tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
jonpromiye » gobek » cerceveleme » kendi koşesinde yaşamak » su icinde kalmak » epikuroscu » yerel yonetim » urfa kebabı » yalancıcıkarmak » goğusluk » ozenilme » kara kara duşunmek » gudeksiz » ustune yok » arpa guvesi » cumlenin ogeleri » iyi gun » bocek kabuğu » yem dokmek veya koymak » bilgi şoleni » dalyan corbası » taammut » carpıntısız » nufuzkâr » mudir » yunanlı » utmek » ic ısıtıcı » temas etmek veya biriyle temas » yuğruk » ırakgorur » manikurlu » yanık ruzgâr » dalık delik » yer olcumu » yarayan kuru ince yaprak » olum olum de hırlamaya ne bor » kuşak dolama bağlama kemer » kılınıbile kıpırdatmamak veya » cekic atma » oz yapı » oglenagiller » burc » calışmak » deveci ile goruşen kapısınıyuk » torpulenme » cağ » inanılan iyilik kaynağı » cumbuş » kurit »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.