tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » ayağıduze basmak » cıkıt » gocmenleşmek » mal kapital » partoner » gerekce » deve bir akceye deve bin akce » acmak » sın sin sun sun » allah derim » adıcıkmak » kırlangıc fırtınası » teverrum » mucevher kutusu » albuminli » sakatatcı » şoyle boyle » cekememek » cağlamak » zuppeleşme » gozu goz değil » ummî » ileri gitmek veya varmak » bahce kekiği » tukenmez » celik metre » kul bağlamak » cinke » koşelik » duşuncellik » civili » bir yerde kullanılan bir yere » sıcmak » kopekgiller » eşeğini veya atını sağlam kazı » uflenmek » caca balığı » gercek dışılık » eşbicimlilik » kır gulu » sutlu » hiclik » mandagozu » ic savaş » alt tarafıveya yanı » koşe yazısı » gıcırıbukme » muezzin » ustune bir bardak soğuk su icm »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.