tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok koyu sarırenkli guclu bir » araplaştırma » dallarınıkısaltmak » cimlendirme » yuk » gercekte » masraf kapısıacmak » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » cozuntu » yapılan resim ve bezeme işi » kanun hukmunde kararname » taban tepmek veya patlatmak » duzum duzum » ankara kecisi » bacak kadar boyu var turlu tu » sumsuk » corekcilik » muşkul » surur » şanından olmak veya şanına yak » cekici » ceviri » goruşme » gokten zembille mi indi » cemic » cok » arkasına duşmek veya takılmak » acalya » la le » su cekmek » askere cağrılmak » golleşmek » carkacı » ve katımadde » gunah » iz ac » kaldırıma duşmek » uclemek » kozasına cekilmek » mushaf » acıgormuş » moblesiz » panislâmizm » muskirat » dirlik duzenlik » micel » kureselleşmek » melul mahzun » mulâyemet » somurgen »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.