tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hafifletici sebep bi » uzuntulu » caba » ile beraber » taşkıran ciceği » yalın uslûp » toz » kabak cıkmak karpuz kavun vb » cevirmek » ruzgârlama » sacaklanma » soğmek » koturum olmak veya kalmak » borc altına girmek » ucten dokuza » muezzin » fizikci » pacavraya cevirmek veya pacavr » ruşvetcilik » fikir veya birinin fikrini alm » kurek kadar veya papuc kadar d » bak » sayma işlemi » gumrukleme » katma butce » renkci » cevrim » gencleştirme » sal » adıustunde » sovme » yuz yuze kalmak » icme » surundurmek » karada olum yok » capraşıklaşma » yol acmak » cadır tiyatrosu » yalan cıkmak » portenin başına konulan işaret » tum başlılar » mitralyoz gibi konuşma icin » pısırıkca » akıldan cıkarmak » vokal muzik » flâman kuşu » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » davul birinin boynunda tokmak » kırıp gecirmek » salkım sacak »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.