tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sabun kopuğu gibi sonmek » pislik goturmek » cevrim » toskurtme » keci mantarı » saat ciceği » vazifesi mi » musamahakâr » merak etmek k kalın okunur » suslemecilik » aromaticus » cilek uzumu » ağzından cıt cıkmamak » antrenor » dort gozle beklemek veya bakma » koruyucu unsuz » cirkinleşmek » tur » araplaştırmak » ses yonetmeni » olcek » yontem » kuştuyu gibi » cıtır pıtır » cucuk » yahudice » safca » kukreme » cuvallatma » bir kızıbin kişi ister bir ki » cin carpmışa donmek » soz gosterisi » allah kuru iftiradan saklasın » cay ocağı » odunlemek » dovuş » ucleme » boynuz kulağıgecmek » dun cin olmuş bugun adam carp » acem lâlesi » yuzuk takmak » lehce » suflî » kopru kurmak » goyuk » kusur » u » kulhanbeylik » deneyustuculuk » guneşbalcıkla sıvanmaz »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.