tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık » paraşut ile atlama » colleştirmek » ciğiplik » nobet » notrleştirme » taşınmaz varlıklarıile bunları » orneklemek » anketci » blof yapmak » sur at katarı » yoksun bırakmak etmek veya kıl » buzguleme » koltukcu » pey surmek » duşgucu » zamanıgecmek » ahıra cevirmek » suresiz » yere batasıca veya yere batsın » işacmak » vekilharc » somurgeleşmek » guleclik » oluşturduğu demet » sperma ana hucresi » acısal hız » gozlemek » yonetimi iyileştirme tasarısıv » şeylerden her biri tabaka » emlâkcilik » catallaştırmak » orselemek » ettiği yanına kâr kalmak » horoz dovuşu » kasketcilik » takipcilik » imtihana cekmek » kubalı » mustakim » allah ın veya tanrı nın gunu » şansolyelik » butuncu ekonomi » sonuc vermek » kıc atmak » şuyu bulmak » cap » ardıc rakısı » yunlu » duşurmek »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.