tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
el ile gelen duğun bayram » catak bayrak » donence yıl » ackılatmak » kuzey yıldızı » civileme » soz karışıklığı » ummetci » bir ağac stryhnos nux vomice » dadacılık » ayak ayak ustune atmak » duşeyazmak » gokcul » gurultulu » ic gecirmek » arac » cok kocalı » bereketli ola veya olsun » sozu sohbeti yerinde » senyorluk » mulâkat yapmak » ozverili » hakir gormek » yıldırımlarıustune cekmek » dokum » capacı » vucuda getirmek » normal vucut sıcaklığı icinde » ağız acmak » yuzu gormemek » altın anahtar her kapıyıacar » calpara » cavelâ » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » cepheden hucuma gecmek » icten evlilik » goturtme » karagozluk etmek » rolântiye almak » karşılama toreni » gozden kaybolmak » kosele taşı » kufretmek » cubbeli » yuzme havuzu » coğalmak » caldırılma » anasının ipini satmışveya paza » anadolu » hevesi kursağında veya icinde »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.