tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dırıltıcıkarmak » yuzmek » ufunetli » karacayır » tekere comak sokmak veya taşko » suolcer » suruklenmek » eku » gorgulenmek » turnagozu » goktırmalayan » yularıele vermek veya yularıka » efelik etmek veya yapmak » uclu bahis » mulâkat » on goğus » cicek biti » zambiyalı » teneke calmak » cok » şimdiye kadar veya şimdiye dek » diskcilik » gunluk ağacı » saat acısı » norotik » ceviriş » kıskac » yureklendirme » buzdurme » oykunme » wistaria sinensis » buzgulemek » cırpıntı » banka cuzdanı » cırpınmak » başının derdine duşmek » uruşmek » arnavut ciğeri » kotucul » catra patra » kibar duşkunu » gecit hakkı » pısırıkca » ovulmek » orumcek kuşu » kuyudan adam cıkarmak » cağ » kadıkoy taşı » yuzune bakmaya kıyamamak veya » gozunu bir şeye dikmek »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.