tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surgun » taşcılık » otuşmek » goz ucuyla bakmak » cul caput » gozetmek » kucuk hanım » araclıjimnastik » dalgunduz » orgutlenmek » orgutlendirilmek » corapcı » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » gorecelik » muştehi » hamle etmek veya yapmak » cercilik » cenek » ok gibi yerinden fırlamak » carıkcılık » cf » ve burada gorevli kimselerin t » un » ec » koskoturum » korelmek » globulin » yatağa veya yataklara duşmek » fritoz » cift dikiş » ayıuzumu » şohret salmak » gozden uzak tutmak » daruşşifa » tatlısu frengi » sorguc » yuzuculuk » temerkuz kampı » cağrıcı » gulbeşeker » gorevsiz » ozensiz » ipini cekmek » dovuşme » yağlıharc » goz » kundakcılık » aletler butunu » yuzune karşı » aksoğut »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.