tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dur » carşafsızlık » horozlar otmek » hukmen » karada olum yok » yuze soğurma » kendine yedirememek veya onuru » ateşcıkmak » arpasıcok gelmek » lâz » kafasıdonmek » bal ciceği » capak » gostermelik » gumuşcu » kabul kabul etme » yaşama cabası » percinlemek » gozden gecirmek » muhtac » rustik » ovunmek » cevrelemek » durtmek » celtikcilik » ozge » tahakkum etmek » dunyalar biri in oldu » sukûn » bicici » cekme » kaldırım supurgesi » iyilik etmek veya yapmak » turkceleştirme » yureği ağzında » yazı » kuruluşlar butunu » şeriatcılık » kocan bağlamak » boşluk » temerrut » teslim bayrağıcekmek » yuz yuze gelmek » allah var veya allah ıvar » al gulum ver gulum » kan revan icinde » şohret salmak » suzgec » altınıcizmek » calgıcı »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.