tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sondurmek » muteessir olmak » turetme » cirkin » kor nişancı » mezatcı » gok yakut » yer altıdunyası » surmek » masallarda gecen dişi dev » nefsine duşkun » sıfıra sıfır elde var sıfır » kazan kaldırmak veya devirmek » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » cıkış » popculuk » gonulsuzluk » tokezmek » tedahul » oyle » anıtkabir » cevreleme » ciceklenmesine dolayısıyla me » ciğer kebap olmak » gecmek » balık sutu » soz duellosu » calımlı » yer demir gok bakır » coraklaştırmak » haric » cabuk parlayan cabuk soner » mubalâğasız » pire icin veya pireye kızıp yo » acıklık » im » susleyici » japon bezi » bahce » genleşmeolcer » sozluk » kok salmak » vay sen misin » abes kacmak » ortak veya kuma gemisi yurumuş » kucukayı » suluğen » girip cıkmak » batoz » onlemek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.