tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sacıntı » cıkıntı » gun balı » altından capanoğlu cıkmak » masraf kapısıacmak » kopca » gokdelen » acmak » sutbaba » balcık » şaka goturmemek » guve » cınargiller » cift ayaklılar » kalafata cekmek » olum » gonendirilmek » icinin ateşi kullenmek » ayağına duşmek » uzak doğu » zuppe » ote beri » acılmak » bir tatlı » felekten bir gun veya gece cal » oğun » mal da yalan mulk de yalan va » edeptir soylemesi » guvercin » şoyle bir bakmak veya goz atma » cızıktırmak » got » egzotik corba » donmek » ultimatomsu » gecerlik » başına corap ormek » emekleme cağı » ak ek » sermurettip » buro » ağzına bir parmak bal calmak » dunku » kemalist » sun » yaşınıicine akıtmak » viola tricolor » dişdamak unsuzu » ozumleme » gormezlikten gelmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.