tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aleyhinde veya aleyhine soylem » eşitci » şoyle bir » tureme unlu » muzahir » koşe tutmak » cizgilenmek » ortalığıkırıp gecirmek » cav » masal okumak veya anlatmak » zuppe » ayağına cabuk » zararına kazanc sağlamak » donulme » boşta olarak yapılan ortu » fekul » coklukla » tart etmek veya eylemek » avurdu avurduna gecmek » suzme » koy turkusu » guncelleştirmek » gozu yılmak » donen kenarıcepecevre oluklu » haclı » gorunurlerde » muteakip » tuylu meşe » cizgilik » h h » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » gozunu ustunden ayırmamak » tezahur » icten ice » hambelî » cakmak » kahır veya kahrını cekememek » arasında den başka anlamıyl » goz kesilmek » pusku » muhre » solpumek » durumleme » surgulu » cile cekmek » calkalamak » helvacıkoku » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » kimin arabasına binerse onun t » sağgorusuzluk »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.