tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaşın eş anlamlısı

yavaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopurmek » kanıicine akmak » cifte atmak » lugat paralamak » oz dışı » duzmek » australis » emekliye ayrılmak veya cıkmak » nefes cekmek » im » puruzlenmek » oğretim yardımcıları » sacmak » bir cekirdek geri kalmamak » dinamitci » bileğine kadar veya bileklerin » ozgul ağırlık » el ense cekmek veya etmek » konduktor » gencleştirme » carşaf gibi » ozletme » yuzunden okumak » beşikci » kopcalama » suzek » oz oğrenim » gokce » buyutme » ivmeolcer » akıl akıldan ustundur » değer bicmek » guclendirmek » cocuklu » gumuşlemek » buyuk amiral » halvetî » iğneli soz » kabine cekilmek » ucretlendirme » fener cekmek » recetesiz » kucumsemek » soz » bıkıldığıbildirilir » yururlukte bulunmak » yer tutmak veya tutmamak » cıkmak » tac beyit » capullama »

yavaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaşın_eş_anlamlısı nedir ve yavaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.