tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turk meşesi » dil » taammuden » cakıltı » gulbeşeker » gunun adamı » guzel duyu » guclu » yuz tutmak » el bende » tekefful etmek » curume » cok gozeli » duzelmek » tecavuz etmek » maraz esenlik karşıtı » ağlar gozden sahte sozden ken » duşuncedir almak » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » kapının ipini cekmek » yaşama cabası » korcesine » biciminde alınan onlem » oge » sokmek » notunu veya numarasını vermek » gurbetcilik » burnu yere duşse almaz » mest sermest » defter acmak » dol almak » sın sin sun sun » sebep olan fiziksel enerji ha » teamul » acmak » fennini almak veya kapmak » vidanjor » dovdurmek » bisikletci » ors » sepetci soğudu » ormek » camur » yuk » huseynî » allah bahtından guldursun » yonelim » carliston marka kereste » teselli etmek veya vermek » dutturu »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.