tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakkıodenmez » guneşsaati » supurulme » buz ustune yazıyazmak » urfa peyniri » comlekcilik » soya cekmek » anlamıverir » centiklemek » cıkarmak » utanc » tab an » muellefat » allah a emanet » kor ağac » tansiyon duşurucu » oğutme » yarıcap » donencel » f k b » goğus sesi » engel cıkarmak » dokuntusuz » monitor » iskeletli hayvan corallium rub » yuze cıkmak » ultimatomsu » surmelenmek » duz tumlec » bahisci » bohcalamak » hurmetli » tembele işbuyur sana akıl oğr » gobek atmak » kıskac gozluk » mefruşatcılık » gorevlendirilmek » mustefit » omur torpusu » kargaşa cıkarmak » botanik bahcesi » goruşturulme » camur gibi » kıcustu » fotoğrafcı » kult » caprazlama » ayak surumek » suclu » allah belâsınıversin »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.