tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kısa omurlu » soz acmak » politika ile uğraşan kimse si » yetişen bir ağaccık corylus av » yukunu cekmek » surgit yapmak » nefes cekmek » cin leylâğı » citileme » kredisi duşmek » guderici » likor » kır bekcisi » kacakcılık » ac gozlu » gocuk » cay servisi » ic kuyu » cevriyazı » nesneler icin guclu zorlayıcı » cakar » su duzeyi » icini dokmek » sevinc » gokkuzgunumsular » akıldan gecirmek » tekercalarcı » mutearife » yapma gubre » gecgec yapmak » eline duşmek » sut ağacı » temerrut etmek » iskeletli hayvan corallium rub » eşyukselti eğrisi » amaclama » ac » kırılgan ve katıbir element k » kutleştirme » kotumser » arasında den başka anlamıyl » rufaîler karışır » kubalı » olumu op » ruhu şad olsun » nufuscu » aklıbaşından bir karışyukarıve » copurlaştırmak » deyip de gecmek » duğumlenebilir nesne »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.