tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yırtıkca » muzik bilimi » kucuk parmak » maketcilik » kaymağıolan » kreator » universiteli » kan canağıgibi » papazkactı » tezelzul » tapıncakcılık putperestlik » aynıkapıya cıkmak » şeytan tuyu olmak » ciğin » yaprak cay » toz pembe gormek » dık dik duk duk tık » ulahca » altından capanoğlu cıkmak » kufletmek » yureği yanmak » acmazlık » ahmağa yuz abdala soz vermeye » ozel kesim » kostebek illeti » mutemmim » cıkmak » karikaturist » faaliyet gostermek » dil veya diller dokmek » acığa cıkarmak » capulacılık » lugol » dişeti damak unsuzu » işin icinden cıkamamak » pabucunu dama atmak veya pabuc » yureğini ateşalmak » mineral » bakışacısı » ebussuut efendinin torunu » aracı » madikci » gorulme » duzayak » ozdeştirmek » civi gibi olmak » turkistanlı » soz varlığı » sulfatlanma » ceviri dili »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.