tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaşlı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ote gun » ciğerimin koşesi » lâtin » alkollu » luks baskı » govel » gece ucuşu » fikir veya birinin fikrini alm » ucucu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » diz cokmek » tohmetli » ust kat » celişkili » sursat » calkantılı » m m » kul olmak » sanatcı » ciceklenmesine dolayısıyla me » kostekleme » ameliyat gecirmek » bocek kabuğu » ciftleşme » ovunmek gibi olmasın » yuzgec ayaklılar » santrifuj » meşhut suc » gozletmek » sozu ağzına tıkamak » pabuc eskitmek veya paralamak » hava acmak veya acılmak » dilmac » calıgibi » gozu yılmak » tekefful » gec » cenek » horguc » nargile tutunu » cirkef » tıraşkopuğu » ne gunlere kaldık » bahce » gonulluluk » lokmasıağzında buyumek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » civili » muteahhit » gundem dışı »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.