tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık hava sineması » icine ateşduşmek » oruc acmak » re » uzuntu » limon kufu » onlemlerin butunu » koy yeri » terakum etmek » golgelik » yureği yanmak » turkce » guzellik yarışması » kucuk » duşunce » cozum » parfumcu » cıkış » u » icimli » inanılan iyilik kaynağı » saat ciceği » porsuk » copleme » başa gelen cekilir » tezayut etmek » cıkmak » ruzgâr gulu » uzerine titremek » programıolan » şaka iken kaka olmak veya şaka » tarlada izi olmayanın harmanda » gurultu cıkarmak etmek koparm » utopik » film cekmek » pacavra » şomizye » olcme » soylenme » tutsuleme » başdondurucu » dorduz yumrucuklar » bolunme » utanc duymak » gucleşme » cirkeflik » kokertmek » tacsız » nervur » bağırsak asalağı tenya »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.