tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pic » duşuncellik » tabak sevdiği deriyi taştan ta » um » ceyizleme » one sermek » muştehi » soz » cıldırasıya » unite » goturumlu » gor veya gorursun » acmaz » lâtifce » duş » catışma » duşkun olmak » iliğine işlemek veya gecmek » iz ac etmek » sıcan yolu » uretici alan » yahudice » dalkılıc » carkıfelekgiller » lupletme » dur » soz gecirmek » ucuz » meydanıbirine veya bir şeye bı » omre bedel » calacak » ehlihibre ehlivukuf eksper » yolcu taşımakta kullanılan mot » boylelikle » cgs » zihnini kurcalamak veya tırmal » centilmek » koyluluk » duver » butunu » cerez » calımcı » ustunu veya ustune gormek » curuk » yonelmek » gumec balı » gecmişolsun » kalcalı » yokcu » cercevecilik »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.