tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celikhane » peynirli borek » allah bahtından guldursun » yavaş » kuplu » duşurmek » o » sana vereyim bir oğut kendi u » ileri geri surulebilen sistem » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gozene » furu » cıtcıt » guvence » oldurmek » uykusu başına sıcramak » supurge » acık hece » acık oturum » sokulme » muhursuz » gorkemli » ayağının veya ayaklar altında » şeyhulislâmlık » cok duzlemli » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » borc yiğidin kamcısıdır » kaşıkcıkuşu » gomme kilit » mukemmellik » iğrenc » kefekiye donmek » bir madde » kâğıt yapraklarından her biri » parca » tehevvur » vaz ıhamil » belâya catmak girmek veya uğra » goz » anus » bayrakcı » şurekâ » surrealizm » kullemek » notr » ondule » tufekcilik » cekmek » ıstırap » koprulenme »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.