tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
esi » ıslıklıunsuz » cokrağan » opturmek » kan kusup kızılcık şerbeti ict » portorluk » mutalâa etmek » cimdik » bayram cocuğu » gormek » cekmek » coz » keleye cekmek » hık demişanasının babasının b » tezekkur » cıldır cıldır » bohcasınıkoltuğuna vermek » buğlu » kimse » iğneli fıcı » ince karton parcası kartvizit » mustevi » utopik » soyleşmek » kultursuzluk » curutuş » imalâtcı » kanun sozcusu » ustunden gecmek » yanlışcıkmak » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » duver » kopru başı » cat » servis otobusu » durzî » ic » cenekli » cıkartma » pencuyek » teessus » aku » cıplak ucret » alt gecit » ornekseme » ucurmak » kutukleşme » kur asıolmak » ahkâm yurutmek » sunger gibi »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.