tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc boyutlu film » duzgun » arap sabunu » kendini bilen veya bilir » icini kurt yemek veya kemirmek » makinelerin ağırlığına dayanab » yuzunu gozunu acmak » yureğim yanmaz veya yanmazdı » brahman » duğunsuz » cift dişliler » kedi veya eti ne budu ne » biciminde duzenlenen ulusal ve » boyunun olcusunu almak » kamışkalemleri acmak icin kull » pekiştirme unlusu » koşutculuk » kulunu savurmak » allah ım » tesettur mağazası » bir elle verdiğini obur elle a » acılış » surtunmek » musriflik » ne olur veya ne olursun ne ol » monitor » senatorluk » veya krom kaplanmışcember bici » su goturur yeri olmamak » uzum suyu » cekilme » uc başlı » koy imamı » flâman atı » kopeksiz » guneşsistemi » genel ad » tunc kafiye » gozu acılmak » birinin canına ot tıkmak tıkam » ici icine sığmamak » matrakcı » sıcakca » taşısıksa suyunu cıkarır » bıyık altından gulmek » balta değmemişgirmemişveya gor » soğuşluk » karikaturcu » luks » kitaplık gorevlisi »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.