tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lehinde soylemek veya bulunmak » uckurluk » boya fırcası » sac saca başbaşa sac saca başb » işaret yay ayrac » bulbulleşmek » ay modulu » lutfetmek » bıcak gibi » tecrube » bok boceği » hızır gibi yetişmek » duşuk » mulâhaza » sb » kebapcı » cedene » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » durum » yaz donemi » loklemek » coplukcu » sunturlu kufur » bir turlu » dovuşme » ufurmek » docent » rejisorluk » korukcu » surgu » tepesine veya başına binmek ve » eksiltmeye cıkarılmak » u » bulbul » hayran olmak veya kalmak » muş » catlak » ırakgorur » meydancı avlu bahce gibi yerl » carmık » surgit yapmak » vekilharc » fotoğraf cekmek » geleceği varsa goreceği de va » cok katlıotopark » tercuman » cekmek » duk » olmek var donmek yok » yonetmelik »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.