tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
değişen arac » konsultasyon yapmak » super fostat » baklava borek » cevirici dili » manikurculuk » ağac arac eğirmen kirmen » buzuk » catlak » duşuk » cıkmak » acık » ıntı » cıt etmek » kutle » İspanyol muziği » acık » gercekleştirilme » carkına etmek veya okumak » sarnıc gemisi » omursuz » duşundaş » secmek » ayak cekmek » tokaclamak » yere gecmek » ak arap » kin » fener cekmek » silindirsel yuzey » kuyruk cekmek » hoşduruma gelmek » acık olmak » guncellik » bortmek » şehit duşmek veya olmak » gokmen » bilinc » mı mi mu mu » gozu kesmek » hoşgorurluk » vur abalıya » gecilmemek » gozlenmek » aba gureşi » goruntuleme » centmek » yoneltim » akıl erdirememek veya ermemek » koşe »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.