tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortaya cıkarmak » kacırmak » dort yuzlu » sovdurme » gorenekli » suzgecleme » can cıkmayınca veya cıkmadan h » oltu taşı » gunbegun » cevre » ortalamasına dayanan durumu » oğleuzeri » uzerine varmak » yamac » mısır tavuğu » olmek » baccı » hint mandası » gecmek » cokmek » gomuk » hukûmet » cıldırtıcılık » antik cağ » aşırıtepki » kundeleme » odemek zorunda olduklarıucreti » acık duşme » buyuk elcilik » bir baba dokuz evlâdıbesler d » veya toprak harc » uflec » muteşebbis » doşeme » altayca » nc » ustune bir iki guneşdoğmak » hicleştirmek » sulf » bocelenmek » ortunme » zırnık bile koklatmamak » partoner » konjonktur » gomleksiz » kimsenin eski saygınlığının ka » gumuşlenmek » tel fırca » luzumlu luzumsuz » boşluk »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.