tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıban ağırşağı » tevessu » koruklu » akcakavak » cocukluk etmek » oğuz » duşurtmek » kuturdeme » kınık » teklif tekelluf » gurultu » kılcıksız » azerî » peceleme » inc » analizor » bilgic » musekkin » gok kumu » tunguzca » gunahsız » kacakcı » nara atmak veya basmak » zevki cıkmak » mil cekmek » anglosakson » dortgen » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » dışcokgen » sungulenmek » katran camı » murekkepli » butcelemek » kufletmek » karaya cıkarmak » mubalâğasız » olum korkusu » supurulmek » ışınolcer » caplama » kapcıklı » cıplak alev » sıygaya cekmek » namusait » cevrik » orgulu » gonlunu yaralamak » cokertmek » sırat koprusunden gecmek » arap gibi olmak »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.