tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koşe başı » kluz » adî suclu » kırıp gecirmek » sut corbası » cevirmenlik » ayağıile veya kendi ayağıile g » danışma burosu » gunindi » olcumlu » yarasın » cıkacak » kendine ozgu » birkac » yaz donencesi » icimlik » mumkun » beyninde şimşekler cakmak » gormezden gelmek » etut » kullanılan arac buat » hem nalına hem mıhına vurmak » surunme » goğus » dansorluk » kamcıcalmak veya vurmak » ankesorlu telefon » hukumferma » sondurmek » arasında den başka anlamıyl » cakal » gozunun onunden gitmemek » cocuk işi » duztaban » coplenme » okul cocuğu » gozune uyku girmemek » kimseden kimseye hayır yok vey » departman » yangına korukle gitmek » cıkan » catıldamak » acık » curume » yuz akı » cimentolanmak » gobek calkamak veya calkalamak » tencere tava herkeste bir hav » dağcileği » puskurtulme »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.