tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karga duleği » mangal gibi yureği olmak » sebep mazeret » kan dokmek » atlas ciceği » kıyak kacmak » frenkce » cıkmak » yarıkure » gercekci » konstruksiyon » gelen birini karşılamaya cıkan » kirec » geciştirmek » ofkelendirme » gonulden cıkarmamak » gecmediği gibi sonunda da gen » rolâtivite » kubik » elden kacmak » oh olsun » cağrışımcılık » ofkelenmek » doğrultmac » şeriatcı » plâkcılık » muzevir » herkes kaşık yapar ama sapını » gormemezliğe gelmek » cavlanma » nın resmidir » acıklık » cimen » oyun » ormek » ucuklaşma » colleşmek » kulağına koymak veya sokmak » kecisakalı » yuzuk oyunu » inci ciceği » tokaclamak » goz bankası » yaylar uzerinde hareket etmek » dır dir dur dur tır » yureğini ateşalmak » olusu ortada kalmak » figur » kazan biri kepce » hititce »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.