tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağac kavunu » purdikkat » cizici » gonlunu celmek » şefaatci » bayramustu » tokaclanmak » suruklemek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » kaya guvercini » sacılıp dokulmek » gecişme » sungu » camur » yırtıkca » mutehavvil » mubeyyiz » zuppeleştirmek » guneşsiz » yaşıyerde veya toprakta sayıla » anonsor » kurek cezası » lup » golge olay » merak etmek k kalın okunur » uzerine evlenmek » cakaralmaz » cocuk » adamın alacasıicinde hayvanın » ifrit kesilmek veya olmak » curutuş » ozeme » yuzeyleşme » dışbukeylik » kasvet basmak veya cokmek » iz » camlık » gozlerinin ici gulmek » istismar etmek » gucuk » bağlantıunlusu » tam acı » ortak tam bolen » tehyic » munhasır » bunlardan yararlanması » soven » gecinip gitmek » nefesi kesilmek daralmak veya » kac paralık adam veya şey »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.