tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canısağolsun » sureklilik gosteren » opme » el sozluğu » yuzmek » teamul » utmek » edinmek hissetmek » turancılık » elini kana bulamak veya bulaşt » taşsurmek » starta gecmek » karının saclısı tarlanın taşl » niyet cekmek » cıyanlık etmek » cıkış » ucurum » cinisiz » caprazolcer » muşteki » otuş » cakıldama » ic tutmak veya ic bağlamak » okuz » uluş » hicleme » terennum etmek » cekmece » orek » capsız » caprazlaşmak » cift cubuk » duşman » ucleşme » bolutlu » oteye beriye » teavun » bodur tavuk her gun veya her d » milliyetci » ısparmaca » kokulu cayır otu » olcuşmek » el dokunulmak veya dokunulmama » suya duşmek » gun veya belirli zaman aralıkl » cevirmek » şerit » ozek ağacı » mucellitlik » icinden pazarlıklıveya icten p »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.