tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acılmak » goz kapağı » bulunan bolum kafa ser » gozu cıkasıca » pur » bilinclilik » virtuozluk » mobilya yapan veya satan kimse » İcra ve İflâs hukuku » bortme » hindoloji » kirecleme » koklemek » cek vana » kor kor parmağım gozune » cıkılanmak » civilemek » catı » cıldırma » icitim » icrek » daş taş » ne care » cın cın otmek » sansurlemek » kurevî » ad cekilmek » gudeksiz » cıban başvermek » gumruksuz » karanlığıdeşmek veya yırtmak » oncu » cozumsel » hava acmak veya acılmak » cileden cıkarmak » alacaklıcıkmak » tutme » kavim » gobek bağlamak veya salıvermek » mezur » kolen olayım » cetecilik » hizmetci » siyanurik » sun î » hititoloji » baştan cıkarmak » kupe ciceği » efradınıcami ağyarınımani » ote »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.