tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzunden akmak » icraatcı » ozenilmek » duzenleme » icindeki en kucuk birlik » tehacum » luzumundan fazla » fenaya cekmek » pahalıya oturmak veya pahalıya » ayrık kume » uleş » colleşme » catkılı » muktesep » cirozlaşmak » hititoloji » gosterim » fitci » cargâh » doruk cizgisi » cıkmak » sozunden cıkmamak » gorkemli » tekst » dekorator » kirecleme » udeba » cekme » ateşcilik » fistul » aşcılık » cekmek » kostek vurmak » kulâh giydirmek » sovme » ey » ic salgıbilimi » comlek » gun » bitli veya kurtlu baklanın da » ciceksimek » odeşme » camaşırlık » mandallı uzerinde mandal bulu » ozleşme » saban surmek » cevabıdikmek veya dayamak yap » gonlunu pazara cıkarmak » tokezleme » el bebek gul bebek »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.