tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustume iyilik sağlık ustune u » takti i » kulturel » gosterdiği yetenek veya guc » lokoplâst » ışıkolcer » copur » tasasısana mıduştu » sırtcılık » kapısınıcalmak » methiye duzmek » g g » gol başı » kayakcı » duşkun » gosterim » cuha ciceğigillerden tohumu k » gorunen koy kılavuz istemez » musamaha » urumek » dovuşme » karman corman olmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » akla karayısecmek » bunakca » duzeltme » yeteneği maharet » on ad » benzi kul gibi olmak » ayakcı » eğik cizgi » maymuna donmek » sulfatlama » ardında yuz kopek havlamayan k » uşutmek » ucuklaşmak » cığırtkanlık » gozetmek » koşek » zurriyet » uzerinde durmak » gozlerini fal taşıgibi acmak » yoneltme » doşeme » mucevher kutusu » mirascı » cakşırlı » banko gecme » sarsakca » mucerret »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.