tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozel » istediği gibi at koşturmak duz » vur patlasın cal oynasın » klorurleştirme » allah eksik etmesin » tacsızlar » gumuşyağmurcun » lak lek » sacılmak » duk » gozu gibi sevmek » cektiriş » yemeden icmeden kesilmek » cakma » kimin nesi » kısmeti acılmak » it » dolambaclı » ulke coğrafyası » cağcıllaştırmak » hristiyanlaşma » durtukleme » sac sakal ağartmak » sacma » gulmek » ucmak » allah versin » kurşun dokmek » yapakcı » sakın ha » gunulemek » cekirdek aile » başmudurluk » ozleştirmeci » surumcemede kalmak » ufuruk » yoklamak denemek tecrube etm » beli cokmek » karşılama toreni » acık taşıt » duzeltme işareti » ispenc » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » cenebaz » cilenti » tek acıklık bulunan ocak » kendini toparlamak veya toplam » munfail » futurist » ilk gosteri »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.