tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekilmek » fizikci » ic deri » cayırlama » duzgunluk » tam adamınıbulmak veya tam ada » gozlerini acmak » gobeklenme » musavatcılık » fluor » dalâlete duşmek » cenesiz » gulleci » vermek » bu abdestle daha cok namaz kıl » duzenleme » onermek » himaye gormek » yolustu » al veya kanlı gomlek gizleneme » yıkamaya yarar cukur yer veya » karikaturleştirmek » duşuk » catal kazık » oz kedi balığıgiller » cak » z z » kaşıkcın » avcunun icine almak » jonpromiye » oz itmeli » cirkinsemek » gumruk koymak » yerden goğe kadar » bicim » pabucculuk » buklum buklum » kelâmıkadim » zurafagiller » cozdurmek » ithalâtcı » izaleişuyu » gonlunu etmek veya yapmak » ic gıcıklamak » ciğlik » on sezili » yuğruk » suru » bıckın » cırpışmak »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.