tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkışbelgesi » yuruyuşe gecmek » cakırdikenlik » yatağa veya yataklara duşmek » durtuş » sefalet cekmek » mutecaviz » pişirgec » eziyet cekmek » yarıgocebelik » futuroloji » caktırış » itin gotune veya kıcına sokmak » yuzleşmek » madde » oncel belirleme » yaban ordeği » mevlit kandili » urduca » ciftteker » bir konuda duygularıbaşkasıile » curcur » masa ustu yayıncılık » koylu » celme atmak veya takmak » catır catır sokmek » kızılağac » capul » telgrafcılık » sapcık » metafizikci » icinin veya yureğinin yağıerim » gorevlendirilme » cevre kirliliği » on » bilgi şoleni » kiremitcilik » pure » gumuşu » gozden surmeyi calmak veya cek » olayı » orumcek » m » merdumgiriz » muşteri hizmeti » kırbac kurdu » ayağının turabıolmak » klâkson calmak » tırnak gostermek » onune katmak »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.