tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kaucuklu » yıldız akmak kaymak veya ucmak » rb » mutecessis » ciğnemek » sokmek » munasebet duşmek » olcuşmek » dunyanın obur veya bir ucu » surumcemede kalmak » mı mi mu mu » duzen » kor ucuş » bu yuzden » paramparca olmak » aklıcıkmak » suklum puklum » bir cift sozu olmak » sur at » yuzsuzleşmek » camura yatmak » yureğine sinmek » arac » meydanıbirine veya bir şeye bı » lâponyalı » cizgilik » tunemek » yârdan mıgecersin serden mi » posteki » pic » curuk iş » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » girip cıkmak » sağcıkarma » baston gibi veya baston yutmuş » cık cik cuk cuk » percinli » mutetebbi » boğazıduğumlenmek » oğretmek » celişmeli » yamalıbohca » dil surcmek » cep sozluğu » gozetme » mucehhez olmak » hesabınıgormek » cekişte » cıkışamamak » horoz olur gozu coplukte kalı »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.