tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
asıl nusha » tuymek » cift kapı » mutemmim » iştahıacılmak » karacayca » formul » dokuluş » muesseseleşme » cayda cıra » guvenoyu vermek » can cıkmayınca veya cıkmadan h » terbiye almak veya gormek » dost başa duşman ayağa bakar » t » duzgun » kan başına sıcramak veya beyni » yukseklik » cırpıştırma » kupe ciceği » kufe » kapalıgecmek » alacağına şahin vereceğine ka » cozuşme » sıla ozlemi » acıklamak » doner sermaye » coğaltmak » dispecci » somikok » donuşturulme » buyuk gormek bilmek veya tutma » cağla » soğuş » cavuş » japon sarmaşığı » yuzunden » sanskrit » bolunmez » etekleri zil calmak » puan almak veya kazanmak » icraatcı » arasında den başka anlamıyl » teveccuh » necef taşı » cağanoz gibi » araf » batakcı » gostertme » butun butun »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.