tdk sözlük TDK Sözlük

 

yanıt eş anlamlısı nedir

yanıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yanıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yanıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yanıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cilek receli » olmek var donmek yok » taşlama işiyle uğraşan usta » susleyici » curuk para karşıtı » lâm elif cevirmek veya cizmek » gozlemek » caldırılmak » sallanma » yuz beşlik » yağlıkcı » arpasıcok gelmek » canis lupus » başım gozum ustune » doşetmek » turkceleştirmek » dokmeci » yonerge » cevrimli » akla karayısecmek » soya cekmek » palet » sokuk dikmek » surukletme » buzuluş » sacıbaşıağarmak » alt cene oynamak » a e » olculu » gun meselesi » husun » ruşvetci » cerceve anlaşma » ceşnicibaşı » tahassur » soylence » cerden copten » yuzunu guldurmek » inayet etmek veya eylemek » duzen kurmak » kıpık gozlu » yalvac » lâfımıolur » huve » curuk para » kalp kazanmak veya fethetmek » cankurtaran canı » bunların taklidi olan madde » cala kılıc » caprazlama »

yanıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yanıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yanıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.