tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ad » hanefî » koşe kapmaca oynamak » goze batmak » cop gibi » roman » yalcın » gorguluce » goyunmek » sutsuz » ceyrek son » penceli » duşundurucu » cocuk oyunu » aramak taramak veya arayıp tar » arkadaşdeğil arka taşı » cağırıcı » cokuntu » tasar cizim » olu » allah derim » ickiyi bırakmak » kupe donmek » bitkisi gossypium » akıldan cıkmak » dokmek » bu abdestle daha cok namaz kıl » gordek » maraşişi » kanlıbıcaklı » butunlemeye kalmak » gecerlilik » sıcanımsılar » elinden bir kaza veya sakatlık » yaradancılık » borclandırmak » macar » ejder ejderha gibi » malın gozu » nufus » cağrıcı » uşurmek » elden kacmak » kınalar yakmak » japon armudu » kunyesini okumak » modulâsyon » gereksinme duyduğu maddeler du » capcak » gereklerine uyacak duruma soka »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.