tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soyleme » homoseksuellik » acılmak » acığa alınmak » uc uca ucu ucuna azar azar » civilemek » kır duşmek » bir gunluk beylik beyliktir » tagayyur etmek » » uzum kompostosu » biletci » ici goturmemek » kaldırım muhendisi » andac » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cift capraz denir » vucutlu » jubile » umitli » musevîlik » zarfcılık » arasında den başka anlamıyl » fiil govdesi » bulanıkca » ortadan soylemek » goynuk » orgutlenmek » paramparca » gulbahar » sonumsuz » gozleri evinden veya yuvaların » deş teş » goturu pazarlık » oltu kebabı » yazlıkcı » mesih » pekin ordeği » gozlukculuk » hamel » cokca » cok guzel kadın » ucuk » dişgecirememek » gosteri yuruyuşu » sozlendiricilik » nikâh duşmek » organların her biri » irade beyanlarıyla gercekleşen » ceng »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.