tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşgucu » yenicerilik » allah ovmuşde yaratmış » jubile » tavır almak veya takınmak » aklında olsun » acık taşıt » hukumran » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » tanrı ya minnet duygusunu sunm » coğur » buyuk sesli uyumu » ara konakcı » yayla corbası » mudara » catık cehre » muşkul » turkuleşmek » yolcu taşımakta kullanılan mot » mezata cıkarmak veya koymak » akupunktur » arzuhâl gibi veya kadar » cizmek » hesabınıgormek » kulağına kupe olmak veya etmek » eden felsefe ve din doktrini » etmek » olumluk » tur ağac cember » yer camı » soylenti » terettup » kaşgoz etmek » cift dikiş » cemberlenmek » tum » ruzgâr ustu » bir konuda duygularıbaşkasıile » cozulmek » gunlemek » eklemek karıştırmak ilâve et » nasip etmek veya etmemek » gozetime almak » percinlemek » cocuk işi » muneccim » cakozlamak » fransızlaştırmak » catır cutur » dumen kırmak »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.