tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
haric » başına gecmek » mubalâğacılık » ak ek » gureş » kıcustu oturmak » cocuk oyuncağı » yureği kanamak » ceza cekmek » cağatayca » akla zarar veya ziyan » musabık » kır boynunu » gradosu duşmek » gorgu fukarası » cillenmek » karbon alaşımı pulat » havalara ucmak » goz suzmek » polemiğe girmek veya girişmek » cokca » jole » komutator » cıkmak » soğutlu » tesellum » buyuk » demek ki demek oluyor ki » colak » duşukluk » tecessus » sorguc » turkmence » u donuşu yapmak » yalama ucuş » protokolcu » ozelliklerin tumu » insan musveddesi » pirinc » muşevvik » bicme » cay takımı » gulhatmi » turkuleştirme » cıfıt carşısı » yuzu secilmemek » tecrube » serguzeştci » gozu onunde » boru ciceği »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.