tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
seluloz » kuru soz » sigara icmek » fayanscı » bonkor » itce » hızla batmak » kulliyet » kulâhcı » yazar cizer » yukunu cekmek » ornek almak » top atmak veya topu atmak » gozunde buyumek » cakmak yapan veya satan kimse » sın sin sun sun » cıkın etmek » alev sacağısarmak » gun » cifte kavrulmuş » kor kor parmağım gozune » cokları » kotu kadın » acığa vurmak » birkac » goz yummamak » uc » karun » oğretilmek » neyce » postekiyi kurtarmak » baltık dilleri » gluten ekmeği » su yuzune cıkmak » şeritcilik » ve bilinc merkezlerinin bulund » icine atmak » hey gidi hey » donuşturmek » icler acısı » gundeme getirmek » oğrenmek » gunaha sokmak » hayrulhalef » kullanılan mutfak âleti » ustune yatmak » cizgileme » kanavice » gecirme » olculendirme »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.