tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk » cokmek » şaka goturmemek » alman » prospektus » olcuşmek » rotuş » milfoy » urtiker » mujdelenme » cengelli » ozelleşme » purtuklu » m » zurriyet » ciceklenme » takaddum » gorevlendirmek » si » bir elmanın yarısıo yarısıbu » korkunc » kucuk şalgam » gercekcilik » gozlem evi » belirtilen bolum » cemkirmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » koşe rafı » meydancı avlu bahce gibi yerl » tarafından başkasına verilmesi » kure » arac tığ » olumsuz » ari » kacaklık » eksen ulke » gozlerini bitirmek » catlaklık » gonlu bol » dovmek » hoşgorucu » sumbulî » koyleşmek » davranmak saygıgostermek soz » cirkinleşmek » frenk maydanozu » dil surcmek » uniforma » arnavutlaşma » meslekleri belirten tek tip gi »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.