tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inakcı » buzuluş » gostermek » ustun » bıcak vurmak » alman » cekimleme » şerit » sevda cekmek » ay » ozumleme dokusu » malı meli » verilmesi ve bu sahipliğin bir » saltcılık » muzikoloji » goz » avuclamak » odev bilgisi » kor nişancılık » guven ışığı » uzumun copu armudun sapıvar de » tepkili ucak » menekşe gulu » ağzının icine girmek » sucut » vurac » capraz ateş » tuy atmak » ucluk » cokturme havuzu » imdada veya imdadına koşmak ve » ac bîilâc » bicimlerini belirleyen ana oze » tac » tavukculuk » iceren genel kavram » farsca » duğun değil bayram değil eni » cıkmak » bolme » icin » recete » cer cop » cırılcıplak » kısmetinde ne varsa kaşığında » fena gozle bakmak » ozumseme » cimentolama » geciş » cok yıllık »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.