tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catırtı » kulfetli » anam » gac gec kac kec » hıckırık » gureşmek » aramak taramak veya arayıp tar » tehyic etmek » mutehassıs » denkci » abacıkebeci ara yerde sen nec » daha bircok şeylerin yapımında » cakmaklaşma » makam şoforu » gecmek » tel in mitingi » cekirdek » cekirdek » duşunceli » inmek » ulkeler arası » gayrimunasip » duşman » kelepcelenmek » yuz yapmak » dun bir bugun iki » sonuc takımı » cığır » cekmek » hurmetsizlik » gecim yolu » alın damarıcatlamak » haziran boceği » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » beni sokmayan yılan bin yıl ya » cerezci » homoseksuellik » yuzu ak olsun » ici gecmek » tranca » cuvalcılık » eşeysiz coğalma » koyunyunu » coban boreği » cektiriş » cıkmak » ihtilâc » temerrut » kok » yıl donumu »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.