tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşyağı » guneybatı » arjantinli » gonderi » muşterek » kok kaplama » ozel kesim » ucleşme » carmıha germek » delgec » cıvma » kahır veya kahrını cekememek » olu » yem dokmek veya koymak » ustune koymak » formul » hareket ve davranış insiyak » cenesi duşmek » spinosa » bildim bileli veya bildik bile » gurultu » acıklama cumlesi » kabak ciceği gibi acılmak » kıvanc » başından gecen olağan dışıola » gozuyle gormek » cemberlenme » carşafcılık » buyuk baba » nesli tukenmek » putur putur » cakmağıolmayan » gozetim » bıcaklanmak » cağırım » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dunya durdukca » teşevvuş » hamursuz bayramı » hafıza » duğun dernek hep bir ornek » silip supurmek » tanzimat » orgutsel » kuşum » cevir kazıyanmasın » tırtıllıbıcak » eden felsefe ve din doktrini » fener cekmek » dumensiz »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.