tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muesseseleşme » carcabuk » acık sozlu » kornetci » gocu » germanofil » kaşık calımı » dostluk kantarla alışverişmis » ureticilik » sınamak tecrube etmek » dokumlemek » imalâtcılık » batakcıl » sonuc niteliğinde başka bir bi » hukumsuz kılmak » şeritci » ozenci » cuvallama » icler veya yurekler acısı » menekşe gozlu » kredi acmak » kucuk asya » kan cıkmak » ozerkleştirmek » cicek » yahudilik » eşbicimlilik » oğretmek » aklında olsun » hurriyetci » kuvveden fiile cıkarmak » duvak duşkunu » ordunun hareketlerini duşmanda » te » hevesi kursağında veya icinde » ortmek » yuzdurmek » yapılmışince ve uzun şerit » habbesi kalmadıveya habbesi yo » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » juglans regia » benimseyip değişik bicimde anl » durtme » balkanlar » cap » portlek » ağzıacık » acıklık » fransız » goreli »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.