tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sormak veya sorması ayıp olmas » hucum oyuncusu » alcak » yuksek yaylak » acılmak » işi ileri goturmek » kırılgan ve katıbir element k » cakaloz » dort dortluk » boluntu » delikli boncuk veya taş yerde » am em » temulentum » gozleri kapanmak » cuvaşca » pes perdeden konuşmak » serbest gureş » yonetsel » ahdiatik » gune doğrulum » suzeni » on secim » borcsuz harcsız » gormezden gelmek » gok bilimsel » onemli » olcun » civit rengi » kecisağan » olaylarısonucu elde edilen bic » sakın ha » elma da alma da demesini bili » okul oncesi » alınmasınısağlayan kimse kame » boncukcu » elci » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » iz » muteverrim » yun » selâmunkavlen » homoseksuel » genel mudurluk » yureği dar » soyutculuk » coluklu cocuklu » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » bukuş » cekiştirmek » oyle ya »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.