tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kekec » ağaclı » kul rengi » al veya alın » buna değdi idi buna değmedi id » cakmaklık » ciselemek » zihni acılmak » imza sirkuleri » goz guclu bir ışık sebebiyle b » arap sacına donmek » muhayyerkurdî » omur adam » kulâhlı » birbirine duşmek » dualist » arkaya bırakmak veya koymak » cizgi » comert » ol dediği yerde olmek kal ded » geceli gunduzlu » cumle » mal muduru » halel getirmek veya getirmemek » olum korkusu » kacın kur ası » futuvvet » ağabeylik etmek veya yapmak » kadıkoy taşı » izini duşurmek » arpacıkumrusu gibi duşunmek » oğuzca » parasınıcıkarmak » mutedeyyin » arıbal alacak ciceği bilir » af buyurun » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » muktesep » iltibasa yol acmak » soz kesimi » kokorecci » kefekiye donmek » yapsatcılık » gerceğe uygunluk » avanturiyer » ikinci plâna duşmek » inmek » mukemmelen » başrejisor » muzikli »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.