tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklayıcı » yoneltilmek » tuketmek » coban salatası » kıskanclık etmek » yaradan tanrı rab mevlâ » eşekce » dort yol » sacıkılmak veya sacıatmak » cıkarayazmak » aktorluk » şeyler musavî » otesi berisi » bozyuruk » boşkume » nobet » estetikcilik » kendini toparlamak veya toplam » duğmelenme » kacmak » bobur » kredi acmak » mumas » yere calmak » tahaccur » gozu sulu » kılıclamak » pazarlıkcı » arapcalaştırmak » burumcuk » umit bağlamak » şuphelendirmek » alaturka bilen alaturka eser » kılıc gagalı » ozurlu » duğun değil bayram değil eni » mulâkat yapmak » butceleme » cene yarıştırma » gunahlı » kalafata cekmek » hic kimse » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » mef ul » veya metal bolum » r r » deniz veya hava savaşınıyonetm » pahaya cıkmak » ziyaretci » uc aylık »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.