tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşuncellik » usteleme » guneşlenmek » bukulme » kabarmasınısağlamak kabarması » davranmaya sebep olan sevgi du » kopekleşmek » okse otu » cift dikiş » gun » urperme » muddeialeyh » cağlamak » caydanlık » keskin sirke kupune veya kabın » kuşat » ozursuz » olcu almak » duğmelenme » roportaj » buzuşuk » nalca » acıklık » tefeyyuz » ici sıkılmak » gozyaşımemesi » ağlayanın malıgulene hayretmez » onerge » ostaki borusu » kukreyiş » bohcasınıkoltuğuna almak » cırpı » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » koşeye cekilmek » ceşitlenme » somurucu » ac gozluluk » kendini toparlamak veya toplam » yoksulluk cekmek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » kusku » gulbahar » gozlerini dikmek » yurutme kurulu » on belirti » populer » yufka boreği » yarım pabuclu » uruguaylı » notr »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.