tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olum » gozu bağlı » dallarınıkısaltmak » ozgurlukcu » hacısuya atma » okse otugiller » icmece » gurultusuz » indirme bindirme » tecavuz etmek » aktor » gucumseme » bir suru » kumukca » dunyayıharam etmek » elektronikci » nal cakmak » cuzam » ozdeşleşme » surmek » ağlar gozden sahte sozden ken » allah korusun veya saklasın » etuv » millî huviyet » yalın ayak başıkabak » carşaflanma » kor faregiller » onunu almak » sinema sanatcısı » opuşmek » soz kesimi » tırnak suruşturmek » selâm soylemek veya yollamak » kolay işlenebilen yumuşak bir » iştirakci » gozunde buyutmek » pey akcesi » bitlis koftesi » ozel sektor » boğazıacılmak » başıdonmek » cakışma » bir hâl almak » bıcak bıcağa gelmek » takla atmak veya kılmak » bicimdeki bolumler » ad cekilmek » kendi kabuğuna cekilmek » farklılaşma » bordur »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.