tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gok kır » goz » kalvenizm » muşavirlik » beti bereketi kalmamak veya ka » maketci » altınıcizmek » allah rızasıicin » yağışduzeni » mikro » umit kapısı » turk kupası » murc » icine cekmek » ucu kıvrık uzunca başlık » tıkırıyolunda olmak veya gitme » cemberi yarmak » her ne ise veya her neyse » oykucu » kunguldeme » yarıgocebelik » catışılmak » kayı » yuzu yok » yuk treni » cekingenleşme » murekkepci » imtizac » conk » mısır puskulu gibi » lokma dokmek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » ayıptır soylemesi » olmuş » caldırılma » surungen » gozu ısırmak » hg » yapma yapmayın yapmayınız » calım » kopruleri atmak » on avurt » dort başımamur » butun » cihanşumul » salcalanmak » vadesi gelmek veya yetmek » coraklık » başına gecirmek » yuzu olmamak »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.