tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzgun » kasnakcı » araştırılabilen olculebilen » ortusuz » şofor muavini » kackın » inşaatcılık » tumamiral » cıkmak » icirmek » gumele » bakır calmak » suruklendirme » mineral » olcu almak » alt ust olmak » oncel » mısır fulu » ifrit kesilmek veya olmak » sarnıc gemisi » kozleşmek » buyuk » tuccarlaşmak » delikli boncuk veya taş yerde » temerrut » cıkmalıtumlec » eltieltiyekustu » soğut » eteğine yapışmak veya sığınmak » acık mektup » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » hunsa » cavdar » kalbi carpmak » karalar bağlamak veya giymek » reva gormek veya gormemek » canıcekilmek » in » caydan gecip derede boğulmak » guneşlenme » olumle burun buruna gelmek » murebbiye » gonlunu karartmak » ebussuut efendinin torunu » ozdeşleştirmek » muşkulâtlı » uclanmak » bicime sokmak veya bicim verme » bilim » su kacırmak »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.