tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capula » kok sokmek » tuketim » kalafatcı » ağzıvar dili yok » şilepcilik » turemişkelime » af cıkarılmak » hacet gormek » gostermek » yuzu kalmamak » bolunme » ahlâkca » hakasca » aklınıkacırmak » odun vermek » parcası » alt cene oynamak » ic işleri » kolesiz » kopcalamak » kırcıl » avunc » allah ın hikmeti » mekanikcilik » kalın musluk » ozsever » ust uste » sonumsuz » fayanscı » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » yukletilmek » damak unsuzu » fotoğrafcı » sumsukgiller » rabbena » duo » kulâhımsı » guzellik » coğullama » cur etli » ağzının tadıbozulmak veya kacm » calımlıcalımlı » tahaşşut » garnitur » ukraynalı » kısa cizgi » satılık ziftin olsun selânik » etkinliğin buyuk olcude azaldı » muvellidulma »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.