tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cemenleme » mutercimlik » daş taş » salcalımakarna » cokuş » fumerol » psikolojizm » kalcın » donence » mumasil » oz itme » fesatcılık » culcu » portenin başına konulan işaret » ozendirme » atlas ciceğigiller » cat » munakaşa etmek » iceride olmak » um » muamele gormek » ciceklik » dumanıustunde » cakı » yedekci » unlu » pabucu buyuğe okutmak » guc belâ » feleğe kusmek » gun » soz konusu olmak veya soz konu » gozlerinde şimşek veya şimşekl » tebessum » teşevvuş » ustune gecirmek » statu » az gormek » gumruk » ovme » alkollu » başına guneşgecmek » sun î tahta » veya giysinin uzerine konulan » karşıtı » tovbeli » iyi işdoğrusu » gozdağıvermek » korelmek » kan ken » bicimli »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.