tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
atıp veya atmak tutmak » gubrelemek » kollarıveya kol ve pacaları sı » toskurtme » olcumlemek » girintili yer » fırsatıkacırmamak » ustlenmek » konstruksiyon » gonuldaş » numayişkâr » İslâm dininden olan kimse » ayrılmışalan » cay takımı » kılcıklı » gozunu alamamak » başmusevvit » nahiye muduru » soluk almadan dinlemek izleme » cılgınlaşmak » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » azot karışımıgaz » ucucu » ceviren » ruya » inmek » goz kulak olmak » başmakcı » mucadele » doğunme » eline duşmek » acem lâlesi » kazanclı » ustunluk duygusu » strukturalist » ictepi » dokumhane » gobek » cekinik » yukseltgemek » donuşturulme » cıkarmak » yargıcevresi » baltık dilleri » ve kanunlara uymaksızın cebir » nobetleşme » kaynakca » ozalitci » hayvanat bahcesi » cifteli »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.