tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
deprem bolgesi » burumek » gozden uzaklaşmak » altın koku » sansurculuk » kendini toparlamak veya toplam » dovmek » surumek » cağrışımcı » cıkra » hukum yemek » kamcıbaşı » dayak duşkunu » antep baklavası » cok yuzlu » tutsulemek » batıl inanc » icgudu » kor tapa » akma hancer » obus » cıkılatma » makine veya bir kuruluşu plân » kurduğu medeniyetleri kendi i » soyleniş » kokunden halletmek » fabrikatorluk » gecici » gorunurlerde » pacayıkaptırmak » etmek » omruhayat » camaşır deterjanı » şakaklarıağarmak veya beyazlan » keyfi bilmek biri » hukmu gecmek veya hukum yurutm » mutehassıs » gudumlu » cekmek » cuk » yusufcuk » suslemeci » kalıpcı » masor » kalvencilik » civilemek » ciritci » yedi kat yerin dibine gecmek » inci ciceği » celik parca »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.