tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uşuşme » hayran olmak veya kalmak » cakışmak » kopru başınıveya kopru başları » yuruk at yemini artırır » ustune titremek » jon » soya cekmek » koseği » muyesser olmak » tahkimat elemanlarıustune veya » koken » cingenelik » cıngar kopmak » gume gitmek » duşman » sutlu » gumruklu » oğretmenlik » estetikcilik » kapalıbolge » calınmak » acık » coraklık » dili kılıctan keskin » urkutucu » uzumlu kek » dunya bir araya gelse » gommek » koklu aile » cilesi dolmak » hakikî » kocancı » arışların arasından gecirmeye » yuru marş » ilgi gostermek » ozgurluk » detektor » supruntu » menfaat duşkunu » ağa borc eder uşak harc » rotuşcu » boburlenmek » sulfurik » gozum cıksın veya kor olsun » ihtiram kıt ası » cabuk parlayan cabuk soner » borkenek » cartayıcekmek » mil cekmek »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.