tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunya evi » bol kepce » bulbulleşmek » nakışcı » muracaat » diğer ceşitli hizmetlerin butu » orselenmek » bak » duzmek » muddeialeyh » gocmek » sayma işlemi » icicilik » gokcul » cileden cıkarmak » cerge » vus at » cağdaşlaşma » surtulme » gununu veya gunlerini saymak » uzum sirkesi » urkekleşmek » bayram cocuğu » muteber olmak uzere » berguzar » eli kolu bağlıkalmak veya durm » cok seslendirilmiş » capraşıklık » yandan carklı » gumec balı » nukleer » madagaskarlı » departman » musaade etmek veya buyurmak » kulucka devri » bicilmek » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » cayır tavuğu » hurmetli » millî guvenlik » uzerinde kalmak » cekme » kacışılma » kumelenme » şuphe yok » elekci » cit » film cevirmek » cark cevirmek » ustune koymak »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.