tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gudek » cgs » enfusî » kabul gunu » yaygın oğretim » yuzuş » inakcı » kul yemek veya yutmak » mızıkcı » sur atle » caldırılmak » o kapımahalle senin bu kapımah » dokulgen » elcim » allah ından bulsun » kolaylık gostermek » parca boluk » canıcıksın » senatorluk » illuzyonizm » ara konakcı » mekanikcilik » pabuc » yureği sızlamak » bolumlendirmek » cıkarmak » kopru » korunu oldurmek » gondermek » uşenmek » kotu » kurklu » genişce konuşmak » birleştirme montaj » alkışcılık » acacak » merkezkac kuvvet » cıkmaza girmek » bir avuc » kopekoğlu kopek » takdim edilmek veya olunmak » garc gurc etmek » yetenekli kimse » benim oğlum bina okur doner d » duvesime » hem kacar hem davul calar » ustunuze afiyet veya sağlık » suluk » derdine duşmek » bitki asparagus officinalis »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.