tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yapay zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hilâfetcilik » pacalı » gozunden uyku akmak » şarjor » koksu » gencleştirmek » somurmek » burokratik » saik » amerikalılaşmak » curuksuz » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » ic yuz » ici hop etmek » uslûp » yuz tutmak » kuruluşlar butunu » vucuda vermek aşıyapmak » tanrıkorusun » goğuslemek » gozcu » oğretim » mujdelemek » gecinme » organ » doğunme » sacak bulut » kılcıksız » gelenekcilik » gonlu kalmak » manuel » cıvgın » ozelliklerin tumu » toplumcu gercekcilik » cıkın etmek » lâf cıkarmak » paşacadırı » corbacı » kundeye getirilmek » ad cekme » yamcı » akşamuzeri » modul » kanarya ciceği » konstruktivizm » hoykurme » yolcu taşımakta kullanılan mot » kaypakca » moduler sistem » korletmek »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.