tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuhadar » yerleştirilmişcift camdan oluş » şuphelenme » pacavra » cocuk işi » duzenci » cıkıntısız » kapcık » revac bulmak » cerkez peyniri » sıfat fiil grubu » veya metal bolum » buyuk boy » zac yağı » şimşekleri ustune cekmek » uc vermek » zumrut » donuşturulmek » puskurtmek » calpara » ciğde » veya dokunmuşpamuktan yapılan » hazzınıcıkarmak » goynuk » coccothraustes » mukellef » jubile » camurlatma » oluşturduğu donme eğrim cevr » kof cıkmak » ağırlık basmak veya cokmek » duzlem » kurkcu » buyultme » bulbul canağı » parcalanış » mustahsil » ammada yaptın ha » ıskarca » santrifuj » bukulgenlik » hanefî » odenekli » odemeli » yeri goğu tırmalamak » kecilik etmek » yuz etmek » yuksek oranda karbon bulunan k » mece » neyin nesi kimin fesi »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.