tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
godeş » iltimascı » icbukey » hayırla anmak veya yad etmek » yamcı » citmek » cıkarma gemisi » ardından veya arkasından atlık » yuz beşlik » stabilizator » şipşakcılık » curuk boya » alâminut » ustenme » uzerine varmak » suyu gorunce teyemmum bozulur » ucmak » canavar duduğu » dongel orucu » redaktorluk » İzmir kofte » ote » sırtcılık » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » amputasyon » acar » subye » tecahuluarifane » gayrimutecanis » anadan gorme » cekici » cırılcıplak » oneride bulunmak » capraşıklaşmak » şeritcilik » projektor ışığı » donence » nufuzkâr » benlikcilik » gecinmeye gonlu olmamak » butunleme » batoz » sunturlu kufur » ziyade olsun » mutenakıs » yoluna can vermek veya yoluna » unlem » dortluk » boşgezmekten bedava calışmak y » cekyat »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.