tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hatıra veya hatır ve hayale ge » kosinus » aralarından kara kedi gecmek v » oncesi donem » gon » bukme » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » tespih cekmek » muşebbeh » ırakgorur » muzikolog » husnukuruntu » cevrelemek » ayağıduze basmak » alcıya almak veya koymak » busbutun ortadan kaldırmak ici » kaynakcılık » ocu » albuminli » got » ic cep » ecel şerbeti icmek » dârıdunya » kopulemek » gozu kesmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » surumsuzluk » sefa geldin veya geldiniz » tuketmek » cift atış » guclu » hiclemek » yarayan kuru ince yaprak » ortak tam bolen » yerle gok bir olsa » cayır kuşu » okseme » verkac » kafesci » ustunde kalmak » goğsunu yırtmak » cağdaşlaşmak » duşunup taşınmak » kimseden kimseye hayır yok vey » ilk goz ağrısı » eli acık » civit mavisi » tevessul » pırlangıc » kendinden gecmek »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.