tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
colleşme » meydan acmak » cıkrık » kızılyoruk » cenesini actırmak » lr » kumeli » duzensiz » duş » frenk uzumu » yetişme » sirkulâsyon » cikletcilik » iğrenc » gizil guc » cetele » mutevekkil » icgudusel » akcakavak » tekessur » hunkârbeğendi » deli divane âşık olmak » duruk » tamamen veya kısmen durması » her tur gosteri yapmaya uygun » zerduştî » hungurdemek » adliye encumeni » anlayana sivri sinek saz anla » mubadele etmek » catal kuyruk » keyfini cıkarmak » mudafi » ayıptır soylemesi » norvecli » genclik » gumruk » mukerreren » yapıldığında zararıdokunacağıd » think tank » gokdelen » ejektor » gurultu patırtı » cılgınca » kor değneğini beller gibi » dollu doşlu » monsenyor » iz » cift ayaklılar » ikiyuzluluk »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.