tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dudak dudağa gelmek veya kalma » bolutlu » tekabul etmek » ışıkcılık » rufeka » uvey » yuk arabası » dovuşken » capsız » kıraclaşma » yuzune hasret kalmak » gozu olmamak » dokum » catılı » yuzustu bırakmak » muzikolog » sokuluş » lâfıgecmek » denize dokmek » araclıjimnastik » suzuluş » goruşsahibi » gecişme » kultivator » uckurluk » yapı sebilhane » muhur basmak » goz bankası » bulunan bolum kafa ser » kıc » kabuğu dışına cıkmak » kanat acmak » tutme » kole » civi gibi olmak » duruma gelmek » kecitırnağı » şoforluk » uckâğıtcı » koyun can derdinde kasap yağd » keci yemişi » ozdeş » kuvvetten duşmek » puruzlenmek » buyulemek » ozenilmek » yuzdurme » cıkmak » ilâclanmak » satranc vezni »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.