tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonderi » olmezoğlu » benlikci » turlu turlu » bahcesi » ciftelemek » bolunme » kunefe » bol paca » celmelenmek » allah ne verdiyse » teneffushane » tu kaka etmek veya edilmek » kacamak » peşkeşcekmek » cizdirme » catkılık » yaşam duzeyi » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » cullanmak » yureklenmek » bicimini alır hidrojenle oksi » anlayış mutealiye transandan » başına cıkarmak » bir elle verdiğini obur elle a » boy gostermek » kos kos » ayağıalışmak veya alışmamak » ne oluyor » kuseğen » munkir » gozune carpmak » olumsuz cumle » tereddutsuz » sutleğen » kalcete » goruştarzı » harrangurra » ordovr arabası » inti » posteki » sozde kalmak » dereyi gormeden pacalarısıvama » ruyalarına girmek » oluşmuşmotorlu arac » brahmanizm » gozu gitmek » elden gel » kutuk gibi » tetikcilik »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.