tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catkınlık » bin turlu » tevekkul » tefekkur » bitumlemek » cıkış » runik » bahce domatesi » mehil muddeti » dondurmek » um » ileri goruş » icli » ufleyen alet » entelektuellik » centiklemek » başta veya başında bulunmak » ici veya midesi kazınmak veya » sun î solunum » yol acmak » cumbuş » moskof camı » oğutlemek » acılış » pacal » keyfini cıkarmak » calıkuşu » yaprak oynamamak veya kıpırdam » goz onu » ozenmek » gormuşgecirmiş » suzeni » asıl nusha » uste cıkmak » yuzulmek » sırtından para kazanmak » ara soz » cinke » bitkisi thuya » kendini kapıp koyuvermek » ari » ozgur » gorunuş » suyu nereden geliyor » acık yurekli » kampcılık » hakkıodenmez » cokal » dort dortluk » figur »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.