tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
en kucuk teknikciler topluluğu » koşeye sinmek » pacalık » gunluk » yosun kulu » doğaustuculuk » yapakcı » etme veya etme yahu » tavşan boku gibi ne kokar ne » ofke ile kalkan ziyanla zararl » tumlec » bulgurlu kofte » nobet » vasıfsız işci » ucuz etin yahnisi yavan veya t » gonul hoşluğu » iyi gun dostu olmak » ureticilik » tohuma kacmak » teneffushane » atlangıc » yaradana sığınıp bir işyapmak » burumek » guvercingoğsu » ateşli silâh » gonul almak veya gonlunu almak » muderrislik » surmek » kadirîlik » anaclık » sorgu suale cekmek » cift zamanı » cetrefilce » guleğen » gozunden surmeyi calmak » imtizac » cantacı » nobetleşe » ruhiyatcılık » gonul birliği » aylığa gecmek » murtekip » yun » donum » kethuda bey » kurek kadar veya papuc kadar d » omurler olsun » super » bağrışcağrış » tos »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.