tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yıl zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icindekiler » mayalanabilen ve coğu tatlıola » pece » kacıklık » sunnîlik » oluşturduğu demet » tepeli dalgıc » mahkemelerinin adı » kalbini calmak » cocuk işi » mercimek corbası » cığrışma » peygamberokuzu » corapcılık » sevir » orgutsuz » makine veya bir kuruluşu plân » cıplanmak » sozluk birimi » elekten gecirmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » yuzu gulmek » arkasına duşmek veya takılmak » ağız aramak veya yoklamak » gulumseme » urokultur » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » rum » kıskaclama » hukmolunmak » kireclik » icki sofrası » ısıtıp ısıtıp onune koymak » yaradana kurban olayım » gozunu korkutmak » pranga kacağı » başından gecen olağan dışıola » ic dunya » ongorulu » acığa vurmak » himaye etmek » karesel bolge » duzlem kure » izine duşmek » kombe » kuyudan adam cıkarmak » coklarınca » lâmadan oluşmuş arasına yerle » fırtına kopmak veya patlamak » donec »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.