tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arabî » okseleme » yukumlendirme » cokertme » olu renk » aksulâmel » halk yardakcısı » muhresenk » bolum » provokator » cığralık » ortulme » sahneye cıkmak » dugâh » recinesi hekimlikte kullanılan » oksurme » kubist » sahneye cıkmak » sahip cıkmak » elini cabuk tutmak » ağzının kokusunu cekmek » bukturmek » kuseğen » uyudu cocuk sevildi cocuk he » mulâhazat hanesi » cengel sakızı » parca bohcası » ce demeye mi geldin » think tank » ote yandan » duşeş » buyuturluk » maarifci » yonelmek » dışında kalan bir veya birden » kapanmak ortulmek » basıldığında duyulan kımıldama » oluşturduğu donme eğrim cevr » uygun bir bicimde gosterildiği » cokme » yonelik birbiri ile uyumlu am » cişik » malzemeden yapılmışyarıotomati » adetimurettep » goze goz » tekeden sut cıkarmak » govermek » uflemek » odu kopmak veya patlamak » saik »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.