tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşunce ozgurluğu » gozu yolda veya yollarda kalma » candır » rahat yuzu gormemek » dalyan koftesi » suc duyurusu » acıklar livası » tuy atmak » İsvicreli » gorulmek » samur kurk » goz actırmamak » gumuşcun » copurlaştırmak » um » tukuruğunu yutmak » gozleri donmek » şehit duşmek veya olmak » yuzlemece » olculen » dondurulme » ramp ışığına cıkarmak » kuşat » fena gozle bakmak » donuşumlu » civi yazısı » alcaltmak » portenin başına konulan işaret » ferdiyetcilik » bolunme » yardım etmek veya yapmak » hava kacırmak » mumanaat etmek » cıplak » cangır cungur » sulûk » yureği katılmak » halk yardakcısı » duzine » burudet » musademe » icini bayıltmak veya kıymak » nufuz » hanım boceği » gorev aldığıaskerî harekât » molekuler » cok tanrıcılık » tecahuluarif » centik » sacmalık »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.