tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
esir duşmek » ense koku » naturalist » sokağa veya sokaklara duşmek » yamac » gocebeleşme » hırcınlık » coğalma » uzerine » etkilerle oluşturduklarıyer de » doğaclamak » ulkesel » mayalanabilen ve coğu tatlıola » akşamıbulmak veya akşamıetmek » ovec » kucuk » ikizkenar ucgen » kayışcı » cek » taşlama işiyle uğraşan usta » okuz » eğitim fakultesi » goruşme » harac yemek veya almak » pancar gibi olmak veya pancar » fak fuk fonu » âlemin ağzıtorba değil ki buze » gozlerini dikmek » daki deki taki teki » kozunu paylaşmak veya pay etme » iştirakci » yuksekten almak » zıvanadan cıkmak » calışmak » kutle » troleybus » gozunden surmeyi calmak » kofte » okleme » kacılmak » guvenceye bağlamak » cın cın otmek » eğmur » kına yakmak koymak surmek vu » hesapcı » kocboynuzu » suluk vurmak » nufus kalemi » gibi şart niteliğinde olan bir » kukumav gibi duşunup durmak »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.