tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakaret gormek » hint darısı » makaslıbocek » butunsel » lâf veya soz altında kalmamak » ustunde kalmak » goğerti » uleşmek » harclı » don yağı bayağısıcaklıkta kat » cıma vermek » mulâhaza yapmak » ulke » elden duşurmemek » temizlikcilik » cırpıcı » ofkelenmek » ruzgârlamak » eşbasınclı » gondertmek » patlıcan boreği » kazak » bıckınlaşmak » cınlak » satranc taşı » diğer ceşitli hizmetlerin butu » yorgunu yokuşa surmek » cıvgın » dolapcı » cok sesli » ca » cunup » sokağa veya sokaklara duşmek » uzerine evlenmek » huzun cokmek veya icine bir hu » şeyhulislâm » amac dışı » yerleştirilen demir parcası » ustune yıkmak veya yıkılmak » kırık cizgi » ikiz unsuz » barut fıcısıgibi » ne cıkar » perdelerini acmak » ici kararmak » unvanı » cıkmak » yalın ayak başıkabak » aryanizm » dallarından her biri »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.