tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rafızî » kapakcık » goymek » bir kulağından girip obur kula » coğun » copcatan » elcilik » polarma duzlemi » farisî » kazın ayağıoyle değil » adama donmek veya benzemek » erkec » acıklatmak » muhtac » pursıhhat » beklenmediği umulmadığıveya c » yureklendirmek » acıolcer » dokme veya taşıma su ile değir » pat kut » cakışmak » benzi kul gibi olmak » sozunu geri almak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » paraşutcu » goz yuvası » marmara cırasıgibi yanmak » cobanlama » yukluce » gecirgenlik » gır gıra almak veya getirmek » ulkeler coğrafyası » suit » cifteli » cekiş » pabucunu dama atmak veya pabuc » olu helvası » aslî duşunce » cukurlanmak » lufere cıkmak » otturmek » oğuruş » kuşumlenme » parcalara ayırmak » curuk » eline duşmek » yuz yuzden utanır » sur atlenme » corlu » ceza cekmek »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.