tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopru başınıveya kopru başları » cene yormak » frenk lâhanası » patlak goz » korelmek » boğumlanma bolgesi » ceyizlik » bromur » o duvar senin bu duvar benim » ofkeli » başmakcılık » utopya » cucelik » haber ucurmak » suya duşmek » yuzukoyun » kırmız boceği » dalavere cevirmek veya dondurm » husnu kabul gostermek » cır cır » kapcık meyve » pirinc pilâvı » cevirmek » taahhut etmek » yer cekimi » sulfurleme » komurleşmek » diline dolamak virt etmek veya » lok » girdisi cıktısı » gecirmek » keceleme » her ne ise veya her neyse » kılıclama » şansıdonmek » otmek » urkekleşmek » soz sahibi » kuru cay » sumerolog » kanıkanla yumazlar kanısuyla » fent cevirmek » puslu » el arıduşman gayreti » beyin gocu » ruzgâr gulu » am em » pacal » mutelezziz olmak » mustesna »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.