tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yağ eş seslisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surgulu » arabî » ozendirmek » cizmeden yukarıcıkmak » ulke » citlemek » kulucka donemi » petek guvesi » cıkacak » got » odenti » oc almak veya ocunu almak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » umidi boşa cıkmak » cakşır » alev sacağısarmak » gobekli » fin ugor » surekli unsuz » allah korusun veya saklasın » terettup » un » iki bucukluk » granulit » sucustu » natur » işin icinden cıkmak veya sıyrı » aklından gecirmek » cakırdikenlik » grekce » samanlıgubre » yuk » yureği ağzına gelmek » sodyum sulfat » doteryum » coban kopeği » yaparlu » kıc attırmak » bicimlerini belirleyen ana oze » suzulmek » orgutlenme » bahcemsi » şeytansacı » juri » cemreme » alâminut » gosteri adamı » bal ozlu » cıban başvermek » cocuğumsu »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.