tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort koşe » fıstıkcılık » duzenleme » gobeğini kesmek » bolme » dinamitcilik » duruma gelmek » yufka acmak » golgeli » yapmaya yarar » duasınıveya dua almak » catışmak » cıkın etmek » oğlende » ictensiz » muscardinus avellanarius » goğerti » cekmek » turbe eriği » tekduze » insanlıktan cıkmak » mesele cıkarmak » guncelik » torpuleme » şifreyi cozmek » tumen » durtuşturme » vokabuler » akşamlar veya akşam şerifler h » gozunden uyku akmak » cavuşuzumu » yureği kabarmak » bir ucu sivri olarak yapılan t » yulume » gozyaşıbezeleri » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » cerceveletme » koşe tutmak » taş » başına işacmak » on uyum » celikleştirmek » maslahatguzarlık » muphem » ihtilâc etmek » duşundaş » onemseniş » araplaşma » ekşili corba » ok yaydan veya yayından cıkmak »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.