tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icin » bilişcıkmak » genişunlu » dava etmek veya acmak » lulecilik » m m » dışa donuk » sınava cekilmek » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » cevrelerine saldıklarıkendiler » ağaclıklı » coplu » donuşum » yuzune gulmek » kur yapmak » acığa vurmak » ortmek » abıhayat icmiş » tekellum » sus » mecbur kalmak veya olmak » buğday guvesi » muzecilik » horoz dovuşu » sunnet duğunu » gomut » zerzevatcılık » yuksek » cotanak » roman » yokculuk » cağırtı » carnacar » cadırlı » yururcalar » cıtcıt » icine kapanmak veya icine ceki » cene yormak » yakın doğu » işci » sovdurmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » yer opmek » duz kanatlılar » uc iki » donuşme » goresimek » rızkınıcıkarmak » muvezzilik » kutleşmek »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.