tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzıacık ayran delisi veya bud » ıstırap » guc » mumessil » ihracatcı » kendi duşen ağlamaz » suru sepet » golfcu » mektupculuk » kocsama » muzayede » eğik cizgi » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » temas etmek veya biriyle temas » duşunceli » tat kazanmak veya tadıgelmek » ureticilik » orumcek » daha bircok şeylerin yapımında » kukumav gibi duşunup durmak » celtek » munakaşalı » carpım tablosu » hayvan derisi » ucukluk » kepcelemek » arslanın adıcıkmış cakallar b » gormezlikten gelmek » cile » acak ecek » bakla dokmek veya atmak » uzerine varmak » curuk iş » gecen » acıklar livası » tabakcı » kaypakca » cok gozeli » hodukleşme » kılıc kuşanmak veya takmak » iciliş » yeni gercekcilik » kurt gibi kemirmek veya yemek » gec » cokuntu » karşısına gecmek » inancsızlık » şeref tribunu » ayakuzeri » yaşuzum »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.