tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pedikur » ucu cengelli ağır demir arac » topuk calmak » sureti haktan gorunmek » tulbentci » cuha ciceğigillerden tohumu k » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » yaşama cabası » catırdatma » alt guverte » el icin yanma nare yak cubuğu » masraf gormek » deniz ucağı » hakikî » kopuklenmek » yerine gecmek » mukemmeliyet » yaprak oynamamak veya kıpırdam » mubaşir » yarıunlu » kulağıkirişte olmak » hukme varmak » allah bilir » maatteessuf » hunersiz » kucuk asya » işacmak » pluviyometre » gecenek » dort yuzlu » supurgelik » kendinden gecmek » muphem » sulfamit » doğu bloku » tayfolcer » on teker » acma » işler acılmak » sağeliyle sol kulağınıgosterme » gobeğini kesmek » rotuşlamak » kostek » bak » transit gecmek » lâponyalı » muslumanlık » gunu gunune uymaz » duğu » gonen »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.