tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
is at » veya giysinin uzerine konulan » ovmac » işteşcatı » lutfen » koprunun veya koprulerin altın » calılık » kos dinlemek » cekmek » mahfazasıolan » secim yasağı » lâyık gormek » ad cekimi » dipciklemek » ekli puklu » tecrube » gecinmek » cekmek » yurumek » okuz soğuğu » nuktecilik » cığırma » moduler sistem » icki sefası » ız » işacmak » dansorluk » muyesser olmak » cıkıntı » kurek ayaklılar » urus » ceyizlemek » sokulme » dokumleme » cozuluş » somuru » kafasıduzelmek » hayvan koklaşa koklaşa insan » catlamak » arac » civi cıkar ama yeri kalır » pirinc orgu » ustune ustune gitmek » kor fare » kaymakcı » once » cinke » goz » bir dostluk kaldı » duşeyazma »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.