tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
veya orulen dikey duzlem » elinden kan cıkmak » ozel girişimci » zevale yuz tutmak » felc gelmek » ozensiz » tur ağac cember » catıldama » hukumler ve izlenecek yollar » mumin » semiyoloji semiyotik » dışa donuk » glâdyator » pislik parmağından veya pacala » yuz » sert bir durum almak katılaşm » anuri » tufekcilik » sıcma » corek mantarı » goncluk » gunahkâr » usulsuzluk » yoksun bırakmak etmek veya kıl » surunmek » surfe » iyi işdoğrusu » puan almak veya kazanmak » geri cekilmek » akıntılı » ic acıcı » siktir et » pembe gormek » ipipullah sivri kulâh kalmak » hilâfetci » işbirinden bitmek » cocuk oyunu » acem » elini kalbine veya vicdanına k » termoelektrik cifti » bıcaklı » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » goruş » bocu » nusayrî » komutator » boylece » gobek » yukseklik » cimentolanma »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.