tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuylenme » hucum » sutlenmek » duzenleşik » tefessuh etmek » koşker » sonuc karşılaşması » gun balığı » aşağıduşmek » cekmek » deve yuku » cangırdama » yuksuk makarna » allah rahatlık versin » copurlaşma » kafasından gecirmek » kor topal » futuhat » sinus » musavatsız » ceşitkenar ucgen » takma sac » cotuk » facuna etmek » cemrenmek » kazanclı » umit dunyası » taşcıl » koşe donucu » cemce » kentci » ac ec » bıckı » cokramak » notrleşme » uzay ucuşu » kolen olayım » kapsama icine alma icerme » coğul » yolcu taşımakta kullanılan mot » uleştirmek » yuze duramamak » golgelendirmek » cumhuriyetci » secmece » dikişci » cetince » leyin » tufek atmak » camurluk »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.