tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokuz ayın carşambasıbir araya » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » sa se » rehber oğretmen » ok yaydan veya yayından cıkmak » gozemek » mal da yalan mulk de yalan va » ustunde dokulmek » calışma saatleri » ceşitli ogelerin perde aksesu » gonul gezdirmek » hukmî şahsiyet » cukurlaşma » ihrac » tonsuz unsuz » ceyiz » sonuc karşılaşması » ağzına veya diline sağlık » beşuc » cozunmek » orgutculuk » comert » revac bulmak » aşağıyukarıyurumek » pata cakmak » yurutmek » civisiz » gudumlu » giysisi » kim oluyor » kuturdemek » arık cekmek » lutfetme » kuluckalık » usulsuz » pestilini cıkarmak » cileye girmek » oyun cıkarmak » doşek » munacat » doner kebap » kurklu » gok guvercin » neyce » muessir » puruzlu » dortnal » oksuruklu » devletcilik » aristotelescilik »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.