tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
manuel » gostermelik » adıbatasıveya adıbatasıca » buyuk terim » emdiği helâl sut haram olmak » caldırış » ciftleşmek » ucleme » olan insan topluluğu ulus » başınıdondurmek » sun î tahta » kendini bilen veya bilir » dalga cukuru » cuceleşmek » komur gibi » ruslaşmak » pişekâr » butun » bukulme » gumuşî » ucgen » bayat » tefekkure dalmak » ciğsut emmiş » merdane » caycı » guvec » corman » yureği yarılmak » gerekce » gorgu fukarası » vişnecuruğu » yahudi almancası » surtukleşmek » gecmişi olmak » sureğenleşme » bıckıcı » gayrimusmir » hucre yutarlığı » anlamaya yarayan sınama » onleme » minor » dili kılıctan keskin » başına tac etmek » doneklik » sesini yukseltmek » sansurlu » uc aylar » fikrini celmek » yuzustu »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.