tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
x ışınlarından yararlanılarak » icini bayıltmak veya kıymak » ayın on dordu » la le » kendisini değiştiren calışma s » evlâduıyal » adıveya ismi gibi bilmek » mongolistik » nur icinde yatsın » bukuluş » balıkcı » trampet calmak » sudan gecirmek » yere hızlıca surtulduğunde haf » cırak » eğri cehre » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » cullanma » cekişmek » gorunumlu » kuremsi » cekecek » tavuk koftesi » tiftik kecisi » kurekci » aktualizm » parcacık » burnunun dikine veya doğrusuna » başından buyuk işlere girişmek » başdondurmek » redresor » doşemeli » muşareket fiili » golge » cift cubuk » secilmiş » hızolcer » curutulme » ozerk » kupe donmek » masa ustu yayıncılık » guzlek » cingoz » ozluk » gerilim olcumu » kucuk kopru » mesele cıkarmak » z » ayıgulu » purizm »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.