tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catanacı » yontma taşdevri » yureği serinlemek » goğcek » duşunce » bilincli » koşe başı » luzucet » oz » uzerine bir bardak su icmek » silindir prizma vb bicimindek » yunlu » at olur meydan olmaz bulunmaz » koleleşme » ortak yuklem » veya metal bolum » yonetmelik » cimbali » difuzyon » bugunku » gedik acmak » hırcınlaşma » buklum » korkunc » korunmuşolma durumu » dostluk okkayla alışverişdirh » bok yemek duşmek » yonetilmek » kundeye gelmek » zanaatcı » yuz olcumu » celmece » atıp veya atmak tutmak » portorluk » hilâfetcilik » kan revan icinde » lâpon » kat î » can cekişmek » ortalığıkırıp gecirmek » harbiye nezareti » gosterici » donelmek » ustunde » butunletme » curuk » muhurleme » dalıp cıkmak » turuncgillerden hindistan da » gudum »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.