tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
millî huviyet » sunnet duğunu » pislik boceği » soz dizimsel » buğlu » ileri atılmak veya cıkmak » hava calmak » oğmek » taşcılık » gorucu » opuşmek » zumruduanka » surrealite » kıraclık » cıkmak » ultramodern » arefe gunu » gonul cokuşu » işmi » tercume » yaradan tanrı rab mevlâ » majuskul » yuzer » imtizac » cığır acmak » lâfıgecmek » calkayış » begdili » deyip de gecmemek » munasebetsizlik » delgec » sulûk » keyif catmak » bocelenmek » super benzin » gonul hoşluğu » kacımsama » siyaseti ve oğretisi » ustat » duz unlu » dunur duşmek » canınıdişine almak veya takmak » sozunu esirgememek veya sakınm » guler yuz » sıfırıtuketmek » gobelez » asyalılık » nukleoprotein » cicek » iz anlı »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.