tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cicekci » gecmek » cekelemek » gecerletmek » oda muziği » işine gore » kor bağırsak » oturuklu » munasebetsiz » bir iddianın gercekliğini inkâ » yuzu yere gelmek gecmek veya y » alumina » dokulup sacılmak » guvenme dostuna saman dolduru » ledun ilmi » cığırtmacı » ısıtıp ısıtıp onune koymak » yuzeyinin her noktasına basınc » yeri goğu tırmalamak » ummî » toz kondurmak veya kondurmamak » curuk carık » romanyalı » kulceleşmek » tuketmek » fuzeatar » yuz bulunca astar istemek » ne ekersen onu bicersin » kuşculuk » yaycizer » ciftcilik etmek » yuz tutmak » gencleştirmek » cinler cirit veya top oynamak » kavlukarar » şukretmek » yuze cıkmak » calkalamak » soze yatmak » suspansiyon » mudiriyet » cakşırlı » suc yukleme » mahrut » hıfza calışmak » golgesine sığınmak » ıslahatcı » cağırtmac » caresine bakmak » dovuş »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.