tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
levha » ruhum » buyuk mevlit ayı » dışa donuk » yer tutmak veya tutmamak » pupa yelken ilerlemek gitmek » sel » benekli kopek balığı » calma » karşılığında cinsel ilişkide b » mangal yurekli » roportor » bir cift » cil » ici kabul etmemek » golge » saman altından su yurutmek » sozlenme » canınıbir yere dar atmak » tumbek » orgutsel » koydeş » filipinli » romorkor » ağzıteneke kaplıolmak » osmanlı » yon vermek » sondurulmek » pantufla yapan veya satan kims » lule » yakadan gecirmek » yuz akıile cıkmak » barokculuk » sonuc almak » muteneffir » parcası » suslemeci » turetme » surekli unsuz » keşkulufukara » uygun bir bicimde takılarak on » otumluleşmek » genel gorunumlu » nobetleşme » urfa cıbanı » caparız » babacko » cıvdırmak » soz temsili » coraklaşmak »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.