tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozucu » cingoz » nazıgecmek » ciylemek » kutuğu hayat ağacı » her ne ise veya her neyse » cakmak » yuzdurmek » parcası » dunyanın tadınıcıkarmak » nesneler icin guclu zorlayıcı » yahudi arapcası » duzeltilme » orumceksi » muz » resimlerin sesli veya sessiz k » ters duşmek » suzmek » carliston marka » mulâhaza yapmak » kupeşte » saydam veya donuk vernik » sut gibi » yapılan fıcıvb » kut » eğmecli » kara cumle » kanavice » manikurlu » oho » tur operatoru » duşme » dalga gecmek » gozunden uyku akmak » buz ustune yazıyazmak » gumruklu » tekaut » boke » cıkrık » guneşcarpmak » uckur » secme » tuy tus » olumsuzleşmek » kocmak » guluncluk » yeise burunmek » cakmağıolmayan » musavatsızlık » tavukpencesi »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.