tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpış » cifttekercilik » feleğin sillesine uğramak veya » suc » rontgen cekmek » normal vucut sıcaklığı icinde » benliğinden cıkmak » utanc duymak » kireclik » ma me » otturmek » guvenilir » izin cıkmak » kurşungecirmez » kuru uzum » ezgi » comez » cucuk » kulunc girmek » zevkini cıkarmak » baygınlık gecirmek » intac » catıştırmak » kalafata cekmek » gozu akmak » duz yuzeylerden her biri » urkuntu vermek » suya goturup susuz getirir » kahkaha ciceği » kacık oz » malûlluk » yanlışcıkmak » millî mudafaa » korler mahallesinde ayna satma » dili donduğu kadar » dekartcılık » yonelmeli » işguzar » maraza cıkarmak » ustlenme » durt » think tank » gutmek » kufuru basmak » frenk maydanozu » demir tavında dovulur » goturulmek » şerbetci otu » sonuclanış » calar saat »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.