tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keciboynuzu gibi » ağız ağıza vermek veya konuşma » gozu sulu » usera » oğrenmek » oğut vermek veya oğutte bulunm » kına yakmak koymak surmek vu » soz » ağzınıhavaya veya poyraza acma » ferahnuma » muhur basmak » kolcak » iyiye cekmek » muş » goze yasak olmaz » soğumolcer » kabarcıklıduzec » mubalâğalı » acış » dunyaya getirmek » ali nin kulâhınıveli ye veli » bağbahce » yurutme kurulu » kırbaclamak » ders calışmak » dağsercesi » goz guclu bir ışık sebebiyle b » araclı » kılıc oyunu » guzide » sarsakca » oltaya duşmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » imparatorice » ortalığı goturmek » soğdca » ozerkleşmek » gorsel işitsel » bilgiclik » entelektualizm » eli ermez gucu yetmez » buzuşme » kırk yıllık yani olur mu kâni » oncel belirleme » mulâhazat » gonlu razıolmamak » kınalar yakmak » başmudurluk » oğle uykusu » lupten »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.