tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustaceliyet » komutator » yureklilik » yuruyen merdiven » teslim bayrağıcekmek » aralarında onceden kararlaştır » comleklemek » tanrımisafiri » nuh der peygamber demez » gecirmek » cilemek » cuvallı » soz cıkmak » altayca » boşluk » kok boyasıgiller » cemberletme » ci » yurunme » kopruden veya kopruyu gecincey » uckâğıt oyunu oynatan kimse » puskuruk » alaturka bilen alaturka eser » cevrelenmek » catlaklık » ispermecet » duşunulmek » ici gecmek » kur » unsuz ikizleşmesi » ecza cantası » yuz » kutur kutur » ust » sucsuzluk » esmer kufler » hamur acmak » ac acına » mustakil » nukte » curutme » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » halka veya âleme verir talkını » saturn » cakılıp kalmak » burumcuk » sacmalamak » secmek » şeytan gorsun yuzunu » kullanılır »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.