tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucluk » yurutmek » gobelez » aykırıduşmek » muhimsemek » cayırlaşmak » şovalye » kanıicine akmak » fesatcılık » gozaydın etmek » abdal » kibar duşkunu » acık » kan revan icinde » d » suresi haftayım » muhre » hanefîlik » mandagozu » yakasız gomlek » gulup gecmek » mestcilik » okse » dalı hendese » cozgu » genel goruşluluk » nefsini korletmek » yeri goğu tutmak » golgelemek » nisaiye » yuksek ses » icindeki en kucuk birlik » cıkartmak » karalâhana corbası » tavşan yurekli » kara borsaya duşmek » bulgurlu ya gelin mi gidecek » arnavut » sıkıysa » aluminyum taşı » damarına cekmek » korkak bezirgan ne kâr eder ne » alışverişe cıkmak » kopcasız » brehmen » icerikli » bakır calmak » gonlu razıolmamak » saponaria officinalis » kufur savurmak »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.