tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civilemek » okse kuşu » oh cekmek » kırlangıc balığı » gureşilmek » etuv » kabuk bağlamak veya tutmak » uretimlik » temizlikci kadın » camurluk » yuzbaşılık » catapat » taktikci » kundakcılık » fare deliğe sığmamış bir de k » algıbıcağı » kume » gosterge bilimi » duk » curuk carık » ocağısonmek » guven ışığı » calkalanma » gok gurultusu » hırcın » ay modulu » cedene » zeytinyağıgibi uste cıkmak » mes uliyetsiz » aday gostermek » hatırlatmak » ayağınıveya ayaklarını altına » ucara atmak » senegalli » korlemeden » gurbuzleşmek » oruklemek » yuk » citi yapmak » allah selâmet versin » kosnulu » kızıl otesi » surmek » hint kamışı » it uzumu » ne olur veya ne olursun ne ol » gunec » goz bağı » gonullu » sacak kok »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.