tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suzgun goz » kara yuzlu » taclanmak » solungac » sutliman » taharruş » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » pomak » bicimlenme » amber ciceği » kukurtlu » bolgecilik » yuzu kalmamak » mudekkik » cenebaz » cobanın gonlu olursa tekeden y » gonul bağı » yargıtay » ligden duşmek » ceviren » bukturmek » cırak cıkarmak » akdeniz humması » bukucu » somalili » umide kapılmak » bekcilik etmek » cozumleme » sozlu film » yuzer havuz » gonlu kara » bukturme » buyuyuş » ayağınısurumek » namertce » el icin yanma nare yak cubuğu » karluk » cillenmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » gece silâhlıgunduz kulâhlı » endustriyel » mizac » etmek » emeği cekilmiş » cark etmek » renginde sapıdort koşeli olan » kirecsizleştirmek » bukuculuk » kupe » başaktor »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.