tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teneffus etmek » ozgul » cileden cıkmak » cilek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » civici » kocek » koruklu » catış » ciğlik » yulgu » cekişken » mukeyyifat » guatemalâlı » curutme » serce » mes uliyetli » gelgecci » soz kesmek » iceri girmek » bir turlu » şohret salmak » gercekustucu » yureği tukenmek veya yurek tuk » yamalıbohca » eskimo » gozu kalmak » musteşrik » kabuğuna cekilmek » tenasup » col » kotu olmak » dustur » diktatorluk etmek » dişeti dudak unsuzu » porsuk » yağcubuğu » deveci ile goruşen kapısınıyuk » mahrec » geri cevirmek » yuzu karışmak allak bullak olm » sesini yukseltmek » duğum » tuyleri diken diken olmak » sevinmek sev in sevdirmek se » yuklu » kerpicci » geri geri cekilmek » gurultu bastırmak » biciminde cıkan eser »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.