tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kazan biri kepce » canaksı » kurk » ışıkcılık » ıssızlık cokmek » olu » arapsacı » cerviş » kolelik duzeni » yapılan resim ve bezeme işi » ucan kefal » omur surmek » cerge oba otağ » kulusturluk » orgen » goturmek » uzerine koymak » dilini eşek arısısoksun » doktor doktor dolaşmak veya ge » yalcınlaşmak » yuruk aksak » ilâclı » aristotelesci » hıckırtma » ostaki » guluşmek » ağız acmamak » tecrube tahtasına donmek veya » ici kalkmak veya kabarmak » susleme sanatları » xviii yuzyıl sonunda başlayan » beşeriyetci » soz almak » guvenlik vanası » cağrışım yapmak » huzurunu kacırmak » kalabalıkca » aptal yerine koymak veya koyul » soz ruşveti » mutalâa etmek » geyik bocekleri » kazancsız » gorgusuz » kamu yonetimi » yuzuk oyunu » yarım gun » ici kalkmak veya kabarmak » mubayenet » kerem gibi sevmek veya yanmak » ici icini yemek »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.