tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orumcek bağlamak » korkudan cıldırmak » iki eli kanda veya kızıl kanda » kayakcılık » bu veya şu kadar » ozelleşme » surmek » oğur » selcuklu » deniz altında bulunan » uzgu » fırcalamak » poker cevirmek » cifteli » nusha » affınıdilemek veya istemek » yumuk gozlu » linc etmek » protestanlık » kudum » takke duştu kel gorundu » sokak supurgesi » mucahitlik » goruşmek » uzeri » oltu tozu » adımlarınıacmak » capcak » gosterici yardımıyla karanlık » uz » purtuklenme » gagavuzca » celik » kucuk capta » ve sorumluluğunu taşıyan birim » sultan kethudası » doğu bloku » olaylarıyorumlamaya veya inanc » konsul » cıkıkcılık » oncul » zırhlıguc » gunec » ciş » mufit » yureği parlamak » bağlantıunsuzu » yon gosterme eki » oldurmek » cekimsiz »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.