tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamı

yemin kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kafa goz yarmak » kupe ciceği » yuksuk » ofke topuklarına cıkmak » gecişme » yeni eflâtunculuk » bid at » boğurme » gozcu » buyuk » acısoylemek » sokuk » bisulfat » goğuslu » soz cambazlığı » haber cıkmamak » bulgusal yontem » yahudi arapcası » cala paca » bir veya sağ elinin verdiğini » odemek zorunda olduklarıucreti » karadağlı » tutamac » kargabuken » gudum bilimi » yatakcı » dikdortgensel » govdesiz » kredi acmak » gureşmek » bırakılmışkimse » doşeniş » sloven » dikdortgensel bolge » gonul eğlencisi » deduksiyon » kadehcik » kostek olmak » sozde kalmak » gonencli » on » cizmek » ız » eksik cıkmak » urfa peyniri » satın alınan erkek kul esir » dalgıc elbisesi » elini ayağınıopeyim » munasebette bulunmak » cırak »

yemin_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.