tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuklu » govem » sokuk dikmek » harekete gecmek » dallarınıkısaltmak » barokculuk » cekiştirme » norolog » yoneylem araştırması » kuştuyu gibi » luks » cırcıl » cark » kos dinlemiş » tanzimatcı » ne sularda » bilek gureşi » kulluk ağzı » acmak » meddah sanatı meddahın işi » cukur » gecirmek » futur getirmek » inşaat civisi » suzeni » tarlada izi olmayanın harmanda » duzenlemek » purtuklenmek » surdurmek » dalgacımahmut » korkusuz iyi dovuşen kendine » celişmesiz » duello » celim » gonlunu yaralamak » paraguaylı » ceğmellenme » sac saca başbaşa sac saca başb » taklip bi » aşcıbaşı » harman cevirmek » acık artırma » sacılmak » kıraclık » munazara » hafta ici » dokturmek » fırsatıkacırmamak » cıkışmak » snack bar »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.