tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boluşturme » bulunan bolum kafa ser » tapi kalmak oyunlarda » defasında bir sayıyukselterek » dikec » kupe » dunya » tepesinden veya başından kayna » munakale » ne oluyor » doş » iletişim aracları » burgulu » kavunici ile pembe arasıbir re » lak lek » alcak basınc » duzmecilik » af cıkarılmak » sut mavisi » bilincsiz » cacaronluk » susu vermek » suruklenmek » yuzu sıcak » yuzer » huzunleniş » surulme » avrupaî » yuze duramamak » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » hasta ol benim icin oleyim se » başınıkaşımaya vakti olmamak v » teveccuh etmek » goz erimi » akşam vakti » ucuncunun olmazlığı » tuydurmek » aksilik cıkmak » ortme » yarıacık ceza evi » yuz » organizmaların oluşturduğu bir » gozune girmek » haram olsun » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » turemiş » astığıastık kestiği kestik » suflîleşme » yonetmenlik »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.