tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iceri girmek » ihtimam etmek veya gostermek » colleştirmek » kucuk bitkilere verilen ortak » gomut » tu kaka etmek veya edilmek » ozunlu » birinci cağ » gok taşı » ac doymam tok acıkmam sanır » nukleer enerji » acıciğdem » cift kume » supruntu » sinuzit » tarafa olmak veya cıkmak » buyuleyici ozellik » yuzey şekilleri » gonulsuzce » kıyakcı » luterci » alcıya almak veya koymak » sınıkcı » ustune atmak » ari » imtırak » musamahalı » başıdonmek » oz » buyuk sesli uyumu » iceriye dalmak » puskurmek » carşaflı » bektaşîlik » avustralya kara tavuğu » goğus » munasebette bulunmak » kucuksemek » camuka » maaşa gecmek » dollenmesiz » yoğurt calmak » basmak » nazariyatcı » cerez » mart iceri pire dışarı » protestan » acık acık » suyu mu cıktı » başsavcıolma durumu »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.