tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uranus » mukaddesatcı » hil at » provokator » uzerine yaptırmak » gozlerini alamamak » muselles » kemane cekme » şerefine icmek » olcucu » teşrifatcılık » departman » sigara icmek » canınıbir yere dar atmak » cıkarmak » ir » kucuk onerme » İri balık ve deniz hayvanların » calgılı » kaldırıma duşmek » inişcıkış » cokeltme » veren alet » akıllıgecinmek » balıkcıyaka » biri yer biri bakar kıyamet o » hayvan koklaşa koklaşa insan » gomutluk » bolumlenme » kufur yemek » temizlikci kadın » kuttedek » rolâtivizm » coğuncek » kendi kanatlarıyla ucmak » balık sutu » rabbena hakkıicin » kethuda bey » tandır boreği » utu » mudire » kure » trampetcilik » kokleştiriş » tovbe etmek » gosterici » gonenme » akaclatmak » tutsulemek » imparatoricelik »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.