tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğunlukla » cıngırdatma » tuzel kişilik » dağkecisi » cit » kuremek » bulbulkonağı » yasak bolge » oneriş » emekci » tahkimat elemanlarıustune veya » minyaturculuk » vicdan azabıcekmek veya duymak » gozu acılmak » recete » iş arî oy » uflemeli calgı » yatak carşafı » cekik » yağlıkomur » kaval tufek » cobanlama » cit » nârına veya nâra yanmak » cavuşkuşugiller » yuksuk otu » cifte koşmak » tutamac » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cift » cimlendirmek » bîcarelik » kale cizgisi » kıbrıslı » opulme » yuz vermemek » anac » surtulmek » oluyu guldurmek » ictensizlik » bicicilik » ozelliklerin tumu » kor dovuşu » bonleşme » denkcilik ği » cıkıntı » secim yasağı » cepellenmek » kacanın anasıağlamamış » viola tricolor »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.