tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parca » cizgisel » bir kıyamettir gitmek veya kop » elinde bulunmak veya olmak » gecirmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » goz bebeği » kedi ciğere bakar gibi bakmak » yuf borusu calmak » capak » imbikten cekmek » ahcılık » bitli veya kurtlu baklanın da » bolşevizm » culcu » pekiştirmeli ozne » muneccim » bukulmek » gozune hicbir şey gorunmemek » pirogravur » cebrî yuruyuş » nazikce » tagayyur etmek » bir elin sesi cıkmaz » orumcek sarmak » tekduzeleşmek » bir karıyla bir koca dırdır e » hucum » zuluflu » secim cevresi » yuz » gumuşlenmek » eğmec » ak gozlu » mufit » cekim ekleri » duşgormek » cucukleşmek » orgutlendirme » muzayaka » pecelenmek » aşcılık » kulup » kuplu » bir kararda bir allah » murekkep yalamış » sevincsiz » gulle atma » kurkas » gocurulme »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.