tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pm » karamusal veya karamursel sepe » fıstıkcı » gokturkce » catlak » cizginme » faullu » rektorluk » sozunu veya sozunuzu balla kes » olum orucu » soylemesi ayıp » tu » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » sukse » goğusleme » muderris » gozetleyiş » ozenip bezenmek » yuklenilmek » ustunden başından akmak » carliston marka kereste » gozunun capağınısilmeden » para ile değil sıra ile » paşa cayı » tumamirallik » kutletmek » catladın mı » peşine duşmek veya gitmek » cocuk işi » munkesir » yuzune bir daha bakmamak » gerceklik » el sozluğu » kucuk bitkilere verilen ortak » guzel duyuculuk » mitral hucreler » başak » geri cekilmek » yakacak » dokme » kalanlıbolme » ici yanmak » kraca » cizgi roman » duzeltici jimnastik » sozlendirmek » mubalâğacılık » muzeci » acıciğdem » şarjor »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.