tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mercekten oluşan optik alet » oz » imanıgevremek kısa soyleyişle » guzel » cinnet gecirmek » temizlemek » gecmek » boşluk » tam adamınıbulmak veya tam ada » » cakılma » celikhane » iplik cekmek » yuzler » tuba » ustunluk duygusu » calışmak yapmaya kalkışmak » veya bu anlamda birleşik isim » başıustunde yeri olmak » popularite kazanmak » tan ten » kamcı » tezgâhcı » duşunup taşınmak » bir tatlı » komurleşme » ağzınıveya cenesini tutmak » husnukabul » şimşek cakmak » cerceve anlaşma » tuzlayayım da kokmayasın veya » yaka paca goturmek » kirli cıkın » gozetme » gozle yemek » kulâhınıters giydirmek » ici burkulmak veya ici sızlanm » an en » boşluk » ayakcı » duze » tikel onerme » muteşekkir » slovak » gecenek » cıkılanmak » kirecleşmek » tefeul » icini bayıltmak veya kıymak » curuksuz »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.