tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
canavar duduğu » kotu yola suruklemek veya sapt » ayağına sıcak su mu soğuk su » fransızca » ku » nufuz etmek » başcavuşluk » okul oncesi » lisanımunasip » zuğurtleme » adı » nukleon » kısmî secim » turancı » uyelik aidatı » bicim » orneğini cıkarmak » mal kapital » ilişkilerin butunu iktisat » kendini gostermek » gokyolu » varidatcı » usteğmen » sultan kethudası » akıldan cıkmamak » kayıkcıkavgası » panel kopru » secmenlik » oneze » bu turlu » orme kepenek » kore » goz nuru » allah rahatlık versin » akrobat » sinemacı sinemanın ceşitli ko » gecişmek » rafızîlik » universal » olcuşmek » yapsatcılık » iki buklum olmak » kalbi carpmak » dip balıkcılığı » uzerine » tarla acmak » guc » acık devre » veya durduran parca komutator » calısız »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.