tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muşahhas » ecel şerbeti icmek » odullendirme » cay kenarında kuyu kazmak » nefes tuketmek » donuşum » gunu yetmek » aşcıbaltası » buyuklerin ellerinden kucukle » partikul » ant icmek veya etmek » mecalsiz duşmek » hisse cıkarmak » acmaz » paşmakcı » granulit » ateşli silâh » oralıolmamak veya oralıbile ol » turancılık » gonderilme » makedonca » guclendirmek » cokmek » cercevelenme » altın koku » paradan cıkmak » sozcuk turu » şovalye » kısmî felc » cıkmaklık » muş » cayırlama » payandalarıcozmek » guncelleştirmek » adamına gore » ve bilinc merkezlerinin bulund » gul gibi bakmak » hasta ol benim icin oleyim se » ceki » cukundur » gusulhane » boynuz takmak veya takınmak t » torpuleme » kapıyıacmak » secal » kancılar » atlambac » duşunce » yarayan celik disk » beklenmediği umulmadığıveya c »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.