tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surek » olum doşeği » ovunc » ucu » algıbıcağı » cirozlaşmak » carpılma » catıştırma » coğul eki » kir goturmek » meyve ici » yararlanılan bir ağac acacia » yureği kabarmak » dinamitci » veya giysinin uzerine konulan » goruşmek » etuv » modulâsyon » done done » adıcıkmak » guclu » cıkıntılarıolan organ » tencere yuvarlanmış kapağınıb » musavatcılık » cıngırdamak » soz goturmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » tek acıklık bulunan ocak » catlaklık » ayağına celme takmak » arnavut biberi » o kapımahalle senin bu kapımah » ceyizlik » kimse » halisuddem » beklenmediği umulmadığıveya c » boluculuk » muhafız olma durumu » tenezzul etmek » olmez cicek » burc » ocunu cıkarmak » ustune atmak » surgu » tumu cemiyet » kultursuzluk » kanlıyaşlar dokmek » utuculuk » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » tavukpencesi »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.