tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarışın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cigan » curcur » kok bacaklılar » seruvencilik » gercekleştirilme » testiyi kıran da bir suyu get » alt bolum » taharruşetmek » cep harclığınıcıkarmak » paytakca » aletler butunu » suruklenme » bin yaşa » gazolcer » cekikce » cartır » guclenmek » başmurettiplik » muhreli » elinden bir kaza veya sakatlık » cavuş » sun î kalp » genel mudurluk » dunurcu » acığa alma » fırcalanmak » acmak » yuksek oğrenim » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » kulplu kap » soğutlu » gondermek » buzmek » nakliyatcı » sarıcicek » haric » hacamat etmek veya yapmak » parmağınıaramak birinin parmağ » turum » hesap gunu » re » kuşat » gozcu » boynuz kulağıgecmek » ic hastalıklarıuzmanı » acık liman » pof » cul » cokuntu » mucazat »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.