tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sukût hakkı » kapalıbolge » ortu » kopuk gibi » sın sin sun sun » calyaka » taahhut etmek » tevessu etmek » guluk » lenguistik » yuze gulucu » duet » n » hatıra veya hatır ve hayale ge » anıtkabir » kulleme » kuşsutunden başka her şey var » kapkaccı belli etmeden para v » carıklık » catal » carpma » menengic » muktesebat » pacasız » gocmek » veresiye karşıtı » tunclaştırma » sonukluk » koklendirmek » cekek » bir don bir gomlek » yumru kok » koşe penceresi » kılıclama » araştırılabilen olculebilen » uzum hoşafı » ac doyurmak » kapıacmak » bolumlerine konulan ağırlık » protokolcu » sırpca » yolu acmak » sureğen » korcesine » terekkup etmek » cağdaşlaştırmak » acmak » ikiz unlu » ilkoğrenim » kâğıt yapraklarından her biri »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.