tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tecavuz etmek » boşgezmekten bedava calışmak y » zevale yuz tutmak » tahta cıkmak » camursuz » su altıfotoğrafcılığı » dutculuk » kotumserlik » acılma » bir baştan veya uctan bir başa » sen bilirsin veya siz bilirsin » muşteki olmak » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » orospu bohcası » koken bilimi » kur yapmak » gorunuş » tespih cekmek » musemmen » deveyi yardan ucuran bir tutam » sacmalaşma » gunduz kulâhlı gece silâhlı » guneşletme » nonfiguratif » uğur boceği » duz » cay evi » dağlıc » methini işitmek veya duymak » soylemek » tezekkur » kaymağıolan » luterci » dopiyes » osmanlıturkcesi » projektor » takarrur » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » tumlec » yiyip icmek » marksist » silindir prizma vb bicimindek » sovulme » celik comak » cırptırma » portekizli » gonullenme » cıkagelmek » uzengisiz » ucuk »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.