tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ispenciyari » bektaşî uzumu » kılıc balığıgiller » sacılma » kokenli » soyleşi » urfa kebabı » burumek » bahce domatesi » ceper » doş » ictensiz » potibor » değirmen taşının altından diri » buyuk başın derdi buyuk olur » mumin » kırlangıc » hoşgorusuz » başkurt » sodyum hiposulfit » canıcana olcmek » yalcınlaşma » alcaklaştırmak » cift atış » kucukle kucuk buyukle buyuk o » yedi iklim dort bucak » basıp gecmek » l » arasında den başka anlamıyl » yenidunya » jubile » bilânco » dışında kalan bir veya birden » acıklayıcı » arap tavşanı » doşek » fondoten » boşluk » sloven » hıckırmak » koyuvermek » formulleştirmek » tecavuz etmek » utu masası » cekiye gelmez » gure » cumhuriyetci » tuk » cirişleme » tavanına cokmek veya yıkılmak »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.