tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kancıklık etmek veya yapmak » sonuc » bahcesi » dort goz » uşutmek » calkı » elden duşurmemek » cırpışmak » cozmek » hatır gonul bilmemek saymamak » yuruyuşe cıkmak » pişpirikci » paradan cıkmak » gok ekseni » catlamak » muftehir » cabalanmak » ornek olmak » ağız actırmamak » dem cekmek » kocak » rum » barok muzik » yapma gubre » cavdarsız » terekkup etmek » acılama » siyaseti ve oğretisi » onune geleni kapar ardına gel » kotucul » dol vermek » tasar cizim » guz noktası » yeni gumuş » cok sesli » cınayaz » konuk sanatcı » kaynakcı » delikli taştekne » kirizma yapmak veya etmek » tufek patlamaksızın » ici cıfıt carşısı » abbas yolcu » kaşıkcılık » buvet » akla sığmak veya sığmamak » kumbet » takdir etmek veya eylemek » koşe yazısı » aşağıfalan yukarı »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.