tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
torpulemek » kotuleyiş » marpuccu » dişeti dudak unsuzu » başarıgostermek veya kazanmak » sacma » protokolcu » teheyyuc » pic olmak » kerpic » gormek » doşemek » cincilyagiller » gumuşcun » yaydığıgozle gorulen ışıma » us » formuler » koncerto » tekst » garniturlu » arif olan anlasın veya anlar » gocebelik » duğum ustune duğum vurmak atma » sacula » luks » nesli tukenmek » allah acısınıunutturmasın » bufecilik » gerekce » metal parca » calkanma » kan gutmek » işgormek » yukarı goğe doğru olan yanı » guvence » boylece » kaltakcı » orumcek kuşugiller » saklamak inkâr etmek » ikinci cağ » kayışa cekmek » icini dokmek » değişen arac » cenevizli » mucellâ » muhtac » vucut » carka vermek veya carka cektir » comleklemek » toplumsal butunleşme »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.