tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
er gec » cıldırma » dolleme » muhur gozlu » dermanıkesilmek veya dermandan » goturu » kavlukarar etmek » kusurlu » gumele » gordek » karamusal veya karamursel sepe » gıllugiş » tanesi » yayla corbası » kuştuyu gibi » temas etmek veya biriyle temas » ezilip buzulmek » kokorec » dovmek » ana sayac » suzulme » uflec » borclu » cuvalcı » guvercingoğsu » soz ustası » bukulgen » yamcılı » mezhepcilik » ulfet etmek » gu » kendini toparlamak veya toplam » fluorur » makyavelcilik » gormek » olum » olumu goze almak » pecelenme » takdim edilmek veya olunmak » temelluk » disiplin sucu » nasihatci » lutufkârane » kırbaclamak » cozulmek » pufkurme » oldurmek » elle tutulur gozle gorulur vey » bolucu » koşeli ayrac »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.