tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camaşır takımı » deve tuyu » toskurtmek » aşağıtukursem sakalım yukarıt » rustik » guc » odenek » dunya goruşu » kullenme » kocma » suyundan yararlanılan cukur » gozlenme » başta veya başında bulunmak » kor » alcılamak » yunmuşarınmışveya yıkanmış » temessul » dokme » odullendirmek » makascılık » comlek hesabı » metalurjik » kurduğu medeniyetleri kendi i » alternator » culu duzmek veya duzeltmek » guc » cokmek » goturmek » korleşmek » el kapısına duşmek » tezayut etmek » buryan » fazla gelmek veya gitmek kacm » karşısına gecmek » malkar » oğutulme » kusuşme » ictepi » carşaf carşaf » el opmek » oz tahta » himaye etmek » granduk » cozucu » uzulmek » kuşumlenme » cağırtkan » cıkmak » tunc kafiye » keciyi yardan ucuran bir tutam »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.