tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arac » ufleyici » catı » acığa vurmak » guneşin alnında veya guneşin a » gulluk gulistanlık » gece ucuşu » rucu etmek » gonlu tok » cem an yekûn » omuzlarıcokmek » suc » yuvarlak unlu » jeton gec duşmek » icini ezmek » mutedair » ici yanmak » imanım kısa soyleyişle » pestile cevirmek » yureği ferahlamak veya hafifle » cetrefil » horozgozu » tutmek » sozlendirmek » hor bakmak veya gormek » urkekce » sarıcizmeli mehmet ağa » goz nuru dokmek » midesi ekşimek kaynamak veya y » kirec kuyusu » camaşır dolabı » torenli » cozulum » yangın yerine donmek » bir ayağıcukurda olmak » soğuşmek » daha da geliştirmek amacıyla b » uckâğıtcılık » golgelenmek » celme » jut » bukme » yureği pek » cıkışvermek » boburlenme » picleşmek » ucuz alan pahalıalır » bolungu » kohne » onemsizlik »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.