tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oldurmek » burulu » catladın mı » yapma işi » cekel » coğullama » borclanmak » girişimolcer » facunalık » iştahıacılmak » allah ın işine bak » mutenevvi » ucayak » durumundaki bileşkenin uygulam » gullu » cakmak taşı » nara atmak veya basmak » muzikalite » gurultuye veya patırtıya pabuc » hey gidi hey » sinirine dokunmak » pamukcu » butcelemek » gunduzcu » bildiğinden şaşmamak veya kalm » yolunu beklemek veya gozlemek » hamala semeri yuk olmaz » kutuğu hayat ağacı » buyulemek » muntahap » bir deli kuyuya bir taşatar k » orumcekli » takarrup » zumrutlenme » hukmetmek » goynuk » bukturmek » cimenlik » elek » mubalâğa » sokturmek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » taraf gozetmek » ordurmek » tagayyur etmek » tecessum etmek » iceri » eğmecli » cığırtkan » mumkun olmak »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.