tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pislik parmağından veya pacala » tazıya donmek » parcalıbohca » canından bezmek veya bıkmak u » kazık kok » hukum » cividî » guzellik malzemesi » rumlaştırmak » ozet » hırlımıdır hırsız mıdır » kacamak yolu » tutun » catıkirişi » duşkırıklığı » hızır » koken » camurlama » salepcilik » korletmek » gobek » ondelik » cı ci cu cu » gonlu kararmak » canak ağızlı » olum allah ın emri » cetrefilleşme » coğdurme » şirretce » guzel » aksaklık veya bozukluk » ictenliksiz » sandıkcı » yırtıkca » ongorulu » davranış misal » zihni bulanmak veya karışmak » munasebette bulunmak » renk olcme » denizguzeli » ruyasıcıkmak » sozunu kesmek » tuketim » rengi atmak kacmak veya ucmak » cekmek » celenk » gumletmek » bir eli yağda bir eli balda ol » uzun yol surucusu » gocuş »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.