tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kirec taşı » cok gozeli » carpık curpuk » teşrifatcı » ovuntu » guceniş » duzensizlik » partizan olma durumu veya part » yumuşakcalar » pir ol » ucan kale » indukleme » duşuk » gurbuzleşmek » da de ta te » sacına başına bakmadan » bortturme » yemenli » cor » imdada veya imdadına koşmak ve » buyuleme » şantor » yapılmışalet » ozerkleşme » etmek » yatık cit » guncellemek » sacak » corek otu » cattırmak » gormece » beyni sıcramak » ustune » cenesi duşmek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » ic guveysi » boyle » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » bicimini alır hidrojenle oksi » cıtıpıtı » citileme » erkek fatma veya ayşe » coreklenmek » cigan » boşa cıkarmak » cep sozluğu » ma me » bukmek » gecmek » ucuklaşma »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.