tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kozlemek » su yurumek » dam yandı icindeki sıcan da b » caycı » kucuk » cubuklu » cavelâ » babasının veya babalarının cif » gormek » dovmek » gucuk » kokleştirme » ağzının payınıveya olcusunu ve » kup gibi » centilmek » cakır ayaz » uzağıgormek » başmuhendislik » kamışkalemleri acmak icin kull » fuzeatar » gume gitmek » gudumleme » stokcu » curutuş » can cekişmek » goruntu » bugduz » projektor » ağzından lâkırdıveya lâf almak » mutemayil » kor yılangiller » yuzu olmamak » yuzu karışmak allak bullak olm » acık » kulaclamak » guzel » cenesini actırmak » acıcı » ikbal duşkunluğu » kanıicine akmak » yureği sızlamak » buyuleniş » kor duman » acısal hız » uzun cizgi » kulturlenme » bıcaklatmak » dokmek » hatırlatmak » koktencilik »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.