tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temizlemek » bonleşme » catallı » gozu ısırmak » duzeltme » allah tan kork » tezgâhcı » badi badi yurumek veya gitmek » kacmak » oğut » duru » ıcı ici ucu ucu » kucuk parmak » cıkrıklı » samanuğrusu » si » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » kalbura cevirmek » bukulgen » kılıc » frenk inciri » uskuf » yağma etmek veya edilmek » buyutme » su altıfotoğrafcılığı » cıplak » hışırıcıkmak » dokulgen » sonuc almak » duzenleyen ve genel olarak ilg » suslendirme » in » gocertme » olcunme » tos » gencleştirmek » allah iki iyilikten birisini v » ağzından duşmemek veya duşurme » fekul » cerkez tavuğu » bahce » aşcılık » sureklilik gosteren » huzunsuz » calık » gun merkezli » ustune yormak » taşınabilir arac » sulfurik asit » cuvallama »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.