tdk sözlük TDK Sözlük

 

yaz kış demeden çalışmak

yaz kış demeden çalışmak kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yaz kış demeden çalışmak hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yaz kış demeden çalışmak ziyaret ediniz. uludağ sözlük yaz kış demeden çalışmak başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicim » ustune bir bardak soğuk su icm » ici goturmemek » caca » lig » değer bicmek » tahavvul » ayağına duşmek » duşkun » korleşme » alt ust olmak » gun ortası » cilekcilik » kolelik duzeni » soylemesi ayıp » karşıtı » frenk cileği » sozu ağzında kalmak » purcek » gorulme » karşıcıkmak » bardağın konulduğu yeri kirlet » mucessem » teeddup etmek » golgelemek » supurge » suz » cemrenme » calkantısız » cıbanlaşma » yureğini hoplatmak oynatmak ve » sıfırıtuketmek » olduresiye » mutekebbir » yukarı goğe doğru olan yanı » sonumlemek » catlama » catkılık » butunlenmek » kuney » sonsuz kucuk » hortumlu bocekler » yemenli » unlu catışması » ağızsıl unlu » cıkmak » balıksırtı balık kılcığıbicim » bahtıacılmak » koknar sakızı » cekim »

yaz_kış_demeden_çalışmak hakkında da bilgi ve yaz_kış_demeden_çalışmak eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yaz_kış_demeden_çalışmak nedir ve yaz_kış_demeden_çalışmak kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.