tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tur ağac veya metalden değnek » erkeklik oldu mu » duşuncesiz » cok gormek » bir dirhem et bin ayıp orter » cevikleşmek » dokmek » helenizm » kirec sondurmek » gozuyle tartmak » şomuz » secki » dirsek curutmek » aracsız » icin » kucuk » suruklemek » goturuş » ici beni yakar dışıeli veya s » gozu kapalı » somuru » gobek adı » soğuk bufe » kostumluk » soz dağarcığı » cuvaşca » kepce » kup gibi » doşemcilik » secim sandığı » yurumek » ortodoks » cekmece » kecisakalı » buğet » emekliye ayırmak cıkarmak veya » urkek » ul » engel cıkarmak » ceyizlik » tavşana kac tazıya tut demek » uste vermek » surukleyiş » ozge » dolmuşucak » marşmarş » etek opmek » sacın ak mıkara mı onune duşu » dokuntulu » omur boyunca »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.