tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciftleşmek » gecmek » iyi gun dostu olmak » abdulleziz » duşeylik » gozden kaybolmak » acık sozlu » cumhuriyetcilik » kıc » oğutucu » duşuk » ileri uc oyuncusu » gocertme » kellesini ucurmak » ondelik » buyu bozulmak » balta değmemişgirmemişveya gor » cakmak » yuksek » atıalan uskudar ıgecti » kendini aşağıgormek » koşe tutmak » istihrac etmek » yuzunu unutmak » ileri uc » şakşakcılık » dovdurtulmek » sutsuzluk » teressup etmek » cakmak » ut acıcılık » horoz evlenir tavuk tellenir » cırpış » merhem » kendini toparlamak veya toplam » ileri goturmek » kose » mutenakız » diz cokmek » icini curutmek » dovizzede » karşıduşurum » mustevli » yufka acmak » surdurumcu » urkuntu » davul calmak » okuz arabası » tesisatcılık » tukurmek »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.