tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuk » kotu kotu duşunmek » donuşturucu » tunguz » su boceği » defibrator » gumruklenme » muşterek » duzenli » goruş » muhtedi » ic mimar » cuvallı » su bolumu cizgisi » tahtadan yapılmışinsan veya ha » allah ecir sabır versin » omrubillâh » ekşili corba » cok fazlı » kafasıorumcekli » okun yanlarda gosterilmişağır » kalp kazanmak veya fethetmek » muslumanlık » yaptıklarıgosteri » surgit » cokme » ucuk » kalensove » icindeki en kucuk birlik » yuksekten atmak » duşmanlaşma » renkli element kısaltmasıcu » ar damarıcatlamış » yukseltilme » buyuk aile » curcunaya cevirmek dondurmek » ozursuz » koken » korluk » lâstikli soz » su boreği » ders ici » dolap beygiri gibi donup durma » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » gol ayağı » kirec gibi olmak » kuru cayır » donme dolap » guveylik » varlıkta darlık cekmek »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.