tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icilme » coğmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » sacak opmek » gomme » lâf cıkarmak » ovuş » gunu gecmiş » muz » numayişkâr » duzlenmek » ağzına geleni soylemek » parcacı » bizlengic » guz » duşunce » sepetci » mucadeleci » puan almak veya kazanmak » goz nuru dokmek » tam gun » cıplaklaştırmak » soz konusu olmak veya soz konu » doner ayna » medreseye duşmek » kontak acmak » ilk once » bruxelles lâhanası » cuda » oğrenimli » du » mubalâğacı » necef taşı » kulhanî » konsantre etmek veya olmak » kemalizm » cisenti » tahsil gormek » aracla yakmak » boya koku » macar » ayaza cekmek » huseynî » ozetlemek » luzum gormek veya gormemek » maddelerden yapılmışkucuk tutt » kalenderiye » kunefe » etmek » oglenagiller »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.