tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huzzam beşlisi » doğunme » gonul meselesi » sut ağacı » şeytan tuyu olmak » gokmen » kafasına vur ekmeğini elinden » koycu » başgoz etmek » duşuncesiz » goz kaşsuzmek » film cekmek » dokuntu » gullâc » hareketli parca » eceli gelen kopek cami duvarın » surekli unsuz » acık deniz » duğun değil bayram değil eni » goz pencere » diz cokmek » kaynakcı » cep harclığı » uğrum » mulk » viskonsul » tirşe gozlu » alkollu » duşman » kustere » davul birinin boynunda tokmak » ucler » hucre bilimi » muteveffa » okuz » yon » başbaşa veya kafa kafaya verme » kutleştirmek » tohuma kacmak » orasısenin burasıbenim dolaşm » zahmet etmek zahmete girmek ve » muştak » kilidi kureği olmamak » martaval atmak veya okumak » cekmek » vahdetivucut » allah ınıseversen » ic kuyu » sacalanma » capanoğlu »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.