tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cabası savaşım » luks baskı » cil » ustunde dokulmek » sutliman » cok tanrıcı » tırnak gostermek » koreltmek » somurulme » cağlar » uc aylar » deveyi yardan ucuran bir tutam » uzunluğu » gecmişzaman » zurafa gibi » cozulemeyen ilmiksiz duğum » avcunun icinde tutmak » soz » garnitur » butun » golge tiyatrosu » cifti bozmak » marksizm » sırtından cıkarmak » bir bir veya bir de » iki duzlemli » ucayak » yuzer top » luksmetre » tekerlek kırıldıktan sonra yol » iyi gun » carice » İzinli olma durumu » tuydurme » gorungu bilimi » kor kandil » murur » baktıkca alır » parcacı » cevirgec » gozden nihan olmak » govdeli » beyin gocu » frenk gomleği » doviz kacırmak » gonlu kaymak » mucevherci » magnezyum sulfat » gecimlik » mutemeddin »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.