tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakıllı » tumgenerallik » canıcıksın » acıcı » golgeli » gutaperka » konduit » camur » ac karnına » eli kolu bağlıkalmak veya durm » gercek dışı » duo » uygun bir bicimde gosterildiği » yeni gercekci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » corap kacmak » boru ciceği » korkusuz iyi dovuşen kendine » hizmetcilik » icin surulen kimyasal madde » cicek » alternator » tuketici sayacı » medet ummak veya beklemek » ekşili corba » gorelik » sumbulteber » ırakca » imanına kadar kısa soyleyişle » tekercalarcı » patlangac » onluk » ciceksever » seramikcilik » emekliye ayrılmak veya cıkmak » onunu kesmek » dehşete kapılmak veya duşmek » tasvip gormek » dervişce » duz yuzeylerden her biri » sırt cevirmek cevirmemek » ozellik başkalık fark » dokturmek » doneklik » gozleri dolmak veya dolu dolu » icine cekilmek » ehlihibre ehlivukuf eksper » ıslıklıunsuz » arac » yon eki »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.