tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
descartes cılık » koyuvermek » omur boyu » tovbe ayları » goz » carevic » kor kadı » ifrat tefritte kalmak veya bul » dumen neferi » bolucu » odemli » citilemek » astsubay cavuş » gutmek » cıkmalıtamlama » copten celebi » başına dunyanın belâsınısarmak » olumluk dirimlik » meydanıbirine veya bir şeye bı » losemit » etmek » tercuman olmak » parcalara ayırmak » selâmete cıkmak » mustemlekecilik » ayağına celme takmak » gormek » gullâbicilik etmek » hakikî » esperantocu » ahde vefa etmek » değirmenin suyu nereden geliyo » azaltmaya yarayan arac egzoz » kabarcıklıduzec » luleci » catak » goğus ingini » sacmak » allah ın belâsı » cıkmak » musamaha » gufteci » cadısupurgesi » korunu oldurmek » yukseklik korkusu » tevazun » okuz arabası » eşekci » calmak » benimseyip değişik bicimde anl »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.