tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capraşma » bunalım gecirmek » dolap beygiri gibi donup durma » carpılmak » faaliyete gecmek » koşe başı » duşunce » on kol kemiği » oru » başınıağrıtmamak veya başınızı » gorulmek » gosterme hakkı » ocbe » cer cop » yuzunden okumak » yuze guluculuk » değişkene gore hesaplanan sayı » sıfırıtuketmek » cokmek » kuşucurmamak » yol acmak » kulek » başa gureşmek » yurutme » cuhcuh » ozentici » cift » bozyuruk » ocakcı » ayağına celme takmak » parca » boceklenmek » yetişen bir ağaccık corylus av » muruvvet » dumen bedeni » kunefe » yolun acık olsun » acık tutmak » yonelmek » duğumlenebilir nesne » kupe » suven » cakıştırma » celmek » yurumek » sunnet cocuğu » cark » mukâfat almak » salepci » ust »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.