tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bonkor » yuk hayvanı » cıkmak » beklenmediği umulmadığıveya c » ibaret olmak veya kalmak » duzeltmek » akıcıunsuz » kumelenmek » it urur kervan yurur » koy meydanı » kulâh » cenesini bıcak acmamak » ayciceği yağı » turlu » onlemlerin butunu » kızık » yassısolungaclılar » derme catma » bilinc » tukurduğunu yalamak » bayat » pislik boceği » bal dok de yala » başkoşeye kurulmak » puan almak veya kazanmak » guzel » son gurluğu » carice » cıngar kopmak » buyuk baba » bayrakcı » bulgar » kaplan bocekler » sutten ağzıyanmak » gozlem evi » mik » muhtac » hucumbot » muruvvet » otuş » gozu toprağa bakmak » ağına duşurmek » sarıcizmeli mehmet ağa » suzgec » şeref sozu » boynunu bukmek » yedi duvel » acıortay » boya kızıl kok flubia tinctor » sacısakalıakar gibi »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.