tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tekessur etmek » civi gibi olmak » evli evine koylu koyune » brut » nb » orumcek » ufunetli » necef taşı » cızıktırmak » dağa cıkmak » ayrıseci yapmak » e mi » fuzesavar » utusu uzerinde » geciş » suzulme » at » yuklenmek » cozum yolu » suresiz yayımlanan duyuru » ozeme » goturu » koruklemek » duşunum » olcekli » destekli butce » pişmişarmut gibi birinin eline » yer » kusturmek » ortu » tesaduf » gobek odunu » sa se » muyesser olmak » gocurtmek » cirişci canağı » yuzune tukurseler yağmur yağıy » supurgeci » muessir » puren » yamcısız » gunahına girmek veya gunahınıa » oğuzca » gercekleşme » kuduz bocekleri » cifte » okaliptus » cinler cirit veya top oynamak » granul » ici yağbağlamak »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.