tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
usteğmenlik » opuş » yoğurt calmak » olcu vermek » cicer arietinum » catışmak » turlu » surup gitmek » cok ortaklı » temizlemek veya parlatmak icin » başyonetmenlik » rus » ac kalmak » suluk » duşman catlatmak » kat î » sert bir durum almak katılaşm » yonelik » gun yapmak » akşam guneşi » ondalıkcı » alkololcer » goruşayrılığı » yuzer » tez vakitte veya zamanda » cikolatacı » coğaltma makinesi » kotu » gecici » uzatılabilir » buyuk lokma ye buyuk soyleme » toluen » yonetilmek » karagozculuk » iltimascılık » gocmek » barışcı » leyleğin omru veya gunu lâklâk » remil atmak veya dokmek » citmek » donel » hukum vermek » cavşır » para parayıceker » ustune » turkcecilik » gumrukculuk » surekli olarak gidip gelmek » mumessil » da de ta te »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.