tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oznellik » ozellik başkalık ayrım » mujde vermek veya goturmek » lufer » yuz goz olmak » petek goz » muneccimlik » guvenliği sağlamak icin yapıla » hoduk » ip » cırak cıkarmak » dunyayıanlamak » kin gutmek » kireclenmek » tekcilik » ickili » soz ebesi » muterakim » duşes » maddelerden oluşan varlığın he » borclu cıkmak » yukumluluk » gucenik » yonetilme » duzluk » buyuk harf » işguc edinmek » cevre » yugoslav » fikstur » copten celebi » multipleks » donu » cul tutmaz » sut beyaz » yururluğe konmak » arkadaşca » gumrukten mal kacırır gibi » buyukayı » kamcılı » goze yasak olmaz » duze inmek » gereklerine uyacak duruma soka » boynuz takmak veya takınmak t » sakıt » cavalye » kabarcıklıduzec » taammut » icin » cay »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.