tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yadigarın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
puskurtucu » davranma » metanet gostermek » deli divane âşık olmak » skoc » bıckı » iyi gun » uslenmek » tokat atmak aşk etmek veya pat » gormek » uye » koleleşme » boru calmak » inanc » kor boğaz » citmik » catallaşmak » cicek bahcesi » onemsenme » sozunun eri olmak » sacıştırma » kara borsaya duşmek » konukcu » aramak » plâstikten arac » hititolog » başıacık » bîtap duşmek » yuklem birliği » sozde kalmak » cicekli bitkiler » capaklanma » işi e dokmek » politikaların genel adı ferdi » comertce » salcalık » u » lâm elif cevirmek veya cizmek » iki bucukluk » eşbasınclı » caresine bakmak » tek kurekle mehtaba cıkmak » minyaturleştirmek » govdelenme » duşuncedir almak » muzikci » duze inmek » yanardoner » ufleme » kaclık »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.