tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzec » docentlik » cozumlemek » zangocluk » bocekbaşı » gonenmek » oğle vakti » arzuhâl gibi veya kadar » koşebent » fiks monu » huruc » ustelik » toparlakca » almancı » boyle gelmişboyle gider » gundelikcilik » yuzey veya cizgi kaide » duğum atmak » faaliyet gostermek » cırpmak » cadır kurmak » acıklatma » gocmek » transit gecmek » kat iyen » capacı » elden ele gecmek » dava gutmek » politika gutmek » ayakustu » ice donuk » veya krom kaplanmışcember bici » kukla » calmak » muco » destek gormek » fenaya cekmek » allah utandırmasın » yureğine oturmak » cekmek » dunur duşmek » dağıtım burosu » tasar cizimci » gozleri yaşarmak » sulun gibi » davul dovmek » ici hop etmek » gonlu olmak » sun î » burcak »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.