tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumburdetmek » hazarca » tepegozler » mel un » gotlar » sudan gecirmek » oğrenci belgesi » yazır » tapıncakcılık » kepce » yararlanarak yasalar cıkarmaya » muhreleme » tartışma goturmemek » kucuklu buyuklu » cekyat » tuplu » yapıldığında zararıdokunacağıd » kotumserlik » yenilir veya yenir yutulur şey » mutlakcı » horguclu » koza cekmek » donmek » inmek » orseleyiş » acık hava sineması » ibretiâlem icin » ictepi » gocebe » cubuk odası » el cabukluğu » cıkma » kosnuk » kusulu » turbe eriği » ayciceği yağı » duğumlenme » formul » kul » alâka cekmek toplamak veya uya » cizgilenmek » e » istihrac » hunersiz » batırılmasıyla yapılan sucuk » addan tureme fiil » capmak » ters turs » operator » petek goz »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.