tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuvaşca » ada cayı » zembereği boşalmak veya boşanm » lâckalaşmak » onerge » yer demir gok bakır » organizator » kulağıveya kulaktan cınlasın » gec kalmak » frenk inciri » goden bağırsağı » tunguz » cekişte » suzulmek » cekic kemiği » anasına avradına sovmek » ahfeş in kecisi gibi başınısal » somurmek » nufus kalemi » stokcu » duma » soz misali » uckardeş » epikurosculuk » surerlik fiili » gormek » iş arî » tecrit izolasyon » muzeyyen » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » suresi haftayım » oreke » lâmadan oluşmuş arasına yerle » japon elması » soz yitimi » duşe kalka » duzelme » geri donmek » terlikcilik » bukuntu » koyun can derdinde kasap yağd » cıkılma » surtukleşme » organların her biri » altınıustune getirmek » guz donemi » gok » dovdurtme » sut şekeri » catal ayak »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.