tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aramayı korumayımeslek edinen » suyu mu cıktı » sacaklanmak » salca » yasakcı » once » okse otu » hucumbot » acık » olumsuz tumce » elde avucta ne varsa » er » ne olur veya ne olursun ne ol » teselsul etmek » saltanat surmek » yatcı » donuşlu fiil » kukurtatar » eti » haşatıcıkmak » ovunduruculuk » yaya koprusu » gorunuş » kız kacırmak » elcim » cemrenme » ve bu koldan olan kimse » murebbiye » dediğim dedik otturduğum veya » metal parca » kır bekcisi » martaval atmak veya okumak » cayırlı » mujdelemek » cabuk kolay heyecanlanan kims » kıcustu » uşmek » kediye peynir veya ciğer ısma » kestiği veya attığı tırnak ola » sutun » metal parca » tutun » fenaya cekmek » kazancsız » guluncluk » piyango vurmak veya cıkmak » bol paca » mudrir » cozumcu » guvence »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.