tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuk gezegen » yağsız ilâc » nogayca » gorevlenmek » yuzme kesesi » utangaclık » arının yuvasına kazık veya cop » sepet havasıcalmak » oneriş » goynuk » turkluk » guler misin ağlar mısın » bir calgı » dunden » dunurculuk » merak etme k kalın okunur » icine tukurmek » adetimurettep » patlakca » ikametgâh ilmuhaberi » kazın ayağıoyle değil » cipil » goz yummak » ici surmek » catıklaşmak » cetele cekmek veya tutmak » cevirmek » şerbetci » altınıustune getirmek » aydınlıkolcer » ele gecirmek » hurufîlik » cerezlenme » amerikanca » permece » mihnet cekmek » resimlerin sesli veya sessiz k » cebi delik kimse » koruklu » catlama » iğne yutmuşite veya maymuna do » kafadan gayri musellâh » aktualite » parcalatma » kemenceci » kutlesel » ickin » bulunan bolum kafa ser » alev sacağısarmak » suveter »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.