tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklama yapmak » murettebat » luks » ur » duşundurmek » cefa cekmek veya gormek » tarla sıcanı » tecahuluarifaneden gelmek » oğut vermek veya oğutte bulunm » donuşumculuk » tunaydın » cumhuriyetci » musmir » ictinap » sıcan deliğe sığmamış bir de » olcusuz » acık » kucumen » yuz kızartıcı » on deyiş » comert » kolayına bakmak veya kolayına » işin kolayına kacmak » dama oynanan taş » bıcaklık » ciziliş » orman koylusu » guc kaynağı » ciğnenme » balon ucurmak » uvey oğul » orta ve yuksek bolumlerini bit » elcim » yuz yuze gelmek » duğum vurmak » kacırmak » kumelemek » yuksek » oz » kurek ayaklılar » balığı falyanos balaena misty » boburtu » bolme » kucuk tansiyon » uretmek » munfail » cokturme havuzu » cevirmek » cikolatalı » tufek atmak »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.