tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sırtustu » carlık » facunalık » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » catlatmak » mustahak » acılama » komutator » ciğneniş » okultizm » cintiyan » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » yenene icilene bakılmamak » kayakcılık » gunleme » gobekli » gecirim » mısır daki sağır sultan bile d » hesaba almamak veya katmamak » olmez oğlu » kunhune varmak » oğul cıkarmak » oğleyin » suntırac » sakalım yok ki sozum dinlensin » mef ul » zırhlıguc » muzik » balıkgozu objektif » yuzluk » ık ik uk uk » yassısolungaclılar » cuce » iliğine işlemek veya gecmek » kopekle yatan pire ile kalkar » meyve ici » murekkeplenme » sacula » arap » duşundurtmek » tranca » suruklenme » sevda cekmek » atın olumu arpadan olsun » tifus » guluşmek » carpıklaştırma » sırt cevirmek cevirmemek » sutluk » yuksek okul »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.