tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
at » pastorizasyon » uzatılabilir » butunu hars ekin » uckardeş » goturulme » cilekci » gozu bağlıolmak » koprucu » kıskıvrak yakalamak veya bağla » suclu » goğus bağır acık olmak » munhasıran » gozleri cekik » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » oluruna bırakmak veya bağlamak » gulucuk » asansor » gonlu bulanmak » alt ust etmek » doşeniş » yağmurolcer » celtikli » takti i » yakıacmak » sacılmak » turumculuk » yuzu karışmak allak bullak olm » canak tutmak veya acmak » goğus gecirmek » oğutcu » kardeşkardeşi atmış yar başın » surgen doku » acıklamak » turt » soylemseme » duzletme » duzenbaz » ictenlikle » dokuntu » goz erimi » oy cokluğu » gunaha sokmak » suyundan yararlanılan cukur » marşmarş » mustaceliyet » tuz ekmek duşmanı » ağac arac eğirmen kirmen » aktualite » cırakman »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.