tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guzel » sure daha surdurmek » kulâh kapmak » malta eriği » cırpınma » işi gucu bırakmak » sokmek » sovme » cimento » armator » fluorit » klâkson calmak » hunerli » tırnakcı » korpe » anlamaya yarayan sınama » gobek atmak » cifte atmak » pusur » mitral kapakcığı » duden » tupcu » uzak duşmek » kıyıbalıkcılığı » inhisara almak veya inhisarına » on ad » balık sutu » malc » metalurjik » yurutulmesini ve bunlara dayan » suslenmek » oykuleştirmek » gostermecilik » recineli » işin icinde işvar » kesmeden ustten gecmesini sağl » think tank » hınc veya hıncını almak » iki cıplak bir hamama yakışır » cekiş » suje » cıkarmak » yumurta hucresi » basıp gecmek » cayan » gonul almak veya gonlunu almak » gozunden kacmak » kızılcam » kopruleri atmak » gudum bilimi »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.