tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icini sıkmak » ici kalkmak veya kabarmak » tupcu » el emeği goz nuru » kokteş » ıslıklıunsuz » pabuccu » ucukluk » onarım gormek » catı » duzeltme işareti » konsultasyon » haraclı » fenikeli » olcum » sungusu depreşmesin » gormek » dokumlu » doşenmek » kotu » ac gozluluk etmek » ikili kok » kamcılı » cıkmak » ağzına bir parmak bal calmak » hava kure » surukletmek » gok delinmek » cekimser » dudak dudağa gelmek veya kalma » oz odun » gulluk gulistanlık » buyultmek » bardakcı » cıngırdak » halk yardakcısı » tuzakcı » dalkılıc » murettep » kopuk gibi » bolice » muteşekkil » burokrasi » fırtına cıkmak » icini karartmak » sondurulmesine yardım eden kim » bulunan bolum kafa ser » mubayenet » capmak » ozellik başkalık ayrım »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.