tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
takti i » balkanlılık » uzum şırası » modasıgecmek » gorev aldığıaskerî harekât » cakalboğan » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » acık » durdurmak » gozetleme deliği » capraşık » borc yemek » komec » şerit » sozlu » ablakca » ucan kale » tehacum » puskurtme makinesi » İzinli olma durumu » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » bulamac » kirecyeren » bukulgenlik » gok bilimi » bıcak sırtı » değişimli unsuzler » muthiş » kanlıyaşlar dokmek » bahce » duz » saklambac » hint domuzu » programıolan » mac » suven » tereddutsuz » cubuklamak » ucgen piramit » gorgulenme » fuzen » ciceklik » belli bir noktayıaltınıcizerek » cıralı » colleşmek » uzun oyku » muşareket etmek » gupegunduz » haddi mi veya haddine mi duşmu » kıctan bacaklı »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.