tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
basmak » kelâmıkadim » kendini toparlamak veya toplam » temiz kanıda vucuda dağıtan or » aksulâmel » gecce » ayağıveya ayakları dolaşmak » iceren genel kavram » ruslaşma » turuncgillerden hindistan da » kokten surme » mısır tavuğu » gozlukculuk » cobanlık » ac ayıoynamaz » inmek » dam yandı icindeki sıcan da b » defterini durmek » acıkok » teessus » cırpmak » oncul » bir işte uzluk ustalık kazanm » cardaklı » bunye » okul kacağı » yanaşık duzen » cu » ici dışına cıkmak » surgu » nufuzlu » umuk » olu » vakitce » carpma » hıfza calışmak » temerkuz kampı » inisiyatifi ele almak veya gec » mucerret » alcakca » abanozdan yapılmışdilenci cana » munhal » roportaj » gozeneksiz » olan kişilerin toplanıp toplum » sun î tahta » el bende » ic ice » coğurcu » h h »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.