tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nasihat etmek vermek veya nasi » ara tumce » yukarı goğe doğru olan yanı » buk » korelmek » kıraclaşma » surunmek » tecrube » pacoz » sokağa cıkmak » bizim gelin bizden kacar tuta » meyan koku » otumsuzleşme » ayrıcanak yapraklılar » surtuş » yukseltgeme » asker cıkarmak » lektor » ulusculuk » yıllıkcı » yonlendirme işi » omur adam » cekirdekcilik » ayran gonullu » burgulu » cokturme havuzu » savaşcı » lecelik » at var meydan yok » afişci » gorunmek » piclik » huseynî » golgelendirme » museddes » durtuklemek » kavrac » kaktus » ortunmek » rusca » olum kalım » suc » capari » abakus » kosnulme » azrail e bir can borcu olmak v » cıban başvermek » cimento » kart cıkarmak » ci »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.