tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzune kan gelmek » gucuk » yenilir veya yenir yutulur şey » koturumleşme » kavunici » suje » koc katımıfırtınası » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » ağaclanma » doşenmek » aracılığıyla duymak değmek e » canına tak demek veya etmek » cığıltı » başa gelen cekilir » yağışgostergesi » ağaclık » carşaf kadar » alman usulu » muteselli olmak » kacılmak » ruştiye » gun meselesi » orfî » kentcilik » ağzınıhavaya veya poyraza acma » aryanizm » cıkarım » surmek » cizgi » mac yapmak » cemrenme » suriyeli » goyunmek » kacmak » meyan koku » guneşin alnında veya guneşin a » şirretce » caldırma » duğuncu » secme suresi » gecinme » ezip buzmek » barışcı » sonmek » ciğciğyemek » duz baskı » yeni cağ » cizgi » gonul cekmek » sıcakca »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.