tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ince karton parcası kartvizit » bolumlenme » bortu bocek » gore » kana boyamak veya bulamak » kulâh » bobrek ustu bezi » yuzmek » nabzınıyoklamak veya nabız yok » orneklik etmek » gocuşme » duzenli » nârına veya nâra yanmak » icinden okumak » tefeyyuz etmek » tac » unc » ic cokgen » şut cekmek » değer bicmek » reisulkuttap » sonmek » cerci » kacamak » kacılma » yonetmelik » gumruklenmek » yemin olarak kullanılır » dulger balığı » icinde kaybolmak » sosyal bunye » frenk lâhanası » sıcankulağı » guneybatı » yularıele vermek veya yularıka » buyuğu meleagris gallopavo » musadere etmek » comelme » wc » butun » keli koru toplamak » mosyo » yaşam oykusu » portleme » tıraşbıcağı » cıkmalıtamlama » komutator » cift atış » ne yuzle » kulağıbir şeyde olmak »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.