tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muptelâ » sozel oğrenme » gonul borclusu » oz » gereği duşunulmek » ekmekcilik » citi yapmak » porsumek » guducu » cağrı » hurmet » acıkgoz » herru » mecbur kalmak veya olmak » urkusuz » bukulgen » gencten » cakıntı » yanardağpuskurmesi » şakşakcılık » fit vermek veya fit sokmak » programıolan » goze batmak » curcur » » cırpıştırmak » yavaşgel veya ol » caycı » gozlerinden okumak » geciştirici » dala cıka » doğuşken » muritlik » bulbul kesilmek » akdeniz mavisi » cığlık » mucahit » lokoplâst » tavanına cokmek veya yıkılmak » ekmeden bicilmez » ışık gocum » şansolyelik » zembereği boşalmak veya boşanm » silindir prizma vb bicimindek » tel in etmek » akla ekle » cicer arietinum » sut cocuğu » bonleşmek » leyleği havada gormek »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.