tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calgılı » ceyrek » kotu » obek » kendini kapıp koyuvermek » ceyizsiz » kutuphaneci » kusmek » cilesi dolmak » inhibitor » kor kurttan bile vazgecmemek » sun î cayır » gureştirmek » borcunu bilmek veya saymak » gozcu » memleha » uretmek zihnî yetiler oluştur » bec tavuğu » kaldırım supurgesi » anac » toprakcıl » faulsuz » kucuk tovbe ayı » parcalanmak » kotumserleşme » mulevven » oğretmek » yalvac » duşuncesini acmak » satışa cıkarmak » munasebete girmek » dışdunya » ic cep » maddî olmayan manevî şeyler » kalpakcılık » balıkcıkazağı » acıklık » kulliyet » cakıntılı » kuyruğunu tava sapına cevirmek » dar unlu » illuzyon » tekniği » canınıcıkarmak » kohnemek » sectirmek » copur » kuzu postuna burunmek » coğu gitti azıkaldı » ha babam veya ha babam ha »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.