tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uremi » aklında olsun » karaağacgiller » gumrukten mal kacırır gibi » gomme dolap » saclarıiki turlu olmak » adetimurettep » kaynana olma durumu » kusmek » kor hat » carptırmak » kuyruklu yıldız cekirdeği » gundelik » japon » postekiyi kurtarmak » gece işciliği » toprak koleliği » cevrilmek » uc nokta » avarca » goğsu daralmak veya tıkanmak » muhtac » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » gonye » lufer » kofter » carice » soz gelimi » yuk treni » baltık dilleri » yuzbaşı » tuyme » etanol etil alkol » muziksiz » bir calgı » kucukucu » paraşut » gecimli » centiklemek » lule taşı » gozetim » hınc » luzum gormek veya gormemek » gommek » dışborc » hatime cekmek » bolen » kimyasal yollarla elde edilen » sungusu duşuk » goz yummak »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.