tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukmu olmak veya olmamak » bayındır olma durumu umran » kokorec » sa se » şeriatcılık » urik asit » kuafor » atadan babadan gormek » sus » cekmece » ic hat » cicek sapcığı » istifcilik » otesinde berisinde » tohmet » itin gotune veya kıcına sokmak » coğu kez icinde yapıkalıntılar » onune gecmek onune gecmek » gozlukculuk » soz anlayan beri gelsin » surt allah surt » cuda » yore » mac mac » yureği kan ağlamak » cubuklu » um » acıklık » ondelik » batakcılık » duzeltme » ezgic » ricada bulunmak veya birinden » beniz gecmek » yeni eflâtuncu » minor » taahhut etmek » silindir prizma vb bicimindek » cabuk kolay heyecanlanan kims » herkesin yararlandığı » teşrifatcı » deneyustuculuk » yarayan kuru ince yaprak » coğunlukla » suklum puklum » munasebetli munasebetsiz » muşir » yanardoner » duşes » gonul darlığı »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.