tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alıcıcıkmak » kıvanc » yansıtan veya yansıyan » duzenlenmek » acılış » yuz yuze gelmek » gozu acılmak » carşamba pazarı » kibarlık duşkunu » cul » acara » arabasınıduze cıkarmak » otobus » catır catır etmek » cağırım » zumrudî » dovenci » cakmaklaşma » tac yapraklı » bir yapının temeline konan taş » duğmelenmek » cıyanlık etmek » karagul » calgıcı » birleştirme montaj » el ayak veya el etek cekilmek » yureği serinlemek » kuvveden fiile cıkarmak » sıfırıtuketmek » surgulenmek » ittihatcı » buyuksemek » turku soylemek » canıcıksın » cıktı » utu makinesi » olmuş » kukurtlenme » gockun » arışların arasından gecirmeye » muzebzep » yapma yapmayın yapmayınız » odeme » icten pazarlıklı » mutecessis » doviz » ciğindirik » otu cek kokune bak » catlamak » levanten »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.