tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosinus » cabuklaştırmak » somurge » gumbur gumbur » kendi gobeğini kendi kesmek » daha bircok şeylerin yapımında » kul sıkılmayınca hızır yetişme » şenlik gormemiş » ağırlık basmak veya cokmek » govdeli » alı eli » pek cok » aşcılık » capa » ustunuze afiyet veya sağlık » hint kumaşı » coreklenmek » medet allah » doner ayna » utu » flort » hucum » ıstırap » kacınganlık » inekcilik » guvey i » albumin » cıkılanma » yukseltilmek » yapma işi » tepegoz » dediğim dedikci » yuzdelik » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » caşıtlık » sungulenme » guneybalığı » umit kapısı » cay bahcesi » bakla ciceği » cımbar » odunlu » citilenmek » kacık oz » cıkılamak » pey surmek » sutlendirmek » yukum » adımlarınıacmak » cakırlaşma »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.