tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capraz kur » kuyruklu yıldız sacı » uz » gozleri cukura gitmek veya kac » temettu » cangal » yoluna can vermek veya yoluna » dorduncu » ordovr arabası » kopeğin ağzına kemik atmak » gozleri yollarda kalmak » gonul okşamak » ivmeolcer » yer yer kazıyarak alttaki renk » dunya durdukca » guvercinler » suzulmek » ele gecmek » kucuk bey » kumukca » geleceği varsa goreceği de var » cirişli » kısmeti acılmak » garnitur » boynunu bukmek » zararına kazanc sağlamak » murebbi » kirizma yapmak veya etmek » duz yazı » maca beyi gibi kurulmak » aslan » zararına kazanc sağlamak » yonetim yeri » karakılcık » hayatınıbirine borclu olmak » feleğin sillesine uğramak veya » mujdelenme » dunya bir araya gelse » lâluebkem » golleşme » keli koru toplamak » hinduizm » devam etmek veya ettirmek » akıldan cıkmamak » kısır dongu » kona goce » kopulemek » hancerlenme » zıvanadan cıkmak » incir cekirdeğini doldurmamak »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.