tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pacavralaşmak » ic gıcıklamak » ceşitli kavimlerinin toplandığ » mucbir sebep » cek arabanıveya yalnız cek » at var meydan yok » yağlımuşteri » soz konusu » gokcul » goğsunu gere gere » gonul » sutsuz » tenkitcilik » astar surmek veya vurmak cekm » lı li lu lu » dişeti dudak unsuzu » yer camı » kantarın topunu kacırmak » gezdirme kulağıtemizleme bici » gecinmek » c c » sozu ağzında kalmak » futursuz » boşcıkmak » oksurtucu » canım » dışa donuk » sectirmek » boreklik » aylıkcı » fin ugor » bir dostluk kaldı » eğik duzlem » altın adıpul oldu kız adıdul » guneşgozluğu » aryanizm » kacılmak » kelepceleme » donmeli » goz guclu bir ışık sebebiyle b » dort bucak » durtmek » tunel gecmek » ucretli » ucak alanı » otleği » sutkardeş » kulağınıcınlatmak » kokensiz » hırcın »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.