tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işe bak » herkesin gectiği kopruden sen » fin ugor » dalı hendese » goturmek » tokezlemek » sene » tef calsan oynayacak » uşutucu » kuheylân » icicilik » polonyalı » surme mantarıgiller » duruluş » niteliği » gureşci koprusu » kacan balık buyuk olur » kurban olayım » lâvanta ciceği » mutenebbih » sokuntu » yurek burkmak » nusayrî » kulhanî » bağlanmışkıl veya kıla benzer » otme » yemenli » msa mse » yuzune bakamaz olmak » cirozluk » kırmızıcizgi » calışma belgesi » zayıf duşmek » allah bilir » kornişcilik » tıraşıgelmek veya uzamak » pa » taahhutlu mektup » harc » cığa » veya bu anlamda birleşik isim » sağic » kırık dolu » okce cene » dunya guzeli » obekleşmek » acısoylemek » kirli cıkı » sertleşmek katılaşmak » keyfini cıkarmak »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.