tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dokumlu » kacık » daha da geliştirmek amacıyla b » cekichane » pb » gocebeleşmek » golgelenmek » catılmışkirişsistemi » pocuk » surekli cekiştirmek itmek ka » acık kapamak » bekâr kalmak veya yaşamak » kaya ucmazsa dere dolmaz » envaiceşitli » cırpmak » goz bağcılık » bugunden yarına » tam adamınıbulmak veya tam ada » odul » meflûc » golge duşmek » hicci » muheyyic » tumur » daha bircok şeylerin yapımında » obek » anketci » deliye donmek » cekirdeksel » koşeli ayrac » anglofil » muddet » hristiyanlık » orneğini cıkarmak » celik comak » gunlukcu » ceşitli » oykucu » ustlenim » arkalıc » deniz uzumu » oksuz kalmak » istim ustunde olmak » torpulenmek » munharif » arap sabunu » akrobat » tibetce » bu sıcağa kar mıdayanır » dışbukeylik »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.