tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozukmek » canınıcehenneme gondermek veya » uzerine gelen duvar ağırlıklar » defteri durulmek » kategori » hunersiz » balıkgozu » pacavra gibi » sel gibi akmak » puskurtuş » sokmek » gun » doldurdukları rengi beyazdan » avustralyalı » sun î » duşunup taşınmak » uc uca » yuksek basınc » parcasıbağlıbulunan catal » davranmak saygıgostermek soz » cunupluk » karluk » cıkma » mercimek kofte » teferruc » cerezcilik » soz ayağa duşmek » beli bukulmek » duven » acmak » bufe » kaput gitmek veya olmak » kıskac » omrumun varı » teller takmak veya tel takınma » veya orulen dikey duzlem » alcaltmak » kollarınıacmak » armatorluk » kontor » golgelenme » arap rakamları » ayın on dordu gibi » raydan veya rayından cıkmak » allah ın adamı » barut fıcısıgibi » gozu acılmak » yureğine inmek » rumlaştırmak » tam adamınıbulmak veya tam ada »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.