tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yalvac » tan ağarmak veya atmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » iyilikci » ekmeğine yağsurmek » kim kime dum duma » hıckırmak » yolu acık » sutten kesmek » munşi » ovulmek » hercumerc etmek » dostluk okkayla alışverişdirh » gelecek zaman gorunumu » papirus » yeni gercekci » gozu gormemek » yuz » yoluna cıkmak » oreke » surdurum » tavukcu » muze gibi » doksan veya kırk seksen kapın » recete » mutegallibe » otlakcılık » borcluluk dengesi » mahfazasıolan » ic odun » asker cıkarmak » cirişci canağı » sozlendiricilik » doven » yalova kaymakamı » olumsuzluk » cıkrıkcılık » carşamba » nutasyon » tozunu almak atmak silkmek ve » goğus kovuğu » cıkacak » icine cekmek » donanım » mudur muavini » cisemek » afrikalı » duzenlemek » ozel kesim » ucmak »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.