tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolumlendirme » metanet gostermek » hızır » pişpirikci » cifte yemek » şarapcı » celişme » belediye cavuşu » cırpınıcırpını » gunduz gozuyle » ic etmek » kılıc calmak » civitsiz » ihtilâfa duşmek » vazgecme » ilgi cekmek toplamak veya uyan » kulucka donemi » isteri nobeti » yurumek » gocuş » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » resmiyete dokmek » telgraf cekmek » cağrılma » cıplak » dili başka bir dile calmak » cekirdeksel » denli densiz soz soylemek » kotu olmak » soz cıkmak » cicekli bitkiler » ackılanmak » cevirmek » altlıustlu » cemaziyulevvel » balkanolog » mektep cocuğu » cimen » bocek » nusha » orak boceği » yaşam duzeyi » sıfırıtuketmek » modulâsyon » koklemek » ciğ » ağlar gozden sahte sozden ken » cizmek » dumen » zulfuyâre dokunmamak »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.