tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
seckin sivrilmiş » el » viyaduk » mucmel » abdesti kacmak » dunya » icine etmek » satranc » cakıştırmak » vekâlet ucreti » arabanın on tekerleği nereden » ipek boceği » edi » etmediğini bırakmamak veya kom » gorumcelik yapmak veya etmek » gerekce gostermek » turetme eki » arkasında yer alan alfabetik l » oda muziği » kotuleşmek » deve yuku » cer cop » ihrac edilmek » onune geleni kapar ardına gel » bize de mi lolo » ceşmibulbul » her dem taze olmak » cıtlatmak » şolen » cayırlamak » ulkeler arası » allah var veya allah ıvar » hint keneviri » elma da alma da demesini bili » moskof » orta cağfelsefesi » icini curutmek » methiye duzmek » daha bircok şeylerin yapımında » ardına veya arkasına duşmek » duşundurmek » muzeci » cırak » dile dillere duşmek » camurlaşmak » duldul » keşkulufukara » yoğurt corbası » se » gunduzcu »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.