tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kungurdemek » o duvar senin bu duvar benim » teyemmum » gorevlendirilme » aşağıduşmek » unlem işareti » acıklamalı » sucsuz » gunlerden bir gun » sumbulteber » cağcıllaştırmak » zulfikar » olme » kokcu » cozumsuzluk » eli cabuk » olme eşeğim olme yaza yonca b » aktuel » bir hâl almak » notr » şuphesiz » sutculuk » kanavice » yapılan fıcıvb » bir değer karşılığında birinin » kececilik » sarılgan govde » gozu kalmak » sabrıtaşmak veya tukenmek » akma hancer » secmeli yemek » kırk bir kere maşallah » uckur cozmek » olmek » pastorize etmek » yağcubuğu » tostcu » coğu kez » gozculuk » istihrac etmek » dolambac » balıkcıyaka » mutearife » tırnaklarınısokmek » derdini marko paşaya anlat » kapalıbolge » cirozluk » olarak belirtilmişbicimi sıyg » kuresel gok bilimi » catladın mı »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.