tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ac » adıcıkmışdokuza inmez sekize » karaya cıkarmak » koturum » toplumsal cozulme » lâf lâfıacar » dolaba girmek veya gelmek » bicimsizleşmek » kotu » gecmişleri » supurulme » oldurulme » gosterici » av avlanmış tav tavlanmış » ağzının tadınıkacırmak » ozelleştirilmiş genellikle di » coplu » suruklenmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » cift atış » guven yazısı » durdurmak » lâfımıolur » onlem » cağlamak » mezur » begdili » orgu » gır gır gecmek » turkculuk » dort başımamur » kendi kabuğuna cekilmek » musamahakâr » tepegoz » başına dunyanın belâsınısarmak » gec » elini eteğini cekmek veya kesm » bereketli ola veya olsun » kopek sarımsağı » el ile elle tutulur » korler mahallesinde ayna satma » rumca » komurcu cırağına donmek » gerekce » amerika uzumu » vekilharc » ic kapak » orucu » acısal sapma » kapısınıcalmak »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.