tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cermik » musterih olmak » tovbekâr » kalp akce » suzme » dudak cukuru » techil » kucuk kap » gonul uğrusu » utu » yuzukoyun » onarım gormek » lâğım cukuru » bir sanat eserinin yapının ve » anketor » acıklayıcı » budu » cifteli » corbacı » cep sozluğu » her tur gosteri yapmaya uygun » pas acmak » tonsuz unsuz » muesseseleşme » butun » cereyan carpmak » bir ben bir de allah bilir » el işciliği » butun sıra » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » tasvip gormek » balıkgozu » soz birliği » afrikalı » olduğu soz » sepet havasıcalmak » gecindirmek » bolme » hoykurme » kukurt » koyleşme » guc » tunguz » bukme » kopcalama » dinamitci » civisiz kalkan » soğdurmek » arapcalaştırmak » mulâki olmak »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.