tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aştaşınca kepceye paha olmaz » sonuc takımı » yandıgulum keten helva » karaburcak » allah omurler versin » beytulmal » cotuk » ceza cekmek » luzucî » iş arî » bolme » ma me » guneşcavmak » ettiren ozellik tınnet » dokmek » guvenme » gozu arkada kalmak » seci » produktivite » orfî » buz » ustesinden gelmek » ustelemek » gec olsun da guc olmasın » hırsız kelepce » tuydurmek » olcum » edatlıtumlec » di » goz bebeği » cise » ofkeli » ilgecli » allah a bin şukur » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » cok tanrıcılık » var varın varsın varsınlar » cıkmaz sokak » iş arî » cemberi yarmak » demir gibi cok sağlam » kethudalık » gordurmek » depremcizer » yaban kecisi » duo » ordekgiller » populer » ağaclaşma » muleyyin »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.