tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alacağıolsun » satranclı » mutekait » rek » mudrir » ustunden gecmek » olgun » oyuncak » kulube » doşemelik » muşkulât cekmek » can cumleden aziz » imtizac etmek » bıcık » orneklemek » murekkepleme » ucukluk » maaşa gecmek » gozlerini dikmek » ters yuz » tam ustune basmak » buyu yapmak » allah tamamına eriştirsin » i hâli » sırdaşca » dunit » soz başı » etmediğini bırakmamak veya kom » yapma gubre » bicimdeki bolumler » aramak » calmak » urkekce » cakılı » hunerli » ucerli » gelmişgecmiş » işin kotusu veya fenası » ickisiz » gocme » kulucka donemi » beraberlik muziği » on ad » başortu » icin kullanılır » terlikcilik » celimsiz » denk duşmek » dili donmemek veya donmek » okuzdili »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.