tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcıya almak veya koymak » aklına şaşayım veya şaşarım » organların her biri » dondurme » danscı » cay saati » carşafsız » ruzgâr altı » catılmışkirişsistemi » ağzıacık » ussubay » pala surtmek » cekmeli » dehşet sacmak » İskoc » oğrenilmek » munasebet almak veya almamak » oyle » cocukcu » yureği yaralı » kup » ayrıcanak yapraklılar » gurultuye veya patırtıya verme » cark » kotu kişi olmak » ustencilik » dokunmek » kraca » ezinc » arap » akıldan cıkmamak » sonradan gormuşluk » koc katımı » ic kulak » kendini duşunmek » avrupa kayını » corba gibi » sunger doku » taşdoşeme » kulupler arası » makine gucu » onemsenme » gagavuzca » boluşturmek » muyesser » anas acuta » sonuc niteliğinde başka bir bi » gucleşme » ipi birinin eline gecmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.