tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yaz kış demeden çalışmak tıklayınız. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kotu » kackın » giysi » buhran gecirmek » kesenekci » humanistleşmek » sosyal bunye » doşeme » umranlı » levuloz » sutyen » akburcak » sacıkılmak veya sacıatmak » corbaya sinek duşmek » eşekce » papirus » gozu kesmemek » operatorluk » yağma etmek veya edilmek » capar » kostek » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » gozden uzak tutmak » kollarından birinin başında bu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kucuksemek » yuz kaplama » guluk » kalıba dokmek » lugatce » aşure gunu » karşılama toreni » sacıştırmak » ana cizgi » sığırgozu » sunnet olmak » oyle » cınarımsıisfendan » şohretsiz » sun » gozyaşıbezeleri » vokabuler » cıtlatma » gormuşluk » el ile gelen duğun bayram » gam cekmek » ağıt yakmak veya tutturmak » bol kepce » oncel » gucendirme »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.