tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goz altıkremi » ozur dilemek » sacma » ferman cıkarmak » secicilik » orcin » catkı » dalgıc elbisesi » cakma » korlemeden » sutculuk » kalburdan gecirmek » silâh catmak » kurulu duzen » secme suresi » turlu » gurultu » yardım etmek veya yapmak » kuffar » cıkarım » gereği duşunulmek » doşemek » rb » cekmek » ım » başlangıc noktası » cozuk » doşeme » kuluckalık » ote » cenesini bağlamak » uzatılabilir » gun doğmak » orumceksi » ust perdeden konuşmak » duzmecilik » sure aşımı » maraşişi » ozel televizyon » u » allah rızasıicin » telâşa duşurmek » surumcemede bırakmak » analiz » teberruz ettirmek » her biri mesame » un » puskuruk taş » mucevhercilik » kimse »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.