tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteferrik » iceriye atmak almak veya tıkam » formulleşmek » bir yapının temeline konan taş » arma ucurmak veya arma budatma » kırk bir bucuk maşallah » memleketcilik » noroloji » duşunuculuk » ozgunleştirmek » kubik » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » it urur kervan yurur » cevrili » surgu » suyu mu cıktı » beyninde şimşekler cakmak » burumcuk » suya duşmek » ses yonetmeni » an ane » turlu » guzelleştirilmek » muneccimbaşı » redresor » dostlar alışverişte gorsun diy » alcalma » ac ec » onsel » sınıfta caktırmak » hayat mucadelesi » yakıt gostergesi » şıraolcer » bok yemenin arapcası » balıkcıllar » reproduksiyon » bir yerde kullanılan bir yere » sulfurik » kacmak » ostaki borusu » bu yuvacıklar topluluğunun bal » cekmek » uğur boceği » bize de mi lolo » yukseltmek » kulturluluk » gumuşservi » arac » turemişkelime » ozentili »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.