tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğureceği gelmek » ter dokmek » torel » sutleğen » comertleşme » duzelticilik » verilen genel ad afsun sihir » plâckacı » masraf gormek » oksuruk » vucuda gelmek » kalp akce » tekâsuf etmek » bolunme » ustune gelmek » muthiş » duşurtmek » sure aşımı » veya ağzının icine bakmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » hoşgoru » koy koruculuğu » unlu kısalması » cantasız » dalgaolcer » dırıltıcıkarmak » secim » imanıyok kısa soyleyişle » gorunumlu » buyu » kulhanbeyce » tutunluk » hatıra veya hatır ve hayale ge » soylenme » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » kıssadan hisse almak veya cıka » kuru cay » icin kullanılan boru oluk vey » anac » veya orulen dikey duzlem » bloke cek » munasebet » gonlunu celmek » toplumsal cozulme » doşeniş » değişkene gore hesaplanan sayı » burnunun ucundan otesini veya » cıkarmak » olu gozu gibi » sağlamak amacıyla birbirlerind »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.