tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bin yaşa » iceri » catal kargı » corku » dovmecilik » ki » ballıborekli olmak » topluluğu » tur ağac veya metalden değnek » kantcı » puskurtucu » kotucul » eller yukarı » kabuk bağlamak veya tutmak » kıctan bacaklı » camur atmak veya sıcratmak » yuruk at yemini artırır » bir eli yağda bir eli balda ol » cığır » sut tozu » surmek » pof » muzehhep » ceyizlik » yuz tutmak » kuduz bocekleri » kustere » goz boyamak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » cırpmak » anketcilik » kucuk ad » kotek atmak veya cekmek » cakıl taşı » tebelluğ » calkı » cekek » basın dunyası » icme » tezayut etmek » başcavuş astsubay başcavuş » on oluşum » bir dilin kelimeleriyle duşunc » aylıkcı » dovdurtme » kopuk » icici » keceleştirmek » cadır kurmak » yuzunden duşen bin parca olmak »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.