tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
percinleştirme » şaklaban » sozu ağzında bırakmak veya soz » sureli » somurgeleştirmek » tb » hukmu var veya yok » odeşmek » ecele care bulunmaz » fıstıkcı » surgun avı » ilişkilerin butunu iktisat » kediye peynir veya ciğer ısma » cetrefilleşme » cimentolanma » cift yıldız » virus » alışverişe cıkmak » ceşitli eşya » at » gecim derdi » gecmişzaman sıfat fiili » duzeme » muzekkere » camaşır ipeği » dişozu » lutfetmek » alttan veya aşağıdan almak » sac saca » bukum » koruk » dili ensesinden cekilsin » cordek » havuc » lâcka » cavelâ » boşboğur » buryancı » ciftelenmek » kısmeti ayağına kadar gelmek » okuzluk » buyuleyiş » catallı » unsuz benzeşmesi » tacsız kral » surgu » kendi kendine gelin guvey olma » cattırmak » calkamak » tekâsul »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.