tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sı si su su » yaka bir tarafta paca bir tar » onemseme » eline fırsat gecmek » olaylarısonucu elde edilen bic » bicimcilik » cem an yekûn » piramitcik » parca parca » dip balıkcılığı » yahudi takvimi » bekâr kalmak veya yaşamak » banyo kuveti » tıraşcı » gunahsız » iki el bir başicin » icin kullanılan boru oluk vey » at » ortak yuklem » gormek » ustune » turk biberi » acık hesap » bir ilcenin en buyuk yonetim g » esperantocu » ictenlikle » yurutmek » kırlangıc » tuzlayayım da kokmayasın veya » curmumeşhut » turanlı » naturalizm » kopoğlu » murettiphane » hindu » gostermek » kılıc oynatmak » kemalizm » duzec » fişacmak » otmek » yetiş veya yetişin » kundeleme » temizlemek » goze girmek » temayuz » yaylıcalgılar » ceyrek » cit sarmaşığı » bictirmek »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.