tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocmen » ruzgâr » ispermecet » uslûplu » tepegozler » multipleks » sıcankulağı » beyaz komur » pahalıya oturmak veya pahalıya » aspirator » bufe » yetenek ve genel gidişdurumlar » bicenek » arnavut ciğeri » şeylerden yapılarak icine su d » motorkroscu » tutme » yukarı goğe doğru olan yanı » gullâbi » buyukten buyuğe » ustune titremek » cıvlama » koru korune » catlamak » şuphelendirme » buyukayı » ic plâzma » kofte » susen » ikiz unlu » gecersizlik » cu » acmak » cok katlıotopark » surundurme » gun gormez » cobanlık » uzun unlu » cirkef » inhibitor » giderlerini tur ve ayrıntıları » soğme » bir yana dunya bir yana » tedhişcilik » toz » mujdeli » kufretme » kokleştirmek » gorevcilik » yuklu »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.