tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzine » tufek » guc kaynağı » cokertmek » onemseniş » veren silâhıbu hedefe doğrult » allah etmesin » cırak etmek » munasebetiyle » olcmek hesaplamak hesap etme » yukunu tutmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » muhurdar » tetikcilik » coğdurme » kulağakacan » boylece » paylaşmış benzer odevlerle yu » anglikan » r » cubuk makarna » guvence » purceksiz » mumeyyiz » yuk olmak » gomutluk » sokulmek » yazı tebliğ tebligat » kufluce » mancuca » catışmak » cekimolcer » kukla » gun koymak » daki deki taki teki » cozuluş » cicek sapı » yatak yorgan veya yatak doşek » onemsemek » korpecik » acıklayan » puskurme benli » tanrıca » dışcizgiler durumu » uzengi kayışı » curuk veya curuğe cıkmak » tokezmek » guneşyağı » garc gurc etmek » borc harc »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.