tdk sözlük TDK Sözlük

 

yılın eş anlamlısı

yılın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yılın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yılın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yılın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tok evin ac kedisi » kulliye » kokenlenmek » curutulmek » oğle namazı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » calar » gudeleme » yuzer yuzer » kişilik tipi » artığı » cobansuzgeci » fevc fevc » calışıp cabalamak » ezip buzmek » carpık curpuk » murettep » calkantısız » resim cekmek veya cıkarmak » ic ağa » ciğleşmek » gobek otu » baha bicmek » durt » guce sarmak » nefis mudafaası » munhezim » kediye peynir veya ciğer ısma » ozlu camur » rontgenleme » kimin arabasına binerse onun t » yureği carpmak » goz » devenin başıpapucu veya nalı » carpıtılma » temizlemek veya parlatmak icin » ankesorlu telefon » cekmeceli » munacat » korkunclaştırma » fug » kireclenme » guzide » balcık » kukla » dağsercesi » mevlevîhane » anac » yuz » kucuk kan dolaşımı »

yılın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yılın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yılın_eş_anlamlısı nedir ve yılın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.