tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vazgecmek » pahaya cıkmak » kıbrıslı » hoşgorucu » ruyalarına girmek » ozlentili » nervurlu » okse otugiller » bocek kabuğu » duzmek » futuhat » gulbank » işgostermek » miniskul » golgelendirmek » alcacık dağlarıben yarattım de » bunlardan yararlanması » nitelikli işci » ceki » dupeduz » gun gibi acık » ecek » kabına dokmek » tunel » yuzuş » gır gır gecmek » uyeliği duşmek » paracol » orumcek kuşu » cingenece » cinisiz » kumulus » tezgâhcı » inanc » hesap ozeti » cokmek » bicki yurdu » ictikleri su ayrıgitmemek » fırsatcı » cekip gitmek » eku » erincli » ağzıacık » ters veya sol tarafından kalkm » beli cokmek » duztaban » cullama » bolut » gozu kesmek » ici daralmak »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.