tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temizlemek » ozenli » kutuk » tahavvul » kotu yola duşmek » boke » tumlenmek » cevirmek » kalbura donmek » gozunden uyku akmak » tovbe etmek » coğunca » rolântide durmak veya calışmak » tohmetlendirme » el » bicicilik » koreşe » her tur gosteri yapmaya uygun » yeri goğu birbirine katmak » sozleşmeli » civi » tuveyc » icindeki en kucuk birlik » turetici » turum » calışılma » yukseltgemek » ozdeşlik » yamcı » elden gel » dağkoyu » şovalye ruhlu » tehaluf » alârma gecmek » gozden ırak olan gonulden de ı » gozlerini devirmek » cim cim » yediği naneye bak » dokum » yaşam guvencesi » sut kırı » gobekli » cakozlamak » ickin » gucenmek » şeylerden her biri tabaka » hayrete veya hayretlere duşmek » gecinilmek » oksuzluk » sozlendirme »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.