tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sr » dokumlemek » akcıllık » cektirmek » acık imza » soz sozu acmak » belgegecer » sizin » kukremek » lodosa cevirmek veya donmek » muneccimlik » canıcana olcmek » ruşvet almak » kıblenuma » zodyak » sedefcilik » gok cismi » satın alınan erkek kul esir » kulkedisi » ortulme » cekim » ismi cıkmak » mustağni » acık hava sineması » cocukcağız » koken bilimi » aracılığıyla duymak değmek e » kuzguna yavrusu şahin veya ank » ordekgagası » yuzer top » can cabası » bakkala bırakma » sutuncuk » luzucet » olukcuk » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » gosteriliş » hatırlatmak » centik » gerekceli » oksuruk » munazara » tatlıdil guler yuz » supurulme » kotu » bir suru » oksuz kalmak » okceli » supermarketci » yedi kat yerin dibine gecmek »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.