tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucleme » ozlemek » başcavuşluk » tekefful » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » ağkepce » tok gozluluk » katolik » gungormuş » medine dilencisi » ce » avrupalı avrupa da yaşayan a » cocuğumsu » kuru yuk » cıkarılma » uremik » ne sularda » buyucek » cıkartmak » yuz yuze bakmak » kulakcı » art duşunce » pohpohcu » luzumsuz » butun butune » duşunce » delgec » cırcıl » kırkağac kavunu » cemberli » gomlek değiştirmek » cucuk » kume bulut » akma hancer » tecahuluarifane » cekirdek aile » astsubay kıdemli başcavuş » birleşik cumle » surgun » dışa donukluk » koreli » ucayak » canıcıkasıca » muteyakkız » kuşade » kolcak » başına cıkmak » cifte cubuğa gitmek » yanay duzlemi » ozalitci »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.