tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calma » cıkarcılık » maddî olmayan manevî şeyler » yon belirteci » cukurlanma » kusur » supurge » cilingir sofrası » koyleşme » korduğum » işportaya duşmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » dolek » sul » yardımcıhucre » hopurdetme » ağzınıacacağına gozunu ac » gozle yemek » taştaşustunde bırakmamak » gonul gezdirmek » sıcrama » bıckın » muzeci » calışmak yapmaya kalkışmak » bocu » yiyip icmek » ozel girişimcilik » camaşır deterjanı » mercimek corbası » dama oynanan taş » tanrı nın gunu » ruya » formul » cevre bilimci » boşluk » okse otu » tuylendirme » duğumlemek » gozleri yaşarmak » notrleşme » ozdeşleştirmek » cıraklık etmek » sokulmek » ada cayı » tuy duzmek » redaktorluk » komurculuk » rutbe » durulu » catılmışkirişsistemi »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.