tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortmece » uzerine yurumek » nufus memurluğu » marmara cırasıgibi yanmak » buzgulu » pusurlu » silindir prizma vb bicimindek » kanatcık » sıcan kırı » taklip bi » cağlayık » sağic » şeritcilik » bir ayak once evvel » araccılık » golgelendirme » tefehhum » kantcı » gozu korkmak » on defa veya kere » duğum » kuvvetini gosterir » parca parca etmek » cetrefil » ogelerin oluşturduğu butun pa » umit bağlamak » cınayaz » cal » buzme » yuze guluculuk » turancı » organizmaların oluşturduğu bir » cakaralmaz » cekoslovak » ozene bezene » duşurmek » citilmek » cakın » yureklilikle » celik kapı » cıkagelme » acıcı » cift motorlu » ismi cıkmak » geciliş » uzere » canis lupus » tamtakır kuru veya kırmızı bak » dağıtılan bağday » gozu acılmak »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.