tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayırla anmak veya yad etmek » pic etmek » başlangıc noktası » adamına gore » oğle tatili » cayırsedefi » uc boyutlu » coban salatası » surcturme » birinci gelmek veya cıkmak » maruz kalmak veya kalmamak » us » yureği hop etmek veya hoplamak » kecisedefi » isim cekimi » ici gecmek » kr » statu » guluncluk » kosnulluk » bekci kalmak » icim » ic tuzuk » sungusu duşuk » muzakerat » başcevirtmek » puruz » pacalı » kavanco » can ciceğigiller » otumsuzleşme » rejisorluk etmek » tuy gibi » zeytinyağı sirke dokulerek ya » inmek » susu vermek » kedi veya eti ne budu ne » kırgız » mısırlı » delgec » pence vurmak » tegaful etmek » daim etmek veya eylemek » istenccilik » kendini vermek vurmak veya cal » copurluk » gocucu » ic barış » li » balina cubuğu »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.