tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konferanscı » boşaltac » cırpma » acıklaşma » guz noktası » cıkmaz ayın son carşambası » man men » dort donmek » kulâhınıhavaya atmak » koksel » birbiri ustune gelmek » mı mi mu mu » th » acem lâlesi » mef ul » kok » kavlıc » oz beslenme » tulbent » yanardağpuskurmesi » frenk uzumu » ne hâlde » ikiyuzluluk » haricten gazel okumak veya atm » cıkış » cemberleme » gozde » uretim gucleri » ne mal olduğunu bilmek veya an » şumul » mecbur kalmak veya olmak » catıpenceresi » emeği gecmek » cit » obur dunya » gecim yolu » urkuş » melâmî » her gun papaz pilâv yemez » işim işkaşığım gumuş » mel anet » dudağınıveya dudaklarını ısırm » rus salatası » boluk » gercekleme » carmıha germek » bocelenme » alman usulu » ust tabaka » moskof camı »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.