tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
el ile gelen duğun bayram » yuksuk kına » soz dalaşı » tur » teleut » cıkmalıtumlec » balıkcılgiller » gozu dalmak » renkli element kısaltmasıcu » bir soyledi pir soyledi » donuşumlu » gorunuş » cucuk » uzgulu » cırpmak » cop » catıldamak » oflicinalis » lisan » ozdeksel » gorevsel » cocuk yapmak » moduler » sıcak basmak veya bastırmak » unvanı » koltukculuk » bıcak » rejisorluk etmek » salcalımakarna » surmeyi gozden cekmek » duzencilik » coğulcu » teşebbus » dunyaya gelmek » şukreyleme » oncel » temeyyuz etmek » onune bakmak » percinlenmek » pb » capalama » cıralık » icinden pazarlıklıveya icten p » bolum » dipciklenme » kurar » doşemci » silip supurmek » beşyuzluk » dostluk kantarla alışverişmis »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.