tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
den yana » ornek almak » enfusî » duşkun » takke duştu kel gorundu » uc » kulplu kap » kopeğin ağzına kemik atmak » orumceksi » madde » delgec » hırcınlaşma » dışticaret acığı » ozdekcilik » coğalmak » duzeltici jimnastik » cifter cifter » patlangac » cevre bilimci » aclık » buvet » butunler acı » cocuk » yırtıkca » dort yanıdeniz kesilmek » allah eksik etmesin » dırıltıcıkarmak » surutme » dovuş » koclanma » şuphe yok » nusayrî » bunalım gecirmek » duşunme yasaları » catma » duşgucu » alcak basınc » acmaza getirmek veya duşurmek » sonuc oyuncusu » kefaretini odemek » bıyık altından gulmek » elopen » yureği dayanmamak » lufere cıkmak » kamcıbaşı » cizici » calkı » jimnastikci » duzen » camca »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.