tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilgi zıt anlamlısı

yenilgi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilgi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilgi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilgi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılık kıyafet kopeklere ziyafe » tekelluf » ahlâkca » suya goturup susuz getirir » ebegumecigiller » kaldırım işcisi » akıl akıldan ustundur » mongolistik » muşfik » dirlik yuzu gormemek » ic guveylik » ifrit kesilmek veya olmak » iyi gozle bakmamak » cengi kolu » uşurme » bunun sonucu olarak da doğal ş » hucum » sucukcu » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » hangi biri » eğen » oğleyin » dişcik » bugunku tavuk yarınki kazdan i » baldırıcıplak » uleşmek » uşumek » centik » uzaktan işitilecek nitelikte s » alcıtaşı » bir eli yağda bir eli balda ol » hicci » duşunuş » odullendirme » surulme » gonul eğlencisi » coktan veya coktandır » mozaik doşeme » gubre gazı » andac » ahbap cavuşlar » tore » yukseğe cıkmak » cıkma » kraca » cakırlaşma » tersane kethudası » calışma » ozumsemek » birbirinin gozunu cıkarmak »

yenilgi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilgi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilgi_zıt_anlamlısı nedir ve yenilgi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.