tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ışık gocum » soz atmak » acındırma » bildirmek » cıplaklaşma » allah ın cezası » kalbi carpmak » dort dortluk » onune arkasına bakmadan » kır gulu » başıacık » hayrette veya hayretler icinde » ozumsenme » lisan » mukâfatlandırmak » surek » kalıpcılık » ulkesellik » onder » şekerim » minyaturleştirmek » cakmak yapan veya satan kimse » okelik » donercilik » ku » nutasyon » curcur » vekil vukelâ » hâlden anlamak veya bilmek » zeytinyağıgibi uste cıkmak » muteşekkir » cekiş » yan tumce » catal kazık » donum » yuz yuze » gozunun icine bakmak » saclarıiki turlu olmak » zumre » goze batmak » gomme » guc » gorme işitsel eğitim » mukellef » surtunmek » parfumcu » deniz ussu » cokca » ağaccık » biyokatalizor »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.