tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunku » arap » bulunan kimse » uvey » celişme » odunleme » guvercingiller » uretken » kuzugobeği » mumsondu » guc » tetik ustunde beklemek » boce » hesap vermek veya hesabınıverm » gorunen koy kılavuz istemez » elini belli etmek veya gosterm » aşağıgormek » truk » fayanscı » cokmek » kuluckalık » ceyiz duzmek » icli dışlıolmak » duşuncel » gun meselesi » bitli veya kurtlu baklanın da » cın cın inletmek » politika ile uğraşan kimse si » vermek » peşinden yurumek » ovungen » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » gozunu acmak » umur gormuş » olum tazminatı » burgu » alkışcı » lâcka etmek » ciskin » aslan » okka cekmek » şomiz » hukumdarlık » cevrimsel » maca beyi » bağlaclıtamlama » vidoyu gormek » tezayut etmek » tekerlekcilik » umit kapısı »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.