tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tanesi » yardımcı yardım eden veya ger » acmak » bıckın » lufer » ipek boceği » kasketcilik » hukumler ve izlenecek yollar » acısal uzaklık » keciboynuzu gibi » soz dalaşı » cozundurmek » acık kalpli » kısıtlayan kısıt altına alan » goz kırpmadan » gunduz kulâhlı gece silâhlı » tuyu bozuk » kadıngobeği » işsiz gucsuz kalmak » ornek olmak » yabancısaymak veya tutmak » butunlemek » ac kalmak » capacullaştırma » hapcı » kafdağı » kulotlu corap » popularite kazanmak » ciftleştiriş » lup » taaccup » gumburdetmek » goden » uncu » ictensiz » bicimlenmek » on deyiş » mutlakcı » mustahak » gerceklik » fişekci » sumeroloji » calık » cuvalsız » coktan veya coktandır » âlemi var mı » dokuntu » ozur » catal kazık » keci »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.