tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevirmek » murekkep yalamış » hıckırmak » cizgisel » donuş » kapalıtribun » helvacıkoku » gokdelen » coreklenme » dumbelek » alttan veya aşağıdan almak » luleli » tıkaclanmak » cıkarma işareti » celikhane » puruzsuz » obek » surgun gitmek » cuvalsız » muşareket » duzeltmek » sacılma » ellerin dert gormesin » elektrik supurgesi » malta eriği » duşunce » acıktan » unvanı » kulfete katlanmak » pirinc corbası » ic bellek » corap kacmak » arpacıkumrusu gibi duşunmek » hunsa » somak rhus coriafia » oz guven » kirişci » cekişmesiz » oğureceği gelmek » buzgu » zihni alt ust etmek » cıtlatış » pek yuzlu » golcuk » sucuğunu cıkarmak » ay » mahrec » kafayıcekmek » kıt a » gozeme »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.