tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalancıcıkarmak » cat » kâğıdından değişik olanınıbulm » duz unlu » musmir » bolum » cokkunleşmek » surukleyici » goz nuru » tur ağac veya metalden değnek » carpılmak » koncina » bicimselleştirme » serbest bolge » urpertmek » ceyrek » resmigecit » kutleşme » korkunc » ozellikle celik dokum ve alaş » emanetci » cozuntu » kosteklenmek » universiteli » hastalıklarının genel adı » elini surmemek » durdurmak » sınava cekilmek » dorduncu » ic salgı » bir cift » yuruk » ne cıkar » burnunu cekmek » suyu mu cıktı » kopek dişi » gonlunu duşurmek » renk korluğu » kirec taşı » okuz gibi bakmak » sutanne » berbat etmek veya eylemek » muşareket etmek » aksulâmel » sulfamit » goyunme » kotu » leton dili » subjektivite » sul »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.