tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buddhizm » mızrap » cıkar » nesli tukenmek » oğutmek » gozu takılmak » sprituel » teyemmum » adetce » porsume » tunuslu » nankor » cıkmak » fırca » cekkin » gozune kestirmek » ruzgârlanmak » cıban başvermek » topuk calmak » aristotelesci » camaşır sodası » hır cıkarmak » soğutlu » sozlu » mustezat » arabistik » ekmekci » kacırmak » sumuksu » redaktor » tekâmul etmek » molekul » popularite kazanmak » guvenoyu almak » carptırış » calarma » boylemesine » duğum noktası » makbule gecmek » gozenekli » imtizac » ac gozluluk » guvenli » cıkmak » ruzgâr gulu » eşolcum » cakmak » surmek » ahmakca » yarayan kuru ince yaprak »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.