tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cubuk » pohpohcu » ic » cakar » şuphelenme » dondurac » canıcıkmak » cok yuzlu » gecmek » mal muduru » sozu mu olur » gundondu helianthus annuus » gecirmek » mujde koşturmak » imalâtcı » goturu iş » cıkralık » sozlu film » uzak goruşluluk » ucer » askere cağrılmak » şeref kıt ası » kopuk » ceşnileme » insanlıktan cıkmak » sahaca » goğerti » suruklemek » lâzım gelmek veya olmak » goz bebeği » kalkışa gecmek » boburlenme » gonul hoşluğu » ve katımadde » mumessillik » cekingen davranmak » kocan » gungormuş » duşurtme » calkağı » mubaşir » sıcana donmek » cocuk gibi » cırptırma » elektronik muzik » butikci » hesabınıgormek » kundakcı » cumle » bilincaltı »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.