tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tok gozluluk » gok kumu » dallıgullu » bıcaklamak » soz gelmek » donmek » konveyor » renkli element kısaltmasıcu » yumru kok » başınıkaldırmamak veya kaldıra » duğun pilâvı » subap » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » gozluksuz » sokmek » okce » caycılık » t » catıldama » slovak » kopek balığı » cay şekeri » hint gureşi » bire vermek » capkın » erkekce » ayakcı » duzluk » fuzyometre » buzuktaş » dişgostermek » sac boreği » ucleme » cemen » renk korluğu » benzi ucmak » acıklık » cekiye gelmez » tarafından başkasına verilmesi » vido cekmek » surumsuzluk » cekicilik » az » akşam ahıra sabah cayıra » kat iyet » vergi kacağı » otumsuzleşme » dolmuşculuk » eline gecmek » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.