tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
notr » kotu kadın » kilise canı » yureği kanamak » yucelme » tuymek » hava kacırmak » uc budak » yanından bile gecmemiş » perdelerini acmak » desinator » hindistan cevizi » cankurtaran duduğu » bunye » afrika menekşesi » fransızca » zuppelik » kayakcılık » kostek olmak » koruk » comlek hesabı » sora sora bağdad veya kâbe bul » musavatsız » camaşır » sakınılan goze cop batar » juri » cis » dun bir bugun iki » tekercalar » amputasyon » zihnini celmek » sozunu geri almak » gonulsuz » cımacı » kadehcik » tenkitci » kargın » bahce kekiği » mutevellit » akcıl » endustriyalizm » suratından duşen bin parca olm » doven » muteallik » doşeyiş » ir » kanavice » kuculmek » cağrıcihazı » imanıyok kısa soyleyişle »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.