tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yalnız zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sırat koprusunden gecmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » sapcık » futuvvet » turkistanlı » işaretinin iki yanındaki anlat » ilk ornek » tutunu tepesinden cıkmak » icin icin yanmak » eşolcum » uretici alan » dumencilik » bazıbitkilerin turlu organları » cekyat » muntesip » su carpmak » dişine gore » takas veya takas tukas etmek » secim sandığı » bağlayıcı bağlama niteliği ol » aristotelesci » cembalo » jole » mustaceliyet » guzel duyusal » ıslahatcı » dekartcılık » capar » gonlunu serin tutmak » cizginmek » murdum » guler yuz » icine cekmek » ozet » af buyurun » descartes cılık » kılıc oynatmak » buzdurme » mulâki olmak » iz an etmek » gullâbici » tevarus » tecanus » surre emini » caldırma » ciziktirmek » hapishane kackını » bir gomlek fazla eskitmişolmak » oteki aktarma oğelerine ileten » bicki yapmak »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.