tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
prosedur » faceta » carpanlara ayırma » mulâzım » kamışkalemleri acmak icin kull » sırtcı » ceki » muesses » kireclenmek » bukme » duzeltmen » gumruklendirme » cerkez » uslûpsuzluk » gonul akıtmak » otobuscu » ucuncunun olmazlığı » kucuk » acığa alınmak » cark etmek » subjektivite » cektiriş » cıkıntı » sevap kazanmak veya işlemek » otleği » su orumceğigiller » kantara cekmek veya vurmak » calmak » kader talih » ter dokmek » gurcuce » boceklenmek » buyume » karikaturist » ofke ile kalkan ziyanla zararl » kacamaklı » kırk bir bucuk » iplik cekmek » kafasıcalışmak » ucmak » acınım » hurmeten » piyasaya duşmek » mubalâğa » gidebilen sekiz kucuk taş piy » gozunden surmeyi calmak » feneri nerede sondurdun » uvey anne » cıngıraklı » cıkmak »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.