tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzu kasap sungeriyle silinmiş » sercin » rolculuk » goğus darlığı » gonderli » catal civi » gercekustu » kompozitor » yer bakır gok demir kesilmek » tok gozluluk » doğum gunu » koruklemek » tarih oncesi » calışma masası » leyleğin yuvadan attığıyavru » guneşsizlik » cemkirmek » zurra » dokulgen » hırcınlık etmek veya yapmak » dorder » on kol » kısmetinde ne varsa kaşığında » cokelek » sıra dayağıcekmek » cıkan » duş » cekişmek » cocuk » ucuşma » akla sığmak veya sığmamak » gomuk » cevirmek » gulle atma » goverti » surcmek » sulfurimetre » izine duşmek » muzikal » beklenmediği umulmadığıveya c » promiyer » kulağıveya kulaktan cınlasın » gozune karasu inmek » canak » mor otesi » olculmek » munşeat » gunlerden bir gun » kostekleyiş » amortisor »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.