tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turlu » goz doyurmak » muttefik » mektep gormemiş » s » sın sin sun sun » sozu veya lâfı ağzında gevelem » cubbeli » urun yelpazesi » cıraklık etmek » horozu cok olan koyde sabah ge » pacasınıcekecek veya toplayaca » cene yarıştırma » gonlu takılmak » cok yıllık » mozaikci » kutuk » dirlik yuzu gormemek » orgutlenmek » cevreci » gecit resmi » karışanıgoruşeni olmamak » uğrum » cuzam » cın tutmak » komunistlik » onem » bukunmek » yuk » buvet » allah ne verdiyse » koyleşme » cekirdekci » lokma gozlu » cokmek » uzerine duşmek » sr » bırakılması » cakıllı » damdan cardağa atlamak » yondeşacılar » tezgâhcı » tumen » sırca » hıckıra hıckıra » tacsız » kuşcu » renk vermek veya rengini belli » kaşgoz işareti yapmak » kupe ciceği »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.