tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorsel işitsel » bol kepce » koşkerlik » buyulenme » cuvalcı » sıcan deliğine paha bicilmez o » boyunun olcusunu almak » boğurmek » cehre etmek » bulunan kimse » ticaret hukuku » okcesiz » gozu tutmak » cekichane » inhibitor » carliston marka kereste » gır gıra almak veya getirmek » koksuzluk » civi cıkar ama yeri kalır » ahde vefa etmek » kaduk olmak » ağzıcirişcanağına donmek » soyundan olan kimse » ic bolge » kocma » anlayana sivri sinek saz anla » peynirli borek » harc » surtmek » duzen » icinden okumak » sağlayan parca » gozluk takmak » kanat acmak » zekâ bolumu » eline ayağına kapanmak sarılma » yargıc » uveyme » işguzar » once » cevirtme » kor kostebek » sarıcicek » kusuşme » suclayış » yukseklikleri ve yol actıkları » varidatcı » caba gostermek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » mısır turnası »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.