tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » kap » cubuk odası » cikolatacı » mutehevvir » goturmek » patırtıya pabuc bırakmamak » bir calgı » camgobeği » cene yormak » hurluk » yureğini hoplatmak oynatmak ve » soz cıkmak » yaya koprusu » halkalıgozler » calâk » ayciceği yağı » dol doş » eli ermek veya ermemek » ac bîilâc » muteammim » parmakla gosterilmek » duruk » uzumlu » balkanolog » kulağınıacmak » on sozleşme » cevre » ileri geri surulebilen sistem » kazan kaldırmak veya devirmek » cuppe » difuzyon » coban merhemi » dârıdunya » celmelemek » cayhaneci » ucurum » fiske kondurmamak veya dokundu » gorevden uzaklaştırmak » kalcasız » olumsek » âlemi var mı » şekle sokmak veya koymak » kem soz kem akce sahibinindir » nogay » aleykumselâm » icinden kan gitmek » hapishane kackını » turkleşmek » anıtkabir »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.