tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etmek » avrupaî » goz bağı » sacma » nankorluk gormek » in misin cin misin » tuy sıklet » ak sulumen » n » zatulkursî » ortenek » cirkinleşmek » kızılderili » hazır bulunmak veya olmak » acmak » gubresiz » mustenit » dumeni kırmak » yolgecen » ustune vazife olmamak veya değ » sokun » umtırak » istintac » ikinci dizeleri birinci beyitl » tumselmek » guneştakvimi » bir kol cengi olmak » ha hoca ali ha ali hoca » helenizm » uveyme » banka cuzdanı » dostluk başka alışverişbaşka » gocebe » soz karışıklığı » ucer » icinde kaybolmak » ilâcsız » duzeni feodalite » carpık » gostertmek » perde cekmek » carpılmak » goruşulmek » tutmac » nufus tezkeresi » cekim » olcuşturmek » cerezlik » yukseltgenme » sonsuz kucuk »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.