tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecirtme » olarak belirtilmişbicimi sıyg » acık kapıbırakmak » ic asalak » tuylendirme » gozyaşıbezeleri » tumler acı » aktualizm » olumlu dunya » kuvveden fiile cıkarmak » nukleer » camurluk » gecilme » ağaclık » para ile değil sıra ile » sinuzit » ihtilât etmek veya yapmak » cakmak cakmak » cıkıt » ayınlarıcatlatmak » akcıllaşma » mutebasbıs » cok fazlı » nezaket gostermek » sozunu geri almak » carka » karanlığıdeşmek veya yırtmak » fizik gucu » kukremek » gok atlası » metal parca » cuvaşca » barışcı » kuskutuk » potlac » kutukleşme » icine atmak » desinatorluk » kucuk martı » coğullama » cekmeli » aklına takmak veya aklınıtakma » ciriş » sutnine » odu bokuna karışmak » tunel » umidi sonmek » bolum » menşeviklik » duzguncu »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.