tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mushil » kamu sektoru » hukûmet » ceviren » bicim » coğu » elden duşurmemek » kukumav gibi duşunup durmak » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » koksel » pirinci cok su kaldırmamak vey » puflemek » oyle olsun » ovgu » durumleme » boylecene » temizlemek veya parlatmak icin » yurekli » buryan » orucu » koksuz » cetin ceviz » cile » dunya durdukca durasın » arnavut biberi » nabzına gore şerbet vermek » kulfetli » dalgaya duşmek veya gelmek » ne dese beğenirsin » şolen cekmek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » celik parca » gobek » tankcı » benlikci » carşıağası » guvercingiller » mudavim olmak » doşem » goreyim seni » ustalık gerektiren iş sınaat » su duzeyi » traktor » horoz evlenir tavuk tellenir » catak bayrak » şarjor » ust dudak » citen » cıkrıklı » kotumserleşme »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.