tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzel olmak » ticarî tuketim » canıcıkmak » gonul acmak » dolleniş » buyukbaş » muzevir » bıcılgan » ortakcı » tekelluf » kılıclama » bukuş » burumek » emekcilik » sonuc niteliğinde başka bir bi » minare golgesi » itilâfcılık » arac » cizginmek » soz temsili » murettiphane » kocu » korfezcik » yuz kere » anlayana sivri sinek saz anla » belediye encumeni » demirperde » ayrac » dillerde dolaşmak veya gezmek » cıkmak » olduğu soz » teselsul » cayırlı » cıkmak » japon elması » aklına duşmek » gocuk » putur » kucak acmak » isparta gulu » sozleşme yapmak » sulumen » muşterek bahis » cıkılanma » kat cıkmak » bîcare olmak » carpışmak » başgostermek » burnunu cekmek » kuldoken »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.