tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlunden kopmak » boylecene » serbest gureş » duz » sumer » cıkmak » fuzyometre » mufteri » allah yapısı » jubile » yuz karasıolmak » icin icin kaynamak » gozlerinin ici gulmek » huccet » bugduz » runik » bezekci » şukur etmek » mal kapital » bıckın » vandal » fıstığıda denilen bir ağac pis » ve dengeyi sağlayan organ » den yana » fedakârlık yapmak veya gosterm » boyle » kucukle kucuk buyukle buyuk o » sacılıp dokulmek » kibar duşkunu » mavimtırak esmer renkte bir el » sonuc niteliğinde başka bir bi » bir koyundan iki post cıkmaz » munakale » cocuk dunyaya getirmek » tezhipci » yontma taşdevri » tumden » ezile buzule » antrenorluk » salkım soğut » goynuk » acık hava » cukur » bulunmak nezretmek » dedektor » ceki duzen vermek » elma da alma da demesini bili » kacışılma » son gurluğu » soz tutmak »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.