tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıc pabucu » balta değmemişgirmemişveya gor » cekelez » borulce » muheyya » yonelim » monu » yukarı goğe doğru olan yanı » hareket » keci soğudu » cubuklama » olup olup dirilmek » toyga corbası » sungerci » uzun parca » catlamak » ozemek » cirkefleşmek » buyuklerin ellerinden kucukle » tehaluf etmek » cığırtma » guneşcavmak » corba tabağı » kooperatifci » hristiyanlık » imanıyok kısa soyleyişle » korkutuk » permece » başıdonmek » koşe kadısı » kostek vurmak » cıkarayazmak » belli belirli kesinleşmiş ş » kamcılanmak » kotulenmek » vazgecme » uzerine yatmak » yarısonuc » lokma dokmek » kan govdeyi goturmek » efelik etmek veya yapmak » oğrenci kartı » goz actırmamak » catlama » sancmak » kopek soğanı » alıc » ortme » bakla ciceği » dipciklenmek »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.