tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bayındur » kireclenme » konnektor pensi » calmak » gozu cıkmak » donenme » mufit » kırılıp bukulmek » unletmek » afiyet uzere olmak » sanatcı » susengiller » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » bicimselleştirmek » hoşgoru » borc odemekle veya vermekle y » hafızıkutup » cıkmak » envaiceşit » davranmak saygıgostermek soz » kaleyi icinden fethetmek » bazımadde fiyatlarının ustune » karşılıklıbirbirini dovmek » tedavul » kucuk » duşmek » yonsuz » yuz kızartıcı » cekimser » eroscu » oğretilme » kultur gocu » buyuk para » ureticilik » pencesiz » kalafata cekmek » ayıgormeden bayram etme » kupe donmek » kıl kecisi » koklu » ve daha başka ekonomik etkinli » patron cıkarmak » işcıkarmak » kacıntı » akıntıya kurek cekmek » duzeltmek » guc kazanmak icin calışmaya ar » kocancılık » allah a yalvar » hint yağıağacı »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.