tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acık maaşı » dokturmek » ağzına tukurmek » olculen » nusayrî » yalova misketi » kat iyet » muhabbet ciceğigiller » guneş » hem kacar hem davul calar » bir olcude » bir atımlık barutu olmak veya » ağız acmak » acığa alma » İzinli olma durumu » fit vermek veya fit sokmak » alıp satmaz gorunmek » catanacı » işe yaramak veya yaramamak » nc » kırlangıc » buyuleme » alay gecmek » ıtır ciceği » ruşvet yemek » ut » ciceksimek » beleşcilik » karanlık basmak veya cokmek » pirinci cok su kaldırmamak vey » dovizzede » teşkilâtıesasiye kanunu » ucurum » duşukluk » docent » cepel » tevarus » suruyu guden kurdu gorur » sapcık » cıkmak » sofra veya sofrayı kaldırmak v » elinde bulunduran kimse » sac boreği » duzeni feodalite » cozuluş » iktisat etmek veya yapmak » yıldız kumesi » cıkmak » resmiyete dokmek » yuksuk kına »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.