tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kumeleniş » ustune oturmak » cekilmek » termonukleer » gurul gurul » dostluk okkayla alışverişdirh » sutculuk » kılıc sallamak » bağlama yapan veya satan kimse » goze bilimi » hicbir » dumen boğazı » se » gomutluk » kecelemek » korduğum » otcu » keyfinden bayılmak veya dort k » tek erkcilik » camurlaşmak » harput koftesi » sovuşturmek » acık ciro » hanya yıkonya yıoğrenmek » urkekce » dar unlu » cilingir sofrası » feylesofca » departman » ciceklik » dukluk » gomulme » yukarı goğe doğru olan yanı » sokağa veya sokaklara duşmek » duşundurtmek » kumuc » cizgileşmek » doğru acı » icli dışlıolmak » kulağıters taraftan gostermek » yapma » murailik » iskeletli hayvan corallium rub » kopruculuk » lâf ola beri gele » tarakcı » ana sozleşme » mumsondu » teeyyut » kurduğu medeniyetleri kendi i »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.