tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temerrut » lâtince » şupheli » domates salcası » sulun gibi » yontemli » harekete gecirmek » kaşıkcı » musabakaya girmek » tuk » parıltı » şohret kapısıacılmak » bromur » anlamaya yarayan sınama » yonetmenlik » soylevci » calım » eğilimli ortu » surum » burokrat » lak lek » cıtkırıldım » torun torba veya torun tosun s » yurutum » kakınc » kaca patlamak » korleştirme » izlenim uyanmak » olcmek hesaplamak hesap etme » mutercem » as » cekoslovakyalı » cetecilik » mak mek » kap » kotulenmek » hor bakmak veya gormek » urperiş » yonelim » pluralist » duzeltilmek » demir sulfat » vakıf durumuna getirmek » ucretlendirme makinesi » kubik » bicimsel » sutliman » cift dikiş » sonuc niteliğinde başka bir bi » gurultu »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.