tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koz » golge olay » paraşut birlikleri » dort ayak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » işsozleşmesi » ihtiyac » icimli » gozleri sulanmak » tumel onerme » cin ifrit olmak veya kesilmek » elden kacmak » tumlec » boğ » bıckıevi » nârına veya nâra yanmak » gonendirilmek » yapma cicek » burclar kuşağı » kursu başkanı » aktualite » ozdekcilik » gecinmek » kıratın yanında duran ya huyun » gumuşrengi » gecit toreni » avuclama » mulga » seruvenci » batakcı » cekiştiricilik » ahmakca » catışmak » cenesiz » iceride olmak » produktivite » hic mi hic » mazur gormek » kaplan bocek » coğulcu » duyek » ucu kıvrık uzunca başlık » pencik » kokensiz » kamu sektoru » ic denge » gorevlendirmek » aktor » bitumleme » kucuk terim »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.