tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carliston biber » kırcıllaşmak » bu veya şu kadar » yaya koprusu » gozleri donmek » dumensiz » ic ek » yalın tumce » olu gozu kadar » meraktan catlamak » cirişlenme » ic bakla » mahrec » gozu bağlı » yuz yuze » maca beyi » klâkson » nane likoru » pacoz » genel mudur » yedi iklim dort bucak » buzdurmek » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » gocmenleştirme » duşuk » nufus » yetimi okşamışlar vay sırtım » dişgostermek » fıcıgibi » nadasa bırakmak veya nadasa ya » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » atom cekirdeği » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cıtlatmak » ciftleşme » cıkmak » soz birliği » duyuustu » baskca » calmak » doşetme » gozlemci » suruklenmek » fransız » hızla batmak » mac mac » dokulmek » acık liman » muezzinlik » soz meydanı »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.