tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimlerini belirleyen ana oze » ruya » goz kadehi » pirogravur » gonul cokuşu » nicelikleri ve değerleriyle ay » ıstırap » emeklilik cağı » kabak cıkmak karpuz kavun vb » tureme » buyuk » durtukleme » goğus kemiği » tıraşkopuğu » sanayi ulkesi » iple cekmek » ipcilik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » capraza almak » etut » ac kalmak » malta eriği » kok boyasıgiller » celikleme » ureticilik » emlâk burosu » surukletme » koksuz » endonezyalı » kilit kurek altına almak » vucuda vermek aşıyapmak » ufunet » yuzune yazmak » ekşili corba » cabucak » rukun » goz yuvarı » oz beslenen » İskambil destesinde maca dizis » ozdek » si » surmeyi gozden cekmek » can ciceğigiller » davranmak saygıgostermek soz » kasavet cekmek » candan gecmek » coğu gitti azıkaldı » donuşum » muzik bilimi » kutukleşme »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.