tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlu » tuylu » İki veya daha cok maddeyi birb » carpıklaşma » olumu goze almak » techiz » talihine kusmek » kuf kokusu » koşe tutmak » ust dudak » duzlem geometri » gercekcilik » isimden tureme isim » uşutme » mor otesi » macar salamı » hukumdarlık » bulaşıkcılık » bağlayıcıunlu » fırca » gondermek » calkatma » icecek » korkusuz iyi dovuşen kendine » kulucka olmak » kayıkcıkavgası » aclık » şeref uyesi » usteğmenlik » fikstur » ıslıklıunsuz » brut » ad cumlesi » tek cekirdekliler » uzengi » amacsız » ar yılıdeğil kâr yılı » aşinalık gostermek » lutfeylemek » percin tabancası » cenesini tutmak » elinden kan cıkmak » şovalye » paralel iki yuzeyin sınırladığ » sunger » kurt kocayınca cakallara kopek » yuksek perdeden » kullanılır » etmek icin uzerlerine konulan » turlu şeylerden yaptıklarıve t »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.