tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumlenme » buyuk şehir » gureşmek » catırdatmak » msa mse » cığalanma » ulkeler coğrafyası » ayağına veya ayaklarına kapanm » kunguldemek » yapay bobrek » başgostermek » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » cıpıldak » cevirmenlik » cicek pazarı » konsultasyon yapmak » bocu » alcak » ac ayıoynamaz » oldurmek » uzun sivri kumes hayvanların » konsolide butce » ahlâkca » rum » ut » uzun sivri kumes hayvanların » tukenme » cıkmaz » bakar mısınız » guclu » sundurme » sutlâc » uzun arac » el surmemek » her ne ise veya her neyse » calkanmak » caprak » fırcacılık » atlas ciceğigiller » kuru yemiş » cengelleme » nadasa bırakmak veya nadasa ya » cekmek » celişik » ez de suyunu ic » uygun bir bicimde gosterildiği » yakasına asılmak veya yapışmak » tunc bilekli » başdonmesi » silip supurmek »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.