tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozet » smacor » torbada veya cantada keklik » kışdonemi » gureşilme » munafıklık » citlembik gibi » muştak » cantacılık » cırpış » gondertmek » ekmek elden su golden » uc aşağıbeşyukarı » nufuz etmek » musavatsızlık » denize dokmek » allah ecir sabır versin » cocuk duşurmek » gozden gecirmek » ne denir veya ne dersin » kavga cıkmak » dunyanın tadınıcıkarmak » ozgun » bahce kekiği » kucuk capta » al » mumteni » duşman » bulgarca » acıklatmak » kotuluk » zırhlıarac » kapakcık » lâpon » aramak » calışma » kredi acmak » tatlısu frengi » horasanlı » cıdamak » dalga gecmek » cıkma durumu » kok boyası » muşerref olmak » guttuğum domuzu bana oğretme » cıngıl » gotun gotun » başmufettiş » şovalye » mustebit »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.