tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarışın eş anlamlısı

yarışın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarışın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarışın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarışın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici hop etmek » şohret kapısıacılmak » ustubec » cağa » cıkmak » yuksek » kufletme » araştırılabilen olculebilen » maraza cıkarmak » gurultusuz » peygamberokuzu » fertik cekmek veya fertiği kır » surtup durmak » yapma » cukura duşmek » vantuz cekmek » coraklaştırmak » besiye cekmek » cevabıdikmek veya dayamak yap » cift gormek » super benzin » oksurtmek » slovak » civilemek » catallanma » bağlayıcıunsuz » borclanılmak » suzek » yer altıcarşısı » yelken gonderi » cağrıcılık » palyaco » sonucsuz » soz ustası » cıtlatma » aylakcı » tarikatcı » cala kalem » bulamac » gozetleniş » orumce » kim kim » gollenmek » yatışma ozelliği olan yatıştı » surur » duvel » yb » cekme kat » taşdoşeme » turnagozu »

yarışın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarışın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarışın_eş_anlamlısı nedir ve yarışın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.