tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toplum ekonomi din kan veya » ecel şerbeti icmek » leffuneşir » cuhelâ » koşkerlik » cakma » koturum » orgucu » duşleme » cağırıcı » ceneye kuvvet » dondurulan ince uzun ışık ara » devletci » gol başı » ne bicim » sacalama » alcakca » surungenler » renk vermek veya rengini belli » fotoğrafcılık » bir o yana bir bu yana » kucukayı » guvensiz » arapsacı » bicici » vinc » uretici olmayan alan » biciminde duzenlenen ulusal ve » kurek cezası » yukseklik » sozleşmeli » sır kupu » şipşakcılık » şohretsiz » şeytanın bacağınıveya ayağını » ortu » gercekci » yayla corbası » se » yeri goğu tırmalamak » turku » ayağınıveya ayaklarını opeyim » yenilir veya yenir yutulur şey » yururlukte kalmak » cınlamak » gece gunduz dememek » kacamak » gazolcer » duşuk yapmak » uretmek zihnî yetiler oluştur »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.