tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pey surmek » calıştırıcılık » cift kol » cevirmek » ustunde durmak » kaldırım işcisi » buyukken daha kucuk duruma get » barut kesilmek veya olmak » dunyasından gecmek » kırılıp dokulmek » kilidi kureği olmamak » carşaflatma » recelci » şark cıbanı » u » kalp akce » yuzu kalmamak » acmak » catlatmak » olan bir taş » ilginclik » yoresel » ters veya sol tarafından kalkm » ceza cekmek » malikî » mustafi » yuz goz olmak » can can etmek otmek veya konuş » minyaturleştirmek » duğun ciceği » gorklu » kılcal kok » şerefe veya şerefinize » sağgorusuzluk » kucuk » kotu » kopuruş » sansurcu » hepcil » gosterişsiz » munavebe ile » catılmışkirişsistemi » cay evi » gocurulme » kakır kakır gulmek » tembele işbuyur sana akıl oğr » sucustu yakalama » yontemlilik » akcıllaşma » dokmek »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.