tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalnız zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizgi » koyunun bulunmadığıyerde keciy » alt ust olmak » bayrakcı » korkuncluk » cimentolanmak » gunu » calmadan oynamak » kalcete » hucum » gozunu kapamak » mustahkem » muzakereci » percem » cemkirmek » Şeker bayramı » ah cekmek » mulâhaza yapmak » ozgul ağırlık » peşine duşmek veya gitmek » tuketmek » kotu » olu » kafayıyere vurmak » kat iyen » ic tureme » ucuc boceği » suzulmek » bulunan iki dairesinden her bi » mak mek » done done » kurar » sonuc almak » ordekbaşı » tefavut » ac » hucum oyuncusu » goz bağı » ilkoğrenim » veya dokunmuşpamuktan yapılan » karşıtı » kuşucmaz kervan gecmez » oksuz » ballıborek » orgucu » dizustu » bolumsel » kacı » mulâzım » koşkerlik »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.