tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olu acı » boluntuler » galebe calmak » başyonetmenlik » bıcak vurmak » guc » kıvanc » ağzının kokusunu cekmek » coklukla » iclem » cirozlaşma » âlemin ağzıtorba değil ki buze » can başına sıcramak » ofke ile kalkan ziyanla zararl » catma » ussubay » dediğim dedikci » cift surmek » baklava borek » celtek » calım satmak » sozluk bilimi » ozumsenme » tumen » at gozluğu » lehce bilimi » cole donmek » arkasında dolaşmak veya gezmek » ismi gecmek » ustune kapanmak » kuf yeşili » baklayıağzından cıkarmak » dokum » celişmesiz » gozle yemek » başmuhendis » asma kopru » bakkal cakkal » golgesine sığınmak » sozu tartmak » bir gosteride yer alan kimse » catıkirişi » sus » uretimlik » moskofluk » acmacı » kultur cevresi » kulâh giydirmek » kotu yola sapmak » goncu »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.