tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
centik » cığrışma » ceki duzen » ustu savurmak » goze girmek » kotuluk » ayakkabılarınıcevirmek » fluoresans » ciceksime » icinden konuşmak veya demek » lâckalaşmak » tumen » dışters acı » kultursuzluk » ayağıduze basmak » kısmet veya kısmeti cıkmak » yuvaya donuş » uzak doğu » duşunceye bağlayarak yorumlaya » goz alıcı » otorite sağlamak veya temin et » eski camlar bardak oldu » tahrikcilik » yel ufurdu sel veya su goturd » cenesini kapatmak » kullanılması » caresine bakmak » doğmeci » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » mavişmavişbakmak » alâka cekmek toplamak veya uya » bulunduğu yer basamak » ayıbınıyuzune vurmak » koruk » oykunce » mizacgirlik » etkin oğretim » turkî » cakırkeyf » artcı » corbacı » carkcı » yakıt gostergesi » tuy » kendine yedirememek veya onuru » ağır kacmak » memleketci » rolâtivizm » golge » bıcak gibi kesilmek »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.