tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mozaikci » gecmişi olmak » gozsuz » ic bukun » surme » sinirleri gevşemek veya yatışm » gecmek » korleşmek » cifteleşme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gipur » ateşacmak » bicimini alır hidrojenle oksi » biyokatalizor » cayır peyniri » catı » sac saca başbaşa sac saca başb » doğuşmek » orgun eğitim » cin carpmışa donmek » ic cokgen » muhayyersumbule » işi uc nalla bir ata kaldı » olum fermanı » guclu kuvvetli » tırnak gostermek » bahcesi » yuk » habeşî » genclik » plânorculuk » lisan » kafatascı » cizginme » tukenik » kitapcı » anlamında ikileme oluşturur » puskurtec » gocuk » faca » don gomlek » bugunden tezi yok » gucluk » anus yuzgeci » cırptırmak » gocuşme » bazıbitkilerin turlu organları » kamcılama » kurt » yuruk at yemini artırır »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.