tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dışarıya saldıklarısıvımadde » guderi » sız siz suz suz » kendine susu vermek » tukenmişlik » icin icin » sozlendirici » ışık kure » soğuşluk » gunluk » sığırodu » sussuz » kok » comelmek » kendinde kullanım hakkıolan e » gocurmek » pestilini cıkarmak » bicilme » cağcıllık » paylaşmış benzer odevlerle yu » zodyak » atın olumu arpadan olsun » duşkun olma durumu iptilâ » gelinlik cağı » calmak » duğun pilâvı » icirme » acma » ictikleri su ayrıgitmemek » nur yuzlu » dolaba girmek veya gelmek » zarfcı » kacırmak » korun istediği bir goz allah » gurultu » hukum surmek » hacamat etmek veya yapmak » tencere tava herkeste bir hav » harıgecmek » zift yesin veya ziftin pekini » şofor muavini » odenen prim karşılığında bu iş » alaturka muzik » konnektor pensi » catır catır » surfile » derdini dokmek » boke » keciboynuzu gibi » şerc »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.