tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
den yana » aklınıcalmak » durum » cıfıt » tikel onerme » tekâsuf etmek » boyunduruğa atmak veya almak » fırcalatma » otakcı » kukremek » duşkun olma durumu iptilâ » gunluk ağacı » icirme » mustehcenleşmek » cubuklu » ateşbocekleri » veya dokunmuşpamuktan yapılan » senatorluk » gon » kırgız » bir araya getirilerek divan du » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » yuzu ak » oksijen cadırı » cizin cizin » takayyut » carşaflanmak » talip cıkmak veya talibi cıkma » hurmetsiz » el elden ustundur ta arşa kada » mezur » hilesi hurdasıyok » muzminleşmek » atlas ciceğigiller » okuler » israfa kacmak » nasip etmek veya etmemek » uykusu bolunmek » ruhunda guneşacmak » benicinci » sucuğunu cıkarmak » kantarın topunu kacırmak » ayakcı » koşeli parantez » kosteklemek » sacalanmak » badem gozlu » dovuşturmek » kırmızıkart gormek » kacın kur ası »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.