tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turanî » makam şoforu » işcığrından cıkmak » icmek » boburlenmek » kalcın » kılıclamak » cıkagelme » olculu » durme » turkceleşme » usera » cılgınlık » duk » rengi atmak kacmak veya ucmak » calık » bant yapan kimse » guneşbatmak » ruzgâr gibi » yarım kure » sacıştırma » minyatur » işcatallanmak » cenesi oynamak » kepce kulak » cakaralmaz » cavuşluk » kısmetinde ne varsa kaşığında » kacmak » gununu gun etmek » balıkcılık » tarihce » acık » her telden calmak » doğum ilmuhaberi » yurek vermek » duşkunu » ar » kahrolsun » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gece gunduz dememek » cingene palamudu » lutfen » oportunizm » cercici » puruzalır » muteber olmak uzere » ic bulantısı » karikaturluk » cekmek »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.