tdk sözlük TDK Sözlük

 

yapay zıt anlamı

yapay zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yapay zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yapay zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yapay zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozden nihan olmak » leninist » gormediğe donmek veya gormemiş » catılmışkirişsistemi » nobet » gozenekli » acıortay » secmeci » oğretiş » yucelik » curumek » kafesci » bağlaclı » korletiş » kacık » ummetcilik » demir tavında dovulur » bicimsizleşme » cok yavaşişyapan cevik olmaya » teyel yapmak veya atmak » donuşumlu » resulmal » cabalanmak » zıpcıktı » dudak dudağa gelmek veya kalma » toplandığıbolum » gıcırıbukme » mestcilik » kralice gibi » selâm para kelâm para » butun sıra » ruya gibi » ust uste » eğri buğru » on » ışık olcumu » ustune alınmak » cimbali » facunalık » kalıtcı » vukua gelmek veya vuku bulmak » nane likoru » vezir vuzera » gulduru » gozleri dolmak veya dolu dolu » oz » cıkışyapmak » ağzına veya onune bir kemik at » sakalına gulmek » guneşdoğmak »

yapay_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yapay_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yapay_zıt_anlamı nedir ve yapay_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.