tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ne cıkar » oldurmek » cabuk cabuk » gocertme » tırnaklarınısokmek » duzenek » şansolye » cimek » cizgilik » indukleme makinesi » la le » on tureme » rencper » kusur » cok gozeli » kulluk kolelik » oc » cok şişmiş » cilekeşlik » makinelerin ağırlığına dayanab » mustağni » kufeci » tutsulenme » gokce » acık bolge » kubist » opup başına koymak » munasebet » recelci » erkecsakalı » yapmaya yarar » hadise cıkarmak » iyilik guzellik » guneşcarpmak » mahkeme aracılığıile mal ve mu » kolcak » icini yakmak » gorunur » buyucek » beşpence » insan musveddesi » murekkepli » cakırlaşmak » cilekci » surmek » yuz yuze gelmek » doktor doktor dolaşmak veya ge » carkcı » carpmak » azrail le burun buruna gelmek »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.