tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıntıcağanozu » cıban » umit serpmek » el elden ustundur taa arşa ka » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » calımına gelmek veya getirmek » kılıc balığı » cıkış » ondalıkcı » teşekkul » ic guveylik » direksiyona gecmek » ciklet » calkantı » alt cene » yarayan cevresi oluklu kucuk » gozu acıklık » uzunluğu » heyheyler gecirmek » kosemenlik etmek » allah rızasıicin » duzen » esas vaziyete gecmek » cigan » cizgi » zararına kazanc sağlamak » ic kulak » suzgu » icat cıkarmak » karanlık basmak veya cokmek » gorevli kuruluş » boksor » kopya cekmek veya yapmak » frenklik » zeytin guvesi » dağda buyumuş » bicki yurdu » gazolcer » cekic atma » begdili » nemolcer » ay donumu » lek » tatil koyu » carpmak » mumas » maoculuk » tampon bolge » gure » belâya catmak girmek veya uğra »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.