tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonul avutmak » allah bir yastıkta kocatsın » mutedavil sermaye » soğuk ter dokmek veya soğuk te » eşeyli ureme » muritlik » iceri girmek » keceleşmek » induksiyon » duz duvara tırmanmak » kanıma gore veya kanımca » odetmek » uslenme » kambriyen oncesi » puan almak veya kazanmak » deneyustu » buyuklerin ellerinden kucukle » gune doğrulum » soz ebesi » partoner » renk vermek veya rengini belli » kecileşmek » sepet havasıcalmak » kardeşkardeşi atmış yar başın » soz gumuşse sukût altındır » aklından cıkmak » belirtir » yanlışkapıcalmak » sendikacılık yapan kimse » ici sıkılmak » dalkılıc » ozelliklerine gore bu organlar » oneriş » urat » kalburustune gelmek veya kalbu » orneklenme » sursat » basma alım satımı » mujde vermek veya goturmek » oluşturduğu siperler borda ka » yapısının işleyişinin ve geli » ayakcı » kurek » cimcek » guler yuz » musrif » portorluk » kok » ufurukcu » takarrup »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.