tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustsubay » guderihane » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ustune gelmek » servisci » suhunet » kore » ayağının veya ayaklar altında » meniskus » haraccı » şer î » olcunme » boşduşmek » bıcak kemiğe dayanmak » insanoğlu ciğsut emmiş » oykulemek » dokmek » başcevirtmek » venuscarığı » nakışcılık » muşekkel » dışdunya » komşuluk etmek veya yapmak » duk » hesabınıgormek » ozleştirmecilik » alnac » cekememe » gonulsuzluk » gece gunduz » bucur » citlemek » kutle » aradan cıkarmak » carpıtmak » celik » sarnıc » kirec » duşuncelilik » sukûtîlik » toplantı konuşu bilimsel top » sil » gulbahar » cekimli fiil » ad cekmeye girmek » boğurtmek » mavi kuf » oksuruk » yuzer » ahreti veya obur dunyayı boyla »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.