tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karikaturculuk » yon » cubuk makarna » kırılıp bukulmek » catallaştırma » yuzmek » kopeksiz » ustune yurumek » yel ufurdu sel veya su goturd » aktorluk » uleştirimli » gostermek » ticanî » cec » koşe yazarı » işguderlik » cingene cergesinde musandıra n » macun kureği » lektor » gulu seven dikenine katlanır » turkistanlı » terettup etmek » bitumlu » İzmir koftesi » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » ustcavuşluk » imdatcı » ice bakış » mağazasıolan veya mağaza işlet » cakı » sıcanımsılar » brahman » as » durt » duzluk » ortodoksluk » kucuklu buyuklu » ağızlıkcı » el bebek gul bebek » gun gibi acık » borcunu kapatmak veya borctan » hukum » sempervirens » enstrumantalizm » koyuvermek » mustamel » mufekkire » savaşacmak veya ilân etmek » culcu » babacko »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.