tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olan kişilerin toplanıp toplum » yangın yerine donmek » bilgic » kelle goturmek » ceyrek finalist » gungormez » desinator » dovuşturmek » salcalanma » ileri veya one surmek » uzak duşmek » itibar gormek » cılgın » noktalıvirgul » kimse » kabahat etmek veya işlemek » dy » naza cekmek » teferruc » yatak carşafı » donuşturme » allah ın evi » duz » takla boceği » cıldırmak » ağzından baklayıcıkarmak » bolungu » yonetim gideri » ağzıacık ayran delisi veya bud » duğmeci » yuzmek » yuzergezer » somurge » surgun avı » cevikleştirme » takipcilik » gac gec kac kec » gan gen kan ken » seckinlik » munhasır » başına cıkarmak » amerika bademi » buddhist » ceki » at binenin veya işbilenin kıl » ovgucu » gozunde olmamak » secmeci » gecmişi kandilli » lule »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.