tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nefsini korletmek » yetenek ve genel gidişdurumlar » şeyin ayrıcalığınıanlatır » peşini bırakmak veya bırakmama » can can » borkenek » gunuleme » otturme » kuncu » onu sıra » catpat » turkceleştirmek » fikir veya birinin fikrini alm » le » soyleşmek » kulâh kapmak » kacmak » uc nokta » hunersiz » kozlemek » buğday surmesi » kulupler arası » deney tupu » rağbet gormek veya kazanmak » kalanlıbolme » calma » cizim » gomme » başıgoğe ermek veya değmek » calkalamak » yalavac » portlemek » tore dışıcılık » torbada veya cantada keklik » muhit yapmak veya edinmek » al veya alın » sukse » doşeme » ust cene » başakcık » cacık cecik » supurge » acara » allah yapısı » akıkarasıgecitte belli olur » olusu kınalı » elektrik supurgesi » duma » canınıcehenneme gondermek veya » capmak »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.