tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopuk » ucretli » yarım elma gonul alma » koyleşme » tufeklik » kufluce » onculuk etmek » hanuman » kok » kabine cekilmek » keceleştirme » hint gureşi » ıspanaklıborek » işkilli buzuk dingilder » grev sozcusu » yer sıcanı » hanefî » santrifuj » kışdonencesi » yurttaşlık hukuku » geciştirme » potaslı sutlu tuz » duğmesiz » inmek » e hâli » duzeysizlik » bortulme » on veya beş para etmez » acık oy » tuylendirme » carşafcı » guneşsaati » boreklik » dama oynanan taş » guvenilmek » zararlıcıkmak » uvez » encumen » oncel » afi kesmek satmak veya yapmak » gecici » cacaron » gunduzcu » mucmel » yuk » tutsulenmek » plânlıbuyume » dokuz korun bir değneği » meslekleri belirten tek tip gi » bilişcıkmak »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.