tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzu gormek » gocebeleşmek » acıklatma » ucurma » hayrette veya hayretler icinde » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » orgusuz » somurgeleşmek » duşmez kalkmaz bir allah » kuzugobeği » şeylerden her biri tabaka » borulce » kesmeden ustten gecmesini sağl » puskurtme tabancası » camurluk » suryanîce » tel in mitingi » otostopcu » emniyet muduru » yontem » cıkıt » yol gostermek » bağbıcağı » midibuscu » telhisci » cgs » konsantre etmek veya olmak » klâsor » sacalama » nahiye muduru » fr » yuze vurmak » nerede nerede » sodyum sulfat » cakmaklaşma » ceviri dili » cıkmaklık » bıcaklatmak » yuruyuşe gecmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sundus » ustel » album » guzel duyuculuk » gumburdemek » akac » acıklayan » vido cekmek » cebinden cıkarmak » arşiduşes »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.