tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iki ucu acık boru biciminde it » sutsuz » coğuncek » bilincsiz » kacamak yolu » fikir veya birinin fikrini alm » aclıktan olmeyecek kadar » ve katımadde » duğum atmak » şehit duşmek veya olmak » coğurcuk » olmezoğlu » yuzunden » cermen » avuc avuc » ortalığı almak » ağız aramak veya yoklamak » borclanma » pupa yelken ilerlemek gitmek » sut kuzusu » goze batmak » yurume » ters yuzu » kağnıgibi gitmek » veya metal bolum » muzik » calışmak » cabalamak » kostek vurmak » eklemek karıştırmak ilâve et » atolye resmi » kutleşme » kotu yola suruklemek veya sapt » yontem bilimi » biciminde alınan onlem » teşekkul teşkilât » şeytanın bacağınıveya ayağını » fulûs » turlu şeylerden yaptıklarıve t » şantor » ara soz » evli evine koylu koyune » borclandırılmak » cankurtaran canı » derleyip toplamak veya toparla » ciğer kebapcısı » canlılara yaşama ortamısağlaya » cıkma » gormek » yuzulmek »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.