tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekiştirme » hiclik » bol paca » catlak ses » dirsek curutmek » meydana cıkmak » azot karışımıgaz » lisansustu » uckâğıda bağlamak veya getirme » neyce » um » cifte yemek » tatar » zıddına basmak veya bir şey bi » kuresel ucgen » gelişmişcanlı » goturtmek » cırpınıcırpını » telgraf uslûbu » teessur » direnc » bobrek yağı » buğday surmesi » kalanlıbolme » kazanıkapalıkaynamak » mizac » kucaktan kucağa dolaşmak veya » doner kapı » akıkarasıgecitte belli olur » alcak ses » vaktini almak veya yemek » civilemek » cıkmak » ceyizlik » yanay duzlemi » tun » yapmaya yarar » cıkmak » ciftleşmek » boğazıduğumlenmek » yokculuk » tarh etmek » yapılmışbağlantıparcası » ceşitli ogelerin perde aksesu » niteliği » davul calsan işitmez » sevinmek sev in sevdirmek se » ağzıacık ayran delisi veya bud » turku cağırmak » carpık curpuk »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.