tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor nişancılık » anadan gorme » ciklet » briketcilik » mişli gecmiş » dort yanıdeniz kesilmek » golgeleyiş » cekmelik » kıl kadar kalmak » merdane » iciliş » koleli » ic işleri » unsuzunu gosterir » otostopculuk » kırcıl » kıyamet gunu » kulfete katlanmak » gucleşme » hırsıza yol gostermek » cokelti » muthiş » oltaya duşmek » coreklenmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ruh olcumu » utulme » her kafadan bir ses cıkmak » sacmalık » helâl sut emmiş » percinleyiş » onune cıkmak » başaşağıduşmek » mutemekkin » papaza kızıp oruc veya perhiz » kotu kişi olmak » ici goturmemek » hukmunde olmak » deş teş » sermayeyi kediye yuklemek » altın yurekli olmak » bir gomlek aşağı » zuhrevî » cuda » yaşam bicimi » medet ummak veya beklemek » borcunu kapatmak veya borctan » yapmadığınıbırakmamak veya koy » melul » suzuntu »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.