tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalıtcı » yerote » konseptualizm » cop tenekesi » suyum » kırılgan ve katıbir element k » ustunleşmek » mehter yuruyuşu » bağlaclı » cıkıştırmak » figurlu » bol kepce » mustezat » yapma » calıştırmak » kuşuzumu » cocuk » talaşboreği » van kedisi » akşam guneşi » ızgara kofte » zumruduanka » soğukca » secme hakkı » tecrube tahtasına donmek veya » otomatiğe almak veya bağlamak » yuz » alınır ve başına bir ya geti » goz ile hedef arasında aynıciz » cıkıntı » elinden cıkmak » donuşturulme » suruş » tanrı ya şukur » tunek » acmak » burc » akce » basitce » dur durak veya dur dinlen dur » dalgıc » celişmezlik ilkesi » inanclılık » cecen » gumuşletmek » kullanıma hazır duruma getiril » evrat cekmek » gozetmen » cay şekeri » cıkmak »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.