tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tesellum » pullukcu » dalkavukca » kıt a sahanlığı » kalaydan cıkmak » usbitken » yuklu » goze gorunmek » cirozlaşma » kafa utulemek » cantasız » olcu » gonlunden gecirmek veya gecmek » catlak » soz gecirmek » cift » ufurmek » nefes cekmek » cakıntı » sulunluk » gecim » sonme » nazikce » nifakcı » nispetci » eroscu » yuzu gormek » gosteri » hapcı » taşıolceyim » ustu kalsın » kabul kabul etme » serceden korkan darıekmez » tohmetlendirmek » ibaret olmak veya kalmak » cağrısız » gozettirmek » iyiye cekmek » icli dışlıolmak » kurelenme » ciğduşmek » cakma » ozenc » sumsukluk » calık kavak » kuf bağlamak veya tutmak » gumuşu » kumanca » damarına veya damarlarına işle » tebaruz »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.