tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıt cıkarmamak » İcinde baklava bulunan » bugun » arap sacıgibi » gercekleştirilmek » bitki sutu » dağarcığındakini cıkarmak » gok gurlemesi » civit otu » gunluk » biri nusha » cağlayış » calkağı » hayvan derisi » olu » cekirge » aşcıbaşılık » curmumeşhut hâlinde » celik yelek » cırpma » muteakiben » ananın ak sutu gibi helâl olsu » bir koşeye koymak » kart cıkarmak » giritli » l demiri » kapkac » yonetsel » gozu acıklık » gorup gozetmek » cipo » bıcak gibi » kopuklu » butce acığı » lâfcılık » on deyi » duşunulme » tecennun etmek » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » kucuk onerme » insanicincilik » arap olayım » divanımuhasebat » gomulduruk » carcur olmak » duşes » tıkaclamak » cift camlı » sızın sizin » bildim bileli veya bildik bile »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.