tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cadır direği » muterakki » serbest bolge » ornek » gozetici » ucmak » malik » cıvdırmak » goğerti » sokmek » muhresenk » cekirdekci » yakmac » unlu turemesi » soylenmek » silip supurmek » uzunclu » şansolyelik » curuk » palavra savurmak atmak veya sı » duşsuz » merak etme k kalın okunur » kulâh kapmak » nankorleşme » trompetci » sağlayan parca » kıvanc duymak » koordinator » somurgeleşmek » odemeli » uste cıkmak » muruvvetsiz » hırtlambasıcıkmak » tup bebek » mutekabiliyet esasıuzerine » cır cır » kusursuz » suya gostermek » gu » calımlanma » deme veya değme gitsin » teşbihte hata olmaz veya olmas » guvelenmek » teamul » kopekayası » bulunulan noktasının meridyen » kadukluk » kafasınıucurmak » elini surmemek » sokmek »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.