tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıclı » kalbi carpmak » bıckın » dişdudak unsuzu » turkulemek » ucurtma » belgegecer » dumen » şuphesiz » bulunmalarınısağlamak amacıyla » muhurcu » sacaklanmak » sutluk » yonetmek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » sarıgoz » adetimurettep » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » cevrimli » ahbaplığa dokmek » buyuk lokma ye buyuk soyleme » anser » golge balığı » korpelik » kulluk » bitki ortusu » urun » cobanduduğu » umran » hunkâr » abakus » corap ormek » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » umide kapılmak » kole » bayağıkacmak » duşkunleşmek » pacalı » calışma odası » sutana » arasında den başka anlamıyl » aracılığıyla duymak değmek e » cocukla cocuk buyukle buyuk o » sut dişi » mezatcı » gozunu korkutmak » kopure kopure » oğutme haznesi » gez goz arpacık » bekci »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.