tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ulke coğrafyası » kursu hocası » klorurleştirme » iki buklum » kaynana olma durumu » bicim almak » dili varmak veya varmamak » sumsukleşmek » a ya getirmek » tokac » palyaco » cıvlama » tahavvul » topcu » tarih oncesi » cıpıldak » pekliği » col » yağmurdan kacarken doluya tutu » divanıhumayun » lehce bilimi » sesi ayyuka cıkmak » dudağınıbukmek » borc yapmak » sutleğengiller » ağac oyma » tek tuk » ademimerkeziyetcilik » okul cocuğu » sul » man men » soz sozu acmak » bufeci » recelci » gozleri yollarda kalmak » unlemek » acmak » kuskut » iskele kelepcesi » cok uluslu » guvensizlik » dalga gecmek » dârıfulful » fransız » gobel » ikinci plâna duşmek » duşurmek » torpuleme » cırpma » celişmek »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.