tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huda » nifakcı » pabuc » su kucuğun soz buyuğun » dalıp cıkmak » tacsız kral » surmelemek » lizoz » sove » sozcuk » ciğden vermek » odenek » gomlek değiştirmek » ıskatcı » ezik buzuk » buyuk » guvercingoğsu » kavanco » ampirizm usculuk karşıtı » sakalıele vermek veya sakalıka » tadınıcıkarmak » emdiği helâl sut haram olmak » kapıyıacmak » soğuşmek » kuşucuşu » uckardeş » yapılmışbağlantıparcası » somurgen » soz veya lâf duşmemek » yuksek basınc » coğaltım » cekme » guvec » kaldırım supurgesi » bocek » toplu calışma » moble » cenkcilik » ordurmek » sahaca » mineral » duzeltmek » sabaha cıkmamak » dokulup sacılmak » kotuleniş » cağrışma » mutenekkiren » parcalıbohca » konsultasyon » guzellik »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.