tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulâhcı » geckinlik » top surme » buyuk cember » comert » orcin » el cırpmak » gozden nihan olmak » derdine duşmek » sut dişi » gocurulmek » başortu » duzgun » yururluğe konmak » tuyleri diken diken olmak » lâponyalı » ibrikci » duz yuzeylerden her biri » ağzıacık ayran delisi veya bud » cağrışımsal » icin surulen kimyasal madde » belirli muayyen » un » tuyleri icin avlanan bir kuşso » kult » toprak cimento » eşkenar ucgen » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » gozleri ışık icinde veya ışıkl » sun î peyk » iblisce » azap cekmek » uzerinde kalmak » barışgoruşolmak » elinde bulunmak veya olmak » yuzdurmek » sokağa veya sokaklara duşmek » gesneriana » munekkit » cenesi kitlenmek » govdesizlik » cerez » defol » itirafcı » beşdort » k » ağır aksak yurumek veya gitmek » kireclik » halıdan yapılmışiki gozlu torb » ceteleştirme »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.