tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayran olmak veya kalmak » cokel » cobansuzgeci » mg » tumur » fransız » tikel onerme » analiz » cekic atma » gonul bağlamak » kalıtcı » yağcubuğu » humanistleşme » ağustos bocekleri » fırcalama » kadıkoy taşı » mufessir » golge » caprazlaşmak » sıfıra sıfır elde var sıfır » bahceci » su cekmek » ucan kefal » nefes cekmek » utme » dam yandı icindeki sıcan da b » cok yuksek ve otsu bir bitki z » colpalık » edi » gorme gozesi » cenesini tutmak » arpacıkumrusu gibi duşunmek » kume kume » capkımak » testere caprazı » goğsunu gere gere » mukâfat » cağ » baha bicmek » kepekci » hicbir » yerleştirmek teşhir etmek » girip cıkmak » inanc » patlıcan boreği » eskimoca » balon ucurmak » olcek » ana yureği » kunde »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.