tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deprem bolgesi » cokkunleşmek » suslenme » gosterişsizce » tumden gelim » catınma » sutbaba » kulağınıcekmek » z » comak sokmak veya koymak » bicilmek » ışık kure » kacmak » kenara cekilmek » guneşli » olumlu tumce » ucucu » madde » boceklik » capalamak » arabî » orgen » ev sahibi mulk sahibi hani bu » arif olan anlasın veya anlar » kafa kocanı » meydana cıkarmak » gureşilmek » tutmek » rontgen » hapır hapır hapır hupur » yuğruk » cektirmek » cebi delik kimse » goz bankası » yuzulmek » imparatorice » kızamıkcık » ofkeleniş » furu » caylıkek » oğretim » şumullu » butceleme » koken » musaade etmek veya buyurmak » ticaret kanunu » gemisini yurutmek » olu salı » dedikodu etmek veya yapmak » sığırtmac »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.