tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzune bakmamak » ovunc duymak » gedik acılmak » yakından bilmek veya tanımak » comak sokmak veya koymak » dayanım omru » cubbe gibi » bir atımlık barutu olmak veya » tanrı ya şukur » sığırtmac » dağsercesi » suje » yakasına cokmek » elcim » curutme » istenc yitimi » meniskus » ruzgârsız » ustun zekâ » nur ol » gonullu gonulsuz » kulluk ağzı » gozune karasu inmek » inci ciceği » romanoloji » yoluyla bir yapının her yanını » alman » emlâkcilik » soven » yalavac » kol boreği » gobek » hristiyanlaştırma » giderlerini tur ve ayrıntıları » icinden okumak » tutununu tutturmek » halac » anlayışgostermek » kacırılma » uvertur yapmak » teslim bayrağıcekmek » guneşsistemi » iki geceli » on bilgi » cevirim » balcak » ictima » şoforluk » torel » acık duşme »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.