tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surtunup durmak » can » kafasıdonmek » yarayan kuru ince yaprak » nişan yuzuğu » manyakca » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » koyu duruma getirmek » moto » dort yuzlu » durbunun tersiyle bakmak » tane tane soylemek veya konuşm » cozucu » murekkep » projektor ışığında olmak » gomlekliler » dodurga » iz surmek » yuz binlik » tamir etmek » suzgeclemek » buyucu » cok şukur » tuzel kişilik » belâlar mubareği » sıcanımsılar » burnundan duşen bin parca olma » mutareke » acıktan » kebapcılık » fıstıkcılık » orgutlenmek » sacılış » capa » mureccah » kıt a sahanlığı » ozek doku » sağgorusuz » torel » şaka soylemek » goynumek » catkılı » optikci » cokmek » yapmaya yarar » paylaşmış benzer odevlerle yu » doşemci » muttefikan » populer » ala yuntlu »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.