tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalının zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turkce » surek » ufakca » tokaclanma » denk duşmek » olum emri » ust insan » başıdonmek » cizgi cekmek » kestiği veya attığı tırnak ola » amerika elması » sel goturmek » don gomlek » yalın kılıc » koruyucu unsuz » hırcınlaşma » karman corman olmak » enjektor » yuz binlik » pac » leninci » ucmak » buğemek » kucuk kopru » bolum » kedi gibi dort ayak uzerine du » karaya cıkarmak » bağlayıcıunlu » deli raziye gibi » astsubay cavuş » kor tapa » i » kureselleşme » malta taşı » iyi soylemek » muteveccih » guneşsiz » bağlama yapan veya satan kimse » hint baklası » eli ayağıveya eli kolu bağlı » habeş » tasar cizim » cekelez » olur musun oldurur musun » catma » ozbek » oncel » geceli gunduzlu » orukleme » ehlisunnet »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.