tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boğumlanma bolgesi » kenyalı » guveni olmak » sozde ozne » solusyon » zuğurtluk » ek gorev » gosterişsiz » tendurust » bir dilin kelimeleriyle duşunc » guneşsel » salepci » a e » mutercem » helâl sut emmiş » başından gecen olağan dışıola » huzun » iltimascı » cam » sayıgostergesi » yuz yazmak » kokertme » el etek cekilmek » kokain cıkarılan en cok peru » kaduk olmak » cok kocalılık » lâpon » on gun » zuluf » dikkat cekmek veya dikkati cek » tuze » tarih oncesi » umit bırakmak » soylenmek » hukumdar » musadere etmek » ciğkacmak veya duşmek » sayıp dokmek » yeri goğu birbirine katmak » yurumek » coban merhemi » gumletmek » baskısız buyumek » gecmek » guzluk » ufuruk » gozetlemek » boya cekmek » ozel yaşam » yureği kararmak »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.