tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goz aşısı » sudan tavuğu » kusturme » ilk dordun » cocuklu » yukseltilme » icim » hırsız kelepce » acılma » oylemesine » curuğe cıkarmak » dokme » surukleyici » sescil » mucadele etmek » ağzınıacacağına gozunu ac » nankorluk gormek » bolum » can gozdesi » kor yılan » gozlemlemek » tuketmek » acık kapıpolitikası » caltılık » ak duşmek » provokator » boğurtlen » ic zar » ozenmek » cartayıcekmek » tecrubesiz » satranc tahtası » soylemseme » kırcıl » mutebahhir » cift atış » buzulmek » veya bu anlamda birleşik isim » muzaheret » teyel yapmak veya atmak » fakul » cifter cifter » duşe kalka » kocak » kızağa cekmek » meydanıbirine veya bir şeye bı » veya metal bolum » gorecilik » acılır kapanır alet » da de ta te »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.