tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolme » yurukluk » caplamak » oz dikeni » tir » obus » urpermek » bulgurlu ya gelin mi gidecek » cokuş » yuzer havuz » badem gozlu » opucuk » hangi ruzgâr attı » cok yanlıveya yonlu » kart cıkarmak » ic yuz » sacılma » işguzarlık » yurutulmesini ve bunlara dayan » ana kok » su urunleri » okuyup uflemek » mubadele etmek » ic ısıtıcı » alcarak » kahpe dolu » işcilik » yetenekli kimse » gozleği » alcak basınc » sukût hakkı » kesip bicmek » ufleyen alet » capraşma » duzey » kıt a » duzayak » tahkimat elemanlarıustune veya » mutehassis » zorluk cıkarmak » anten yukselteci » surahi » olum olum de hırlamaya ne bor » kuculmek » uc gunluk omur » mudahale etmek » acıciğdem » gosterir » korunu oldurmek » duzlemek »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.