tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ust gecit » fume » keci » duşukluk » okse kuşu » odunlu » meyan koku » monatcılık » uygun gormek » sumsukluk » mutealiye » olmek » suzulmek » govermek » uckuruna sağlam » kotuluk » gobek havası » gulup gecmek » gune doğrulum » kubalı » cokertme » cıtlatılmak » mustamel » gulcu » munasebetini getirmek » dokmek » bir dokun bin ah işit dinle ka » cevrim » kokenli » huda » mış miş muş muş » roportor » cok şişmiş » cıkan » garazıveya garezi olmak » oluşturduğu donme eğrim cevr » topac gibi » kostek vurmak » kupeşte » akıl yaşta değil baştadır » s » herkesin yararlandığı » tahakkum » tembele işbuyur sana akıl oğr » putursuz » keloğlan » cıplak tohumlular » bırakılmışkimse » cınlamak » fırcalık »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.