tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopuleme » tahtacı » duz yuzeylerden her biri » ay modulu » mutecaviz » humanist » acık secik » bulunduğu yer basamak » caylıkek » gevrekci » oldurmek » gucenmek » calkı » cıtlama » guluşme » donelemek » dordul » ustune yatmak » anaclaşmak » fayans doşemek » kitapcı » dumencilik » keci mantarı » himaye etmek » kul bağlamak » kızağa cekmek » yuzunu şeytan gorsun » karaardıc » sırasıduşmek » dort donmek » değişkene gore hesaplanan sayı » cık cik cuk cuk » oksuz kalmak » surfile makası » ovundurucu » pic etmek » muhakeme usulu » erkân kurku » buzlar cozulmek » kafa cekmek » kunye » dokulmek » şimşek cakmak » calımlamak » cankurtaran duduğu » kosnul » tek erkci » hatırıicin » minor » cumle âlem »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.