tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mucerret » kaclık » mucehhez olmak » cimlendirme » gozetilmek » yuzlu » dişgecirmek » bileşik onerme » buyuk şehir » duğun yahnisi » cekmek » cicek cıkarmak » tur » arayıacmak » oncu » takdim edilmek veya olunmak » cirişgibi » hicci » gudulmek » goturmek » ec » mustakim » sungerci » acılmak » yureği pek » sinirine dokunmak » ihraz etmek veya eylemek » yukarı goğe doğru olan yanı » ile beraber » harbiyeli » gosterme » eşyukselti eğrisi » muhurculuk » kara evli » kozleşme » kuştuyu » kosemen » ustunc » duşe kalka » gipur » gozleyiş » caprazda surmek » cağrılış » gockun » duğum noktası » icten evlilik » kıyafet duşkunu » canıcekilmek » gul gibi » kap »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.