tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamı

yasa nın eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudurluk » devletlerin uyrukları » tatlısoz » yuzu yumuşak » gozlemci » civi » allah veya allahım » gok gurlemesi » hatırlatmak » cetinleşmek » kopcasız » acmak » gurultu patırtı » huccet » duzenleyici » gozunde şimşek cakmak » cobansuzgeci » mulk » odenmez » tumu cemiyet » duden » hor gormek » ucgen » surnaturalizm » goz ucuyla bakmak » panislâmcılık » kacak » comak » soz varlığı » muteakip » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » yurek vermek » ceşitleme » dev kopek balığıgiller » cehennem kutuğu » horguc » cukurluk » kutur kutur » buyuk hanım » buyuk mağaza » oz » cabalamak » kalıpcı » acık mavi » kamcıkuyruk » şofor ağzı » oruk » kıcustu » ağac kurdu » kumelenmek »

yasa_nın_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamı nedir ve yasa_nın_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.