tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterişlice » ileri gecmek » rontgencilik » virus » alcılatma » faceta » olumsuzleşmek » urun » bulunan bolum kafa ser » od » oykuleme » cekimser » cıkmak » bardağın konulduğu yeri kirlet » denetci » pay cıkarmak » sozu acılmak » boğazına duşkun » eşiğine yuz surmek » bir ayağıcukurda olmak » birinci gelmek veya cıkmak » ozumlenme » carıklık » cokum » il » kolemen » taayyun » togolu » gormek » kuvet » tup » tuy atmak » guclu » verilen liste » gorevlilik » utmek » kendine ozgu » kabarcıklıduzec » kullanıma hazır duruma getiril » cakmak » yb » karagozcu » gune doğrulum » bicimselleştirmek » kır gulu » gulerken ısırır » levuloz » cocuk » dişdamak unsuzu » taahhut etmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.