tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dolap cevirmek veya dondurmek » iğneli soz » tezayut » tersine donmek » sırtustu » semturreis » turedi » mudana » allah vergisi » menfaat duşkunu » burc » koy » goz kadehi » hidrur » cekine cekine » curutmek » başkurt » soğuk ter dokmek veya soğuk te » uvez » ciyleme » gıllugiş » tanrıca » iskorcina » dun cin olmuş bugun adam carp » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » torelsiz » uretici olmayan alan » taktir etmek » tok gozlu » ortaya cıkmak » uvendire » tekâsul » ucuz alan pahalıalır » kambriyen oncesi » ortulme » sonum » kanada geyiği » uretmek zihnî yetiler oluştur » muessis » carpıntısız » karga duleği » kalıtcı » anglosakson » arabistan defnesi » oda » eline duşmek » carpıtma » korkunclaşmak » koklemek » halep cıbanı »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.