tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icitme » soz » ozlemek » katlanır taşınır cerceveli pe » enstitu » gunu gunune uymaz » sudan gecirmek » bulbulun cektiği dili belâsı » hışırıcıkmak » icini ezmek » gudum » luzucet » ic » cullanmak » vergi kacağı » kopukleniş » cekilme » keloğlan » kesmeden ustten gecmesini sağl » amaclı » kusur » gormez » kucuk » cozulum » karın catlağı » duşurmek » ayağınıveya ayaklarını altına » sepet havasıcalmak » kulplu kap » orfî » cepci » allah eksik etmesin » capkınlaşmak » biri » cay fincanı » turkleştirme » pranga kacağı » cokuntu hendeği » hicap duymak veya etmek » jenerator » icat cıkarmak » cıkacak » ateşduştuğu yeri yakar » acıkgozluk » lâf cıkmak » goruşmek » yaradana sığınıp bir işyapmak » cabası savaşım » gostermek » kurklu »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.