tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zac yağı » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » ad cekmeye girmek » ucretlendirme » kucuk onerme » guvenli » biri » izin cıkmak » duru » recine kanalı » ister misin » rehavet cokmek veya basmak » cay vermek » gozu tutmamak » ağızsıl unlu » bıckı » başa gureşmek » cırpılmak » cayırlama » erkeklik oldu mu » kok kurdu » duşundurmek » cikletci » oğlak » dun » a e » zemheri zurafası » trampet calmak » otekisi » kacırmak » sut asidi » yakışıklı » cabuk ol veya cabuk » ağız ağıza vermek veya konuşma » fusun » kaktusgiller » yureği kabarmak » ayınlarıcatlatmak » futursuzca » ateşli silâh » mutecanis » olcu » etinden et koparmak veya kesme » koleci » tefessuh etmek » yapısı » teşrifatcılık » ozerkleştirmek » mutekâmil » alaca duşmek »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.