tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustun bulunmak veya gormek » cayır mantarı » hucuma kalkmak » anasından emdiği sut burnundan » klâsor » gozluk takmak » cıkı » sağlayan parca » sut otu » yaylar uzerinde hareket etmek » faaliyete gecmek » hanya » vazgecmek » muhendislik » cektirme ağı » senyor » fındıkcılık » cıban ağırşağı » ad cekmek » elden ele gecmek » slovak » capulacılık » alt ust olmak » altın kupu » davranma » cakıl yol » yuksek perdeden konuşmak » yuklu » biri nusha » makedonca » meyve ici » oc » ister misin » hukum » cetrefilli » olum korkusu » on soruşturma » yuzu soğuk » acılışkonuşması » cekmek » bahcemsi » notrluk » serbest bolge » kursu » deniz altında bulunan » kulhan makinesi » dirsek curutmek » leninci » yoruk » kacamak »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.