tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı

yapıt eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kor dovuşu » carıkcı » sutlendirme » ağustos bocekleri » soz konusu » makam şoforu » yıkamaya yarar cukur yer veya » mık mik muk muk » sancma » kutleştirme » oksuzsevindiren » kac » kimyasal yollarla elde edilen » cubuk » oksurtme » bir cekirdek geri kalmamak » anac » korler mahallesinde ayna satma » urdunlu » harekete gecmek » yağma etmek veya edilmek » hamam boceğigiller » universiteler arası » allah ım » munazara » allah akıl fikir versin veya a » fare deliğe sığmamış bir de k » kukurtlenme » supruntucu » doşemecilik » acısoylemek » cırak etmek » mef ul » yulume » onlemlerin butunu » elcek » umit uyanmak » can ciceği » kultur ortamı » s s » servis otobusu » kem goz » kacık » muslukculuk » cocuklar » cakım » guvercinboynu » tuvaletci » olum doşeği » cıkmak »

yapıt_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı nedir ve yapıt_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.