tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzminleştirme » soz cambazı » orucu » uretmek zihnî yetiler oluştur » acıciğdem » gonderme » barbeku » citleme » cekiliş » piclik » uflemeli calgı » ayağına duşmek » ofkelenmek » multezim » mtırak mturak » kalıba dokmek » muşterek » gunaha girmek » calıntı » tespih bocekleri » ic turizm » mukemmeliyet » sundurmek » gucluğu veya guclukleri yenme » sopa atmak veya cekmek » renkli element kısaltmasıcu » olu mevsim » pacavra hastalığı » kosemen » takunyasıolan » can cana başbaşa » surukleyiş » yoğurt calmak » acar » suruş » uzerinde durmasıyla kazananıbe » goruntu » mudafi » arozoz » fıstıkcı » nufuz » busbutun ortadan kaldırmak ici » eller yukarı » yuzluk birimler boluğu » yetenekli kimse » koşe tutmak » uvey kız » bukulgen » sandıkcı » celmek »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.