tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temerrut » uflemek » cokertmek » tecavuz » bicimlenme » ustune gitmek » kapılarıacık tutmak » koprulenme » bıcaklanma » kibarlık duşkunu » kotumsemek » gozune karasu inmek » major » borusu tutmak veya ustunde » kır bekcisi » suet » sutannelik » madde » uc » kimus » affınıdilemek veya istemek » eğir koku » nar ciceği » insan gonlunun artığınısoyler » kumbet » kavukcu » cankurtaran kulubesi » pusurlu » cingeneleşme » mastıciceği » got » boluk boluk » ağzıtorba değil ki buzesin » doner » terzi cırağı » guclu » kul » komurluk » hatim surmek » ciceklenmek » teşhis etmek veya koymak » ezgi » butunu hars ekin » mecusîlik » fırcalatma » gorevdaşlık » yaydığıgozle gorulen ışıma » tekâmul » rahat bırakmamak veya vermemek » calışkan »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.