tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok yetiştirilen bir bitki hor » taraf gozetmek » umitleniş » dumanıustunde » muhre » ovmac » alcak gonullu » duşunce iyilik ahmet ertuğr » dervişce » teşhis etmek veya koymak » lâzca » gudum » hic » elinden cıkmak » cekiye gelmek » geri geri cekilmek » ipi curuk » ters duşmek » osmanlıturkcesi » borc » kopuleme » oğureceği gelmek » koprucuk kemiği » eller yukarı » pacavra » alaya cıkmak » en kucuk birliği goze » sı si su su » gecit hakkı » mulhit » etme bulma dunyası » suslenmek » acze duşmek » gozu kızmak » mucevhercilik » aldangıc » kalın unlu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » nalca » yuzu soğuk » pu » modasıgecmek » statu » vukelâ » cuce » kr » anka » yığın kulturu » canına tak demek veya etmek » cakıldamak »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.