tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorulmemiş » suyu hurmetine veya yuzu suyun » cekmek » ciseleme » hır cıkarmak » guzellik » kukre » yumuşak yuzlu » kalvencilik » goturme » dayanma omru » tenasupsuz » oyle ya » bolumlerden her biri kolon » element kısaltmasıau » koruk luferi » boğaz icinde kavga var » melâmîlik » civilenme » usalize » kokenlenmek » tarlada izi olmayanın harmanda » munkir » koşelemek » damarıveya damarları kabarmak » donuşturmek » helen » kusku » luks baskı » maden yunu » merdumgiriz » karnından konuşmak veya soylem » teşerruf » tum tanrıcılık » yureğine inmek » gırtlağına duşkun » guvercin » altayca » cok hucreliler » duşunceye varmak » duşman » tunc bilekli » tacsızlar » recinesi hekimlikte kullanılan » pireyi gozunden vurmak » suryanîce » canın isterse » cocuksu » guney noktası » sığırtmac »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.