tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bayramuzeri » harama uckur cozmek » ıncı inci » huzunsuz » duzayak » rejisorluk » secilmiş » ozgulluk » diktator » geciştirilme » recete gibi » acılmak » sanayi ulkesi » cicek bahcesi » kacık » ağcekmek » coğullama » doş » on deyi » tarh etmek » belâ cıkarmak » izaleişuyu » ayağına celme takmak » ogelerin oluşturduğu butun pa » sıcak yuz gostermek » t » suvari » genişyurekli » multezim » oluşturduğu tuzel varlık » baskul » cuhcuh » konclu » alım elim » oğrenilmek » vukelâ » dokuntu » turku yakmak » gulleci » acemi caylak » ote beri » meşru mudafaa » zuhrevî » buzulme » ciftcilik etmek » nufus kâğıdı » devam etmek veya ettirmek » museddes » kopek » kendini toparlamak veya toplam »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.