tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bakar kor » aramak » vasatî sur at » akıkarasıgecitte belli olur » gulerken ısırır » yoruk cadırı » musriflik » goturmek » dama cıkmak » yan tumce » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » alım satım burosu » alcıcı » şoyle boyle » delikli taştekne » odenmek » ruesa » yukletilme » gercekleşme » gorguculuk » urkekleşme » calışmacı » icin » abazaca » yarma kutuğu » dilenci canağı » ayağınıveya ayaklarını opeyim » gurbet cekmek » kulot pantolon » doşemek » bolumlendirmek » gorevdaşlık » yuz karası » oportunizm » acıklaştırmak » cemberli » corman » cakmağıolmayan » ozumsenme » sorguya cekmek » cakmak taşı » cakalboğan » muzakere » gockun » kaldırım ciğnemek » coban kopeği » maraşdondurması » cakır » modasıgecmek » ad »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.