tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uretiş » major » kul etmek » faraşgibi veya faraşkadar » yaşta kalmış kavat pabucu gib » kantcı » batırılmasıyla yapılan sucuk » kuldoken » bilcumle » gumbur gumbur » parca » ankesorlu telefon » muddetsiz » guneşlik » sercegiller » cokkunluk » sacaklanmak » gureşilme » ictimaiyatcı » alaturka bilen alaturka eser » kamu sektoru » acısınıcıkarmak » yuklemek » mo » buyuturluk » yer bicimleri » hristiyanlık » cifte atmak » ağıciceği » nukleoprotein » el mi yaman bey mi yaman el ya » cileden cıkmak » lodosa cevirmek veya donmek » koc yiğit » gundelikli » gelinlik etmek veya tutmak » akcıllaşmak » surtunme » cuda etmek » onemlice » ile beraber » luzum yok » itirafcı » uc başlı » alacabalıkcıl » gostermelik » yelken gonderi » hamel » uzerine varmak » tevazun »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.