tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yabancı eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucunda cezalandırıcıbir şey bu » lâcka etmek » lugol » supurge » ucmak » kacış » koleleşmek » kayakcılık » olmezlik » sacıp savurmak » nikâh duşmek » gor bak » inceleyen bilim » kosnul » kafasından cıkarmak » tahkimat elemanlarıustune veya » ben hancı sen yolcu oldukca » loca » sozlukce » duz duvara tırmanmak » sağlayan parca » icecek » oğurtu » teşvikci » duvesime » gumuşuleşmek » ozlenme » golgeli resim » pislik goturmek » ruslaştırmak » iletişim aracları » folk sanatcısı » tehyic etmek » allah bir » kultur bitkileri » guneş » duyuustu » borc altına girmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » tuvana » butunletme » cıban işlemek » turlu » bir kol cengi olmak » arnavutluk » puskulsuz » eline yuzune bulaştırmak » gozum gormesin » dunyayızindan zehir etmek veya » yuzler »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.