tdk sözlük TDK Sözlük

 

yadigarın eş anlamlısı

yadigarın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yadigarın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yadigarın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yadigarın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hırgur cıkarmak » caltılık » ol dediği yerde olmek kal ded » carpılan » tarh etmek » balkanolog » mal » duz yazı » coğu kez » kazdığıcukura veya kuyuya kend » uzum şırası » eşkenar dortgen » aclıktan imanıgevremek » ağzının icine girmek » sıcak yuz gostermek » soğulme » usanclık » burumek » cat pat » kalaydan cıkmak » allah mubarek etsin » yuzunu unutmak » akla ekle » yarın obur gun » ganalı » guzellik kralicesi » teşebbuse gecmek » yonerge direktif » duden » gule gule » lvendula staechas » olculen » mutculuk » kacıncı » berberî » pusurlu » demec » murettiphane » kabuğuna cekilmek » cayırlanma » tek tuk » patlangıc » zıpcıktı » duruma gelmek » icine oturmak » kufe » yenilir veya yenir yutulur şey » gozu tutmak » uruşme » soğutgiller »

yadigarın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yadigarın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yadigarın_eş_anlamlısı nedir ve yadigarın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.