tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici gitmek » kor kadı » kona goce » nufus » icini bayıltmak veya kıymak » gazolcer » yuzeyinin her noktasına basınc » katlanır taşınır cerceveli pe » rektorluk » burc » calkalamak » gozgu » ayyuka cıkmak » ağlayanın malıgulene hayretmez » borekcilik » mumkun » calma » emeklilik cağı » kıc » teller takmak veya tel takınma » koksuz » hatırlatmak » suslemeci » bulunan bir sıvı » kacırmak » oğutlemek » sarac » İki veya daha cok maddeyi birb » bolumlemek » yakından bilmek veya tanımak » yoresellik » eli boşgelmek veya gitmek » karşılıklıbirbirini dovmek » cobandağarcığı » ara soz » e hâli » inmek » alkollu » boylece » uvertur » tırpandan gecirmek » konsul » takarrur » kor » pabucculuk » levazımatcı » yuceltilmek » acmak » kavlukarar etmek » ozlentili »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.