tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşatma ihata » in cin top oynamak veya in cin » uslamlama » canıcıkmak » supurme » kukreme » paca » muz » kurelenme » nevaleyi duzmek » mevlevîhane » malik » tacikce » sumsuk » kelepceleme » mulâkat » komşu acı » cepin » seyret » obekleşmek » satranccılık » akıl oğretmek » soru cumlesi » durumunda dişi cicekleri yapr » turbedar » lutfetmek » ayakkabılarınıcevirmek » kursu » korlemeden » trampetcilik » cur et » onemsenmek » gunahlı » uvey evlât » muncer olmak » yalanınıyakalamak veya tutmak » beklenmediği umulmadığıveya c » bu gunlerde » soğdakca » etmek » pabucu buyuğe okutmak » kırlangıc fırtınası » bicimselleştirmek » dovdurtmek » gomlek » kâğıtcılık » allah rızasıicin » » yazık gunah » odun »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.