tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
meydana cıkmak » sonradan gormelik » anız bicmek » suyunu cekmek » hucumbot » boşol veya olsun » yun » plânorcu » koceklik » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » gorevselcilik » konferanscılık » buzuşuk » ozellik başkalık ayrım » unlu » cermen dilleri » cuda etmek » cakmaklı » boşluk » halk yardakcılığı » ce » ruzgâr tutmak veya tutmamak » gucsunmek » surerlik gorunumu » cimen » icme » ozentici » etmek » sozleşmeli » dayanamamak » oğurtmek » acık tutmak » soğumolcer » savaşcı » oğurluk » makyavelcilik » sinemacı sinemanın ceşitli ko » ikametgâh ilmuhaberi » uretim aracları » da de ta te » dediğim dedik otturduğum veya » ortac » ciğeri veya yureği sızlamak » yenilir veya yenir yutulur şey » ibaret olmak veya kalmak » tufek atmak » kez duz kabartılar » catlama » perde cekmek » kulkedisi »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.