tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surtuk » a e » pabucluk » sıkıntıya duşmek » bir kulağından girip obur kula » satışsozleşmesi » yuz karasıolmak » ticaret kanunu » papirus » ozel okul » gonderiliş » kalcasız » kedi ile kopek gibi » tatarsı » zehir sacmak » ustun olmak veya gelmek » camur gibi » tedhişcilik » gozu su icmemek » ağır arac » sinolog » acık mavi » catışma » patates boceği » kan dokmek » calıgibi » orkleme » coğullaştırmak » ayrıseci yapmak » bıcak sırtı » pacasıduşuk » duzenleme işleri » buyruklarının İbranî felsefes » hindistan cevizi » dizleri kesilmek veya tutmamak » bahcesiz » odemek » kabak cekirdeği » ayyuka cıkmak » tezahurat » duşku » cıkık » sulu gozlu » damarına veya damarlarına işle » guzel » duzenlenen toplantı » ucuklaşma » goruntuleme » borulce » cokertme »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.