tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ısıtıp ısıtıp onune koymak » luks tarife » kerpic » minareyi calan kılıfınıhazırla » boluk » lehce » ceneli » guvenoyu » cırpınmak » gumuşîleşmek » seninki can da benimki patlıca » yarayan kuru ince yaprak » gomlek » goğsunu yırtmak » metal parca » kuturdetme » kimse » fırsatcılık » yoğurtculuk » oyuncağıolan » acmaz » buten » cadırlıordugâh » allah bir dediğinden başka soz » gecmek » itibar gormek » politika gutmek » yarayan celik disk » iclene iclene » kalafata cekmek » catır catır sokmek » ım » komurleştirilme » etuv » kulluk » beli bukuk » ickici » bilinc kaybı » murai » dili varmak veya varmamak » yayılmasınıonlemek icin kullan » karşıtı » besle kargayı oysun gozunu » mes ul » iki kere iki dort eder » harman dovmek » dem dokmek » kapana duşmek girmek kısılmak » mutegallibe » muyesser olmak »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.