tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
organ » cırcırlama » ağatmak veya bırakmak » icine tukurmek » sızıcıunsuz » cocuk » orumcek bağlamak » donercilik » cumhuriyetcilik » ucmak » nesnelerin butunu » klâsor » yahudi takvimi » gununu beklemek » oncesizlik » teşekkur » katılmasıya yapılan secim » gununu gun etmek » ufunet » sın sin sun sun » guruldemek » kontor » şolen » ı i u u » arık cekmek » bitki equisetum arvense » ucucu » surcmek » ici kararmak » kacırmak » kuşcu » sinemacı sinemanın ceşitli ko » harcamak » olcmek hesaplamak hesap etme » coplenme » uzay ussu » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » saymakla bitmemek veya tukenme » vazgecme » kaval tufek » surtuşmek » sozu kesmek » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » buyuk atardamar » baygınlık gecirmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » onayak etmek » tufek atmak » kukurtlemek » dokukluk »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.