tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acınsamak » calımlıcalımlı » kuflu » luks tarife » carpılma » buzuk » carşı » kusu » cift capraz denir » kader talih » kuşade » cubuğunu tutturmek » alâminut yemek » tibet sığırı » biciminde duzenlenen ulusal ve » yukleyiş » puskurtulme » tukuruk bezleri » lâtin yelkeni » medhusenâ » mujde » curuf » got » cok karılı » kopek soyu » kotulenme » muşkul » mutalâa » yapma » ona gore hava hoş » bocek cıkarmak » ruzgârlama » odul almak » catık yuz » cucuklenme » her tur gosteri yapmaya uygun » loca » tombeki » calgıcılık » kuru ceşme » tufekci » sozlu film » ar er » rus » ele gecirmek » ağırlığınıortaya koymak » tamtakır kuru veya kırmızı bak » kucuk minder » gonulsuz » yazlığa cıkmak »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.