tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunya yıkılsa umurunda değil » ni » anasınısat veya satayım » kok salmak » tuy dikmek » doğrultmac » yuksek oğretim » gecmek » oğreti » duşurmek » sel gibi akmak » rotuşcu » bugune bugun » yuz » o » buyutmek » pecete » gocmek » kırıntıkulte » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » ulaşabilen yatay uzaklık » acık zaman » borc altına girmek » okultizm » imlec » formulleşmek » takke duştu kel gorundu » cokturme » uc » celik metre » gonul bağı » cop » mutalâa etmek » grizuolcer » kokten dinci » torellik » buyuturluk » boya cekmek » ters turs » m » cilehane » sulfitleme » getirilir » super benzin » ardınıalmak veya getirmek » supermarketci » gecer » şuphelenmek » ucuzlu » ver elini şu veya bu yer »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.