tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amerika elması » ım » cırpmak » cıkra » dokuntu » muzahrefat » zumre » ikinci plâna duşmek » geniz unsuzu » kulak civisi » cevirgec » yakadan gecirmek » cecence » candı » dolleniş » câk câk olmak » capma » mukâfatlandırma » yakutca » uslûpculuk » mineral » pabucculuk » başının derdine duşmek » kara cumle » ağac arac eğirmen kirmen » yonelim » hizmet ici eğitim » z » zevzekce » sondurmek » işini gormek » enjektor » mu » ustesinden gelmek » cekimli » goynumek » yerlerde surunmek » tur ağac cember » akompanyator » gorevlendirmek » uşutme » tac yapraklı » unlu kısalması » cekicilik » govermek » andac » duğum atmak » kutleşmek » one sermek » tenkitci »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.