tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gomlek » sut corbası » carpıntılı » banko gecmek » kopek sarımsağı » kufelik » muddei » komşu kapısına cevirmek » tarakcılık » goz sevdası » urpertici » yuksek » nufuzlu » acze duşmek » başıgoğe ermek veya değmek » cıplak resim » fırıldakcı » arapcalaştırmak » vuzera » calkanma » dunku » cıngırağıcekmek » lecek » coğmek » omrune bereket » televizyon bandrolu » cıldırasıya » cıkışamamak » alev bacayıveya sacağı sarmak » cokuş » bolunme » kalıplarla desen yapılmışbez » diri ortu » duz » yağlıkcı » kurdan gibi » hışırıcıkmak » gozunden kıskanmak » buyuk hanım » oda muziği » gercek kişi » tor » elekten gecirmek » ceyreklenmek » borusunu calmak » surdurme » bırakılmışkimse » ağac arac eğirmen kirmen » muteessif » mumeyyiz »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.