tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkma » kalbini calmak » ada » kanıma gore veya kanımca » monitor » arac » suclayış » saklambac » kurk boceği » burunmek » unsuzunu gosterir » tencere yuvarlanmış kapağınıb » suciceği » ca ce » dukluk » cavdar » tayfolcer » cavun » yuz karasıolmak » t » cok eşlilik » tibet sığırı » bicime sokmak veya bicim verme » uzere » serdumen » hızır » kulliyet » kumaşcı » kofter » goturuş » balkarca » kırkıcıkmak » coğdurmek » govdesizlik » donuşme » coklukla » ulah » icerik » supurmek » ulkesellik » gunluk guneşlik gorunmek » tan ağarmak veya atmak » tehyic » kimse » duşunur » odenmek » bolu » karadağlı » gondermek » surcturme »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.