tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
grev sozcusu » onceden » arık cekmek » dervişce » catlama » olan kimse » dili cozulmek » mustantiklik » tokat atmak aşk etmek veya pat » umit kapısı » kotu kişi olmak » uleştirimli » gunahınıvermez » ustubec » kılcık » kopukleniş » son ses duşmesi » tatbikatcı » veren silâhıbu hedefe doğrult » gormemezlikten gelmek » centik acmak » kulhanbeylik » cırak » eli boşgelmek veya gitmek » onluk » police cekmek » aşuftelik » maatteessuf » mushaf » tavukculuk » kundeden atmak » bolum » gundeş » sonradan gorme gâvurdan donme » akıntıya kurek cekmek » gur gur » ciceksever » somurgeleşmek » yanıbaşında veya yanıbaşına » borc harc » yuz karasıolmak » cevre » iyilikcilik » icmece » yan gozle bakma » cevrelemek » banyo kuveti » meskût gecmek » ustune yuklenmek » tecavuz »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.