tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
menfaatci » avrupalılık » cağırtmak » acıolcer » turkuculuk » goz kapağı » dokmeci » alumin » eski cağ » kasınc » tıraşcı » arıbal alacak ciceği bilir » tukurduğunu yalamak » kukurtlenme » yol cizmek » avuc ici kadar » isli kuf » muterakim » duz » cepel » ta kendisi ta kısa soylenir » cıplak » başyemek başınıyemek » gulme » duldul » yururcalar » varışcizgisi » cit » kalcalık » bu yuvacıklar topluluğunun bal » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » dili başka bir dile calmak » yuvarlak unlu » dol almak » yaşam guvencesi » cozumlenme » dem cekmek » elini cabuk tutmak » t cetveli » senyorluk » sunger taşı » hareketin yeniden kurulmasıyla » yuzeyinin her noktasına basınc » muhtaclık » cağanoz gibi » nasihatci » puskurtulmek » coğalmak » cakıldama » japon »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.