tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celik kasa » camurlama » golge duşurmek » gecmek » olumsuzluk » ığrıp cevirmek » buyukluk taslamak » otcul » turkuculuk » etut » duven surmek veya dovmek » allah tan umut kesilmez » carşafsızlık » guzelleme » dayalıtahta kalas » ulûhiyet » ar » yatay geciş » fikstur » zumrut gibi » masraftan cıkmak » ana avrat duz veya dumduz gitm » cop atlamaz » taşcılık » kat îleşme » ehlihibre ehlivukuf eksper » nişangec » yukseltilmek » cermik » hızolcer » avuc dolusu » duşe kalka » teneffus » cağırılma » tel in mitingi » iyi gozle bakmamak » allah bir dediğinden başka soz » zeytinyağı sirke dokulerek ya » aslıcıkmak » meyve bahcesi » pozitif bilimler » kırılıp bukulmek » calma » boncukcu » yuz kızartıcısuc » ozel yaşam » gozu bağlı » yakutca » yuzunuze guller » yeşille lâcivert arasırenk el »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.