tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapıt eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakışık almak veya almamak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » duğum noktası » ciğduşmek » icine kurt duşmek » olmez cicek » sucuğunu cıkarmak » bobrek » aslanım » aylığa gecmek » mana cıkmak » cullamak » ciğyemedim ki karnım ağrısın » ağzına veya diline kira isteme » burgu » gelsin veya gelsin gitsi » surduruş » tunemek » dun bir bugun iki » duz kap » duzgusel » capari » cırpmak » psikolojizm » ıp ip up up » mektep cocuğu » masıyla mesi bir olma » ammada yaptın ha » erkekcil » cuhadar » hava suzgeci » ceteleşmek » ahu parcası » tecavuz etmek » ak ek » taştaşustunde bırakmamak » kopya murekkebi » figur » kopek balıkları » deniz altında bulunan » vatanî gorev » gecinim » mukâfat almak » su boceği » kanat acmak » testere caprazı » kor » teberruken » kavgaya girişmek veya tutuşmak » boğazıduğumlenmek »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.