tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcılama » muzakerat » paraşut birlikleri » muslumanlaştırma » gostermek » icine sinmek veya sinmemek » cifte kavrulmuş » cephe acmak » bisulfur » goz bağcı » mustağni » para cıkışmamak » sutsuzluk » cınarlık » luk » sacıuzun aklıkısa » kor tapa » ortaya duşmek » muteselli olmak » cavlı » dostluk kantarla alışverişmis » kotuleniş » cıngar kopmak » yalın tumce » bir ağac » gomulmek » arma ucurmak veya arma budatma » oğlen » centiklemek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » duzenlenmek » puskullu » işi başından aşmak veya aşkın » koturum » cırpıya getirmek » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » cocuğu olmayan evli kadın » beşpence » sunnet ehli » gosteriliş » kurek cekmek » fermantasyon » gorev almak » buyuk abdesti gelmek » tovbe ayları » karşıtcıllık » subek » tavşan boku gibi ne kokar ne » camurluk » kumulâtif »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.