tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catır cutur » deplâsmana gitmek veya cıkmak » cocuk » ic gıcıklamak » gun dikilmesi » yalıngoz » her telden calmak » cobanpuskulu » suvari polisi » bortmek » super star » su orumceğigiller » canıburnuna veya burnundan gel » şaşkına cevirmek » mukâfatlandırmak » mal kapital » ucuncu bir kavram anlatır » munhasıran » aşuftelik » kapıyıbuyuk acmak » istencci » cadır yıkmak » munazaa » beşuc » sıfırıtuketmek » gorup gozetmek » sağlam kazığa veya sağlama bağ » camurdan cekip cıkarmak » lâcka » unsuzunu gosterir » yabancılık cekmek » cıtlamak » size veya sizlere omur » ayın on dordu gibi » bir coplukte iki horoz otmez » vızvız boceği » yuzu asılmak » bağımsız sıralıcumle » gupguzel » gun donumu » ustune guneşdoğmamak » iclendirmek » yuzu yumuşak » kullanıma hazır duruma getiril » secim yapmak » kırcıl » ayıuzumu » turemişisim » celebi » puriten »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.