tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etiketci » cağ » bileğine guvenmek » kecesini sudan cıkarmak » plânorcu » sondurmek » haziran boceği » hic yoktan » cene yarıştırma » munasebetli » cayırlamak » cupra balığı » ozenme » aktorluk » icgudu » yakut » yasa gomulmek » un » sempervirens » elden gel » oyle ya » carpılmak » gelgecci » ac ayıoynamaz » kulak civisi » gorgu » beklenmediği umulmadığıveya c » turan » bolme » yetişen bir ağaccık corylus av » şeytan elini cekmiş » tır » gozunu alamamak » cetinleşmek » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » cifte kumrular » koalisyon hukûmeti » odemek » kemiklerden biri » guclu » yamac » guncelik » komurluk » yureği yanmak » duzgun » koşe bucak » farsca » dağda buyumuş » bancolaşma » deniz durmak veya duşmek »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.