tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urem » istenccilik » turemişkelime » bağa bak uzum olsun yemeye y » yırtıkca » silip supurmek » gorunumlu » murteci » cusse » kafasından cıkarmak » surgu » sutlu » soz gosterisi » yukseltilme » işsiz gucsuz » caylı » korfez » eylul » ağzınıhayra ac » kucurek » huzunlendirmek » police cekmek » şeşudu » suclu sayılmak » doğac » genellikle orduda veya yatılıo » arkasına duşmek veya takılmak » kırbaclamak » tur » hesap vermek veya hesabınıverm » sapınc » girintili yer » kepce » zangocluk » benim oğlum bina okur doner d » taşyurekli » duşeslik » ozel ad » hacamat etmek veya yapmak » cekmeli » muştereken » methusena » kuzguna yavrusu şahin veya ank » butce » korletmek » gozu kapalı » rontgenci » doşemecilik » acmak » luzumsuz gormek »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.