tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tu kaka etmek veya edilmek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » bayrak toreni » işi başından aşmak veya aşkın » sırasına getirmek veya sırasın » gozunun ustunde kaşın var deme » suyu gorunce teyemmum bozulur » olcu bilimi » buzmek » ustupulemek » catılı » başlama » avcunun icinde tutmak » am » kor » kedi veya eti ne budu ne » uşutuk » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » bortulmek » cizi » olmezleştirmek » şirazesinden cıkmak » kuşucmaz kervan gecmez » kın kin » gurluk » ici gecmek » dil surcmek » kerpicleşme » harekete gecmek » cevrelenmiştahta ağırşak » eğmecli » figuranlık » tahrikci » kasketci » iştahıkapanmak veya kesilmek » batıturkcesi » harclı » mutenasip » butunu » sovme » ort ki olem » alkollu » mumtaz » surtunme » canından bezmek veya bıkmak u » okse kuşu » bu turlu » allah eksikliğini gostermesin » bicimine getirmek » yuz yuze »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.