tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozun kısası » sut cekmek » hakikî » celik parca » oğunmek » bilinclenmek » tekerrur etmek » boğurtlenlik » meydanıbirine veya bir şeye bı » muhurcu » operatorleşmek » onleyiş » yassısolungaclılar » dunurleşmek » paldır kuldur » dereyi gormeden pacalarısıvama » kutuphaneci » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » cerviş » surmek » gostermek » gozunu oymak » cadır ciceği » celişken » akıllıgecinmek » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » doşeme » dumduz » dağsercesi » ar yılıdeğil kâr yılı » luzumsuz adam » barışgoruşolmak » citme » sonmek » nakzen gormek » bizim gelin bizden kacar tuta » iki cenetliler » goz » protestanlık » otoparkcı » sefalet cekmek » sozu ağzında kalmak » kanlıyaşlar dokmek » acıklık » bocekciller » yarıklardan her biri » yokculuk » mehil muddeti » boya fırcası » corap ormek »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.