tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
induklec » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bıyığıyeni terleyen delikanlı » verkac » kume » arayıp soranıbulunmamak veya o » calkama » cemce » bağışcı » uc katlı » ol dediği yerde olmek kal ded » ustune oturmak » indukleme » muhendis » ciklet » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » başıacık » gorevli kişiler » davul birinin boynunda tokmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yalıngoz » sokağa veya sokaklara duşmek » vazife gormek » muhakeme yurutmek » arabist » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » para cıkarmak » cebinden cıkarmak » buyuk elci » ici bayılmak » kotuleyici » değerlerine yapılan yeni eklem » ozel » saptayıcı saptayan sabit kıl » siperlik » bağırışcağırış » kuremsi » gurleşme » haberin olsun » dualizm » uzak goruşluluk » karikaturculuk » kurakcıl » dağınıkca » icinin ateşi kullenmek » inanc » cıldırtıcı » balıkcı » yumurtayıcalkamak » yoneltim »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.