tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calkalanma » dansor » cıtırdama » ekle » imparatoricelik » civici » halk şiiri » oy cokluğu » belli belirli kesinleşmiş ş » cir » dordul » dort » medeniyetcilik » dorder » ozlemini cekmek » civi » rontgencilik » orgutsel » sodyum fluorit » tukuruklenme » olcun » cıkarma harekâtı » mevsimi » belâ cıkarmak » buyulenme » cil » tup » bıcağın keskin olmayan ters ya » israfa kacmak » goz pınarı » munfail » catılı » cırpılma » gunahlı » olmama durumu serbestî » direnc » formulleşmek » kara yuzlu » uretimsel » dovmek » ucayak » yaptıklarıgosteri » kamcılılar » ucretlilik » calmak » kap » tepegoz » surmek » yakın doğu » cıkma »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.