tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozveren » cırılcıplaklık » koruklemek » acze duşmek » salıncakcı » sozculuk » gurbuz » kacırmak » eti ne budu ne » sonuc niteliğinde başka bir bi » koşklu » telhisci » gobekli » buyukten buyuğe » munhasır » başbaşa veya kafa kafaya verme » sarnıc » koyunyunu » ufleyen alet » pacayıkurtarmak » kucak acmak » kopuksuz » eli ayağıduzgun » gensoru onergesi » acalya » piknikci » yakasız gomlek » cirkinleşmek » kor kaya » cekmek » cekap » gonlune doğmak » kul kesilmek » hizmet ici eğitim » bicilme » cadır uşağı » solucan duşurucu » surmesiz » avar » doğu bloku » ceteleştirme » iştirakci » dustur » mudur yardımcısı » bayraklarıacmak » golge » bukucu » kor olasıveya kor olasıca ols » yuzmek » sureduran »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.