tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalının zıt anlamlısı

yalının zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalının zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalının zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalının zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zumrutlenmek » duygusal duşunme » duğum » gonenmek » sırtında veya arkasında yumurt » yanlışkapıcalmak » yolcu taşımakta kullanılan mot » kırk kapının ipini cekmek » keşkul » duşes » icim » cok katlıotopark » ozveren » yer yarılıp icine girmek veya » odemek zorunda olduklarıucreti » karantina muddeti » camur kalemi » carpılmak » sovuş » aktualite » cullanmak » cekmek » hoşduruma gelmek » kuşcu » ustune bir bardak soğuk su icm » cıkmak » sır tutmak veya saklamak » hoşmerim » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » cd » yureği parlamak » ağacdelen » iki arada bir derede kalmak » bornova misketi » teseyyup » sozu ağzında bırakmak veya soz » borcluya yazdığıbildiri » duzeltilmek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » inmek » guler misin ağlar mısın » meduz » mutehassıslık » hava acmak veya acılmak » akşamdan sonra merhaba veya sa » hangi taşpekse katıysa başını » kırcıllık » culu duzmek veya duzeltmek » mubarek » yerinden yonetim »

yalının_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalının_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalının_zıt_anlamlısı nedir ve yalının_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.