tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ankesorlu telefon » cağırı » arac » capaculculuk » vulgarize » ortulu » secmek » taşcatlasa » dayak duşkunu » cokertme » meydana duşmek » calgısız » guzellik enstitusu » nukteci » teminat akcesi » başkırılır fes icinde kol kır » amonyum sulfat » goz yummak » cağrıcihazı » yukseltmek » guneğik » buyutulme » karagozcu » pabuc pahalı » kopuk » kucuk harf » gonul acmak » yureklendirmek » ezile buzule » pastişci » mutefekkir » tranca » tavşan boku gibi ne kokar ne » toreci » ovur » rontgen » koclanmak » bazen doğrudan doğruya yere da » hakasca » tunc » celişmeli » goruşulme » gonlu takılmak » guvem eriği » kamu guvenliği » virus » boluk porcuk » ozalitci » ici almamak » tekefful »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.