tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu acıklık » bonleşme » adetimurettep » gonul yarası » oznel » sozsuz » donmek » ciftci » gelgec » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » ufunet » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » kol boreği » cevirgec » somurgeci » lok gibi oturmak veya cokmek » carpan » başol da istersen soğan başıo » donum » komur başa vurmak » suc » secici kurul » yukseklikolcer » teselsul etmek » bayındır olma durumu umran » muslukcu » ahmakca » ana kok » kacılmak » cumhuriyetcilik » iz an etmek » gum gum atmak » mulkiye » guzlek » merkezî ulke » bulunduğu yer basamak » uzere » goruşmeci » icici » curuk » ictepi » kosele suratlı » duşman duşmana gazel veya yasi » kaldırım işcisi » yuzluk » alcak » cop tenekesi » cokuk » citar » suzgec »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.