tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sıcangiller » arapcalaştırmak » cakma » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » seckin sivrilmiş » yururcalar » donmek » sulfur » iliğine işlemek veya gecmek » suflîleşmek » civilenmek » arapsacı » hık demişanasının babasının b » hint armudu » ofkesi kabarmak » gugu ciceği » catlama » tutunu tepesinden cıkmak » kukla hukûmet » cok ayaklılar » recetesiz » tartışma yapılan » soz gelişi » kucucuk » avaz avaz bağırmak » duşundurucu » icin kullanılan boru oluk vey » icli » bir elin sesi cıkmaz » goğuslu » ustune kapanmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » kamcı » sun î peyk » cekip cevirmek » butunu » duzenek » nârına veya nâra yanmak » borkenek » rukuşluk » eğilimli ortu » dubbuekber » pencesine duşmek » caycı » kok » cenesini actırmak » kibrit cakmak » kıc » pecic » dinamitci »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.