tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sun » goynumek » gece kulubu » gluten » salt coğunluk » kanıicine akmak » flâman atı » duzletme » suvarilik » alcaklaşma » balkar » uşniye » beşyuzlu » allah artırsın » cullandırmak » nogay » husnu kabul gostermek » soz dalaşı » gonuldaş » aksoğut » ısıracak it dişini gostermez » catma » cağdaşlaştırma » bir calgı » saptayıcı saptayan sabit kıl » kafa yok » şeref sozu » ordinaryus » kandilin yağıtukenmek » nakliyatcı » kokensiz » cılbır » kılıfcı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » allah ın adamı » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » ucleme » lok » darulfunun » sove » ustune cekmek » cetinlik » veren silâhıbu hedefe doğrult » kor » bolice » cin lâhanası » gozunu acmak » percinli » yonetmek » iliğini veya iliğini kemiğini »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.