tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
naturalizm » ahi » cıkmak » toplum ekonomi din kan veya » sapınc » supruntu » ozellik başkalık fark » futurist » dilediğiniz gibi » surerlik fiili » soz duellosu » yanışolcer » cıfıt carşısı » kucuk duşurmek » yuruk » cok ortaklı » bir elin sesi cıkmaz » cağacmak » orumceklenmek » yuzune bakılacak gibi veya yuz » kalem komuru » yol acmak » at calındıktan sonra ahırın ka » tecerrut » cinakop » cirkinlik » patırtıcıkarmak » osurgan boceği » tecrube » tatarımsı » acınmak » gocmenleştirmek » sevir » kulâh » granulin » başkoşeye kurulmak » arasında den başka anlamıyl » avcunun ici gibi bilmek » dolambac » oldubittiye veya olupbittiye g » carmık » meydana duşmek » briketci » durumuna gelmesi gerilme karş » gonenmek » yoneltmek » oncesi donem » bıckınlaşma » koncsuz » ozluk »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.