tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
virgul » golgesine sığınmak » sucsuz » catal ayak » yaradana sığınıp bir işyapmak » gibi şart niteliğinde olan bir » suvari sınıfı » gonencli » ağzıvar dili yok » koyleşme » duşunce ozgurluğu » ekli puklu » gonlunu kaptırmak » cavuş » nefis mudafaası » cımacı » dortleme » yuzunu kara cıkarmak » cok sozlu » yuz bulunca astar istemek » ideal » van kedisi » soya cekmek » ozurlu » izine duşmek » kı ki » soz veya lâf duşmemek » oglenagiller » klorurleştirmek » gocucu » ozgul ağırlık » duduk makarnası » urkutmek » secmece » citmek » cussesiz » kumelenmek » taban duzeyi » pec » hint darısı » hulleci » fizikci » balkarca » capalı » solungac » yankıuyandırmak veya yapmak » durumu duzelmek » murettiphane » doşenmek » gostermek »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.