tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işbirinden bitmek » dediğim dedik otturduğum veya » ileri geri surulebilen sistem » lisan » meydan bir şeye veya kimseye k » ciğ » cıkmak » sutoğul » lokleme » murver » surpriz » bir gomlek fazla eskitmişolmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » ofke baldan tatlıdır » yalıcapkınıgiller » acıklık » seksen kapının ipini cekmek » yeterlik onergesi » pacalı » bir turlu » kotek » umidi boşa cıkmak » coğaltma » bocu » nalcalı » sozunde durmak » celmek » dava gutmek » moble » veresiye karşıtı » bir soy » ultramodern » ziyafet cekmek veya vermek » otre » nazım turu » koprucuk » opturmek » i hâli » nufus » musvedde » secmen kutuğu » urkuntu » koturum » deprem bolgesi » monsenyor » msı msi » cevrelenmek » olumle burun buruna gelmek » onu sıra » tavşana kac tazıya tut demek »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.