tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duduk » anlamaya yarayan sınama » patlak goz » ataturkcu » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » ackı » gundem dışı » celenc » ciceksimek » duz » ve burada gorevli kimselerin t » ongorme » cantacılık » senyor » cıpıldak » renkli element kısaltmasıcu » sarac » ceri » buzuşuk » başına işcıkmak » cıkıştırma » klârnetci » yonsuz » donec » davetci » gonyeleme » soz etmek » fotoğrafcı » yureği kabarmak » suyunu cekmek » cuzdan » tokezmek » ucucu » gunleme » mutenevvi » cenesiz » unsuzunu gosterir » cokuş » ahu parcası » gonlunu kaptırmak » atın olumu arpadan olsun » coğun » mumkun olmak » gozlerinden okumak » cevikce » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » daim etmek veya eylemek » yarıbucuk » col tavuğugiller »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.