tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sutre » uleşmek » dert kupu » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » recellik » carşaf carşaf » alt cene » cevikleşme » fincancıkatırlarınıurkutmek » olumsuz » otmek » osmanlıcacılık » imzayıbasmak veya cakmak » bulunan kopuren su » koken bilimci » sureklilik ilkesi » sut şekeri » duzenlemek » yer camı » tagayyur » kırıp gecirmek » cehennemin bucağıveya dibi » şimşekleri ustune cekmek » kafasıkuflu » dama oynanan taş » arnavutlaştırmak » kunk » carpık » allaha ısmarladık » vakıf durumuna getirmek » evlerden ırak veya uzak » sacıştırma » carıkcı » tombeki » carpıkca » ozgurluk » kacırmak » cocuk yetiştirmek » gercekcilik » turku tutturmak » mtırak mturak » kolay işlenebilen yumuşak bir » cocuk dili » ozguleme » kutuk » sacına başına bakmadan » premature » doviz » catlak » dokmek »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.