tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
seyrusefer » sungu » ansiklopedik sozluk » oz kedi balığıgiller » macun cekmek » ustune varmak » makine cekmek » mutetebbi » cekirdek » tesettur mağazası » cuvallı » celik pamuğu » acılmak » dişci » doşemek » katlanır taşınır cerceveli pe » kacakcılık » puskurtmek » herkesin arşınına gore bez ver » oldurmek » konsultasyon yapmak » cifteli » eşbicimlilik » cit » gum gum » mosyo » gobek havası » cimdirme » ışık gocum » rastık cekmek » nufuzu altında tutmak » yugoslavyalı » nufus bilimci » cıtlatılmak » sabah vaktinde » percinleştirmek » alcak basınc » celme » sunnet ehli » vantuz cekmek » bacasıtutmek » su icinde » ucu kıvrık uzunca başlık » gormek » mustelzim » dokmek » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » başetmek veya edememek » coban » gurultu patırtı »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.