tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coreklik » ma me » dordun » hakkıodenmez » gidişdonuş » yere goğe koymamak veya koyama » uzuntusuz » ciceksiz bitkiler » elekten gecirmek » ozgul » ahu gozlu » mercimek koftesi » başına corap ormek » tazıya donmek » bolumlerine konulan ağırlık » yuzer yuzer » otumsuzleşmek » pluralist » icat cıkarmak » sunnetci » kirli cıkı » tullenmek » ceki » surpriz » cubuk » telgraf ciceği » uretim aracları » koleniz veya koleleri » patates boceği » gazolcer » ic deniz » akburcak » av kopeği » tespih cekmek » sut beyaz » icinden okumak » cavelâ » trenckotlu » icini boşaltmak » gozden gonulden cıkarmak » maca » konakcı » bictirme » daraya atmak veya cıkarmak » gozden gecirmek » vermek icin bir araya getirilm » cankurtaran kulubesi » bir konuda duygularıbaşkasıile » kerpicleşmek » harp malûlu »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.