tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cehennemin bucağıveya dibi » osmanî » uclu » epikurculuk » cinko » gun yapmak » surtunuş » produktorluk » pacasıduşuk » orgutleyiş » gesneriana » kuşku beslemek veya kuşku duym » suyu ısınmak veya kaynamak » ya rabbi » arap » ahlâkcılık » camurluk » burnunu sıksan canıcıkacak » element kısaltmasıal » siyanur » ağzınıopeyim veya seveyim » catışık » mukemmel » an anesiz » ım » hodukluk etmek » surtuk » yuz akı » dortgen » gozu gormemek » celik kalemi » kapsul » gercek dışılık » muşir » ciğlik » anasınısat veya satayım » da var ki anlamlarında kullan » konstruktivizm » gecinmek » imtizac » cop » yuksekten konuşmak » cıkılamak » kafasınıtaştan taşa carpmak » buyruklarının İbranî felsefes » donuşme » mutevellit » kecisedefi » bitkisi gossypium » cokek »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.