tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goğem » salkım kupe » tac » huzunlendirme » acmak » bakar kor » şuphesiz » zumre edebiyatı » secmesiz yemek » iyilikci » aristoculuk » mustahzarat » cerceveleme » hamaratca » pece » inatcılık » taşkıran ciceği » burnu buyuk » gecmesi » oyuncakcılık » yetenek ve genel gidişdurumlar » yurumek » bitki organizmaları » kusursuz » karanlık basmak veya cokmek » yuf ervahına veya ervahına yuf » isim cumlesi » yangın cıkarmak icin kundak ko » surgun » acık » sıcan deliği bin akce » dalgalıakım ureteci » ozgur » tekâsuf etmek » zuğurtluk » musellesat » para cantası » kuskutuk » gocebeleşme » cavelâ » sovdurme » lâğım su yolu vb nin gereken » produktor » zumrutlenme » tesadufen » corbacı » odenek » dinden imandan cıkmak » hora gecmek » temulentum »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.