tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dunyanın tadınıcıkarmak » olan kişilerin toplanıp toplum » ağaclık » celişme » curuksuz » kazıkcı » zarifce » boylecene » allah rızasıicin » şerbetci » okultizm » saraclık » yapılan yığın » konferanscı » urunlu » suzgec » manisa kebabı » cekilmek » dovuşcu » ulûfe vermek veya dağıtmak » yuğruk » alanlarıolan surekli veya gec » ustun zekâlılık » cılan » uc dort » ucayak » bîcare » kızılyoruk » genişzaman gorunumu » co » kaymakcı » cımkırma » apacıklık » ozel girişimcilik » geciştirici » ozgunleştirme » on oluş » secmeli » yaşam duzeyi » eliyle koymuşgibi bulmak » cozumleniş » sırma sac » yanılgıya duşmek » İleri bir tarihte beklenen ge » civi kırmak » cimlemek » ici surmek » sonucsuz » percem » bağımsız sıralıcumle »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.