tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dolambacsız » capar » sevinmek sev in sevdirmek se » sun î solunum » sal » onleniş » ozentisiz » can başına sıcramak » cekimolcer » mustakim » sebep olan fiziksel enerji ha » hintli » ulkesel » korelmek » capraşmak » butceleme » uyelik dondurmak » dipciklenme » tıpıştıpışyurumek » suzgec » sınır cekmek veya cizmek » yorungesine oturmak » acıklayış » cıkmak » akciğer lopcuğu » kelepcelenmek » puskurtulme » ma me » terennum » surtme ağı » takla bocekleri » cakmak cakmak » cekimsenmek » sana vereyim bir oğut kendi u » oluluk » bugune bugun » gectiği yoldan gecmek » salakca » kunk » surtuşmek » mubeşşir » ahkâm yurutmek » tedric » cizgi cekmek » pacayıkaptırmak » cupra » tulum cıkmak » komurleştirme » ustunleşme » bankada veya aracısında actırı »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.