tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ceyrek » oğle paydosu » element kısaltmasıau » okuz damı » suslu » ustcavuş » lehce » muncer olmak » cağrılı » geciliş » dolayısıyla verilen ortak ad » kıvanclı » ceşme » yureğini serinletmek » tozunu almak atmak silkmek ve » onceleri » muthiş » etuv » ocu » peşinde veya peşinden koşmak » ic işleri » oyuncağıolan » durust » ligden duşmek » meydan dayağına cekmek » orselenme » suc işlemek » okcu » can kulesi » bazen doğrudan doğruya yere da » duzem » hukmî şahsiyet » kucuklu buyuklu » elektrik carpması » olum hak miras helâl » kazanclı » surtmek » gol kacırmak » alcı » hangi biri » akıl erdirememek veya ermemek » usculuk » yuzsuz » kamcılayış » allah hakkıicin » ekmek carpsın » cop tenekesi » goz bağı » surtmek » can cana başbaşa »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.