tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırcır » gozetmek » ciğneniş » kırıp gecirmek » akımolcer » cizginmek » kılıc alayı » uc boyutlu » cırcır » uye olmak » cıkış » brulor » dovdurtme » duru » civi cıkar ama yeri kalır » sermurettip » tunclamak » supruntu » po » catır catır catlamak » iraklaşmak » bisikletcilik » orucu » mustehcen » cehre » parmaklarınıbirlikte yemek » catal » curutmek » cotuk » buyulemek » kırgızca » takipci » murtefi » pec » pilot bolge » kilise canı » yoldan cıkmak » makbule gecmek » kostek » gostermek » maltız » donuna yapmak veya doldurmak » calmak » iki cami arasında kalmışbeynam » cıkarmak » iclem » gorgu » nasihatci » meskût gecmek » kaya ucmazsa dere dolmaz »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.