tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tl » acısınıgormek » suzmek » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » bicimlerde tutturmalık » gonlu kalmak » temerrut etmek » civitli » iki cenetli » toplumu tek başına belirleyen » cul » nerede nerede » ayakcak » icini bayıltmak veya kıymak » mulkî idare » kırbaclamak » yakınlık gormek » cekirdek » golfcu » turk » luk » cıldırış » yureği sıkışmak veya tıkanmak » tuccarlaşma » curume » kona goce » musellesat » uzulmek » germanist » acığa vurmak » kadastroya gecmek » catlayış » mezar kackını » ısıolcumu » mesafe bırakmak veya koymak » guc » borclu » hepcil » dunyevî » kacırılma » kimin nesi » goturtme » arbutus uneda » cuvallatma » olcumlu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gumruklenme » fume » ust guverte » ciğciğyemek »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.