tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bahcesi » element kısaltmasıau » ataturkcu » kopuk » veya ağzının icine bakmak » gumuşleme » ozumlenmek » butceleme » pusursuz » yakışıksız kacmak » ağac balı » bıcak gibi kesmek » yere goğe koymamak veya koyama » dert dokmek » hice saymak veya hice indirgem » rahat bırakmamak veya vermemek » gulunmek » carık » gotten bacaklı » elekten gecirmek » gecinmek » jole » cefa cekmek veya gormek » camuru karnında ciceği burnun » hol » tovbekâr » ce » derinlik olcumu » culha kuşu » bilinc » lâfcı » mustahzar » kepce kulak » kucukayı » buyuk oynamak » tepegoz » donmek » marunî » fuzeatar » donuşlu fiil » dokme » tarikatcı » sozune gelmek » cocuk bakıcısı » bugun » altayistik » sozleşmek » gorunuş » bir kol cengi olmak » ucuncu dunya ulkeleri »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.