tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yasa nın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munteşir » yukluluk » butunu hars ekin » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » ince unlu » ısıolcumu » demec vermek » cık cik cuk cuk » numayiş » bildik cıkmak » uğuru acık » duşsuz » gonlunun dumeni bozuk » japon hurması » kumandı » cirkinlik » lisansustu eğitim » goz hapsi » yuzunuze guller » ustune yormak » deniz veya hava savaşınıyonetm » gulme komşuna gelir başına » ici cekmek » carık » yazıcevrimi » dışıkalaylı ici alaylı » yunanistanlı » gozu gormemek » duk » kosele » şeytan gorsun yuzunu » gorsel işitsel » hizmet gormek veya etmek » bruksel lâhanası » ozetlenmek » guneştutulması » nakşîlik » gecmek » yuz » turancılık » durtu » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » yeri var » sonmek » sutannelik » sene » iştah kapamak veya kesmek » gozunun bebeği gibi sevmek » gerec » gozunu kırpmadan »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.