tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
brut » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » doruk cizgisi » acmak » yukletmek » curuk gaz » illuzyonist » utu tahtası » asansor » arzuhâl gibi veya kadar » gozunu seveyim » yataklık yapmak veya etmek » ceneleşmek » koturum » gormek » kor yılan » sehpaya cekmek » muşteki » dokmek » gumuşî » yurunme » tavukgotu » buğday surmesi » secim » sulfamit » ilaclanma » buyutmek » yureğine dert olmak » sun î peyk » parcalarıgibi şeylerin tumu » surukleniş » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » alıp satmaz gorunmek » dumenci » rukun » guluşmek » botanik bahcesi » gozlemlemek » mahagoni » cok yuksek ve otsu bir bitki z » milâttan once » gonlunu kaptırmak » curutulmek » yağsız ilâc » surumek » altlıustlu » secik » vaz ıhamil » yuzsuzleşme » ağız acmak »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.