tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağırım » allah tan umut kesilmez » tecavuz etmek » kotuleyiş » goruş » zihnini celmek » cumle » muhtac etmek » sunnî » tanrıaşkına » uretimlik » İsvicreli » ici acılmak » kosteklenme » arayıp soranıbulunmamak veya o » alevî » cokgen » kafasına soz girmemek » duzeltmek » parıltı » ayağına cabuk » uzunluğu » koyunyunu » goz dikmek » harrangurra » gorelilik » boşluk » cıkışma » dipdinc » gecek » urku » teşehhut miktarı » camaşır takımı » gozu kaymak veya kacmak » yuksunmek » capraz » gonul ferahlığı » veya krom kaplanmışcember bici » kalın unlulerle art damak patl » şovalye yuzuğu » kucuk şalgam » bir ilcenin en buyuk yonetim g » yapmaya yarar » ozenci » gonlune gore » ağır ol » olcu vermek » statuko » cekmek » cağdaş »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.