tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kazın ayağıoyle değil » carliston » nankorluk » govdeli » nasranîlik » kolelik » yonetsel » cengellemek » muşkulâtlı » hiccilik » mustacel » gulduru » kurdan » dalyan corbası » mahrut » teşevvuş » gumuşrengi » tuneme » varlıkta darlık cekmek » kulunu savurmak » gelmeyen veya gelip de kıtalar » azıcoğa saymak veya tutmak » kocak » kurtcul » tevzi burosu » kayakcılık » gommek » hut » kokcu » surre emini » golleme » universite » post scriptum » sungerli » calkalamak » şeffaf ışığıgeciren madde sl » er » icin yaptığıhazırlık calışma » goz gezdirmek » parca bohcası » tunus gediği » kokusunu veya koku almak veya » suve » kanatcık » fasikul » dollenme » purcuk » yuzune bir daha bakmamak » iştah acmak » tatarsı »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.