tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokmek » guneybatı » onem » a e » oğlende » uste cıkmak » dokmek » fıcıbalığı » ciceklik » şukur » dava gormek » nazizm » başıdonmek » kulağıkirişte veya tetikte olm » mufit » kur a » bal ciceği » actırmak » gelişmişcanlı » taşıtcı » cemkirme » kacılmak » yazık gunah » butun » terettup etmek » gun batısı » cırpılmak » kona goce » curuk » ağac minesi » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » goturtmek » ucurmak » sozcuk hazinesi » garnitur » uretimlik » ırz duşmanı » urkutmek » ortmek » catkı » ortme » suslenme » boşluk » icine baygınlıklar cokmek » populerlik » patates koftesi » amac dışı » duş » acıkca » mitral kapakcığı »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.