tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağaclandırılmak » gozunden kacmak » tokatcılık » cit » soz yok » tacik » hukûmet » acmak » kalem komuru » sondurmek » uleştirme » acık konuşmak » kuafor » cıkarış » gerceklik » cuha ciceğigiller » civi yazısı » gostertmek » gol kestanesi » cık cik cuk cuk » gunindi » oğretici » sigara boceği » muzik koşesi » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yedi iklim dort bucak » yukumlu » acıklaştırmak » t cetveli » sarıcalı » allah akıl fikir versin veya a » uzere » cetrefil » gozleri velfecri okumak » yenidunya » hurriyetperver » toplumsal cozulme » amcamla dayım hepsinden aldım » bukunmek » icinde » sonuc niteliğinde başka bir bi » bunların taklidi olan madde » oykulemek » cağcıllaşmak » mucellâ » paldır kuldur » seluloz » başustune » otumsuzleşme » hazar »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.