tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olculendirme » kefaretini odemek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » taklitci » kendini gostermek » gozu dunyayıgormemek » umit uyanmak » duzletmek » derecedeki yol yan yol » lr » catal ses » sucsuz » yapısının işleyişinin ve geli » eşekce » ambulâns » uscavuş » eli boğrunde » yuzunu kızartmak » intac » lık lik luk luk » lutufkârlık » okun yanlarda gosterilmişağır » cenilemek » catma » cember » cağırmak » hopurtulu » tohmetli » dama oynanan taş » toreli » bukuntu » nankorleşme » uzatılabilir » cam » catal » guneybalığı » ıskarca » yanardoner » parcası » oylemesine » coluklu cocuklu » sonum ayrımı » actırmak » ogesi » ıt » hurya » gokturkce » uyur goz » paradan cıkmak » iclem »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.