tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uyudu cocuk sevildi cocuk he » tur » ucuculuk » w » feragat gostermek » gurultuye gelmek » yapılan resim ve bezeme işi » kulliyen » dur » birleşik cumle » soz dinlemek veya soz tutmak » gunaha sokmak » goz » cicek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » tedavul » kulluk » seksuel » surmeleme » ic işleri » cırpma » luks hayat » tuz ekmek duşmanı » goz yuvası » hukumsuz » gostere gostere » puskuruk kulte » gobel » gonul uğrusu » zumre toplantısı » ongormek » cit » tac giyme toreni » adam sen de veya yalnız adam » uygur » cemkirme » gucsunme » canlılara yaşama ortamısağlaya » demetci » ipliği pazara cıkmak » muşareket » guzey » culûsiye » doke doke » yuze guluculuk » horozlar otmek » sacula » gun yapmak » capcak » capaculculuk »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.