tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surtuşmek » koşe kadısı » tuzuk » ittihatcılık » itibar gormek » lugatce » lâckalık » kotu kişi olmak » goğus bağır acık olmak » frenk gomleği » acık » calım » guldeste » duğunsuz » calışmak » izzetuikbal » yararlanılan bir bitki corchor » el ense cekmek veya etmek » gun » sut kırı » cektirme » teslimatcı » her biri mesame » bolge » avarca » comaklama » u » dişgostermek » roman » dışticaret acığı » dumen kullanmak » dibi kırmızımumla veya bal mum » minyaturculuk » ucuculuk » sonumsuz » puluc » sozu mu olur » yukseltgeme » babasına cekmek » şapcılık » ciceklenme » cozulmek » butce acığı » babacko » ağız acmamak » gucenik » portorluk » macasına mecesine » bortulme » panel kopru »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.