tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muslukculuk » strukturalizm » yıl donumu » tankcı » bayrak acmak » catıklaşma » kılcal kok » taktikci » kayışa cekmek » karaya duşmek » ıstırap cekmek » un » kazan biri kepce » purcekli » gozgu » curuk » cur et etmek » borc odemekle veya vermekle y » koyuvermek » yangın sondurucu » sokmek » turku cağırmak » catışma » nufus » koşkerlik » munhasır » kose buğday » yukarı goğe doğru olan yanı » koşe » uzerine yurumek » otobuscu » yırtıkca » gumuşcun » tesirini gostermek » gureşminderi » kunguldemek » suz » durustluk » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » yureği oynamak » dar acı » surdurum » kuşcu » uste vurmak » lâtifce » ucluk » garip kuşun yuvasınıallah yapa » vizon kurk » ucu » yuzu yerde »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.