tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu gormemek » zarfcı » dilini veya dillerini yutmak » formulleşme » didik didik etmek veya olmak » mes uliyet » guzlemek » butunsellik » musellim » ustadane » ağac arac eğirmen kirmen » canak » suzgunleşmek » eller yukarı » partizan olma durumu veya part » kılıc bacak » manipulâtor » sulfatlaşma » gecim dunyası » aşufte » kulağınıbukmek » durme » kendi kanatlarıyla ucmak » mutebeddil » husnuhâl kâğıdı » ağzınıburnunu carşamba canağın » kendini kapıp koyuvermek » ucuk » can cana başbaşa » isyan bayrağınıacmak » caktırış » oğle » ul » taksit odemek veya taksit verm » ust diş » okelik » bıckıcı » sacak » iki eli boğrunde kalmak » kusturme » kultur bitkileri » kılıc calmak » goze diken olmak » od » sublimleşme » hukukcu » levuloz » ış iş uş uş » veya belli bir yukseklikten aş » kızıgonlune bırakırsan ya davu »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.