tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ıncı inci » gorevsel dil bilimi » asıl nusha » yukleme hâli » kendini gostermek » soz gosterisi » coban » gok adası » tahta goğus » rotuşlu » askıya cıkarmak veya cıkarılma » dalgunduz » cıldırma » suruklenmek » lâtin cicekleri » soz goturmez » gun yeli » ustume iyilik sağlık ustune u » maddelerin genel adı » yaprak tutun » kepce » esmer kufler » kucuk dağlarıben yarattım deme » koklenme » yarıgocebelik » gozunu hırs burumek » kulhanbeylik » tellâl cağırtmak » durulmek » mulâyim » kesenin ağzınıacmak » kulunu savurmak » sureğen » takla bocekleri » kotu adam » kulkedisi » plâtonizm » guvercinler » yureğini ateşalmak » cakışık » yayılmasınısağlayan cihaz » donmek » cağacmak » okuz gibi bakmak » capak » amerika elması » soğe » tulbent » gokcek » ellerin dert gormesin »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.