tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğden vermek » lugatci » perdahcı bazıparlatıcımaddele » uclu » mirascı » kaşcatmak » bayat » cırcır boceği » gureşetmek veya tutmak » amerika elması » âlemşumul » ar er » kıyafet duşkunu » cekme » orum » kuttedek » mangal komuru » cengelsi » adıgecmek » edilgen catı » temize cıkarmak veya cıkartmak » icme suyu » skandinav » saati saatine veya dakikasıdak » cabalama » mısır tavuğu » ali » ic guveylik » yuksekten ucmak » mac yapmak » ucra » başından buyuk işlere girişmek » japon » tuketmek » takipcilik » bilinclilik » sarnıc vagonu » calkalatmak » vokabuler » gecgec yapmak » ozlenmek » suyundan yararlanılan cukur » cızıktırmak » coban » cello » inanc » musavatcılık » nufus » sağgorusuzluk » gozu yolda veya yollarda kalma »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.