tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşman » duşunup taşınmak » celiğe su vermek » sac baş » okculuk » taklitcilik ği » sacına başına bakmadan » oksuzluk » capacı » davayıileri bir tarihe bırakma » tesaduf » acık pembe » genişce konuşmak » percinleyiş » endazeyi kacırmak » borclandırılmak » bir tarafa bırakmak veya koyma » yukleme durumu » dualizm » yuksek perdeden konuşmak » mustahdem » cağrım » sabaha cıkmamak » cıplak at » inmek » kut » tekabul » tadıgitmek veya kacmak » turemek » kucuk gormek » nefsine duşkun » citilenmek » yardımcıyargıc » catış » pesus » yuz akı » guneştopu » durdurmak » kuşuzumu » um » ici daralmak » cetinlik » kotek yemek » esperanto » rekabetci » supurgeci » cavuş » mutecaviz » elcilik etmek veya yapmak » altıalay ustu kalay »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.