tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sulâle » tufekci » bıcaklatma » kerpic » her boyaya girip cıkmak » yalancıod ağacı » ciltci » acılmak » duzen » sove » konakcı » salkım soğut » kacmak » ic su » koşe tutmak » pejmurdelik » ortak tumlec » nankorleşme » muduriyet » hukum giymek » allah seni veya sizi inandırsı » pic olmak » tekâsuf » silindir prizma vb bicimindek » cadır catı » mayalanabilen ve coğu tatlıola » sanayi ulkesi » ust » cılgına donmek » icinden pazarlıklıveya icten p » mukavemetci » ovur » ayakustu » half time » surre emini » ozensizlik » curukcul » bektaşî babası » minor » ozellik başkalık fark » duldul » cerviş » kucultme » işitmezliğe getirmek veya işit » başnereye giderse ayak da ora » lok » koşe » guc » cifteli » zac »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.