tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cayırmelikesi » cerden copten » sumeroloji » umidi boşa cıkmak » munasebete girmek » yediği naneye bak » kotulemek » kesip bicmek » surgunlerinde kokulu yağbuluna » guven mektubu » başa cıkmak » p p » resim cekmek veya cıkarmak » emekci » işduşmek » revaluasyon » acık » kucuk » kokcu » hiclik » konargocer » allah rızasıicin » gurlemek » zerduştculuk » suluğen » eziyet cekmek » meduz » kucuk minder » cicekci » gozlerini acmak » hallac » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » kolen olayım » tura cıkmak » acık duruşma » iki arada bir derede kalmak » bir şey soylemek » sonmek » eğmecli » faceta » yukletmek » gol kacırmak » deme veya değme gitsin » gun gormemek » ceyrek » dumanıustunde » luzum yok » takaddum » taştaşustunde bırakmamak » coğulcu »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.