tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilgi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz itme » kulbastı » guvenlik vanası » kolemen » ezbere işgormek » ku » gumuşlu » rebiyulevvel » cıkışvermek » ciğnemek » cekimsenmek » olmama durumu serbestî » acık imza » cıldırmak » aşka duşmek » gec veya gec efendim » hukûmet darbesi » catkı » dutturu » anasından emdiği sut burnundan » macasına mecesine » ucurma » cayır kuşu » ileri geri surulebilen sistem » pt » sacalama » kimse » xe » yapma gubre » deve kuşu gibi yuke gelince ku » koksu » duşmez kalkmaz bir allah » teknik universite » bolmec » başyemek başınıyemek » ara yon » ne şeytanıgor ne salavat getir » goruşsahibi » calışma gunu » anketor » tekefful » cıtcıt » durum » boğaya cekmek » dolayısıyla verilen ortak ad » oran » kalburustu » muşevveş » unsuz benzeşmesi » ateşsacmak »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.