tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zanaatcı » ele gune veya ele gune karşı » etciller » muntesip » oncesizlik » kabir azabıcekmek » bayındur » cift kanatlılar » kokunu veya kokunden kazımak » golgelendirmek » cart cart otmek » ciğneniş » kuf kokusu » bohcalamak » cam goz » hesap vermek veya hesabınıverm » uryanî » ciğneme » ilk goz ağrısı » cetrefilleşme » nogay » inatcı » allah yazdıise bozsun » cekilmek » elhamdulillah » patates corbası » ic plâzma » gormek » gunah benden gitti veya gitsin » karaim » luks hayat » kulucka donemi » cankurtaran yok mu » kul coreği » kullukcu » oksuruklu » kırk yıllık yani olur mu kâni » iki soz bir pazar » gozu kor olsun » kalburdan gecirmek » kılıc » keci » uflemek » kemiksi bolge » gepegenc » cıkmak » ust tabaka » kol boreği » ocunu cıkarmak » zumrut gibi »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.