tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ır ir ur ur » peygamber ciceği » sudan gecirmek » yuzustu bırakmak » cakıl kuşu » ucmak » sumbule » sovuş » koru korune » gonul gezdirmek » cokgen » muntahap » cırpmak » statu » vererek yansıtma yoluyla oynat » perlon fırca » yuzler » n » dokmek » ulah » matematikci » yurumek » nazıgecmek » alkışcı » kacılmak » ağac kupesi » hint yağıağacı » yeniceri ağası » eli ayağıolmak » pekiştirmek » carpma » munharif » gosterişe kacmak » hucre yutarlığı » lâyık gormek » doviz » paşmakcı » boburtu » kacırma » mucerret » ince » gece gozu kor gozu » buk » cakal » caylak fırtınası » cığır » arışların arasından gecirmeye » orneğin » yazı » oldurme »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.