tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başkoşeye kurulmak » kuflu » ucuklaşmak » cocuk bakıcı » sağgorusuzluk » tukenme » alınır ve başına bir ya geti » yuze cıkmak » biri veya bir şey icin olumsuz » kopekle yatan pire ile kalkar » ağzınıaramak veya yoklamak » olum kalım meselesi » beklenmediği umulmadığıveya c » berber dukkânı » horozu cok olan koyde sabah ge » cıtırdayış » tepegoz » ay cekirdeği » garanti vermek » goruntulemek » anasının gozu » denk duşmek » uzerine cullanmak » muşteki » azrail e bir can borcu olmak v » daha bircok şeylerin yapımında » gobek atmak » parcalatmak » capasız » ere gitmek veya varmak » olum var dirim var » baktıkca alır » rucu hakkı » gozunu bir şeye dikmek » soz getirmek » mutalâa » nemse » kukurtlenmek » coban merhemi » hacvari » dağınıkca » enfrastruktur » canınıcıkarmak » uzunluk olcusu » keceleştirmek » dalkavukca » bicim » marmara cırası » komadan cıkmak » dişcekimi »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.