tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cicek boyası » başmusevvit » kotulemek » gonendirilmek » temettu » lutufkârlık » buruk » uzun parca » gorunuşu kurtarmak » dort kaşlı » kontrbascı » yukac » mustezat » guneşli » duduklemek » kirişci » cağla » mobilya yapan veya satan kimse » ağır arac » suc duyurusunda bulunmak » duzce » muderrislik » yağolcer » kaşıkcılık » turlu şeylerden yaptıklarıve t » talip cıkmak veya talibi cıkma » zam gormek » kırık dokuk » eğri bakmak veya eğri gozle ba » kucuk dalga » paraşut » capa » cıkık » portlek » kokusunu veya koku almak veya » gullâbicilik etmek » kazan kaldırmak veya devirmek » muhayyerkurdî » ağaclandırılmak » duşey » goyuk » cıma » ruping sistemi » mutekellim » calkayış » muzaheret etmek » cayırlamak » ozdeş » kulube » kalmak »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.