tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vekilharc » rotuşetmek veya yapmak » cocuklu » goruşturulmek » lufergiller » cimentolama » resim yapmada kullanılan komur » sevincli » kotu yola duşmek » uşenme » barışcıl » kavanco » koşeli parantez » başınıağrıtmamak veya başınızı » otucu » icbukey » corbaya sinek duşmek » kupe ciceğigiller » ceşit » kacırmak » azot karışımıgaz » supurgelik » nutasyon » burnunu cekmek » notrleştirmek » biciminde duzenlenen ulusal ve » pur » doşenmek » yok etmek » ağır cekmek » boceklenme » puslu » yureğinin yağıveya yağları eri » coban aldıbağa gitti kurt ald » talihine kusmek » oncu oyun » carpılmak » ne olur veya ne olursun ne ol » cinke » mehter yuruyuşu » tukuruk » fiske kondurmamak veya dokundu » goz var izan var » elcilik etmek veya yapmak » suzgu » kucuk burjuva » ici burkulmak veya ici sızlanm » ne demek » dili kurusun » cıkılan catkı »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.