tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on yaylak » paha bicilmez » mubadele etmek » obeklenme » bahşişveya beleş atın dişine b » ic ağa » granul » korukleme » luleci » mitralyoz gibi konuşma icin » pastırmasınıcıkarmak » durumunda ayrılabilen parlak b » girişimolcer » yureği titremek » duşeyazmak » cullamak » kaclı » ickili » yureği kabarmak » den yana » tovbe ayları » durtuşmek » carpı » gelip catmak veya gelip dayanm » muteverrim » neşesi kacmak » rontgen cekmek » oğutucu » yara acmak » mehter muziği » musterih » goğusluk » meşakkat cekmek » hac cıkarmak » parcacı » vucut bulmak » golgelik » uşengen » gozeneksiz » levuloz » cıfıtlık etmek » surunuş » lâmba acmak » kopurtuş » citmik » fıcıbalığı » tunguz » cirkinleşmek » tencere yuvarlanmış kapağınıb » ayağıile veya kendi ayağıile g »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.