tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dirlik yuzu gormemek » one sermek » dalga gecmek » bolumlerden her biri kolon » golgesiz » ucluk » iz surmek » otumlu » celişme » ne mal olduğunu bilmek veya an » gurultusuz » guz donemi » kacınılmaz olan şey » cıpır makinesi » başına vur ağzından lokmasını » guvey i » puan almak veya kazanmak » populizm » sunguleşme » germanistik » soylemek » guc belâ » şupheci » boşluk » pecelemek » pacasından tutup atmak » gonlu zengin » olduresiye » panturanizm » dostca » ruh cokuntusu » hollândalı » gozu cıkmak » metal parca » ağan eğen » civit otu » danışma burosu » murekkep » koşe kapmaca » sıkıduzen zapturapt » şeylerden yapılarak icine su d » durdurmak » sunme » gonlunu celmek » alcak ses » duğumlu » gecmişi kınalı » andac » vurucu guc » gunden gune »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.