tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir şey soylemek » tekâsul » sağcıkarmak » ceyizci » elden cıkarmak » hesap gunu » verilen unvan » dağda buyumuş » kupunu doldurmak » babaîlik » yer tutmak veya tutmamak » gozunu kırpmadan » cebrî yuruyuş » İcinde baklava bulunan » cokelek » şerefine icmek » tecessus » cekilme » sunmek » koru korune » olcerme » ipcilik » pilic gibi » ağız unlusu » ciğil » odul » cubukluk » hesap cıkarmak » iclendirmek » gumuşlemek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » camurluk » golge » şovalye » sepetci » arkada kalanlar veya arkadakil » kucuk » ada » tahaşşut » yuzulme » zırhlıarac » catıldama » cift » helenizm » nijeryalı » dubeş » sinema endustrisi » girintili cıkıntılı » olcucu » kotuleşmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.