tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dorttek » onde gelmek » kacınganlık » gulleci » ozel okul » buyukle buyuk kucukle kucuk o » kalmalıtumlec » icmek » genc » ozelleştirilmiş genellikle di » ustun olmak veya gelmek » ortturme » mutevelli » bekâr kalmak veya yaşamak » tevekkul etmek » kara yuzlu » duşkun » muesseseleşme » telgrafcı » tahkimat elemanlarıustune veya » ustunluk derecesi » capraşık » cığırtkan » utu masası » gormek » coğalış » mulhak butce » yuruyen merdiven » ozlu soz » arayıacmak » dirlik yuzu gormemek » sozleşme » su » abdulleziz » lâzca » cıkmak » kucumseyiş » sozluk bilimci » kamcılaşmak » jenerator » kepce » benlikcilik » teselsul » yarın obur gun » cenabıhak » cukur acmak » duğun salonu » karamusal veya karamursel sepe » gumlemek » olu gibi »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.