tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tedahulde kalmak » gaz detektoru » bicimcilik » kullanılırdı » yurutmek » comlekci » goz bankası » lup » sebep olan fiziksel enerji ha » parcası » ozbek pilâvı » istencci » calışma masası » yuze vurmak » muteahhit » dili damağına yapışmak veya di » işin ustesinden gelmek » saray ciceği » terzi cırağı » yerlerde surunmek » kulceleşme » mutecessis » goz aşısı » pocuk » mutenevvi » cift capraz denir » uzerine atmak » oğretilmek » kurum kurum kurumlanmak veya k » arap tavşanı » o kapımahalle senin bu kapımah » cakılıp kalmak » donme » ii murat a yolladığıbir haber » mufrit » suzulme » evli evine koylu koyune » doğaustu » muminlik » cipilleşmek » cocuk » munazaa » oksurme » pembe gormek » arzuhâl gibi veya kadar » tenezzuh » alanlarıolan surekli veya gec » donence » anasına avradına sovmek » nukleoprotein »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.