tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtlatılma » rolyef » yonetim yeri » dikec » genclik » yuzsuzleşme » cıkmak » hoşduruma gelmek » goz bankası » koruma icgudusunun bir bicimi » sağlayan parca » guvence » başmuhendislik » tenezzuh » koşeli ayrac » bakışacısı » palet » canaksı » den yana cıkmak » fin hamamı » bilinc dışı » bitumlu » kacmak » ağzıvar dili yok » turkluk » eser rolyef » bicimlenmek » donuşturum » sungulu » dağyurumezse abdal yurur » ağıtcılık » canıyurekten » kopek dişi » muhre » gozuyle bakmak » telâşa duşmek » oğur » bıcak atmak » goz banyosu » bana dokunmayan veya beni sokm » gozeneksiz » pic etmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cıkmak » gobek dansı » nobet » hakikî » toplumsal cozulme » cakıl » hurmetkâr »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.