tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pembe gormek » cıplaklaşma » uzerine uzerine gitmek » medhusenâ » leninist » tekaudiye » gomlek » ı i u u » goz dikeği » ostaki borusu » kulağına kar suyu kacmak » teşekkur » yureği burkulmak » prelut » ayrılmışalan » oksuz kalmak » taklip bi » orneklem » kok saplı » fiil cumlesi » cumle âlem » mumsondu » dizginini cekmek » yuzunu gozunu acmak » tutumu akliye rasyonalizm » cırpınış » ibliscilik » kokensiz » getirmek hazmetmek » ağır ol » muzikal » cekişmek » uzme » kekec » ad govdesi » boşnak guzeli » host » murt olmak » eski tufek » murekkep » kepceburun » muhlet vermek » yuklem birliği » teşebbus » teşhis etmek veya koymak » hatırlatmak » civilenmek » sokup atmak » ma me » ayrıcalık tanınmak veya goster »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.