tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caprak » citi » unlenme » al takke ver kulâh » ileri geri surulebilen sistem » ozumlemek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » can havli ile » gozlerinin icine kadar kızarma » mal da yalan mulk de yalan va » busbutun » aday gostermek » ıt it ut ut » hukum surmek » altı b sınıflamalarda ikinci » heyheyler gecirmek » başına gecmek » onluk » ile beraber » surukletmek » yonetmenlik » kacınılmaz olan şey » arpasıcok gelmek » yonetme » doksan veya kırk seksen kapın » hint horozu » gume gitmek » boburlenmek » mihnet cekmek » sefa geldin veya geldiniz » gonlu tok » duzlem » yaradan tanrı rab mevlâ » mubarek » kosele taşı » bicki yurdu » slovenyalı » ric at » cerviş » kostek vurmak » cift dikiş » muştehi » guneyli » ustelemek » koşelik » element kısaltmasıau » cığır » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » docentlik » işin kolayına kacmak »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.