tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
» kara kedi gecmek » kaynakcı » horoz evlenir tavuk tellenir » potibor » tekâmul » rumen » gucuk » telgraf uslûbu » mumteni » kılıc bacak » aylığa gecmek » kitap acacağı » coplu » kayıkcılık » mustait » kıcustu oturmak » yalama ucuş » duk » koc » kok » fasikul » timus » şafak sokmek » aracı » mubareze » ileri veya one surmek » calımlama » sanatcı » mısır fulu » karısıkoylu » dizustu » zannına duşmek » eceli gelen kopek cami duvarın » otumlu » gun ağarmak » goz kırpmamak » obur » yureği rahatlamak » ihramdan cıkmak » techiz » petrolcu » guzlek » ortak mulkiyet » yılan ciceği » kağnıgibi gitmek » taraf tutmak cıkmak veya olmak » cakmaklı » imanına kadar kısa soyleyişle » urkek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.