tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzluk » teberruken » cimlenme » temizlikcilik » yureği dar » orumceklenmek » katılmasıya yapılan secim » ongorulmek » cilek receli » maddelerden oluşan varlığın he » fair play » gorungu » kerpic gibi » devaluasyon » carptırmak » mısır turnası » comleklemek » kambriyen oncesi » oluşturduğu demet » ustune atmak » guzellik salonu » duğum ustune duğum vurmak atma » cetrefilleşme » up » dereyi gormeden pacalarısıvama » oluşmuşmotorlu arac » cıkış » civi kırmak » halebî ordaysa arşın burada » gecirtmek » fenike portakalı » utanc duygusu » sun î cayır » gunleme » gubrelik » cekişmek » carpmak » sanatı » sıcan deliğe sığmamış bir de » organların her biri » kult » musteşar » mulkiyeli » ı i » goynuk » iceriye dalmak » kucuk dağlarıben yarattım deme » icten pazarlıklı » cifte koşmak » botanikci »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.