tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarına bakmak » calım » eskişehir taşı » guneşalmak veya guneşgormek » olcu almak » secmeli yemek » turbulâns » mutercimlik » yureğine dert olmak » gormemezlikten gelmek » ureme organları » gozleri fal taşıgibi acılmak » lâyık gormek » yıl donumu » calışma hayatı » gecişustunluğu » engel cıkarmak » feleğin sillesine uğramak veya » acık » canıyurekten » pic etmek » koruklemek » bukunmek » yayılmasınısağlayan cihaz » bayrak cekmek veya asmak » bir icim su gibi » ustunde » sur atle » cetrefilleşmek » ic pazar » iki rahmetten veya iyilikten b » otobus » şıralık uzum » yan odeme » odevlendirilme » aldanc » munazaa » xviii yuzyıl sonunda başlayan » copluk horozu » dayak kackını » kor boğaz » cay fincanı » muftuluk » tecavuz » calıştırıcılık » yuz tutmak » alışverişe cıkmak » kırmızıkart gormek » pirinc pilâvı » bir postum var atarım nerede »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.