tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ezcumle » kuf bağlamak veya tutmak » gecmek » kıskac » cuda » yuznumara » gulkurusu » bilânco » camaşırhane » portekizce » icindeki en kucuk birlik » ileri goruş » guzel » vucut » celenc » opup başına koymak » on damak unsuzu » sungu » cın cın otmek » muessir » subvansiyon » goz onunde » cizilmek » dağılmak » uyku gozunden akmak » orumcek » susleme » dı di du du tı ti t » iliğine veya iliklerine kadar » sublimleştirmek » bıcılgan » gec » ufunetli » kozleme » işcilik » hungurdeme » ici rahat etmek » kim oluyor » servise cıkmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kasık catlağı » kucucuk » curuyuş » oksuruklu » purceklenmek » capalı » baccılık » bir baştan veya uctan bir başa » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » uscu »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.