tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yolcu taşımakta kullanılan mot » oldurucu » cıban başvermek » cift yıldız » başakcı » tavuk koftesi » ad cumlesi » curumek » cekmek » buldukca bunar veya bulmuşda b » kulplu kap » ureme » panislâmcı » hamursuz bayramı » ulfet » caprazda surmek » antep fıstığıgiller » gecirgen » vak a » gunulemek » tarafından arabacıicin armağan » yapma yapmayın yapmayınız » cok gelmek » delikli taştekne » cobantarağı » otobusculuk » fırsat duşkunu » acık kalpli » sacmalık » capraşmak » perdahcılık » kerem buyurun veya eyleyin » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » cil » » cile » goreneksizlik » seruvenci » madde » sansurlenme » arıkcı » surgun » gundeme almak » kusmek » soz zinciri » iki buklum olmak » omurler olsun » koltukcu » hurufîlik » koruk »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.