tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yakasına cokmek » konservator » kirecsilemek » tum cahil » cay takımı » ceşnicibaşı » parmakla gosterilmek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » gonullenme » İri balık ve deniz hayvanların » gozu ilişmek » dansoz » nufuscu » geyik boceği » eşyukselti eğrisi » burukca » kucuk minder » kuskun » polonyalı » yuzu gozu acılmak » sinuzit » kumes » tarlanın taşlısı karının veya » tamtakır kuru veya kırmızı bak » cılbır » gec olsun da guc olmasın » cırpıştırılmak » kurama » gocucu » pluviyometre » fonetikci » don cozulmek » kir goturmek » gumuşlenmek » gulmekten kırılmak katılmak » goze batmak » protestanlık » saclımeşe » dokmek » başcık » guluncleştirmek » icsiz » kuresel ucgen » arap » arıkovanı » gıyabî hukum » neye uğradığınıbilememek veya » donuşturmek » hapishane kackını » elcek »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.