tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ocağına duşmek » cıkmak » dalkavukca » fetva vermek veya cıkarmak » gumburdetmek » provokator » ickici » goğus tahtası » pluton » sunmek » ust diş » yapılan resim ve bezeme işi » yetenek ve genel gidişdurumlar » geniz unlusu » kamcı » gostertme » hizmetci » cınlamak » tesettur mağazası » faktor » murtefi » tuplu » cıkartma » duzmek » kafasından cıkarmak » ic tutmak veya ic bağlamak » ticarî tuketim » capaklanış » aşcıbaşılık » otmek » kuc » muco » neşvunema » goru » dun cin olmuş bugun adam carp » oykuleştirmek » fiyat veya değer bicmek » yalavac » kalmak » teşekkur » cakmağıolmayan » paraşut birlikleri » gudu » olcmek hesaplamak hesap etme » zambiyalı » pis soz » yuz aklığı » calımcı » muderris » dala cıka »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.