tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gurlemek » donulmek » x x » geciştirilmek » cıkma durumu » kucuk abdest » gercek sayı » kadiriye » cizi » tırtıllıbıcak » ayakustu » yapılan resim ve bezeme işi » kurkcu » kıymalıborek » ha babam veya ha babam ha » pişpirikci » canının derdine duşmek » kayıkcıkavgası » turdeş » ilk goz ağrısı » sonuc almak » kovuşturma acmak » luleci » akşamdan kavur sabaha savur » tozunu almak atmak silkmek ve » yangınıkoruklemek » taşkıran ciceği » elini surmemek » dik acı » pirinc » genel kutuphane » alt ust olmak » penceleşmek » galebe calmak » carpışılmak » bickici » serdengecti » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » gosteriliş » havaya pala veya kılıc sallama » picuta » ana sozleşme » ciş » an en » arasında den başka anlamıyl » mucamaa » itin gotune veya kıcına sokmak » cadır yıkmak » mustefit etmek » yoresellik »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.