tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sur at » boşta olarak yapılan ortu » dağarcığındakini cıkarmak » pedavra gibi veya pedavrasıcık » mo » dikdortgensel bolge » sozu kesmek » birey ustu » miniskul » tespih cekmek » kargılık » cıkmak » tepeden tırnağa suzmek » kızılbaş » sel » ren geyiği » seslendirmek işi veya bicimi » cıplak alev » jupiter » kukremek » goturum » onlemek » pic sinek » bundan boyle » işin ustesinden gelmek » anlamıverir » duğumlenmek » sağic » golgecil » revac bulmak » başmurettiplik » orucu » ateşacmak » uzerine » dondurmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » bugune bugun » martaval atmak veya okumak » kabul kabul etme » mutevekkil » kıraclık » ic guveyi girmek » yontemsizlik » cokmek » th » capraşma » cimdiklemek » icine cekmek » kapsama icine alma icerme » nispetci »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.