tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yılın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celiksi » garnitur » doşetme » celmeleyiş » kelepcelemek » umuk » dumen bedeni » koleli » duz » şumul » ic » mulhem » otu cek kokune bak » sunger gibi » ortodoks » ciğnemek » kup » kufuv » almanlaştırma » doğru durust » muzik » eşgudumcu » goz merceği » uc aylık » ustun bulunmak veya gormek » telâşa duşmek » taşcıtarağı » teehhur » tuzsuz durgun su ortusu » cekme » turt » gozu olmamak » fayans doşemek » gecici madde » yaradan » kohnemek » kerem gibi sevmek veya yanmak » ceşnili » koprucu » cilek uzumu » kok işareti » absurt tiyatro » kokleme » busbutun ortadan kaldırmak ici » catıpenceresi » şuphesiz » cift desimetre » gun doğmak » culûsiye » rencper »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.