tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ordek balığı » zuppece » gayret dayıya duştu » ici dayanmamak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » başdumeni » olcek » sutanne » antep fıstığıgiller » t » cıkmaz sokak » cumudiye » akortcu » koturum » koyuvermek » yasa gomulmek » gururlanmak » ornek » avurt satmak veya avurt zavurt » gluten tutkalı » kosem » gul yağcılık » bal ozuluk » protokolcu » camaşırlık » cıpıl cıpıl » muz » kucultme » carklı » murt olmak » unlem » balıkcılgiller » sunnetci » yukletmek » tanrıaşkına » acınım » ic » yureğine sinmek » bicimsizlik » keyfi kacmak » iz ac » iplikcilik » yer ozekcil » meşrubatcı » cirkinsemek » keceleşmek » uzum » eser rolyef » cetinleşmek » taşboceği »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.