tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
numayiş » macasına mecesine » oksurme » diskci » duğun pilâvı » cokkunleşmek » urduca » kostebek illeti » kamcılatma » cakmak » tahakkum » suz » goden » salcalanma » capraşmak » cağacmak » tanıdık cıkmak » icapcı » doşeme » akcalı » sondurulmek » devlet duşkunu » yaydığıgozle gorulen ışıma » actırma » kullu » kuru yemişci » yuz suyu dokmek » kor ağac » duğum duğum » bordur » tespih cekmek » cubbeci » bıckı » ustunden şu kadar zaman gecmek » guc » cezaya carptırmak » cağırış » kuşgibi ucup gitmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » odyometre » angolalı » kume » cekilmek » divanıhumayun » yuzluk birimler boluğu » taşcıkartmak » calyaka etmek » mudara etmek » il » ağza alınmaz veya ağza alınmay »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.