tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hanya yıkonya yıoğrenmek » kuyruklu yıldız sacı » guclendirmek » cokbilmişlik » cılgın » uslenmek » seciliş » korkak bezirgan ne kâr eder ne » cevirmek » cıldır cıldır » malta humması » dilini kedi fare mi yedi » cok cok » gok gurultusu » noktalama işareti » kalıplarla desen yapılmışbez » goze diken olmak » muzik odası » telâşa duşurmek » dar acı » yeregecen » burokrasi » calınmak » durdurmak » muzminlik » şeritcilik » muellefat » kevser » tel in » horoz evlenir tavuk tellenir » gunlu » capar » soğdurme » inisiyatifi ele almak veya gec » tek yonlu yol » dili varmak veya varmamak » zemberekci » gomuluş » hanya yıkonya yıanlamak » tekduze » burclar kuşağı » antep fıstığı » etmek icin uzerlerine konulan » kalıpları » ucucu » ortalığı almak » her tur gosteri yapmaya uygun » kapısıacık » duz » yugoslav »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.