tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dondurulan ince uzun ışık ara » ortodoksluk » tespihci » alcaltmak » olmuş » cıpır makinesi » cizgisel » yıkılmayacak bir bicimde duzg » ictihat » projektor ışığı » kumeleniş » gomuş » cık cik cuk cuk » yetişme » organizator » afrika menekşesi » mustamel » etinden et koparmak veya kesme » şark cıbanı » carklı » hititolog » lâcka » sonuc vermek » u donuşu » ciğnetmek » lupcu » dunurcu » dokme demirden yapılmış uclar » fruktoz » cekilmek » dikec » curuk boya » hıckırık » otomatiğe almak veya bağlamak » ciceklemek » goturu pazarlık » dordun » umitlendirmek » paca » eşolcum » icten evlilik » subap » editor » ulker » hukmî » kethuda bey » estetikcilik » tefessuh » cerkez » camur gibi »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.