tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pilot koşku » ağaclık » caprazlık » derdini deşmek veya depreştirm » kırlangıc donumu » mangal komuru » meydan acmak » dunyaya getirmek » uzeri » su cekmek » cozulum » haymana okuzu » acış » boyunduruğa atmak veya almak » guttuğum domuzu bana oğretme » diskci » katran camı » goz yummamak » onemsenme » tur ağac cember » fluoresans » cubukcu » senatorluk » hesabınıgormek » uzum suyu » kalem acacağı » celikli » teslim tesellum » tuy dikmek » ortturmek » cam sakızıcoban armağanı » fin ugor » cicekli bitkiler » surumek » turan » obstruksiyon » acacak » mutenakıs » tuketme » duyumolcer » ortu » ciltci » gulup gecmek » tevessu » jeton gec duşmek » gozu hicbir şey gormemek » kategori » ove ove » goceri » gucleştirmek »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.