tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaprakcıl » kılıc kuşanmak veya takmak » cevirmek » kırıp gecirmek » ırakgorur » yetenek ve genel gidişdurumlar » muzahrefat » sundurme » ver elini şu veya bu yer » ta kendisi ta kısa soylenir » cakıştırmak » op babanın elini » cağırtkan » alcıkalıp » atma recep din kardeşiyiz » sonuc » fırıldak yapan veya satan kims » gurultuye gitmek » bir koyundan iki post cıkmaz » gonenme » toz » istirham etmek veya istirhamda » w » sol acık » yapsatcı » one surmek » genişce konuşmak » cekirdek » gercek dışı » viyaduk » cop tenekesi » utanc » dili damağına yapışmak veya di » parca parca » hint kamışı » meridyen duzlemi » cakışık » guzelleme » odenen prim karşılığında bu iş » yuksek » harekete gecirmek » kose sakal » manipulâtor » menu » mico » capraşıklaşma » yer altıdunyası » duzenlemeci » magnezyum sulfat » guclendirici »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.