tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyuk para » minyaturcu » goz kamaştırmak » cocuklar » ucan top » yuksek » ığrıp cekmek » gormek » bıckıevi » hoykurmek » mısır puskulu » ciceklik » pusuya duşurmek » turkistanlı » dunurluk » cuzam » kostekleniş » carpan » gokturk » temedduh » plânorculuk » kısır dongu » ahcı » cok soylemek » balıkcı » cakmak » ozerkleşme » moskofluk » muddeialeyh » caldırış » malta eriği » hint kirazı » puskurgec » dir » utopyacı » ağac sansarı » tunemek » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » carpıklık » şupheci » geckinlik » ozgulluk » uşuşme » hakkısukût » cedik » olcum » hancerlenmek » seckinleşmek » at binenin veya işbilenin kıl » statu »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.