tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
canlılara yaşama ortamısağlaya » ceki » dağarcığı » subvansiyon » kılcık » arabanın on tekerleği nereden » butunu » yok pahasına satmak almak vey » sorguya cekmek » tespit etmek » sevinmek sev in sevdirmek se » gomulmek » birbiri ustune gelmek » kure kuşağı » uyelik aidatı » cangırdamak » kor olur badem gozlu olur kel » salkım sacak » meyve receli » cabukca » copra » ışık canağı » toparlakca » klâkson calmak » cerkez » lisan » tıkaclı » pahalıya oturmak veya pahalıya » cizgi film » kırbac kurtları » asansor boşluğu » eşekcilik » tenevvur etmek » fişekci » sovuşturmek » yonetiş » acımlamak » hoşgorusuzluk » germanistik » yeşille lâcivert arasırenk el » yureği tukenmek veya yurek tuk » muşevvik » el etek opmek » maskaraya cevirmek » turkleştirme » cav » hayvan sınıfı haşere » daş taş » ilaclanma » tercuman olmak »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.