tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz atmak » dolek » kendini toparlamak veya toplam » ceşnici » minyaturcu » uniformalı » borcluluk » tavır almak veya takınmak » ic ses » yureğini eritmek veya sızlatma » kacırmak » dunyaya gozlerini kapamak veya » yakayıele vermek veya vermemek » davul birinin boynunda tokmak » minor » mudevver » kotucul » ebussuut efendinin gelini gibi » mubarek olsun » mesafe bırakmak veya koymak » pekliği » gunleri sayılıolmak » tuketici » calıştırıcı » kreator » terorculuk » iceriye atmak almak veya tıkam » sunepe » gunu yetmek » ceşnicibaşı » kazık kok » canınıdişine almak veya takmak » cuce » kundeleme » iş arî oy » tahammulsuzluk » başa gureşmek » altın kupu » yukselti » surumsuzluk » kus kus » sıvıolcer » acık » uzgusuz » adamın alacasıicinde hayvanın » curukluk » muptelâ » unite » gozden gecirmek » ozgunleştirme »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.