tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suzme » hipotenus » başgoz etmek » oğrenci » bid at » cingenelik » duzlem geometri » civitsiz » anahtar yapan satan veya onar » iğrenclik » cerezcilik » uşutucu » pekin ordeği » tl » ruşvet vermek » kolay işlenebilen yumuşak bir » bucak bucak kacmak » turemek » başa cıkmak » icmek » elinde bulunmak veya olmak » muşir » mulâyemet » zulum » sureklilik ilkesi » oğreti » citmek » catı » carıklıerkânıharp » catıklaşma » mujde » yurutme kurulu » cedî » hatırlatmak » el kapısına duşmek » cıkmak » capar » boğur » kostumlu » tribun » sodyum sulfat » işaretinin iki yanındaki anlat » mustait » bektaşî » kooperatifci » yetişen bir ağaccık corylus av » deniz uzumu » atcılık » ofkelenmek » hakikî »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.