tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hint gureşi » cekimli fiil » gunahına girmek veya gunahınıa » cekişmek » hal etme » siktir et » karun » kor alan » guc » avrupa kayını » eteğindeki taşıdokmek » lâckalaşma » cağırtmac » suntırac » cakılma » temiz kanıda vucuda dağıtan or » acılmak » lâcivert di » ustun olmak veya gelmek » odenen prim karşılığında bu iş » akıllıduşununceye kadar deli c » catal zıpkın » mevlevîlik » iceri » masraftan cıkmak » ağlayanın malıgulene hayretmez » mutebasbıs » anam » siluryen » ozveri » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » cilekeş » benimseyip değişik bicimde anl » cıyanlık » okcu » gonul yakmak » hot » mektepten cıkan eşek marsuvan » robdoşambr » korluk » gonlunden gecirmek veya gecmek » pala surtmek » gozemek » sokup atmak » kuyruklu yıldız cekirdeği » kopuk » tek acıklık bulunan ocak » afrika menekşesi » gelsin veya gelsin gitsi » yaydığıgozle gorulen ışıma »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.