tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oflicinalis » sedefcilik » faullu » değişim yonetimi » buro » ust perdeden konuşmak » ic tuzuk » borkenek » altı b sınıflamalarda ikinci » uk » gravurcu » muzminlik » orucsuz » cıkrıkcı » zıpcıktı » gun » cift capraz denir » hâli veya hâlleri duman olmak » selâmunkavlen » şovalye yuzuğu » dumen yapmak » vaadini tutmak veya vaadinde d » fetus » pala surtmek » yarayan kuru ince yaprak » muttehit » tecessum etmek » bolucu » cozyağı » poc » bir gun evvel » turkoloji » elden ne gelir » celişkisiz » imparatorice » puskurgec » gozleri acılmak » duru » cingene palamudu » cardak » muzevir » elinde bulunduran kimse » taşsurmek » kunde » kor ağac » gecmek » enfusî » statu » cekmek » teslim tesellum »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.