tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonul yakmak » toplu calışma » karga duleği » humayun » cevirmek » cerezlenme » zafer bayramı » goğuslu » kacırış » yureğini tuketmek » tıkac » caferî » bıckıcı » fırcalatmak » cileli » koşe kadısı » gercekli » yondeş » cok soylemek » avurdu avurduna gecmek » kus kus » gorevden uzaklaştırmak » ozenmek » ne cicektir biliriz » makam şoforu » gecmek » duztaban » purhiddet » uclanma » geciş » cişi gelmek » koşegen » doğru acı » peluş » ketcap » gecişli » gudum » veya dokunmuşpamuktan yapılan » okuz arabasıgibi » ezbere işgormek » goru » hurdasıcıkmak » gormez » ağza duşmek » huseynî » usculuk » guvercinler » ozu sozu bir » kacırmak » gozetmek »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.