tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
figur » kuvvetini gosterir » sozunu geri almak » mucmel » tanrıile şeytan arasında surek » aklımda » cekmek » muamele gormek » yapmacıktan uzak duzgun anlat » burgulu » tecavuz » tebellur etmek » mucellithane » hamur acmak » ut acıcılık » sor » muvesvis » cop torbası » goğsu kabarmak » şerbetci » kucuk dalga » orospu bohcası » koy meydanı » pulverizator » ecel geldi cihana başağrısıba » cıkma » ustelemek » tefekkur » bu yuvacıklar topluluğunun bal » celtek » ciceklenme » ak kopek kara kopek gecit başı » gok bilimi » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » cekiye gelmez » cin calığı » yangın cıkarmak icin kundak ko » konakcı » peygamberokuzu » bulunmak nezretmek » yurek acısı » ağırlık basmak veya cokmek » odenme » kuzugobeği » ortulmek » flâşor » kepce » şoyle dursun » kur yapmak » ceribaşılık »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.