tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ter dokmek » ayrıduşmek » gozleri yaşarmak » mutezayit » puskul kuyruklular » anak enek » perde cekmek » borkenek » turlu » parti cevirmek » cembersiz » kooperatifcilik » arnavut biberi » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » cok seslendirilmiş » bukulgen » sozunu geri almak » tokezlenme » mucevher tarih » sucut » sacılma » gonulden ırak olmak » gozlemek » muhafız olma durumu » gorevdaş » satışa cıkarmak » tarh etmek » takipci » kamu sektoru » guldurmek » hancerleme » allah acısınıunutturmasın » tutsulu » cimentolamak » kultur sarayı » kapıbir komşu » tunc » cansız duşmek » kuvvetini gosterir » can alacak nokta veya yer » gocertmek » uclanmak » yukluk » ayağıyuruten baştır » diliyle tutulmak veya yakalanm » dollenmesiz » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » goze gorunmemek » ondelik » temizlemek »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.