tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cerge » kostumcu » kazıkcı » bicimsiz » ağılıbocek » taşsurmek » tecrubeli » eline duşmek » bir dokun bin ah işit dinle ka » cift dirsek » ihrac etmek » garpcı » karşıcıkmak » allah ın binasınıyıkmak » satranclı » muteakip » yuzune gulmek » koleleşme » ıskarca » şerit » ulkudaş » ruşvetci » işci sigortası » kalem acacağı » semtte oturanların tamamı » uşenmek » turku yakmak » bilânco » yem dokmek veya koymak » deneyustu » boxsalpa » cizin cizin » iki cenekliler » kazıma » bey veya paşa gibi yaşamak » haclılar » cıplak ucret » cunupluk » tamamen veya kısmen durması » somurgesi olan veya somurge el » gecilmek » kulfetsizce » hakka erenler » akaclamak » buzlar cozulmek » kirec ocağı » gevrekcilik » boya fırcası » gomlekcilik » uleştirilmek »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.