tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sokağa cıkmak » kunye » undeşlik » gosterişe kacmak » gulmek » teehhur » gomulmek » paracol » cetin ceviz » surungen » lık lik luk luk » perdahcı bazıparlatıcımaddele » catal » catır catır catlamak » cimdik atmak veya basmak » urdunlu » cenekli » lugatcilik » dondurup dolaştırmak » tecrubelilik » allah hoşnut olsun » gunebakan » omur curutmek » cırcıplak » oldubittiye veya olupbittiye g » kanarya ciceği » makine veya bir kuruluşu plân » cay takımı » goz atmak » elektromanyetik guc » odlek » tıraşcı » hamle etmek veya yapmak » hukum » yaprak doner » carşafsız » acılmak » acık oy » yâruağyar » kacınmak » ic » amputasyon » kuvvetten duşmek » goz goze » alkışcı » sacıştırmak » gormek » itce » duzenek » ickiyi bırakmak »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.