tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curuk » duşurmek » kulâhlı » cektirme » ote yandan » bisikletci » gur » kolelik » yerle bir veya yeksan etmek » satranc taşı » hıckırma » gece gozu kor gozu » dunya penceresi » şomine » tanrı nın gunu » ucsuz bucaksız » muphemiyet » tufekci » muzik koşesi » kıvanc duymak » ac kalmak » gocuş » bir işte uzluk ustalık kazanm » gec olsun da guc olmasın » temayuz etmek » sel seli goturmek » inceleyen bilim » kumeleniş » dunya yıkılsa umurunda değil » ortak tam bolen » sor » savul savulun » yenilir veya yenir yutulur şey » elinde bulunduran kimse » caput » karacalılık » karşılaşmalarda sayıları uyar » ciğindirik » ayakkabılarınıcevirmek » pocuk » ozek ağacı » kacakcılık » soz » tıkaclanma » buyumek » onune geleni kapar ardına gel » sana taşla vurana sen aşla var » ekmek elden su golden » sacak opmek » kopru yol »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.