tdk sözlük TDK Sözlük

 

yavaş eş anlamlısı

yavaş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yavaş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yavaş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yavaş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işini gormek » mercimek kofte » duzayak » hor gormek » uc nalla bir ata kaldı » gozde » cokelek » ar er » menekşe gulu » ciğden vermek » kızılyoruk » acmak » dir » muritlik » cete » tespih cekmek » duşundurmek » muhurcu » teşerruf etmek » doğaclama » goyuk » hint pamuğu » aklımda » ortaya duşmek » baskısız buyumek » fırın ekmek yemesi lâzım » opuşmek » kotu » nazariyatcı » boynu bukuk » secmek » uzum kompostosu » yukseğe cıkmak » ayağıduşmek » yureği parlamak » kısır dongu » gucleşmek » sokuntu » tevatur » yuzeyinin her noktasına basınc » saraclık » sukse yapmak » ural altay » tuketmek » icinde kaybolmak » carpıcılık » munasip bulmak » mustehcenleşmek » suzulme » cevre teker »

yavaş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yavaş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yavaş_eş_anlamlısı nedir ve yavaş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.