tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
harman dovmek » oğretmen » bir suru » gonul darlığı » cıkmak » bufeci » yuz tutmak » dumeni kırmak » gormuşluk duygusu » yurutulmesini ve bunlara dayan » kac zamandır » kimse » orgu » soya cekim » gundeme almak » kırılıp dokulmek » gordurmek » arıkcı » şohretsiz » gonye » karnızil calmak » bicimini alır hidrojenle oksi » yonetmelik » yuruyuşe cıkmak » guderi » pastorize » capkınlık » ziyafet cekmek veya vermek » munzevi » ziraatcılık » ekli puklu » bezi herkesin arşınına gore ve » mustenkif » onemlice » yururlukten kaldırmak » ozdeş » başına dunyanın belâsınısarmak » muracaat » nefesli calgı » cağdaşlık » gorunumlu » makyavelizm » duşgucu » oyle veya oyle yağma yok » etmek » kamerunlu » ağac yaşiken eğilir » turkuculuk » yenidunya » cay evi »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.