tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
obur dunya » bilinc » maya veya meye gorsun ve » uzak doğu » cıkarmak » curukluk » bocu » anadan yeni doğmuşa donmek vey » santim kacırmamak » muderris » ağzınıveya cenesini tutmak » davranmak saygıgostermek soz » uste vurmak » icli » duşurmek » taban tepmek veya patlatmak » olumsuz tumce » cakım » catal » gozunu bir şeye dikmek » hat bekcisi » birleştirerek bir varlığıyenid » cemrenmek » cerezlenmek » oldubittiye veya olupbittiye g » hortumlu bocekler » maket bıcağı » muteessir » traktor » ayağına duşmek » diği eli beri inceye kadar » gommek » değer duşurme » sunnet etmek veya yapmak » gonul meselesi » kacınılmaz » kapıacmak » eksi uc » element kısaltmasıau » mes udane » cakar » cimlemek » yedi kat yerin dibine gecmek » rolânti » suzgun goz » surtuşturmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » dokmek » sun î » bunye »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.