tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok gozlu » guneşlemek » yere batasıca veya yere batsın » cift kapı » coraklaştırmak » deklânşor » muesses » otobuscu » cicek » harezmî yolu » yukumlu belli nitelikleri ve » ikbali sonmek » sıcan » kafasıcatlak » goz var izan var » cıkartı » ayağınısurumek » rus salatası » kanadalı » on tasım » buyuk sesli uyumu » tur » ders gormek » surduruş » dağcileği » gorev » dordul » kusluk » gecişli » ustune cevirmek » sınamak tecrube etmek » yaşama gucu » nogay » korukleme » sarkaclama » badem gozlu » acısınıcekmek » yay ayrac » kısmî secim » ic salgıbezi » rumlaştırmak » cabası savaşım » dili varmak veya varmamak » golgelenmek » etiketcilik » naturalizm » tumcemsi » boynunu bukmek » bicenek » sacak »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.