tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
satılık ziftin olsun selânik » ortmek » ikindiden sonra dukkân acmak » surmek » yuvarlakca olan tac yaprağı » istihrac etmek » toplu calışma » arnavutca » tukuruk hokkası » camurlukcu » bulbul gibi şakımak » kokertme » surmek » percin » carptırış » yedek parcacı » ile beraber » yuksuk kadar » okul kacağı » beberuhi » başa gureşmek » başdondurmek » gun » cenet » uzerine almak » babam » goz kuyruğuyla bakmak » cacaca » gozunu yummak » gume » oldurucu » kecisedefi » cekiniş » cenesi acılmak » kohnelik » meş um » sutune kalmak » hukûmet merkezi » har gur » humor » torellik » dalı hendese » ucucu » kaca kac » fitne fucur » mustakil » acmak » musteşar » samanyolu » maskarasınıcıkarmak »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.