tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
copcatanlık » imdada veya imdadına koşmak ve » kundeleme » ruh gocu » inti » doşenme » cakılı » ic yarıcap » cırpmak » etmek » feneri nerede sondurdun » buzcozer » ustune varmak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » yuzunu unutmak » utopik » cekişmek » hunnapgiller » boşta olarak yapılan ortu » golge etmek » celebi » ahilik » yabanî gul » aldangıc » goz kararı » allah gostermesin » uşengec » her biri mesame » demek ki demek oluyor ki » cayırlı » doşeme » teeyyut etmek » sunger cekmek » resimlerin sesli veya sessiz k » luzum yok » yuz tutmak » musvedde » turkuleştirme » uretim artığı » sungulu » armatorluk » kıctan bacaklı » yapısının işleyişinin ve geli » namibyalı » anıtkabir » putur putur » ayağınıyorganına gore uzatmak » canıcekilmek » gun yağmuru » ateşci »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.