tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hak yerini bulur veya hak yerd » on şart » sacma » lâğım doşemi » nebatat bahcesi » su kesmek veya su kesilmek » sureti haktan gorunmek » şukreyleme » » bulbul gibi soylemek » ses turemesi » hareketlerde bulunmak » kucuk unlu uyumu » sonuk » yuzuculuk » bulunmak nezretmek » mektupcu » alcakca » kostek vurmak » tumsekli » cıkmalıtamlama » erinc » yaşınıicine akıtmak » bu gunlerde » ickici » kaynana olma durumu » ciğleşmek » yekvucut » goğus ingini » coccothraustes » toprakcıl » ic » yer orumceği » cantalı » carcur olmak » zumrudî » cıkmak » odul almak » kalıtcı » guvence akcesi » kocu » gecmek » koktencilik » bir kapıya cıkmak » bıcaklı » um » isimden tureme isim » hırcınlık » tevettur » kozleşmek »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.