tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dortlu » yavaşca yavaşca » bolukbaşı » şeref uyesi » ne hâli varsa gorsun » ortulu » muze gibi » olcermek » şeylerden her biri tabaka » turkuleşmek » carpışmak » goreli » cumbuşcu » suzgeclemek » tahsil gormek » utu masası » uzum uzum » dilli duduk » gomulemek » sacıbaşıağarmak » ulkuleştirilme » cemre duşmek » papirusgiller » cavdarsız » ustune vazife olmamak veya değ » le » kustere » tıpıştıpışyurumek » ciğlik etmek » işsiz gucsuz kalmak » onerge vermek » dondurulan ince uzun ışık ara » yukte hafif pahada ağır » korlemeden » lâcka olmak » sidik sokturucu » atolye » dur » calışmacı » kostek vurmak » kacırmak » cıplaklaşma » basınclı » ove ove » emniyet muduru » bir don bir gomlek » uvertur yapmak » mutevali » cocuk bakıcı » onde gelmek »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.