tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
viola tricolor » curutme » ovmek » cıkrık » emekleme donemi » ic hastalıkları » popculuk » formulleşme » caşıt » gecenek » kopek uzumu » musevîlik » sacmalaşma » mes uliyetsiz » kendi icine cekilmek » dokuz ayın carşambasıbir araya » aylıkcı » kurutularak ufalanmışhamurdan » catırdatmak » flâman atı » calgıhane » murettiphane » cıplak resim » cıkıntılarıolan organ » kapakcık » ucuza cıkmak » kıt a » iltimas etmek veya gecmek » onceden » her yokuşun bir inişi her ini » hukum » ardışık goruntu » uvey » cetrefilce » tepesinde havan dovmek veya de » yatak yorgan veya yatak doşek » tokaclama » zuppeleştirmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » kucumen » şarkısoylemek » duşman ağzı » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » a veya e gelince » ortmece » defteri durulmek » balığa cıkmak » hoparlorsuz » ozluk işleri » seksuel »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.