tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bağlandığızincir arasına konul » kac zamandır » gozuyle gormek » ağabeylik etmek veya yapmak » orgu » tespih bocekleri » yumurtayıcalkamak » catık surat » musadere etmek » yunan » on ek » geldiklerini belirtmek » icli dışlılık » yuz beşlik » bazen doğrudan doğruya yere da » yuzu gormek » sozluk birimi » tumselmek » dondurmek » hasanpaşa koftesi » curutulme » ic zar » icini kemirmek » nur icinde yatsın » ruzgâr almak » yerleri supurmek » gonendirtmek » yukseltmek » yumuşak ince kâğıt » ağzıacık ayran delisi veya bud » mukâfat » okyanus cukuru » gormediğe donmek veya gormemiş » teessus » oltu kebabı » ustun tutmak » dunur » cıplak resim » ucuza cıkmak » insan eli değmemişveya dokunma » okka her yerde dort yuz dirhem » kacak » mısır turnası » kur an » lâfınıveya lâfınızı balla kest » binin yarısıbeşyuz o da bizde » otuşme » cocuk oyuncağıhâline getirmek » divan durmak veya el pence div » ak arap »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.