tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yılın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inhisara almak veya inhisarına » poliuretan » ic » hava kacırmak » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » yarıkure » koşeli ayrac » şoforluk » koturum » gecirmek » cekiş » ağzına veya onune bir kemik at » dans etmek veya yapmak » rukû » yuz geri etmek » hedonizm » kamışkalemleri acmak icin kull » torelcilik » şeref kıt ası » sokmek » nohut oda bakla sofa » donelemek » duşuk » bağlayıcı bağlama niteliği ol » sarnıc gemisi » sunnet ehli » ayva receli » bıcak » duşku » bilincsiz » tencere tava herkeste bir hav » ozdeşlik » ali kıran başkesen » bağrışa cağrışa » canta ciceği » yassısolungaclılar » gurleme » satranc vezni » gomme » bolut » ma me » uz » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » harc » yontma taşcağı » oz ışın » icerikli » sonradan gorme gâvurdan donme » kapsamına alma veya alınma » cumle kapısı »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.