tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
adî suclu » ulkusel » başıustunde yeri olmak » kese ciceği » fayans doşemek » gıc gic guc guc » dadaist » yaydığıgozle gorulen ışıma » gozle yemek » duşurme » operatorleşmek » inmek » gumruklenme » dili olsa da soylese veya anla » gosteriş » govde gosterisi » meydana duşmek » civi cıkar ama yeri kalır » toren » ic evlilik » bicimi » ardına veya arkasına duşmek » sacısakalıakar gibi » potifur » mustefit etmek » cekmek » orgu » oluşturduğu demet » koktencilik » yapmacık guluş » sıcırganlık » baston gibi veya baston yutmuş » elden gecirmek » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » adamın adıcıkacağına canıcıksı » cekce » olan bir taş » kamışcık » canım » kultur balıkcılığı » icinden gelmek veya gelmemek » carpma işareti » kulleme » iclenmek » şarkiyatcılık » camuru karnında ciceği burnun » şovalyelik » geckin » goturmek » ele gecmek »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.