tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sumbule » gucu ipliği » su veya soz goturmez » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » yuruyuş » amerika uzumu » paha bicilmez » hint avrupa » vucuda vermek aşıyapmak » İzinli olma durumu » mulâki » gozleyiş » temizlikci kadın » acılmak » cağrışımlı » pabucsuz » temize cıkarmak veya cıkartmak » surgune gondermek » inmek » donumluk » yıllık ve otsu bir bitki convo » guluncleştirme » babamın veya ustamın adıhıdır » tutun » monitor » mulâyim » kor boğaz » uzerine almak » altıkaval ustu şişhane » ıslahatcılık » istenilen bicim elde edilen m » dokulmek » haber salmak veya yollamak » kerem buyurun veya eyleyin » allah aratmasın » icin surulen kimyasal madde » ilerisini gerisini hesaplamama » yurutme » umidi suya duşmek » sınır otesi » kireclemek » tevarus » bıcık » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » kimse » dukkân » guclu » neye uğradığınıbilememek veya » cekirdecik » cıkmak »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.