tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
silindir prizma vb bicimindek » gercek sayı » uzum hoşafı » allah ın gazabı » dikilip durmak veya kalmak » camaşırhane » tezhipci » pence » sungu » gecimlik » pastişci » goturulme » oğurtmek » şeylerden her biri tabaka » gunah » tıngır sac elim hamur karnım » altta kalanın canıcıksın » meş um » sebep mazeret » arasında den başka anlamıyl » bolumunden her biri sezon » kose » kuşak dolama bağlama kemer » cozucu » resim cekmek veya cıkarmak » ciftelenmek » payına duşmek » buyultmek » siperlik » alcıpan » elle tutulacak tarafıyanı kalm » ateşten gomlek » suslenme » cardaş » deli divane âşık olmak » uğur ola veya uğurlar olsun » murekkep yalamak » deli gomleği » uzerine yuklenmek » dol » alcacık dağlarıben yarattım de » tunc » portenin başına konulan işaret » şoyle » soğuşme » cıtlamak » surre emini » yatcılık » surt allah surt » kopek memesi »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.