tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tezhipci » suzulme » yaylıcalgılar » direksiyona gecmek » kuşat » mezatcı » icinin veya yureğinin yağıerim » lâf cıkarmak » muritlik » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » cıkmak » sacak kok » cozuşmek » cozmek » fare cıktığıdeliği bilir » sinus » cardak » sac sakal ağartmak » cicek sapı » bir cekirdek geri kalmamak » veren alet » nukteli » salcalı » cop » onemsemek » avurt satmak veya avurt zavurt » koyuvermek » davul calmak » gı gi gu gu » kutuk » gol » cekiliş » calılandırmak » suclanma » bolşeviklik » daha bircok şeylerin yapımında » koklenmek » suzme » frenk cileği » gozetlenme » sıcankulağı » palyacoluk » borcsuz harcsız » sırtına gecirmek » calımlanmak » sulunluk » gonul eğlendirmek » uygun bir bicimde takılarak on » ortak yonetim » icindeki en kucuk birlik »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.