tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağaclandırma » ilenc » direnc » noktalıvirgul » haraccı » ağacsı » murur » luterci » statu » ıslıklıunsuz » inceleyen bilim » guleğen » ot » cerkezlik » tek adam gosterisi » fare deliğe sığmamış bir de k » golgecil » transit gecmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » gozunde şimşek cakmak » cubuklu » doğuşculuk » okuz trene baktığıgibi bakmak » belli bir noktayıaltınıcizerek » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » gelecek zaman gorunumu » fırıldak ciceği » muzik market » kul bağlamak » kopeklemek » duşe kalka » kacmak » gul suyu » strukturalizm » imanına kadar kısa soyleyişle » soz almak » sure » direnişci » peşinden yurumek » subye » bazıdingil doner bazıteker » sacısakalıakar gibi » onemli » ustune evlenmek » kafasıorumcekli » mineral » dongu » dortleme » elinden cıkmak » kuflu »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.