tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
serce parmak » gostermek » kostek » hukmunde olmak » kırgız » yuzulmek » cingeneleşme » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » uzak doğu » buyuğu meleagris gallopavo » aracla yakmak » duzmek » sunnetci » alcıtaşı » sıcratma » romen rakamları » cavuşkuşu » goğus caprazı » catal ağız » cıkmaza girmek » muhre » mes ut etmek » kırlangıckuyruğu » gerceğe aykırı » kacık » yemin icmek » konservator » yaban ordeği » cop kebabı » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » catılmak » dokuk » vay anam vay anasını veya va » koreliş » kalıplarla desen yapılmışbez » cemberletme » kibarlık duşkunu » temulentum » goğusluk » kafasıorumcekli » kostek vurmak » arısutu » allah taksimi » homoseksuellik » bilinc » telâşa duşurmek » yontem » gume » hatırlatmak » ademimerkeziyetcilik »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.