tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tok sozlu » avazıcıktığıkadar » kuru cayır » bıcak vurmak » at gozluğu » goz yuvası » tore bilimi » muşteri hizmeti » cisemek » cabukluk » calışma » kundeden atmak » tovbe ayları » kacık » anadolu » kahır yuzunden lutfa uğramak » kufretme » calık » juri » muteyakkız » catılmışkirişsistemi » ust cıkmak veya gelmek » gec » gocurucu » kılcal kok » fit vermek veya fit sokmak » minuskul » musteşar » comezlik » goze » on ad » sozum yabana veya sozum meclis » cehre » dışticaret acığı » undeşlik » hint pirinci » şeytana kulâhıveya pabucu ters » duvar cekmek » carpışılmak » huzun cokmek veya icine bir hu » ordovr tabağı » kana boyamak veya bulamak » politikaların genel adı ferdi » ustcavuş » gun almak » derc » goreneksel » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » subjektivite » tuberkulin »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.