tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıştakozu » ustune alınmak » gocen » yengec gibi » cozunmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » ortak bolen » cevre » goz sevdası » ozel » aramca » gonulsuz » helenizm » uyku cekmek » dort yol » cakır pencelik » toluen » sarı cok sarı » cerkezce » duzlem » ticaret kanunu » duşkun » cop arabası » uleşmek » guven » ic işleri » dudak bukmek » ayım eyim » corba etmek » gun » super lise » sabahcı » cop tenekesi » orgutsel » yuklenmek » plâstikci » granulin » cığırış » cinicilik » figuratif sanat » gunlerce » eşekce » gosterişcilik » donenceli » secimlik » gumburdeme » ozen gostermek » onune gecmek onune gecmek » kur » zerresi veya zerre kadar eseri »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.