tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz boyamak » hava acmak veya acılmak » yureği yaralı » mutecaviz » kısır dongu » yuz » taşcı » ilâc icin yok » arkasında dolaşmak veya gezmek » hic » allah eksik etmesin » konuk koşesi » cakmak » urkek urkek » ozumseme » cekilmek » tacsızlar » kacmaktan kovalamaya vakit olm » heyecana duşurmek » uşenc » sacıştırmak » uniformalı » ahu gozlu » yargıusulu » gorev almak » ce » bir parca » vazgecmek » duruma gelmek » got » gondermek » bir cift » sun î tahta » ceyrekleme » ancuez » dovmek » donmek » cezasınıcekmek » hazırlıksız olmak veya bulunma » diz cokmek » cekmek » gozu kalmak » bulgar » rolântide durmak veya calışmak » kureyve » bisikletci » duğumlu » satranc taşı » nukleer enerji » doşemcilik »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.