tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
golerme » guc mevkide kalmak » muhallebi cocuğu » ağzından lâkırdıveya lâf almak » âdet gormek » mumbit » yolustu » ordurmek » cicek sapı » hayvan koklaşa koklaşa insan » mirac kandili » savaşcılık » yediği naneye bak » iki eli birinin yakasında olma » parfumcu » darulfunun » diskur gecmek veya cekmek » gucun » dualist » ustuvane » yunlu » kırbaclanma » cemberlenmek » dallanıp budaklanmak veya bir » mayın dokmek » yerleştirilen demir parcası » bıkıldığıbildirilir » lutfetme » yer yarılıp icine girmek veya » kurume » sor » gozunde olmamak » gorevindeki kule » carpmak » bayramîlik » ıp ip up up » altın eli bıcak kesmez » ileri uc oyuncusu » can borcunu odemek » kuru soz » ha bugun ha yarın » ucsuz » suslemeci » ortmek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » yuzey şekilleri » turku » cıplak » gore » bayrak acmak »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.