tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dinc » şişe » karşıtı » koşeli parantez » cırpış » goz koymak » levuloz » yer yer kazıyarak alttaki renk » sevinc » iğne ustunde oturmak » madalya toreni » dumbelekci » solusyon » cehresi bozulmak » tenevvu » duşunce » yataklık yapmak veya etmek » ana baba gunu » curumek » bukuntu » havaya ucmak » ihtilâc etmek » bağışcı » istizan etmek veya eylemek » başından gecen olağan dışıola » tuyleri diken diken olmak » sonuc almak » gecmelik » on parmağında on huner veya ma » gunah » govermek » bana bak » husnukuruntu » kacıntı » lu » arapca » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bicimli » dans etmek veya yapmak » taharruşetmek » embriyon » icinde » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » teveccuh etmek » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » beti benzi kirec kesilmek beti » yatak yorgan veya yatak doşek » acıkok » muhre » kendi kendine gelin guvey olma »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.