tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
veya ağzının icine bakmak » e hâli » medine kurdu » boreklik » puskurtmek » mucessem » by pass » parti cevirmek » ustlenmek » ayağına cağırmak » goruşulme » muftehir » tulbent » ucuklaşmak » vurac » unletme » boşa koysan dolmaz doluya koy » geciştirmek » hakca » saat on bir bucuğu calmak » haşatıcıkmak » bektaşî » cekme » tıkaclamak » dokmek » oduncu » sacıntı » yargıclık » kurdan » gorulme » kutuğe gecirmek » havanın gozu yaşlı » ovungen » ayakkabılarınıcevirmek » kuzey yıldızı » gecerleme » muşahede » kose buğday » kırk bir bucuk » nakşibendî » redaktor » veya giysinin uzerine konulan » boluşme » tribun » projektor ışığı » otcul » saik » kıt a sahanlığı » tikel onerme » gece ucuşu »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.