tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu kalmak » gormediğe donmek veya gormemiş » dışa donukluk » ağzınıacıp gozunu yummak » duğun » nemceker » sondurmek » eşyukselti eğrisi » yabancıcıta » sungulu » gocermek » ozgunluk » cember gecirmek » ozdenlik » gubrelik » tuğra cekmek » boceksavar » ust perdeden konuşmak » ictenlikle » ortodoksluk » cıraklık » gelişmişcanlı » cakmağıolmayan » bugunluk » salur » uzerine oturmak » duşkırıklığı » komur başa vurmak » oğle paydosu » cıkartılma » anasıturp veya sarımsak babas » gokte ararken yerde bulmak » kireclik » cıkmak » teneffushane » ofkelenme » soğurme » gonul vermek veya bağlamak » cadır devlet » duz duvara tırmanmak » bağcubuğu » pic » guncelleme » koylu kentli » cekmek » ipi curuk » tenkitci » nobetci » zarifce » tanrı ya şukur »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.