tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coban » ceyizlenme » ofkesini yenmek » luzum gormek veya gormemek » okun yanlarda gosterilmişağır » aykırıduşmek » cingene palamudu » lisan » bonce » toretanımazlık » ustatlık » otomatiğe almak veya bağlamak » tecrubeli » maketci » kucuk dilini yutmak » yaban gulu » hasretini cekmek » bulbulkonağı » calmak » mudavim olmak » hatırından veya hatır ve hayal » yazdığıad veya işaret » mehmetcik » koknar » rusvalık » kumeden duşme » palet » acma » kelle kulak yerinde olmak » cemenleme » caktırış » ozellikle celik dokum ve alaş » pelikul » yalancıod ağacı » bakır sulfat » olu » veya orulen dikey duzlem » ruslaştırmak » kılıccı » vucut vermek » soyleniş » acık » lenguistik » yalıcapkınıgiller » benlikcilik » elle tutulur gozle gorulur vey » papaz ucurmak » keloğlan » secim » sinus »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.