tdk sözlük TDK Sözlük

 

yalnız zıt anlamlısı

yalnız zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yalnız zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yalnız zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yalnız zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carşaflanma » farisî » cilekcilik » mustemlekecilik » aktorluk » buzuk » bitkisi gossypium » siparişci » allah yarattıdememek » ureme organları » cekimsenme » duzen kurmak » kırbac kurtları » unsuzunu gosterir » surmek » cekmek » hidrur » boyu bacadan mıaştı » bulunan bir sıvı » cakmak » gucluk » kosnulluk » gozu pek » sonra yalnız balistik kanunlar » duğumlenmek » bukulmek » olcek » yıkmak amacıyla cekmek » olum olum de hırlamaya ne bor » cer » kafasına vur ekmeğini elinden » aldanc » osurgan boceği » ic ağa » tuyu bozuk » dorder » germanistik » usera » muteessir olmak » ici tez » fin » w » tukurmek » cekiştiricilik » gır gır gecmek » mustensih » lâckalaşma » gormek » itibardan duşmek » oluşturduğu demet »

yalnız_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yalnız_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yalnız_zıt_anlamlısı nedir ve yalnız_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.