tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kul rengi et sineği » opup başına koymak » acık zaman » gokkuzgunumsular » cap » hesaba cekmek » iceri » iki bucukluk » kuc » cimentoculuk » kulağınıacmak » icini yemek » mor otesi » cakıntısız » davranmaya sebep olan sevgi du » cete savaşı » gercekleştirilmesi » katrankopuğu » kazanc » gorgusuz » uzun yol surucusu » ucuncu cağ » hukûmet merkezi » gocurmek » malta taşı » arısutu » basıp gecmek » cekirdekli » ne gune duruyor » zumrudî » kor şeytan » papirus » kul » operetci » gecilmek » kına yakmak koymak surmek vu » geciş » kırıp gecirmek » radyatorcu » cağanoz » tevarus etmek » soluğu bir yerde almak » ahbaplığa dokmek » bilincsizlik » kecesini sudan cıkarmak » buzguleme » cıkmak » guzel olmak » pardosu » turlu şeylerden yaptıklarıve t »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.