tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cinke » gokyuzu mavisi » corap kacmak » başlangıc noktası » kızıl otesi » kalbini calmak » temize cıkarmak veya cıkartmak » kuru hasır veya kilim ustunde » borcsuz » yetkili yargıc » orumcekli » calkantı » ici dışına cıkmak » calıidi cırpıidi evim idi ya » altından girip ustunden cıkmak » suruklemek » ana kralice » yaşdonumu » susme » brut » kuturdemek » şeyler musavî » mubadil » biciş » kırlangıc donumu » dovmek » cokuşmek » lopcuk » cehre » kazak » yararlanılan bir ağac acacia » orumcek sarmak » kuzey yıldızı » korkusuz iyi dovuşen kendine » gecit vermek » kohneme » kıc attırmak » sormak veya sorması ayıp olmas » ust » vibrator » hayvanat bahcesi » cocuklar » her gun papaz pilâv yemez » kur a cekmek » teşekkul etmek » zuhrevî hastalık » muracaatcı » usbitken » domates salcası » rusluk »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.