tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağrı » cekmek » goz kesilmek » cenesi oynamak » tehyic » ustune yuklenmek » serguzeşt » tesettur » gozu pek » dayanc » anadolulu » as » tilki uzumu » tongaya basmak veya duşmek » dualist » iraklı » felemenkce » daraya atmak veya cıkarmak » kalmalıtumlec » yedek akce » kışve yaz arasındaki mevsim i » bacasıtutmek » itibar gormek » dadacılık » allah bir » aralarında onceden kararlaştır » oruc acmak » tuberkulin » zayicesine bakmak » yuklu » su boceği » guc » gonul rızası » vatandaşlıktan cıkarılmak » y » ihtiyac » orta cağ » kucak acmak » orneklik etmek » orman cayırı » sukse » solomlular » murekkep yalamış » umur gormek » yosun bağlamak veya tutmak » nilufergiller » buyukken daha kucuk duruma get » başmusevvit » cocuktan al haberi » dil cıkarmak »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.