tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek eş anlamlısı

yemek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz etmek » kohneleşme » eğitim donemi » etmek » hatıra veya hatır ve hayale ge » dışıeli yakar ici beni yakar » surungen » comaklama » yuklu » romork » yureğini tuketmek » mısır ozu » cıvdırma » unlem işareti » ilâcsız » kecitırnağı » cantadan yetişmek » cimdiklenmek » keloğlan » bulbulyuvası » kopru kurmak » carkıfelekgiller » numayişkâr » işguzar » bokun soyu veya bok soyu » cağrıcı » gureşci koprusu » gozunu cıkarmak » kut » cek valf » ezinc » cenesi duşmek » cekmece » hititoloji » temizlikcilik » uşutuk » kapsama icine alma icerme » buyulenmek » ustune » catık » dutu rubus caesus » u donuşu yapmak » curume » gonlu razıolmamak » elcilik uzmanı » kehkeşan » purizm » orneklendirme » koşeli ayrac » gobel »

yemek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_eş_anlamlısı nedir ve yemek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.