tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dişgostermek » dağılmak » guzey » ucum » eline ayağına kapanmak sarılma » ucuncu cağ » cıkarılma » evlerden ırak veya uzak » buyuk dalga » yaşdonumu » hurmet etmek » bıckınlık » gosterici » purceklenmek » re » oğretmek » petek guvesi » lisan » dokmek » cevrili » dolek » borcunu kapatmak veya borctan » icine su almak » midesi almamak kaldırmamak ka » kumuk » cevirmek » boğurtu » kulluk ağzı » gobeği sokakta kesilmiş » acem halayı » duğmecilik » gil » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bayramlık ağzınıacmak » yolu » yonetimi iyileştirme tasarısıv » cavdar ekmeği » frenkce » cakır pence » uzulme » ağrılarda goz ağrısı her kişi » tankcı » centik » serdumen » soğuk cıkmak » davranmak saygıgostermek soz » kosele taşı » teceddut » yuzunu gormemek » boylecene »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.