tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cok yetiştirilen bir bitki hor » ustune basmak » başına kakınc etmek » gorup goreceği rahmet bu » yureklilikle » yer tutmak veya tutmamak » oltaya duşmek » yerine gecmek » daim etmek veya eylemek » kosele taşı » sarıgoz » cuzam » ac goz » ağac » bezi herkesin arşınına gore ve » orospu bohcası » muge » hakkıgecmek » allah eksikliğini gostermesin » işi allah a kalmak » gectikten sonra yavru olarak d » maddelerden yapılmışkucuk tutt » yanlışkapıcalmak » yonetim gideri » gonder » rivayet olunmak veya edilmek » trampetci » yuz yuze gelmek » dost başa duşman ayağa bakar » uygun bir bicimde takılarak on » turşusu cıkmak » parcası » karaburcak » lugat » kutuk » duşe kalka » muhre » altınıcizmek » gıllugişli » bir o yana bir bu yana » hamam boceği » derisini yuzmek » kumaş » goz boyamak » dokulmek » elcek » mukavemetci » gunu dolmak » teller takmak veya tel takınma » parcalara ayırmak »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.