tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumlu » vechişebeh » goreneksel » duşcu » kopya murekkebi » obekleşmek » kacmak » cift capraz denir » gostermecilik » sodyum klorur » puklu » yaban ordeği » dutturu » dostca » bektaşî babası » duşman » yonetmek » dadaist » cok hucreli » tebessumsuz » yavaşca yavaşca » yurukluk » belirtmek icin kullanılır » boru ciceğigiller » yengecvari » kazık kok » havanda su dovmek » seckin sivrilmiş » ilk dordun » ors ve cekic arasında kalmak » parşomen kâğıdı » misyon ustlenmek » cekirdek » odeme » sandvicci » sıcana donmek » cıkma durumu » tehaluf » cihat acmak » uzlaşma sağlayan » camaşır deterjanı » fume » mutebasbıs » takayyut » goruşsahibi » goruntu » şeytansacı » mana cıkarmak » metal parca » gun almak »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.