tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alıcıyonetmeni » uc parmaklı » cıkartılmak » torensel » cıvmak » cıkarılmak » meram anlatmak veya meramınıan » kadayıfcılık » dokmek » tırnaklarınısokmek » kokorec » duzenek » altayistik » soya cekmek » kurk » kacıntı » buğday başak verince orak paha » gecer akce » balcık » tesalup » l demiri » hukme varmak » duvenci » derdine duşmek » emekliye ayrılmak veya cıkmak » ustunluk kompleksi » benlik catışması » gozlemecilik » d d » catılmışkirişsistemi » acık vermek » direktorluk » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » donen kenarıcepecevre oluklu » işkembe corbası » fin ugor » koruyucu unsuz » cap » icermek » onlem » bakla ciceği » iki cifte » kureleme » kok salmak » sprituel » nar ciceği » yabancılık cekmek » carmık » tek cekirdekliler » dili pabuc kadar »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.