tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » duzmek » payına duşmek » gesneriana » okseye basmak » dunku » diplomatca » ispenciyari » babamın veya ustamın adıhıdır » lutufkârane » olu » olme » kelepceli » yumuşak yuzluluk » tahaccur etmek » ciğnetme » cember gecirmek » oğmek » dort goz bir evlât icin » hızla birdenbire » plâstikci » refakatci » calvincilik » goğsu daralmak veya tıkanmak » hazar » carlık » suzulmek » rusumat » selektor » doşek » butunu hars ekin » koktencilik » iz » puruz » acık hava sineması » sundurme » muteşekkil » tek acıklık bulunan ocak » bir cenetli » tahaşşut » olaylarısonucu elde edilen bic » kırlangıc balığı » duğmeli » testiyi kıran da bir suyu get » korukcu » yağlama yağı » corba olmak » icin kullanılır » gucuk » mulkiyeli »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.