tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cizin cizin » ıp ip up up » iki gozum iki gozumun nuru » ickici » kalifiye işci » bitkisi gossypium » kok işareti » yengec gibi » tefahur » gotlar » felcli » gun » humayun » kapıyıacmak » cicim » kurum kurum kurumlanmak veya k » kacışılma » hırlımıdır hırsız mıdır » bicimini alır hidrojenle oksi » keci komureni » imtizac » kedi yetişemediği veya uzanama » aslî duşunce » doşenme » olgunluk » surnaturalizm » kelle goturmek » fitne fesat cıkarmak » ikametgâh ilmuhaberi » ustune gecirmek » gomlekci » mubadil » buyuk soz soylemek » cilemek » cifte standart » gecer akce » askere cağrılmak » şukretme » yukarı goğe doğru olan yanı » yuz » boluk » pencelenme » goynuk » gulme komşuna gelir başına » duşey duzlem » imalâtcılık » calkı » canak comlek » kumanca » lâf soyledi bal kabağı »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.