tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » sescil alfabe » tevekkul » iki geceli » kul etmek » cıkrıksız » ezile buzule » muzikhol » devletcilik » emekcilik » vucuda vermek aşıyapmak » surunmek » iki hırtı bir pırtı » suzgecleme » seluloit » cok duzlemli » korkusuz iyi dovuşen kendine » herkesin gonlunde bir aslan ya » cıkışvermek » musamere » olur musun oldurur musun » iki eli birinin yakasında olma » dort ayaklılar » mujdelenmek » başının gozunun sadakası » gurcu » hopurtu » buyuleyiş » maraz esenlik karşıtı » colleşmek » deneyustu » cekimlemek » gece gunduz dememek » dumeni eğri » birleşik cumle » bolmeli » aracılığıyla duymak değmek e » puskurtu » ezik buzuk » non stop » regulâtor » gercekleştirilmek » dumen bedeni » alcak basınc » gozune karasu inmek » aktore » mufettiş » yontem bilimi » camura taşatmak » umur gormek »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.