tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
receteyi yaptırmak » etut » musvedde defteri » ağac sakızı » gunahıkadar sevmemek » tek cekirdekli » paracol » camurluk » seylân taşı » carpım » telli balıkcıl » duzeltmek » luk » dovulgen » altıalay ustu kalay » cetrefilleşme » yuzu yerde » suclanma » olmez cicek » kamu duzeni » hareketini inceleyen bilim dal » tebeddul » hacamat etmek veya yapmak » duldul » varidatcı » ruzgâr gulu » gelip catmak veya gelip dayanm » calmadan oynamak » tuccarlaşmak » acıklamak » başetmek veya edememek » dunya » koken » sonucunda ortaya cıkan ustun y » portor » koknar sakızı » cift vuruş » carliston biber » olu mevsim » yuk » yazır » zerduştî » zebunkuşluk » soz varlığı » kabına dokmek » ruhu şad olsun » sırtınıdayamak veya vermek » transit gecmek » doviz » duşeyazmak »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.