tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calkalatma » deniz culluğu » bicimini alır hidrojenle oksi » pulucluk » mehter yuruyuşu » afrika domuzu » huveyda » buyu yapmak » buzul cağı » muşkul » cekmek » gorunurlerde » fal acmak veya bakmak » murekkepleme » kopekleme » deme » tumselmek » altlıustlu » aksi tesaduf » kosemenlik etmek » eğmecli » mana cıkarmak » ozellik » cukurlanmak » corba etmek » yonetmek » celâlî » murebbi » capacılık » gozleri acılmak » dışa donukluk » tohmetli » muneccimbaşı » nitelikleri sonradan yitirmek » goru » hukum giymek » yureği ezilmek » goz nuru » kopeksiz koye veya suruye kurt » ağzından dokulmek » calışma saati » temayul » yururlukte olmak » aclık » bukum » kurk » koklemek » cevre yolu » soğukca » ibliscilik »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.