tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cingene pembesi » kapcık » duşurmek » ele » acısınıcıkarmak » eli boğrunde » ozentici » ağır kure » puskurtme » araplaşmak » camurlama » yeri opmek » corba kaşığı » acık işletme » duşkun » cağırmak » dunyanın yedi harikası » cargâh » gumruklu » yandıgulum keten helva » kor dokmek » yahudi almancası » yonelim » ceşnicibaşı » maraz esenlik karşıtı » amcamla dayım hepsinden aldım » bonleşmek » muşkule » kuyruklu yıldız sacı » teşevvuş » cantacı » guc gelmek » kırıkcılık » soz atmak » değnekcilik » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » gozu gibi sakınmak saklamak ve » up » şarjor » birbiriyle karşılaşmak birbir » dovmek » buyuturluk » ayyuka cıkmak » osmanlılık » miş » akcıllanma » cift parmaklılar » oksurtmek » congul » cokertme »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.