tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turanî » oluşturduğu demet » gozetleniş » teessus etmek » mekanikcilik » dunurleşme » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » hunsa » kalkmasıyla eski bicimini alab » alcaklaşmak » topluluğu » tahammul » ardınıalmak veya getirmek » zangocluk » korelmek » gozleri dolmak veya dolu dolu » deke duşmek » ad cumlesi » gozune karasu inmek » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » cığrışma » duzgun » susletme » murt olmak » munhal » ustunde kalmak » karmac » cemrenme » cicek gibi » lâfıkıcından dinlemek veya anl » malûlluk » rumlaşmak » ocağısonmek » cenesi duşuk » toplu goruşme » anten yukselteci » hırtlambasıcıkmak » gormediğe donmek veya gormemiş » kimyasal yollarla elde edilen » duşleme » mekanikci » cabukluk » nakliyatcı » acıklamak » catal ağız » cağdışı » mubarek » nefesli calgı » damdan duşer gibi duşercesine »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.