tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guc belâ » sevinmek sev in sevdirmek se » terakum etmek » goz alıcı » ortme » dili donmemek veya donmek » cir » ciziktirmek » taraca » carşı » kat î » juglans regia » defter acmak » koc yumurtası » doner sermaye » yusufcuk » malın gozu » ozerkleşme » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » carşaflanma » gece bekcisi » gumuşcu » ahzuita » uzum uzume baka baka kararır » makta mekte » guc beğenir » uzerine almak » dârıfulful » muşteri » burgu » cokuş » turk kupası » kendi duşen ağlamaz » kendi havasında gitmek veya ha » deli saraylıgibi » gerekce » hakas » kaşlıgozlu » duzen vermek duzene koymak vey » cokluk » tarakcı » guc » guzelleme » gerekcelendirme » bicicilik » dağlara duşmek » gozu gibi sevmek » butunu hars ekin » makaralarıkoyuvermek zapt edem » cantadan yetişmek »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.