tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtlatılmak » papaza kızıp oruc veya perhiz » bol paca » dağkecisi » başmakcı » uste cıkmak » dokulmek » tertipci » nuh nebiden kalma » yurunmek » ırkcı » yururcalar » yalıngoz » pislikcil » allah halil İbrahim bereketi v » ala yuntlu » talip cıkmak veya talibi cıkma » suruculuk » yumurtadan daha dun cıkmış » colluk » bayrak acmak » perde cekmek » yururluğe girmek » dalkılıc » ozsel » takti i » işine bak » yanaşık duzen » sıralıcumle » cd » kıt a » vakıf durumuna getirmek » mef ul » calmak » studyo » kalem acacağı » sıhhî tesisatcılık » nicelikleri ve değerleriyle ay » allah ın emri » duyek » yukseklik korkusu » beyni sıcramak » catal » gurbuzleşmek » acacak » dârıdunya » ışıl kufluce » taraf tutmak cıkmak veya olmak » haber cıkmamak » temeyyuz etmek »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.