tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dol eşi » cemkiriş » yahudi baklası » ici veya midesi kazınmak veya » percin tabancası » sutsuz » sazlısozlu » dudak dudağa gelmek veya kalma » mart iceri pire dışarı » suzulmek » bağlaclıyan cumle » aklının koşesinden gecmemek » taşdoşeme » rukun » sokmek » yediği naneye bak » imalâtcı » maddelerden yapılmışkucuk tutt » guvenilmek » gozunun onunde olmak » ustu başıdokulmek » kucuk » masa ortusu » urku » kufuv » cemberli » anıtkabir » cırpıştırılmak » tozel » yuk asansoru » acık fikirlilik » gununu gostermek » ickici » gureştirmek » yonelim » vazgecilme » su » dolmuşucak » korleştirme » anca beraber kanca beraber » cay demlemek » baccı » tur ağac cember » olet » sabun kopuğu gibi sonmek » bortu bocek » coğun » gok fiziği » kapılarıacık tutmak » dur »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.