tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dortnala kalkmak » iciş » art bolge » tore dışı » kursu başkanı » cokuş » butunu » ilgi gormek » tuberkulin testi » teşebbus etmek » cıngırdak » ihtilât etmek veya yapmak » sondurulme » usulsuz » berberî » genel gorunum » atıp veya atmak tutmak » dağyurumezse abdal yurur » keloğlan » cıkarmak » ultimatom vermek » eşbicimlilik » koy odası » cavmak » bolum » mutevazi » teverrum » buvelek » elinden geleni ardına arkasına » calvinci » yahudi baklası » memleha » halka donuk » icin kullandıkları ozel olara » mustaceliyet » acılım » tureme unsuz » bal ozlu » gozune sokmak » kusuşmek » acık olmak » gorev » uslûpcu » iskeletli hayvan corallium rub » uckun » saik » torelcilik » ak gozlu » iskeletli hayvan corallium rub » ak duşmek »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.