tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağıstanlı » indukleme makinesi » oluşturduğu tuzel varlık » ciskin » kumbet » saksıguzeli » duzenlemek » guneşbalcıkla sıvanmaz » imdada veya imdadına koşmak ve » hizipcilik » dunya » oğretilme » hah şoyle » uleştirim » reisulkuttap » cavuş » gonul akıtmak » koşe » tuh » muselles » okculuk » guneşsutu » gonul avlamak » gun » ağırlık basmak veya cokmek » gluten » gelecekcilik » suyu veya cayı gormeden pacala » puruzsuz » mulemma » sumter » sumuk doku » cavlanmak » yoruk » aristocu » yukletme » sozleşmesiz » acak ecek » urfa cıbanı » koklu aile » ihaleye cıkarılmak » urkuntu vermek » rovanşıalmak » cıldırasıya » murekkeplenmek » comlek kebabı » goreneksel » goz dişi » kamışatmak veya koymak » icsiz »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.