tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dumenci » iliğine işlemek veya gecmek » mefhum nosyon » cıra dibine ışık vermek » işguzar » astsubay başcavuş » aglutinin » beniz gecmek » pirupak » denizde kum onda para » vur patlasın cal oynasın » kaşjolesi » bohcalamak » yakınlık gormek » paracol » kirec kaymağı » ortodoksluk » ustunluk karmaşası » revacta olmak » im » ınca ince unca unce » cocuk » duşundurmelik » tefavut » donmek » uc aşağıbeşyukarı » gelen gecen » tul » ankesorlu telefon » garip kuşun yuvasınıallah yapa » ne mumkun » orgutsuzluk » icin icin yanmak » hatırlatmak » ic gezegen » acınmak » hint ciceği » on teker » afgan » yenidunya » sırasına gore » alcak yaylak » acık ağıl » hırlımıdır hırsız mıdır » yuk odası » iki gozu iki ceşme ağlamak » unsuz duşmesi » dolayısıyla verilen ortak ad » yuzuş » kırağıcalmak veya vurmak »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.