tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ada » soz » şerit » gozleri evinden veya yuvaların » dik bicme » coğdurmek » kucuk bitkilere verilen ortak » bakır calmak » kucumseyiş » mutemekkin » cağırıcı » yukluluk » af buyurun » ceşit » arnavutlaşmak » amasya nın bardağı biri olmaz » ağustos boceği » her yiğidin gonlunde bir aslan » sansurlemek » al takke ver kulâh » acık vermek » neuzubillâh » başyarılır kırılır bork fes ic » tukuruk bezleri » kurek cekmek » sureti haktan gorunmek » başyonetmen » gubrelik » ağız unlusu » got » davranmak saygıgostermek soz » ortuş » anlarsın ya » dokmek » yuz » trabzon hurması » calım » futuhatcı » burnunu cekmek » gozler onune serilmek » icini karartmak » gunah » eziyet cekmek » tanrıaşkına » pacalı » veya giysinin uzerine konulan » emanetci » on sezi » satılığa cıkarmak » borc »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.