tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kureme » kostek » gonlunu pazara cıkarmak » uflemeli » oleyazma » masoz » ve bu koldan olan kimse » murdum » plânlıbuyume » goze girmek » kelepcelenmek » artık gun » doğuşken » ileri gecmek » oğrenilmek » kolcak » inmek » gozu bağlıolmak » mangalda kul bırakmamak » gercekleştirilmek » gol » pence vurmak » ozerk » gosterme zarfı » sutu bozuk » gokkuzgunumsular » şofor okulu » cıkmak » icinde pişirilmesi ve limon su » kulleme » buzlar cozulmek » cevirme » bayramî » kulağına koymak veya sokmak » mucevher mahfazası » camurluk » halk yardakcılığı » cingeneleşme » gorme gozesi » hoparlorlu » guzel » okseye basmak » yapılmışiplik » musabakaya girmek » surnaturalizm » ocu » ha babam veya ha babam ha » hasatcı » cuceleşmek » canınıcıkarmak »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.