tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâcin » cekişmek » oleyazma » gozleri cukura gitmek veya kac » gecmişleri » yuzsuzleşmek » gozu almamak » kacmak » cift capraz denir » lâfcılık » adam sen de veya yalnız adam » gozuyle bakmak » kurekci » gepegenc » capari » kirec ocağı » ozgeci » mutevelli » carşılı » ustune yıkmak veya yıkılmak » guverte » cırpılma » bunlardan yararlanması » cifte cubuğa gitmek » yerkure » pence » cift dalma » gunah » pejmurde » mujde » oyku » cokelmek » celikli » bakla ciceği » p p » alt guverte » kin beslemek veya tutmak » tup gaz » cın cın » sefa surmek » bolme » ocakcılık » zuyuf » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » gumuşlenme » cıkarmak » gecim derdi » cekilme » yastağac » keceleme »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.