tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustehase » dil surcmek » derinlik kayacları » boynunu bukmek » cuka » ciğrenkci » hayır gormemek » gun almak » hindistan cevizi » yalancışohret » barut fıcısı » yalın ayak başıkabak » sacula » gozetmek » cıkmak » on soruşturma » onlem » kazanclı » kafasına soz girmemek » gecmek » yuksekten ucmak » kabuk bağlamak veya tutmak » kireclenmek » dunyaya gelmek » acılıp sacılmak » şumul » hukûmet darbesi » tahmisci » cop arabası » ali kıran başkesen » bağlantıunsuzu » cıkmak » tanrı ya minnet duygusunu sunm » piknik tupu » hurc » surpriz yapmak » namzet gostermek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » garnizonlarına ve bu duzeydeki » şeylerden yapılarak icine su d » tırnağına veya attığıtırnağa d » opucuk gondermek veya yollamak » acıklatma » guzel duyu » yontem bilimsel » musterih olmak » guc » cavelâ » kotucul » redresor »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.