tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cene yarıştırma » her tur gosteri yapmaya uygun » doldurdukları rengi beyazdan » baraj yapmak veya kurmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » itin gotune veya kıcına sokmak » namerde muhtac olmak veya name » komuren » kutleştirme » acık kalp ameliyatı » kunk » gıcık almak kapmak veya olmak » bak » cengellenmek » ulkucu » kaşlıgozlu » şeref kıt ası » bir dilin kelimeleriyle duşunc » şeyhulislâm kapısı » cekişken » vazifesi mi » yakışıklı » secim yasağı » yamac » kok komuru » kopoğluluk » odunc » tanzanyalı » tutmek » pence penceye gelmek » gecmek » yaban ordeği » tebellur » tahkimat elemanlarıustune veya » guc » şeşuse » muşavere » erkekcil » enote » bilmece cozmek » şarapcı » cıra » dur durak veya dur dinlen dur » ıt it ut ut » kulce » duğun dernek » gullâc » cıktı » gumleme » ic savaş »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.