tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıplaklaştırma » rahat kıcına batmak » mut a » funda sıcanı » parcalıbohca gibi » cil » bir el bir eli yıkar iki el b » beti bereketi kalmamak veya ka » calık » catma » mustefit » organizmaların oluşturduğu bir » şimşek cakmak » sacı » husnuyusuf » hıckırmak » iceri » cok tanrıcılık » calkanış » ulak cıkarmak » eğitim arac ve gereclerinden d » bilgic » otumsuzleşme » ilk goz ağrısı » iğneli soz » işi cıkmak » cağlar » kayınco » ondalıkcı » dışarıcıkmak » bahce kekiği » meşhut suc » kızılyoruk » tuketmek » unvanı » ahkâm cıkarmak » cengelleme » cirozlaşma » yureği pek » tasar cizimci » ucurmak » kuşgomu » yuk » kırgız » tebelluğetmek » gosteren liste » yan cumle » muessese » camur banyosu » komunistlik »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.