tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boyunduruğa atmak veya almak » tekst » cucukleşme » cokca » soz yarışı » yuruyuşyapmak » mufettişlik » muhayyerkurdî » kulâhlı » borcluya yazdığıbildiri » muhurdar » ziraatcı » turemiş » eline ayağına kapanmak sarılma » pelur » cat kapı » ses duşmesi » devenin başıpapucu veya nalı » gun bugun » guruldeme » sacılış » kacamak yolu » cukurluk » susmek » yoneltme » recine yağı » guneşleme » ikindiuzeri » gecmek » ameliyat gecirmek » sokum » teamul » kokunu veya kokunden kazımak » kopru kurmak » afiyet uzere olmak » şapka cıkarmak » gerceğe aykırılık » bektaşî » tekemmul etmek » iyilik gormek » surme » cinko » olum » alcaltıcı » kacıngan » onerge vermek » ic » cuvaldız » butunu hars ekin » adamakla mal tukenmez »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.