tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cilli » odemek zorunda olduklarıucreti » bam teline basmak veya dokunma » vidanjor » murekkep yalamak » yorgan carşafı » tahsil gormek » zıpcıktı » nesnelerin butunu » ozerkleştirmek » feleğin cemberinden gecmiş » depara gecmek » biri » calyaka » akşam yıldızı » gectikten sonra yavru olarak d » birimler boluğu » cay demlemek » obeklenme » daha bircok şeylerin yapımında » hangi taşpekse katıysa başını » ic tuzuk » anıtkabir » akburcak » nefis mudafaası » omnibus » gucumseme » keciyi yardan ucuran bir tutam » buz ustune yazıyazmak » secim bolgesi » butan » ic cep » sarnıc » sunnet » rolâtivizm » donmek » otomatiğe almak veya bağlamak » cocuk gibi sevinmek » hulleci » torenli » oneze » polonez » dol yolu » ağzınıacmamak » kemale ermek gelmek veya kemal » icre » guzelleme » prelut » sayıp dokmek » baksana baksanıza »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.