tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karın catlağı » ileri veya one surmek » işguzarlık » selâm soylemek » duşunur » bir fincan veya bir acı kahven » gumbedek » colleşmek » aklından gecirmek » buyuk amiral » xviii yuzyıl sonunda başlayan » doşgomu » turnayıgozunden vurmak » sonmek » tuccarlaşma » iz duşumu » yureğinin yağıveya yağları eri » ı i u u » ozgurleşme » kopurme » kopcalanmak » nufus bilimi » cekinilme » bağırışcağırış » klorur » ozgurlukcu » ucuza cıkmak » gokce » yengecvari » kandil coreği » kurutac » kamcılamak » eşgudumcu » veya giysinin uzerine konulan » kendiliğinden ureme » reasurans » koyuvermek » ozlu » durtulmek » yureği kararmak » ciğnetme » ozel dil » domates salcası » mac mac » ortalamasına dayanan durumu » goz kırpmak » kalkışa gecmek » oğleustu » piknikci » yuzu asık »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.