tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemek tadan kişi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
l » bahaîlik » dokme » gezercalar » bir araya getirilerek divan du » pt » bacak kadar boyu var turlu tu » bok pusur » gosterisi » tombeki » buyuk » şurekâ » ducar olmak » cuz » ve katımadde » cubuk » anlamına gelmek veya manaya ge » baskın cıkmak veya gelmek » meyan koku » şebekci » kurt kopeği » t » tore » soze başlamak » epikurosculuk » berbat etmek veya eylemek » supruntucu » gunleri gece olmak » frenk gomleği » rumen » başrejisor » yaşuzum » supurge otu » e e » cicekleşmek » parcası » dolambac » alt ust etmek » oleyazmak » catallaştırma » dağcileği » vatandaşlıktan cıkarılmak » istintac » muhur pensi » yeni eflâtuncu » icine atmak » cekmek » cuka » buyruklarının İbranî felsefes » yerden goğe kadar »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.