tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici kararmak » suzgu » glâyol » maket bıcağı » arapcalaştırmak » fıcıgibi » kavanco » peşine duşmek veya gitmek » duztaban » sacak » madde » iliğini veya iliğini kemiğini » gozaltına almak » calık » muzevirleme » durustluk » kotek » cerceveci » dediğinden dışarı cıkmak » gozunun onune gelmek » duğumlenmek » catıklaşma » inmek » ağzına veya diline sağlık » mulk » sel seli goturmek » mustesna » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » dort bir taraf veya yan » akımolcer » muracaat etmek veya muracatta » duşunum » ceşnicibaşı » tumcemsi » gullu » bacasıtutmez olmak » kucuk » ackılı » ha hoca ali ha ali hoca » arasında den başka anlamıyl » uckâğıtcı » verilen unvan » lâğım su yolu vb nin gereken » koken » luks koltuk » cifte vatandaşlık » puruzlu » katoliklik » borkenek » ana yon »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.