tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dunyayıharam etmek » berber cırağı » corbaya donmek » yahudice » kuşum » oteki aktarma oğelerine ileten » duztaban » bilincsiz » utmek » gulu seven dikenine katlanır » kostek » spotcu » acıktan tayin » cakır cukur » bir dirhem bal icin bir ceki k » gozemek » korlemeden » brahman » ahlâkcılık » oğutleme » oluşturduğu tuzel varlık » kuyudan adam cıkarmak » gencleşme » hava kure » muzahrefat » yahudi baklası » cezbeye tutulmak veya kapılmak » icin » penceli » olu mevsim » menekşe gozlu » gumuşsu » mubadil » kucuk kan dolaşımı » soğuk duşmek veya kacmak » cekirge otleğeni » gecimlik » cetin ceviz » servis otobusu » soyundan olan kimse » gormuşluk duygusu » tıkaclanma » bolunme » ici kalkmak veya kabarmak » kecisedefi » ackıcı » ruyasıcıkmak » gozlerinin ici gulmek » duşeş » suciceği »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.