tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorunuş » ho » konferanscılık » işi uc nalla bir ata kaldı » birey ustu » uscu » boyle başa boyle tıraş » hangi dağda kurt oldu » coğu » iğne deliğinden hindistan ısey » cat pat » tufekci » olu nokta » sunger doku » harp malûlu » canak » catma » cevirgi » cıkmak » karşıcıkmak » orgutlendirilmek » futuvvet » sakatcı » aşuftelik » guvenceye bağlamak » parfumeri » defterini durmek » mufredat programı » cekirdek » icim » gosterdiği yetenek veya guc » allah versin » d d » bulunan iri govdeli hayvan ur » kustere » notrleştirme » burokrasi » permece » yayla gulu » kepce » merkur » imza atmak veya bir şeyi imza » himaye gormek » ozdeş » goz taşı » kabahat etmek veya işlemek » civilenmek » emanet bırakmak veya vermek » guneşletmek » sarnıc gemisi »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.