tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sinus » uzumlu » ciftehane » kalkan bocekleri » sırtustu » kimsenin eski saygınlığının ka » onu alınmak » plâkcılık » zurriyet » suluğen » kapak bıckısı » cekmek » akşamıbulmak veya akşamıetmek » mucerret » cubuk odası » fikstur » donuşturulmek » el cabukluğu » gunah işlemek » noel baba » linc » utu masası » su boceği » gorunmez kaza » en kucuk birliği goze » korun taşı » hadise cıkarmak » lokman hekimin ye dediği » diplomatca » ayrıseci yapmak » ozelleştirilmiş genellikle di » bal alacak ciceği bilmek veya » tevessu etmek » uretiş » ya ya » sumeroloji » rutbeli » kulağına carpmak » olum » sacık » dokulmek » figur » kecisağan » bir elmanın yarısıo yarısıbu » taahhutlu » rufaî » acmaz » gocebelik » luleci camuru » muphem »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.