tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capkınlık » ote yandan » frenk uzumu » zurafa » kuşa benzemek veya donmek » oğurtlemek » ne demek » gecmişzaman » duşurmek » kalbi parcalanmak » rufaî » cingene parası » deniz altında bulunan » şirazesinden cıkmak » cav » işacmak » bir tatlı » hızla batmak » kofterlik » celmelemek » cınlatma » duşmez kalkmaz bir allah » dekartcılık » gunduzleri » kireclenme » efendime soyleyeyim » başcekmek » avurdu avurduna gecmek » tovbe etmek » buvet » bortuk » bahcıvan » cıkan » tuzakcı » bana dokunmayan veya beni sokm » duzeltici » elinle ver ayağınla ara » surukleyici » saydam veya donuk vernik » konuşma gucluğu » kulturlu » olcek cizgisi » duşes » calma » gonul rahatlığı » kirecsilemek » ismi gecmek » ac » carpınmak » kirli cıkın »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.