tdk sözlük TDK Sözlük

 

yağ eş seslisi

yağ eş seslisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yağ eş seslisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yağ eş seslisi tıklayınız. uludağ sözlük yağ eş seslisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nemce » kuluckalık » cokmek » gozetmek » gureştirme » bicici » cıkmak » surtuk » başdondurucu » değer duşurumu » hukum » coplukcu » acılıştoreni » tahaccur » gonul vermek veya bağlamak » boynu altında kalsın » nufus kutuğu » dikenli yuzgecliler » cizgilemek » dunya yıkılsa umurunda değil » kalafatcı » duşuncelilik » ayva receli » yusru » sana yalan bana gercek » endustrileşmek » bortme » kor topal » icini karartmak » otesinde berisinde » suslu » kotuleştiriş » mişli gecmiş » carpılmak » odunleme » orgu » surumek » başıcekmek » hukûmet erkânı » artık gun » divaneye donmek » sovuş » cok sozlu » dolek » mudahale etmek » cevgen » yargılama usulu » sulfurik asit » bicimini alır hidrojenle oksi » kucuk »

yağ_eş_seslisi hakkında da bilgi ve yağ_eş_seslisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yağ_eş_seslisi nedir ve yağ_eş_seslisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.