tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ses vermek veya vermemek » ve bilinc merkezlerinin bulund » cağıl cağıl » cok duzlemli » ustun zekâ » muşahit » arısutu » dun » yuzu ak » pengo » varışcizgisi » cok anlamlılık » munekkit » okuz trene baktığıgibi bakmak » keyfi kacmak » gulunme » in cin top oynamak veya in cin » yureğine dokunmak » doşek » sarsakca » silâhcı » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » insan icine cıkmak » hal caresi » supruntucu » yureği sıkışmak veya tıkanmak » donmek » olculebilir » im » celmek » curukcul » soyleşi » deprem bolgesi » erdiğine erer ermediğine taşa » cozgun » caktırma » eline ayağına kapanmak sarılma » acım » şofor koltuğu » tarhana corbası » yuzune bakmamak » ic » doneklik » salıncakcı » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » ferman cıkarmak » tek kurekle mehtaba cıkmak » cıvma » yureklendirme » camguzeli »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.