tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırmız boceği » aşcı » yabancıgelmek veya gelmemek » insan eli değmemişveya dokunma » sabahcıkahvesi » icerik » gonlunu celmek » kozleme » ardına veya arkasına duşmek » gozlu » ılı ili ulu ulu » raportorluk » cekememe » surgunlerinde kokulu yağbuluna » eşbicim » adamakla mal tukenmez » bak » secim sandığı » adınıkirletmek veya lekelemek » gozleri cekik » inanc » yunlu » puskurtucu » corbacı » potansiyel suclu » dortgen » onlenmek » herkesin gectiği kopruden sen » yuz cevirmek » piknikci » goz emeği » oneze » surmelenme » ayınlarıcatlatmak » gonderiş » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cıngırak » kostebek illeti » tarih oncesi » canak » cenen tutulsun » duzeni feodalite » tecessus » sıkca » cakıl » hristiyanlaşma » gunah » kutur kutur » iskeletli hayvan corallium rub » hareket »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.