tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alâka cekmek toplamak veya uya » bekci kalmak » cabukluk » diktator » kimse » kına yakmak koymak surmek vu » suluk » bıckın » yeri var » cabalama » kıl kecisi » vucuda vermek aşıyapmak » soz getirmek » oltu taşı » cağcıllaşma » buzme » gul yağı » tanzimatcı » hiclik » kısmeti ayağına kadar gelmek » carşaf » cıktı » gosterici » futur » ev ev dolaşmak veya gezmek » nukte » yerden yere calmak » cepellenmek » urolog » akşam yıldızı » başmudurluk » camura yatmak » celtek » mani duzmek veya yakmak » perhiz yapmak veya etmek » kırgız » yapay dolleme » cayır mantarı » dayayıp doşemek » arapca » mutalâa » harput koftesi » ucten dokuza » kapılar yuzune uzerine ustune » kotu soylemek » efradınıcami ağyarınımani » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » oğurtu gelmek » doşeme » rıza gostermek »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.