tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
virus » sakatcı » sonuc » ucuculuk » olcu bilimi » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » evlerden ırak veya uzak » sulfamit » kimin arabasına binerse onun t » den eylemek » kulbastılık » cebirsel formul » gumruklendirmek » kar ciceği » dişcik » duzluk » kaya guvercini » cul » soylemek » cevirim senaryosu » yonelim » kumes hayvanlarını urkutup kac » catmak » ici gitmek » guneşcarpmak » bir sorunu gerekli acıklığa ka » kulek » ileri uc oyuncusu » ucan kefal » duztabanlık » lâtin cicekleri » cakaloz » tumselmek » tadilât etmek veya yapmak » lufer » su dokunmek » cimdik » cakşırsız » kotu » seckincilik » sırıkcı » sarac » noroloji » arnavutlaştırma » cağırış » elci » acık sozlu » şeytan gorsun yuzunu » kırılıp dokulmek » parcacık »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.