tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mancuca » hukûmet » yuz olcumu » yola cıkmak » capak » akıl akıldan ustundur » nufuzsuz » gobeklenmek » comlekleme » gorunum » burokratik » rezili cıkmak » uzman cavuş » cıkarmak » cakırlaşmak » lâstikci » dilinden duşurmemek » gelinfeneri cerasus padus » altıkaval ustu şişhane » gozleri acılmak » nuh nebiden kalma » kirecsizleştirmek » kuresel gok bilimi » catırdatmak » cekmek » doğaustu » kaynatılmasıyla elde edilen ye » ovuş » ağızdan burun yakın kardeşten » kavunici ile pembe arasıbir re » guclenme » guvensizlik duymak » gorunmez olmak » cicekli » norotik » paha bicmek » gecmek » takayyut » dil » tekefful etmek » dondurulmek » duzenli » yardımcıyargıc » uydurukcu » raportor » celik macunu » dişcıkarmak » gıptasınıcekmek » dukkân » durmece »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.