tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerge » percinleniş » odenti » munkesir » sakal bırakmak koyuvermek sal » ayıkla pirincin taşını » mosyo » cicek durumu » paralel iki yuzeyin sınırladığ » kok salmak » adıveya ismi gibi bilmek » cirkin » gonlunu kaptırmak » yatak ortusu » organların her biri » perdahcılık » iki geceli » peşini bırakmak veya bırakmama » gozunu kapamak » cekişli » emekci » odun ozu » ortalık duzelmek » gonlunun dumeni bozuk » batakcılık » onlem » doğum ilmuhaberi » anlam kotuleşmesi » kokertme » kâğıtcılık » aramak » kufelik olmak » tespih bocekleri » zararına kazanc sağlamak » aşcı » ter dokmek » oz eleştiri » carpmak » gec olsun da guc olmasın » koh » duyumolcer » yapılmışbağlantıparcası » sokulmek » turkuaz yeşili » yer bicimleri » kocan bağlamak » makro » hanbelî » aman dedirtmek veya amana geti » sız siz suz suz »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.