tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah a bin şukur » İlk cağ » kosemen » gutme » suzuk » cağırı » acmak » hukumlu » kotu kotu duşunmek » ağac arac eğirmen kirmen » hizmet gormek veya etmek » cemenli » boşta olarak yapılan ortu » muspet ilimler » cergici » murettep » tur » sıcan kırı » muyesser olmak » boğa » suregelmek » kurekci » susleyip puslemek » ic mimarlık » umitsiz » butun butun » iliğine veya iliklerine kadar » surunmek » başağac » gomultu » dil oğretimi » cıkmak » ulser » frenk » cıldırtmak » gudeleme » zamanıgecmek » kırk yılın başıveya başında » copten celebi » gecişme » olumsuzleştirmek » gercekleştirmek » cakırlaşmak » deniz uzumu » ihtiyac » deprem bolgesi » inhisara almak veya inhisarına » elinde bulunduran kimse » ada » uzak goruşluluk »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.