tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
son pişmanlık fayda vermez vey » kasık catlağı » rutbeli » cokuntu » dilli duduk » aynıtelden calmak » goğus kemiği » bukme » samanlıgubre » kedi yetişemediği veya uzanama » guclendirici » fırsatınıduşurmek » gozlu » cok yavaşişyapan cevik olmaya » coğu » ciceksiz bitkiler » mumeyyizlik » yurunme » bal alacak ciceği bilmek veya » gulunmek » ilikcilik » gozden nihan olmak » loklemek » somurmek » buyume » boynuz takmak veya takınmak t » akcıl » zeytin guvesi » otomatiğe gecmek » sokmek » hukum » yarıgecirgenlik » caylık » mulhem » gecirtme » muk » guzelleştirilme » kucuk bey » fırca cekmek » kralice gibi » nuve » hodukce » teehhul » hırsız kelepce » bulunan bolum kafa ser » bize de mi lolo » pacacı » kopya murekkebi » koruyucu unsuz » muteselli »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.