tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yemin kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dort yuzlu » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » etut » darvincilik » sovgu » letce » genc » kıskac » capalı » hareket » mani duzmek veya yakmak » kemalizm » ince unlu » başınıağrıtmamak veya başınızı » gerilimolcer » an en » sureklilik ilkesi » surekli cekiştirmek itmek ka » dollemek » ulku » aristokrasi ekonomik toplumsa » aracılığıyla duymak değmek e » od » ağzının tadıbozulmak veya kacm » şovalye » cılgınca » rontgen » lok gibi oturmak veya cokmek » ciftelenme » guzaf » cetrefil » duz » cektiri » tıkacsız » yaşama cabası » soğuntu » sur atlenmek » hititce » orgucu » muzminleştirmek » boşluk » ad cekmeye girmek » guncellik » ana avrat duz veya dumduz gitm » norotik kişilik » kulliyen » etkinliğin buyuk olcude azaldı » suratından duşen bin parca olm » bicimdeki bolumler » bicimini alır hidrojenle oksi »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.