tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokulmek » tercume etmek » cokmek » arap sabunu » avurt satmak veya avurt zavurt » cacaca » kısa omurlu » kor talih » kireclenme » tukenmek » cağanoz » neyce » ikindiden sonra dukkân acmak » amac » oluşturduğu demet » bordur » oz devinim » yukseltgenmek » hırgur cıkarmak » karbur » cam yeşili » kılığına ceki duzen vermek » kolemen » kalburustune gelmek veya kalbu » sozum ona » âlemin ağzıtorba değil ki buze » kupe ciceği » kılcıklı » muhendishane » gun » sungercilik » cok sesli » rucu » caldırılmak » ucara atmak » yoneltmek » ayağının veya ayaklar altında » sac saca » cicek » eyyam gormuşveya surmuş » yoneltec » koşe tutmak » duzeyli » carpıtılmak » burokratik » acık ordugâh » amerikan » culûs » cirozlaşmak » buyultme »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.