tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacı » uretim bicimi » butunu hars ekin » şupheye duşmek » cit » mitralyoz » yer demir gok bakır » genizden konuşmak veya cıkarma » mucehhez » sa se » aklınıbaşına almak veya toplam » yuzleştirme » c » dokuz korun bir değneği » grekce » den bu yana » sıtma nobeti » promiyer » hucre » alnıacık yuzu ak » yuzey veya cizgi kaide » unsuz duşmesi » kapılar yuzune uzerine ustune » boğur » kasa » ozellik başkalık fark » eller yukarı » el cırpmak » burcak » suryanîce » gecmişolsun » metal parca » madde » boşta olarak yapılan ortu » vazifesi mi » genclik » gozu ac » dokum » surcmek » tasar cizimci » sumerce » gectim olsun » uflemek » acılmak » gulcu » ic turizm » yukselti » lugatce » terzi kendi sokuğunu dikemez » korku sacmak »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.