tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pt » cisenti » kaput gitmek veya olmak » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » cukurlatma » capak » gureşci koprusu » doneklik » marpuc » oyuna cıkmak » edinmek hissetmek » tumamirallik » şarjor » vidoyu gormek » koşeyi donmek » cıkrıkcın » capraz kur » buyuk lokma ye buyuk soyleme » gucu gucune yetmek veya yetmem » vadesi gelmek veya yetmek » acısal » pamukcu » avar » gelmeyen veya gelip de kıtalar » yonetici » mustakar » hıfza calışmak » alcıya almak veya koymak » catlatmak » gozu kapalıolmak » celenk » bahtıacık olmak » yarayan celik disk » mundemic » sumuksu zar » bez tuyler » canına yandığım veya yandığımı » temiz yurekli » resmiyete dokmek » korluk » parca başına » kendini toparlamak veya toplam » gonullu » kok mantar » suslemecilik » gozunu toprak doyursun » oğretmek » carmıh » nukleon » acık »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.