tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koken » kılcık atmak » carşafsızlık » kotu olmak » yuklenme » otumsuzluk » uclu bahis » dişeti damak unsuzu » bolucu » sutkardeş » ic bakla » ayağıyuruten baştır » ozenci » gomulmek » cuhadarlık » endazeyi kacırmak » buzlar cozulmek » yıldızıduşuk » son gurluğu » ozluk hakkı » penceli » ağacsı » babasına cekmek » oğle tatili » canak yaprağı » kat î olarak » cekme » kundakcı » emir cumlesi » puskurtmek » ciselemek » tumsekleşme » goynumek » dil veya diller dokmek » humanizma » sozluk birimi » hırvatca » goz onu » cağacmak » cizmek » suruklenme » calgıcıotu » hareketlerinde tutarlı sağlam » koşe kadısı » kustahlaşma » cıkılama » geciştirme » golgelendirmek » dolap cevirmek veya dondurmek » care »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.