tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
asyalı » hayal duzeyi » cakmaklaşmak » bilgili » istirham etmek veya istirhamda » kesip veya kestirip atmak » teessus » cor cop » dokuntu » gunebakan » oğunme » cekince » catısız » doşenmek » nefes cekmek » başyemek başınıyemek » percinlemek » beşikci » kucuk abdest » bocelenmek » kacmak » yalancıod ağacı » hıckırış » sopa atmak veya cekmek » denetci » dumduz » cılan » oz yaşam » ci » catıldamak » gok evi » konakcı » ruyasıcıkmak » dokumlemek » ozel » cemre duşmek » oksuzluk » cokmek » dam ustunde saksağan vur beli » promiyer » yarayan kuru ince yaprak » hakikî » bobrek taşı » tos » kullanılır » yanık ruzgâr » dovdurulme » nufus yoğunluğu » kacma » tukenmez »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.