tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yarış in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karaburcak » soru cumlesi » kararmışve sertleşmişinsan der » kılıccı » bicimsel » oncu » oğurtu » buyukayı » bir değer karşılığında birinin » centilmek » gozune uyku girmemek » dokuntu » tamir etmek » celik macunu » gumruksuz » bayağıkacmak » yanlışkapıcalmak » cilemek » cağcıllaşma » somurgeleştirmek » doğaustuculuk » ayağına veya ayaklarına kapanm » bandrollu » gostermelik » mec » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » tekduze » tukurmek » alıcıcıkmak » beyninde şimşekler cakmak » calısupurgesi » ulûfe vermek veya dağıtmak » başgostermek » ustune » uc birlik kuralı » cekici » kocma » cizgilik » cırakma » kohnemek » sutsuzluk » ayırac » kacırmak » rektorluk » kotuleşmek » ince eleyip veya eğirip sık do » unsuzunu gosterir » jon » gıyabî hukum » granulit »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.