tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ipcik » cırpıştırmak » ağac arısı » dovdurulmek » ıl » gozunu acmak » karadeniz de gemilerin mi batt » kohneleşmek » başına dunyanın belâsınısarmak » arma ucurmak veya arma budatma » mucerret » tefahur » oportunizm » on goğus » muco » tutsulemek » cırpışmak » bolgecilik » sozum ona » yuz » cılkava » sozunden cıkmamak » kadife ciceği » golge » susleyici » boncukculuk » dalgıc kuşu » goruşturme » cıkarmak » limon kufu » deveyi yardan ucuran bir tutam » sokağa dokulmek » kırlangıc » u u » bicimlerini belirleyen ana oze » kul rengi et sineği » uclemek » hint hurması » masraftan cıkmak » recine yağı » muverrih » ahlâkcı » kazgıc » golgelemek » korku dağlarıbekler veya aşırı » suspansiyon » copur » menu » dorduncu cağ » somurgeleşmek »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.