tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıdikeni » cercevelemek » duşundurmek » koltuk duşkunu » cicekleniş » urkutmek » parca » sut gibi » kılık kıyafeti duzmek » calım » bolmec » pabucu buyuğe okutmak » cağırım » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » el etek cekilmek » giysi » ozbeoz » hayvan elephas » olum allah ın emri » camurlamak » celişmek » yapılmışbağlantıparcası » duşmek » tutma satışıtek elden yonetme » sozu gecmek » mucver » gostermelik » o kapımahalle senin bu kapımah » gorevsel dil bilimi » başcavuş astsubay başcavuş » yuk » pic etmek » cınsabah » sacak » yuz karasıolmak » oldurmek » kırlangıc fırtınası » cicekci esnafı » celebi » ucuz » gorunurluk » buyutulme » kona goce » gunlemek » mucevher » ez de suyunu ic » kunye » govde » ahıra cekmek » olmez oğlu »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.