tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ticanî » cevrelenmiştahta ağırşak » başına kakınc etmek » beklenmediği umulmadığıveya c » sakla samanı gelir zamanı » yurutme » kulhanbeylik » capalamak » cılgınlaşmak » sansur » guneşhayvancıkları » goturuş » lâluebkem » tumsek » cılgına donmek » cimdik » sac orgusu » tavukcu » gomleksiz » cift parmaklılar » cuhalı » tuy duzmek » allah tan korkmaz » havuc » yapılan resim ve bezeme işi » juglans regia » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tecessum » bir nesneye kece gecirmek » kireclenmek » ayağa duşmek » yun » iz ac » musmir » bir baba dokuz evlâdıbesler d » oğutcu » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » gunah olmak » kontak acmak » pantufla yapan veya satan kims » unsuzunu gosterir » nogay » puf desen ucacak » gorunuşu kurtarmak » sosyal guvenlik » rolânti » maddelerden oluşan varlığın he » aman derim » varakcı » kreator »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.