tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağac » capkınca » guvenc » kraca » umera » onunu almak » marketci » yureği yufka » surmenaj » coreklenmek » sakalım yok ki sozum dinlensin » yoneltim » yemek secmek » sanayi ulkesi » ic cekmek » amaclanma » su boreği » uretimlik » turnayıgozunden vurmak » gecirilme » sulûk » muteselli olmak » duduklemek » kalem acacağı » tuzuk » allah a emanet » ozumsenmek » cacaronluk » yetenekleri gelişmemiş cocuk » kışdonemi » tup » ağrılarda goz ağrısı her kişi » mukavemetci » katran camı » cevikce » ne ne » capalanma » tart etmek veya eylemek » ustelenme » goz » kan ken » secmeli » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » camurlamak » hesaptan duşmek » gozunu toprak doyursun » duzenleyen ve genel olarak ilg » gecmek » iğne yutmuşite veya maymuna do » kucumseyiş »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.