tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odemek » muşteri » koklendiriş » gozu acılmak » ayak surumek » tecavuzkâr » bugunden tezi yok » teşebbus etmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gonul » goz değmek » bicimselleştirmek » cevirim » hesap kitap yapmak veya etmek » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » yon gosterme eki » yabancıgelmek veya gelmemek » kuculmek » yurumek » gurgengiller » elden kacmak » bahcesiz » subvansiyon » dunyanın yedi harikası » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » bicim » ure » lâz » muderris » kursu şeyhi » işbirlikci » genişzaman sıfat fiili » cıkı » başım gozum ustune » ya sabır cekmek » koy ekmeği » dugâh » unlenme » muthiş » koltukcu » kuştuyu gibi » gormezlik » duzeni feodalite » aktore » acıklama » bahis acmak veya acılmak » yorgan yuzu » miş » tok sozlu » turetme eki »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.