tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genellikle orduda veya yatılıo » olmayan tortul kayac birimi » yuklenilmek » iliğini veya iliğini kemiğini » utanc duymak » butunculluk » toplu calışım » play back » kusurlu » halkcı » tuketmek » ustluk » sungu » kaleminden cıkmak » boluntu » mustesna » ucuncu cağ » gozyaşıbezeleri » kume » olağanustu » cgs » devaluasyon » tutuşmak yanmaya başlamak » ortunme » sap cekmek » cok gecmeden » muzahrefat » catı » capaculculuk » yuzyıl » koyluluk » suprulmek » anayasacı anayasayısavunan an » fennini almak veya kapmak » defasında bir sayıyukselterek » taahhutname » muessir » haber bulteni » ic guveyi girmek » ozleştirmecilik » cayıgormeden pacalarısıvamak » buyukle buyuk kucukle kucuk o » uremek » ofkesi kabarmak » dumen kırmak » yazdığıad veya işaret » kin beslemek veya tutmak » gun » calışma masası » genel gorunum »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.