tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
got » ac bîilâc » gercek sayı » iclenme » soz ehli » devrik cumle » ukraynalı » cekimolcer » yonetim gideri » tutturmek » cıkarma gemisi » cocuk gibi » nankorluk gormek » w » cingene pembesi » iyilik guzellik » icat cıkarmak » şaşıcakır demektense kor de de » yemişci » sulfatlanma » gedik acılmak » yureklendirme » cimentoculuk » universiteler arası » kozlemek » olum sukûtu cokmek » durdurmak » lisan » ciğneniş » gobeği sokakta kesilmiş » yer gecidi » hareketli parca » dollenmesiz ureme » almanlaşma » surucu » ileri atılmak veya cıkmak » oruluş » subut bulmak » kediye peynir veya ciğer ısma » carpıklaşmak » cingene parası » cekiliş » alcak gerilim » eski goz ağrısı » cuz î » pabuctan aşağı » it surusu kadar » koruklenmek » dunyaya gelmek » iki gonul bir olunca samanlık »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.