tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gobek bağlamak veya salıvermek » trafik mufettişi » murtet » mahmur ciceği » almanca » yarıkubik » goz ucuyla gormek » kutuphaneci » cenesi oynamak » oluşmuşmotorlu arac » guzel » motivasyon » tahakkum » kopru kurmak » mustecir » cop kebabı » curuk sakız » bicimsizleşme » unlu turemesi » cekiştirmek » kocma » markscılık » bohca boreği » tum kirpikliler » paracol » duzleşme » adındaki asker ocağının kurulm » paraya duşkun » pacavra » ici dayanmamak » er » cıkmak » sıcan deliğine paha bicilmez o » yukarı goğe doğru olan yanı » ornek almak » buyucu » cangırdama » etiketcilik » panturanizm » hava kure » sıcan deliğe sığmamış bir de » kur a cekmek » mudrike » eyere de gelir semere de » burnunun ucunu gormemek » ici tez » toharca » kohnemek » c c » maskesini duşurmek veya sıyırm »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.