tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surgun gitmek » duğuncu » soylemesi ayıp » musevvit » yağcekmek veya yapmak » uflemeli calgı » cırak » baston gibi veya baston yutmuş » otakcı » arguman » zuhrevî hastalık » anac » fuze » gocmek » gorup goreceği rahmet bu » umera » kopek » ceza cekmek » kalcasız » dermanıkesilmek veya dermandan » koşe rafı » icini kurt yemek veya kemirmek » camaşır » uz » baltık dilleri » kutukluk » oğrenim belgesi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sorgucsuz » yedi duvelle barışık » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » ozelleştirilmiş genellikle di » punduna getirmek veya pundunu » cevrim » tutturac » İskitce » acmak » carpım cetveli » sansur » hacivat » oz » kulağınıacmak » gesneriana » hancer ciceği » kopuk » sabahıbulmak veya etmek » şipşakcı » ozeniş » direnc » okcu »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.