tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urkmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » muzik bilimci » gobeklenmek » kor talih » yuksek » cop tenekesi » sozsuz » dunurluk » kendine yedirememek veya onuru » tibetce » acık yureklilik » yazıya dokmek » hastahaneye kaldırmak veya yat » pacavra » carlık » gormek » ucurmak » oburu » okuz trene baktığıgibi bakmak » su dokmek » uniforma » gucenmek » boğurtlenlik » dubeş » seckin » cekeleme » rotuşlama » cırak cıkarmak » muheyyic » luks baskı » yapılmışalet » koşe » atma recep din kardeşiyiz » fizik kondusyonu » yarım elma gonul alma » oluşturduğu donme eğrim cevr » goncluk » kufecilik » kimse » sonucunda ortaya cıkan ustun y » munşeat » yumurta kapıya dayanmak veya g » tırt » gul » catı » tabiatustuculuk » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » onemsenmek » yuk »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.