tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urkuntulu » koyuvermek » eline duşmek » ozel girişimci » sungercilik » uc » pekiştirmek » cırpınmak » aslıastarıveya aslıaslı olmama » yureği yanmak » iraklı » yuklemek » surukleniş » kuyudan adam cıkarmak » miktar ile indirimden sonraki » ayrıseci yapmak » arkac » cekmek » sayac » cepic » lâm elif cevirmek veya cizmek » uzerine almak » ulkeler arası » kuman » goverme » muzminleşmek » banco » cağdışı » yonetmek gorev ve sorumluluğun » goz onune almak » kor » arafat » cıkıntı » secme » kader talih » şarapcı » koylu » cırpma » butunletme » kızılbaş » suruklemek » ic kulak » unc » iftihara gecmek » ezip buzmek » koalisyon hukûmeti » akşam ahıra sabah cayıra » calgıcı » sinyal muziği » ustunuze afiyet veya sağlık »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.