tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
he » markor » marketci » surşarj » cılan » medenî kanun » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » teessurat » icine dokunmak » terettup » alnac » markscılık » aşure gunu » bal ozlu » guneşletme » allah kahretsin » soylem » otomatiğe almak veya bağlamak » yuzune hasret kalmak » soz başı » onayak etmek » vazifesi mi » donencel ay » tanışcıkmak » kandilin yağıtukenmek » koprulu » meyan koku » bicimdeki bolumler » suzek » ozdeşlemek » balgumeci » yuksekten bakmak » tehevvur etmek » dem dokmek » suikastci » konveyor » tırpandan gecirmek » rontgenci » işin icinden cıkmak veya sıyrı » curutme » teşrifatcı » gorgu » goz aşinalığı » sağlamak amacıyla birbirlerind » orman koyu » gosterme sıfatı » kıvanc duymak » sacık » koylu » otekisi »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.