tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulliyen » ceşitlendirme » durbunun tersiyle bakmak » sansurlu » acığa vurmak » tel cekmek » ters yuz ters yuzune cevirmek » harezmî yolu » davul calsan işitmez » cekiye gelmek » cirozluk » dudağınıbukmek » soz arasında » bolucu » ust » cop atlamaz » pacavralaşma » olimpiyat oyunları » yer cekirdeği » usulsuz » cemkirme » hasta ol benim icin oleyim se » puruzlu » orgulu pilâv » batakcı » babasıtutmak veya babalarıustu » dolmuşculuk » coluk cocuğa karışmak » catal ses » sıl sil sul sul » leninizm » dallarınıkısaltmak » at cevirmek » icki » acmak » icicilik » duşundurucu » guldurmek » nervur » cıkmak » ucurtma » keyfi bilmek biri » yıldırımla vurulmuşa donmek » hunersiz » uvey » hakikî » pazarlıkcı » d d » şarkiyatcılık » bakrac »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.