tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duruma gelmek » munkesir » dişfırcası » ondulâtor » catal » hurriyetperver » gosteri yuruyuşu » actırma » bir şeyler veya bir şey olmak » mektep medrese gormuş » surumek » guatemalâlı » buzgen » allah ın belâsı » maydanozlu soğan » cıkmaklık » soz temsili » gosteren liste » sulfatlaşma » duşkunleşmek » cerez » cift dikiş » ve katımadde » dayanım omru » al takke ver kulâh » bulunan bolum kafa ser » zaviye » saklamak inkâr etmek » havuc suyu » amortisor » gonlu cekmek » cakmak taşı » goyunme » kirecli » dalıp cıkmak » cekişmeli » oşur » ceribaşılık » sen sağ ben selâmet » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » duşeylik » yonelmek » bicimdeki bolumler » ic » davul calsan işitmez » işacmak » tunc kafiye » koy muhtarı » ustune bir iki guneşdoğmak » gozlerini kapamak »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.