tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tu kaka etmek veya edilmek » icli » mutareke » pislik parmağından veya pacala » jimnastikci » kuturdetmek » celişme » inzivaya cekilmek » bric » hayvan salamandra » cengellemek » kurume » orgutlendirilmek » pluralizm » izine duşmek » bancolaşma » gam cekmek » goğem » ağaclanma » cift parmaklılar » gozunu kapamak » slovakca » pencesiz » taşcıl » sı si su su » emekleme cağı » sınıkcılık » alıcıyonetmeni » kafasına vur ekmeğini elinden » utucu » mustesna » verim duşurmek » yuruyuşe gecmek » kitapcılık » iki duzlemli » icine tukurmek » ustunleşmek » ca » oksuz » tepegoz » gulbahar » birbiri ustune gelmek » aynıkapıya cıkmak » koruk » zurriyet » batınîye » ici dayanmamak » pacal » hancer ciceği » cirkefli »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.