tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cevrelik » golge » kulluk kolelik » cekmek » ağzınıaramak veya yoklamak » kulyutmaz » artırılan bir manyetik alanın » balıkgozu objektif » işkence etmek veya yapmak » dolap cevirmek veya dondurmek » tranca » minder curutmek » cırakma » catkı » cır cır » coğaltım » şantoz » hodukluk etmek » cırpıipi » kucuk dalga » hamaratca » tehevvur etmek » coğur » ici almamak » kola cıkma » cırakman » cilek uzumu » portekizce » on ad » yuceltilme » kukreme » tek kurekle mehtaba cıkmak » sac sakala karışmış » kotuleyici » fakir duşmek » mahkemelerinin adı » yayık dovmek » u donuşu » balkar » telekscilik » acık mektup » mucadele vermek » cope donmek » muellif » dinim hakkıicin veya dinim aşk » gumruksuz » cop tenekesi » masraf gormek » ic asalak » camaşır makinesi »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.