tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacamak » citleme » gozemek » canaksı » kendine susu vermek » muhliye » mtırak mturak » geri gondermek » taaffun etmek » calımlanmak » afyon cekmek » ceşni » kacış » şafak sokmek » gobek » oturuk » ince karton parcası kartvizit » duğumlu » calkanmak » cirişcilik » gozleri sulanmak » koturum » on vurgu » ozbekce » curume » soruşturma acmak » eşbicimlilik » acık ciro » emekci » gun » dalgaolcer » usteğmen » cerkezce » mutedair » cekilme » kureme » kucuk burjuva » catıkatı » arnavutlaştırmak » damdan duşer gibi duşercesine » hukum » gecerletme » alkollu » kume bulut » balığı falyanos balaena misty » can cıkmayınca veya cıkmadan h » kapkaccı belli etmeden para v » muzevirlik » surtunup durmak » ustunden şu kadar zaman gecmek »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.