tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruşturmek » kopurtucu » arap » gucluk » cingenelik » dizi veya dizinin dibi » ustencilik » gulup oynamak veya gulup soyle » kıskıvrak yakalamak veya bağla » su yuzune cıkmak » buyuk anne » şal orneği » pacacılık » subap » musavi » teeyyut » mitralyoz » da de ta te » hic kimse » bıcılgan » soz ruşveti » taze ot gormuşeşek gibi » ucuzdur vardır illeti pahalıd » ic acmak » duzey » atlangıc » ceşitli ogelerin perde aksesu » orneğini cıkarmak » cirkefe camura taşatmak veya c » mohs olceği » belirsiz gecmiş » cercevelemek » gobekli » parcası » gormezlikten gelmek » somalili » cizgili » tahrikcilik » ric at etmek » cın » modulâsyon » tacsız » allah rızasıicin » unletmek » sozluk bilimci » o » teressup etmek » cıngırak taşıyan uzerinde cın » size veya sizlere omur » oyuncak »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.