tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulukcu » gecmek » allah halil İbrahim bereketi v » cengelleyiş » a e » operator » boluş » cekilmek » tukuruklemek » curuf » oğutucu » elden ne gelir » ikili kok » veya orulen dikey duzlem » meflûc » goz suzmek » sevincli » absurt » icin » civi gibi olmak » tam gun » tahavvul etmek » hodukleşme » yuz kere » ozek » moskof camı » ateşi cıkmak veya yukselmek » veya krom kaplanmışcember bici » hacamat etmek veya yapmak » tavukcu » citar » tedavulden kalkmak » budak ozu » sağlamak amacıyla birbirlerind » duz » norotik karakter » cekoslovak » pilic gibi » senatorluk » ağac mantarı » cim cim » başıcekmek » cikolata » merak etme k kalın okunur » oyuncakcılık » yuzluk » gecişim » soze son vermek » kullî » kazık kok »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.