tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olur şey veya olur değil » muteaddit » eli ayağıduzgun » arap uyandıveya arabın gozu ac » cekimsenmek » nankorleşmek » cipil » denetcilik » kamcılamak » gozunu bağlamak » yurume » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » yoluna can vermek veya yoluna » surdurmek » catlama » kan cekmek » cukurlu » cuhacılık » iştahıkapanmak veya kesilmek » cift capraz denir » yucelim » ackısız » mutecanis » uc birlik kuralı » yururluğe konmak » tecessum » kuyu acmak » cevrim » kısır dongu » ayrıseci yapmak » sabahlar hayrolsun » dost başa duşman ayağa bakar » gozle yemek » yureği cız etmek veya cızlamak » kopekle yatan pire ile kalkar » şolen cekmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » fırcalatma » bohcalamak » cifte vatandaşlık » ucan kale » kirecleşme » gomec » mustahak » kemale ermek gelmek veya kemal » daha bircok şeylerin yapımında » gosterge » kılcıklı » mustesna » cakmak »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.