tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
babacko » ilham etmek veya vermek » canına yandığım veya yandığımı » hayvanın sebep olduğu hastalık » saltcılık » tuzel » biz kırk kişiyiz birbirimizi » donuşturulmek » tarlanın taşlısı karının veya » puskurme » elektrikli basac » merkeziyetcilik » hint kamışı » corbalık » bolunen » cıkmak » yeni gumuş » kacmak » faaliyet gostermek » ciseme » kat î » duşunme » yer bakır gok demir » mudrike » bir değer karşılığında birinin » ic » koşe donuculuk » mustehcenlik » odyovizuel » kuşsutunden başka her şey var » arzuhâl gibi veya kadar » kulağıbir şeyde olmak » sonumleme » isteri nobeti » umide kapılmak » kız bocekleri » yaylar uzerinde hareket etmek » alt tarafıveya yanı » başkasına ait olan bir şeyi iz » vur dedimse veya dedikse oldur » kecelenme » muttehiden » hakkıgecmek » hıckırma » puskulcuk » kucuk ay » kecitırnağı » gosterme sıfatı » iğne ipliğe donmek » cekmek »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.