tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
techiz » nufus kâğıdı » karaya duşmek » gucsuzce » mekanikcilik » numayiş » olukcuk » tazıo tazıama culu değişmiş » kacmak » zihni bulanmak veya karışmak » zam gormek » umidi suya duşmek » kumbet » ahi » gunah » baraj yapmak veya kurmak » cember » notr » komunizm » camurlamak » cağıldayış » sutsuz » meme sungeri » ustunkoru » cağrılı » yukselme » gurultuye veya patırtıya pabuc » odenekli » zulfuyâre dokunmamak » ali kıran başkesen » muşteri hizmeti » tahayyul » kollarından birinin başında bu » goğermek » cımkırma » terekkup tarzı » arpa boyu kadar gitmek veya yo » hint domuzu » dokuk » on ad » cekmek » mudurluk » cenesinin bağıcozulmek » ustune » kesesine guvenmek » civilenme » boyunduruğa atmak veya almak » ustune » hodukluk etmek » telekomunikasyon duzeni »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.