tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucuncu dunya ulkeleri » cozgun » japon kaktusu » kalafata cekmek » tokaclama » piyango vurmak veya cıkmak » lutfetme » soyleşmek » başıbelâya girmek veya uğramak » catpat » ikindiustu » allaha ısmarladık » goyuk » tab an » yol acmak » somurmek » regaip kandili » ust » edebiyatla uğraşan kimse » dilinde tuy bitmek » tahayyul » vizon kurk » cıplak tohumlular » dort goz » soz sahibi olmak » namutenahi » cağırtma » gil » cirkeflik » krater golu » cekiştirme » al veya kanlı gomlek gizleneme » tıraşıgelmek veya uzamak » ceki duzen vermek » yapılmışiplik » kalabalıkca » su » vak anuvis » maruz kalmak veya kalmamak » gorunur » hesap vermek veya hesabınıverm » kuru soz » hypogaea » opup başına koymak » uzere » bayrak toreni » tutmek » suzucu » suclama » mine ciceği »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.