tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gucu ipliği » kucuk hindistan cevizi » sizin » koksuz » umran » orumcek sarmak » nârına veya nâra yanmak » guneşkremi » cizgi » kuyudan adam cıkarmak » carcur olmak » cekingence » boğazıduğumlenmek » bitki organizmaları » sinirine dokunmak » ustune alınmak » icten » mucehhez olmak » zahmet etmek zahmete girmek ve » menfaat duşkunu » ic denge » vandal » ustunden gecmek » duşman » mukellef » kuşumlenme » gonullu » buyuk abdesti gelmek » konduktorluk » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » soya cekim » oldum bittim oldum olasıveya o » goruşayrılığı » bolunen » kocancılık » cokkunleşmek » duşunce » gocermek » bolum » cakıldatmak » magnezyum klorur » cozulmek » yukunu tutmak » papara veya zılgıt yemek » guzel duyu » yonetmenlik » yavaşcacık » gecce » ustundeki ustunde başındaki b » cıtlatmak »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.