tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sulfur » yem dokmek veya koymak » ustun zekâlılık » cığır » ciftleşmek » ağızda sakız gibi ciğnemek » on sezi » facasınıalmak veya al aşağıetm » yukseltmek » rotuşetmek veya yapmak » cığırtmacı » kadirîlik » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » cekmek » camaşır makinesi » guneşlemek » kuculuş » mulâyemet » don cozulmek » butun sıra » temizlemek » goverti » gorsel sanatlar » uclemek » allah var veya allah ıvar » guvercinlik » ustune perde cekmek » turkceci » yenidunya » yer sıcanı » unlenmek » cemberli » iyi yurekli » basma alım satımı » başlangıc » cir » karikaturist » ciziktirme » rotar » kopruden veya kopruyu gecincey » tahkimat elemanlarıustune veya » gurultuye gelmek » turban » guncellemek » gullâbi » ferman cıkarmak » duşman » ara secim » hesap acmak » olcuşturme »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.