tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yun » kimya gocumu » muş » almanlaştırmak » ganalı » deniz ordeği » tumlemek » sunepe » surdurmek » citmik » somurgeleştirme » işine bak » utopya » dokulme » lisan » oksuzler anası oksuzler babas » bir ucu sivri olarak yapılan t » kalıpcı » acıkcası » cıkra » kırılıp dokulmek » yureğinin yağıveya yağları eri » tekellum » cekişken » carka vermek veya carka cektir » İzmir kofte » keşkulufukara » gozunde şimşek cakmak » bircoğunu o metalin yuzeyine y » gonderi » mudafaaname » yonetim » payına duşmek » ustune » bozordek » suyu mu cıktı » bolge » tıkaclı » kacırtmak » aile butcesi » goze gorunmek » yorgan doşek yatmak » borusu otmek » ic ek » kurelenmek » bicmek » ozlu soz » gecici » hâli uzere » mutefekkir »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.