tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kucuk ve gumuşrenginde uzun o » caydanlık » ittihatcılık » başmurettip » ceki » tutturac » sutbaba » bir veya sağ elinin verdiğini » umitli » ustcavuş » faca » hesaba almamak veya katmamak » ağac sansarı » başıdonmek » kumandı » major » surme mantarıgiller » calışkanlık » vucuda getirmek » kırcıllaşma » yuzu gormek » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » ustunkoru » catılı » kaya ucmazsa dere dolmaz » kirecci » av avlanmış tav tavlanmış » organ » operken ısırır » şaka iken kaka olmak veya şaka » korleniş » evlenmelerinde yasa bakımından » tumden gelim » gotlar » japon elması » yarayan cevresi oluklu kucuk » golge duşmek » hızlıhucum » suluk » maskesini duşurmek veya sıyırm » gayret dayıya duştu » ortopedi uzmanı » allaha ısmarladık » vasıfsız işci » goruşturulme » ceper » guvenoyu vermek » dalgıclık » koşe başı » oz »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.