tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carliston » kok doğrayıcısı » gosterilen » uretiş » kafasıdonmek » pejmurdelik » gorsel etkileme » manyakca » tahammul etmek » cıtcıtlamak » muheyyic » kasketcilik » ana baba gunu » commek » ayağıduşmek » ciftleme » ayağınıveya ayaklarını altına » gomlekliler » gomme banyo » ne cıkar » yonetim » celişiklik ilkesi » alcılanmak » İskocyalı » ardına veya arkasına duşmek » boylesi » tatarsı » duzmek » dokmek » karşıgoruş » artığı » minibuscu » teessur etmek » cok karılılık » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » sıkıduzen » boşluk » tum başlılar » ağac balı » donduruş » fil yuruyuşu » epikurosculuk » gorevden ayrılmak » centikleme » gozetmek » tazallum temek » otumsuzluk » şaşkına donmek » kene goz »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.