tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
iki buklum » gozunu bağlamak » melul » lektor » soz cambazlığı » ilişkilerin butunu iktisat » ondulâtor » ici dışına cıkmak » cirozlaşmak » gunah » puskurtme makinesi » atom cağı » kulturlu » ciğkacmak veya duşmek » talih oyunu » acılmak » cılgınlaşma » kat iyet » olcunmek » od dışı » barışgoruşolmak » saraclık » sonuc » tecrubî » c » sumerolog » lâponyalı » ekmeğini cıkarmak » sureklilik ilkesi » şoyle boyle » dovmeci » uryanî » balıksırtı balık kılcığıbicim » yavaşca yavaşca » kucuk dalga » calık » yuzleşme » cultar » para ile değil sıra ile » gulbahar » herkesin yararlandığı » cakın » elektrik supurgesi » ulkuleştirilme » kumes » riyazet diyet rejim » muşkule » bir dilin kelimeleriyle duşunc » lâcka olmak » doğum ilmuhaberi »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.