tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzunuze guller » gun yapmak » kucuk şalgam » bolumlendirmek » zartayıcekmek » sandıkcılık » promiyer » turbedar » calgıcılık » ickili » eline elinize veya ellerinize » oyle ya » taşcıl » dunya bir araya gelse » tur » ada cayı » koklendirmek » icli dışlıolmak » kireclenmek » serce parmak » munasebet kurmak » gokce » bir baba dokuz evlâdıbesler d » trabzon hurması » turuz otu » cıra » calımlanma » hizmet ici eğitim » maca beyi » une kavuşmak » zumrut gibi » camaşır makinesi » araplaşmak » luks hayat » bolungu » sakatatcılık » sarac » calık kavak » tostcu » amputasyon » cimdik atmak veya basmak » mec » oneride bulunmak » yoruk » urfa cıbanı » gondermek » catlama » ucuşmak » otakcı » carık »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.