tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borclu » mesele yok » zıpcıktı » goğuslu » temeddun » anasına avradına sovmek » buklum » gozu tutmak » boğaya cekmek » gulistan » başcavuşluk » halil İbrahim bereketi » emeği cekilmiş » icbukey » ezgic » angarya cekmek » tuy atmak » gonenmek » icin kullanılır » surme mantarıgiller » boğurtmek » taammum » cağrıcı » iyi gun dostu » beşdort » kurar » acısınıcıkarmak » yulume » sozel » oksuruk tıksırık » comert » cik » soz getirmek » kancayıtakmak veya atmak » husnu kabul gostermek » cifte » cene yarışı » sozleşmesiz » pacalık » kulturel » unvanı » omru oldukca » gorme hucresi » pastişci » cizgilik » oz yaşam oykusu » lektor » merkezkac » coğul ekleri » dalga cukuru »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.