tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzgun » ağacdelen » mes uliyetli » celenc » orfî » dondurmek » kanavice » kireclenmek » sinus » cıyanlık etmek » olmayan kimse veya topluluk g » icerikli » muzehhep » ortodoks » temasa gecmek » cekiştirmek » bir atımlık barutu olmak veya » el ile gelen duğun bayram » provokator » kullanılır » beleşveya bahşiş atın dişine v » yapılmışalet » duzenci » sinus » dallarınıkısaltmak » başıacık » oğmek » okka her yerde dort yuz dirhem » tupleme » ickiyi bırakmak » ısıolcumu » uryanî » tifus » 30 ağustos » ucer beşer » orneklemek » işişten gecmek » uzerinde pas oluşmak » bicimsiz » kopuklenmek » cağrışma » ozel » ustume iyilik sağlık ustune u » ropdoşambr » icirme » tokezlemek » sonradan gormelik » cekimser » arkadan soylemek » hava kure »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.