tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kutluk » cocuklu » kıt a » avuclamak » kotu » iz ac » kosele taşı » bicimini alır hidrojenle oksi » calmak » sıcan dişi » cizgilenme » gumuşrengi » guzlek » copsuz » beyaz komur » mudahale etmek » olmek var donmek yok » oz itme » işaretci » gozunun onunden gecmek » cayırsedefi » tul » tunc kafiye » catıarası » azıcoğa saymak veya tutmak » dumen suyundan gitmek » beneklerle orten asklımantar » dondurmek » cift pencere » yonlendirme işi » hayalifenere donmek » gocermek » mektupustu » gozunden kacmamak » anasıturp veya sarımsak babas » uretim kooperatifi » lisan » cağdaş » cukurluk » bitumleme » korukculuk » temas etmek veya biriyle temas » usalize » supurulme » cimlenmek » hafifce » sırp » kul ufak olmak » luzumsuzca » az gormek »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.