tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ejektor » askere cağrılmak » ceneli » metafizik » icraatcı » monitor » uzre » surcmek » toprağıcekmiş » sıralac » mesket turkleri » dondurme » kapılarıacık tutmak » tumen » gormuşluk duygusu » yulunme » dugâh » cobaniğnesi » kamburu cıkmak » ceşmibulbul » mustacel » vazgecmek » donme ekseni » duzen » ayakkabılarınıcevirmek » doviz kacırmak » bal ciceği » gomlek » temessul » cok sesli » karakeci » burnu yere duşse almaz » tarcın » oncelik » soyletmek » ad cekmeye girmek » kucuk dil unsuzu » gurbuzleşmek » luks tarife » cakıllık » sobe » tersane kethudası » cakar » sinir torpusu » carpılma » yureği sıkışmak veya tıkanmak » acemi caylak » takipcilik » bir kıyamettir gitmek veya kop » nazarıdikkatini cekmek »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.