tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boğazına bir yumruk tıkanmak v » hucreler arası » caprazlık » cennete cevirmek » yuz yuze kalmak » kacı » korebe » gecmek » boşnak » uretmek zihnî yetiler oluştur » kılıc kuşanmak veya takmak » maniheizm » bir cenetli » gecer » kacırılma » yaradana sığınıp bir işyapmak » dovme » mancınıkcı » iz » duruma gelmek » cobanlık » hucum oyuncusu » cıyanlık etmek » eteğine yapışmak veya sığınmak » cakırdikenlik » yuklem birliği » tokatcı » golgelik » ara tumce » celik parca » calmak » aklınıcelmek » ciftetelli » mucadele » ictikleri su ayrıgitmemek » sutten kesmek » parfumeri » kuldoken » ustune yuklenmek » ceşni » tırnağına veya attığıtırnağa d » guvelâ » gecirilme » goz bağcı » kucuk bey » cemre duşmek » tutsu yapmak » ortmece » cul » emek »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.