tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karavana cıkmak » urkutmek » duğmelenme » muftuluk » gozu gibi sevmek » cocuk » yuz yazısı » sigara boceği » yağolcer » cil » fitne fesat cıkarmak » cırcıplak » ic ses duşmesi » dereyi gormeden pacalarısıvama » karşılığında cinsel ilişkide b » dovuş » satranc vezni » guvenlik vanası » cur etsiz » tufekhane » balıksırtı balık kılcığıbicim » zumrut gibi » mağazasıolan veya mağaza işlet » yazar cizer » yarım pabuclu » tanışcıkmak » onayak etmek » cimenlik » aramak » pek yuzlu » yukselti » lâzım gelmek veya olmak » uste » acıklar livasıolmak » unvanlarının başına getirilir » murşit » sozu cevirmek » makam şoforu » şeritcilik » kukla » carpmak » turkiyat » duz » tecahul » ters turs » gonendirme » tutumu akliye rasyonalizm » harc » gecit vermek » tokaclama »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.