tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yonetmen yardımcısı » buyultmek » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kuney » dokturme » kafasına gecirmek » silip supurmek » cala kurek » nobet şekeri » anahtar yapan satan veya onar » ruh kazandırmak veya vermek » elini ayağınıkesmek veya cekme » ac goz » opturmek » kulube » duşunur » bulanıkca » cekim ekleri » dallarınıkısaltmak » tekst » surpriz yapmak » ışıl kufluce » cozulmek » gosteri » iğne deliğinden hindistan ısey » ceyrek finalist » başkurt » calgıcılık » oc almak veya ocunu almak » levanten » dam ustunde saksağan vur beli » hava duzenleyicisi » cocuk yuvası » karaardıc » itham etmek veya ithamda bulun » calışmak » nazizm » kuzey yıldızı » okuz soğuğu » kuturtu » kor » torel » kafasıdonmek » gecmek » ozezer » bulbulleşme » gozunu hırs burumek » acıklamak » sinirleri alt ust olmak » katısoz »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.