tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
forsmajor » zor alıma carpmak » sınamak tecrube etmek » oportunizm » kocancı » suruklemek » dunyayıtutmak » deniz ussu » yazıyıcıkarmak veya sokmek » yuksek gerilim » gokte ararken yerde bulmak » bıcaklık » cekmek » mucrim » oznel » sungusu duşuk » puturlenmek » gulumser » kukurtlu » ic tuzuk » dağıstanlı » surc » sun î tahta » parcasıbağlıbulunan catal » duğumsuz » pislik boceği » coğullaştırma » iceri girmek » beti bereketi kalmamak veya ka » gozune uyku girmemek » kılıc kınınıkesmez » ada » as » gulculuk » sevincsiz » dolambacsız » mızıkcılık » celmeleyiş » bulunan bolum kafa ser » duğum ustune duğum vurmak atma » pek yuzlu » fındıkcı » suclanmak » ruştiye » tıkaclı » aktualite » tahtalıkoyu boylamak » cizik cizik » gorelik bağıllık izafet rol » cember »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.