tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tebelluğ » cicekleme » vekil vukelâ » kopurmek » kapıacmak » guveylik » surtuşme » enstrumantal » goreneksiz » gonlune dokunmak » sacıuzun aklıkısa » ceyizlenme » cemenli » carka vermek veya carka cektir » oturuk » kara gun » uzun yol şoforu » gostermek » cıkış » cokel » gabonlu » merhem » coraklaştırma » secilmiş » aklızıvanadan cıkmak » sulun gibi » yuksek atlama » sağyap » burunmek » bin yaşa » domates corbası » okce » oksuruş » olculu » bahtıacılmak » fırsatcı » cek valf » duşundurucu » işguderlik » acık sozluluk » artık gun » elden ele gecmek » adamına catmak » yapısı » gozu veya gozleri kararmak » cucuk » durmek » cırpıştırma » rek » gomlek »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.