tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surt allah surt » i » guvenoyu almak » pek cok » İzinli olma durumu » oznelci » yuzu asık » zurriyet » tunc kafiye » uluscu » kurit » cınargiller » anac » sapınc » oto parkcılık » gurecilik » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » paldır kuldur » sıcan dişi » afrika domuzu » ruzgâr gulu » boşol veya olsun » yuksuk otu » berber cırağı » gunleme » yerin dibine gecmek batmak vey » yurekten » iceri » cekirdek » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » cobandağarcığı » dutturu leylâ » guvey yemeği » ozleştirmek » ulfet etmek » ciş » cok katlıotopark » ucurumlaşma » catallanmak » rolâtif » mesket turkleri » cırılcıplaklık » tırtıkcı » davar gutmek » bocekli » camur banyosu » doğa otesi » ustune sevmek » akaclama » acmak »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.