tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bin yaşa » cul caput » kampcı » catı » grejuva » korleniş » sal » kedigozu » durdurmak » mudahale » cumbuşyapmak » hapishane kackını » seyreyle gumburtuyu » koyuvermek » su gecirmez kumaştan yapılmışt » boluşmek » kılıccı » acmak » onluk » sumerolog » carşaflanmak » yuzeyinin her noktasına basınc » kirec » kacılma » icine kurt duşmek » evlâduıyal » gonul avlamak » ilâc » duzenlenmek » ustune yuklenmek » edinmek hissetmek » sumuklu bocek » manzarasıolan » kibrit cakmak » ıcı ici ucu ucu » taşcıl » gun tutulması » buzulup oturmak kalmak » cıkın » takayyut » tesadufen » kızıgonlune bırakırsan ya davu » başına işacmak » yun » bolme » eliyle koymuşgibi bulmak » cengi kolu » goz yummak » kullenmek » catışılmak »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.