tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustait » cin leylâğı » tok sozlu » kupe ciceğigiller » cozmek » k » mustamel » koşe yazarlığı » honduraslı » orneklendirme » vadesi gelmek veya yetmek » civilemek » dadaizm » sandıkcı » eğen » gununu beklemek » coz » odenme » dordul » kupeli » lâtin » kuflu » değirmen taşının altından diri » tıngır sac elim hamur karnım » calımlanmak » bicenek » elini ayağınıkesmek veya cekme » citen » cadırlıordugâh » zembereği boşalmak veya boşanm » vakıf durumuna getirmek » ictimaiyat » oturuk » yakasız gomlek » cıkışnoktası » muminlik » surek » munteha » kahrından olmek » nukte » doşeme » ağac arac eğirmen kirmen » ihsan etmek veya buyurmak » oru » gonul kimi severse guzel odur » papaz ucurmak » uzunluk olcusu » kıc atmak » kunduz boceği » cizinti »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.