tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
niyaz etmek veya eylemek » eceliyle olmek » gollemek » ordinaryus » kancılarya » carkıfelek » izin cıkmak » tarafından arabacıicin armağan » sovyet » gucluluk » camaşır » can cana başbaşa » ız » gozlerinden okumak » muşir » yureği oynamak » ulkuleştirilme » itilâfcı » karman corman » kem goz » el ile elle tutulur » celtikcilik » dibi kırmızımumla veya bal mum » calma » cenesini bağlamak » duşundurmelik » goğus kovuğu » icin icin yanmak » tehaluk etmek » gac gec kac kec » oğle uykusu » kirli camaşırlarınıortaya dokm » sozleşme » odul almak » dortlu final » bektaşî babası » kabına dokmek » duğmelenme » yalıngoz » geciş » murettebat » karikaturluk » merdane » şantoz » hizmetci » nufuz » mustakil » luzumundan fazla » gondermek » taclanma »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.