tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağaca cıkan kecinin dala bakan » zayıf duşmek » tuberkulin » gok kutbu » alcılanma » durdurmak » suklum puklum » cumudiye » cıkarmak » kırk kapının ipini cekmek » teşebbuse gecmek » cekilmek » yuzmek » ucuncu kişi » sulus » kuf bağlamak veya tutmak » cokum » kalbi carpmak » duz kap » ispenc » horguclu » icitmek » olculer » neşvunema » kalensove » vak anuvis » namutenahilik » mektep cocuğu » duğuncu » dişci » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » uc etek » ayciceği » yuzsuzleşmek » dovuş » ıslahatcılık » ucaksavar » cift capraz denir » buyuğu meleagris gallopavo » sunnetleme » hu cekmek veya demek » tekevvun » spekulâtif » utulu » yuzey şekilleri » kulâhlı » operken ısırır » bahce makası » ceşnilenme » her firavunun bir musa sıcıkar »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.