tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
satranccı » hristiyan » boru kelepcesi » gozu cıkasıca » rotatifci » cekimolcer » bahce domatesi » es gecmek » surmek » sondurulmesine yardım eden kim » mel un » canak » kuf bağlamak veya tutmak » dolut » granduk » yanardağbolgesi » civilemek » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » bıckıcı » huner » ultimatom » ara cumle » opme » cekirge otleğeni » cok seslilik » yer tutmak veya tutmamak » acık fikirli » gun gormuş » elinde buyumek » lâtifce » ruhunda guneşacmak » mahagoni » cokel » ay aydın hesap belli » coğullama » deli posteki sayar gibi » takdir etmek veya eylemek » yonerge direktif » goynumek » buyuk » şumul » tel in mitingi » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » ateşsacmak » cicek acmak veya vermek » cıkmak » cifte atmak » duzec » gozetleme deliği » olusunu opmek »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.