tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acılmak » yola duzulmek duzelmek veya ko » presci » yer camı » yuz bulunca astar istemek » tekduzeleşme » ac ec » suyunu cekmek » cık cik cuk cuk » cok yıllık » gostermelik » tahkimat elemanlarıustune veya » trost » babasına cekmek » surre emini » kırmızıkart gormek » duz yuzeylerden her biri » yureği carpmak » kacınılmaz » yıldız kumesi » kok » gecişsiz » kahrından olmek » altınıcizmek » goğuslu » julus terrestris » cicek boyası » batırılmasıyla yapılan sucuk » koksuzluk » gerceğe aykırılık » sublimleştirme » tabiatustu » ruslaşmak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » camcak camcak » cevirici » sempervirens » tunguz » benekli kopek balığı » onu sıra » ucuk » kulluk » cukur » ad cekme » kucu kucu » kanatcık » gozden uzaklaşmak » asbest yunu » koktencilik » teşebbus »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.