tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustakil » duğun salonu » kuf bağlamak veya tutmak » sansurcu » zurafa gibi » boşluk » gonul borclusu » kuflendirme » cerkez » tes it etmek » beyanat vermek veya beyanatta » yureğini kemirmek » gomut » gozu veya gozleri kararmak » bolucu » gocuk » muesseseleşmek » durtuşmek » gunâşık » okun yanlarda gosterilmişağır » cimnastikci » gure » cenesini dağıtmak » catıyıalmak » yer yarılıp icine girmek veya » buyulu » dostluk kantarla alışverişmis » alıal moru mor » butunu bel kemiği » kacış » golge oyunu » cıkarmak » biciminde alınan onlem » paskalya coreği » cember cevirmek » kızılelma » protestanlık » fit vermek veya fit sokmak » bukme » yaka paca goturmek » calınma » ciftlik kâhyası » spekulâtif » kalcete » lugol » icme suyu » virgul » zirzopca » hakikî » emniyet muduru »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.