tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capalanma » tarihcilik » on oda » calışmak » gunluk » samur kurk » santrifuj » burgu » bıcak silmek » muşebbeh » yerlerde surunmek » trabzon hurması » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » ıska gecilmek » gudum » goruşturmek » gordurmek » yoneltec » istizan etmek veya eylemek » okce » cıktı » tevettur » od dışı » can cıkmayınca veya cıkmadan h » ozelleştirilmiş genellikle di » gurbete cıkmak » catı » dili başka bir dile calmak » cuvaldız » ıstırap cekmek » uleşme » kaşcatmak » envaiceşit » duyek » yuz yuze gelmek » cicek yaprağı » yorungesine oturmak » indukleme » furumaye » tohumu dokulmek » doğru durust » uzerine cullanmak » cayırsız » ilgec » kırık cizgi » angarya cekmek » arayıp soranıbulunmamak veya o » yağmur yağarken kupunu doldurm » ulku » yureği kalkmak »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.