tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin eş anlamlısı

yel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dortlu » cıtak » vermek » puslu » bir veya tek başına » ticarî tuketim » teşrifatcılık » eli ayağıduzgun » gollenmek » suhulet » element kısaltmasıau » kacmak » subjektif » tecessum etmek » al elmaya taşatan cok olur » yururcalar » celiklemek » gobeği sokakta kesilmiş » cekingence » ortunmek » agrostemmagithago » cevik » yularıele vermek veya yularıka » gubre » cimdik » ondulâtor » otumsuzleşmek » allah senden razıolsun » hukmetmek » cıkmak » supruntu » pilot koşku » ozel radyo » caygiller » canorus » kacırmak » yargıusulu » guveni sarsılmak » calgıcılık » gozlukcu » alıcıgozuyle bakmak » tecavuz » dumbelek » arasında den başka anlamıyl » dallanıp budaklanmak veya bir » lutufkârlık » gozu kapalıolmak » rehavet cokmek veya basmak » cıkmak » oğretmen »

yel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.