tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mağribî » tavuk koftesi » goz etciği » celimsiz » man men » puskurtme » kadidi cıkmak » tun » kocu » notrleştirmek » kultur bitkileri » hesap kitap yapmak veya etmek » buyuk harf » elini ayağınıkesmek veya cekme » cekme » murtefi » mutercimlik » ustune kapanmak » matematikci » donuşmek » koc katımıfırtınası » etmek » yuklenmek » beli cokmek » alıcıcıkmak » karım koylu » kancıkca » olcu bilimi » kafasına gecirmek » kostumlu » telâşe muduru » goğusluce » dalgıc gozluğu » inekcilik » yuksek » olcmede kullanılan alet » sokum » cimdiklenmek » yaprak boceği » acısoz » gozunu kapamak » japon denizi » gecmişlerini karıştırmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » uzerine cokmek » yuz » cozumleme » duzenek » imalâtcı » dervişce »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.