tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz goz olmak » salcalı » kısıtlayan kısıt altına alan » sozcu » olcuşme » icini kemirmek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » tutme » sonuc karşılaşması » ağzıyla kuştutsa » buyusel » cam fıstığı » ceviri » co » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » alt cene oynamak » turancı » canıcekilmek » suratından duşen bin parca olm » orgu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » catma » mustehcenleşmek » hayal gucu » muştak » ucmak » fotoğrafcı » hayır gormemek » sutre » cıkmak » turkmen » uzerine yaptırmak » sacıbaşıağarmak » buyuk amiral » boynuz cekmek » nal cakmak » kaynac taşı » civit otu » muktesebat » saraclık » endazeyi kacırmak » cağ » biciminde duzenlenen ulusal ve » oğrenme » govdesizlik » tepesi veya beyni atmak » futuvvet » yeni gercekci » oldurucu » ovuş »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.