tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzınıveya cenesini tutmak » gibi cok yonlu hizmetleri en a » musamahasızlık » kocaklama » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » ağatmak veya bırakmak » salkım kupe » kolcak » durum durum » bağlaclıyan cumle » bağ » muteahhitlik » arkaya bırakmak veya koymak » kayışa cekmek » koseyle alay edenin top sakalı » dol vermek » dişunsuzu » tıpıştıpışyurumek » cizgi resim » kralice » yan yuzergiller » bukuş » donuşlu zamir » buhran gecirmek » gercek » el etek cekilmek » korunu kırmak » ce » folk sanatcısı » nuktesiz » mec » lâfıgecmek » goz etciği » capacullaştırmak » cabuklaştırılma » başkonakcı » amerikan bar » yurumek » komşuda pişer bize de duşer » bağırıp cağırmak » kur an veya ekmek carpsın » minyaturleştirmek » beleşcilik » zurriyet » cucuklenme » tekme atmak veya tekme vurmak » tezgâhcı » sevinc » goynuk » pembe gormek »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.