tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yore » postaya atmak veya vermek » operator » orumcek bağlamak » soz veya lâf işitmek » sonuc karşılaşması » oruluş » cekemezlik » apacıklık » kockar » murtet » temize cekmek » icini cekmek ic cekmek veya ic » tezelzul » elinden bir kaza veya sakatlık » pupa yelken ilerlemek gitmek » duzgun » altın koku » tecrubesizlik » gobek odunu » suslu puslu » keyif benim koy mehmet ağanın » yaşıne başıne » kor şeytandan bulmak » kavurmak işi yapılmak » kulâh » sloven » tuf » goncu » odunc alma » dadaist » oğreti » mulkiye mufettişi » ici veya midesi kazınmak veya » gluten » kırılıp dokulmek » sevinc » komşu kapısına cevirmek » dorder » veya ağzının icine bakmak » hâline kopekler guluyor » taaccup » tavanına cokmek veya yıkılmak » enduksiyon » cu » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » porcus babyrussa » nebatat bahcesi » siper guneşlik » topuk calmak »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.