tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kendini bilen veya bilir » ceyizleme » yerine gecmek » bufe » icin icin gulmek veya gulumsem » facasınıalmak veya al aşağıetm » munasebeti duşmek » onunde perende atılmamak » muhur basmak » oğutucu » guven mektubu » sezu » umit » torpuleme » ateşi cıkmak veya yukselmek » tıkacsız » gece kulubu » cağanoz » tek acıklık bulunan ocak » yon belirteci » oru » yureksiz » koroğlu » bilincaltı » tavır almak veya takınmak » ne gune duruyor » batınî » masraf kapısıacmak » tum sayı » rotuş » ağaclandırılma » dallıgullu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ecel geldi cihana başağrısıba » calkalamak » yetkili yargıc » da var ki anlamlarında kullan » sene » sırplık » canınıdişine almak veya takmak » cayırmelikesi » dort ayak » catılı » nuzullu » cıtlama » kotucul » cinicilik » pacavra hastalığı » bordur » calışma belgesi »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.