tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurbuzleşme » cağırmak » yumuşakca » catak » puskuruk taş » yer yarılıp icine girmek veya » iki yuzlu » saptan oluşan ekin bicme aracı » tasa cekmek » kanun hukmunde kararname » gumuşservi » musaade etmek veya buyurmak » eyer kapatmak veya kapamak » yurumek » mucehhez » hıckırtmak » sarıcıyan » kem gozle bakmak » yuzuk parmağı » tavşan yetiştiriciliği » başcavuşluk » adaptor » doğunme » gul gibi gecinmek veya yaşamak » tadıgitmek veya kacmak » celik yelek » allah herkesin gonlune gore ve » ilgecli tumlec » balkopuğu » olu acı » soz etmek » yuğruk » kola cıkmak » insanustu » kara kullukcu » tumamirallik » cevreleme » kendini kapıp koyuvermek » balkanlılık » duşundurmelik » cimlenme » carpıtmak » cin gulu » kur an » ozerkleştirme » ruşvet vermek » şumul » curutme » catallı » buyukluk taslamak »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.