tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopek gibi » trafik mufettişi » kıvanc » okuz arabasıgibi » dunya gozune zindan olmak goru » ulkesellik » soğutgiller » tunemek » taahhutname » kırbaclamak » kullanılan arac buat » lâfcı » kokten » ozendirme » seckinler » kofterlik » kor kaya » cicim » soz temsili » durust oyun » muşavere » canına tak demek veya etmek » gozetmen » uzum şekeri » penceleşme » dorder » kırpıntıbohcası » kısa gunun kârı » daha bircok şeylerin yapımında » cezaya carptırmak » koz » sacak » icli dışlıolmak » feleğin cemberinden gecmiş » yorungesine oturmak » munavebe » goz kırpmamak » uyandırmak » bahcesi » guneşsel » kıyamet gunu » capcak » yardım gormek » ictikleri su ayrıgitmemek » gobek otu » gosteriliş » hıncınıcıkarmak » muzik odası » la le » gecme namert koprusunden ko a »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.