tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
core otu » kopekkuyruğu » koc » kucuk » otucu kuşlar » başka bir ulkeye veya yere sığ » duğun dernek » buyultme » gozunu hırs burumek » mecus » ne ekersen onu bicersin » cabuklaştırılma » orneklendirmek » cağcıllaşma » şeylerden her biri tabaka » gonulluce » patırtıya veya gurultuye verme » kirecsizleştirme » sunnetcilik » nedamet duymak veya getirmek » bacasıtutmek » vakıf durumuna getirmek » etmek » cayhaneci » saygıgostermek icin başeğerek » duşmanlaşmak » sun î » comelmek » oksijen cadırı » one sermek » rektorluk » yapmaya yarar » gokce yazın » dongel » anadan gorme » imalâtcı » kurallara ve yontemlere gore k » sırp » polemiğe girmek veya girişmek » alkışcı » keciyi yardan ucuran bir tutam » gomu » ozumsemek » gobekli » suruklenmek » oğle » kullanılan arac buat » sozunun eri olmak » arap » sıcak yuz gostermek »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.