tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
İzmir kofte » kucultme » hg » uşengeclik » goz ucuyla gormek » muphemlik » kucukayı » centik » habeşî » kuşatma ihata » oflicinalis » kok işareti » yatağa veya yataklara duşmek » kulliyet » lisansustu » gecmek » hindistan cevizi » cenk » kulluk » cıkmak » perde arkasında veya arkasında » ici titremek veya titrememek » buyukken daha kucuk duruma get » olcululuk » gonlu bulanmak » ciftleştiriş » cıkarma » soz bolukleri » kutuphaneci » derdini soylemeyen derman bula » gonulden cıkarmak » tul » su dokunmek » okul oncesi » ici titremek veya titrememek » canım » artırılan bir manyetik alanın » defteri durulmek » hareketlerde bulunmak » cınlatmak » konferanscılık » sumter » cengel atış » kupunu doldurmak » regaip kandili » yoneliş » emniyet duğmesi » cicekleme » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » orta oğrenim »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.