tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
omruhayat » kap » soz etmek » on oluşum » guc belâ » değerlerine yapılan yeni eklem » ucretlerine gore duzenlenmişye » ucleme » herkes gider mersin e biz gid » cozum » allah aşkına » salkım soğut » şumullu » v v » calıkuşu » guncelleştirme » cağırmak » niteliği » goklere cıkarmak » bedcehre » beyin gocu » caker » kullanılan arac buat » orgutlu » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » iki buklum olmak » atadan babadan gormek » guney noktası » boğaz acmak » sıl sil sul sul » ustune titremek » lâtifce » arabist » cevikce » ucuza cıkmak » cıkıkcılık » kufretme » sungercilik » ruhum » buyukluk » gonul hoşluğu » gormediğe donmek veya gormemiş » yola cıkmak » kukreyiş » ciziktirme » sıkca » cevirim » gayret gostermek » buyulenmek » yapay dolleme »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.