tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bolum » ayağının veya ayaklar altında » cıplaklaşma » ilâc yazmak » tecavuz etmek » cavalye » biciş » cuvalcı » duşunum » sut » papaza donmek » şirazesinden cıkmak » malta eriği » hırcın » har gur » ciğnemek » mechul » civi gibi » yurt ici » gercekleştirilme » on damak unsuzu » pabuclu » aralarında boluşmek pay etmek » sozu kesmek » dokmek » cayırlaşmak » gostermecilik » mubeyyiz » kalemiyle yaşamak veya gecinme » goynuk » yun » soğme » goz » cullamak » mirascı » fermejup » oc almak veya ocunu almak » muruvvetli » salcalama » kırlangıc balığıgiller » gil » hastahaneye kaldırmak veya yat » yaprak tutun » sonuc oyuncusu » carpan balığı » başına gecmek » kucuk dalga » hayırla anmak veya yad etmek » kulhanbeylik » yatay geciş »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.