tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecişim » zihni acılmak » kazakca » guc » cağlama » catılı » altın suyuna batırılmışolan » don cozulmek » doşeme » regaip kandili » yayık dovmek » yoklamak denemek tecrube etm » patırtıya pabuc bırakmamak » komurleştirilmek » bolumlerine konulan ağırlık » commek » dolaba girmek veya gelmek » dorduz » carpılı » ayağıalışmak veya alışmamak » keceleşmek » şeytanın kıc bacağıveya art ay » ozleyiş » kaucuktan yapılmışşilte » ikiyuzlu » envaiturlu » onceleri » toplantı konuşu bilimsel top » nevri donmek » dongel orucu » carpık » ortturme » başına taşduşmek veya yağmak » monu » kapalıbolge » ağza alınmaz veya ağza alınmay » gonlu celinmek » şebekci » tayf olcumu » ucmak » art damak unsuzu » cağdaşlaştırmak » cek » duzenleyici » cok yetiştirilen bir bitki hor » mut a nikâhı » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » muhur gozlu » guneşsizlik » citlembik gibi »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.