tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulak asmak veya asmamak » sun » ordurme » donmek » durum » tart etmek veya eylemek » yurumek » sur atlenmek » mes ul » tetik bulunmak veya tetikte bu » yazık gunah » cıkın » yuzune bakmamak » comlek kebabı » mucellit » guncelleştirme » mutemekkin » kılıc oyuncusu » purcekli » buzgulemek » ufunet » tel orgu » ciftehane » calgı » baccılık » kulhanî » cığgibi buyumek » mutevellit » koşekleme » kulte » nazi » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » hint darısı » ozveri » ceyizlemek » yumurta kapıya dayanmak veya g » sutannelik » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » yoruk cadırı » eşbicimlilik » yufka yurekli » ac doyurmak » gunu gecmiş » cin anasonu » astsubay cavuş » selâm soylemek veya yollamak » dili pabuc kadar » tunel » darulbedayi » gonlune dokunmak »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.