tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırt cevirmek cevirmemek » adıcıkmak » koy ekmeği » akıntıya kurek cekmek » bicenek » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » soğurme » cinili » ic politika » gozden kaybetmek » dağda buyumuş » olmayan bağımsız hur » bilinc dışı » hoşca kal veya kalın » portlemek » parcalarıgibi şeylerin tumu » keci » coz » gollenmek » guzide » muhur mumu » departman » biciş » eşit cenetli » tekerlek kırıldıktan sonra yol » koyun can derdinde kasap yağd » gaz detektoru » cokuş » tan ten » soz bir allah bir » bıckınlık » kabul toreni » ızgara kofte » gozlerini kacırmak » cıtır pıtır » tehaluk » kalafata cekmek » fesatcı » uslamlama » boynu bukuk » arkac » mumteni » amerikanvarî » amac » sefa surmek » gec veya gec efendim » dolap beygiri gibi donup durma » başdondurucu » major » tanışcıkmak »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.