tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kapamac » lâğım doşemi » beklenmediği umulmadığıveya c » deve kuşu gibi yuke gelince ku » şolen cekmek » secilme » merih » gu » gorme gozesi » tevatur » ahbap cıkmak » tunclama » duşunup taşınmak » yasama gucu » faca etmek » mukâleme » emeği gecmek » ciharıdu » fransızlaşmak » tebaruz ettirmek » yer yarılıp icine girmek veya » hukmen » rabbena hakkıicin » ruhunda guneşacmak » organizmaların oluşturduğu bir » meyve receli » spekulâtif » eti budu yerinde veya etine do » tullenmek » şofor ağzı » ipi curuk » sel gider kum kalır » musteniden » bocekcil » korleşmek » cağırı » soz cambazlığı » notr » cotuk » akaclama » asurca » catkısız » akıl erdirememek veya ermemek » iflâs anlaşması » gocme » cuhcuh » bakışacısı » dovmek » tedhişcilik » kafa utulemek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.