tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başına işacmak » acmak » ecel şerbeti icmek » balcıklı » civi kestirmek » munteha » cizik cizik » korlemeden » unletmek » yumuşak unsuz » aylığa gecmek » cerezlik » medhusenâ » terorculuk » deve yuku » kopru kurmak » hoparlor » asbest yunu » ucleşmek » mufettişlik » inmek » gozunu seveyim » gecim derdi » başmudurluk » kıyamet mi kopar » duğun corbası » guz ciğdemi » bîcare olmak » gunahınıvermez » zurafa gibi » her tur gosteri yapmaya uygun » kalleşce » muhre » sarıcizmeli mehmet ağa » milâttan once » cevrim » tekeden sut cıkarmak » mektep medrese gormuş » citen » mundemic » yalın uslûp » surtunmek » indukleme akımı » ovec » uşume » boşluk » goruşmek » kırık dokuk » komurlu » rafızî »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.