tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkmak » descartes cı » gozlerini acmak » buyuk sozume tovbe » tenevvur » koftun » cevrim » basıp gecmek » iclenmek » etmek icin uzerlerine konulan » afrika cekirgesi » yuz beşlik » sonuc niteliğinde başka bir bi » afgan » arapsacı » gollenme » ketcap » sıcana donmek » cıkmak » kusura bakmamak veya kalmamak » gozunu ustunden ayırmamak » coğmek » emek cekmek » gecişmek » goz kırpmamak » el openlerin cok olsun » mayalanabilen ve coğu tatlıola » mine ciceği » gul gibi gecinmek veya yaşamak » lokosit » ağzından cıkmak » malc » bundan boyle » gecmiş » kokorec » ağılıbocek » bu veya şu kadar » bedcehre » kokten dinci » yuk asansoru » agrandisor » mes ul olmak » yureği kabarmak » parcalanmak » destek gormek » kopurmek » aluminyum taşı » al gulum ver gulum » dan den tan ten » ipek boceği »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.