tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parca » okul cocuğu » muzeyyen » gok » calkalayış » geciriş » sozcuk vurgusu » goymek » ducar olmak » yer camı » ya herru ya merru » uflemek » gecen » taban tepmek veya patlatmak » cıvdırma » cokertmek » harıgecmek » nufus tezkeresi » sınıfta caktırmak » başısıkılmak veya sıkışmak » elini cabuk tutmak » hırkayıbaşına cekmek » suruklenmek » kamcılamak » rik a » tuzlayayım da kokmayasın veya » mukemmelen » mulhem olmak » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » geleceği varsa goreceği de var » sarnıc » yuz geri etmek » ure » zumrutlenmek » kayışa cekmek » kulâhınıhavaya atmak » bekâr kalmak veya yaşamak » kurek ayaklılar » teşekkur etmek » zorluk cıkarmak » dehşet sacmak » gobelez » genellikle orduda veya yatılıo » yağcubuğu » uykusu acılmak veya dağılmak » opme » surcmek » golge balığı » başmudurluk » konukculuk »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.