tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doşgomu » guneşsaati » suyundan yararlanılan cukur » yucelme » rumî » kor ağac » cıkmak » cıkma » mes uliyetsizlik » otesi berisi » surgun olmak » yapmacık guluş » zumrutlenme » uzumunu ye de bağınısorma » ciltcilik » sulf » cop sepeti » sıkca » benden gunah gitti » tes it etmek » duşundurmek » on ek » rencperlik » kut kut » seckin sivrilmiş » allah vermesin » uzum pekmezi » mustefit olmak » inkılâpcılık » muebbet » multeci » deme » iki eli boğrunde kalmak » purtuklenme » tac beyit » suredurum » golgesinden korkmak » ihtilât etmek veya yapmak » bicilme » kapana duşmek girmek kısılmak » sacaklanmak » catal don » guvence » boynunu bukmek » itilâfcılık » cemenleme » kuplu » ceşit » cabucak » oren »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.