tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kargaşa cıkarmak » kedi ciğere bakar gibi bakmak » ne munasebet » suflî » tahkimat elemanlarıustune veya » yaşam oykusu » emanet bırakmak veya vermek » kirec » kacta » duşkun olma durumu iptilâ » tufeklik » aramak » yuklem obeği » iclenmek » gun ola harman ola » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dur durak veya dur dinlen dur » nedamet duymak veya getirmek » ortmek » icindeki en kucuk birlik » ispenc » ucurmak » ge » kopekleşme » mustesna » luzumlu luzumsuz » coğullama » korelmek » buğday başak verince orak paha » tekeline veya tekellerine alma » tuvit » cobantuzluğu » ağzına vur lokmasınıal » salcalık » cicek gibi » gectim olsun » bilinc » bir ceşit sıkıştırıcıalet » th » gecmek » uşume » cimenli » yeşille lâcivert arasırenk el » cemberli » bolunmek » teselli etmek veya vermek » f » cozum » ictikleri su ayrıgitmemek » eğitim »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.