tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etmek » cin carpmak » adamın adıcıkacağına canıcıksı » ucuza cıkmak » ses vermek veya vermemek » soğdurmek » gozu cıkasıca » uflemek » yapışık ceneliler » gecirmek » gorunmek » sıtma nobeti » cizici » yarım elma gonul alma » gonlu takılmak » duz » dik bicme » normal vucut sıcaklığı icinde » yureği soğumak » calımlıcalımlı » acılmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » soz bolukleri » durtuşleme » buzdurme » gecirgenlik » bulunan bolum kafa ser » yahudi tapınağı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » dudukleme » musevvit » yapsatcılık » hâli uzere » olmayan bağımsız hur » yıldırımlarıustune cekmek » muhur kimde ise suleyman odur » payandalarıcozmek » notrlemek » ickin » ak mıkara mıonune duşunce goru » saban surmek » ic ısıtıcı » evdeki pazar veya hesap carşıy » yayla gulu » ciziktirme » kan revan icinde » hesap ozeti » askerî ruştiye » sunnet cocuğu » cağrışımsal »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.