tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » cavmak » dulger balığı » cekoslovak » korelmek » hıckırma » dip kocanı » benzine kan gelmek veya benzi » direncli » beklenmediği umulmadığıveya c » goğuslu » keceleştirme » ofke ile kalkan ziyanla zararl » surcturme » cekimserlik » gunluk » tumen » dama cıkmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » turlu şeylerden yaptıklarıve t » raportor » işini gormek » celik » devrik cumle » mumkun olmak » sul » kufuv » nesne » boyunduruğa atmak veya almak » odenen prim karşılığında bu iş » kucuk » usulsuz » hâlden anlamak veya bilmek » yakışık almak veya almamak » cemenli » ayağına veya ayaklarına kapanm » salâ vermek veya okumak » cayda cıra » goğus tahtası » durme » başa cıkmak » sozlukcu » pekiştirmeli ozne » citi yapmak » cevrinme » suklum puklum » gormuşluk duygusu » acılmak » her boyaya girip cıkmak » unlu turemesi »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.