tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duz » durdurmak » hafriyatcılık » oldubittiye veya olupbittiye g » vucuttan duşmek » gosterme zarfı » tan ten » durtulme » goğsu daralmak veya tıkanmak » buzmek » yurumek » paylaşmış benzer odevlerle yu » oncel » kurnemek » halkcılık » kulluk kolelik » ucuz alan pahalıalır » suyunu cekmek » turkucu » surme » yapay dollenme » oğretim yardımcıları » cocuk bakıcısı » omur torpusu » ucucu » dovulgenlik » derisini yuzmek » el işciliği » ağzınıacmamak » kor kuyu » ihsan etmek veya buyurmak » donuşsuz » inzivaya cekilmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » kult » reomur » in » birleşikgillerden kok sapları » kukurtlenme » dortluk » cayırlı » deş teş » şofor ağzı » gobek » temel onerme » kriz yoneticisi » kurcatovyum » beklenmediği umulmadığıveya c » caldırmak » carpmak »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.