tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hasta olmak veya duşmek » cıtak » turemiş » ekmeden bicilmez » yuruyuş » mubarek gun » bulbul » kantara cekmek veya vurmak » surre emini » cimdikleme » fusunkâr » tartışma goturmemek » tulûatcılık » bir elin sesi cıkmaz » cokkunleşme » cay » paraya cevirmek » kacmak » tereyağından kıl ceker gibi » f f » lâhavle cekmek veya okumak » defter acmak » catmak » cenkci » acındırmak » surgun gitmek » gulut » orneklenme » cekelemek » ademimerkeziyetci » gozu sonmek » duşuk » oğan » aslî nusha » atlar tepişir arada eşekler e » ağzınıhavaya veya poyraza acma » emlâk burosu » opucuk gondermek veya yollamak » terekkup etmek » yarım gun » tulum cıkmak » boğurtlen » culcu » horoz evlenir tavuk tellenir » guvendiği dağlara kar yağmak v » komurleştirme » gorgu » ne altınıbırakmak ne ustunu » acar » kebapcılık »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.