tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kafayıyere vurmak » begdili » baba koruk veya erik yer oğlu » komutator » amacsız » ucler yediler kırklar » mufreze » dort ustu murat ustu » kimse » cevrelenmiştahta ağırşak » yuruk » gordek » beduk » oltu taşı » cocukcu » benlikcilik » susleme » ettiği yanına kâr kalmak » yonlendirme işi » ozursuz » cı ci cu cu » cimcek » lunet » kudumzen » kohneme » atladıgecti genc osman » ceşitlenmek » gok evi » gecim kapısı » mısır turnası » ıskarca » cozmek » diz ustu cokmek » carşafa girmek » comez » norotik kişilik » fiske fiske kabarmak veya olma » kopekoğlu kopek » her gun papaz pilâv yemez » cokları » onların temsilcileri arasındak » capullamak » sunger » kume kume » goze bilimi » başına gecmek » soz gelmek » sa se » cırcırlamak » ac kalmak »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.