tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acış » acık hece » uscavuş » puriten » havadan sudan konuşmak » ağacdelen » yuzuğu geriye cevirmek » kor hat » duşut » duz duvara tırmanmak » işini gormek » buyuk soz soylemek » opulme » gosteriş » yonetilmek » citmik » ciftehane » turlu » kulkedisi » gonul birliği » taahhutlu » oncel » kudumzen » şovalyelik » tumel onerme » arkasınıbirine vermek » konseptualizm » duğuncubaşı » cir » olum allah ın emri » carşılı » subye » cenen tutulsun » hancer ciceği » yol cizmek » sunme » karga duleği » koşeye atılmak » cepellenme » unsuzunu gosterir » tukenmez » yureği delik » moto » mutecaviz » yuce divan » cukurlatmak » suveyda » telâşe muduru » cabuk kolay heyecanlanan kims » tuccar »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.