tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
can cıkmayınca veya cıkmadan h » cık cik cuk cuk » cevikleşmek » cakalboğan » câk câk olmak » yargıgucu » spekulâsyon » coban yıldızı » turedi » anasından emdiği sut burnundan » cumhuriyetcilik » gunuleme » ickiyi bırakmak » sozleşmek » cukur » duzlem kure » virtuozluk » muşteri » uzak goruşluluk » sonuclandırmak » sıcan dişi » torbada veya cantada keklik » hucum » bortulme » ici yağbağlamak » cılkava » batak culluğu » govde » burgu » olcululuk » ihrac edilmek » kendinden gecmek » goruculuk » pislik boceği » gozlukculuk » burukca » zuğurtluk » top cam » murekkep » mutebeddil » surekli olarak gidip gelmek » duşgucu » cop atlamaz » canım dese canım cıksın diyor » gomlek » zatulcenp » muhursuz » koreltmek » cıkarmak » kanıma gore veya kanımca »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.