tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ses cıkmamak » coğumsama » oluşmuşmotorlu arac » kahrıcekilir » kargılık » dovdurulmek » ackılanma » gonlu kaymak » ağac cileği » şomiz » trafikci » hangi ruzgâr attı » sonuk » zulfaruz » capraşıklık » aynıtelden calmak » al takke ver kulâh » mahagoni » ust insan » goğus » partizan olma durumu veya part » gece işciliği » catışık » yuklem birliği » yengec » gozleri fıldır fıldır etmek » centik » ordovr » cardaksız » kucuk capta » kucukucu » surfile makinesi » muhlik » burgac » calıcırpı » araplaştırma » urperme » carptırış » calgısız » başınıgozunu yarmak » yukluce » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » celişik » nişanıatmak veya bozmak » parmakla gosterilmek » duzenleme işleri » odemeli » kazanclı » cepellilik » her tur gosteri yapmaya uygun »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.