tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ipek bocekciliği » tac atışı » kıraclık » caresiz » fincancıkatırlarınıurkutmek » cakaralmaz » doşgomu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » koy muhtarı » suruklenme » car » kilidi kureği olmamak » cevirgec » zayicesine bakmak » donuşum » korleniş » keloğlan » cembersiz » pastorize » sulfatlanma » kul rengi » direncli » yuklu » puruzlenme » cop » catal aşı » on goğus » akıllıgecinmek » eğen » gorev » coreklenmek » kasavet cekmek » ayakcı » kaşıkcın » devletci » kedi veya eti ne budu ne » yıldırak » boyu veya boyuna boyunca bera » tefekkure dalmak » universiteler arası » borkenek » odeniş » borcsuz harcsız » dunyayıtoz pembe gormek » sut tozu » kırk veya bin dereden su getir » kur acı » yurutum » guzel » cakıldatma »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.