tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kutuk » goz alabildiğine » munhasır » illuzyonist » abdestinden şuphesi olmamak » tecahuluarifane » hafifce » pis soz » cur et etmek » puskuruk kulte » mayalanabilen ve coğu tatlıola » hucum » cıtlatma » gecen taşınabilir değerlerin b » toz fırcası » tetik bulunmak veya tetikte bu » balkanolog » kacaklık » dolap cevirmek veya dondurmek » biokutle » saik » doşeme » serbest bolge » gulduru » ozgurleşmek » c c » capaklanma » cu » slovence » ceki » hapır hapır hapır hupur » cekmek » cırpınış » yuzu yazılıkalmak » kamcılanma » takke duştu kel gorundu » soz gelişi » davayıileri bir tarihe bırakma » kamu yonetimi » cirkefleşmek » kaca kac » cokal » parcacık » cırılcıplaklık » icirik » az cok » dumen » top ağac » harekete gecirmek » gozlu »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.