tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabuc » kirecsizleştirmek » cobantuzluğu » parca boluk » dağıstanlı » citilemek » yuruk aksak » madalyanın veya madalyonun ter » balkar » uğuru acık » sungercilik » goz bağcılık » nemceker » sunnetleme » dostca » guzey » gizil guc » kubizm » başkoşeye kurulmak » akrep » allah yarattıdememek » taktikci » gunluk guneşlik » gomulme » bakır calmak » gun veya belirli zaman aralıkl » guneşcarpmak » duello » muşkulât cekmek » başka bir gune zamana erteley » acmaz » on uyum » somuruş » onlemek » portekizli » allah ın cezası » slavistik » ne iyi » alacabalıkcıl » gundelik » başlangıc noktası » kasetci » gun atmak » meslekleri belirten tek tip gi » buyuk harf » başına gecirmek » cıkarma » plâstikten arac » taşattın da kolun mu yoruldu v » in cin top oynamak veya in cin »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.