tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bekâr kalmak veya yaşamak » mec » at olur meydan olmaz bulunmaz » ici goturmemek » pay bicmek » japon bezi » avanakca » borclanmak » musabık » kamcılanış » olduruş » kokten dincilik » soğuk calmak » koycu » alt tarafıveya yanı » munasebetiyle » kucuk duşmek » ve katımadde » gomulmek » susleyici » produktorluk » karacaylı » zumre » ay » duzenli » tuneklemek » ter dokmek » yalın cumle » doş » duşman » parcalatma » başyonetmen » kurduğu medeniyetleri kendi i » ducar olmak » cizgi cekmek » birbirine surtunmek » yuceltilmek » merkeziyetcilik » can cıkmayınca veya cıkmadan h » tunemek » tuccarlaşma » ucan daire » ağzınıacıp gozunu yummak » kumanca » uzengi kemiği » eliyle koymuşgibi bulmak » frenkce » gomlek değiştirmek » uc beş » potibor »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.