tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bulgusal yontem » geri cekilme » bicim » kuf kokmak » elmanın yarısıo yarısıbu » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » solucan duşurucu » cıkmak » iyiye cekmek » yerlere gecmek » tenezzuh » eline duşmek » kafasına gecirmek » zuhrevî » mumanaat etmek » inhibitor » goğsu daralmak veya tıkanmak » terlikci » cartayıcekmek » raportor » yuzunden » gozu gibi sevmek » bolme » komşu komşunun kulune veya tut » dava etmek veya acmak » seluloz » insanın adıcıkacağına canıcıks » unlu catışması » buddhizm » kampa girmek veya kamp yapmak » dansozluk » geciş » cebine indirmek veya atmak » boyacıkupune girmişgibi » tırmanıcıbir bitki piper nigru » kıskıvrak yakalamak veya bağla » can havli ile » gorumluk » uzengi taşı » bulunan bolum kafa ser » iyi işdoğrusu » teşebbus » baştan kalmışveya kalma » hulûs cakmak » denizgulu » ceşnilemek » koyu koyu duşunmek » dunden olmuş » vucudunu ortadan kaldırmak » bereketli ola veya olsun »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.