tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hacısuya atma » puskurtme » kocan » durumundaki bileşkenin uygulam » sulf » duzen bağı » cıngıl » ozdeksel » buyucu » gulcu » duzen kurmak » guven duymak » bıkıldığıbildirilir » bicim » cağırış » suzgun » cip » terennum » iyi yurekli » tuze » deli cıkmak » arafat » muzminleştirme » ustelenmek » kuştuyu » acıolcum » teşkilâtcı » duzeltmek » kazgıc » mujdelemek » başcevirtmek » cukurlatmak » ım » hafıza » borclandırılma » konsolitci » gecirgenlik » memleha » kıskac » culûsiye » cicek » cizgilik » kendine yedirememek veya onuru » caba harcamak » fizik otesi » aracılığıyla duymak değmek e » camguzeli » cadır catı » kureleme » ağzından kacırmak »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.