tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
asansorcu » gubrelik » od ağacı » deklânşor » olusu kandilli » ustenme » flâşor » zac yağı » kok doğrayıcısı » alâka cekmek toplamak veya uya » gordek » lık lik luk luk » inmek » ordovr arabası » dağayısı dağlarda yaşayan yab » alcak ses » ozdeşlik » ozgun » gonulden ırak olmak » ağaclı » goyunme » icinden gelmek veya gelmemek » guzergâh » gozleri kamaşmak » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » goturmek » yuzucu » avurt satmak veya avurt zavurt » lumensaat » yalıbulbulu » muddei » cancılık » japon gulu » tez vakitte veya zamanda » gozetmen » gok guvercin » cuz î » bicimi » cakır pencelik » puruzlenmek » gununu gormek » buyukken daha kucuk duruma get » buyuk terim » ustune gul koklamamak » cozuluş » calkama » haberin olsun » ciceği burnunda veya ciceği bu » ve sorumluluğunu taşıyan birim » th »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.