tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalnız zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ackılanmak » tuplu » cekingen davranmak » maymuna donmek » acıklayış » carşafa dolanmak » gozlem evi » cift capraz denir » hanya yıkonya yıanlamak » nakliyatcılık » tan ten » kok mantar » yararlanılan bir bitki corchor » sutleğen » oyun » sokağa veya sokaklara duşmek » gedik acmak » tu » fırcalanmak » cingeneleşme » oğretim » kaptıkactı » gunu yetmek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » calkı » cekingenleşmek » cozum » acısınıcıkarmak » unsuzunu gosterir » kayıkcılık » gozetim » ozenilmek » başlıkcı » sunnetlemek » hint fulu » yurt ici » yuzyıl » it gibi calışmak » kalıpcı » yoneltmek » mutemayiz » şarap fıcısı » mulâyemet » suzeni » mudebbir » gercek varlığıinkâr eden aşırı » rak rek » tutsulenme » carliston » duşurmek »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.