tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcıkalıp » uretilme » ilâclık » selvice » allah icin » cozuşme » dukkâncı » magnezyum klorur » hoşgorusuzluk » somurgeleşmek » dekoratorluk » saat on bir bucuğu calmak » coktan veya coktandır » isimden tureme fiil » cilekeşlik » golleşmek » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » suslemecilik » sokmek » vaktini almak veya yemek » cukur » tutunculuk » yaşınıicine akıtmak » onlemek » icinin ateşi kullenmek » ister misin » değişkene gore hesaplanan sayı » alkışcı » yer orumceği » duş » durtukleme » notrleşme » kuvet » genclik » muzevirlik » munhasır » cıtlatılmak » gercekustuculuk » kındırac » mufrit » cozunmek » yuzu ak » bicki yurdu » ozezerlik » can cabası » koyluluk » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » gecgec yapmak » yuk » mucevher tarih »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.