tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iclenme » cay kaşığı » kendi koşesinde yaşamak » suruşturme » cerezlenme » gozunu hırs burumek » carpma işareti » gucun » anaclık » supruntucu » kefaretini odemek » fırcalanmak » yanal yuzey » surumek » anaclaşma » mulâkat » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » başınıucurmak » gunu gecmiş » muhur kimde ise suleyman odur » yuzucu » kasketcilik » kambersiz duğun olmaz » lâtin » top surme » bir ağac ciğde zizyphus jujub » inmek » guzel » muziklendirmek » yururlukte olmak » boykotcu » cekimli » daussıla » bıcaklanmak » uckur » koseyle alay edenin top sakalı » cakılmak » zamane cocuğu » acıklamak » penceletme » gunah » gule gule » odunsuz » cıktı » anadan gorme » munhani » aklından gecmek » bana dokunmayan veya beni sokm » danca » cicek »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.