tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nez etme » ciğleşme » başının derdine duşmek » dutu rubus caesus » on » butunu hars ekin » mitral hucreler » cevirmek » ağacıkurt insanıdert yer » gunaydın » cozumsuz » canak » tiftik kecisi » iki satır lâf etmek veya konuş » adı » duru » citişmek » başa gureşmek » konduit » pırpıtcı » frenk cileği » cımacı » ya sabır cekmek » plânorcu » kustahlık etmek » teveccuh » cepni » cakıldamak » goz onu » muhlet » i » gecirmek » cıtır cıtır etmek » bıcak kınınıkesmez » viola tricolor » bıcak atmak » yukseltgemek » goz nuru » guven » formule » sandık duzmek » yuz » alcaklaştırmak » ız » başoğretmenlik » iletişim aracları » dinamitci » cesaret gostermek » oz kesit » damlaya damlaya gol olur »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.