tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alt ust olmak » uslûp » gecmek » bıcak yemek » dolayısıyla verilen ortak ad » kapıyıacmak » formulleşme » yalcınlaşma » gun ciceği » davul calsan işitmez » bok pusur » corek mantarı » kucuk » allah sonunu hayır etsin » teverrum » aşcıbaşılık » kocboynuzu » sız siz suz suz » ın in un un » gozunu yummak » onunu ardınıduşunmemek » ucmak » da de ta te » gerilim olcumu » mec » gorgu aşılayarak onceden tesp » patırtıya pabuc bırakmamak » moskof » super star » carkına etmek veya okumak » kulube » koklendiriş » kestiği veya attığı tırnak ola » gecerken boğazdan cıkan ve duz » picleşmek » sarıcıyan » ucu cengelli ağır demir arac » bitumleme » nemceker » değişkene gore hesaplanan sayı » koprulu » kalıplarla desen yapılmışbez » batakcı » anka » yan yuzergiller » ici gitmek » cicek yaprağı » amerikanist » oğretme » mitralyoz gibi konuşma icin »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.