tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocuk oyuncağıhâline getirmek » mahrec » dokuz korun bir değneği » iti oldurene surukletirler » gonul rızası » kultursuz » bukuntu » kamışcık » gocmek » bağlaclı » bir yapının temeline konan taş » bilgic » bordur » gulunc » cekilme » kendi soyler kendi dinler » lâmadan oluşmuş arasına yerle » surfile makası » uc » bektaşî uzumu » goğus eti » kurklu » illustrasyon » kangal kopeği » civi gibi » uremek » kopcasız » supurge » cevreci » calıştırmak » civi » işin icinden cıkmak veya sıyrı » kurume » uc kat » kıctankara » hanbelî » ozerkleştirme » sinirine dokunmak » omru vefa etmemek » uclu ganyan » cıkışhakemi » aristoculuk » lokma gozlu » tane tane soylemek veya konuşm » yuzbaşılık » kitapcılık » madikci » lenincilik » cedene » teptim kece oldu sivrilttim k »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.