tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleri kararmak » butunleşmek » umutsuzluğa duşurmek » gonlu razıolmamak » oz deyiş » dunya gozune zindan olmak goru » tırtıllıbıcak » cağrıcılık » cokelek » gozunu oymak » kurnemek » ufurukcu » yaban gulu » obus » keci sakal » sulfatlama » olculendirme » yapakcı » saatci » telefon etmek veya acmak » genclik » camca » mozaikci » gumuşbalığıgiller » goğus goğuse » ne cıkar » dort donmek » nefesi kesilmek daralmak veya » bir ucu sivri olarak yapılan t » buyumuşde kuculmuş » acık tribun » aklından gecirmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gereksinme duyduğu maddeler du » sakın ha » capulcu » ovgucu » hıncınıcıkarmak » bilinc akışı » tezata duşmek » cul tutmaz » başıustunde yeri olmak » nufus kaydı » cakılıp kalmak » duver » bıcak altına yatmak » cubuksuz » mal mulk » calmadan oynamak » husnukuruntu »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.