tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozumleme » civit mavisi » telefon etmek veya acmak » haber bulteni » cağrıcılık » adıgecmek » musavatsız » cukurlanmak » muessir olmak » yakut » dişcilik » cimlenmek » kan cıkmak » kopurme » tezgâhcı » emdiği helâl sut haram olmak » icini dokmek » tarafsız bîtaraf » tur » cuppe » cayan » cr » goz actırmamak » ceviri » ırkcı » a ya getirmek » yonelme hâli » goğus hastalığı » ekmek duşmanı » kalıpcı » somurulme » sap yiyip saman sıcmak » sen bilirsin veya siz bilirsin » ulkuculuk » umidi boşa cıkmak » coğu » sukûnet veya sukûnet bulmak » kıctan bacaklı » merkeziyetcilik » gelmişgecmiş » cakıcı » turunu miktarınıgosteren cize » kok salmak » duzencilik » varoluşculuk » her biri mesame » sap cekmek » ağırlığınıortaya koymak » ovulmek » cocukluğu tutmak »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.