tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ve katımadde » paca » cicer arietinum » burunme » yuzde yuz » dermanıkesilmek veya dermandan » gonulsuzce » hızolcer » goz kamaştırmak » aktorluk » kalkışa gecmek » fakir duşmek » copten celebi » başcı » gumburdetmek » mubalâğalı » ucurmak » lok » tat kazanmak veya tadıgelmek » mutevekkil » ferc » civit otu » deli raziye gibi » amcamla dayım hepsinden aldım » husun » oda muziği » ilmuhaber » odunlu » emlâkci » mustekreh » tuketici » umtırak » cok » rolântiye almak » mahalle capkını » bulunmalarınısağlamak amacıyla » sırtında veya arkasında yumurt » kısmeti cıkmak » cıkarmak » dort bucak » başbaşa veya kafa kafaya verme » coğaltmak » sacak kok » gozu kara » uretmek zihnî yetiler oluştur » ozbekce » eğitim arac ve gereclerinden d » ic hat » bulunduğu yer basamak » kuskus corbası »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.