tdk sözlük TDK Sözlük

 

yabancı eş anlamlısı

yabancı eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yabancı eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yabancı eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yabancı eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munfail » ust » koturumleşmek » tam adamına catmak » b » acık fikirlilik » budu » anasına bak kızınıal kenarın » şoyle bir » goz yıldırmak » iclik » pirinc » tuf » murekkep » leninci » lupletmek » dipciklenmek » operator » sakıt » kazmac » penceletme » icini cekmek ic cekmek veya ic » yerden yere calmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » kullanılan arac buat » cevrilmek » nutasyon » tarla acmak » otelenme » icine almak » cur etkârlık » bibliyotekci » cift sayı » kacakcılık » satranc takımı » ayıyuruyuşu » mujde vermek veya goturmek » curukluk » yurunme » ilgi gormek » dumencilik » duzenlenmek » ruslaştırmak » karagozluk etmek » kulfet » keciboynuzu » tukuruk » guneşyağı » bahcıvan » bir hâl almak »

yabancı_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yabancı_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yabancı_eş_anlamlısı nedir ve yabancı_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.