tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuvallamak » sozluk birimi » yonetim yeri » imtihana cekmek » zuht » batıturkcesi » caycı » tadınıcıkarmak » kocek » gozlerini fal taşıgibi acmak » cayırlamak » yuz vermemek » oğrenilmek » kume » soylence » kaynac » akrobat » kulfet » soz gelimi » kor boğaz » kur an » boşluk » her dem taze olmak » demirkazık » kan akcesi » capraza sarmak » sozu kesmek » icindeki en kucuk birlik » kısmet veya kısmeti cıkmak » oleyazmak » yetişmeyesi » mayalanabilen ve coğu tatlıola » kısmının sonuna kadar olan uza » populerlik » huseynî » dağgolu » olum var dirim var » tanrıaşkına » kaldırım ciğnemek » hangi taşıkaldırsan altından » canıcıkmak » benimseyip değişik bicimde anl » ozel kesim » cehre » gozunu dort acmak » başına vur ağzından lokmasını » amcamla dayım hepsinden aldım » acılma » sureti haktan gorunmek » gunluk ağacı »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.