tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
palyaco » kafasıcatlak » biz kırk kişiyiz birbirimizi » onluklu » kocbaşı » para sızdırmak veya koparmak » ustune başına etmek » yuz bulmak » ters yuz veya ters yuzu geri d » kuşa benzemek veya donmek » kotu gozle bakmak » kullanılan tadıacıve bir yıll » cember » cayır otu » yargıclık » yokuşcu » ciğnetmek » goruşulmek » surme » veya ozel kuruluşlarca odenen » ortuşme » tuylenmek » teehhul etmek » istifci » muzik » sokturme » opturme » ayağına dolanmak veya dolaşmak » gozleme » kara gun » cağdışılık » cimentosuz » cenaze toreni » kokusu cıkmak » cifteli » turev » konsantre etmek veya olmak » ufleyen alet » eyer kapatmak veya kapamak » parfumeri » sorguclu » pabuc » kotucul » başkurt » uretmek zihnî yetiler oluştur » hanbelî » malın gozu » ses duşmesi » salcalı » boru calmak »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.