tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneştacı » surgun » caldırmak » icermek » duduklemek » ciceklenmek » somurgecilik » yetenek ve genel gidişdurumlar » goz kırpmamak » camurlanma » sumbul » kabir azabıcekmek » kale cizgisi » kopruleniş » bahaî » sarılgan govde » orgu » tecerrut » cikolatacı » acmak » sunger » ustune veya altına eklenen ayı » mundemic » ictepi » zıvanadan cıkmak » umur gormuş » bugun yarın » davranmak saygıgostermek soz » carşaf carşaf » munasebette bulunmak » mutalâa etmek » cıkmak » partoner » bicimini alır hidrojenle oksi » İsvecli » cıkmak » elinde bulunduran kimse » kapanice » ciğlik etmek » normal vucut sıcaklığı icinde » soz konusu olmak veya soz konu » dost başa duşman ayağa bakar » yasa sozcusu » gorsel işitsel eğitim » turanlı » yuksek okul » canis lupus » sıkıyonetim » cuceleşme » gunduz »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.