tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulağınıcınlatmak » lâf lâfıacar » cokturme » golek » kunye » muderrislik » pabuclu » fuzeatar » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » makyavelcilik » câk câk olmak » calacak » guc mevkide kalmak » para dokmek » bukmek » acığa cıkarmak » işbolumu » ay parcasıgibi » tumorleşmek » cevirmenlik » alcılı » kimus » kozasına cekilmek » beliren olumle sonuclanan has » cuzam » msa mse » calmak » parca boluk » batıl inanc » suryanî » veren alet » sublimleştirme » imanıyok kısa soyleyişle » frenk inciri » cekmek » tutun » allah tan kork » ateşi cıkmak veya yukselmek » kuf bağlamak veya tutmak » m » monsenyor » kotulukcu » balast direnc » ayyuka cıkmak » şukurler olsun » regaip kandili » yetiştirilen bir bitki lycoper » kolay işlenebilen yumuşak bir » tansiyon olcmek » meydana dokmek »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.