tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cadırlıordugâh » kucuk karyola » gazla » guluncleşme » kapamac » minyaturleştirme » fotoğrafcılık » sozleşmesiz » acık ellilik » fotoğraf cekmek » cilek receli » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » gorunmek » calışma » goğuslu » dışında kalan bir veya birden » kackın » kendine gel » arasında den başka anlamıyl » bitki organizmaları » supurge » pejmurde » tek kurekle mehtaba cıkmak » cumleten » bukme » cozmek » surgun gitmek » kuyudan adam cıkarmak » eşeğini veya atını sağlam kazı » bohcalamak » akcaağacgiller » u » camurdan cekip cıkarmak » anlam cıkarmak » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » dovec » hatırlatmak » nevri donmek » caktırmak » cordek » sarac » kuduz bocekleri » yoresellik » gonderiliş » kufe » ceşitli eşya » gubrelenme » bıcak kınınıkesmez » mahşer gunu » yuk »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.