tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tasvip gormek » belirten liste fihrist » orulu olmak » kursu » kurek kurek » catırtılı » aslî duşunce » catladın mı » devaluasyon » yunanistanlı » tan ağarmak veya atmak » yerkure » yukseltilmek » eşbasınclı » onemlice » mechul » durum » uzerinde durmak » bel kundesi » cicek yağı » cabucak » yoklamak denemek tecrube etm » tevessu » tohumu dokulmek » gecirimsiz » geciştirilme » levuloz » gozu kor olsun » bilinc » sovyet » cekemezlik » orgutsuzluk » ısıtma aracı » cakıl kuşu » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » sap yiyip saman sıcmak » surgun avı » fe » mudurluk » malc » gece ucuşu » olum tazminatı » cinici » hindoloji » olu gibi » gozunu kin burumek » boyacıkupune girmişgibi » secim yapmak » percinleştirme » posasınıcıkarmak »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.