tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzsuzce » avarca » uyuz boceği » muteradif » nazarıdikkatini cekmek » tuylendirmek » vezir vuzera » gevrekci » yok etmek » rumca » koreltmek » lop lop » kandırıcı İnandırıcı » muteessif olmak » agop un kazıgibi bakmak » boce » yureği hop etmek veya hoplamak » gun merkezli » calımlanış » muhtac etmek » tarafsız bîtaraf » kultur cevresi » bula bula bunu onu bir şeyi » gonul kimi severse guzel odur » sacına başına bakmadan » cekap » kucuk » centiklemek » surur » boncukculuk » kopru kurmak » orgutleme » perdenin uzerinden oynatılan » nazileştirmek » başına gecmek » hic » tekâmul » başyemek başınıyemek » cimdik » calıştırış » kocu » topac gibi » sefa veya sefalar bulduk » karnından konuşmak veya soylem » okuzgozu » as yon » cağrılı » acık bono » cukura duşmek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.