tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırca » merak etmek k kalın okunur » rehber oğretmen » nb » cevre sağlığı » eğik duzlem » kafayıyere vurmak » ummîlik » kacmak » kandilli kufur » m » cocuk olmak » yb » paylaşmış benzer odevlerle yu » meydana cıkmak » goğuslu » kına ciceğigiller » gonen » ufleyen alet » sandvic » immunoloji » iliğini veya iliğini kemiğini » gorevdaş » pala calmak veya sallamak » kırlangıc » duşuncesiz » kopru altıcocuğu » tefavut etmek » mahşere donmek » bicimini alır hidrojenle oksi » yuzuk parmağı » dunyaya gelmek » tabakcı » cağdaşlaştırmak » yorunge » lugatcilik » nufus tezkeresi » duğun evi » kulotlu corap » dutturu » koylu corbası » koşe koltuğu » sağlık gorevlisi » alım elim » tanzimat » ok yaydan veya yayından cıkmak » koc » dortluk » yonlu doğru » gravurculuk »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.