tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murdum eriği » van kedisi » ayciceği » allah taksiratınıaffetsin » hâline kopekler guluyor » goz kırpmak » kubist » tatarca » zahmet etmek zahmete girmek ve » sumuksel » boku cıkmak » pusetci » duş » davranmak saygıgostermek soz » budak ozu » kirec taşı » kabuk bağlamak veya tutmak » gun gormuş » cevirgi » toplanmışbulunan bir sus bitki » duldul » vur dedimse veya dedikse oldur » catlama » capraza almak » kul rengi et sineği » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » maymuna donmek » kulfete katlanmak » evirmek cevirmek » mal mudurluğu » guce sarmak » doğma buyume » murettip » zerzevatcılık » kultur gocu » tarih atmak veya koymak » tureme unlu » kaşjolesi » goz » makedonca » surfile makası » bukuk » perşembenin gelişi carşambadan » calışmak » yaşam oykusu » muselles » yumurta hucresi » acıgormuş » gormek » duşmanlaşmak »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.