tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capsız » sb » goz evi » goz pınarı » futuhatcı » duvesime » gepegenc » acık taşıt » muhurlu » budak ozu » turkleştirme » kıskac » surulme » koturum » gumuşlenmek » sansur etmek veya sansurden ge » olimpiyat oyunları » odobenus rosmarus » basıolcer » b b » yulgu » gullâbi » gobeklenmek » nargile tutunu » cizgisel » zuhrevî » serguzeşt » turev » allah emeklerini eline vermesi » yer yarılıp icine girmek veya » biri veya bir şey icin olumsuz » donem » musebbip » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cakıldama » kucuk parmak » gozleri evinden veya yuvaların » ustubec » cangal » rabbena hakkıicin » subjektivist » işini gormek » husnukabul » deli danalar gibi donmek » cıkmak » kooperatifcilik » gecen » arpacıkumrusu gibi duşunmek » cirkefce » suslu puslu »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.