tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temas etmek veya biriyle temas » benicincilik » olusu kandilli » mezatcı » gozu ac » sefalet cekmek » gecit » gucsuzluk » yosun bağlamak veya tutmak » kecilik etmek » toplumu tek başına belirleyen » bağa bak uzum olsun yemeye y » kumanca » cıra dibine ışık vermek » bicim » gecmiş » oklava veya baston yutmuşgibi » rodezyalı » kenarlık » uzatılabilir » cenesini bağlamak » uyku gozunden akmak » İskitce » gokcul » gosterme » muteharrik » sevinc » mulevves » mudebbir » işbaşında eğitim gormek veya y » kayakcılık » coplukcu » zıvanadan cıkarmak » at gozluğu » dışticaret acığı » ayağıuzengide » durulmek » acıolcum » devletci » turemişisim » kaşcatmak » başının gozunun sadakası » kulucka donemi » bok ustun bok » ayağının turabıolmak » cevre bilimsel » oyle olsun » kayda gecirmek » vekil vukelâ » muselsel »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.