tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hint mandası » deveci ile goruşen kapısınıyuk » oluşturduğu siperler borda ka » ortalığıkırıp gecirmek » ha babam veya ha babam ha » ne haber » mısır tavuğu » bir olayıileri surenle inkâr » kurdan gibi » pencuse » gobek » sut ağacı » seciciler kurulu » gorgusuzluk » tum » mutevazin » ay modulu » baskısız buyumek » kosemenlik etmek » celik » kaynac » ciftlemek » arbutus uneda » gozunu kırpmadan » kurduğu medeniyetleri kendi i » guderi » oğretmenlik » kızılbaşlık » okse » urkuntulu » uzerine almak » element kısaltmasıau » karantina suresi » ayağınıyorganına gore uzatmak » bıckın » cağrıştırmak » donuşturucu » mutevellit » ad koku » sove » cıraklık » uretmek zihnî yetiler oluştur » gecenlerde » eşolcum » altına etmek veya kacırmak » diyalektikci » uzerine varmak » cınlak » yarıacık ceza evi » gumuşbalığı »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.