tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akıcıunsuz » tartışma goturmek » ziyade olsun » duğumlu » recelcilik » yonlendirmek » icin icin kaynamak » etiyopyalı » gecmek » yon vermek » bıcılgan » duvak duşkunu » kukurt ciceği » iki cenetli » ordekgiller » cakmaklaşma » yediği onunde yemediği ardınd » universite » yuzleştirmek » mancınıkcı » muzelik » cerre cıkmak » şeylerden her biri tabaka » şobiyet » cayırsedefi » ışık golge » goncu » artığı » sen ben davasıveya kavgası » konduktorluk » kulup » iyi gun dostu olmak » turkuleştirme » lvendula staechas » lig » olculen » gocen » psikolojizm » surgune gondermek » sansurculuk » goğus cukuru » unlem işareti » al veya kanlı gomlek gizleneme » cantalı » dokmecilik » ziyanıyok » ustat » kor boğaz » tekaut olmak » duşuncesiz »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.