tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunluk guneşlik » salon ciceği » daloğle » acılıp sacılmak » işguc sahibi » kararmışve sertleşmişinsan der » gomlek eskitmek » cihanşumul » suc aleti » beberuhi » guzel » akca armudu » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » icine kapanmak veya icine ceki » tayyor » yolcu taşımakta kullanılan mot » kırık dolu » amac gutmek » gorumluk » dernekci » cicekci esnafı » gelip gecmek » gozu veya gozleri ustunde kalm » seruvencilik » cekmek » gozunu yummak » vezir vuzera » ot » turkiye turkcesi » hurufîlik » bahce » kulunk » cift kapı » donum » p » ıska gecmek » burokratik » duşut » trompetci » goze diken olmak » catlama » guzlek » mayıs boceği » hatırlatmak » plânor » iz ansızca » kalmak » doğma buyume » gonul dilencisi » gostermek »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.