tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oz eleştiri » tarihe gecmek » işci » hancer ciceği » sumkurmek » konjonktur » ummîlik » cizgilenme » şolen cekmek » zuluflu » pek yurekli » yekvucut » odullendirmek » duduk » at gozluğu » docentlik » azap cekmek » selektor » cebine indirmek veya atmak » şarkısoylemek » pic etmek » aclık » dişini sokmek » kısmeti acılmak » cocukluğu tutmak » başına calsın » tefeul » studyo » acmak » kitapcı » cıplak resim » tazıo tazıama culu değişmiş » muphem » namazında niyazında olmak » sana taşla vurana sen aşla var » efelik etmek veya yapmak » beytulmal » hint avrupa » civileme » gecek » penceli » gayret gostermek » hatırıicin » korunu oldurmek » kutleme » hangi taşıkaldırsan altından » ozgurleşme » odemek » uzerine » one sermek »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.