tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soylence » mucbir sebep » cınarımsı » ustune veya altına eklenen ayı » bahisci » atlas ciceğigiller » medducezir » mustahkem mevki » vucut yapmak » catıklaşmak » odenmez » hapcı » cıfıtlık » goturmek » geniz unlusu » surulmek » cekem » boyu bosu devrilsin veya devri » iki duzlemli » dikensiz gul olmaz » kın kin » lokmasınıdokmek » teneffushane » illustrasyon » icini bayıltmak veya kıymak » cavlanmak » hasret cekmek » kazık kok » gorunuşalmak » kasık catlağı » ic oğlanı » ozeme » cıkarma harekâtı » hurmetsizlik » cozumleyiş » ozetleme » ağaclaşma » ve kanunlara uymaksızın cebir » cıkıntı » koşede bucakta kalmak » capalama » koleleştirme » cepellilik » tukuruk otu » komşu acı » us » kırdırmak işini yaptırmak » transformator » gosterim » ihracatcı »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.