tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hafriyatcı » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » adımlarınıacmak » mutekâmil » tefeul etmek » kontrolor » dovmek » bobreksi » picleşmek » duşuruş » ilgilenen mahallî yonetim » on » etcik » tekeline veya tekellerine alma » sustalıcakı » kalpakcı » icme » kuzum » angarya cekmek » mertce » buyukluk gostermek » salkım sacak » gunduzcu » cok tanrıcılık » yuruyuşyapmak » humayun » hareketlerinde tutarlı sağlam » domuzdan bir kıl cekmek veya k » enstitu » supurgecilik » bilgili » guderi » aleykumselâm » başıonunde » cimdik » yapı sebilhane » cardaksız » fruktoz » vidanjor » teselsul » ağzınıacıp gozunu yummak » umitlenmek » istintac etmek » gocuk » yarıklardan her biri » keyfi bilmek biri » yonelmeli tumlec » ustune olmamak » puskurtuş » elektronik calgılar »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.