tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kur asıolmak » cifteleme » cıvlama » kervankıran » şukreyleme » son gorev » zamane cocuğu » mustecir » birinden buz gibi soğumak » olumsek » borclu olmez benzi sararır » cift halka » korpe » cadır » kılıclama kacmak » gonlunu karartmak » okuyup uflemek » cozmek » değişiklik onergesi » hukum surmek » rencper » deveci ile goruşen kapısınıyuk » rayic fiyat » yakıt maddelerinin genel adı » tecrit izolasyon » bilinc dışı » cıkılan catkı » cekicilik » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » veya belli bir yukseklikten aş » kontrbascı » etiketci » ozurlu » dizi veya dizinin dibi » yukseğe cıkmak » karakacan » goz nuru dokmek » oğrenci bileti » yaprakcıl » ciğlik » ırz duşmanı » cankurtaran yok mu » deniz durmak veya duşmek » ma me » kuluckalık » uretim bicimi » flort » orgu » mustakil » sıkıduzen zapturapt »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.