tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mechulât » carpanlara ayırma » uzumsu » silip supurmek » c » koy odası » iyiye iyi kotuye kotu demek » guvenliği sağlamak icin yapıla » kalpci » ezile buzule » vektor » yuvarlak unlu » sondurulme » umran » guzelleştirilme » gomulmek » biri cok olmak » cokluk eki » yamac » mutehassis olmak » gravurculuk » uc etek » mulkî idare amiri » kukreyiş » selâm para kelâm para » icinde pişirilmesi ve limon su » cırpıgibi » murekkepleme » gecirici » ispermecet » celik parca » huner » teessur etmek » kackın » goze goz » zuğurtleme » kırdırmak işini yaptırmak » kampcılık » sulukcu » allaha ısmarladık » yağmur olsa kimsenin tarlasına » buzulmek » curutuş » kanatcık » carpıklaştırmak » cocukluk etmek » tu kaka etmek veya edilmek » odeşmek » uzengi kayışı » kor duman »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.