tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etek opmek » bicim » taaffun etmek » cimlendirme » allah aratmasın » ağustos boceği » murdesenk » ovunce » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gozu kesmemek » uretmek zihnî yetiler oluştur » goncu » tarikatcılık » avcunun icine almak » ictenlikle » tarafından arabacıicin armağan » kocek » ferz cıkmak » moble » yuze duramamak » umit etmek » ya sabır cekmek » işguzarlık » curuk gaz » serceden korkan darıekmez » sove » kurtajcı » carpma » cevrilmek » carmıha germek » eşgudumlu » bordur » bicki dikişkursu » gomulmek » ciğer kebapcısı » takipcilik » burumcuk » guc » bohcacılık » muzehhep » olu gibi » comertleşmek » durumlemek » kesesine gore » hakikî » mutemerkiz » aluminyum taşı » suyundan yararlanılan cukur » alt ust etmek » cetrefilleşmek »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.