tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fırcalı » gozleri dolmak veya dolu dolu » museccel » somurgen » işayağa duşmek » cağrışımlı » bulunan bolum kafa ser » beli acılmak » gun balığı » eski dunya » turkce » sozu edilmek » devir acmak » kultur gocu » gecme » kosele taşı » dokuz yorgan eskitmek veya par » orta uc » onunu kesmek » donuna kacırmak » soz anlayan beri gelsin » dovme » soz ayağa duşmek » daha da geliştirmek amacıyla b » dunyayıanlamak » yahudi » yureği ağzına gelmek » işmi » tikel onerme » acıklaştırmak » dokuntusuz » tulûatcı » cığırmak » lutufkârane » musait » catlamak » biletcilik » cavdarsız » cıpır makinesi » oğrenci » kaba turkcesi » kirec ocağı » tedhişci » ihramdan cıkmak » bulbul gibi soylemek » oğle ezanı » tekeline veya tekellerine alma » cakaralmaz » putursuz » baskul »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.