tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turşusu cıkmak » ayağınıcekmek » cıban ağırşağı » cilâlıtaşdevri » allah var veya allah ıvar » benlik catışması » acıağac » acıkcası » dayanabilen sağlam guclu mu » pekiştirmeli ozne » civit otu » benimseyip değişik bicimde anl » bulunan iri govdeli hayvan ur » yalanınıyakalamak veya tutmak » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » guhercile » akca yel » havaya ucmak » kopcalamak » masraf kapısıacmak » tehacum » terennum » kocu » beklenmediği umulmadığıveya c » saik » set cekmek » kuyruğunu tava sapına cevirmek » yer bicimleri » alman » yuzune vurmak veya carpmak » oğur olmak » gum gum atmak » kupe ciceğigiller » camaşırcı » ağaccılık » kınık » katır tepmişe donmek » ruyasında gorse hayra yormamak » dadacılık » yolcu taşımakta kullanılan mot » su kesmek veya su kesilmek » bekâr kalmak veya yaşamak » hayvan koklaşa koklaşa insan » carptırmak » pence » duzeltmek » ele gecmek » akumulâtor » kutlemek » tefeul »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.