tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzumu tilki uzumu » icim » oşur » suc duyurusu » cingenece » avuc avuc » duğumsuz » muşkulleşmek » duzlenme » yeri goğu tırmalamak » acıcekmek veya duymak » potaslı sutlu tuz » gecici » supurge otu » gozu gibi sakınmak saklamak ve » cınlayış » gorulme » duşunceli » percinleşme » gorunurlerde » teptim kece oldu sivrilttim k » tıpkıcekim » yurutuluş » cekirge otleğeni » aynıtelden calmak » camurlama » korleştirme » mevlevîhane » koyluluk » gulecen » cat » temerrut etmek » romanoloji » bulunan bolum kafa ser » cimentocu » mulkiyet » yuklenmek » kumaşcı » surgu » kadife ciceği » hamdusena » rezili cıkmak » harp acmak » muzminleştirme » şolen cekmek » seluloz » yaya gecidi » silip supurmek » etmek » ote »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.