tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzenlilik » ne cıkar » cukur » akcıllık » sozleşme tutanağı » caprak » şeytanın bacağınıveya ayağını » suzulmek » mubalâğa etmek » cıngar » kamcılanma » yonerge direktif » prusyalı » dokumcu » flâşor » zamanıgecirmek » celiklemek » urkmek » alaturka muzik » ucan kale » makyavelizm » tokaclama » ihrac edilmek » var varın varsın varsınlar » ayım eyim » yaza cıkmak » camur gibi » horasanlı » universiteli » brulor » genclik » unvanı » baraj yapmak veya kurmak » icin surulen kimyasal madde » lenguistik » bîcarelik » oru » guzergâh » boyu boyuna huyu huyuna » ziraatcı » cek valf » etmek » gundem dışı » kacaklık » muslumanlaştırma » kırık dokuk » bilgili » kor ocak » cark » pecelemek »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.