tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kap » ustundeki ustunde başındaki b » korpe » oluş » gostermek » herifcioğlu » kaleminden cıkmak » keci yemişi » cok gecmeden » turbedar » da de ta te » gun balığı » kumeden duşme » luk » yassısolungaclılar » muteselli » leyleğin omru veya gunu lâklâk » suruden ayrılan koyunu veya ku » dilli duduk » yeni dunya aslanı » bitumlu » yuz aklığıgostermek » konferanscılık » yaya civisi » yuksek oğrenim » icindeki en kucuk birlik » huzzam beşlisi » oturu » ayrıseci yapmak » horozlar otmek » duzayak » gucu gucune yetmek veya yetmem » duzen kurmak » surgunlerinde kokulu yağbuluna » undeş » uc catal » gungormuş » cukur acmak » sahil cizgisi » caplamak » etiketci » gureşcilik » oğul balı oğul arılarının yap » nar ciceği » soze atılmak » masraftan cıkmak » cokuş » kulâhlı » azerî » onune cıkmak »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.