tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozden » civitlenmek » olmezoğlu » başına belâ acmak » mudevvenat » adınıkirletmek veya lekelemek » mahalle capkını » duğmesiz » sozlu film » cıtırdama » sescil yazım » makbule gecmek » turkuleştirme » lâfımıolur » kabine duşmek » filipinli » cıpır » size veya sizlere omur » arac tığ » maca beyi gibi kurulmak » normal vucut sıcaklığı icinde » toprağıcekmiş » cozme » comertleşme » turkuaz » kopek » yuzde yuz » kacımsar » bahis acmak veya acılmak » lık lik luk luk » mumarese » ekmek duşmanı » talihine kusmek » orgulu pilâv » tekautluk » baharatcı » muhurculuk » uzerine almak » şeylerden her biri tabaka » yuzune bakmamak » guvenmek » benzi atmak veya ucmak » hedonizm » gudumcu » ozet » suzuk » vakıf durumuna getirmek » oğutmek » kustahca » tutturme »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.