tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
subjektivizm » surmeyi gozden cekmek » şohret bulmak veya kazanmak » ayağına cabuk » oldurmek » pengo » işportaya duşmek » futuvvet » cıtlatmak » eşeğini veya atını sağlam kazı » gunah » um » keci » mustelzim » cıkmaza sokmak » cetrefil » haricten gazel okumak veya atm » gormediğe donmek veya gormemiş » gozunu acmak » ağaclaşma » tefekkur » su gecirmez kumaştan yapılmışt » ferman cıkarmak » kubik » muzebzep » karaya duşmek » cağrılmak » onune katmak » hareket » yuzlu » cemrenmek » buğeme » gecmek » kohne » orneğini cıkarmak » eğilimli ortu » toplumsal butunleşme » yureğine inmek » kusursuz » tenafur » karekok » kafatascılık » amaclamak » sure sonu » fiske fiske kabarmak veya olma » ahlâkca » gorevden alınmak » cıtlama » ehlihibre ehlivukuf eksper » duzgun »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.