tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cift zamanı » ve katımadde » bayram gunu » hukmu gecmek veya hukum yurutm » eskimo » tesisler butunu » super » ezgi » sanskrit » hucumcu » davranmak saygıgostermek soz » pufkurme » calı » eşitci » cakıntı » kılık kıyafeti duzmek » duşunce ozgurluğu » pufleme » cuha ciceği » yurttaşlık hukuku » toresel » can başustune » hızlısağanak tez gecer » yakasıacılmadık » sağcıkarma » guvenlik borusu » cokturmek » dalgaolcer » ovungenlik » haşatıcıkmak » boyle » goz onunde tutmak veya bulundu » kacta » masal okumak veya anlatmak » fırcalatma » dirlik duzenlik » taklip bi » tesalup » yonelik » yurukluk » sulf » orta oğretim » kupelik » hint horozu » calma » tumur » yatak cekmek » makara cekmek » hesap vermek veya hesabınıverm » istenc »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.