tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalnız zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sı si su su » cenebazlık » yarayan cevresi oluklu kucuk » harac » kapılar yuzune uzerine ustune » amaclanma » vokabuler » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » fenalık gecirmek veya gelmek » olu » ardından veya arkasından atlık » zuğurtleşmek » sukûtla geciştirmek » başıdonmek » cabukluk » uretici » muhur » suflîleşmek » iki cenekliler » ağzınıkullanmak veya satmak » bosme » boceklik » canak uzengi » cağıltılı » gâvura kızıp oruc yemek veya b » yurutec » kocak » saygıgostermek » aklınıbaşına almak veya toplam » dallanıp budaklanmak veya bir » bulunan iki dairesinden her bi » sulûk etmek » ulger » zıp diye cıkmak » mustemleke » duzelticilik » ileri goruş » azrail e bir can borcu olmak v » tekere comak sokmak veya taşko » evvelâ can sonra canan » parfumeri » acısoz » cevher » eline duşmek » hat cekmek » facuna etmek » buyuk gormek bilmek veya tutma » cuval gibi » catınmak » usera »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.