tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı

yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaşlı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaşlı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yaşlı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıma vermek » cırpınmak » zirve veya doruk toplantısıvey » devenin başıpapucu veya nalı » temeyyuz etmek » obek » buyukluk gostermek » vergi yukumlusu » bocelenmek » yureği delik » lokoz » ilginc » el cabukluğu » yuceliş » dağsıcanı » uc adım » seninki can da benimki patlıca » farisî » aglutinin » cadır yıkmak » rustik » cok kocalı » uretilmek » z z » sırıkcı » gomlek » defter acmak » gosterişsizlik » merkur » perde arkasında veya arkasında » koşede bucakta kalmak » koşkerlik » sakalına gore tarak vurmak » muzakere » kacak gureşmek » temel oğretim » ahmağa yuz abdala soz vermeye » cırcırlamak » gokyuzu mavisi » şeref kıt ası » cenesi duşuk » calıştırmak » ordinaryus » fena gozle bakmak » babakoş » cıtlatmak » gonul meselesi » yuzuğu geriye cevirmek » cacık cecik » olcek »

yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yaşlı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.