tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaya orumceği » gozunde şimşek cakmak » gozleme » cek valf » yuzu yazılıkalmak » boşsoz » cabukluk » orcin » pirinc taneleri » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » doğru acı » kırlangıc donumu » gumuşsağolsun altın gidekosun » burume » bakla ciceği » karnından konuşmak veya soylem » acısınıcıkarmak » kıvanc » gucun » surre » gundem » plâtonizm » kalcete » os » polemikcilik » ahkâm yurutmek » cıkarılmak » makine cekmek » kâğıt yapraklarından her biri » sozleşme tutanağı » acmaz » gencleştirilmek » taammut » korkak bezirgan ne kâr eder ne » karşıtı » gerci » uc bucuk » aristocu » kulturel antropoloji » durbunun tersiyle bakmak » seckinleşme » kurkas » umranlı » meslek ici eğitim » bir iki demeden demeye kalmada » manisa kebabı » abdestinden şuphesi olmamak » cağıldamak » uzun parca » atom reaktoru »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.