tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taban tepmek veya patlatmak » cılgınca » bronşcuk » cekinmek » ceset » eroscu » bahtıacık olmak » cekmece » az değil » kan cıkmak » zirve veya doruk toplantısıvey » cimdirme » cıkrıkcı » bicimi » muneccim » arka veya sırt cevirmek » gozaltına almak » muddetsiz » holoturitler » samî » cekiştiricilik » catallanma » allah bir » duzenleşim » duşuncellik » mudrik » sorma sormayın veya sorma gi » kendiliğinden ureme » ic salgı » ustune kalmak » gulluk gulistanlık » catırtı » sağgorulu » illustrasyon » imtihana cekmek » mevlâ » alumina » cozelti » ucuz alan pahalıalır » bıckıcı » ceteci » surtunme » koruklemek » aracılığıyla duymak değmek e » kalburustu » kosteklenmek » buyuk para » fume » cesaret almak veya bulmak » tenezzul »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.