tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muzik » durumunda olan saklıolan guc » seckin sivrilmiş » uzerine almak » mustenit » ortakcı » duruma gelmek » cebic » telgraf uslûbu » goturmek » didik didik etmek veya olmak » celtikci » loklemek » noktalama işareti » peygamber uzumu » gecimlik » pacavra » allah bin bir bereket versin » tecessum » strukturalist » guneşbanyosu » guneşli » uzengi » yalova misketi » doygun olma durumu veya gonul » cetinleşme » ocağına duşmek » muzminleştirme » soz birliği etmek » universal » pekiştirmeli ozne » yureğine saplanmak » carpıtmak » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » kostum » dondurulan ince uzun ışık ara » vucutlu » cılkıcıkmak » mechulât » kufelik » alcıcı » zevk almak veya duymak » ayağının turabıolmak » keşkul » bok pusur » yayılmasınıonlemek icin kullan » ulkuleştirilme » sıskasıcıkmak » tecavuz etmek » kulağınıcınlatmak »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.