tdk sözlük TDK Sözlük

 

yel sözcüğünün eş anlamlısı

yel sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yel sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yel sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yel sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goturuş » fıstığıda denilen bir ağac pis » gozleme » urkuntulu » ziyanıyok » rolântiye almak » ciceklemek » ic ek » susen » acık ordugâh » niyaz etmek veya eylemek » duğum vurmak » korfezcik » cercevelenme » cekiştirmek » cıkarma birliği » kopek yese kudurur » surulme » teamul hukuku » gormek » muteradif » l demiri » kopek balığı » buzme » comak sokmak veya koymak » oz odun » kure » kul bağlamak » gunah » olum doşeği » gozetim » ateşbacayıveya sacağı sarmak » gok » rolântide durmak veya calışmak » kadar ıskarmozlar arasına uyu » duz tumlec » bir cift soz » pupa yelken ilerlemek gitmek » ilgi gostermek » cıplak » dalgaolcer » muradif » koreltme » macar biberi » gerekcesiz » kumelenmek » calışmacı » cullanmak » kopru başınıveya kopru başları » edi »

yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve yel_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.