tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camursuz » cığralık » oluşturduğu tuzel varlık » cil yavrusu gibi dağılmak » tacsız » buyu bozulmak » tutsulenmek » ciftelenme » mesele yok » ozetlenmek » sut » gozu bağlı » canak uzengi » capmak » iki cıplak bir hamama yakışır » herkes kaşık yapar ama sapını » at calındıktan sonra ahırın ka » boynu bukuk » kultursuz » yedi duvelle barışık » namaz ortusu » su yurumek » cicek sapcığı » alevî » arife gunu » hurufî » hesabınıgormek » portorluk » fritoz » goz onune almak » duzensiz » ihtimam etmek veya gostermek » ayıbınıyuzune vurmak » tıraşcı » cirkefe camura taşatmak veya c » gozu kor olsun » mustezat » golgelik » cağ » gumleme » celik » duve » dunyalığıdoğrultmak » sozde » danscı » norotik karakter » citlemek » duz duvara tırmanmak » cıkılamak » takarrur »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.