tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozune karasu inmek » domivole » cıkarmak » cocuk dunyaya getirmek » ayıuzumu » yuzunu gormemek » acı » unsuzunu gosterir » kırcıl » sescil yazım » aluvyon » sal sel » bant yapan kimse » nârına veya nâra yanmak » duz yazı » cakıntılı » kırağıcalmak veya vurmak » ataturkcu » mustevi » yetenek ve genel gidişdurumlar » niyetcilik » kullenmek » musveddelik » duzgunlu » cavdarsız » ustune varmak » kutuphaneci » kedi yavrusunu yerken sıcana b » gunlu » cete savaşı » govde » acığa cıkarmak » zac » emek cekmek » etiyopyalı » universiteli » dışarıya saldıklarısıvımadde » fenalık gecirmek veya gelmek » avurdu avurduna gecmek » yahudice » ufleme » kucukleşmek » acmak » gozunu toprak doyursun » ayın on dordu » catışma » boke » ağzınıkapamak veya kilitlemek » muddetli » urkutmek »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.