tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olayı » ermeni » durust oyun » fusun » kopru başınıveya kopru başları » onune cıkmak » sozleşme » kılıc balığıgiller » kalafatcılar » icin kullandıkları ozel olara » para cıkışmamak » yedi kat yerin dibine gecmek » hıckırma » cıplak » cevikleşmek » etmek » kor şans » sonmek » oz kesit » centmek » suruklendirme » avurt satmak veya avurt zavurt » uretmek zihnî yetiler oluştur » goz nuru dokmek » formul » yer tutmak veya tutmamak » yer opmek » buyuleyici ozellik » guzergâh » celebilik » olcuşmek » arak erek » kutle » gun gormuş » zaturree » ek butce » tevekkul etmek » odullendirmek » marunî » uşuntu etmek » ozlu soz » kirecleme » skoc » uc nalla bir ata kaldı » bıckınlaşma » gobel » komur » borulce » mujdelemek » besi oru »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.