tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğu » cimentolatma » gosteri » seyrusefer » duğumlu » goktırmalayıcı » yuzu olmamak » değişkene gore hesaplanan sayı » mufret » duğum vurmak » duşman olmak » kuskut » ayağına veya ayaklarına kapanm » araplaştırma » cadırcı » cicek durumu » lutfetmek » goğus cukuru » ağzıacık ayran delisi veya bud » bazımadde fiyatlarının ustune » dortlemek » husnukuruntu » yer opmek » bakrac » surek » dağlara duşmek » olan insan topluluğu ulus » bilincsizce yapılan işve etkin » sukûnet » viola tricolor » keyif benim koy mehmet ağanın » bakar kor » dovmeci » cehrece » saygıgostermek » hoşgorusuz » hindu » olmayan bağımsız hur » uckâğıtcı » cizgilemek » munasebette bulunmak » kıyamet mi kopar » kaşgoz etmek » ac gozlu » gul ustune gul koklamamak » bahce kekiği » cekmek » sumer » değiştirmemek veya yanılmamak » gurlemek »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.