tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşam eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğul eki » sonumlu » revac » ucsuz » oldurtme » iz an etmek » zumrut yeşili » kuskun kuskun » soz » kufe » plâncete » salepci » pic » resmiyete dokmek » kenarlık » gecerken boğazdan cıkan ve duz » gomuluş » aman derim » teptim kece oldu sivrilttim k » fistul » tuy sıklet » dunur duşmek » turkî » koksuz » kıcıkırık » dosta duşmana karşı » cetinleşmek » kuşumlenme » kosnulme » akdeniz humması » tesalup » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » gundeme almak » kurakcıl » hovarda olma durumu » veya metal bolum » tur ağac cember » cirkin » su goturur yeri olmamak » tup gaz » duşukluk » butun devletler » yureği cız etmek veya cızlamak » nemce » sacıştırma » başyonetmenlik » gece kulubu » kolan cekmek » ufuruk » cankurtaran kulubesi »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.