tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yel sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doğuşken » donenme » dipciklenmek » uz » kulağına carpmak » kukremek » satranc » mustesna » indukleme makinesi » olu sezon » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gocer konar » uzerine gelen duvar ağırlıklar » dol vermek » gozuyle bakmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » luzum gormek veya gormemek » ad koku » gecişhakkı » mundemic » canıyanan eşek attan yuğruk ol » elcilik » acından olmek » senyor » gucluk » tumamirallik » var gucuyle » mevlevîlik » fume » bulunan bolum kafa ser » arap rakamları » lupletme » cakal armudu » cevrinti » cıtırdatış » uckardeş » futurist » cit » dostlar şehit biz gazi » ipek ciceği » baharatcı » butunluk » yuzunu gozunu acmak » allah belâsınıversin » olukcuk » kuzguna yavrusu şahin veya ank » şovale » kundak sokmak veya koymak » uretmek » bağlac »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.