tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sacma » purizm » suyu getiren de bir testiyi k » ha hoca ali ha ali hoca » gelecek zaman gorunumu » icine dert olmak » yuzu kara » guvenlik » dovdurtme » istismar etmek » acısınıgormek » tumorlenmek » kanlıbıcaklıolmak » gozluklu » koreltmek » vur dedimse veya dedikse oldur » kafayıyere vurmak » munfail » tezata duşmek » durumuna donuşmek » buğru » yısa beraber » yufka boreği » bakla ciceği » taban duzeyi » yeni dunya aslanı » işmar etmek veya gecmek » lâyık gormek » mut a nikâhı » azıcoğa saymak veya tutmak » slovak » gozunden uyku akmak » ne ekersen onu bicersin » ık ik uk uk » kıdemli başcavuş » tekefful » i İ » sungu » dokum » on damak unsuzu » cakıcı » umur gormuş » nefis mudafaası » mıknatısıolan » gercekcilik » el cantası » guclendirilme » kumaşcılık » yureğine kurt duşmek » buyuk kan dolaşımı »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.