tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
saik » dokukluk » golgeye yatmak » hoparlor » geri cekilmek » soz duşurmek » ustu kalsın » bilincsiz » kor » supurtme » golcul » kopekle yatan pire ile kalkar » kıssadan hisse almak veya cıka » formulleşmek » marunî » mutehakkim » sureyazar » golgesinden korkmak » kara yuzlu » cağırmak » kumbet » arazi acma » aşağıfalan yukarı » eltieltiyekustu » gumuşuleşmek » etmek icin uzerlerine konulan » catıekleri » centme » ozdeşleşmek » dili acılmak » ufurmek » dokuntulu » kullanılan yapma yuz » gormezden gelmek » yoğurt corbası » ustune yuklenmek » oluşturduğu demet » fotoğrafcılık » cıkralık » cekirdeklenmek » zevkini cıkarmak » mustebit » donme » dağda buyumuş » sucukculuk » seruven » arasıgecmeden » renginde sapıdort koşeli olan » bazlamac » burnunun ucunu gormemek »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.