tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koruk » uzumculuk » bayat » yunmuşarınmışveya yıkanmış » orek » elden duşurmemek » ut acıcılık » mukâfatlandırma » anlayana sivri sinek saz anla » uscu » cifter cifter » ucucu » ağzıacık ayran delisi veya bud » cıkmak » mudebbir » cuka » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » yuz » uvertur yapmak » bazıdingil doner bazıteker » helenizm » renk korluğu » duzenleyen ve genel olarak ilg » tunclaşmak » suslemek » nefsine duşkun » icerlek » kor kaya » im » ak mıkara mıonune duşunce goru » yarım kure » cesaret gostermek » kopurme » duven » talip cıkmak veya talibi cıkma » tesettur modası » ici almamak » unletmek » carpıklık » uretmek » kus kus » bilim » bicimleme » iz anıyok » mutedavil sermaye » mubaşirlik » mustakar » anlaşmazlık cıkmak » nefis mudafaası » dava gormek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.