tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arslanın adıcıkmış cakallar b » asker cıkarmak » duduklemek » ozel ad » yoneltmek » imtırak » fincancıkatırlarınıurkutmek » sepetci » tumorlenmek » iki kere iki dort eder » arkaya bırakmak veya koymak » tarla acmak » pence atmak » potasyum klorur » gorungu » cın cın otmek » kuskus corbası » gonderme belgesi » ayağıveya ayakları dolaşmak » direksiyona gecmek » dalyan koftesi » kulunc kırmak » ustune yaptırmak » tezayut etmek » bileğine kadar veya bileklerin » ozel yaşam » peştuca » cello » başının altından cıkmak » allah kuru iftiradan saklasın » avara kasnak işlemek veya donm » cizmeden yukarıcıkmak » gumuşgrisi » dunit » kısmeti acılmak » carıklıerkânıharp » karşıtcıllık » mustezat » ozdek » hodukluk etmek » su kesmek veya su kesilmek » goruş » guvenoyu vermek » ic guveyi girmek » gozden cıkarmak » murettebat » aklına geleni soylemek » hazır corba » duşunucu » parca »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.