tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ural dilleri » sıkca » kursu şeyhi » şebekci » nusha » hunerli » yuz yuzden utanır » dişcıkarmak » yureğinin başısızlamak » pecelenme » kacamak » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » supruntu » inmek » ilâhiyatcı » celimsiz » kulucka » duzeyli » it » surtup durmak » mangalda kul bırakmamak » kulunc kırmak » tekeline veya tekellerine alma » gonlune gore » aklınıbir şeyle bozmak » kafasıorumcekli » cepecevre » dilli duduk » catırdamak » bir turlu » sovuntu » gol kestanesi » sucukcu » produktor » civi sokmak veya surmek » kut » gocuk » modul » eğitim enstitusu » tavuk kumesi » muvezzi » iclenme » cobancantası » dilinde tuy bitmek » ne bicim » cikolatalı » mineral » cık » otmek » murtekip »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.