tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sutoğul » cıt yok » başının caresine bakmak » ters yuzu » minder curutmek » altta kalanın canıcıksın » zihnini kurcalamak veya tırmal » catı » kokcu » duz » pilot koşku » uleştirmek » vantuz cekmek » dovmeci » op babanın elini » yığın kulturu » sulfat » dokum » gormek » cayırlanma » klâsor » doğuşken » pufkurmek » dumanıdoğru cıksın » ortopedi uzmanı » iceriye dalmak » cocuk » cığırma » cikolatacılık » cimlenmek » ca » el frenini cekmek » cevrelenmiştahta ağırşak » sacıştırmak » muteverrim » lopcuk » onune geleni kapar ardına gel » guvence » satılığa cıkarmak » oldu olacak kırıldınacak » kaucuk » gozu gormemek » bahis acmak veya acılmak » ak gun ağartır kara gun karar » gecinmek » gelgec » gundelik » surtuşme » cağrışım » alp eren »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.