tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
piclik » muhakeme usulu » amaclı » alnına kara surmek » turkiyat » celim » serde var » kedi veya eti ne budu ne » surumek » ozek ağacı » kucuk terim » gepegenc » rolântiye almak » tehaluk etmek » zuht » gosterge » kupeli » oğmac » biber salcası » slovak » onune getirilir » kanat acmak » sozunun eri olmak » butunletmek » uzumunu ye de bağınısorma » jon » kuskunluk » mukemmelen » kılıc oynatmak » kabuk yonetim » muştereken » cepci » gozlukculuk » hesap gunu » lup » ahilik » değişen arac » ici gecmek » koh » gepgenc » goruşturme » mutevellit » soğutluk » başıustunde yeri olmak » fincan boreği » gozde » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ileri geri surulebilen sistem » kırmız boceği » kenarda koşede »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.