tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuturdeme » nuksetmek » surme » kalbini calmak » kokusunu veya koku almak veya » surutme » e » kedi veya eti ne budu ne » allah a emanet olun » soğuk cıkmak » surundurmek » ictihat » kutleştirmek » uzulmek » eğik bicme » akaclama » kukremek » surgu kolu » icerleme » gonendirtme » tecerrut » takayyut » kacırmak » başa gecmek » gonullu gonulsuz » kaca kac » oğrenci yurdu » ceki » icini bayıltmak veya kıymak » fayanscılık » hukumdar » madde » cırpıştırmak » kuşcu » malkoc » kulâh » capraza sarmak » toskurme » teneffus » kaşıkcıkuşu » cizgilik » ustadane » acık vermek » sanayi ulkesi » tukenmek » al gulum ver gulum » ağzına veya diline kira isteme » golluk » murdum » kirecsizleştirmek »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.