tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay eş anlamı

yapay eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duduklu tencere » emek » caba harcamak » oksuzluk » carşaflama » yer sıcanı » fıcıgibi » munasip gormek » ustune sevmek » camurlukculuk » canım » aman dedirtmek veya amana geti » gecit resmi » cağcıllaştırma » coraklaştırmak » kabul toreni » ciskin » taayyun » karmac » gozu kara » rolculuk » umidini kesmek » ustunc » istencli » muctehit » ozumleme » yaydığıgozle gorulen ışıma » kocmak » davranmak saygıgostermek soz » gusul » organların her biri » ovunmek » dipdinc » sut ağacı » kayı » gecerli » piknikci » bolumlerine konulan ağırlık » dolambacsız » orucu » uleştirilmek » acındırmak » zevkini cıkarmak » acmazlık » susletme » ustune koymak » akıl akıldan ustundur » bangladeşli » cektirmek » değişkene gore hesaplanan sayı »

yapay_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_eş_anlamı nedir ve yapay_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.