tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacsız » rektor » tutmek » olumu goze almak » belirlenen durum » cocukca » puruzlu » cokmek » cokturme » muneccimbaşı » efendim nerede ben nerede » ah cekmek » allah dort gozden ayırmasın » ustundeki ustunde başındaki b » dâhiliye mutehassısı » jupon » katolik » ihtiyac duymak » elektronik calgılar » elinin koru » defasında bir sayıyukselterek » kuvet » reduksiyon » oğrenimli » onceden » kacıntı » ortuk » cigan muziği » işler acılmak » cocuk peydahlamak » cıkmak » kacış » elle tutulacak tarafıyanı kalm » kokar ağac » malikî » yalanıcıkmak » surtunmek » duğumlenmek » surtuk » cuhadar » dolek » ayıptır soylemesi » doldurdukları rengi beyazdan » yufka acmak » yaşıne başıne » alcılatma » gozu toprağa bakmak » davul dengi dengine diye calar » dun bir bugun iki » cıtlama »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.