tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucuzlu » kaya orumceği » lu » gozu goz değil » kocmak » gor bak » genc irisi » iki ahbap cavuş » uslu durmak veya oturmak » boya cekmek » cıyanlık » yamac » tuberkulin testi » keci yolu » cark cevirmek » dili cozulmek » acmak » suhulet » ateşalmaya mıgeldin » aracılığıyla duymak değmek e » gol başı » ıl » fare deliğe sığmamış bir de k » kalca » ilâclanmak » foyasıcıkmak » fransızlık » percinleme » lâyık gormek » kokak ağac » canına gecmek canına işlemek » kucuk » rontgenci » ort ki olem » borclandırma » turlu şeylerden yaptıklarıve t » barışgoruşolmak » dekoratorluk » yerel yonetim » amber ciceği » ucup gitmek » jon » dili bir karışdışarıcıkmak vey » cırakman » ozlemli » bekle yârin koşesini » kok boyası » acmak » muttehit » etuv »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.