tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uşuntu etmek » ağzıvar dili yok » tavşan yetiştiriciliği » harc » mesket turkleri » haraccı » sut corbası » yara acmak » gecmişleri » cetrefilli » uzengisiz » gonul yakmak » asgarî ucret » burnunda veya gozunde tutmek » uc beyliği » sumbulteber » ağır ol » hint gergedanı » alka evli » oz » acelya » zevkinde olmak veya zevkine ba » boldurme » mustakil » duğumlenmek » ucmak » dışcevre » yağma etmek veya edilmek » one duşmek » imtizac » guzel olmak » tekduze » ucuşma » ozenilme » badem ici » yağlıkcı » lecek » ust deri » hizmetlerde calıştırılan tımar » ses yonetmeni » yalanıcıkmak » olur musun oldurur musun » eyyam gormuşveya surmuş » capa » yon vermek » hafriyatcı » İzmir kofte » cekeleme » duğumlenebilir nesne » caktırmadan »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.