tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bağımsız sıralıcumle » tur operatoru » rukû » şefaatci » kosele » goğuslu » tevarus etmek » kotu soylemek » acık » cekimserlik » umitlendirmek » yuksek okul » yuksek yaylak » beduk » gunindi » dumen evi » noel » recellik » bicimine getirmek » deveyi yardan ucuran bir tutam » ırakgorur » itibardan duşmek » tahassus » duşurtmek » toplumu tek başına belirleyen » zn » ozellik başkalık fark » ge » tırtıkcı » adamın iyisi alışverişte veya » tifus » yuk » koruk luferi » goğus » zahmet etmek zahmete girmek ve » daha bircok şeylerin yapımında » şerbetcilik » gozsuz » cığduşmek » uzmek » seckinleşmek » kışve yaz arasındaki mevsim i » it ite buyurur it de kuyruğun » kosemen » geciş » mefruşatcı » karışım » gobek otu » hic değilse veya hic olmazsa » sucluluk »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.