tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yazıya dokmek » yukseklikleri ve yol actıkları » cekememek » anasının gozu » mizacsız » gulumseyiş » busbutun ortadan kaldırmak ici » recelci » gumuşcun » ışıkcılık » meydana cıkarmak » mef ul » tore » cakırdiken » teslim bayrağıcekmek » recine yağı » yeşilcekirge » sacılıp dokulmek » utusuz » celiğe su vermek » cuvalsız » yağkupu » celik başlık » var varın varsın varsınlar » cıkarılış » kurklu » cokel » gok evi » uflenmek » asıda olmak veya asıda kalmak » moğol » acısınıcekmek » oğur » puskurmek » pestili cıkmak » uzerine varmak » cop » tecrube » olenle olunmez » mutevekkil » şımarıkca » sakalıele vermek veya sakalıka » hukmî şahsiyet » kılıc bacak » bolme » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » cokluk eki » buyultmek » puskurmek » şukretmek »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.