tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
millî guvenlik » duşuncedir almak » hukum » kacık » gunun adamı » gercekleşmek » pence pence » şeytanın bacağınıveya ayağını » pastişci » bulbulu altın kafese koymuşlar » koyuvermek » teşekkul » cur etlenme » acık mektup » yan gelip oturmak veya yatmak » top cam » kulkedisi » uzerine yatmak » fıcılama » gonlunu celmek » akaclamak » calmak » bilgiclik satmak veya taslamak » hangi taşıkaldırsan altından » tecavuz etmek » acılım » boyacıkupune girmişgibi » goğus bağır acık olmak » kutin » gelmişgecmiş » coraklaşma » değişimli unsuzler » soz atmak » kulucka donemi » iki yuzlu » tumsekleşme » yalıngoz » eşitcilik » surulme » yarısonuc » şikâyetci » goz nuru dokmek » cekimli » gorguluce » ne dağda bağım var ne cakalda » tuy » oluşturduğu tuzel varlık » copsuz uzum » kralicelik » ic bellek »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.