tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inmek » bahce kekiği » puskulcuk » dokmek » tıpkıcekim » el cırpmak » ceşnicibaşı » ahbap cıkmak » yardımcıyargıc » benimseyip değişik bicimde anl » parcalıbohca » konuk koşesi » kıcınıyırtmak » cin anasonu » kolay gele veya gelsin » gorevselcilik » soğumolcer » bir şey soylemek » culcu » sokmek » guluşme » erkân kurku » kuvvetini gosterir » zeval bulmak veya zevale ermek » ispermecet balinası » tamtakır kuru veya kırmızı bak » doğma buyume » yuk » gunlu » obur dunyayıboylamak » tuketmek » failimechul » gomme balkon » ulfet » goruntusel » pir ol » ağzınımuhurlemek » puritenlik » hâline kopekler guluyor » yonerge » kumbet » notron » celik comak » oncesizlik » strukturalizm » ceteleşme » dar acı » cağ » sıcan duşse başıyarılır » cetrefillik »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.