tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalnız zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bazıbitkilerin turlu organları » olumluluk » gelmişgecmiş » kos dinlemiş » oksurmek » gunaydın » on soruşturma » şarkiyatcılık » hamur acmak » sozunden cıkmamak » ele verir talkını kendi yutar » kapuşon » husnuniyet » rolcu » surunuş » guzelce » parasınıcıkarmak » izini duşurmek » ileri goruşlu » ten » lugatci » gozu ısırmak » gonendirilme » dovdurtme » ister misin » boşluk » l » cicek acmak veya vermek » luzucet » olu » kirec gibi olmak » gozu pek olmak » kucuk kumru » ustune yurumek » kacırmak » sakarozolcer » kufeci » gumletmek » yukseğe cıkmak » acısıicine veya yureğine cokme » hercumerc » kemik parca » cember gecirmek » seramikcilik » goğus cerrahisi » tureme » goruş » yaprakcıl » gozune karasu inmek » yiyim yeri etmek veya yapmak »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.