tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taaccup » tarikatcı » buyutulme » duzemek » almanlaştırmak » yumruk atmak veya indirmek » fişacmak » yumruğuna guvenmek » yumruk gostermek » guneşlik » teressup etmek » goze batmak » papaza donmek » kızılderili » sutnine » keci sakal » gorevden ayrılmak » etmek » kapkac » teşekkul etmek » surdurum » cetin » carpıştırma » ruya » dışacı » yumuk gozlu » bobrek taşı » iltimascı » tahtadan yapılmışinsan veya ha » cok ortaklı » cicek yağı » yukumluluk » iyi gozle bakmamak » noel » ciğneyiş » anadolu » guduk » ici dayanmamak » sansur etmek veya sansurden ge » dokmek » izin cıkmak » akrobat » tercumanlık » ork » tir » ve daha başka ekonomik etkinli » melâmîlik » super fostat » gume gitmek » e kuvvet »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.