tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaş kelimesinin eş anlamlısı

yaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fırcalamak » ozlu » cıpır » ırkcı » sabahın korunde » goğus bağır acık olmak » serbestce » dorduncu » anonsor » sinek ufak veya kucuk ama mid » kusu » geri cevirmek » sivil yonetim » oğrenmek » orumcek kafalı » sutoğul » cadırlı » işguzarlık etmek » tevil goturmek » fırcalama » bohcalamak » kestiği veya attığı tırnak ola » icerisi » satranc taşı » yalcınlaşmak » yıkamaya yarar cukur yer veya » cicek tacı » fırcacılık » sukûnetli » gok atlası » ağzınıacıp gozunu yummak » daha bircok şeylerin yapımında » emniyet muduru » bilinc » duzensiz » kıpcak » kurşun dokmek » monitor » kenarlık » ust » yureğini serinletmek » oteye beriye » anıtkabir » işdayıya duştu » gravurculuk » helâluhoşolsun » ispermecet balinası » kerpic gibi » operetci » aman derim »

yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.