tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kultur varlıkları » sifonu cekmek veya sifon cekil » kosteklenmek » bin işci bir başcı » camurlamak » tel kufluce » tup » afişci » korelme » cıkmak » korun istediği bir goz allah » bilgili » ak ek » tupculuk » sozunu tutmak » yan gozle veya yan gozle bakma » duru » guneş » ozendirmek » hatırlatmak » cırpıcı » dortnal » cicek » sokmek » ileri veya one surmek » umutsuzluğa duşurmek » ic cekmek » delikli taştekne » goz » muttefikan » yuksek lisans » oz oğrenim » takla atmak veya kılmak » sıkıntıcekmek » zırnık bile koklatmamak » cevreleniş » olan kişilerin toplanıp toplum » niyetcilik » huzunlendirmek » su veya soz goturmez » konargocer » yaz donencesi » tukenme » yığın kulturu » gun durumu » tezhipci » maca mece » obur dunyayıboylamak » gosterme zamiri » cozumlenmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.