tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
klâkson » duzum duzum » şikâyetci » ruzgârsız » ufleyen alet » cok tanrıcılık » başulke » icli dışlı » cullanma » olmuş » alcaltma » usturmaca » donbaba » nemolcer » goturmek » ucan kuştan medet ummak » kesenin ağzınıacmak » huveyda » kulceleşmek » boğ » samur kurk » cayır otu » hırsıza yol gostermek » kos dinlemiş » cuka » ağcekmek » ceşnici » cileden cıkmak » takti i » turanlı » hayvan sınıfı haşere » terlikcilik » rektorluk » antrenorluk » allah rahatlık versin » tepeden tırnağa suzmek » okce » carıklık » yukseklikleri ve yol actıkları » catlak » itin gotune veya kıcına sokmak » cakşırlı » cam sakızı » rehber oğretmen » yıldız ciceği » tuzuk » avuclama » cırpınmak » kutup yıldızı » biciminde cıkan eser »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.