tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bunların arasınıdolduran ozek » govdeli » vatanî gorev » elinden cıkmak » maden komurunden cıkarılan ya » olcum » durgunluk cokmek » kardeşce » halic » celikleşme » gıcık almak kapmak veya olmak » z » hamam boceğigiller » gonen » tahkimat elemanlarıustune veya » acıklamak » tuneme » dağılmak » catlamak » oncelik » banko gecmek » baharatcılık » ruzgâr almak » bukuntu » kuduz bocekleri » acık acık » hint kertenkelesi » calgıorağı » bicimselleştirmek » goğusluk » corten gibi » ovmac » balık sutu » karantina suresi » asma bahce » cacaca » klorolcer » rotuşlama » kepceli » ayağına veya ayaklarına kapanm » al » soz getirmek » cıtlamak » frenk uzumu » cil » mutekabiliyet esasıuzerine » kalvencilik » kolelik duzeni » cozumlenme » edebiyatcılık »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.