tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hicbir » bocuk domuzuna donmek » ickin » kedi gibi dort ayak uzerine du » yenik duşmek » bodur tavuk her gun veya her d » belirten liste fihrist » gecirmek » boşluk » unsuz duşmesi » fırsatınıduşurmek » ustelemek » kumuk » takayyut » duz » l al el » muteselli » ucretli » muteşekkir » notrlemek » ulkuleştirilme » orumcek » esi » utopya » fiil cumlesi » mes uliyetsiz » kıyıda koşede » dovmek » den yana » bahcesi » doneleme » lâtifce » temelluk » an anevi » cok buyumek irileşmek » sozum ona » facetalı » maruz kalmak veya kalmamak » kutin » recete » goruntu » menuskus » cakar » kacık oz » tum kirpikliler » sırca » kumeleşim » kayıkcılık » kulucka makinesi » supurtme »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.