tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teşvikci » buyuk ana » ne mumkun » teşekkul etmek » koklu aile » sungerleşmek » ayrıcanak yapraklılar » cağrıcı » bolme » celenc » dibi gorunmek » orme kepenek » gunduzsefası » ağzına surmemek » acık soylemek » dorttek » denkci » kuafor » buğlu » galebe calmak » surtuşme » dokuntu » nemceker » baklava borek » İsvicreli » yukletmek » yuz binlerce » balkanlı » alıp yurumek » uretici olmayan alan » fe » cizici » on yuzbaşı » gozune kestirmek » acık hava sineması » cınsabah » cekel » kırk yıllık yani olur mu kâni » catallanmak » musamahakâr » gucu ipliği » kacırma » acısıicine veya yureğine cokme » homoseksuel » yuzuş » nobet beklemek veya tutmak » sutluce » sokmek » cağıltı » veya metal bolum »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.