tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok sesli » abdal » onemsiz » dernekci » guzel duyusal » tuylenmek » cer cop » korelmek » cin anasonu » al takke ver kulâh » huveyda » dili ensesinden cekilsin » komurleşme » elinde var » geceli gunduzlu » parcacık » orgutcu » acıklığa kavuşturmak » kokusunu veya koku almak veya » dumen bedeni » ele » ni » girdisi cıktısı » nesne obeği » yumurta kapıya dayanmak veya g » gecmişi olmak » berbat etmek veya eylemek » calvincilik » kurduğu medeniyetleri kendi i » uvertur yapmak » goz nuru » uc uca gelmek » guneşlik » cop kovası » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » şovalyelik » musadif » plutokrasi » cercevelenmek » iciriş » akca armudu » şobiyet » yureğine saplanmak » cimlenmek » kulunu savurmak » kurk » havale » cumhuriyet bayramı » kimse » yuzu yerde »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.