tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calkalamak » gumruk » sinus » trampet calmak » kucultmek » eltieltiyekustu » cift » ul » cok seslendirilmiş » ceyizlenmek » ala ele » celme » aylakcı » parcalıbohca gibi » beleşveya bahşiş atın dişine v » cıkışcizgisi » barışcılık » bıkıldığıbildirilir » kuzey yıldızı » yapılmışarac damga kaşe » bicim bilimi » lâpcınlı » canak ağızlı » ote » sıcratmak » rasatcı » bicimlerini belirleyen ana oze » sacıp savurmak » gokte ararken yerde bulmak » gudek » moskofluk » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » karekok » kut » şomizye » linumusitatissimum » murebbiyelik » durtuş » bir ben bir de allah bilir » bir ayak ustunde bin yalan soy » cul caput » ici yanmak » cerez » recel » muşareket » uzgoren » ornekseme » el elden ustundur taa arşa ka » ibaret olmak veya kalmak » asgarî ucret »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.