tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
demirbaştan duşmek » şantoz » yalın uslûp » lâcka » cekişmek » cift halka » cullanma » tur ağac veya metalden değnek » gune doğrulum » inec » dokum evi » cıkmak » kalın unlu » muzaheret etmek » demokles in kılıcı » gecmişola » turuncgillerden hindistan da » bıcaklanma » durdurmak » pey surmek » surekli unsuz » fent cevirmek » adamakla mal tukenmez » kap » teessurat » otoparkcı » altın yurekli olmak » kacırmak » seksuel » ıspanaklıborek » cıkarmak » muslumanlık » ac gozlu » boşkume » duğumlu » balkanlar » akraba cıkmak » inmek » şimşek cakmak » memleketci » kıptî » koyungobeği » uluscu » goz guclu bir ışık sebebiyle b » sor » odleklik » gurluk » bangladeşli » sacı » istintac etmek »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.