tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vazgecirme » suc aleti » yukseltgeme » acık deniz » cok yanlıveya yonlu » gunduzleri » ackısız » gocelge » marketcilik » cırpışma » icimli » sut kuzusu » indirme bindirme » cok yuzlu » cihat acmak » gecirmek » teşekkur » kola cıkmak » haraccılık » gonlu bol » dollenmesiz » kucumencik » triportor » mektupustu » tasar cizimci » donuşme » kazmac » goru » cileden cıkmak » allah tan korkmaz » satıya cıkarmak » ustat » sokturmek » canıcekmek » ağac balı » recine » borclandırılma » eline yuzune bulaştırmak » korku dağlarıbekler veya aşırı » gelip gecici » fırıldakcılık » harman dovmek » ikinci dizeleri birinci beyitl » porcus babyrussa » namutenahilik » caydan gecip derede boğulmak » ilikcilik » kapısınıcalmak » payına duşmek » yuz yazısı »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.