tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vakit gecirmek » capcak » defibrator » arka yuz » coğalış » munakasa » sana yalan bana gercek » lâtin cicekleri » uretmek » kırcıllaşma » mece » avans cekmek » bulgusal yontem » puskurtmek » sultan ahmet te dilenip ayasof » prescilik » kuşgibi cırpınmak » potlac » afşar » kurutac » puskullu » kupur » doğmek » iyi gun » coven » borclu » musabaka » sinema endustrisi » dunyanın birşey i » parcalanma » yuzustu » setlic » cevir kazıyanmasın » manyakca » cekmek » suru » indukleme » fluorit » suresiz yayımlanan duyuru » tırnakcılık » nefsini korletmek » zumrutlenmek » şobiyet » zararına kazanc sağlamak » tostculuk » gorundu sivas ın bağları » bir tatlı » kendini gostermek » bokelik » koleleştiriş »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.