tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzında buyumek » ne gune duruyor » gok » başlangıc tutmak » paydos borusu calmak » kok komuru » boğurtmek » gomlekliler » vermek icin bir araya getirilm » kılıc oyuncusu » orgu » kaduk olmak » cember » kırılıp dokulmek » onlemek » tespit etmek » calgın » beygir gucu » cubuklu » copten celebi » coreklenmek » mumarese » ipliği pazara cıkmak » gozlemleme » u » ortadan kaldırılmasısiyaseti » belirli muayyen » fırcalatmak » ice bakış » gonenc » tecavuzkâr » kısmî secim » cantalı » oz odun » dayanıklıbir orman ağacıquercu » burnunun ucunu gormemek » karantina suresi » şeref uyesi » goturumlu » gitti gider dahi gider » ozensiz » rumlaştırmak » şap gibi donmak veya kalmak » başınıkaşımaya vakti olmamak v » gozunu hırs burumek » isparta halısı » piyango vurmak veya cıkmak » dunurleşmek » renkolcer » hor bakmak veya gormek »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.