tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yatcı » flâman kuşu » muşevvik » ucuz etin yahnisi yavan veya t » oluk » cok soylemek » tamir etmek » olu gozu gibi » goreyim seni » dort koşe » taşıolceyim » paratuberkuloz » bolme » lâtin cicekleri » kucuk hanım » kopek dişi » gozlemek » şolen cekmek » it uzumu » kalbi carpmak » sovup saymak » garantor » aylıkcı » hamala semeri yuk olmaz » kumelenmek » strukturalizm » bulunan bolum kafa ser » duldul » gelgec » unik » allah yazdıise bozsun » uleştirilme » ictenlikli » paraşut » iyi soylemek » haclı » isyan bayrağınıacmak » ağzından dokulmek » t » doğac » catlak » acınmak » malûlluk » yontemli » cok karılılık » olculme » icinde yuzmek » klorur » uvey kardeş » telli balıkcıl »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.