tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolumlendirme » direkci » menekşe gulu » ana kok » lw » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » tukuruklemek » kıvanc duymak » carpışmak » subyan » gol kacırmak » surrealizm » orfî » yapılan resim ve bezeme işi » gonderici » aclık » kure kuşağı » oldurucu » eyer kapatmak veya kapamak » hakkıicin » taammum » boyu boyuna huyu huyuna » muhur gozlu » durumu duzelmek » kopek dişi » ihrac edilmek » şikâyetcilik » carşaf carşaf » carşaflık » fayanscılık » cift ayaklılar » dışters acı » genel goruşlu » koyuvermek » parfumcu » vur dedimse veya dedikse oldur » feleğe kusmek » ayağına cabuk » dunurcu » cam yarmasıveya bolmesi » yapı sebilhane » kelepce » ıssızlık cokmek » guc belâ » oğlenci » ortuşmek » eti senin kemiği benim » iki ucu acık boru biciminde it » koyleşme » birinci cağ »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.