremek » buyuk anne » ustesinden gelmek » gecmişi olmak » zararına kazanc sağlamak » katolik » soylem » bicerdover » muzaheret » tuyo » ses seda cıkmamak » ciğneme » durdurmak » kadıkoy taşı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cok eşli » kalıtcı » kırağıduşmek veya yağmak » akşamın işini sabaha veya yarı » ozbeoz » sure olcumu » yalcınlaşmak » soğutmac » eşbasınc » tembele işbuyur sana akıl oğr » numayişci » bozyuruk » gozetilmek » ovulme » hızla birdenbire » başınıkaldırmamak veya kaldıra » surucu belgesi » tirt » tufek patlamaksızın » dunya goruşlu » gonlu bulanmak » dur veya durun » cihannuma » otucu » ortalığı almak » goreneksizlik » olcun »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.