tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dert dokmek » araştırılabilen olculebilen » formdan duşmek » gercekustucu » başıustunde yeri olmak » yukunu almak » servisci » gonlu ile oynamak » ozgun » gunote » huzunlenmek » borclandırma » kopeklenme » penceleşmek » urpertmek » ucu cengelli ağır demir arac » top atmak veya topu atmak » cadır ağırşağı » pence vurmak » ucmak » goğusluk » mustehcenleşme » yetki kanunu » yuze guluculuk » olmayan kimse veya topluluk g » sultan boreği » fırsat kollamak veya gozlemek » tenezzuh » detektor » cay vermek » mongolistik » kustahca » edebiyatcılık » cağrışmak » sozunden cıkmamak » cevirgec » cektirmek » salcalık » ici kalkmak veya kabarmak » bahce kekiği » sectirme » kullî » gozu olmak » cerviş » cubuk » cayır » icmece » kalmak » kemale ermek gelmek veya kemal » donup dolaşmak veya done dolaş »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.