tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gucuk » coğalış » anac » kotu olmak » yureğinden gelmek » kirecsileme » uyelik aidatı » ceper » gozluk » ic odun » kancılarlık » polonez » sağcıkarmak » bicimdeki bolumler » cağıldayış » borc » bilcumle » yontemlilik » muttefik » orseleniş » camurlu » gozletme » salt coğunluk » muessif » yuz suyu dokmek » ucu » ic ters acı » sudan tavuğu » cingenelik » mızrap » arnavut kaldırımı » kalıpcılık » entelektuel » tat » başının caresine bakmak » bağlaclı » direnc » bulbul canağı » gecmek » rufeka » sokuk dikmek » kasavet cekmek » kulucka donemi » mancu » koşeye oturmak » inmek » başına gecmek » tecrube » kaldırım supurgesi » borc yiyen kesesinden yer »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.