tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gercekustucu » dondurulmek » yeme de yanında yat » cekmek » erkekce » uşenmek » gec olsun da guc olmasın » gullâbi » yuz aklığı » politikaların genel adı ferdi » hunkârbeğendi » bohca » tonlu unsuz » hukumran » telgrafcı » uzun unlu » curumek » kamcıcalmak veya vurmak » cekilmek » batakcılık » tanıdık cıkmak » cığrışma » itilâfcılık » muttehiden » cığ » suclanma » gommek » tandır boreği » arpa boyu kadar gitmek veya yo » guclenme » zuğurtleme » levha » şeyhulislâm » element kısaltmasıal » yosun kulu » acısoylemek » ın in un un » komurleştirilme » caycılık » şomiz » amerika tavşanı » burnunu cekmek » portleme » bıcak sırtı » oluş » bitum » cecen » ic su » cığlık cığlığa » kalıba dokmek »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.