tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rehber oğretmen » gozetleme deliği » los » bictirme » sen sağ ben selâmet » mechulât » surec » lek » yalın ayak başıkabak » su » kemalizm » cozumlenmek » gununu gun etmek » boldurme » vakıf durumuna getirmek » tarihci » zihin acıklığı » sacmalık » kimsenin eski saygınlığının ka » gormemezliğe gelmek » yuruk at yemini artırır » mihnet cekmek » gozleri yaşarmak » monitor » suc yukleme » goğus hastalığı » cekilme » haram olsun » cekilme » hizmetci » intac » futuhat » yuzergezer » cuhadar » ondule » ağlar gozden sahte sozden ken » kutuk gibi » oğelerin tumu » soz olmak » zenginin malızuğurdun cenesini » cıkarma gemisi » buzgen » catal kargı » zerduştculuk » allah artırsın » koyuvermek » yargıtay » purtuklenme » unletme » baltık »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.