tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucan kefal » ballıborekli olmak » mudevven » ickicilik » ışığa gocum » avantur » tekerlek kırıldıktan sonra yol » catma » kaynatılmasıyla elde edilen ye » olcumlu » bokun soyu veya bok soyu » catlamak » olcu almak » yanından bile gecmemiş » sansurlu » z » yapılan fıcıvb » metal kap » avurtlarıcokmek veya avurtları » destek gormek » musellesat » goğsunu gere gere » hukum surmek » cıkmak » lâpcın » aclıktan nefesi kokmak » infiratcılık » kaclı » icine dert olmak » gume gitmek » balık corbası » pabuc » guneşsistemi » buyuk onerme » cek » ikram gormek » goz yummak » gocuşme » guvensizce » cevrik » corbacı » yonlu » kok » cığırtmacı » tahsil gormek » duşmek » guluşulmek » inceleyen bilim » durtmek » tazallum »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.