tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekerrur » musamahalı » bir nesneye kece gecirmek » olcunlu » rontgen » borc harc » fırca gibi » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » cemrenme » yağlıgureşci » uscavuş » eskimo » grekce » sur at katarı » kacmak » sudan gecirmek » kok sokturmek » ruşvet almak » oğuruş » gonul yarası » mes ul tutmak » kocek » calkantı » tekefful etmek » soğutlu » başının gozunun sadakası » duşunce » terennum » başmurettiplik » deliye donmek » kor topal » at calındıktan sonra ahırın ka » goturu » orgutlendirilmek » goncu » carpılma » viraneye cevirmek » tenevvur » gozu olmamak » ahdiatik » uzum asması » cavlanmak » geri cevirmek » muyesser olmak » sokmek » gondolcu » konsultasyon » summettedarik » duze » allah artırsın »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.