tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozunde olmamak » dortnala kalkmak » turkce » kumeleme » kuşsutu ile beslemek » musabaka » kul olmak » cumudiye » cevre teker » un » teslimatcı » yuzlemece » canak » cağacmak » soz goturmek » jubile » buyultec » kalorifer doşeyen veya onaran » sonuc » bunalım gecirmek » buyuk yemin etmek » hakasca » mum ciceği » sonuc niteliğinde başka bir bi » yukac » gozunu ayırmamak » puskurtulme » mutemmim » bulaşıkcı » portlemek » cullama » yugoslav » ackı » izduşuren » calma » caprazlık » taşıtcı » sırdaşca » cok tanrıcı » od » humanistleşme » yaradan tanrı rab mevlâ » sandıkcılık » kacıncı » munasip gormek » horozu cok olan koyde sabah ge » gorguluce » gonul rızası » golgeleme » yukselme »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.