tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
purtelâş » catkınlık » cizgilenmek » cay » mukeyyifat » toz kondurmak veya kondurmamak » cıkarma gemisi » doşetilmek » kumeleşim » caylak fırtınası » akompanyator » karaardıc » cıkmak » adındaki asker ocağının kurulm » sarnıc vagonu » istimzac etmek » garpcılık » kara gun » nevri donmek » cavuşkuşugiller » calmak » tup gecit » olum hak miras helâl » giysisi » serguzeştci » butunu » şupheye duşmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » duşurtme » mufrit » hukûmet darbesi » leyleği havada gormek » comleklemek » mak mek » tecessum » şolen » kubalı » muslukcu » mac yapmak » bust » mumteni » sıkmac » soğumolcer » rolâns » ceker » onune gecmek onune gecmek » koşe atışı » ankesorlu telefon » hat bekcisi » tacsızlar »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.