tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oncu » vay » surunmek » yuklem birliği » haric » gumleme » kup şeker » gamaglobulin » cilemek » burunme » hırdavatcılık » duzen » akma hancer » topuk calmak » kolelik » şupheli » uveyme » calmak » bitmez tukenmez veya bitip tuk » allah ovmuşde yaratmış » linumusitatissimum » dalgıc kuşugiller » derme catma » yunlu » buzul donemi » suruklemek » kantarlıkufur » aylakcılık » gozetleme deliği » gunduzun » bir bir veya bir de » goz doyurmak » organizmaların oluşturduğu bir » bir cicekle bahar veya yaz olm » ileri gitmek veya varmak » ici paralanmak veya parcalanma » buyuk balık kucuk balığıyutar » temedduh » istenccilik » mubarek » lâtinlik » araplaşma » yuzgec » telekomunikasyon duzeni » baştan cıkarmak » hesapcı » cevirim senaryosu » dokme » catık surat » mueyyide »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.