tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duz rakı » kamışcık » turlu şeylerden yaptıklarıve t » guya » da de » gozlenme » surtuk » ismi cıkmak » kanada geyiği » altlıustlu » cuvaldız » duşman » jubile » cekilmek » tup » duşeşatmak » papazkactı » şeylerden her biri tabaka » mektep medrese gormuş » husran » dunya kelâmıetmek » kaşile goz gerisi soz » gozenek » catlamak » sedefci » cartayıcekmek » yumurta kapıya dayanmak veya g » olcuşmek » karacalılık » kalp carpıntısı » terutaze » camur » muzekker » gorunmek » ak gozlu » cin carpmışa donmek » almanlaşma » toplumsal butunleşme » kargın » gecersizleştirmek » musbet ilimler » iciriş » bugduz » balcık inciri » ciceği burnunda veya ciceği bu » işi gucu bırakmak » barutculuk » yararlanarak yasalar cıkarmaya » catpat » oğur olmak »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.