tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
su kucuğun soz buyuğun » dağıtılan bağday » camurlukculuk » eşbasınc » askerî ruştiye » gok evi » cıplak ucret » envaiceşitli » flort » goz ucuyla gormek » turkmence » kurakcıl » cıngıraklıyılangiller » gecim » ust deri altı » cullama » cavuşuzumu » iki cami arasında kalmışbeynam » taşsurmek » uzuntusuz » tokaclamak » sukût ikrardan gelir » mutemadiyen » fume » kara yuzlu » ceyrekleme » cini doşemek » helenizm » teşekkul etmek » sungulemek » namzet gostermek » luks » rolântide durmak veya calışmak » sıcratma » canak yalayıcı » okul oncesi » gerceğe aykırılık » nufus memurluğu » yerine kullanılır » nefis mucadelesi » olcut » tabakcı » yuzune bağırmak » guvensizlik duymak » işbirine kalmak » cekimser » tefeul » arpa boyu kadar gitmek veya yo » kotumseme » cırpma »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.