tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oldurmek » daloğle » bahce nanesi » yedi duvel » komutator » tarih oncesi » zararına kazanc sağlamak » tazıya donmek » yeni gumuş » humayun » spiritualizm » cupra balığı » sun » catışma » sessiz yuruyuş » bıyık altından gulmek » ukalâ dumbeleği » altından girip ustunden cıkmak » duşunuş » cekilme » kara gun dostu » aktorluk » cevrili » otturmek » dışıkalaylı ici alaylı » coccothraustes » tazıo tazıama culu değişmiş » arap sacına donmek » suruluş » vechişebeh » hırlımıdır hırsız mıdır » imza toreni » sus bitkisi » lâfımıolur » bir gomlek aşağı » ust perdeden konuşmak » badana etmek veya vurmak » avanakca » kondansator » ı i u u » yore » cekirge şalvar » bir ornek » guve » celiğe su vermek » izazuikram » cıdama » taze ot gormuşeşek gibi » taşcıl » vucuda vermek aşıyapmak »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.