tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mestcilik » oz eleştiri » grejuva » olculendirmek » yapay dollenme » alcarak » dubeş » yediği naneye bak » tek erkci » husnuyusuf » tur operatoru » gozeme » yonelim » gubrelenme » ermeni » ha babam veya ha babam ha » kırılıp dokulmek » ut » etmek icin uzerlerine konulan » bitki alkanna tinctoria » yer acmak » gun yağmuru » calıkuşugiller » um » yuk asansoru » cıkrıkcın » alp eren » yuksek fırın » gugu ciceği » ucuculuk » şukur » arayıp soranıbulunmamak veya o » cıbanlaşmak » sulfurik » tarihsel ozdekcilik » iş arî oy » bir dilin kelimeleriyle duşunc » karayca » munakale » ilk gosteri » acıkcası » cift capraz denir » tehyic etmek » ortaya cıkarmak » adamın alacasıicinde hayvanın » cıkmak » gecmek » carpmak » turku soylemek » bolumleniş »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.