tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuvarolcer » sukût ikrardan gelir » hava kure » dunurleşme » adama donmek veya benzemek » civi » maz mez » anadolu » lupletme » kalkmasıyla eski bicimini alab » kufelik olmak » kecisedefi » kız boceği » cekmek » e hâli » gunduzluk » duşman olmak » dama cıkmak » sokturme » partoner » hazır duruma getirildiği omurg » guven beslemek » yureği soğumak » ayağıduşmek » yukselme » gozleri fıldır fıldır etmek » gocurtmek » tat » ipi cozmek » ici pır pır etmek » ust deri » kacırmak » cıkak » alt ust etmek » muşahede etmek » bıckınlaşmak » armatorluk » astığıastık kestiği kestik » elinin koru » okuyana bırakan oyun muamma » duden » cam devirmek » kacışmak » işin icinde işvar » makbule gecmek » kalburustune gelmek veya kalbu » ornek almak » kollarından birinin başında bu » populerlik » ancuez »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.