tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gosteri » a a » ustunsemek » boşgozlerle bakmak » ceyreklenmek » gorevlenmek » tur » gozunu alamamak » munasebet almak veya almamak » oğmek » tok gozlu » dortkenar » başkonakcı » yeterlik onergesi » dubbuasgar » lâfımıolur » ucuncu kişi » el elden ustundur taa arşa ka » mustakil » yukarı goğe doğru olan yanı » gomlek » acık kapısiyaseti » kac paralık adam veya şey » soya cekmek » kıraclaşmak » alavere dalavere yapmak veya c » babasının veya babalarının cif » kuresel » yuz tutmak » goz yuvası » bula bula bunu onu bir şeyi » zurra » kostekleyiş » allah duşmanıma vermesin » turum » mustezat » brahmanizm » yuzmek » zn » ciftelemek » ickicilik » heyecana duşurmek » ucu cengelli ağır demir arac » yonetmelik » akşamdan kalmışveya kalma » yukunu cekmek » uzerinden atlamak » tıkaclamak » civi gibi olmak » insanlıktan cıkmak »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.