tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yururlukten kalkmak » coriandrum sativum kara kimyo » rolâtif » oğleyin » cubuk odası » cakıl » dârıdunya » muverrih » acmak » cop atlamaz » murettep » bocek gibi » gundelikcilik » kulâh peşinde olmak » inanclı » secim tutanağı » ne mal olduğunu bilmek veya an » kukumav gibi duşunup durmak » buyuk cember » asurca » kutur kutur » butunleyici » acılmak » uzerine duşmek » na » bugunden tezi yok » sureğen » carpıkca » kasık catlağı » sutkızı » suzulmek » ceşnicibaşı » cuvaş » kılıclı » gozluklu » ay » cıkmak » kapsul » civitli » şekle sokmak veya koymak » soyleşmek » ağaclaşma » soz konusu » yonelim » oğurleşme » aklına takmak veya aklınıtakma » paragoz » muracaat » kulac » sultan boreği »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.