tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orta hizmetcisi » basmak » onsellik » umtırak » cubuk » cekoslovakyalı » mektupcu » gostermelik » cift kapı » tek adam gosterisi » kafa cıkışı » yuz karasıolmak » vucuda vermek aşıyapmak » malın gozu » yaya koprusu » yaltakcı » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » yuz » cizgi resim » ozurlu » hanbelî » caplama » direncli » mustahsil » catallı » gozleri cukura gitmek veya kac » tencere yuvarlanmış kapağınıb » gorsel etkileme » gecinmek » onunde perende atılmamak » ustubec » başıicin » harp acmak » liman cuzdanı » matematikci » yukleme » zeytinyağıgibi uste cıkmak » cokmek » balkar » benlik catışması » duyumolcer » canak » ağaca cıkan kecinin dala bakan » gocmenleşmek » carlık » cevrinmek » olu » pedavra gibi veya pedavrasıcık » bahce » oz »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.