tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kosemenlik etmek » şerefe veya şerefinize » yuz yuze kalmak » duz » kıt a sahanlığı » araclı » altın kupu » ucurumlaşmak » cengellemek » cıkmak » huveyda » hoparlorsuz » kacırmak » cığırma » bric » boynuna gecirmek » zeytin guvesi » icine sinmek veya sinmemek » hamam boceğigiller » kaşile goz gerisi soz » supermarket » kıskanclık » bol paca » umurumum teki ters soyleşiyle » kostum » ulfet etmek » guneşleme » cemberli » duşunmek » buyusel » yurek ağrısı » aklına takmak veya aklınıtakma » fenaya cekmek » başmudurluk » kese ciceği » tunclama » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » deniz ussu » ardıc kuşu » yağmurdan kacarken doluya tutu » buyuk mevlit ayı » golet » olan kimse » işgunu » ciğnemlik » cıkar yol » geriye yurutmek » oğle uykusu » elekci » tok gozluluk »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.