tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukumdarlık » gozunu yummak » fesat karıştırmak veya fesat c » yuzunden okumak » ders calışmak » cicekci » gungormuş » bolumleniş » keskin sirke kupune veya kabın » cağrılı » yarayan kuru ince yaprak » karının saclısı tarlanın taşl » kurban olayım » caylaklık » goz demiri » balina cubuğu » uful » mujdeli » x veya rontgen ışınları » cıkarmak » imdatcı » cokkun » alevî » yureği pek » kirecsizleştirme » super lise » başcık » musteşrik » ortaya dokmek » cakırkeyif » eşiğine yuz surmek » guler yuzlu » civi cıkar ama yeri kalır » coreklenmek » cekilmek » kucuk » cay ocağı » kacırmak » luzumsuzluk » akıl yaşta değil baştadır » dalavere cevirmek veya dondurm » natur » zenneye cıkmak » calmak » cakırdoğan » munakale » gozu dunyayıgormemek » ruh otesi » kotu adam » nevri donmek »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.