tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayvanın sebep olduğu hastalık » yaşam bicimi » cebi delik kimse » soz konusu olmak veya soz konu » havanın gozu yaşlı » mandallı uzerinde mandal bulu » turkiye turkcesi » duvak duşkunu » balkanlı » ayağıveya ayakları dolaşmak » oz eleştiri » namus sozu » calıştırıcılık » kulot » moblesiz » ustunkoru » olukcuk » kabul toreni » teeyyut etmek » bir orman ağacıcastanea sabva » ıstırap cekmek » ekmek opmek » gıptasınıcekmek » korleştirmek » dokuk » ulusculuk » korler mahallesinde ayna satma » calışkan » dili cozulmek » goruşulmek » goruşacısı » icat cıkarmak » gozetilmek » celik yelek » kaktusgiller » ediyorum demek ya da hasmını » mubaşirlik » su orumceği » goktırmalayıcı » başından buyuk işlere girişmek » catlak » turkleşme » gozune karasu inmek » cepellenmek » guveyi girmek » zurafa gibi » devam etmek veya ettirmek » nişangec » sadistce » yunan »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.