tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turemek » ciriş » yuzsuzleştirme » tesellum » arabî » comeltme » kara duzen » iş arî » duzgun » mucize gostermek » ucgen piramit » cicek yağı » ummetci » bir ayak ustunde bin yalan soy » tuzel kişi » buyuk ana » genişunlu » gozuyle bakmak » başının caresine bakmak » yanardoner » ucler » cağrılma » uc » katolik » cıtlama » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » gunduzleri » kamcı » gineli » calımlık » hic değilse veya hic olmazsa » su kure » ciroz » astar surmek veya vurmak cekm » ustunde dokulmek » celişmek » kufecilik » hayrete veya hayretlere duşmek » batıturkcesi » unleme » karşılaşmalarda sayıları uyar » kedi gibi dort ayak uzerine du » carliston » pek soylemek » kor dokmek » pusku » baştan cıkarmak » urkunc » cekberi » yuzleşmek »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.