tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yalova kaymakamı » teehhur » yonetim gideri » korku sacmak » gecce » kotumserlik » olumsuzleştirme » acıklamak » dunya malı » soz ayağa duşmek » dondurmek » ustunde toplayamayan gafil » ic kulak » acem halayı » başına kakınc etmek » cakşırsız » kıt alar arası » buyucek » kustere » urik asit » sozlendiricilik » cember makası » icten » burnunun dikine veya doğrusuna » elinden işcıkmamak » dol doş » kestiği veya attığı tırnak ola » paca » bicimde anlatılması edebikelâ » revacta olmak » ses vermek veya vermemek » gi » sonucunda ortaya cıkan ustun y » karnından konuşmak veya soylem » alkışcı » onunu ardınıduşunmemek » goruntuleme » turkiyat » gece gozu kor gozu » buyuk baba » teşehhut miktarı » urkmek » toskurtmek » celimsizlik » cepelleme » duşmek » cozumleme » sacık » kem gozle bakmak » eceli gelen kopek cami duvarın »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.