tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
techiz etmek » işin ustesinden gelmek » bombardıman ucağı » tuketmek » lâtifce » sempati duymak veya beslemek » ahu gozlu » yan yuzergiller » ustelemek » u donuşu » on » cokuş » lâf cıkarmak » dokukluk » teselsul » cenebazlık » yankıuyandırmak veya yapmak » cumlenin ogeleri » işbolumu » cadırlı » suyek » yaz donemi » calgıc » hayvanın sebep olduğu hastalık » mutevehhim » z » bir abam var atarım nerede ol » gecmelik » karadeniz de gemilerin mi batt » canının icine sokacağıgelmek » tezahur » su kure » remil atmak veya dokmek » kan akcesi » ortbas » cadır ciceği » yuksek atlama » a veya e gelince » tesirini gostermek » muddet » cevirmek » suresiz » dışcokgen » gorev » aklınıkacırmak » gunduz yırtıcıları » ici dışıbir » dalyan koftesi » tur » yukseltgemek »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.