tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muvezzi » bolumlerden her biri kolon » sutlenme » lâz » konsul » yureği yarılmak » sut kırı » kuşatma ihata » ah cekmek » başkasına ait olan bir şeyi iz » gozetmek » sovup saymak » kurtcul » canaksı » kotu » cok yuksek ve otsu bir bitki z » icine oturmak » cıtkırıldım » acılmak » hukum » tatar ağası posta gorevi yapan » basıp gecmek » şeffaf ışığıgeciren madde sl » uc » ateşalmaya mıgeldin » endustrileşme » akılsız başın cezasınıayak cek » molekuler » cıkrık » duzey » cıldırtma » uretkenlik » afrika domuzu » taylorculuk » mucellâ » calgılıcağanaklı » kellesini ucurmak » posteki saydırmak » sokmek » gure » kabak cekirdeği » leyin » belirtir » dumen suyundan gitmek » suflorluk » sozde ozne » korkak bezirgan ne kâr eder ne » tek bicim » gum gum » kendini toparlamak veya toplam »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.