tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puskurme benli » babasıtutmak veya babalarıustu » bir atımlık barutu olmak veya » ozdeşlik » acılır kapanır alet » onder » once gelen onceki » toplumsal cozulme » yureği dayanmamak » nitelikleri sonradan yitirmek » cop » mubadil » zarfcı » kor şeytan » oğle ezanı » sansualizm » purtuklenmek » protestanlık » ağırlık basmak veya cokmek » cekmecesiz » duzgun » sureksiz unsuz » ilâc icin yok » kuşa benzemek veya donmek » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » acılım » inmek » sozu uzatmak » cimen » asıl nusha » yukluluk » birbirinin gozunu cıkarmak » luknet » hristiyanlaşma » cingen » tuccarlaşmak » koken » sandvic » kullu su » oğurtmek » yenilir veya yenir yutulur şey » arap » dedikodu etmek veya yapmak » terbiye almak veya gormek » gokkuzgunumsular » kuskunu duşuk » on oluşum » hatırlatmak » koknar » veya giysinin uzerine konulan »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.