tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
afişcilik » godeş » ettiren ozellik tınnet » cayırlaşma » yuru ya kulum demiş » gun doğmak » acısal ivme » tezhipci » toz pembe gormek » boynuz takmak veya takınmak t » carpıklaştırmak » icindeki en kucuk birlik » okceci » kecilik » dokmek » taşcıtarağı » haber studyosu » kocmak » bunların taklidi olan madde » ekip bicmek » duşunceli » ferahnuma » cile » susleyip puslemek » celme » cırılcıplaklık » art duşunce » sureduran » yıldız ciceği » kirada olmak veya oturmak » bunakca » gosterme parmağı » cıkmak » tandır coreği » gozetim » dallarından her biri » davranmak saygıgostermek soz » omnibus » gonlunu hoşetmek » oz » calvinci » nobetci » cifte gitmek » gectiği yoldan gecmek » ateşine veya nârına yanmak » ustune gitmek » sonuk » okcu » giraffa camelopardalis » musaade »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.