tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
benimseyip değişik bicimde anl » yuzyıl » tecavuz etmek » yuz cevirmek » koy imamı » yurumek » gluten » goz bilimi » ağac kaplama » Şafiî kopeği gibi titremek » tellur » ormek » guluk » yuzu soğuk » icerik » kulâh » boynuna gecirmek » hukum giymek » kıcınıyırtmak » fizik gucu » gectikten sonra yavru olarak d » aslan sutu » taraca » leyleğin omru veya gunu lâklâk » surfile makası » kultur balıkcılığı » oğmek » allah iki iyilikten birisini v » taharruş » kongovdeli » etmek » puslu » ozne obeği » cokturme » İnegol koftesi » bibliyotekci » yapılan fıcıvb » anten yukselteci » genişzaman gorunumu » ceneli » pekiştirmeli ozne » soylemek » gunlu » calım yemek » cektirme » dalyan corbası » cırpıipi » ozbeoz » mucrim » mucadele vermek »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.