tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış eş anlamlısı

yarış eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumanca » gonul borcu » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tuyleri icin avlanan bir kuşso » pastorizasyon » tum başkalaşma » yer cucesi » gozu gormemek » yuz » cağrışmak » kalbi carpmak » muddei » ortak mulkiyet » sokturmek » ropdoşambr » ort ki olem » cepni » bruxelles lâhanası » sunnetleme » kopru yol » korukcu » alcak kavuşum » teehhul » unletme » dollu doşlu » işbolumu » yapmak » bir o yana bir bu yana » ucurum » alacağına şahin vereceğine ka » sune » bir goz gulmek » duruma gelmek usanmak » cozmek » gucluk » sempervirens » sunnet cocuğu » bol bulamac » nufuz etmek » teamul » cekiş » gecirici » raportor » gıcırıbukme » teferruc » arac » donme dolap » yaprak boceği » yuf ervahına veya ervahına yuf » maz mez »

yarış_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_eş_anlamlısı nedir ve yarış_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.