tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust perdeden konuşmak » kuşsutu ile beslemek » yukleme » colluk » boğazına duşkun » gorevlendirmek » sırtustu » kokleştirme » capkımak » muessif » dalınc » yoneltec » merdane » gevrekcilik » trost » yaban gulu » cevirmenlik » yan cizmek » eğitim donemi » olmezlik » yuk gemisi » ışıl kufler » arka yuz » cıncınlatmak » calıştırılma » gul yağcı » cumlenin ogeleri » yurukluk » sızın sizin » cıkartmak » telgraf cekmek » naturizm » kotucul » bahce » sunnetsiz » tumel » oğutulme » ağatmak veya bırakmak » naciz » bahcesi » teverrum etmek » yorgan yuzu » soylem » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » ozlu soz » at » acıklığa kavuşturmak » emec » mutenavip » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.