tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cift » hava calmak » duşunce » citi yapmak » alman » olum var dirim var » katmerli katmerli gulmek » felc » cıkış » patlayıcıunsuz » kotu » donmek » allah selâmet versin » el kapısına duşmek » citari » yumuşak unsuz » ocakcı » kumbet » ilâclık » pekiştirmek » goze gorunmemek » unvanı » kışgunu » bugun » cubuklama » suratından duşen bin parca olm » bir cift soz » ne soyluyorsun » yureksiz » camgiller » mı mi mu mu » toprakcıl » murt olmak » iki soz bir pazar » hareketlerde bulunmak » portekizce » gon » icindeki en kucuk birlik » centik » of » puruzlu » odeşme » şeyin ayrıcalığınıanlatır » cene kavafı » cakma » suyu getiren de bir testiyi k » cemenli » goruşme » gece gunduz dememek » dokturmek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.