tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arnavutlaştırma » reomur » buklum » tunmek » onun icin » parşomen kâğıdı » taayyuş » veren silâhıbu hedefe doğrult » zumrut » duzen » gorunum » dort » keyfinden bayılmak veya dort k » muzmin » akciğer lopcuğu » başınıdondurmek » yandan carklı » gozetmek » yuzlemece » bahcelik » tebdilihava » kumelenmek » felcli » albumin » cenilemek » yureğine dert olmak » golge balığıgiller » cobanlık » cevher » olduresiye » cattırma » sozleşmesiz » gecindirmek » sayıgostergesi » kanlıbıcaklı » namerde muhtac olmak veya name » gulhatmi » ne şeytanıgor ne salavat getir » koltukcu » agrandisor » goz pencere » sureklilik gosteren » asıl nusha » kulliye » adres bırakmak gostermek veya » iliğine veya iliklerine kadar » omru vefa etmemek » butunluk » los » bugunku gunde »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.