tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleme » centik atmak » vakit oldurmek » bicimsizlik » ca ce » bildirim odencesi » vermek » mutekabiliyet esasıuzerine » emici tuyler » kucuk bitkilere verilen ortak » tecavuz » dağgolu » kuf kokmak » kostek vurmak » olcu bilimi » teselli mukâfatı » ust geciş » akcıllanmak » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » uğrum » ekmeğine yağsurmek » cayhanecilik » gordek » sozu uzatmak » serde var » mukellef » cırpmak » ulusculuk » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » yuksek tahsil » burgu » ileri gecmek » yuzunu şeytan gorsun » kaşlıgozlu » munasebette bulunmak » golgelendirmek » balcık inciri » calık kavak » oynakca » olumcul » ampirizm usculuk karşıtı » guvenme » daha bircok şeylerin yapımında » guvey i » deniz durmak veya duşmek » frenklik » tur » hint bademi » cevrim » muş »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.