tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacış » tersine cevirmek » koleleştirmek » bıcaklamak » er » uckâğıt » gucleşmek » ekmeden bicilmez » kopure kopure » oze » cın cın otmek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » hint kobrası » lâckalık » nez etmek » yumurta kapıya dayanmak veya g » doğunme » cember » duzen » sın sin sun sun » yontem » uk » gun » bokelik » iğne atsan yere duşmez » kafasınıucurmak » bahcıvan » inci ciceği » zihnini celmek » purtuklenme » gozle gorulur elle tutulur hâ » guney noktası » yer tutmak veya tutmamak » cık » evvelâ can sonra canan » diskci » yonelme durumu » boluntu » guluşme » oğrenci kimliği » altın kupu » maymuna donmek » sa se » dumen cevirmek » cağcıllaştırma » yumuşak ince kâğıt » dovunuş » salcalanmak » kurtcuk » gozetim »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.