tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzumsuz » seckinlik » burunmek » pecelenmek » munasebette bulunmak » anasıturp veya sarımsak babas » curcunaya cevirmek dondurmek » ağzıacık » delgec » odemek zorunda olduklarıucreti » opup başına koymak » yapılmışeğreti perde » iştahıacılmak » zerre kadar olsaydı » gosterişlice » antrenor » sut tozu » kıskac » yureğinin başısızlamak » sinema sanatcısı » allah aratmasın » koyculuk » hanya yıkonya yıanlamak » kılıc pabucu » mutehayyir » takaddum » angarya cekmek » nufuzlu » kacırtmak » cicek sapı » peceli » buyumek » kotumserleşme » kolay işlenebilen yumuşak bir » goz » duzen » od ağacı » acık acık » mudara » ntı nti ntu ntu » bayramî » elden kacmak » mece » durum durum » guvenceli » banyo kuveti » bebek olumu » icindeki en kucuk birlik » gozleri cekik » carliston marka kereste »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.