tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhafaza etmek veya edilmek » cırılcıplaklık » cekirdeksel » buğru » hiccilik » miniskul » kulâhımsı » elma cayı » oda muziği » uzatılabilir » inanc » kalkan bocekleri » mal kapital » sutsuz » makine veya bir kuruluşu plân » cıl cil » nemce » petrolcu » dudak bukmek » fug » etmek » puskurme benli » kupe ciceği » gozunu kırpmadan » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » sublime » kılıfcı » donum » mirascı » iştah kapamak veya kesmek » ışık golge » şarap fıcısı » duzenleyen ve genel olarak ilg » muhafazakâr » allah ın emri » cala kurek » yaprak doner » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » davar gutmek » yureğini serinletmek » gecirtme » başına corap ormek » balık corbası » carmıh » yukselme » dokuntu » pulucluk » catılmışkirişsistemi » pacacılık » tefekkur »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.