tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boşnaklık » bitmek tukenmek bilmemek » tekerrur etmek » komurluk » kuyruğunu tava sapına cevirmek » orumcek » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » davranmak saygıgostermek soz » gunaydın » umidini kesmek » ad cumlesi » pic etmek » arac tığ » yunan » akaclatma » canak yaprağı » puskurmek » ezcumle » serbest olmayan » iz ac » buyuk kalori » moskofluk » butunleme sınavı » gozunu acmak » el ustunde tutmak » dişgecirmek » sıskasıcıkmak » carpıştırmak » ut » ayaza cekmek » kıraclaşmak » catal sakal » camursuz » carpılı » yer opmek » ağaclandırmak » işini gormek » acmak » kumeden duşme » duzensiz » gozu dışarda » carpan balığı » kunye » tes it » turban » ziyaretci » gun yapmak » dortluk » cakmak taşı » ovur »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.