tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caplı » cercevelemek » kutuphaneci » purcekli » ağzınıacmak » bir veya tek başına » tesellum » urkeklik » cevrili » carpma » etmek » ickili » teşebbusu ele almak » kırk bir kere maşallah » gecirtilme » i İ » kişilik tipi » cakışmak » duz yuzeylerden her biri » nufus » cırılcıplak » evic » yureği kan ağlamak » fulûs » mili » emniyet duğmesi » bir cift » goruş » kor talih » traktor » gereklerine uyacak duruma soka » ust » uzengi kayışı » doğu turkcesi » dolek » gonul ferman dinlemez » maraza cıkarmak » toplumsal butunleşme » bortulmek » ne demek » kuafor » cokmek » horguclu » canıcekilmek » doşeme » caktırış » sozunun eri olmak » rusum » supurulmek » bicme »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.