tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir o yana bir bu yana » bicimlendirilmek » butunu » zararına kazanc sağlamak » kor bağırsak » cakıllı » cıtlatmak » tek cenekliler » parca » girişim olcme » say beni sayayım seni » sutliman » dolut » ici yağbağlamak » kirec cimento gibi şeyleri su » ozellik başkalık fark » cocuklaştırmak » kunk » tırpandan gecirmek » hâk ile yeksan etmek veya olma » guzel » yaprak oynamamak veya kıpırdam » ortmek » lu » nazıgecmek » cervişli » dunya » muşevvik » yuzgec ayaklılar » turt » calımlanış » guneşsel » suzule suzule » ciceksiz bitkiler » tırnakcı » cağrışımlı » orta oğretim » la » uc uca » canak » murdesenk » keci postu » kaşyapayım derken goz cıkartma » porsumek » kopuklu » malın gozu » sacık » modul » alcılanma » ceteci »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.