tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orgut kurmak » guc » kaynatılmasıyla elde edilen ye » coreklik » oğrenmek » oru » polemikci » an anesiz » fenike portakalı » başkurt » ovmek » cokme » granduk » bicem » olu dil » think tank » tifus » sonuk » orumcek bağlamak » donek » sungercilik » duğmelenmek » ceşnici » boluntuler » maya veya meye gorsun ve » başbaşa veya kafa kafaya verme » yerleşme birimi » golgede kalmak » cıkıştakozu » zumre » sağcıkarmak » kimse » acık dolaşım sistemi » ciğdem » buklum » habbesi kalmadıveya habbesi yo » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » zaireli » gudukleşme » normal vucut sıcaklığı icinde » colleştirme » erkeklik oldu mu » ters acı » rusluk » muddeiumumî » kılıclama » bilânco » kulot » işbilenin kılıc kuşananın » merkeziyetci »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.