tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşam eş anlamlısı

yaşam eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşam eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşam eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşam eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşup kalkmak » coğu kez » beyaz etmek veya beyaza cekmek » unsuz ikizleşmesi » tefeyyuz » balıkcıl » kullenme » yoreselleşmek » seramikci » şomuz » ciğitli » baktıkca alır » oğlak » cirkinleşme » yolsuz yontemsiz » gozunun icine bakmak » sanskeritce » kuvvetini gosterir » hucuma kalkmak » koz » ağaclıklı » corba etmek » nobet » tahammur » tecrubesizlik » don gomlek » rağbet gormek veya kazanmak » surtunme » goğus caprazı » undeşlik » hucum etmek » pursıhhat » uzuncalar » yuklenmek » muaf tutmak veya tutulmak » hızla birdenbire » ust cene » yağışduzeni » calkama » oncul olmak » alâminut » koşeye atılmak » yonetmen yardımcısı » sade birimler boluğu » at cevirmek » mes uliyet » oteki » hint ciceği » sondurucu » tarikatcı »

yaşam_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşam_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşam_eş_anlamlısı nedir ve yaşam_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.