tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doşeme » mulâki » yurumek » ağac arac eğirmen kirmen » ciğduşmek » kucultme » deniz otobusu » capaculculuk » sizin » cıplak tohumlular » hakikî » arap » ocağıtutmek » cilemek » yuzluk » isim cumlesi » otucu » oğrencelik » mucellitlik » belediye cavuşu » rahat doşeği » seckinlik » ruzgârlamak » citişme » gok guvercin » ici alaylı dışıkalaylı » pursıhhat » konduktorluk » gunah cıkarmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » etmek » ziyanıyok » cozum » anlarsın ya » lektorluk » sonucunda ortaya cıkan ustun y » otleğen » ıska gecmek » kap » sevsinler » su uyur duşman uyumaz » hazır mezarın olusu » yurutme gucu » cıplak mulkiyet » hu cekmek veya demek » gozlemlemek » ayran gonullu » durdu durdu turnayıgozunden » utu » lâyık gormek »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.