tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cehre zuğurdu » kutle » gullâbi » aristotelescilik » gorevden alınmak » yureği hop etmek veya hoplamak » sırasına getirmek veya sırasın » patlayıcıunsuz » ici hop etmek » oksurtme » cilli » davranış misal » ic hat » gozu gitmek » mutehakkim » birleşikgillerden kok sapları » ters veya sol tarafından kalkm » iciliş » koşeye cekilmek » bisikletci » gecer » yaka bir tarafta paca bir tar » yulumek » tenasupsuz » abliyi kacırmak veya bırakmak » dunya yuzu gormemek » surucul » onel » orucu » aleyhe donmek » bolut » yonlu doğru » gozlerini bayıltmak » nakliyatcı » hint safranı » kacınılmaz olan şey » iceri girmek » onlemek » mubadele » kuşsutu » piyasaya duşmek » turdeş » duşunme » caprazlaşmak » mısır tavuğu » tel cekmek » ırkcı » doş » ledun » leninist »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.