tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gazolcer » kotu » sozleşme » yorgan yuzu » buzuk » suflîlik » uclemek » gecende » golleşmek » ur » zuhul » temizlemek veya parlatmak icin » cete » şeytan gorsun yuzunu » olmayan bağımsız hur » necef taşı » ucretlilik » teessur » muheyyic » ahi » yuzmek » tutsulenmek » kure » akşam guneşi » dolambac » sovuş » kırk yılın başıveya başında » oleyazma » yuz » ahdicedit » soylemediğini bırakmamak » kaca kac » dunurluk » yontem » teyel yapmak veya atmak » ic » işayağa duşmek » kukremek » carptırmak » olmuşveya pişmiş armut gibi el » şupheye kapılmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » k » suflor » yonlu doğru » boylelikle » gozetme » dili donmemek veya donmek » gelen birini karşılamaya cıkan » gecmek »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.