tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camur deryası » tecessum » kapının ipini cekmek » u » otmek » denize cıkmak » cıldırtıcılık » ustunkoru » nufusunu cıkarmak » bolşevizm » figuratif » ağız acmak » dorduncu cağ » gecende » elinin koru » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » gozunun onunden gitmemek » su gibi aziz ol » topculuk » mucehhez » sade birimler boluğu » transit gecmek » duğum ustune duğum vurmak atma » celtik tarlası » gunah » kume » kamyonetci » tıkaclanmak » ozentici » kacmak » altıkardeş » icini dokmek » mesele yok » keyif benim koy mehmet ağanın » guldu gulecek » rontgenleme » guz donemi » golgelemek » kok » borkenek » tun » şofor koltuğu » imtizac » bebekce » kukremek » cıkılan catkı » alkollu » cakmağıolmayan » yapılan yardım calışması » ucak »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.