tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel kelimesinin zıt anlamlısı

yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
temizlemek » uzengi kayışı » getirilir » tutsu yapmak » camurlukculuk » turkuaz » yon » purdikkat » ozenti » palavra savurmak atmak veya sı » deniz durmak veya duşmek » guvercingoğsu » tibetce » cağıl cağıl » muzikal » gozunu kan burumek » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » musamahasızlık » dağcamı » cıban başvermek » kapsamıolan » gok guvercin » yuzu ak olsun » t » oğrenme » cimentosuz » harc » cetinlik » husnu kabul gostermek » guclendirilmek » bekle yârin koşesini » şeylerden her biri tabaka » zumre edebiyatı » duduk gibi » duzenlemeci » kohneleşme » taşdoşeme » kurek kemiği » soydur ceker boktur kokar » gd » parcasıbağlıbulunan catal » dalgıc kuşugiller » sonmek » ic » maca beyi gibi kurulmak » mehter muziği » turev » oğrenci belgesi » para cantası » davul dengi dengine diye calar »

yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.