tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhurculuk » ışıl kufler » calım satmak » kelin merhemi olsa başına sure » cekirdekcilik » surdurmek » nefis mudafaası » leninci » ozen gostermek » gulerken ısırır » koklemek » fiks monu » basma alım satımı » istihrac etmek » bilincsizce yapılan işve etkin » kan govdeyi goturmek » modulâsyon » dağarcığı » donekce » goceri » umit dunyası » goz yıldırmak » rolânti » teveccuh gostermek » mumkun olmak » sonmek » oldu olacak kırıldınacak » on » onceleri » yerleştirilen demir parcası » ne arar veya onda ne gezer » duşman » camaşır değiştirmek » icli dışlıolmak » akumulâtor » gulleci » yatcılık » kopoğlu » rektorluk » ust yapı » cıkacak » huthut » bicim » paylaşmış benzer odevlerle yu » centik » eğmecli » ilham etmek veya vermek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » tukenmez » gul yağcılık »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.