tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzellik yarışması » karaim » toskurtmek » tecerrut etmek » yuzergezer » guzide » ileri veya one surmek » ucteker » bicimli » yuz kere » mucahitlik » alım satım burosu » yureği yerinden oynamak » acan » sokuntu » alcak gerilim » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » yedek akce » ordurmek » oğrenci bileti » guderi » bıcak yarasıonulur dil yarası » oksuruk tıksırık » kotu » yakınlık gostermek » gozu yuksekte veya yukseklerde » diktatorluk » icine sinmek veya sinmemek » putursuz » mufteri » capraz ateş » comce » kullanılır » malûlluk » mubaşirlik » cakal » yarayan kuru ince yaprak » sutanne » tarh etmek » gurcuce » başgostermek » cıkmak » hint bademi » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » şakaya boğmak dokmek veya bozm » karnıbuyumek » davranışcılık » metre kup » dişeti damak unsuzu » sifonu cekmek veya sifon cekil »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.