tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catal » comar » fırıldakcı » secme » cekul » ceviri dili » donence yıl » koşe » sozlukcu » kucultme eki » kız bocekleri » tespihcilik » gommek » cullama » sucsuz » muzikli » cekirdeksiz » benlik catışması » cer cop » yuz akı » duşuncel » durumundaki bileşkenin uygulam » pey surmek » kırıkcı » selâmunaleykum » si » taşcıtarağı » bant cozmek » terekkup tarzı » kacırmak » cevre » yoneltmek » bayrak acmak » gorevli kişiler » deli danalar gibi donmek » gok kuresi » uvey evlât gibi tutmak veya sa » yenik duşmek » cetrefil » tezkiyesini duzeltmek » hava calmak » mufettiş » gozunu cıkarmak » eline ayağına uşenmemek » cupra » vadiye dokulmek » orgu » ateşboceği » onur uyesi » derdine duşmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.