tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulleniş » bîcarelik » tedahul » bolumunden her biri sezon » fener cekmek » goyunme » an en » boceksavar » kıl kadar kalmak » divan durmak veya el pence div » borc » koy odası » pişirilen tatlıcorek » hungur hungur » duğumlenebilir nesne » fetvayişerife cıkarmak » sevinc » onune gecmek » cıraklık » yukunme » şapka cıkarmak » yuzunu ağartmak » donence yıl » temayuz etmek » lok gibi oturmak veya cokmek » comak » ic » muesseseleşme » yuze duramamak » boğuruş » gostermek » kıpcakca » australis » tutsuluk » goz kırpmak » surtme ağı » cuval gibi » başmufettiş » cemrenmek » bu gozle » toplumsal butunleşme » işguc edinmek » celâlîlik » ilk goz ağrısı » curuk iş » kalenderiye » komurlu » diline dolamak virt etmek veya » muntahabat » studyo »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.