tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calımlı » yuz » oda muziği » ali nin kulâhınıveli ye veli » nasrettin hoca nın turbesi gib » angstrom » borclanmak » durulme » hesap acmak » takla atmak veya kılmak » puskul kuyruklular » iltimas etmek veya gecmek » canaksı » acılmak » harf cevirisi » yapılmışalet » ileri gecmek » minder curutmek » tac giyme toreni » kıssadan hisse almak veya cıka » şoyle bir » catlak ses » catra patra » turev » muhur mumu » catıştırma » olum kalım meselesi » yasama gucu » pacasız » culsuz » odun komuru » acık » bıcaklatmak » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » bîilâc » yakıtcı » nd » şohret sahibi » ameliyat gecirmek » tez vakitte veya zamanda » goruş » alkışcı » İki veya daha cok maddeyi birb » ki » onemsenme » vasatî sur at » top gibi gurlemek » yureği katılmak » icsiz » moğolca »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.