tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yanıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
halvetî » cıkmak » cift direkli » piclik » kalanlıbolme » goz acıp kapayıncaya kadar » tura cıkmak » ters yuz veya ters yuzu geri d » durdurmak » yakutca » beden hareketlerinin tumu » bir gomlek fazla eskitmişolmak » tezekkur » eşbicimlilik » mavi kuf » oldubittiye veya olupbittiye g » lık lik luk luk » dişcik » dokumleme » murettip » saatcilik » golge duşmek » olu yıkama » onderlik » hacivat » cift yıldız » dort ayaklılar » carpıtma » yuzune kapanmak » tok gozluluk » fransızca » olcuşmek » evlerden ırak veya uzak » bayram değil seyran değil en » colleştirmek » testiyi kıran da bir suyu get » uretmek zihnî yetiler oluştur » ses turemesi » hanımgobeği » sabah vaktinde » tercume » norvecce » denize acılmak » sevdasına duşmek » cirkefleşmek » gure » a dan z ye kadar » cangırtı » oğreniş » kalburdan gecirmek »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.