tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin eş anlamlısı

yemin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yasama donemi » gon » soz cambazlığı » duello » cat pat » surme » sozune gelmek » capalı » tekâmul etmek » cifti bozmak » doşemeci » cığ » cercevecilik » arışların arasından gecirmeye » kır boynunu » boluk » icicilik » oz tahta » bicimlerde tutturmalık » sozcuk vurgusu » ust gecit » kopru altıcocuğu » guneştopu » gonul almak veya gonlunu almak » sutbaşı » gercek mantarlar » zerre kadar olsaydı » ortadan kaldırılmasısiyaseti » cilek uzumu » kacamak yapmak » mulevves » paca » boya vurmak veya cekmek surme » uzere » başta veya başında bulunmak » gozunu kapamak » ağlamayan cocuğa meme vermezle » posteki saydırmak » goğus goğuse » cift cubuk » cift capraz denir » yardımcıyargıc » tac atışı » dumanıustunde » gibi şart niteliğinde olan bir » alacağıolsun » lule taşı » dişcekimi » of cekmek » moblesiz »

yemin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.