tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parca parca » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » kunduz boceği » palet » sonuk » gozetmek » cengilik » curukcul » yan gozle veya yan gozle bakma » uckuruna sağlam » butun butune » gungormuşluk » pabuc eskitmek veya paralamak » hayalinden gecirmek » buyuk anne » olumsuz tumce » doneleme » doktor doktor dolaşmak veya ge » ceper » arka kapıdan cıkmak » felemenkce » mulâkat » cenebazlık » armatur » yetenekli kimse » diktatorluk etmek » kanıma gore veya kanımca » potikare » girişimolcer » muebbet » gonder » arasında den başka anlamıyl » suyu gorunce teyemmum bozulur » gucune koşmak » jon » şuphelendirme » aralarından kara kedi gecmek v » bolgeci » rumen » ve sorumluluğunu taşıyan birim » endustri » kulte » cavelâ » sanatcı » gecirmek » gunduzcu » yurutuluş » acısınıgormek » alın damarıcatlamak » ruyasıcıkmak »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.