tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sulukler » kurar » cezayir menekşesi » coğdurmek » araştırılabilen olculebilen » oglena » eski defterleri karıştırmak ve » dunya âlem » yureği serinlemek » kıl cadır » cumleten » saygıgostermek » gonendirme » deli divane âşık olmak » surfe » ağzından kacırmak » h » gozden gonulden cıkarmak » komuş » gurultusuz » kostekleniş » durbunun tersiyle bakmak » kacın kur ası » l » kalem komuru » cikolatacılık » cılgınlık » icindeki en kucuk birlik » gecmek » uleştirme sıfatı » ezrail » uğur bocekleri » on oda » kor » munakale » bir nesneye kece gecirmek » kucuk koyun buyuk ağası » hukumler ve izlenecek yollar » doğen » calkalamak » icli dışlı » yukun » gecmiş » yarayan kuru ince yaprak » nogay » acısıcıkmak » ozenc » ayağınısurumek » hendek » canınıdişine almak veya takmak »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.