tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozumleme » dudak cukuru » ay » fırtına kopmak veya patlamak » ıkla ikle ukla ukle » katıyurekli » muzelik » saati calmak » lugat » kulhanî » gozle yemek » yurutme gucu » yukselme » cember icine almak veya cember » isteyeninin bir yuzu vermeyen » iki cami arasında kalmışbeynam » somurgeleştirme » alcaklık » araplık » uremek » suruşturme » ucuzlu » civilenmek » bid at » unsuz gocuşmesi » suratından duşen bin parca olm » um » buyuk para » lâcivert di » ağackakan » bolumlerine konulan ağırlık » cenesi duşmek » goz bilimi » tezgâhcılık » gozenekli » muzekkere » catışık » duzen » nankorce » gulunclu » dollenmesiz ureme » liman cuzdanı » ulfet » jubile » gomutluk » yuzuş » koşeleme » leh » hışırıcıkmak » muflis »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.