tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sansur » cıngırak » tevessul etmek » tonlu unsuz » duruk » catkın » as » keyif catmak » kırsal nufus » kâğıtcılık » yaydığıgozle gorulen ışıma » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » gec » kosnulmek » tencere yuvarlanmış kapağınıb » palet » muselles » kopekleşiş » aylıkcı » yukac » ilâclama » sut kuzusu » hucum etmek » iki buklum olmak » dort ayak ustune duşmek » kosinus » okse kuşu » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » tırnağına veya attığıtırnağa d » koreltmek » kucuk » mes ut olmak » tekaudiye » mal kapital » hedonizm » tum cahil » ic mimarlık » ozu sozu bir » saygıgostermek icin başeğerek » golgesine sığınmak » cıkma » uz » dağsıcanı » devletlerin uyrukları » usteğmenlik » duşukluk » dunyayıtoz pembe gormek » kor satıcının kor alıcısıolur » tıraşıgelmek veya uzamak » ort ki olem »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.