tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yalıngoz » yabanî gul » guzelhatun ciceği » dondurac » mutevehhim » sublime » suslemek » işsiz gucsuz » alın damarıcatlamak » buyukluk gostermek » gozu ac » yon zarfı » kurallara ve yontemlere gore k » olcut » bukuk » mukâfat almak » petrolun bir cinsi olan yanıcı » acık zaman » suru » hazarca » yer bakır gok demir » cancı » komputer » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » yuzu ak » oru » fitne fesat cıkarmak » cekmek » soz getirmek » moğol » mutlakcı » adımlarınıacmak » mubayenet » ayakuzeri » erik receli » oz » oc almak veya ocunu almak » munasebetiyle » duvar cekmek » pusur » absurt tiyatro » acık bono » remil atmak veya dokmek » gun tutulması » ari » ısparmaca » dernekci » uyku basmak veya bastırmak » cıkra » pic olmak »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.