tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elektronik calgılar » parantez acmak » ketcap » duzenleyen ve genel olarak ilg » cubuk » bugun yarın » feneri nerede sondurdun » şomiz » yaylar uzerinde hareket etmek » tecerrut etmek » ev acmak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » onemseniş » hatırlatmak » kor kuyu » acık police » hamallığınıetmek veya yapmak » tazallum » yuruk » ust » golge tiyatrosu » kultur bitkileri » opucuk gondermek veya yollamak » cekiştiricilik » hukum » ilham etmek veya vermek » karaimce » ici vık vık fık fık veya pır p » ayran gonullu » dağa cıkmak » cingene kavgası » işci » amaclı » bangladeşli » sırtustu » şofor mahalli » yayla ciceği » goz onune almak » yunlu » kok bilgisi » gulucuk » al el » kur a cekmek » curuyuş » hukum yemek » muhre » gonderi » gibi cok yonlu hizmetleri en a » ne hikmetse hikmettir » dikec »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.