tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celişmek » tecrube yapmak » l » sabah ola hayır ola » istatistikci » cevrilmek » başıustunde yeri olmak » sahil cizgisi » şuphecilik » bekle yârin koşesini » girintisiz cıkıntısız » menuskus » duzleme » kapılarıacık tutmak » uvey baba » m2 » mine ciceği » camaşırlık » yerden goğe kadar » organların her biri » yoneltme » tatarımsı » sancmak » ağız ağıza vermek veya konuşma » ucmak » fondoten » tecavuz etmek » koşullu yan cumle » duşunuculuk » inekcilik » sove » niyetci » meşhut curumler mahkemesi » baklayıağzından cıkarmak » soylemek » ahcıbaşı » cığırından cıkmak » goğe merdiven dayamış » ust guverte » umit uyanmak » hic mi hic » ortmek » ure » sacaklanmak » bicimlendirmek » cokuşmek » gostermek » allah vere de » zaireli » capak »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.