tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmek » kuğu gibi » renkli element kısaltmasıcu » muteber olmak uzere » kabuk yonetim » olumcul » cizginmek » gormek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » kokteş » cizmek » ozel kesim » civileme » y » acıklığa kavuşturmak » luterci » yurumek » ahbaplığa dokmek » ad govdesi » hıckırış » magnezyum klorur » guneşdil teorisi » yurumek » yurume » parayıveren duduğu calar » gerekcelendirmek » cizge » mumessillik » uc nalla bir ata kaldı » keli gorunmek » hevesi kursağında veya icinde » iştah acmak » hicten » flort etmek veya yapmak » oncul » ozleşme » lisan » iciriş » yuzu kara » gonenmek » beleşcilik » olu » ağaclandırmak » orta cağ » cekişmek » humanistleşmek » cektirme » im » catı » gorundu sivas ın bağları »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.