tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğrenmelik » beneklerle orten asklımantar » mızrap » ictima etmek » yalancıod ağacı » burumek » buğemek » ceneli » kemale ermek gelmek veya kemal » ağaclandırmak » bir el bir eli yıkar iki el b » şapcılık » hizmet ici eğitim » gocebelik » duşman olmak » dokuluş » ozelleştirmek » luzum gormek veya gormemek » ozel girişim » kulliyetli » alcaklaşmak » ıskaca » bey veya paşa gibi yaşamak » kabul gunu » muhurlenme » biletcilik » gosteriş » yasa gomulmek » akım olcumu » dikensiz gul olmaz » zihnini celmek » canından gecmek » bir yerde kullanılan bir yere » turkleşmek » taammuden » iki duzlemli » cicek boyası » nazıgecmek » tukuruk bezleri » kalkan bocekleri » allah ın evi » luk » ruhiyatcılık » copsuz uzum » mulevves » cizgileşme » bolgesel » tenkitci » el cantası » kuzguna yavrusu şahin veya ank »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.