tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
genellikle orduda veya yatılıo » posteki saydırmak » gorumsetme » bezekci » yonetim » uc » gecmek » ogelerin oluşturduğu butun pa » serguzeştci » super » cini doşemek » utulenmek » surtunuş » halk şiiri » umum mudur » kırıntıkulte » ozgur » namzet gostermek » cayırlı » zor alıma carpmak » gurecilik » sukûnet » eşolcum » apacıklık » ıspanaklıborek » golgelik » caltılık » bolme » tukuruğunu yutmak » gozunu yıldırmak » hukmî şahsiyet » kooperatifcilik » endişeye duşmek » ceviri » ustelemek » bok pusur » ic lâstik » cicekli » yakın gocuşme » kızıgonlune bırakırsan ya davu » gumlemek » ca ce » muntahap » heyheyler gecirmek » ma me » muzayede » mujde vermek veya goturmek » gonul ferman dinlemez » yureğini hoplatmak oynatmak ve » gomuluş »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.