tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butunu hars ekin » sıcmak » borcluya yazdığıbildiri » yuk olmak » cicek boyası » alcalmak » kutukluk » dulger balığı » rıza gostermek » kırmız boceği » cuzdan » mitralyoz » kayınco » gorsel » kıkır kıkır gulmek » kaşının altında gozun var deme » allah tan korkmaz » onerge » onlem » saba ruzgârı » dokmek » rolâtivite » onlukluk » ustune yurumek » surekci » sonuclanmak » yukseltgeme » catak » arlıarından huysuz huyundan v » renginde sapıdort koşeli olan » oruc acmak » lâstikli soz » bac » blof » gonlunu sondurmek » cozumcu » sublimleşme » catal civi » soz varlığı » arasında den başka anlamıyl » gocmenleşme » musmir » başına işacmak » gozlemlemek » yan yuzergiller » melul mahzun » maktul duşmek veya olmak » bitmez tukenmez veya bitip tuk » goz yuvarı » gomutluk »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.