tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort goz » halel getirmek veya getirmemek » yureği burkulmak » huseynî » defasında bir sayıyukselterek » orumceklenmek » slovakyalı » tepetakla gitmek veya yuvarlan » ince karton parcası kartvizit » aşağıkalır yeri veya yanı yok » yontemi ile hazırlanan tabla » uretim evi » ciceklendirme » zannına duşmek » flort etmek veya yapmak » regaip kandili » guncelleştirmek » camcak » rufaî » burokrat » macun cekmek » gobek atmak » murt olmak » barokcu » ayağına cağırmak » oğlak » musemmen » cınargiller » comeliş » adam sırasına gecmek veya girm » ipliği pazara cıkmak » studyo » danimarka kırmızısı » yururlukten kaldırmak » mehter yuruyuşu » oto parkcılık » kurutac » barışcı » boya kızıl kok flubia tinctor » kireclemek » kukurtlu » gec » su kacırmak » cukur acmak » goturu pazarlık » borclandırılma » ana sayac » ad koku » pestili cıkmak » muşabih »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.