tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catışma » gec » ic ice » şimşek cakmak » kufur kufur » tumorleşme » gul yağcılık » yerden goğe kadar » kohne » oğutucu » kelepceli » yaygın oğretim » doviz kacırmak » goyunmek » bucuklu » ozetlenme » yukseklikleri ve yol actıkları » bayramlık ağzınıacmak » kıyakcı » koluk » urokultur » soz karışıklığı » gecmek » metal veya plâstik arac » bohcacılık » onlem almak » oğretim yılı » icini yakmak » gonye » koşeyi donmek » terekkup etmek » oğul balı oğul arılarının yap » goreyim seni » neye uğradığınıbilememek veya » tekâsuf etmek » piknikci » flut » donu » guzelavrat otu » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cekmek » gokkuzgunlar » taaffun » yuz karası » baltasıkutukten cıkmak » kandırıcı İnandırıcı » buyultmek » catınma » blof » tek adam gosterisi »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.