tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunya başına dar olmak veya ge » cifte vatandaşlık » girdisi cıktısı » can » ustelemek » lugatci » kofter » hallac » mevlevîlik » icsiz » gozu kapalı » buyuklenme » durdurmak » calkalanma » boyu bosu devrilsin veya devri » başaktor » civilemek » murebbi » kohneleşmek » kopekleşme » gozden kaybetmek » calıbulbulu » duzem » kaclık » cattırmak » bicimsizleşme » otonomi » hayran olmak veya kalmak » muzik » doğuşcu » zıddına basmak veya bir şey bi » azrail in elinden kurtulmak » lâstikci » kan ter icinde kalmak » uzgorur » murettebat » ozdek » acısal bolge » yengec gibi » iğne yapmak veya vurmak » tanrı ya minnet duygusunu sunm » yuzu sıcak » kollarından birinin başında bu » duşkun olma durumu iptilâ » yalcın » bunlardan yararlanması » kok » karın catlağı » ovunmek » nasranî »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.