tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlemek » eline gecmek » otmek » oklava veya baston yutmuşgibi » dovulme » citlembik gibi » kufurbaz » eşbicimli » bıckıcı » sevinc » elma cayı » sinoloji » cağrınumarası » kosele taşı » sunger » bahaîlik » rusum » cıplaklık » cağrışım » gidebilen sekiz kucuk taş piy » muziksever » gosteriş » guzel duyu » odemek zorunda olduklarıucreti » kepce » hancerleme » alt tur » genişgoruşluluk » cevrelenme » kulhanbeylik » caplama » ust » gulecen » kacan kacana » oğuzca » sorma sormayın veya sorma gi » temas etmek veya biriyle temas » celik kalemi » duzenleyen ve genel olarak ilg » akıcıunsuz » cıkmak » kucuk gormek » puruzsuzluk » yuzler » cavuşkuşu » cekişken » cukurlu » kokturkce » dunden bugune » durumunda ayrılabilen parlak b »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.