tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teeyyut etmek » taksirli suc » juglans regia » obeklenmek » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » gorunme » allah vere de » belirli muayyen » amerikan bezi » olu » vermek icin bir araya getirilm » ote » gıcıkca » takla boceği » sac boreği » catıekleri » kendiliğinden ureme » domates corbası » takla atmak veya kılmak » duz » zayıf duşurmek » mineral » uclu ganyan » arnavut » mulkî » rektor » yuklemek » brut » soz sırası » ici bulanmak » balık sutu » ustelik » cubbe » ic ice » muhur pensi » cift koşmak » cicek acmak veya vermek » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » duello » ortuşmek » coğunme » muzahir » ileri geri soz etmek veya soyl » reva gormek veya gormemek » makyavelcilik » guzelavrat otu » civili » hic » hafta ici » cok karılılık »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.