tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yelin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bibliyotekci » rızkınıcıkarmak » burudet » yukseltme » lâzım gelmek veya olmak » kamyonetcilik » burnu surtulmek veya burnu sur » goncu » doğaustuculuk » cıkışmak » bangladeşli » ozlemli » ters yuz » koleleştirme » metal parca » buyukle buyuk kucukle kucuk o » goturu pazarlık » yuzeyinin her noktasına basınc » tezkiyesini duzeltmek » gosterişci » afiyet uzere olmak » camaşır dolabı » sureti haktan gorunmek » bohcasınıkoltuğuna vermek » sonuc almak » derdini cekmek » dolambacsız » matematikci » durtme » yureği katılmak » cat orada cat burada cat kapıa » cekememek » avar » hayalifenere donmek » gomleklik » sonuc niteliğinde başka bir bi » cekicilik » cağdaşlaşma » kapılar yuzune uzerine ustune » yuklenmek » İslâm dininden olan kimse » arkasından suruklemek » sağdan geri donmek veya sağdan » uretim araclarınıozel mulkiyet » catır catır » kulupler arası » parca » kostekleyiş » bonkor » murekkep »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.