tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
opme » golgelenmek » curuksuz » genişunlu » guz ciğdemi » ic camaşırı » acmak » calma » be » şirazesinden cıkmak » oylece » arasında den başka anlamıyl » pedikurcu » kafayıuşutmek » takla boceği » bitmez tukenmez veya bitip tuk » kırk veya bin dereden su getir » kesesine guvenmek » dortleme » kırcıllanmak » ulke coğrafyası » fındıkcılık » cocuk gibi sevinmek » şumullendirme » putur putur » dokuk » bol bulamac » yorunge » tor » yuruk at yemini artırır » gonlu takılmak » duşku » otobuscu » ve bilinc merkezlerinin bulund » ceşmibulbul » gozetmen » artcı » tabansızlık tabansız olma duru » yureğini eritmek veya sızlatma » ne mal olduğunu bilmek veya an » gok yakut » alman » olumlu » cağrışımcı » kuru soz » formul » gozaydın etmek » umutsuzluğa duşurmek » kontrolor » ledun »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.