tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sana vereyim bir oğut kendi u » uzerine cokmek » muebbet » gunucu » cekem » ağrı sancıgibi fiziksel veya » otmek » sırpca » ozdenlik » diplomatca » cirişotu » bir iddianın gercekliğini inkâ » parca parca » nişanıatmak veya bozmak » saat on bir bucuğu calmak » coğdurmek » gorulmemiş » calışma yontemi » cer cop » cıplak » kıcustu oturmak » carpıkca » saati calmak » umera » artıuc » alacağına şahin vereceğine ka » uzerine yaptırmak » murettip » sut beygiri gibi ayakta uyumak » zumrut » cenet » yuksek basınc » ahcı » koksuz » gucluk cekmek » facasıolmak » emlâkci » kundak sokmak veya koymak » yanışolcer » yangına korukle gitmek » ipekcilik » on ad » buyuk » alâkayıveya alâkasını kesmek » cam goz » gonderme belgesi » acısıcıkmak » işten gucten kalmak » dordul » serbest calışma »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.