tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ikili unlu » sutannelik » olağanustu » kamcılatma » yer yer kazıyarak alttaki renk » ekmek elden su golden » kullî » mehmetcik » ruşvet yemek » elden kacırmak » cemaat ne kadar cok olsa veya » komunizm » tu » cangırdama » kadukluk » cıkıntı » cıkarmak » bugune bugun » nicin » kotuleyici » kurevî » karidesci » unik » ne cıkar » mueccel » calvinci » icindeki en kucuk birlik » ar damarıcatlamış » pluton » işci » olmayan bağımsız hur » uzgunluk » bana dokunmayan veya beni sokm » pısırıkca » in misin cin misin » purtelâş » gunu dolmak » dayanc » cekik » sifonu cekmek veya sifon cekil » sıralıcumle » yuze cıkmak » tezhipci » goz ucu » projektor » rumence » kalpakcılık » icindeki en kucuk birlik » sedefci » amaclama »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.