tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemiş, meyve

yemiş, meyve kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemiş, meyve hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemiş, meyve ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemiş, meyve başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıbanbaşı » mehmetcik » tenevvu » ari » karbon alaşımı pulat » arlıarından huysuz huyundan v » mentollu » helme dokmek » munasebetli munasebetsiz » dolambac » kume bulut » tefeyyuz etmek » kınalar yakmak » ciftleme » gumruk » zayicesine bakmak » cakırlaşma » peceleme » baştan kalmışveya kalma » lâfıkıcından dinlemek veya anl » ortodoksluk » duzgun » kunefe » kotumser » oğurtmek » ev ev dolaşmak veya gezmek » gecmişola » oburu » zihin acmak » patırtıya veya gurultuye verme » tef calsan oynayacak » muteheyyic » dizi veya dizinin dibi » cimdik » guluk » gonlu kalmak » eline duşmek » goğus hastalığı » kursu » kızağa cekmek » mevlevîlik » dehşete duşurmek » gecimlilik » gun meselesi » butunleşme » cift vuruş » işguzar » humor » secmecilik » kralice gibi »

yemiş,_meyve hakkında da bilgi ve yemiş,_meyve eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemiş,_meyve nedir ve yemiş,_meyve kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.