tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağıl cağıl » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » tatlısozlu » butuncu ekonomi » ustune varmak » butunu hars ekin » duygusal duşunme » cok gormek » derdini marko paşaya anlat » bağlaclıyan cumle » luks mevki » kotu » kuşat » basitce » purtuklu » yuzsuzleşme » gumuşbalığı » sozunu geri almak » tuydurmek » celtiklik » ozveri » goğus goğuse » kor yılangiller » guvensizlik onergesi » ge » musaade etmek veya buyurmak » afişci » icine ateşduşmek » comertleşmek » somurgenlik » acıgormuş » mulâhazat hanesi » ve bilinc merkezlerinin bulund » terennum etmek » cat pat » dikiz etmek veya gecmek » chamaeleon » kurtun » fotoğrafcı » edi » icleniş » karikaturluk » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » dumencilik » gozu yememek » kotu » perdahcı bazıparlatıcımaddele » arnavutluk » koncerto » tum »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.