tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıştırmak » dokuntu » kulluk » dem cekmek » gonderi » duşmanlık » ava cıkmak » camurluk » catal » gurbuzleşme » oluşan cok duzlemli cisim men » olmayan bağımsız hur » cırak » uretici » viraneye cevirmek » oz » ceker » golge duşmek » aralarında onceden kararlaştır » anlam cıkarmak » cektirme » portfoy » hukmu olmak veya olmamak » cicek evi » tohuma kacmak » muracaat » dondurup dolaştırmak » ustune gul koklamamak » dort bir » yuksunmek » eşbasınc » yalancıod ağacı » bolme » gollenmek » manikurculuk » saatci » duğmesiz » lehinde soylemek veya bulunmak » ac tavuk kendini arpa ambarınd » beytulmal » uckâğıda bağlamak veya getirme » usulsuz » sacınıbaşınıyolmak » cağrılış » corten gibi » duvel » goyuk » kostek » carpışmak » armutun sapıvar uzumun veya k »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.