tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarafından arabacıicin armağan » parmak uzumu » cileden cıkmak » polonez » aklına geleni soylemek » ince eleyip veya eğirip sık do » goymek » allah dirlik duzenlik versin » ucurum » muzakere » hukukcu » evirmek cevirmek » anadolu » cekmek » ceyrek » er » fin hamamı » tekaut ikramiyesi » gozunu cıkarmak » bir şey soylemek » altlıustlu » oruc acmak » suzme yoğurt » cikletcilik » duşunce alışverişi » bolen » bir cenekliler » acığa almak » gonulsuzluk » cift cubuk » soğuk bufe » oğle tatili » kuflendirme » buzulmek » lak lek » gozu acık gitmek » duygusal duşunme » goz bağı » geri gondermek » iki cami arasında kalmışbeynam » kompozitor » tecennun » fitne fucur » onemsenmek » pabuc » hukûmet » parkcı » uzun sivri kumes hayvanların » hat bekcisi » bir yerde kullanılan bir yere »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.