tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
plâstikci » akma hancer » cıkışbelgesi » orman sıcanı » cokuntu » kadıngobeği » ucuz atlatmak veya kurtulmak » kaktus » kacmak » kopru » turkistanlı » kullanılırdı » arnavut » maddenin icinden yavaşyavaşgec » ağzına kilit takmak veya vurma » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sifonu cekmek veya sifon cekil » cırpıya getirmek » mukedder olmak » cıkılan catkı » acılmak » muvafık bulmamak » cınlamak » ayağına duşmek » pusurlu » uleşilme » in hali » mavimtırak esmer renkte bir el » acık sozluluk » kopekkuyruğu » yol yurumek » cevre » gozun aydın » tenakuza duşmek » sunguleşme » gozeler arası » yalın bicimli sanatınıbenimsey » ocbe » vucuda vermek aşıyapmak » paspascılık » top surmek » allah beterinden saklasın veya » kulce gibi oturmak » duşman » cıkıt » pis soz » durum » muhurletmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » zekâ bolumu »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.