tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soylemediğini bırakmamak » yokuşcu » goz koymak » surungen » yargıclık » demetcik » bey mi yaman el mi yaman » vazgecilmek » eli kolu bağlıkalmak veya durm » bir turlu » cok gelmek » balıkcılık » ad cekilmek » soz » takunyasıolan » ağaca dayanma kurur adama ins » jubile » cok yıllık » oğrenim belgesi » ardına kadar acık » burnu yere duşse almaz » doğme » kosteklenmek » duşunceye varmak » şukreylemek » aklınıbaşına almak veya toplam » şurekâ » cubuklu » terorculuk » suvari polisi » toplac » z » puren » umutsuzluğa duşurmek » cekingen » plânorculuk » ortak veya kuma gemisi yurumuş » w » genleşmeolcer » goreceli » pulverizator » it ite buyurur it de kuyruğun » dort cifte » gunahlı » yunlu » ici dar » cekap » surulme » ciğciğyemek » vazgecmek »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.