tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rusca » ilginclik » gosterilen » estetikcilik » sual acmak » eyleme gecmek » buyultme » kamcılılar » kadınduğmesi » tuketmek » kuyruklu yıldız cekirdeği » onemsizce » aksiliği ustunde » acıcekmek veya duymak » popculuk » aşcıbaşılık » askere cağrılmak » tutsu gozu » okse otu » yonetmek » hukum » asurca » bolmeli » muddetli » icraatcı » cetrefilleşmek » goz » ağzından dokulmek » lufere cıkmak » havaya ucmak » ısıolcumu » mutenavip » bir atımlık barutu olmak veya » cekme » furs » cengel sakızı » durulmek » ice yoneliklik » yutar hucre » tembele işbuyur sana akıl oğr » fucur » silip supurmek » gelenekci » beklenmediği umulmadığıveya c » boşta olarak yapılan ortu » feneri nerede sondurdun » ici bayılmak » ickiyi bırakmak » mulâkat yapmak » insan konuşa konuşa hayvan ko »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.