tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alıal moru mor » ustune yuklenmek » cekiştirmek » gecmek » yakasına asılmak veya yapışmak » hay allah » ay ey y » koşegen » gorme hucresi » guduk » gomulemek » spinosa » sakal bırakmak koyuvermek sal » cumle » germanofil » donuşumlu » boyu bacadan mıaştı » bayram kocu gibi » meslek ici eğitim » caresiz » ağaca dayanma kurur adama ins » studyo » gul gibi gecinmek veya yaşamak » gecirmek » mitralyoz gibi konuşma icin » gulabdan » sumerolog » başına cıkarmak » guverte » gece » allah selâmet versin » hasatcılık » kopek yese kudurur » yan gelip oturmak veya yatmak » cekilme » boyle boyle » muşfik » kervan yıldızı » parfum » he » gozenek » cıvlamak » caktırmadan » şuheda » kıc » mehter yuruyuşu » orumcek bağlamak » burnu surtulmek veya burnu sur » umur gormuş » gurcu »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.