tdk sözlük TDK Sözlük

 

yarış in eş anlamlısı

yarış in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yarış in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yarış in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yarış in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
malın gozu » pala surtmek » patırtıya pabuc bırakmamak » dalga gecmek » icinden yanmak » dadacı » ruyalarına girmek » formulleşmek » elden cıkmak » catma » yazı tebliğ tebligat » puskurtmek » kedigozu » urkekleşme » veya rejimi değiştirecek bicim » sapcık » oğrenci yurdu » ut acıcı » gecilme » tutsulenmek » icraata gecmek » gecen » urdunlu » od » tac giyme toreni » dunur gezmek » cakar » kupe ciceği » duşundurmek » bir ben bir de allah bilir » muz » allah ın binasınıyıkmak » icini cekmek ic cekmek veya ic » iki kulak bir dil icin » cam goz » kırıp gecirmek » yuzu acılmak » yaşuzum » opucuk kondurmak » karanlıkta goz kırpmak » başkomak koymak » tuneme » bir ağac » sarkaclamak » yayılmasınıonlemek icin kullan » tepegoz » armut pişağzıma duş » soz anlayan beri gelsin » saklamak inkâr etmek » nefsini korletmek »

yarış_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yarış_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yarış_in_eş_anlamlısı nedir ve yarış_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.