tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hurmetsiz » rumelili » gurultuye veya patırtıya pabuc » ciftleştirme » kacakcılık » kandırıcı İnandırıcı » makinelerin ağırlığına dayanab » ilâcsızlık » citmek » gozunde buyutmek » kuvvetle basmak » hint gureşi » calgıcıbocek » deli gomleği » gecmişolsun » mektep kacağı » kopukleniş » gozunden uyku akmak » ahu parcası » ahkâm yurutmek » dayanıklıbir orman ağacıquercu » armudun iyisini dağda ayılar y » tumsek » yuzu sıcak » yuzyıl » koku kazınmak » sozleşmesiz » calmak » şansolye » icine sıcmak » guvenoyu » sağlayan parca » coğaltma » goruşsahibi » turkluk » cubukcu » yıldızıduşuk » acıcekmek veya duymak » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » oynakca » leşini cıkarmak » tavşan yetiştiriciliği » perde arkasında veya arkasında » murettiphane » omuzlarıcokmek » kan emebilen halk arasında ba » hukumler ve izlenecek yollar » kalp kazanmak veya fethetmek » hazır duruma getirildiği omurg »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.