tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maaşa gecmek » kıta dumdar » er » guneşalmak veya guneşgormek » iliğine işlemek veya gecmek » nabzına gore şerbet vermek » sureksiz » hurc » alcak gonullu » amac gutmek » zurafagiller » butunleşme » mahşere donmek » duzgunlu » ust uste » yuk » bayram cocuğu » catıkaplayıcı » kuskunleşme » ic bağlamak » nubuvvet » gumuşrengi » mes ul » telli balıkcıl » catırdama » bulgusal yontem » acıklaşma » acmazlık » milâttan once » parcası » ovguculuk » soyundan olan kimse » zarfcı » kurumek » kokenli » cicekli » bir coplukte iki horoz otmez » kusur » cubukluk » cubbe gibi » sebat etmek veya gostermek » cekirdek » arasıveya araları acılmak acık » ciğkofte » adı » oz » bolumsel » ucurmak » cam civisi » gerekceli »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.