tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
imlec » duşkunler evi » muntahabat » oyle veya boyle » koylu » uclanmak » kor sıcan » turap » İskoc » omur curutmek » pt » dortnala kaldırmak » ciftleştirmek » duzenlemek » cuz » doşeme » doruk cizgisi » curuyuş » dollenme » ispenciyari » yolu duşmek » iceriye atmak almak veya tıkam » goz » guc kazanmak icin calışmaya ar » kor fare » pic etmek » olcut » ust alize » sabah ola hayır ola » paracol » mubadele » simitcilik » yuksek » odullendirmek » af buyurun » paraşutcu » yarın obur gun » gozleri cukura gitmek veya kac » oyuncak » cabuklaşma » cifte atmak » kucuk capta » aşcıbaşı » damdan cardağa atlamak » icirmek » maddelerden oluşan varlığın he » omnibus » uzumunu ye de bağınısorma » ozumlenmek » duz tumlec »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.