tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuk » kur » eyleme gecmek » kırbac kurdu » goc etmek veya eylemek » eğri bakmak veya eğri gozle ba » suvari » ışıkolcer » polarolcer » yol cizmek » dokumcu » muzahrefat » bolmek » yuklemek » percinlenme » kurklu » cağdaşlaşmak » cekimci » uygun bir bicimde takılarak on » borclandırılmak » coban aldıbağa gitti kurt ald » oteye beriye » gecmek » tuyleri diken diken olmak » kibritci » yarayan kuru ince yaprak » ne alıp veremiyor » nasip etmek veya etmemek » ve daha başka ekonomik etkinli » şomiz » kendi havasında gitmek veya ha » yuksek » cerceve » şeref uyesi » tesellum » armatorluk » sacış » celmek » muşkule » munavebe » kalanlıbolme » bulunan kimse » uzuntu vermek » ruşvet yemek » bokun soyu veya bok soyu » kahır veya kahrını cekememek » klârnetci » gungormuş » ucuculuk » gosterme parmağı »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.