tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzulmek » teamul hukuku » arapsacı » olcu » coplukculuk » kanlıyaşlar dokmek » hunnap » curutmek » ozgunleştirme » toresel » gecmişolsun » yukarı goğe doğru olan yanı » cınlamak » teşekkur » torpulenme » akıntıcağanozu » tepeli kostebek » levazım boluğu » karışım » durgunluk cokmek » kurk » umidi boşa cıkmak » iğne ipliğe donmek » icini yemek » dincleşmek » aştaşınca kepceye paha olmaz » teşebbus etmek » pecelemek » dansoz » kelle koltukta gezmek » rolu olmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » fayans doşemek » kan revan icinde » su orumceği » borclandırma » olaylarıyorumlamaya veya inanc » dort yol ağzı » kriz gecirmek » acık mektup » cozumsel » kirecli » burnu yere duşse almaz » bektaşî babası » cekicilik » civilenme » munhal » cipilleşmek » yukseltec » cubuksuz »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.