tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munacat » bukmek » soylemesi ayıp » mudurluk » uzerine tuz biber ekmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » bortmek » korunu oldurmek » kacak » kel olur sırma saclıolur kor » uzulme » kongolu » dişeti dudak unsuzu » canıağzına veya boğazına gelme » kokleme » kaca patlamak » oyuncak » bahcıvanlık » kirec fabrikası » yağlıgureş » gun gibi acık » nispet vermek veya yapmak » calım » kontrolcu » kusur etmek veya etmemek » yalıngoz » puruzlu » duşundurucu » gecersizleşmek » cingene pembesi » aclık grevi » argaclama » hoşduruma gelmek » dunya kadar » surat veya suratı bir karış » sulfamit » gencleşme » boylece » derisini yuzmek » olcuşturme » gunluk ağacı » ciğindirik » kullanılır » yurutme kurulu » coğdurmek » ozumsenmek » borclandırmak » savaşcı » başdumeni » muctehit »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.