tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulturlu » kongolu » recete » pecic » sarıgoz » başım gozum ustune » kavunici ile pembe arasıbir re » sucsuz » ahmağa yuz abdala soz vermeye » boluk » itilâfcı » yuzu acılmak » sozu ağzında kalmak » tu kaka etmek veya edilmek » odetme » yoneltec » daim etmek veya eylemek » soylevci » teamul hukuku » allah taksimi » menu » sağlayan parca » gorsel işitsel eğitim » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » uc hâl kanunu » icine huzun cokmek » catal kundak » guc kazanmak icin calışmaya ar » luzum » rabbena » posta koymak veya atmak » buğru » goruş » cakır ayaz » sumeroloji » tekebbur » merdane » cizgilik » gin » olcu » dunya âlem » goruşmek » cakmak » duzeltme » topac gibi » mes uliyetsiz » doşemeli » oğlen » kitaba veya kitabına uydurmak » muşareket etmek »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.