tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucun » recinesi hekimlikte kullanılan » teşebbuse gecmek » ve sorumluluğunu taşıyan birim » ince karton parcası kartvizit » kadidi cıkmak » bunlardan yararlanması » gun » dur veya durun » olcuşturmek » yoldan cıkmak » avusturyalı » buyuk kalori » mustenkif » catlatmak » revacta olmak » dondurulan ince uzun ışık ara » geyik boceği » mulâyemet » bacak kadar boyu var turlu tu » tuydurmek » lule » cimdik » kulâh » cılgın » utulme » tuveyc » muzminleşmek » selâm durmak veya selâma durma » olmezleştirme » hidrur » tarakcılık » maskaraya cevirmek » goz kırpmadan » teneffushane » ulke » havuclu kek » elcilik » kuşku beslemek veya kuşku duym » darvincilik » sosyal bunye » kalkan bocekleri » ana yureği » onleyen eğik bolum » bicimcilik » turnayıgozunden vurmak » ozel sektor » yuzuk parmağı » brahmanlık » nevaleyi duzmek »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.