tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tıkacsız » amerikalı » sizin » yukseltmek » atom reaktoru » tat » intelektualizm » ışıkolcer » cabuklaşmak » yoneltmek » suzuluş » cıkma » duğu » muzevirleme » kundeye gelmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kalmak » ağzınıacmak » kıl kadar kalmak » h » duzulme » desikator » siyanur » kırk bir kere maşallah » geciştirilme » kalp carpıntısı » kul ufak olmak » tahayyul etmek » gurgengiller » kireclenme » duzulmek » gozu kor olsun » tore dışı » copculuk » bankada veya aracısında actırı » tencere tava herkeste bir hav » alt tarafıveya yanı » camaşır sodası » aletler butunu » catlak ses » kur asıolmak » giysi » sessizliğe gomulmek » kamcılamak » cırpıştırmak » carşafcı » sıfıra sıfır elde var sıfır » onun icin » ulkuleştirmek » aşağıduşmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.