tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kıcın kıcın gitmek » gozden ırak olan gonulden de ı » sinuzoit » belirten kural » kongovdeli » malın gozu » yemenli » su gosterdi » gecinim » gunduzsefası » ağzından dirhemle cıkmak » nufus » dumen suyu » ağzınıhavaya veya poyraza acma » yoluna cıkmak » cevrinti » şuphelenmek » uykusu acılmak veya dağılmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » talaşboreği » cırcırlamak » acık secik » revu » saclarıiki turlu olmak » koknar » cozumleniş » gecmelik » yuksek perdeden konuşmak » cabukluk » ay aydın hesap belli » nufus bilimci » ucuşma » beli acılmak » halebî » iştahıacılmak » cağ » bolumlerden her biri kolon » şohretsiz » maca » calıştıran » canım dese canım cıksın diyor » duşuk yapmak » sonuclamak » kapalıbolge » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » kılıc oyunu » kerpicleşmek » olmek » surumsuz » cay vermek »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.