tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yavaş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzına veya diline kira isteme » goruşmek » ustunde kalmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » calık » abdulleziz » veya belli bir yukseklikten aş » dunyanın kac bucak veya koşe o » kulkedisi » gozlerini fal taşıgibi acmak » kedi gibi dort ayak uzerine du » amcamla dayım hepsinden aldım » kralicelik » gluten ekmeği » direksiyona gecmek » başından aşağıkaynar sular dok » beyaz rus » departman » yuzu gormemek » turkleşmek » cıplak gozle bakmak » havuclu kek » tokezlemek » kendi soyler kendi dinler » kan gutmek » sıvıolcer » sağgozunu sol gozunden sakınma » atolye resmi » duşuncellik » protestanlık » culûsiye » sade birimler boluğu » cemrenmek » keci » rektor » pa » acılama » gelinfeneri cerasus padus » cıkarma birliği » kebapcı » gic » kuculme » onu alınmak » yayla corbası » benimseyip değişik bicimde anl » cakılmak » sevir » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cevre acı » pec »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.