tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cobantarağı » dalgalıakım ureteci » işbolumu » aslan yurekli » ay orumceği » dalgıc bocekler » dondurulan ince uzun ışık ara » sutculuk » eğri bakmak veya eğri gozle ba » centme » kumeleme » ziraatcılık » gorecilik » turk biberi » ici paralanmak veya parcalanma » yakından bilmek veya tanımak » taammum » duşurulme » man men » pişirilen tatlıcorek » ovunmek gibi olmasın » medet ummak veya beklemek » heple hic ilkesi » calpara » mulkî idare amiri » bıckıhane » turkî » dumen bedeni » mumkun » ona gore hava hoş » havale gondermek veya yollamak » başcanağı » bicki yurdu » ustun » capkınlık » cıldırtıcılık » tatar » illuzyonizm » dolapcı » cift motorlu » oz odun » ucu cengelli ağır demir arac » tukenik » parcacık » ay ey y » koşullu yan cumle » carık » kuplu » suvari » soz ebesi »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.