tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
neyce » munharif » teşhis etmek veya koymak » sal sel » allah ın adamı » tatlıdil guler yuz » gomme banyo » surundurulme » bahcecilik » bulunan iri govdeli hayvan ur » malkarca » aktuel » m » cirkinlik » mudahale » gecici » ittihatcılık » futurist » tehyic » urpermek » u » ciziliş » yureği goturmemek » donenceli » kaplanmasına yol acan ilkel ma » ici ezilmek » tarafından arabacıicin armağan » sandıktaki sırtında ambardaki » dekartcı descartes in oğretis » suslemecilik » tagayyur » formuler » cekmek » coğunme » calışma gunu » calıştırmak » cakmak » gayret gostermek » organizmaların oluşturduğu bir » orklemek » izdivac etmek » sumsukleşmek » dunyayızindan zehir etmek veya » ozet » şirretce » dem dokmek » kotuluk etmek veya yapmak » kucuk » guneşalmak veya guneşgormek » hatıra veya hatır ve hayale ge »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.