tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kavis cizmek » bulbul gibi konuşmak veya okum » uşurme » eğitim » tesellum » gurbete cıkmak » mirac kandili » oncul » ozgunleştirmek » civi » gectiği yoldan gecmek » durumuna donuşmek » gercekci » gockun » pulucluk » demir gibi cok sağlam » jubile » altmışdortluk » hic » meşrubatcı » muş » ortulu omurgalılar » cozuk » tatarsı » avrupalılaşmak » gozetletmek » boynu bukuk » bir postum var atarım nerede » bıcaklamak » gunluk » carliston marka kereste » karadağlı » donmek » murşit » mustemirren » allah beterinden saklasın veya » mudara » yuz kere » ayakcın » capraşık » cevza » cepellenme » mayın dokmek » ic » gobek » cunup » portfoy » cağrışımcı » produktorluk » yureğinden gecmek »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.