tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kok komuru » cakar » mizacgirlik » geciştirme » cekirge » cul » cakmak » diği eli beri inceye kadar » ucmak » soz varlığı » adıgecmek » cukurlu » fırca » sloven » patlangac » ozen » imanım kısa soyleyişle » hıckırmak » cılkava » teessus » goz koymak » cil » ayağının bağınıcozmek » unsuz duşmesi » yerlerde yetişen bir bitki me » butunculluk » al veya alın » zangocluk » gozetmen » suprulmek » anız bicmek » guven » acmak » kuluckalık » vurdukca tozumak » golluk » veya orulen dikey duzlem » cenilemek » sacak bulut » havale » uckurluk » doşemek » goruntuleme » yakışıksız kacmak » nişangec » akşamın işini sabaha veya yarı » olu renk » o gun bugundur » golleşmek » cifteli »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.