tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dallanıp budaklanmak veya bir » cember makası » bayrak acmak » soz karışıklığı » turuncgiller » muslukculuk » canakcılık » cenesini dağıtmak » muteveccih » boncukcu » etkilerle oluşturduklarıyer de » ozluk » donuşturulme » nefesi kesilmek daralmak veya » deplâsmana gitmek veya cıkmak » acık kalp ameliyatı » gunaydın » cimdik » sağgozunu sol gozunden sakınma » ucuzlu » etut etmek » bolumlemek » otesi var mı » malkarca » boyu bosu devrilsin veya devri » goz değmek » aynıtelden calmak » cekişe cekişe pazarlık etmek » oncel belirleme » allah mustahakınıversin » ozensiz » ocakcı » yardımcıyargıc » goz » bocek kabuğu » ozumleme » oncel duzen » işaretle bir nezaket gosterisi » masa ortusu » hayvan sınıfı haşere » oyuncak » yerine kullanılır » levanten » gonul eri » bahtıacık olmak » gozyaşı » korpe » kulusturluk » den yana » kok komuru »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.