tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
değiştirgec » inmek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » gumrukleme » iki eli boğrunde kalmak » perdenin uzerinden oynatılan » gozunu cıkarmak » organizmaların oluşturduğu bir » meşhut suc » kuzey yıldızı » faktor » buyuk baba » omuz opuşmek » kacamak » hatırıicin » muşavir » buddhist » ucucu » duşku » urkekleşme » mes ul olmak » malı meli » dokulup sacılmak » arbutus uneda » olum sigortası » trenckot » felemenkce » caktırma » citlembik gibi » sıfırıtuketmek » dalgıc kuşu » kirecleme » allah ın binasınıyıkmak » yabancıcıta » ona gore hava hoş » gocken » catlak ses » eli ayağıveya eli kolu bağlı » gecmek » ne ne » torpulenmek » cekmek » dudak ucuyla soylemek » mangalda kul bırakmamak » cunup » glikozuri » ucer beşer » sacma » turemek » yasama gucu »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.