tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camaşır deterjanı » iyilikci » pa » bırakılan mulk veya para » bukun » askıya cıkarmak veya cıkarılma » temerkuz » hazar » goğus kafesi » işler acılmak » dokulmek » sellemehusselâm » ıspanaklıborek » mubarek » sel goturmek » demir gibi cok sağlam » uckur » gac gec kac kec » popculuk » studyo » tır » işcevirmek » gutaperka » bicilmek » emek » alt yanıcıkmaz sokak » carık » salkım kupe » celâlîlik » goz kesesi » sarkaclama » kanatcık » odeşme » acan » kotuye kullanmak » ağırlık basmak veya cokmek » hesaptan duşmek » yukculuk » yoneltmek » orneğini almak » opup başına koymak » koşe taşı » mutemmim » bonluk » gozgu » başınıkaldırmamak veya kaldıra » olumlu tumce » el ile gelen duğun bayram » cığduşmek » esmayıustune sıcratmak »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.