tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneşin alnında veya guneşin a » cağrıştırmak » kıskac » amber ciceği » ma me » kullemek » cığralık » an anecilik » omnibus » kabine duşmek » bir onerme sayılır cunku her » kornişci » aza coğa bakmamak » solomlular » umitlenmek » yedek parca » surgu » makinelerin ağırlığına dayanab » kirecsilemek » furu » fucur » guc » kırc » cozulum » uniformalı » dumtek tutmak » calarma » acık secik » gonlu bulanmak » oz dışı » beyaz etmek veya beyaza cekmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » temizlemek veya parlatmak icin » kubist » sungulemek » gore » kusur » toren duzeni » cavdar ekmeği » sosyal statu » cekiş » boya cekmek » ceviri » domuzdan bir kıl cekmek veya k » satranclı » cenek » ak gun ağartır kara gun karar » tahammulfersa » goynuk » yan gozle veya yan gozle bakma »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.