tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozleri yaşarmak » dorduzleme » tepeli kostebek » japon sarmaşığı » bocekbaşı » post scriptum » guvenlik borusu » icinden gecmek » kazgıc » recetesiz » otmek » acıortay » cıkıntılarıolan organ » somikok » enstrumantal » gupguzel » caldırmak » puritenlik » cumbuşcu » koyunun bulunmadığıyerde keciy » kapılarıacık tutmak » turkluk » mustamel » gocucu » kupur » sabahcı » set cekmek » paslanmaz celik » kakınc » akşamdan kalmışveya kalma » curuksuz » kulek » hurufî » tahaccur » başmakcılık » ruzgârlanma » minuskul » cizinti » dışyarıcap » gun gunden » hoyratca » sacmalamak » kulağıbir şeyde olmak » tumorlenmek » kucak acmak » bir cokları » botanik bahcesi » kayışa cekmek » snack bar » od kesesi »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.