tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cemkirmek » minyaturcu » cıban başvermek » gozunun icine baka baka » uc beyliği » karman corman etmek » belini bukmek » mitralyoz » coreklenmek » ne yârdan gecer ne serden » korkuncluk » ici gecmek » yuceltme » gecmişzaman sıfat fiili » bayındır olma durumu umran » icten ice » ozenmek » cardaksız » arkasıveya sırtı yere gelmemek » aklının koşesinden gecmemek » ateşten gomlek » ziyaretci » yuzunu gormemek » cozulum » buyutme » urpertmek » oy vermek veya oyunu kullanmak » siyasetci » cıtır pıtır » ic denge » yapma cicek » cenesiz » frenk uzumu » kuşne » cikletcilik » dun cin olmuş bugun adam carp » buyukce » arslanın adıcıkmış cakallar b » ozumlenmek » gelin guvey olmak » vektor » soğutmac » olu » dokum » bir elin sesi cıkmaz » ortusuz » soylemediğini bırakmamak » tur » acıklamak » kırlangıckuyruğu »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.