tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalnız zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
imparatorice » gelişmişcanlı » catanacı » sepetcilik » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » tecerrut etmek » sokmek » lâfımıolur » yoresellik » camurlatma » film cekmek » dorduz » el cabukluğu » yerleşim yerinden başka bir ye » cıkmaz ayın son carşambası » cozuluş » sercin » allah bağışlasın » kapısıacık » sut vermek » iki cifte » coğur » parcacı » duzgun » camur ığrıbı » cicek durbunu » amerikan bezi » olu yemeği » cirkefleşmek » acık ciro » karamusal veya karamursel sepe » karbon alaşımı pulat » ozeniş » dışborc » yer bicimleri » hispanica » gonlunu yaralamak » donemi uc dort gun suren tehli » doşeli » sutsuz » gorevlendirme » mektep gormemiş » di » muz » kurtaj » moğolca » herkesin yararlandığı » hizmetlerde calıştırılan tımar » acık pembe » nervur »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.