tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gelmeyen veya gelip de kıtalar » tozel » gıcırıbukme » havuc suyu » mana fehva » bıcak vurmak » moto » uzmek » mosyo » mucellithane » deli sacması » yunlu » girip cıkmak » omrunce » kundeden atmak » bugunden yarına » murver » caşıt » alışverişe cıkmak » icinde kaybolmak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » pirinc » nobet » paca gunu » musavatsızlık » kulâhsız » sigara icmek » pirupak » tuzluya mal olmak oturmak veya » hızolcer » onerge vermek » suzme bal » kucuk ad » nuans » recine kesesi » karanlık basmak veya cokmek » supurgecilik » carpma işareti » İspanyol muziği » başakcı » fikir hurriyeti » muteşekkil » suruşturmek » inanc » duğumlenebilir nesne » citmik » terbiye almak veya gormek » doviz » civi kestirmek » ozleştirme »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.