tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâcka » iciriş » cağdaşlık » gonlu varmamak » cırak etmek » bon bon » her biri mesame » bolumlerden her biri kolon » gotten bacaklı » bak » teessur » satın alınan erkek kul esir » tamir gormek » kabına dokmek » hristiyanlaştırma » kanavice » gozlenmek » cozunmek » buyuksemek » sap yiyip saman sıcmak » korunma gormek » enfarktus » kesip bicmek » recelcilik » dolleme » babam » nacizane » topac » kılıc bacak » şamata etmek veya koparmak » cepellilik » gozunu cıkarmak » cuşka » tırnakcılık » donuk » tatar ağası posta gorevi yapan » dort başımamur » kukla » sumkurtmek » once » sulfatlanma » nufuz etmek » ufunet » calkak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » mısır turnası » yuruk aksak » cevriyazı » donuşumcu » duğun ciceği »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.