tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calkalanma » tufek » yuzeyinin her noktasına basınc » kepceburun » uful » fikstur » mustakil » dar goruşlu » civi cıkar ama yeri kalır » nesne » irilerine kanal izmariti denir » kotu » halic » kucukleşmek » perdrix » benliğinden cıkmak » patates puresi » ictinap etmek » mac » cengi takımı » temessul » butce » cekeceği olmak » dumeni eğri » mizahcılık » coplenme » ayağınıveya ayaklarını altına » kopoğlu » yok etmek » koşeye atılmak » kuzu cevirmek » mukerrer » suruklenmek » kuşcubaşı » cağrıcı » gonul yakmak » role » fırsatcı » tutmek » muterakim » urun » ekmeğini taştan cıkarmak » kepcelemek » tebellur etmek » aracı » davetci » cığıltı » duşkunleşmek » mes ut olmak » tersine donmek »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.