tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
seruvencilik » ciharıdu » eli boşcıkmak » kurume » citmik » mahmur ciceği » utopist » duğun pilâvı » ense koku » olu dalga » dara duşmek » duğu » cam yarmasıveya bolmesi » mucadeleci » zuhal » rabbena » kulluk ağzı » tekâsuf etmek » guven beslemek » pastorize » kapılarıacık tutmak » uclu » iktidardan duşmek » yuklu » varlıkta darlık cekmek » pic » cırpış » gunduzsefası » cifte dikiş » u » koşe dolabı » ickicilik » bağlaclıtamlama » muşahit » anlam cıkarmak » koken » calvincilik » toskurtmek » guneşlekeleri » ağır soz » coğullaştırma » duet » yuzune bir daha bakmamak » kumes » allah ecir sabır versin » cenaze toreni » soluk almadan dinlemek izleme » olcuşturmek » goz banyosu » komunikasyon »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.