tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lutufkâr » ağaca cıkan kecinin dala bakan » bocekhane » yuzde yuz » karaman ın koyunu sonra cıkar » gozetilme » mutetebbi » suciceği » turkistanlı » icerleyiş » kirec gibi olmak » ulkuculuk » boylelikle » bulbul gibi bilmek » cok seslendirilmiş » gonlu kara » gocen » gocmenleşmek » eski cağ » rumen » denetci » odemek zorunda olduklarıucreti » caycılık » eğri cehre » tereddut etmek » bağışcı » dışters acı » gorundu sivas ın bağları » kapak bıckıcısı » pabucsuz » muallâkta olmak veya muallâkta » yuzune bir daha bakmamak » cene yarıştırma » koken bilimci » benden gunah gitti » ucurulmak » once can sonra canan » toplum ekonomi din kan veya » gumuşgoz » otoparkcı » i tutmak » paraya duşkun » uroloji » orkleme » vermemişveya vermeyince mabut » orta oğrenim » urban » inmek » sitteisevir kapıyıcevirir » kılıc oynatmak »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.