tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gravurculuk » cingene pembesi » kara kedi gecmek » kız beşikte veya kundakta cey » torba cay » turac » boynunu bukmek » bicki dikişyurdu » oz itmeli » yurumek » gonderme » surukleyici » kulağınıcekmek » uzgun balığı » oğureceği gelmek » biciminde alınan onlem » tadıgitmek veya kacmak » dokuntu » icini parcalamak veya parca pa » burokratik » gorgu fukarası » tonlu unsuz » bortturmek » hangi dağda kurt oldu » poliuretan » bir madde » suc olmak » dupeduz » kalbini acmak » memleketci » iliğine veya iliklerine kadar » pencelemek » nalca » bloke cek » murtekip » şupheci » cayır tirfili » sublimleştirmek » boluk » surgu » gozunu hırs burumek » pahaya cıkmak » yuz akıile cıkmak » cebi delik kimse » kulhanî » kut kut » hesabınıgormek » turkluk » olusunu opmek » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.