tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gureşci koprusu » kulâhsız » kucukleşmek » guvenilir » gunleri sayılıolmak » kulağıbir şeyde olmak » goncu » duzenlemeci » ic » gonul borclusu » calgıcağanak » yureği carpmak » diskci » yuzu secilmemek » cenileme » kuldoken » gum gum etmek » cıkarmak » grek » secim sandığı » yonetim gideri » goceri » ananın ak sutu gibi helâl olsu » avrupaî » ciğeri parcalanmak » curmumeşhut » faulsuz » duzeltim » surtukluk » yuz » icirmek » mutenevvi » tunekleme » cıkmak » duşun duşun boktur işin » kostekli » cinko » dukkân » bucurluk » cuce » trenckotlu » mutereddi » borclu » kılıc sallamak » bolumlerden her biri kolon » aramca » ultimatom vermek » oy cokluğu » macar salamı » sebat etmek veya gostermek »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.