tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozune uyku girmemek » muzikal » bol kepce » cermen dilleri » yureği parcalanmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » skec » mechulât » yetişmeyesi » kendini gosteren ve bulaşıcıol » uc » calkamak » dilinin altındaki baklayıcıkar » keder cekmek » surtuşme » gudukluk » yuk olmak » kasetcilik » koruyucu unsuz » havaya ucmak » cucelik » kralice » goz alabildiğine » hâlden anlamak veya bilmek » delgec » yangın cıkışı » ustune alınmak » cobanın gonlu olursa tekeden y » kor boğaz » havanda su dovmek » cıplak » dalga gecmek » samanuğrusu » musevî » fare duşse başıyarılır » koncsuz » ici goturmemek » gonenmek » kuvet » boykotcu » donumluk » zumrut gibi » gozu doymak » ustelenmek » otmek » koc katımı » ne alıp veremiyor » duşuncesizlik etmek » kufur » gorulmek »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.