tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okuz » oksuruklu tıksırıklı » dovdurulmek » yureği dayanmamak » tespihcilik » icine sinmek veya sinmemek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » olum doşeği » suslu » provokator » camaşır dolabı » omuz opuşmek » keciye can kaygısı kasaba et » işi ileri goturmek » yuzsuzleşme » kunhune varmak » her şeye aklıeren zeki akıll » haclamak » allah rahmet eylesin » on kol kemiği » cartayıcekmek » bekle yârin koşesini » gulutcu » muamele gormek » benim oğlum bina okur doner d » ul » cevirmek » facuna » okceci » caprazvari » daş taş » vazgecmek » hırsızlık etmek veya yapmak » cark » yuz akıile cıkmak » ateşli silâh » alt ust etmek » hayatınıbirine borclu olmak » kıvanc duymak » ı i u u » bakrac » sifonu cekmek veya sifon cekil » vietnam halkından olan kimse » gockun » tutun rengi » kirecci » sulfit » karnından konuşmak veya soylem » sırtustu » korle yatan şaşıkalkar »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.