tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamı

yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
puskurme benli » cırpıipi » carpacak buyuklukte sembol ni » ovulme » kafasıorumcekli » teleksci » yatak cekmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » temessul » ikiyuzlu » popculuk » gozu cıkmak » calımlayış » temerkuz » kaldırıma duşmek » album » dik ruzgâr » goz onunde » altın koku » doğru parcası » ciftlik kâhyası » sacma » eline gecmek » uleştirme sıfatı » sudan tavuğu » ucurum » eşbicimlilik » gozetmen » buzuk » can başustune » muhur basmak » guneşsutu » denize duşen yılana sarılır » tos » ucuzlu » yuruk semaî » tesettur » dili pabuc kadar » ve bilinc merkezlerinin bulund » allah ın hikmeti » tarih duşurmek » hak yerini bulur veya hak yerd » teşebbuse gecmek » simitcilik » goruşbirliği » iclenmek » cakıldak » biri » camaşır » kemenceci »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.