tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teessuf » cektiriş » mustebat » cozulmek » daha bircok şeylerin yapımında » coğmek » alt tur » ulûfe vermek veya dağıtmak » guneşi uzerine doğdurmamak » remil atmak veya dokmek » tek erkci » tuccarlaşma » capulcu » koşe yazısı » actıağzını yumdu gozunu » dadacı » dilinde tuy bitmek » cimentolatmak » sozlu soru » unlenme » yureği ezilmek » celikleme » cumbuşcu » tehyic » kendiliğinden ureme » baygınlık gecirmek » can can etmek otmek veya konuş » surme » komşuluk etmek veya yapmak » carpmak » ihrac » bıcak gibi kesilmek » acılmak » kufeci » olmez cicek » yerine gecmek » tahayyul etmek » ornek » tartışma goturmemek » tıpkıcekim » hint pamuğu » yalın bicimli sanatınıbenimsey » konukculuk » kotuye kullanmak » ulku » icin yaptığıhazırlık calışma » ciğnem » boylesine » celik comak » bildirme cumlesi »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.