tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaleme veya kaleme kâğıda sarı » ovur » sarıkcı » tuyleri icin avlanan bir kuşso » durmece » cıldırtıcılık » somurmek » konvektor » duşuncel » hungur hungur » dondurmek » kun » coğu kez » cesaret almak veya bulmak » gozcu » guluşmek » tedavul » ağac kavunu » puf noktası » isim govdesi » cıkrıkcın » senatorluk » dokunac » kuluckalık » surfile » oğutulme » bitkisi thuya » kurumek » fırsatcılık » rolâns » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » can ciceği » guzel » goruşme yapmak » ozgunleştirme » camur » muzaheret etmek » yurutme » buyuk cember » doğal ve saydam değerli taş » kumeleme » gonul yakmak » hareketlerinde tutarlı sağlam » butunluk » ay cekirdeği » donuşturucu » mal kapital » fenalık gecirmek veya gelmek » on ses duşmesi » gece silâhlıgunduz kulâhlı »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.