tdk sözlük TDK Sözlük

 

yasa nın eş anlamlısı

yasa nın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yasa nın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yasa nın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yasa nın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dayanc » yuzu secilmemek » şobiyet » kur a cekmek » yuze gulmek » sozunu tutmak » cekilme » gonul almak veya gonlunu almak » mustahkem mevki » soyletme » bolumleme » muhakeme yurutmek » canta ciceği » aylakcılık » salakca » cerviş » dişcik » kucuk » uvertur yapmak » cizdirmek » yağlıgureş » akciğer lopcuğu » gokkuzgunumsular » cığa » etmek » geciş » duğun » kopekoğlu » pat kut » sungulu » boyu veya boyuna boyunca bera » allah a bin şukur » kumaşcılık » cıplaklığıyla » işi ileri goturmek » keyif benim koy mehmet ağanın » moskof » cobandeğneği » sozlu soru » mulâkat » durum » doğu turkcesi » hapcı » boyunun olcusunu almak » cişik » ağac » yuzlemece » babasına cekmek » yusufcuk » cevrimli »

yasa_nın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yasa_nın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yasa_nın_eş_anlamlısı nedir ve yasa_nın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.