tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemen kelimesinin eş anlamlısı

yemen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mandagozu » tukenik » icten » durtu » kullanılan tadıacıve bir yıll » hilâfetci » acılmak » den bu yana » kaynakcacı » havadan sudan konuşmak » gonulsuzluk » kecilik » kaba duzen » gâvura kızıp oruc yemek veya b » yağkupu » comert davranmak » husnukabul » kanırtmac » gonlu takılmak » kose » kurek kadar veya papuc kadar d » hurriyeti secmek » stokculuk » ankesorlu telefon » hendek » ustume iyilik sağlık ustune u » uretim » fırsatcı » muzmin » gercekte » canaksıhucreler » yuzunun akıile cıkmak » ronesans » bolum » avarca » coğalmak » niyetci » hatırlatmak » cıkışalmak » kamcılamak » omur adam » musaade etmek veya buyurmak » ici geniş » ustune oturmak » sen ben davasıveya kavgası » kazgıc » şaşkına cevirmek » muzik dolabı » dort koşe » memleketcilik »

yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.