tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
denir » macar ineği » bulbulu altın kafese koymuşlar » arac » taklitci » kuduz bocekleri » mızıkcılık etmek » takke duştu kel gorundu » guclenmek » toprak kolesi » maymuna donmek » hollândalı » opturme » lâluebkem » biri » bıcak sırtı » toren duzeni » canlımuzik » adres bırakmak gostermek veya » gelmic » burumcuk » not duşmek » sığırodu » civileme » pazar ola » cılbır » suruklenmek » oncu » boldurme » oz yapı » guzel » gonen » ukraynalı » ortak yuklem » carşafa dolanmak » duğmelenme » mefruşatcı » gelinlik etmek veya tutmak » bıkıldığıbildirilir » cubuk makarna » icini kemirmek » citi » protesto cekmek » gozlemek » u » butan » kutin » suyu getiren de bir testiyi k » her biri mesame » dorttek »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.