tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meydan acmak » paragoz » feleğin sillesine uğramak veya » ayıbınıyuzune vurmak » istimzac etmek » omur adam » nakliyatcılık » cıngar kopmak » teselli etmek veya vermek » uc otuzunda » beşyuzluk » amerikalılaşmak » oncul olmak » odemeli » tumgeneral » tok sozluluk » bolumunden her biri sezon » bugun » ekşi yuz » sureti haktan gorunmek » ağzına bir şey veya bir cop ko » cağrıcihazı » yuzgec ayaklılar » pulucluk » yuzu olmamak » mektepten cıkan eşek marsuvan » hangi taşıkaldırsan altından » literatur » hakka erenler » cıkartı » allah vergisi » munadi » gumburdeme » yon » simitci » guneşalmak veya guneşgormek » gozu bulanmak » protestan » koruma icgudusunun bir bicimi » algıbıcağı » um » gozleği » surunuş » hur » dorduz » bordur » catanacı » dolek » duşundurmek » kıdemli ustcavuş »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.