tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acısal sapma » tarlada izi olmayanın harmanda » gercek dışılık » diskur gecmek veya cekmek » boyle boyle » savaşcı » suluk gibi » tevekkul » luterci » armudun iyisini dağda ayılar y » guttuğum domuzu bana oğretme » yorungesine oturmak » bir turlu » ote yandan » protokolcu » sacıştırmak » fizikci » cektirmek » cok gozeli » hareketli parca » kuvveden fiile cıkarmak » kan ken » ayakuzeri » sektor » surgun » mutehassis etmek » cinakop » cift dirsek » pursıhhat » kirecli » cantadan yetişmek » gorevlendirme » ad koku » hayalifenere donmek » uclu » kuzum » yuzune tukurseler yağmur yağıy » toz » bitkisi thuya » ceper cekmek » vermemişveya vermeyince mabut » serde var » yağmur yağarken kupunu doldurm » cak cek cak cek » sun î » dır dir dur dur tır » cıraklık » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » kacakcılık » supruntuluk »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.