tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şovalye yuzuğu » koşe tutmak » olum olum de hırlamaya ne bor » muzmin » vitellus » im » ormek » ağırlık basmak veya cokmek » anas acuta » orgutcu » cizginme » ozonur » cozundurme » kışdonencesi » partoner » goz » puskurtme makinesi » mutculuk » kenarlık » gomulmek » boşluk » tufek catmak » elcilik etmek veya yapmak » cuha ciceği » olcek » it ite buyurur it de kuyruğun » edat tumleci » allah » mucahit » ekmeğini cıkarmak » cığır » mubayenet » hurriyetperver » kavunici ile pembe arasıbir re » icine sinmek veya sinmemek » yedi iklim dort bucak » ustun » allah mubarek etsin » hakka erenler » şohret bulmak veya kazanmak » yuk gemisi » verilen unvan » dubel » gozunden kacmak » ses cıkmamak » ki » dumen bedeni » el sozluğu » dağgolu » gecinmek »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.