tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gostermek » abbas yolcu » tufek » iki gozum iki gozumun nuru » garanti vermek » aktorluk » mustantiklik » dunya evi » murver » bıraktığım bıraktığı bağladığ » hulle » ondule » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » cağdışı » ulaşabilen yatay uzaklık » bulgurlu ya gelin mi gidecek » orgucu » gaile acmak » kelle goturmek » sefa veya sefalar bulduk » tumler acı » gok » başından aşağıkaynar sular dok » cevirim » ucsuz bucaksız » bicki yurdu » kustahlaşma » haric » ahbap cavuşlar » adıdeliye cıkmak » muteessir » yağolcer » gecinme » surgun olmak » pasor » eline duşmek » notrleşme » başına gecirmek » bobrek yağı » kuru kofte » bolmek » ozgun » uslûplaştırma » uzerlik » bolumlemek » ruh olcumu » gozu sulu » ayağıalışmak veya alışmamak » guvendiği dağlara kar yağmak v » cıkma »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.