tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turedi » soyutculuk » rolâtivizm » okuzun altında buzağıaramak » divanıhumayun » cabalama » cene » gunluk » nerede nerede » cene yarıştırmak » vur patlasın cal oynasın » turkcecilik » yaban kecisi » cenkci » serbest calışma » cansız duşmek » celmelemek » gozu sonmek » catınmak » limon kufu » beraberlik muziği » cocukla cocuk buyukle buyuk o » suryanî » tarihci » buyultme » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » toretanımazlık » girdisi cıktısı » acık » kor olur badem gozlu olur kel » muşteri » mutecaviz » koşutculuk » kamcılayış » yureği temiz » boru calmak » cağrıcı » ebegumeci » duşunulme » koksuz » picuta » gomulmek » burgu » mektupcu » corap » kuman » icinden gulmek » yakınlık gostermek » gezercalar » cekicilik »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.