tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
madde ağı sem » bir şeyler bir şeyler » kotuye kullanmak » ornek » kurekci » soğuk calmak » gonul borcu » sultan ahmet te dilenip ayasof » hotanto » tavşan yetiştiriciliği » ureyiş » girintisiz cıkıntısız » cift capraz denir » eğri bakmak veya eğri gozle ba » uclu » yuzuk » ceneye kuvvet » istizan etmek veya eylemek » pence atmak » oze » film cekmek » fark gozetmek » gecimsizleşmek » kosteklemek » onlemek » yaya gecidi » yuzu sıcak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tokaclamak » sovgucu » dort yol » goz almak » eli boğrunde veya koynunda kal » kutleme » tumor » cakı » oruclu » koltukculuk » istatistikci » borclandırma » sonuc oyuncusu » goreneksizlik » olum » govdesel » bakılmadan secilen şey » palyaco » granulin » bize de mi lolo » bula bula bunu onu bir şeyi » alcak gonullu »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.