tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ısıolcumu » başdumenci » c » acıktan kazanmak » kan cıkmak » başgoz etmek » tatlıyerinde bırakmak veya kes » ceker » acem lâlesi » goyunmek » vakıf durumuna getirmek » teseyyup » yuh cekmek » dokunac » boru ciceği » ur » takla bocekleri » portlek » bu turlu » okuz soğuğu » camaşır değiştirmek » tepesine veya başına binmek ve » allah taksiratınıaffetsin » batırmak » zumrut yeşili » c c » uscu » perşembenin gelişi carşambadan » şeşi beşgormek » halebî » cekikce » utuculuk » donem » uz » sevir » kesesine gore » cunup » durum durum » cevre » mahkemelik olmak biri başkasıy » dun » plâstikten arac » cırcıl » cepelleme » duşculuk » yarayan kuru ince yaprak » guzellik kralicesi » muptedi » tekeden sut cıkarmak » ik »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.