tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sulus » ağzının icine girmek » kuzu cevirmek » cıtırdayış » gozu gonlu acılmak » tumlenmek » karşıtı » onduleli » tellâl cağırtmak » cozuşme » bilincli » kafasıdonmek » cırpmak » hazır mezarın olusu » nadasa bırakmak veya nadasa ya » lenguistik » cop kovası » yanaşık duzen » sacınıbaşınıyolmak » pirinc orgu » koyuvermek » olukcuk » oğretilme » kacmak » karşıtcı » işine gelmek veya gelmemek » demec vermek » gorucu » lâtin » cokelme » muptelâ » catlama » akşamuzeri » cırakman » kirec kaymağı » allah derim » başıyastığa duşmek » karşıtı » odun komuru » dokulmek » gonderme » sandvicci » yuruyen merdiven » kalite kontrolu » birinin canına ot tıkmak tıkam » gomme balkon » temize cıkmak » şupheci » başına taşduşmek veya yağmak » koktencilik »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.