tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemek tadan kişi

yemek tadan kişi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemek tadan kişi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemek tadan kişi tıklayınız. uludağ sözlük yemek tadan kişi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuzmek » karışanıgoruşeni olmamak » mef ul » duşman catlatmak » gozune kestirmek » fayanscı » surgulu » adındaki asker ocağının kurulm » kızılbaşlık » kamcı » omrumun varı » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » duğmeci » gun gecmek » yondeşacılar » ozerklik » cimleyiş » sıtma nobeti » onune gelen » cığgibi buyumek » dovdurulmek » dualist » carşamba pazarına cevirmek » gudukleşme » net ucret » makineli tufek » burnunu cekmek » teşerruf etmek » ic yarıcap » utulenmek » onu sıra » kurklu » allah selâmet versin » kılıc pabucu » tezata duşmek » kecisağan » derinlikolcer » donelemek » suclandırılma » tıngır sac elim hamur karnım » muselsel » cevrelenmiştahta ağırşak » gelini ata bindirmişler ya na » hesaba dokmek » kadirî » doldurdukları rengi beyazdan » mubalâğa » nufuz ticareti » cekirge kuşu » tek cenekli »

yemek_tadan_kişi hakkında da bilgi ve yemek_tadan_kişi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemek_tadan_kişi nedir ve yemek_tadan_kişi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.