tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yan cizgisi » bulûğcağı » alıp yurumek » ne care » yerleşim yerinden başka bir ye » ca ce » gun doğmadan kimliği soylenmez » tekduzelik » gunleri sayılıolmak » yıldırımlarıustune cekmek » allah etmesin » sel seli goturmek » at başıberaber gitmek » sırplık » yetenekli kimse » derleyip toplamak veya toparla » azerîce » sepetci soğudu » gosterme zarfı » kedi yetişemediği veya uzanama » rufaîlik » bilinc » yapıldığında zararıdokunacağıd » kus kus » teceddut » ruzgârsız » gunah kecisi » tukurmek » gorunuş » gocurucu » tehaluf » olum emri » goğus goğuse » olculu » ozonolcer » tedavule cıkarmak » catma kaş » cocuk işi » kutukleşmek » dondurulan ince uzun ışık ara » kor nişancı » imtihana cekmek » mechul » tufeklik » puruzlenmek » can duşmanı » goz gezdirmek » guneşyılı » doşeniş » gecerlilik »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.