tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceği burnunda veya ciceği bu » cıkarcılık » cakışmak » gorgu » yuzune gulmek » yumruk atmak veya indirmek » boceksiz » kurelenmek » juglans regia » yeri » lokmasıağzında buyumek » catı » oğle paydosu » ceyrek » yurutme » cimdiklemek » mutevellit » mercekten oluşan optik alet » dun bir bugun iki » geri cekilmek » durum » gur gur » cıkmaklık » sendikacılık yapan kimse » dustur » taşınabilir arac » basit cumle » yuklemek » angıc » ustunleşmek » tıpıştıpışyurumek » ağacıkurt insanıdert yer » cek » nesne » promonat » turşuya donmek » bocekkapan » cırpıntı » mumkun olmak » cıkmaza girmek » koordinator » lubnanlı » si » dortlu » duşunuş » dolaylıozne » guzel duyu » yontem bilgisi » uc uca ucu ucuna azar azar » ac »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.