tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonenc » yuz yuze gelmek » yatcı » oğutcu » muritlik » asker cıkarmak » turetici » hafıza dağarcık » bilinc » ofkeye kapılmak » mosyo » kemiklerden biri » bir yakadan başcıkarmak » nuktedan » cift parmaklılar » hayvanın sebep olduğu hastalık » allah eksikliğini gostermesin » erdiğine erer ermediğine taşa » ataturkculuk » kucuk minder » omur » poker cevirmek » uclu » yanlışhesap bağdad dan doner » gecgeclemek » gumuşlemek » hint hurması » coğaltma makinesi » buyuk » rusva » muslumanlık » hopurdetme » kuşak dolama bağlama kemer » ufurmek » borc yemek » corba gibi » câk câk olmak » madalya toreni » malkarca » cozulum » ulu » gonul yarası » gonyeleme » meydanıbirine veya bir şeye bı » vektor » icli » alıcıgozuyle bakmak » karidesci » cocuk kalmak » mustakil »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.