tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşit » musaade » keramet buyurdunuz veya kerame » yakayıele vermek veya vermemek » itilâfcılık » burumek » hazırlıklıolmak veya bulunmak » cetinleşme » yaradancılık » ustune yurumek » gonullu gonulsuz » hakkıodenmez » oluşturduğu demet » allah artırsın » kulturlenmek » yurunmek » kornişci » ciğrenkcilik » tahtalıguvercin » mustevi » uc bir » oleyazma » yalın cumle » oğurtlemek » catırdamak » portleme » oksuruk otu » lutfen » ucuz alan pahalıalır » cikolatacı » cayırsedefi » afiyet uzere olmak » yureğine dert olmak » duşuncel » doğu bloku » paraşutlu » ciğrenkci » gonyeleme » uc hâl kanunu » cakılıp kalmak » hangi taşpekse katıysa başını » kotulukculuk » cetrefilce » ornek olmak » cenek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kan ken » arasındaki ekonomik ilişkilere » vurucu guc » mısır turnası »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.