tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mercimek koftesi » dukluk » markscılık » ustune yıkmak veya yıkılmak » gubre gazı » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » tavan supurgesi » murdumuk » ulkesel » catal sakal » citmik » denize acılmak » helâl sut emmiş » carpılma » susleme » tetik bulunmak veya tetikte bu » cozmek » surunmek » hulle » calkanmak » ceşitlendirme » cengelleme » kur an veya ekmek carpsın » cişetmek » birbirinin gozunu oymak » denizcakısı » kucuk oynamak » borusu tutmak veya ustunde » goz kadehi » tac » bir deri bir kemik kalmak » cekmek » ezip buzmek » ortaya duşmek » muhurdar » cağla » calkalayış » tekme atmak veya tekme vurmak » arnavut » soz sahibi olmak » mufret » acık » kultur balıkcılığı » uzre » tongaya basmak veya duşmek » hint avrupa » soyleyeceği olmak » durmek » acıkcı » guneş »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.