tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicek yağı » caldırılma » calışkan » cok yavaşişyapan cevik olmaya » ayağa duşmek » kolcak » tuplu » levazımatcı » yalcınlaşma » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » lâmbayıacmak » kullanılan arac buat » acınmak » mektep kacağı » gosteriliş » allah iki iyilikten birisini v » yuz binlerce » murettep » encumen » monitor » parcacılık » ortak carpan » ordek » işportaya duşmek » panslavizm » kuru soz » nukte » purdikkat » buyuk dalga » eşbicimlilik » yurumek » akdeniz mavisi » santrifuj » surmek » cete savaşı » cekmek » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » kucuk hindistan cevizi » cevirim » başıbelâya girmek veya uğramak » işdayıya duştu » comlek » yargılama usulu » celişkili » eski defterleri karıştırmak ve » dumen evi » taşıma veya dokme su ile değir » davranış misal » oğrenme »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.