tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kursu » ulen » osurgan boceği » geckin » cay evi » lâgun » gozeneklilik » şohret sahibi » başlık atmak veya koymak » hint inciri » gobek dansı » sacı » sıfırıtuketmek » citar » cocuklaştırmak » buyuk abdest » olmayan bağımsız hur » kacmaklık » bicimini alır hidrojenle oksi » gucendirme » cil » it surusu kadar » hristiyan » bulbul canağı » eşiğine yuz surmek » acımlanmak » catışmak » suya goturup susuz getirir » tureme » calışkanlık » kakınc » olu dil » dorder » maz mez » acmak » munasebet almak veya almamak » kıvanc duymak » sunger taşı » ırz duşmanı » ovmac » carıksız » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » suruklemek » cevirme ağı » selâm soylemek » universiteli » tavukgotu » kunyesi bozuk » nakışcılık » dort gozle beklemek veya bakma »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.