tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağanak » kacta » gumrukcu » el arıduşman gayreti » tevarus etmek » fume » guveylik » duzgu » coven » dunya evine girmek » actıağzını yumdu gozunu » cimdik » cur etkârlık » kompresor » sıkıntıya duşmek » rik a » boburlenmek » dalga gecmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » yuz » ucu cengelli ağır demir arac » intac » koltukcu » muteessir » caldırmak » cekelez » arma ucurmak veya arma budatma » calışma yontemi » huzzam » un » veya ozel kuruluşlarca odenen » oğutme haznesi » yuz geri etmek » guvenilir » kutleşme » ozu sozu bir » tonlu unsuz » cıkmak » lânet olsun » şofor okulu » cağırış » cıma » minareyi calan kılıfınıhazırla » yuklem birliği » allah dirlik duzenlik versin » ya ya » cığırtkanlık » ayağıyuruten baştır » vazgecme » duzenlemek »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.