tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karga yuruyuşu » gozunun onunden gecmek » buyutken doku » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » gorgusuz » orta uc » gibi birtakım makinelerin işle » cırpmak » golge tiyatrosu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bal ozuluk » biciminde duzenlenen ulusal ve » arap zamkı » gelini ata bindirmişler ya na » gozleme » supurtmek » bayram etmek veya yapmak » cıkma » kucuk » doviz kacırmak » mal kapital » ceşnili » inkılâpcılık » alcıcı » omurler olsun » değişkene gore hesaplanan sayı » mustantiklik » muhtac olmak » gurluk » inmek » pecete » uckurutan » aldanc » duşundeş » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » duellocu » sescil » cıkmak » sırtınıdayamak veya vermek » dokunmek » kocan » genel goruşluluk » dunya malı » caldırılmak » yukseltmek » oldurmek » hırcınlaşma » kok salmak » cıtırdatma » sumerce »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.