tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hint bademi » onemsizce » catı » gercekustucu » puskullu belâ » sut kırı » luleci camuru » avuc ici kadar » secme hakkı » kalca kemiği » dili donduğu kadar » gradosu duşmek » deş teş » kuc » guzergâh » yuz kere » goz ucuyla bakmak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » sutkızı » dondurulan ince uzun ışık ara » ant icmek veya etmek » gozluklu » kan ter icinde kalmak » bicimsizleşmek » ackıcı » rekonstruksiyon » pay bicmek » hukûmet surmek » vitellus » on damak » suflîleşme » hunersiz » kavukcu » uc başlı » ozendirme » traktorcu » sağlayan parca » koy ihtiyar heyeti » taşsurmek » nutuk atmak veya cekmek » ayırac » zaireli » kulliyen » boru değil veya boru mu bu » dediğim dedik otturduğum veya » bağlanan sert nesne » klorolcer » sun » etkinliğin buyuk olcude azaldı » cubuksuz »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.