tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sicilyalı » soz ruşveti » dil » olcum » formulleşme » duzlem kure » tek kurekle mehtaba cıkmak » solungac » batınî » uzumculuk » acık ağızlı » boşgozlerle bakmak » peygamberokuzu » calık » yuk odası » parca » muhurculuk » aklından cıkmak » tespit etmek » dı di du du tı ti t » goruşme » gunlerden bir gun » usteleme » yururlukte kalmak » kuvet » cıkıklık » sozsuz oyun » kotumseme » koyun can derdinde kasap yağd » yağlımuşteri » yapma cicek » minuskus » dokumcu » muyesser » altıkardeş » noktalardan her biri » az cok » kapalıtribun » coriandrum sativum kara kimyo » estek kostek » it » mef ul » nobet » lâmadan oluşmuş arasına yerle » oz deyiş » sunnet cocuğu » benimseyip değişik bicimde anl » puskurtmek » tatarsı » cevikleşme »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.