tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
musamere » mukâfaten » bağlayıcıunlu » carpma işareti » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » amaclılık » centiklemek » civitsiz » elinle ver ayağınla ara » dustur » dunya nimeti » yardımcı yardım eden veya ger » olu » calışmak yapmaya kalkışmak » portfoy » ricada bulunmak veya birinden » butun malların ortaklaşa kulla » yaltakcılık » cıkıntı » yuzunu yere getirmek » ciceklemek » mil cekmek » bıcak atmak » kos dinlemek » don gomlek » estetikcilik » kendinde kullanım hakkıolan e » yabancıcıta » duzelmek » dokunmek » acık sacık » kulfetsiz » guneşin alnında veya guneşin a » guc » kırlangıckuyruğu » cıkmak » oneride bulunmak » kurban olayım » gok » saatcilik » mulâkat » lâpon » cokeltme » kufur savurmak » allah ım » konduktorluk » karnıac » tuzağa duşmek » nicin » bırak allah ınıseversen »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.