tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adam adama savunma » hastalık almak hastalık kapmak » hakaret gormek » pabucuna kum dolmak veya taşka » kılıc oynatmak » icki sefası » asker cıkarmak » butcelemek » ustuvanî » yılışıkca » husrana uğramak » cembersel bolge » rusup » ozet » cığıltı » ac ec » puskurtme makinesi » kopekkuyruğu » gozu uyku tutmamak » mal » kukurt » sın sin sun sun » tevekkul etmek » kopya cekmek veya yapmak » acılıştoreni » kusku » unlem » dualist » isim cumlesi » tagayyur » gosteri » salcalımakarna » devenin başıpapucu veya nalı » manikursuz » merkezî yonetim » aleyhe donmek » fındık sıcanı » gonullenmek » gucenmek » colluk » oz » acık secik » kacan balık buyuk olur » haberleşme komunikasyon » musevvit » tm » seyreyle gumburtuyu » sumuksel » tiriti cıkmak » gecirtmek »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.