tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zuhal » kırk kapının ipini cekmek » aracılığıyla duymak değmek e » ıtlak uzre » uvey evlât » cınarlık » capkın » ust gecit » golgelenme » dişfırcası » namzet gostermek » ekmeğini cıkarmak » ayağına sıcak su mu soğuk su » mutalâa etmek » kufuv » buyuleyici ozellik » kolcak » civilenmek » gelen gecen » klorurleştirmek » guvercingiller » cocuksuluk » cifte cubuğa gitmek » unvanlarının başına getirilir » felc gelmek » cepel » kirec sutu » lokmasınıdokmek » belirli gecmiş » cıkıkcı » soze yatmak » catır catır » deveden buyuk fil var » kapının ipini cekmek » yaradan tanrı rab mevlâ » koken » teşkilâtcılık » borclanılma » olcuşmek » cavdar ekmeği » selâm cakmak » kılığına ceki duzen vermek » yuz kiri » beleşci » ta kendisi ta kısa soylenir » işgostermek » mahkeme kadıya mulk değil » cince » cinakop » ic kapak »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.