tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carliston » ceper » olcek » uşutmek » icyağı » cıktı » milletce » gok kır » hilâfetci » muzmin » gucleşme » cıkıntılarıolan organ » yetenek ve genel gidişdurumlar » taşcıl » doldurdukları rengi beyazdan » tercuman olmak » gozaltı » ustune perde cekmek » canına tukurduğumun veya ufurd » duşmanlaşma » cay kaşığı » gucsunme » utme » oldum bittim oldum olasıveya o » redresor » değişme olayı tekâmul » yurumek » tukenik » gunluk defter » muhurlenme » olmayan bağımsız hur » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » barışgoruşolmak » ortulu odenek » ozdek » yureğini kemirmek » pence » gorenekli » sercin » kuru gurultuye pabuc bırakmama » murt olmak » yureğinin yağıveya yağları eri » onem » her yokuşun bir inişi her ini » congul » ma me » utarit » hareketin yeniden kurulmasıyla » bozguna uğramak veya vermek » maddelerden yapılmışkucuk tutt »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.