tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
takallus etmek » vucutlu » uste vermek » ice donukluk » faaliyet gostermek » ayağına cağırmak » subye » emekliye ayrılmak veya cıkmak » guler yuzlu » dondurulan ince uzun ışık ara » civi sokmak veya surmek » genc » sandvicci » dutturu » hic değilse veya hic olmazsa » bozukca » gozlerini acmak » koluk » denkci » donem » allah versin » cubukluk » olusunu opmek » allah ın emri » tuzağa duşmek » civi gibi » tufekci » doşemeci » immunoloji » kotulenme » yere gecmek » gozu kor olsun » bayramî » kosnulmek » hazırlıklıolmak veya bulunmak » cevirmek » kokten surme » ulger » kume calışması » cilek uzumu » sıcan kırı » goz gezdirmek » kaldırım supurgesi » uvey cocuk » ununu elemiş eleğini asmış » goz gozu gormemek » nilufergiller » ozluk » acık yurekle » yere bakan yurek yakan »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.