tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el cantası » ceyiz duzmek » safca » her dem taze olmak » dumbelekci » uc aşağıbeşyukarı » civanım » ucuza cıkmak » buyuk terim » percinlemek » puruzlenme » ictimaî » dondurulme » kullanılan arac buat » olu deniz » ustune yuklenmek » gomlek » gecinmek » kritik » cozum yolu » parcalatma » tavukculuk » sacma » suzuntu » dile veya dillere destan » calımcı » uzumculuk » ım » mızıkcılık » gecmek » tutsulenmek » haşlanıp ardından guneşte kuru » gorevli kişiler » muhre » bulbul canağı » manzarasıolan » mulkiye mektebi » lâtince » sutune havale etmek » envaiturlu » danimarkalı » veya rejimi değiştirecek bicim » izahat vermek veya izahatta bu » carpık » başcı » iliğine işlemek veya gecmek » utulme » beşpence » cil cil » nufus kâğıdı »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.