tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sesini cıkarmamak » cantasız » cirişlemek » radyatorcu » kosele taşı » nazi » mustevli » ovunce » cağırıcı » gonulluluk » gonul okşamak » bukuş » gosterilmesinin izne bağlıolma » ustune atmak » el ile elle tutulur » cağın gerisinde kalmak » bakla dokmek veya atmak » koklemek » calık » minor » murekkebi kurumadan bozmak » hoşgorulu » evlât gibi veya evlâdıgibi » kucuk dağlarıben yarattım deme » ne arar veya onda ne gezer » gun balığı » sperma ana hucresi » ali » marmara cırasıgibi yakmak veya » şap gibi donmak veya kalmak » anayasacı anayasayısavunan an » hafta sekiz gun dokuz » deli posteki sayar gibi » ezilip buzulmek » ateşcıkmak » balta değmemişgirmemişveya gor » pacavralaşmak » icindekiler » sorguc » tumgeneral » lutfetme » sumer » pence » tumen tumen » başcavuşluk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tehacum » role » ateşpuskurmek » kibrit cakmak »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.