tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capulacılık » surgulu » uzeri » yuzdurmek » ipliği pazara cıkmak » utarit » mana cıkmak » levanten » lehceci » sanskrit » mulhak » sozum ona » taklitcilik ği » yurek ağrısı » duşunceli » kulhan » ozdeş » yerlerde yetişen bir bitki me » culûs » muzakere etmek veya yapmak » endonezyalı » cekimli » capulacı » meme sungeri » başlangıc noktası » gun doğmak » cakıl cukul » irilerine kanal izmariti denir » cıtkırıldım » acık hava sineması » cekul » duduk gibi » cekmek » ilkoğrenim » cor » bric » capula » terennum » ucuzlu » ırgat gibi calışmak » tuzsuz durgun su ortusu » cilenti » el ile gelen duğun bayram » gurlemek » damdan duşer gibi duşercesine » kokorecci » ağzından dirhemle cıkmak » boke » gurecilik » iclem »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.