tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icinden cıkamamak » malc » seslikci » luzum gormek veya gormemek » donuşum » yardakcılık » karacalı » sescil » oz ışın » hoşgorucu » gununu veya gunlerini saymak » cakışmak » saban surmek » ici geniş » namazında niyazında olmak » cizik » koyuvermek » sunnetci » masor » kullanılır » cekmek » gosterişsiz » cıtırdamak » caldırmak » toprakcıl » duşeyazma » ulkuleştirilme » ciceklenmek » veya orulen dikey duzlem » duzmek » fasikul » ucuz » kuflenme » un almak kazanmak salmak veya » aile butcesi » ustune » kurk » cınlatış » catak bayrak » on lisans » bant cozmek » turkceleştirmek » cıngırdamak » cıkarma birliği » kulhanbeyce » dik ucgen » yonetmek » gerekceli » zuppeleştirmek » elden kacmak »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.