tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırıp gecirmek » cenaze toreni » elekcilik » dokmek » yon » gecmek » cıra » kasnakcı » yemişci » basınc » bulgar » dizleri kesilmek veya tutmamak » yer ustu » k » yedi kat yerin dibine gecmek » ciğindirik » ucler » soylenilmek » sarkaclamak » lık lik luk luk » devletci » ici gecmek » terbiye almak veya gormek » topluluğu » ceşitkenar » eline cabuk » gunluk » cevrimsel » kapana duşurmek veya kıstırmak » dağlıc » luzum yok » tel civi » cimentocu » cıngar cıkarmak » duşman » ketcap » heple hic ilkesi » boğazına bir yumruk tıkanmak v » cıkarmak » kulliyetli » yontuk duz » odeşmek » siper guneşlik » umit etmek » midibuscu » gumuşu » cokuntu » lâcka » cıngıl » selâmete cıkmak »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.