tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
moskofluk » kucukbaş » uremek » mukâfat almak » tezahur » bekci kalmak » yuzune tukurseler yağmur yağıy » mutezayit » kin gutmek » yusru » buzmek » cimenlik » zırhlıguc » ılıkca » ictenlikle » ustune » one almak veya alınmak » mudafi » carliston biber » calmadan oynamak » kukremek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » tebellur » cumle » koyuvermek » kafasında şimşek cakmak » kap » oğrenci » tedric » mucerret » ayağına veya ayaklarına kapanm » muntesip » dalgıc elbisesi » parcalara verilen ad » akıl erdirememek veya ermemek » etmek » amonyum sulfat » ic dunya » gorgusuzluk » tarlada izi olmayanın harmanda » butunlenme » onlemek » yazdığıad veya işaret » surcmek » cift yıldız » eser rolyef » iki ateşarasında kalmak » puruz » uc beyi » gunluk ağacı »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.