tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ecel geldi cihana başağrısıba » uyudu cocuk sevildi cocuk he » goğus darlığı » gecmiş » canavar duduğu » denetci » toskurmek » ic hastalıklarıuzmanı » cıkış » akılsız başın cezasınıayak cek » muhammedî » percinlemek » govem » carice » zayice » uslûpcu » musaade » oclu » uzerinde durmasıyla kazananıbe » gormek » rağbet etmek veya gostermek » kılıc alayı » rodezyalı » gonderli » bir cenetli » iceri » aklından gecmek » citmek » uruşmek » gunun birinde » paraya cevirmek » bilinc » koc katımı » sovulme » ici acılmak » cocuk » korkunc » bulbulu altın kafese koymuşlar » gun doğmak » dalgalıakım ureteci » ot » muşahit » tecahuluarifane » kor kor parmağım gozune » olarak yurutulduğu siyasî duze » keceleşme » olmayan bağımsız hur » kecelenmek » kayışcı » yuz »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.