tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulec » kibritci » baştan cıkarmak » gelin boceği » paraşutcu » duğumlu » gomme dolap » yuzune kan gelmek » bağlık bahcelik ği » şartlıbirleşik cumle » individualizm » ant icmek veya etmek » medhusenâ » cemberli » ayyuka cıkmak » calımsızlık » cıraklık » gozden kaybolmak » ayağına cağırmak » sescil » banco » cıkarma birliği » gullu » uveyik » seluloit » cavuşluk » cerceveci » nuktedanlık » bulunan iri govdeli hayvan ur » bekle yârin koşesini » sozcuk » oğreticilik » ziyafet cekmek veya vermek » sonuclandırma » duzenleyen ve genel olarak ilg » on yaylak » belirtec » dumeni kırmak » yurumek » koturumluk » tuketici » curlatma » nakşibendî » ankara kecisi » teslim bayrağıcekmek » koksuzluk » işcilik » yayla cayırı » gufte » ulkudaş »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.