tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cipil » cayır tirfili » takallus etmek » umitlenmek » yurek burkmak » bak » cırpınıcırpını » muteradif » a ya getirmek » hava duzenleyicisi » yurutmek » sorgucsuz » dışa donuk » mucerrep » vucuda gelmek » guceniklik » iciş » parcalatma » gece işi korler işi » gumburdemek » cığır » fena gozle bakmak » olum » kumbet » sıcan yolu » bir eli yağda bir eli balda ol » el mi yaman bey mi yaman el ya » corak » dokumasıolan » oncel » plâckacı » cıkıntı » cokturmek » omca » kacınılmaz olan şey » capar » goğus germek » ortalıkcı » bant cozmek » gurultuye getirmek veya boğmak » zırnık bile koklatmamak » harcsız » yayla cayırı » yuzey » kaygıcekmek » naza cekmek » mehtaba cıkmak » icki » gercekleştirilmesi » calkalama »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.