tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozetilme » eyere de gelir semere de » mızrap » basma alım satımı » gomut » cullama » butun sıra » bicimlendirilme » nerede nerede » cerceveletmek » İzmir koftesi » ikide bir veya ikide birde » yedekci » cingeneleşmek » cift direkli » cokertmek » tekniği » saat ciceği » cekingenleşmek » olu » carpıtmak » suru » yureğini pek tutmak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » yarıklardan her biri » balkanlı » kotuluk » figuratif » kulunc girmek » kupeşte » caca » eğilimli ortu » gunleri sayılıolmak » cat » civi gibi olmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hamursuz bayramı » sovuşme » anglofil » gobeği catlamak » uzağıgormek » ır ir ur ur » soylenilme » bıcılgan » yuregir » belirtir » duğu » beliren olumle sonuclanan has » sivric » kâğıt gibi olmak »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.