tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camurlu » kenarlık » kanlıbıcaklı » bir gomlek aşağı » ari dil » salur » ihramdan cıkmak » kocancılık » lumensaat » muessiriyet » dondurulmek » eşekce » dehşete kapılmak veya duşmek » ust insan » kozasına cekilmek » surmek » soğutgiller » gozu kesmemek » supermarketcilik » kurek cezası » mumkun mertebe » komurleşme » karnıbuyumek » soz getirmek » şukur » catlak » cevirmen » cope donmek » marpuc » yayla corbası » hamam boceği » turkleştirmek » batınî » soylemek » cıkak » oğle tatili » cartır » buddhizm » gotlar » uflemek » elektronikci » buzul cağı » bucur » carptırmak » azrail e bir can borcu olmak v » gomme dolap » karikaturluk » hint ipeği » arjantinli » kemiğine kemiklerine kadar »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.