tdk sözlük TDK Sözlük

 

yelin eş anlamı

yelin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yelin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yelin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yelin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surumsuz » cenet » y » cayır guzeli » ne şeytanıgor ne salavat getir » lutfeyleme » yuzu olmamak » duduk makarnası » duşurulmek » ağabeylik etmek veya yapmak » cığralık » sunmek » cukurluk » duzenleşik » kacıncı » hastahaneye kaldırmak veya yat » ustune varmak » kitapcı » bıcaklatmak » cingeneleşme » nazi » tesanut » kaynatılmasıyla elde edilen ye » mukâfat » dışdunya » belli belirli kesinleşmiş ş » ozumleme dokusu » uclu » cirkef » carkcıbaşı » mars » cinkograf » rum ateşi » gece gozu kor gozu » değer duşurme » keci postu » kılcık » yasakcı » veya giysinin uzerine konulan » yukseklikolcer » deniz otobusu » zemberekci » gorunme » buyuculuk » murekkep yalamış » başka bir ulkeye veya yere sığ » kokune kibrit suyu dokmek veya » tiftik kecisi » fırsatcılık » gozlerinde şimşek veya şimşekl »

yelin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yelin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yelin_eş_anlamı nedir ve yelin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.