tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıc cekmek » cocukcu » coreklenme » paranın ustu » şukretme » cember » vazgecmek » icine baygınlıklar cokmek » defterini durmek » gozlerini dikmek » anlayana sivri sinek saz anla » yanardağpuskurmesi » cephe acmak » korluk » cinisiz » kulfetsizce » sakarozolcer » miktar ile indirimden sonraki » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » cengel » oğul balı oğul arılarının yap » tekerlekcilik » dalgalıakım ureteci » tutsuleme » tarh etmek » ortalamasına dayanan durumu » boynuna gecirmek » inmek » ga ge » goğus eti » yururlukten kaldırmak » ortak tam bolen » ter dokmek » feylesofca » etkinliğin buyuk olcude azaldı » edilmesi » oglenagiller » goz ucu » dunyanın birşey i » iğne yutmuşite veya maymuna do » dağılmak » bir deli kuyuya bir taşatar k » yuruyuşduzenlemek » koc yiğit » cıtlamak » cekmece » ekmekci » bicimdeki bolumler » badi badi yurumek veya gitmek » dovmecilik »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.