tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cengelsi » derdini soylemeyen derman bula » başetmek veya edememek » uretken » elcilik etmek veya yapmak » duğunsuz » pirinc pilâvı » duvenci » oldurulmek » caprazlık » gunulemek » dunit » piyango vurmak veya cıkmak » allah ın hikmeti » catlama » recete » elde avucta ne varsa » facalı » formul » ceper » yucelme » akcakavak » caycılık » istihrac etmek » duşunceye dalmak » hatırlatmak » kahpe dolu » gondermek » dârıdunya » guneyli » sofrasıacık » puruzalır » cağrılış » lâpcınlı » mıknatısıolan » niyetcilik » caktırmak » yağkupu » makam şoforu » biskuvi » kul kesilmek » kucuk minder » sağic » boynuz takmak veya takınmak t » cıplak » kacıntı » camur » yuvarlak unlu » imanıyok kısa soyleyişle » cadırlı »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.