tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koturum » saik » unsuzunu gosterir » catırtı » insan gonlunun artığınısoyler » camaşır değiştirmek » icim » one duşmek » muzminlik » belirli muayyen » turşusu cıkmak » tereddutsuz » ozluk hakkı » oncesizlik » pat kut » sus icin » ruşeym » komunist » rik a » gulu seven dikenine katlanır » somuru » imdada veya imdadına koşmak ve » virtuoz » ciftcilik etmek » citen » guzelleştirmek » duzayak » muş » cozuluş » iyiye iyi kotuye kotu demek » kopca » l l » parca almak » cuvalcılık » goz acamamak » beni sokmayan yılan bin yıl ya » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » duziko » cocuklaşmak » ne dağda bağım var ne cakalda » done done » guzelavrat otu » kultur balıkcılığı » dunya goruşlu » el elin eşeğini turku cağırara » duşuntulu » kacmak » vefat ilmuhaberi » akıntılı » koyuvermek »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.