tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kantcı » corba kaşığı » cekiye gelmez » cağanoz gibi » cakmak taşı » oğelerin tumu » hunersiz » her dem taze olmak » kırıp gecirmek » gorececilik » canından gecmek » tarafsız bîtaraf » sarnıc » tac atışı » kurt kocayınca cakallara kopek » saponaria officinalis » comaklama » luleli » kacırmak » sutun acmak » arac » oz denetim » oğan » icini kurt yemek veya kemirmek » tepe acısı » kısıkca » xviii yuzyıl sonunda başlayan » alman » carpılmak » guneyli » kanlıyaşlar dokmek » cenesini bağlamak » muderris » cığlık » gurleşme » fesatcılık » somestr » ciroz » goruşulmek » iyi veya temiz işaltıayda cıka » temas etmek veya biriyle temas » catlama » in misin cin misin » yuzup yuzup kuyruna gelmek » veya toprak harc » taahhutlu mektup » koy odası » carpıtmak » cekimser » surek »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.