tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coğaltıp azaltmasıolayı mutab » yuklenilme » korfez » kendi koşesinde yaşamak » cıkıntı » kecisağan » cakmak » ucuncu » iğneli fıcı » aza coğa bakmamak » cığalanmak » ofkelendirme » yuzu gulmek » el dokunulmak veya dokunulmama » carpıcı » ay cekirdeği » bir calgı » tuk » celik parca » kulleme » alt cene oynamak » coban salatası » acık soylemek » sucuğunu cıkarmak » roproduksiyon » gollenme » supurge » iz surmek » duğumlenebilir nesne » zihni bulanmak veya karışmak » cop tenekesi » aşinalık gostermek » du » herkesin arşınına gore bez ver » fırcacı » efradınıcami ağyarınımani » sonmek » olu gozu kadar » avaz avaz bağırmak » al » televizyon bandrolu » duzeysiz » cubuk » onluk » sevincten ucmak » kur yapmak » gecilmek » okse otugiller » canak ağızlı » ceribaşı »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.