tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ayağına sıcak su mu soğuk su » dunyadan gecmek veya el cekmek » arkasına duşmek veya takılmak » acıktan tayin » sozunu geri almak » trompetci » surukletmek » bîcarelik » murşit » naturist » ayağına veya ayaklarına kapanm » her şeye aklıeren zeki akıll » soyleyiş » karanlığa gomulmek » olimpiyat oyunları » cingene cergesi » sozluk bilimi » cevrilmek » musabakaya girmek » kursu » fizik gucu » dişini sokmek » cıkmak » urkek » yan cumle » acılmak » acık devre » calım atmak veya yapmak » tevarus etmek » bohca » coplenmek » cıkılma » orneklik etmek » sarnıclı » onlemek » guzel guzel » soğan ciceği » doşeli » cıtkırıldımlık » acık yeşil » ordunun hareketlerini duşmanda » mulkiye mektebi » dik bicme » ur » gozemek » besi oru » torel » once can sonra canan » musamahalı » yaydığıgozle gorulen ışıma »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.