tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuram mutasyonizm » ozdek » sabahıbulmak veya etmek » burunmek » surgun » tanrıkayrası » sutsuz » pocuk » putursuz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kazan kaldırmak veya devirmek » kurulur » soylenilme » terzi cırağı » catal » jimnastikci » bilmunasebe » zaviye » cırpış » surekli olarak gidip gelmek » temizlemek » sutlu ot » rutbe » sozum yabana veya sozum meclis » pomakca » mış miş muş muş » uc beyaz » kırc » nilufer » gerceklemek » basıp gecmek » tadıgitmek veya kacmak » rolâtif » almanlaşmak » sonucsuz » dumtek tutmak » sana vereyim bir oğut kendi u » gecirimsiz » buyuk kalori » diline dolamak virt etmek veya » toplumsal butunleşme » art damak unsuzu » yureği yağbağlamak » kofterlik » guzellik malzemesi » elma da alma da demesini bili » ruhum » kutuphaneci » tanrıile şeytan arasında surek » ortusuz »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.