tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gun gormuş » caltı » ozseverlik » ağaclandırmak » munşi » fıcıgibi » sulûk » cırnık » yiğitce » ateşparcası » kapak bıckısı » tenezzul etmek » ozel sektor » fuzyometre » cıkıntılarıolan organ » kursu hocası » yenicerilik » goz hakkı » bocu » temel tumce » dingo nun ahırı » uniforma » muhur basmak » nitelikler gosteren madde » gok ekseni » hışırıcıkmak » acık » cocuk » kufur savurmak » noel baba » ciceksever » ek butce » boyunca cocuğu olmak » tersine cevirmek » cozuk » amerika elması » mal kapital » gecer » cifte kavrulmuş » ozerkleşme » ufurmek » kocancı » gucuk » bukucu » cıkılamak » tıkaclı » odeşme » unce » coğur » minareyi calan kılıfınıhazırla »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.