tdk sözlük TDK Sözlük

 

yıl zıt anlamı

yıl zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yıl zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yıl zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yıl zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucurum » kulağıkirişte veya tetikte olm » cabuk » hucum oyuncusu » suret almak veya cıkarmak » teamul » cam yunu » muge » yeniceri ağası » ayağıveya ayakları suya ermek » kaca » guneşacmak » aluftelik » duzgu » uzerinden atlamak » molekuler » bir gozeli » yaza cıkmak » gibi işler icin beslenen memel » kotu adam » onu alınmak » nuzullu » tertipci » koruk » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » gorulme » kulâhsız » ce » cakıldatmak » kacak » rucu » bircoğunu o metalin yuzeyine y » dalgıc tupu » yukarı goğe doğru olan yanı » mayıs boceği » surme mantarıgiller » orta doğu » ceşnili » denizcakısı » cevikleştirmek » komurlu » sansurcu » kurekci » cıkmak » kustahlaşmak » yoğurtcu » oncel » şuphelendirme » umur gormek » bir cekirdek geri kalmamak »

yıl_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yıl_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yıl_zıt_anlamı nedir ve yıl_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.