tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konakcı » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » sutkardeş » bicimli » sersem etmek veya serseme cevi » cingene cergesi » gozemek » kucurek » surrealizm » gunberi » alanlarıolan surekli veya gec » bok boceği » dağcamı » tanzimatcı » guvelâ » duzgunluk » gercekci » arabankurdî » naciz » guneşyanığı » uclu bahis » kacırmak » kok kaplama » tazıya donmek » arnavut kaldırımı » ortulme » goğus sesi » orneklik » donulmek » cavmak » kucak cocuğu » yapılmışalet » cd » tuzluya mal olmak oturmak veya » olaylarısonucu elde edilen bic » suspansiyon » taksirli suc » gozunde şimşek cakmak » medine kurdu » sutbaba » el acmak » gonul acmak » sureklilik » koordinator » oğreti » isim govdesi » sacık » duk » hasekikupesi » akcıllanmak »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.