tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karakacan » baltık dilleri » bohcacılık » rencper » vibrator » yukletilmek » ote » portor » kundakcılık » dalı hendese » sansurlu » gercekci » duşe kalka » puskurmek » kucuk mevlit ayı » ters turs » tacsız kral » suyunu cekmek » doğen » kok komuru » orucsuz » cıkıntılarıolan organ » kendini dev aynasında gormek » yuzsuz » yoneltec » yemişci » cozulmek » ozellik » ak ek » ağzıtorba değil ki buzesin » darulfunun » guc » cene yormak » gosterici » m » kedi yavrusunu yerken sıcana b » temizlikci kadın » alcılatmak » buharlıutu » ayciceği » kulaclama » guntun eşitliği » zevki cıkmak » uzum suyu » hicbir » aşcıbaşı » gonlunu kaptırmak » tebessumsuz » gecim » ıska gecmek »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.