tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz kırpmadan » surmeyi gozden cekmek » koşe » celen » ana sayac » bibliyotekci » cıkmak » hint fıstığı » ice kapanık » sonuclama » fırca gibi » hint kamışı » aracı » romanoloji » kırgız » allah var veya allah ıvar » ıtriyatcılık » cıvmak » lık lik luk luk » lâğım cukuru » urkekleşme » beyaz etmek veya beyaza cekmek » adı » citleme » harc » cağdaşlaşmak » tevessu etmek » kafayıuşutmek » gocup gitmek » sudan gecirmek » hulle » oluruna bırakmak veya bağlamak » citen » cadırcı » saat acısı » gun doğmadan kimliği soylenmez » dolgun ucret » sungulu » yuzdurme » ruşvetcilik » sıcanımsılar » paldır kuldur » puskurmek » durtuklemek » dolambacsız » bolu » odunsuz » tukenmez » dovulgen » husnuhâl kâğıdı »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.