tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ipek boceği kelebeği » murekkepli » tl » yuzune gulmek » masrafıcekmek » buyuk lâf etmek » alkışcı » gecmek » f f » onune dikilmek » calışma saati » baştan kalmışveya kalma » cezve surmek » babaî » carpışılmak » calkantısız » tam adamınıbulmak veya tam ada » sansurlemek » sun î cayır » zahmet etmek zahmete girmek ve » calık » camaşır ertesi olmak » kuvvetle basmak » sac » duzeyli » oğretmenlik » kopru başı » halk muziği » gokmen » akcıllanma » nişanıatmak veya bozmak » alcı » kocek » derme catma » yayılmasınıonlemek icin kullan » acıklayan » hareket » kamcılaşmak » camat » cer cop » gonulden ırak olmak » cıngırağıcekmek » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » onune gelen » ağac sansarı » urbanizm » sonucunda ortaya cıkan ustun y » enstitu » sarnıc » cok eşlilik »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.