tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bıcaklatmak » suflorluk » gordek » gagavuzca » inmek » uzun omurlu » goturumsuz » bicimsiz » cergici » uzgun balığı » pabuccu » cakırcılık » yuze cıkmak » dunya ahret kardeşim olsun » muşabih » kucumsemek » cemkirme » hukûmeti kurmak » kor şeytan » alaturka bilen alaturka eser » dokulmek » koclanmak » buyuk abdest » civileme » kotu gozle bakmak » soz konusu » gercekten » alt gecit » pocuk » acık » ustunc » ağzından lâkırdıveya lâf almak » bir ceşit sıkıştırıcıalet » meydana cıkarmak » gurbete veya gurbet ellere duş » elinle ver ayağınla ara » i İ » dışticaret acığı » ayın on dordu gibi » fon muziği » pakistanlı » konuşma gucluğu » oynakca » olculu » alkollu » acem » zırhlıguc » mustekreh » cektirmek » harf cevirisi »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.