tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lokman hekimin ye dediği » tepkili ucak » uslûp » sucukculuk » civileme » dunyadan elini eteğini cekmek » hunsa » guzaf » dol doşsahibi olmak » kocan » gani gonullu » kavakcılık » yeterlik onergesi » la le » odun komuru » yonlu » cığa » muleyyin » bitkisi gossypium » nukul etmek » bucak bucak kacmak » ıt it ut ut » demek ki demek oluyor ki » koy ihtiyar meclisi » hic de » k » civi gibi » yer tutmak veya tutmamak » gocebelik » ici almamak » başın ağrıması başta oluşan r » yanardoner » buzul donemi » gonlunu celmek » ilgi gostermek » allah artırsın » ordovr tabağı » şekle sokmak veya koymak » mucellitlik » soze son vermek » comlek kebabı » mutereddi » hasatcılık » furu » canıcana olcmek » iceriye duşmek » frenk uzumu » kasavet cekmek » kahve dovucunun hınk deyicisi » akca »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.