tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecit resmi » hindu » yuklu » ozursuz » aleyhe donmek » parcası » işci sigortası » gumruklenme » udeba » ticanîlik » gozu gibi sevmek » portlek » cekimli » koknar sakızı » anonsor » guzelleştirmek » olum sukûtu cokmek » karbur » gurcu » lokmasınıdokmek » olarak tespit edilmiştir » catak bayrak » hapcı » amak » goz » cıldırtıcılık » tenezzul » on alım hakkı » uzun unlu » gudelemek » mustahak » catkı » komunist » tırmanıcıbir bitki piper nigru » turkcecilik » camurcuk » oksitler veren madde maden » yan pala zeydun » gosterilme » muhafaza etmek veya edilmek » dunya başına yıkılmak » yeni gumuş » mulâhazat » mutelezziz » dem tem » munakaşa goturmemek » sulâle » tel fırca » tonlu unsuz » kur a efradı »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.