tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
omursuz » guzey » dovenci » gurbet cekmek » uzun yol surucusu » pis pis gulmek » uctan uca » vinc » uzatılabilir » musevvit » bicimli » sut dişi » cır cır » kındırac » oltaya duşmek » elini cabuk tutmak » cokmek » geri cekilme » derecedeki yol yan yol » zengin arabasınıdağdan aşırır » curutmek » buyuk turk İmparatorluğunun uy » kargın » on sezi » eline elinize veya ellerinize » mubayenet » duşuncesini acmak » bufecilik » uzuntu » eşekce » dunya varmış » husnukabul » guzel » benzine kan gelmek veya benzi » sunger » cekmek » teslimatcı » uzulmek » bicimsizleşmek » cakırcı » arıtma unitesi » soz » sutsuz » kışve yaz arasındaki mevsim i » madde » indikator » yıl donumu » calvinci » tabutuvan » payandalarıcozmek »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.