tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sunguleşmek » sarıcıyan » cedik » bayrak cekmek veya asmak » icine cekilmek » mal kapital » akıl oğretmek » kara surmek » katolik » kureselleşme » ibaret olmak veya kalmak » satın alınan erkek kul esir » olcu » karısıkoylu » osmanlı » okuzun altında buzağıaramak » muritlik » gocuş » cakıcı » sahil cizgisi » koşe koltuğu » japon » ucsuz bucaksız » wistaria sinensis » abakus » fr » beklenmediği umulmadığıveya c » gurultu bastırmak » yuklem » buyuk anne » uc » bak » yere gecmek » her biri mesame » tenturdiyot » bilimsel duşunce » tık » kadir gecesi doğmuş » teehhul etmek » guclu » canına gecmek canına işlemek » corek » ciğiplik » doğme » ozgunleştirme » tuk » odenen prim karşılığında bu iş » cıkıştakozu » calışma barışı » teşehhut miktarı »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.