tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir koroğlu bir ayvaz » soylemesi ayıp » durtulme » edinmek hissetmek » cezasınıcekmek » hanbelî » manikurculuk » inanc » koyu duruma getirmek » mujde » once » coğalış » capalama » perdah vurmak veya etmek » boşnakca » host » antep fıstığıgiller » sun î kalp » şarapcı » yedek akce » ovunc duymak » yarayan celik disk » uveymek » muderrislik » rest cekmek » mirac gecesi » durum » guneşsel » on kol kemiği » yapmaya yarar » surmek » dortlu » zuyuf akce » zahmet etmek zahmete girmek ve » civitlemek » cağdışı » susletmek » samur kurk » alkollu » gudumlu sanat » uşenmek » icatcı » ozetlemek » kılıc kuşanma » ic etmek » calkalamak » acar » o o » olgun » lâtin »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.