tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kor boğaz » basınclama » mukâfatlandırmak » emen bir bitki dionaea muscica » temiz kanıda vucuda dağıtan or » puf boreği » azerî » yiğitliğe leke bok surmemek » duşurtme » kosemen » kul rengi et sineği » virus » perdahcılık » sokmek » kendini toparlamak veya toplam » kaşıkcı » vikaye etmek sıyanet etmek » kavim » kurcatovyum » başa gelen cekilir » turev » teessurat » kara borsaya duşmek » sureti haktan gorunmek » benzine kan gelmek veya benzi » ekmek elden su golden » soru cumlesi » cekici » kullanılan cihaz » allah kahretsin » kor capa » avcunun icine almak » kaşlıgozlu » uc budak » cemenlemek » cenk » durdurmak » sutten kesmek » mustamel » dunya yuzu gormemek » hırkayıbaşına cekmek » otleğengiller » doşemeci » seckin sivrilmiş » yapılan resim ve bezeme işi » direncsiz » camgobeği » yuzunu unutmak » duzenleşim » değer duşurme »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.