tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ekim ihtilâlinde komunist kızı » kos dinlemek » resmiyete dokmek » yer demir gok bakır » turlu şeylerden yaptıklarıve t » catıklaşma » murettip » pey surmek » gullu » ustelenme » sulukler » tercume » balıkcıllar » surgulemek » fıcılamak » imza gunu » kursu » payandalarıcozmek » urik asit » hanefî » kotuleme » sonsuz kucuk » nukleer reaktor » ucteker » ilâc icin yok » onder » olum allah ın emri » calmak » sozlendirmek » teeddup » kamcılatma » dort kaşlı » İki veya daha cok maddeyi birb » duyuustu » ornek almak » arasat » lup » calmak » goz dişi » ruesa » gonderici » goğus tahtası » ogesi » gozlukculuk » munasebetli munasebetsiz » yarasın » suzulme » ustunu veya ustune gormek » suratından duşen bin parca olm » mancuca »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.