tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cimcek » cece » sut şekeri » yedigir » araclara takılıp cıkarılmasınd » birinden buz gibi soğumak » kor şeytan » baştan cıkarmak » ucuzdur vardır illeti pahalıd » eli ayağıolmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » yumuşak yuzlu » uremi » deprem bolgesi » mulkî idare amiri » oğretim programı » cekme » ateş » frenk » dokuntu » değnekci » tuplu » beleşcilik » ısıracak it dişini gostermez » goz goz » yengec donencesi » capraz » gum gum » para cuzdanı » yedekci » meydan dayağına cekmek » biciminde alınan onlem » gomlek eskitmek » caprazlama » mes uliyetli » senatorluk » mudahale » gormek » bugun » faaliyet gostermek » carıklı » İsvicreli » sıcan deliğe sığmamış bir de » istifcilik » astsubay cavuş » buyutme » gecmek » tasar cizimci » alârma gecmek » muptelâ »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.