tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kullanılan yapma yuz » ornek » kopek dişi » kostek » yuk treni » acık mavi » allah herkesin gonlune gore ve » dovme » ozonolcer » uşutmek » sutanalık » boşnakca » normalustu » bulbul gibi konuşmak veya okum » onem » tum tanrıcılık » sermayeyi kediye yuklemek » yuzbaşılık » cıkar budak » puskullu belâ » ozlu camur » batakcılık » rolântiye almak » buğet » ağız unlusu » urokultur » soz veya lâf altında kalmamak » nacizane » borcsuzluk » catılış » rontgencilik » la le » surekli unsuz » sonsuz kucuk » inmek » bağlandığızincir arasına konul » ihramdan cıkmak » uc » diz cokmek » buyume » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » yb » gucsunmek » daha bircok şeylerin yapımında » tuylenmek » ayyuka cıkmak » urkutucu » uleştirimli tuze » tumcemsi » mana cıkmak »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.