tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık artırma » teşekkul » tibetli » durumlemek » dar kacmak » konsultasyon » gerekce » allah rızasıicin » ses vermek veya vermemek » angstrom » dilinin altındaki baklayıcıkar » somuru » ac kalmak » cizgileşme » oncelikle » oksuruk » orgutsuz » omrumun varı » kulek » tam acı » estetikcilik » ici sıkılmak » yedirip icmek » hazırlık gormek » ayva tuyu » mulkî » buyuk tovbe ayı » on teker » saltanatcı » yumurta hucresi » duşukluk » bukuk » gure » muhre » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » teessus » capak » teessuf » kok » yararlanılan bir ağac acacia » cevgen » allah selâmet versin » şobiyet » mukellef » lisansustu » muterakim » yuz yuzden utanır » acma » guneş » camaşırcılık »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.