tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sirkuler » gonul bulandırmak » duzgun » cesaret gostermek » kacışma » goz aşısı » koy ihtiyar heyeti » cırpı » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » başından aşağıkaynar sular dok » allah belâsınıversin » aclıktan olmeyecek kadar » yuzey şekilleri » yuce divan » comlek hesabı » deliye her gun bayram » ozerkleşme » venezuelâlı » ici veya midesi kazınmak veya » ortu » ic kavuz » yemin icmek » suryanîce » sutlenmek » cıkmak » doğac » faceta » keciboynuzu gibi » ceyiz cemen » ileri geri konuşmak lâflar etm » sureksiz » duzemek » guvelenmek » ikbali sonmek » sureyya » doşemek » tecavuz » muşerref » gecmiş » muteallik » donekce » kosnuk » beberuhi » malı meli » demediğini bırakmamak veya kom » bitkisel veya hayvansal madde » kacırmak » cakmak cakmak » ihracatcılık » şimşek cakmak »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.