tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koc » molekuler » munasebette bulunmak » rejisorluk etmek » yardakcılık etmek » secmeli ders » cırpıştırılmak » buna değdi idi buna değmedi id » govde » gelecek zaman sıfat fiili » kullanılan boya » ma me » muşkulleşmek » kuşgomu » yaydığıgozle gorulen ışıma » goğuslemek » duzgusuz » ciroz » fena değil veya fena sayılmaz » oldurmek » tereddutsuz » noroloji » acık kredi » nufuzkâr » parasınıcıkarmak » bal ozu bezi » iki cenetliler » cokek » tupcu » istencci » mutebessim » obstruksiyon » sıygaya cekmek » duzen vermek duzene koymak vey » cangıl cungul » gusul » sarılgan govde » gommek » formulleşme » tevessu etmek » yureği kararmak » cay evi » perlon fırca » uc iki » kulliyen » utme » cıkarsama » duzenleyen ve genel olarak ilg » kur asıolmak » catıarası »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.