tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mer i » kılıc balığı » işguzar » sungulenmek » arıkovanı » odenme » horozu cok olan koyde sabah ge » gorevdaşlık » ceker » murdum eriği » uvey kız » inci ciceği » cizginmek » yuzdurmek » değişim yonetimi » gurultuye veya patırtıya verme » musebbip » cincilyagiller » gutme » gecimsizleşme » hurriyeti secmek » iciş » tesetturlu » yuz » aracılığıyla duymak değmek e » ikinci dizeleri birinci beyitl » teyemmum » eski tufek » bahce kekiği » her gun papaz pilâv yemez » golge tiyatrosu » uluscu » sozunden cıkmamak » capcak » gobeklenme » tup » cay takımı » neptunyum » utu altlığı » coban kopeği » başortulu » hukûmet merkezi » gozler onune sermek » balcık » cıkrık » erekcilik » gozleği » sozu ağzında bırakmak veya soz » munafık » icim »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.