tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bıcaklanma » kahpe dolu » koşe tutmak » anus » muhtac etmek » burnu buyumek » supurulme » cinko » yarıacık ceza evi » canorus » imalâtcı » dokulmek » un » gok bilimci » kirec sutu » dizlerinin bağıcozulmek » tutuşmak yanmaya başlamak » ferula assa foetida » işten el cektirmek veya cektir » hamur acmak » kır boynunu » pohpohcu » surmesiz » cevrinti » gorgu tanığı » cağırma » buyutuş » uleşmek » serce parmak » etmek » an anecilik » dağcayı » gosterişyapmak » suzulme » guvelenmek » mustacel » akıldan cıkmak » başınıcatmak » gucsuz duşmek » faca etmek » gucleştirmek » kotulukculuk » non stop » işguzar » ahmağa yuz abdala soz vermeye » gosterişci » akca » kırk yılın başıveya başında » cıkışcizgisi » sozde »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.