tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tevazun » vazgecilmek » ozeme » kucuk » boğur » sungerleşme » başısıkılmak veya sıkışmak » kulakcı » duşuncel » done done » ackılı » fena gozle bakmak » bicimini alır hidrojenle oksi » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » nufusunu cıkarmak » fırsat beklemek veya aramak » taraf gozetmek » catlatmak » mihnet cekmek » statu » karalâhana corbası » tumbek » iyilik gormek » yureği kalkmak » turbulâns » eksi uc » hukum vermek » şifreli canta » gok » mutecaviz » tek acıklık bulunan ocak » gerekcelendirmek » namaz ortusu » capak » kısmının sonuna kadar olan uza » al gulum ver gulum » cenileme » cene yormak » kupunu doldurmak » canak ağızlı » kaynac taşı » kepce » uslamlama » ucaksavar » şohreti dunyayıtutmak » sulfur » dovulgenlik » secmek » belediye cavuşu » cılgın »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.