tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu gormez olmak » sonuc vermek » kuafor » koşe yazısı » gozu tutmak » ahi » işguc edinmek » cıfıtlık » kul » kabir azabıcekmek » allah hayırlıetsin » acısoz » oksiyur » bunalıma duşmek » cuvallı » goğusleme » on damak » kalpci » hıckırma » dağıstanlı » ahıska turkleri » karadağlı » cit » bıcak atmak » cıldırtıcılık » izahat vermek veya izahatta bu » cocuktan al haberi » promonat » duşku » cekiye gelmez » bildirme cumlesi » bankadan cekmek veya almak » kopya murekkebi » dunya malı » almanlaştırmak » kureyici » akaclatmak » kuzey yıldızı » cizgileşme » cağlamak » olcu » ahıra cevirmek » nacizane » kumanca » orman gulu » ic işleri » resimlerin sesli veya sessiz k » kaşyapayım derken goz cıkartma » mulkî » echel »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.