tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuculmek » zubde » unlu catışması » yakıacmak » coğumsamak » gormek » gocurme » iplikcilik » acık liman » acığa cıkarmak » parasınıcıkarmak » dolleme » gorenek » gerceklik » kolen olayım » sunguleme » gurbet cekmek » otorite sağlamak veya temin et » demec vermek » himaye etmek » dokulmek » oyle gelmek » cevre acı » hanefîlik » turnagecidi » lupten » olcusuz » şeyleri genel olarak anlatmaya » mumeyyizlik » yuzu acılmak » nesli tukenmek » cemberlenmek » sağlayan parca » allah cezasınıvermesin veya al » kecelenmek » ana baba gunu » ozbek pilâvı » gelsin veya gelsin gitsi » celişiklik ilkesi » cıkışyapmak » kalsa veya kalırsa » kan yurumek » oruc tutmak » kullî » hendek » ongoru » donum » sutleğen » duğmeli » cekilmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.