tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğneyiş » avrupalılaşmak » kabarmasınısağlamak kabarması » gun » cirozlaşma » ici ezilmek » onde gelmek » yurek carpıntısı » peltek dişunsuzu » kork aprilin beşinden okuzu a » muşirlik » duğumlu » baygınlık gecirmek » fotoğrafcılık » sınıfta cakmak » etiketci » ucten dokuza » yalın cumle » keşkekci » cağrınumarası » can cabası » kırılıp dokulmek » tumamirallik » ortaklık sozleşmesi » yarıgocebe » girintisiz cıkıntısız » uyelik aidatı » merkur » koklendirme » ucgen prizma » cekimlemek » gondermek » cıkrıkcı » cevirme » ustune titremek » kullanılan arac buat » buyutuş » pişmişaşa soğuk su katmak » delgic » ulkudaş » surmelemek » bulbul canağı » kıyakcı » genc » hafızıkutup » surme » baharatcı » cağrıştırma » imtizac etmek » fransız »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.