tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eksi uc » boyu veya boyuna boyunca bera » cırak » namerde muhtac olmak veya name » muharriş tırmalayan tahrişed » seksuel » bicimlendirilmek » yapay bobrek » gordek » acık sacık » ustuvanî » akraba cıkmak » seylân taşı » cirozluk » tankcı » mantık oncesi » muşkulâtlı » biri veya bir şey icin olumsuz » ağız unlusu » unvanı » cıkmak » kaval tufek » gercekleştirmek » ure » mecbur kalmak veya olmak » x x » sumsukleşmek » rufaî » centik » ağac sansarı » kışgunu » bicim » kaba duzen » gelmelerine gore taşilerletere » boru kelepcesi » cın tutmak » duzelti » murebbi » teferruc » oke » bukulgen » bıcak gibi » oz » uzulmek » ayarlanması » krater golu » acıklayıcı » ozbekce » mukemmelen » ters yuz ters yuzune donmek »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.