tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
girdisi cıktısı » parcalara ayırmak » sozluk birimi » arkada kalanlar veya arkadakil » odunlemek » adıveya ismi gibi bilmek » yureği ferahlamak veya hafifle » soğuk calmak » peluş » orselenmek » kalmalıtumlec » bolut » icin kullandıkları ozel olara » ediyorum demek ya da hasmını » dovec » celik » cimen » sozcuk vurgusu » cil » hallac pamuğu gibi atmak » hukum » tumamirallik » cıkılan catkı » korpe » yukunme » sucustu » potasyum klorur » cıkmak » ağaccılık » bicimlerini belirleyen ana oze » yon gosterme eki » kullanılır » cingene pembesi » mana cıkarmak » eli boğrunde » soz kesimi » huyu huyuna suyu suyuna uygun » surur » durulmek » patates puresi » tepeli dalgıc » dişunsuzu » karının saclısı tarlanın taşl » ne mal olduğunu bilmek veya an » ortmek » olağanustuluk » pacavraya cevirmek veya pacavr » gozeneksiz » acık secik » bayındır olma durumu umran »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.