tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kovuşturma acmak » kanınıicine akıtmak » calıgibi » cıkmak » basit cumle » unlenmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » il » ses seda cıkmamak » kırk veya bin dereden su getir » boyle gelmişboyle gider » uzgoren » rotarlı » krepdoşin » muhendishane » leninizm » gorup goreceği rahmet bu » duşuncesizlik » goz kulak olmak » kahkahayıbasmak koparmak veya » flort etmek veya yapmak » gozu acılmak » briketcilik » cokuntu » teknokratcılık » illuzyonizm » cizmeleri cekmek » ahlâkca » icine kurt duşmek » bruxelles lâhanası » cekmek » kosem » oykulemek » tesanut » boşluk » dirlik duzenlik » parcacılık » tureme » yer gecidi » atladıgecti genc osman » mavimtırak esmer renkte bir el » cekimsiz » dokuntu » turkulemek » yeterlik onergesi » yuzlenme » cağıra cağıra » boğaz icinde kavga var » caldırma » uzgun balığı »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.