tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutun » duşunme yasaları » ordek yuruyuşu » luleci » yıldız akmak kaymak veya ucmak » bir veya tek başına » tezekkur » korpe » goz emeği » yan cizmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » hat cekmek » kendinden gecmek » toskurmek » goturumsuz » surveyan » pabuc pahalı » kacın kur ası » ihaleye cıkarılmak » cumhuriyetcilik » cadısupurgesi » gubre boceği » soz sahibi olmak » muhimsemek » muhendis » duzgunlu » cerden copten » yağmurdan kacarken doluya tutu » yer bakır gok demir » imzayıbasmak veya cakmak » tespit etmek » ipini cekmek » uşurme » vur patlasın cal oynasın » dostca » keyfi bilmek biri » eltieltiyekustu » dilini eşek arısısoksun » ticaret kanunu » ispenc » gumleyip gitmek » caprazlaşmak » moskof camı » cıkarcılık » inanılan iyilik kaynağı » beli acılmak » klorur » yer demir gok bakır » cumlesi » av kopeği »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.