tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ateşcilik » yufka yurekli » acem kılıcıgibi » duzlem » borusu otmek » burum » kızağa cekmek » aclığıoldurmek » anız bicmek » ci » bozyuruk » yeri goğu tırmalamak » dokturmek » muezzinlik » guneşbanyosu » sağcıkarmak » ana baba gunu » ayakkabılarınıcevirmek » ciğlik etmek » koruk gibi » goz bağı » urperme » gulleci » ayrıcalık tanınmak veya goster » muzeyyen » suregelmek » kuzu cevirmek » cağanoz gibi » ayağına duşmek » samanuğrusu » direnc » surucul » goveri » koturumleşme » manyakca » cıkıklık » koy turkusu » tu kaka etmek veya edilmek » renginde sapıdort koşeli olan » donem » keloğlan » icbukey » vaktini almak veya yemek » papaza kızıp oruc veya perhiz » can can » huzzam beşlisi » resulmal » naturalizm » şeytana kulâhıveya pabucu ters » genişzaman sıfat fiili »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.