tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nusha » cicekleniş » ozel girişimcilik » indukleme makinesi » her horoz kendi copluğunde ote » kıta dumdar » okuzluk » yoluna cıkmak » gecmelik » vur dedimse veya dedikse oldur » lutufkâr » soz dağarcığı » funda sıcanı » ceşme » guvenme » gozetici » tumbek » ses vermek veya vermemek » ağustos boceği » guneşkremi » ozgurlukcu demokrasi » oz » cıyan » tuy gibi » şeyin ayrıcalığınıanlatır » yanıltmac » on avurt unsuzu » acıklık » şaibe altında tutulmak » siyanurik » ici gitmek » mumas » kırdırmak işini yaptırmak » ac bîilâc » keceleşmek » kapsul » cobaniğnesi » kucuk terim » gorevsizlik » alcıpan » acıklık » ciftlik kâhyası » erkeklik sende kalsın » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » ciğnenmek » dortlu » gercek dışılık » acık » sucustu mahkemesi » portenin başına konulan işaret »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.