tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutlakcı » sur atlendirmek » ucu bucağıolmamak veya gorunme » suzulmek » ağır cekmek » camaşır » mektupculuk » ş Ş » bıcak gibi kesmek » cığırtmacı » dokumlemek » tunclaşmak » kumes » bağlaclıtamlama » ic » kıptîlik » puruzsuzluk » aynıtelden calmak » amputasyon » starta gecmek » aracsız » ney uflemek veya ufurmek » surmek » dert olmak veya kesilmek » bakışacısı » kirec suyu » bileğine kadar veya bileklerin » intac » taraca » gormek » agrandisor » nevaleyi duzmek » onune geleni kapar ardına gel » ortaya surulmek » capulculuk » para ile değil sıra ile » edebiyatca » keskin zekâ keramete kıc attır » suluk vurmak » surgun olmak » cağla » fistul » goz kuyruğuyla bakmak » ısıracak it dişini gostermez » ayağıveya ayakları suya ermek » tekme atmak veya tekme vurmak » bitki equisetum arvense » gok atlası » tutturac » ilâcsız »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.