tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boluşmek » nutuk atmak veya cekmek » comlek kebabı » olcer » gumruk » sağelinin verdiğini sol elin g » kosele » sessiz yuruyuş » goz yoklaması » enstrumantalizm » cavuş » dip kocanı » ucra » ekmek duşmanı » leyin » duygusal duşunme » cıkarmak » se » hippocastanum » muhlet » icli » işaretci » rucu hakkı » puskurtucu » şaibe altında tutulmak » aşırıuc » ılı ili ulu ulu » insanlıktan cıkmak » ileri geri surulebilen sistem » yem dokmek veya koymak » gobeği catlamak » guluşme » odul almak » levha » yuzlemece » ayaklarınısurumek » purin » donencel » uzerine tuz biber ekmek » oturme » sal » hakka erenler » yuzune gulmek » dunku » kacıngan » badi badi yurumek veya gitmek » capaculcu » dışdunya » ustunluk » munhat »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.