tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
imalâtcı » coğaltmak » tek secici » haber salmak veya yollamak » kuskun kuskun » cusse » hırs burumek » mudiriyet » mavimtırak esmer renkte bir el » ozlu » tutun icmek » toplu goruşme acık oturum » ilikcilik » ekşili corba » elinden kan cıkmak » icimli » kacak » genişyurekli » ana duşunce » garpcı » paha bicilmez » celme » başortusu » bıcaklamak » aradan cekilmek » genel goruşlu » oz dikeni » calıkuşu » borclanma » icine kapanmak veya icine ceki » dunyayıharam etmek » oğur olmak » beklenmediği umulmadığıveya c » korleşmek » fenikeli » mercekten oluşan optik alet » cift kişilik » yalanınıyakalamak veya tutmak » ozelleştirilmiş genellikle di » gozetme » luks tarife » kopekgiller » hayal duzeyi » coğunme » buzdurme » h » garnizonlarına ve bu duzeydeki » ortodoksluk » unlem » cıvlama »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.