tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kutuk » lop » gonul okşamak » komurcu » darvincilik » h h » se » kuşgibi cırpınmak » gucendirmek » alcıcı » kopuk » allah artırsın » hungurtu » medine kurdu » tullenme » cay » elden duşurmemek » kusuşme » gecersizleşmek » cocuk gibi » gozunun bebeği gibi sevmek » oportunizm » xe » yarın obur gun » ne cıkar » sana vereyim bir oğut kendi u » bacak kadar boyu var turlu tu » cevza » ruşvet yemek » yonerge direktif » l al el » kelle koltukta gezmek » mukâfatlandırma » yanal yuzey » tikel onerme » adıveya ismi gibi bilmek » rus ruleti » borulce » karşıtı » ac gozlu » bektaşî dedesi » ustu kalsın » mayalanabilen ve coğu tatlıola » tuyo » gerekceli » odeşme » cokkunluk » arif olan anlasın veya anlar » hayalifenere donmek » bicim »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.