tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icin » ucmak » cakıştırmak » secmeci » sacına sakalına kar yağmak » allah kazadan belâdan saklasın » gollenme » gucuk » bir dirhem et bin ayıp orter » yapılmışiplik » ceyrek finalist » uscu » cifte » ulfet etmek » bolumunden her biri sezon » cıplak » acığa vurmak » ceki duzen vermek » sublimleştirme » derc » vurdukca tozumak » otmek » cobanın gonlu olursa tekeden y » gulutcu » yuzeysel » delgec » hoykurmek » pusursuz » puskurmek » oğmek » kadidi cıkmak » duşeş » murşit » sel » puskurme » birinin canına ot tıkmak tıkam » kacakcılık » hafta sekiz gun dokuz » bir daha yuzune bakmamak » tur » cağrışım » coğulcu » oy vermek veya oyunu kullanmak » duz » bektaşî uzumu » ustunc » hortumlu bocekler » ayağına veya bacağına gecirmek » tefahur » cemberleme »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.