tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozlu » makyavelcilik » aykırıduşmek » gosterme » gecilme » ozleşme » fluorışı » dol » hamdusena » parcasıbağlıbulunan catal » kostek olmak » testere caprazı » musadere etmek » goz gezdirmek » duğumunu cozmek » anlayana sivri sinek saz anla » calkı » goz gozu gormemek » gum gum » kac zamandır » cozum » borc bini aşmak » tutsuluk » sozu veya lâfı ağzında gevelem » ali nin kulâhınıveli ye veli » gubrelemek » cağıltılı » acılmak » cizgileme » cıkarına bakmak » beti benzi kirec kesilmek beti » yufka acmak » jole » birinin iyi niyetini kotuye ku » portlek » cenkcilik » kacıntı » cunun » kumanca » cıkarmak » yeşille lâcivert arasırenk el » duz » topal eşekle kervana katılmak » gercek varlığıinkâr eden aşırı » mubaşir » dağcayırı » dovmek » zumrut » canlılara yaşama ortamısağlaya » arnavutlaştırma »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.