tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gul yağcı » gelen gecen » cekimolcer » puskurtme » gulec » durmece » taklip bi » gece » ozluk » musaade etmek veya buyurmak » icapcı » ni » gozetmek » carptırmak » cerci » sut kuzusu » canlılara yaşama ortamısağlaya » ay tutulması » nuktedan » bolşevik » ıslahatcı » kılıclı » ac tavuk kendini arpa ambarınd » dorder » uclanmak » da var ki anlamlarında kullan » tezayut etmek » ileri uc oyuncusu » tevazun » tevessu etmek » cemkiriş » gupegunduz » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » muteaffin » g g » voli cevirmek » orta cağfelsefesi » boyacıkupune girmişgibi » vucutca » tumleme » cıkarmak » almanlaştırmak » karalar bağlamak veya giymek » sıcramak » malta taşı » muşteri » ortalık duzelmek » tanesi » gozu kalmak » cıramoz »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.