tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunce » karşıcıkmak » suruklenmek » cember icine almak veya cember » korelmek » surekli olarak gidip gelmek » eski dunya » goveri » yarıacık ceza evi » arkasınıbirine vermek » sonuc » macarlık » cubuksuz » gulunmek » nervur » cıplak » cekiştirici » gokcul » cok gelmek » ge » bufe » hint kamışı » somurmek » toplandığıbolum » burnunun dikine veya doğrusuna » uclu » adam adama savunma » gonderli » kukurt ciceği » lâfımıolur » kur an veya ekmek carpsın » capalı » duşuncellik » suzgecli » alcak ses » guvernor » danscı » poğacacı » bicenek » kucuk karyola » celme atmak veya takmak » masoz » tırnak gostermek » coğaltmak » pek cok » samur kurk » gozgu » oncu » subekli » sulfur »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.