tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacmaklık » olumsuz tumce » etrafında dort donmek » guc gelmek » yurek » obeklenmek » gorkem » hâli veya hâlleri duman olmak » capar » gormek » yuzleştirmek » kupe donmek » buzulmek » dert kupu » guneşsel » başdondurucu » allah vergisi » ic hat » maden komuru » yureğine sinmek » yuzu gozu acılmak » ehlihibre ehlivukuf eksper » lâfıgecmek » torelsiz » ağaclandırılmak » musavat » zekeriya sofrası » carıkcı » bric » domivole » malzemeden yapılmışyarıotomati » duzeltmek » iltimascılık » olgunluk » oz yonetim » tıkırıyolunda olmak veya gitme » yaya civisi » tukuruklenmek » sun î » donuşumcu » kırbaclama » karanlıkta goz kırpmak » bıckıevi » orme » molekul » saclı » ihtiyac » cileli » bardağın konulduğu yeri kirlet » oclu »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.