tdk sözlük TDK Sözlük

 

yemin kelimesinin eş anlamlısı

yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yemin kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yemin kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yemin kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tarlanın taşlısı karının veya » caktırma » araccılık » dovme » bolmec » işguder » cıkmalı » calkatmak » lokma dokmek » sunger gecirmek » gormemişlik » etkinliğin buyuk olcude azaldı » naturmort » kirli camaşır » bonkor » cıkarmak » yumuşak unsuz » buro » kuru kofte » davranmak saygıgostermek soz » uvey kız » yuzune bakamaz olmak » cılkava » dilekce » temel tumce » paralel iki yuzeyin sınırladığ » akıllıgecinmek » su orumceğigiller » kulkedisi » mufret » sigara boceği » okce » uzerine titremek » selâmunaleykum » sırtından para kazanmak » afişci » barbeku » bircoğunu o metalin yuzeyine y » yukseltme » nuktedan » japon » percinleştirme » cabalanma » cuz î » golgeye yatmak » inekcilik » ıskatcı » ciharıdu » santrifuj » olmez cicek »

yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yemin_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.