tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortulme » gozlerini acmak » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » sukûnet » burokrat » secal » boluk » kurtun » ve katımadde » tehaluf » cene calmak » teslim bayrağıcekmek » yuzu yazılıkalmak » toplandığıbolum » dik acı » sokel » lâcka olmak » ozelleştirilmiş genellikle di » yuz yuze gelmek » kalbini calmak » gensoru onergesi » goğus kemiği » rusluk » madik atmak etmek veya oynamak » cocuk kalmak » ayırac » muncer olmak » karga yuruyuşu » dunyanın dort bucağı » nalcalı » cekme » muferrih » deli cıkmak » sutlu » ceteleşmek » gommek » cıkmak » bolum » cıkmak » turnayıgozunden vurmak » uzerine bir bardak su icmek » hint irmiği » soğuk bufe » demek ki demek oluyor ki » ici kalkmak veya kabarmak » mutemeddin » calışmak » cevre » yağmur yağarken kupunu doldurm » ucara atmak »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.