tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doğa otesi » cıngırakcı » buyukluk » muzevirlik » pusur » muşrik » lâf lâfıacar » badana etmek veya vurmak » ciğ » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » car » sempati duymak veya beslemek » gonul veya kalp kırmak veya yı » kullu su » kullî » beklenmediği umulmadığıveya c » durac » banco » okul kacağı » dışcizgiler durumu » doruk cizgisi » tesadufen » mucevher » turkceci » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » durumunda ayrılabilen parlak b » varışcizgisi » sulun » ciğrenkcilik » ciftleşmek » havaya ucmak » rekabetci » dort ayak » cift dişliler » venus » cay » bilinc » kopoğlu » kirec cimento gibi şeyleri su » cubuklama » kaya ucmazsa dere dolmaz » maltız kecisi » oncul » tezgâhcı » grizuolcer » gostermelik » kancılarya » capkın » anglosakson » loklemek »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.