tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
anglosakson » ici bayılmak » kafatascılık » kap » oğreti » cay demlemek » formul bulmak » t cetveli » gorgu » goz » nasranî » lâtinlik » korduğum » mevlâ » suline » enstrumantalizm » davranmak saygıgostermek soz » bicimsellik » can başına sıcramak » allah dokuzda verdiğini sekizd » zihni alt ust etmek » sulûk » satranccılık » duzgun » cırcır » tercuman olmak » gelsin veya gelsin gitsi » tozunu almak atmak silkmek ve » ele verir talkını kendi yutar » duşurmek » kocek » yuze vurmak » kemikcik » işteşcatı » lisan » muhendislik » spinosum » dort duvar arasında kalmak » teslimiyet gostermek » gonul dilencisi » duşunce iyilik ahmet ertuğr » dovmek » sercin » ozenli » puklu » odenekli » dağcayırı » bir cenetli » kalın unlulerle art damak patl » basınclamak »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.