tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aman dedirtmek veya amana geti » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » portenin başına konulan işaret » burnundan duşen bin parca olma » babacko » eski goz ağrısı » kırık cizgi » bukum » cınlama » emen bir bitki dionaea muscica » insanlıktan cıkmak » dağkoyu » inşaat civisi » kızılcam » cimdik » nufus cuzdanı » devir acmak » cengelli » cıkıntılarıolan organ » duz » cilemek » multeci » luks » vefat ilmuhaberi » ustunleşmek » danalar gibi bağırmak veya boğ » kor faregiller » gozyaşıbezeleri » dokulmek » cıkışbelgesi » orgutlenmek » gunahıkadar sevmemek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ic hat » yuz yuze bakmak » umitlendirme » gorevden uzaklaştırmak » hukumluluk » ruyet » balta değmemişgirmemişveya gor » ictima » tuyme » makara cekmek » cırakman » ordurme » rağbet gormek veya kazanmak » cekinmek » beberuhi » sivil yonetim » doşemek »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.