tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
usbitken » coğunme » celik kapı » gozuyle gormek » puruzlenmek » ustune gecirmek » koseyle alay edenin top sakalı » tapan cekmek » on » musabakaya girmek » kucuksemek » dışıeli yakar ici beni yakar » teehhul etmek » acıcekmek veya duymak » aristotelescilik » teknikci » kabuk bocekleri » gorunuşu kurtarmak » art bolge » boşluk » viskonsul » surmelik » akşamlar veya akşam şerifler h » cilenti » tutun » honduraslı » yalcınlaşmak » ıslık calmak » kılıc bacak » sağdıclık » nobet » koalisyon hukûmeti » diken ustunde oturmak veya olm » takayyut » sene » gozlerini belertmek » actıağzını yumdu gozunu » gozetleyici » onune bakmak » masal okumak veya anlatmak » muhafız olma durumu » cantada keklik » doşetilmek » metal kap » iktisatcı » toz » muracaatcı » cokkunleşme » boylesi » uzun omurlu »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.