tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalnız zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
merdane » gozunden surmeyi calmak » programıolan » pluralizm » bufe » kafayıcekmek » uslûplu » cağdışı » parmak uzumu » ici kalkmak veya kabarmak » kaşcatmak » pilic gibi » kunguldemek » kuru cayır » işin kotusu veya fenası » guneşgozluğu » olmez oğlu » cağa » gozleri fal taşıgibi acılmak » oğureceği gelmek » cengel ceneliler » cemberden donmek » ofkelendirme » aklınıbir şeyle bozmak » cıplak ucret » veya orulen dikey duzlem » banyo kuveti » individualist » ilerisini gerisini hesaplamama » giritli » nemce » yon zarfı » sıcramak » olculendirmek » ortakcılık » cekişli » fevc fevc » calıştırılma » album » ayyuka cıkmak » puklu » cekinilmek » yaylıcalgılar » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » goz onune almak » camurlaşmak » kireclenmek » mağazasıolan veya mağaza işlet » ustune yormak » beyaz rus »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.