tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapıt eş anlamlısı nedir

yapıt eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapıt eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapıt eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapıt eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekiş » pecenek » figurlu » cıkıntı » uz » benden gunah gitti » ayakustu » redresor » butuncul » duzenlik » uc beyaz » gurgengiller » bağırsak asalağı tenya » yargıcevresi » alın catısı » guveyi olmadık ama kapıdışınd » barca » urku » kullanılan yapma yuz » civit rengi » kızılağac » kopru başı » kacımsamak » karagoz » sapcık » germanistik » tik » sungulenme » aspirator » koruk » rantcılık » pabuclarınıcevirmek » karakeci » anglosakson » duşkun » durdurmak » saban surmek » denir » tekâmul etmek » tarih atmak veya koymak » mudire » ici icine sığmamak » mercimek koftesi » prospektus » ışınolcer » cevirmek » nusayrî » menengic » zafer bayramı » kozleme »

yapıt_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapıt_eş_anlamlısı_nedir nedir ve yapıt_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.