tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borclandırmak » ozurlu » ittihatcılık » ay gun takvimi » cinleri başına toplanmak veya » ele gecmek » tesettur etmek » ici pır pır etmek » bocekli » cimentolatma » boşluk » calgın » sucluluk » kumbet » calışmak » butan » harclı » oge » camcak camcak » acıklaştırma » goruşturmek » e e » cakmaklaşmak » başından buyuk işlere girişmek » iplikcilik » ackılama » capalı » cıtır cıtır etmek » saygıduymak veya beslemek » enfarktus » canıburnuna veya burnundan gel » tepesinde havan dovmek veya de » slav » hicbir » gergedan boceği » cağlamak » cervişli » boburlenme » surmek » bir yiyip bin şukretmek » urpertici » uskuf » kontak acmak » blof » nefis mudafaası » cığlık » buyultmek » gecirme » aktuel » afyon cekmek »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.