tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kırmızıgomlek » uste cıkmak » gecer » dokme demirden yapılmış uclar » acemi caylak » kadukluk » catılı » kriz yoneticisi » hedonizm » kirec taşı » zayice » doldurdukları rengi beyazdan » pestilini cıkarmak » muteneffir » fince » yuruyuşe gecmek » umit » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » her ne ise veya her neyse » at var meydan yok » cıkılatma » ustelik » tırmanıcıbir bitki piper nigru » ince » cipo » eğic » tuketmek » catıklık » farisî » gul ustune gul koklamamak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » sondurulmesine yardım eden kim » muddetsiz » cıkıntılarıolan organ » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » koşe bucak kacmak » cepheden hucuma gecmek » yuzsuz » allah yarattıdememek » borcsuz harcsız » ayakustu » biyokatalizor » senyorluk » gercekustu » eline cabuk » cizimci » odunsuz » kuvet » sakın ha » hafifletici sebep bi »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.