tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğlen » notrleştirmek » harf cevirisi » cukur » kotu yola duşmek » cenesiz » inhisara almak veya inhisarına » batakcı » ayağıile veya kendi ayağıile g » mektep kacağı » puruzlenmek » sırca koşkte oturan komşusuna » unsuzunu gosterir » c » şovalye » ozsel » goze batmak » acınım » gok delinmek » cehennemin bucağıveya dibi » bukluk » duğun yahnisi » aclıktan imanıgevremek » corbacı » sublimleştirmek » keci sakal » mongolistik » camaşırcılık » iciş » uvertur yapmak » elekten gecirmek » ozlem » habeşî » mef ul » duzeysiz » eksik cıkmak » ozletme » gullâbi » vakıf durumuna getirmek » pestile cevirmek » cıkmak » oznelcilik » lisanımunasip » duzenek » yuz kızartıcısuc » celik parca » cucu » kosteksiz » gobek adı » sene »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.