tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzerinize afiyet » yukseklikleri ve yol actıkları » tuy gibi » mutehammil » on » tunc » acıktan » surat duşkunu » aile bahcesi » akımınısağlama işlemi » yoluna cıkmak » doşemek » gondermek » acık duruşma » bon bon » ackılatmak » bulamac » uzerinde pas oluşmak » erkek fatma veya ayşe » ne ekersen onu bicersin » cangırtı » gecirmek » cıkmak » uzengileme » uremsel » museddes » oz indukleme » ic hat » hazırlık gormek » hicbiri » percinleştirme » yureği kalkmak » anglofil » maddelerden oluşan varlığın he » araplaşmak » blof » akıldan cıkmak » istifci » dunku cocuk » coğaltma makinesi » verilen ad » altın adıpul oldu kız adıdul » zerduştî » buzmek » yargılama usulu » goz yummak » oğurtme » ahu parcası » bir dilin kelimeleriyle duşunc » hicleştirmek »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.