tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boylesine » duzmeci » uzun oyku » kulunc kırmak » gorumluk » u » lisansustu » tanrı ya minnet duygusunu sunm » guneşe karşıişemek » umit » metafizikci » goruşayrılığı » kirec kuyusu » ucluk » kulaclamak » calık » aklından cıkmak » cekinti » ic ağa » coklukla » mefruşatcılık » tukeniş » muteşekkir » geniz unsuzu » yoneltilmek » muşkule » yağlıkcı » cokuntu » mest sermest » bir kararda bir allah » kısa unlu » muselles » kopruculuk » cemce » keci postu » derinlik kayacları » kuşcu » mustemleke » şohret kapısıacılmak » mece » gudu » ici pır pır etmek » rolune cıkmak » oz » yağma etmek veya edilmek » surgulemek » od » od kesesi » doğru acı » koycu »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.