tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surumcemede kalmak » cıkarmak » dolek » kanıma gore veya kanımca » ic » gosteri » gunlerce » modasıgecmek » fare deliğe sığmamış bir de k » altın yurekli olmak » gecende » gorunuşu kurtarmak » kucuk » tumden » kure » cok yavaşişyapan cevik olmaya » goz kadehi » halk şiiri » yon » camura bulaşmak veya batmak » cıkarmak » muzisyen » cabuk kolay heyecanlanan kims » sucuğunu cıkarmak » dukkân » nobetleşe » ucuzlu » ilişkilerin butunu iktisat » muteheyyic » catırdamak » surucu belgesi » abdulleziz » utu » tapıncakcılık » mucellithane » olağanustu » kopurmek » duşuncellik » kup » burum » tekabul etmek » cocuklar » kalvencilik » cıkmak » jubile » tumsekleşme » yaradancılık » gozu yuksekte veya yukseklerde » ozel girişimci » sozleşme yapmak »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.