tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hezaren orgu » malik » avuclama » glâyol » al veya kanlı gomlek gizleneme » gercek varlığıinkâr eden aşırı » kutuk » muşkul » pirinc » surgit yapmak » veya durduran parca komutator » capar » hırcınlık etmek veya yapmak » corapcı » cağdaşlaşma » kurama » İzinli olma durumu » dozunu kacırmak veya dozu kacm » butun » yuzunu şeytan gorsun » orklemek » kacımsamak » meşale cekmek » dunyalı » oto parkcılık » duğum vurmak » bağırıp cağırmak » sozune gelmek » bir kararda bir allah » bugun bana ise yarın sana » obek obek » siyanurlemek » kopoğluluk » adam icine cıkmak » paracol » koşe » mucbir sebep » mektepten cıkan eşek marsuvan » cok karılı » kapıkethudası » cocuksuluk » as » uvez » odenti » susleniş » muteneffir » ic guveysi » pacacılık » tuyo » inc »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.