tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocucu » gumrukcu » muştereken » cicek » yonelmek » farsca » cıdam » yulunmek » kulkedisi » kız boceği » arkadaşca » cozumleme » muhurlu » gecişme » ac » bir yapının temeline konan taş » ustluk » cekmece » cocukluk etmek » calkalamak » cuzdan » cok yuzlu » halebî » acılışkonuşması » ipcilik » goruşacısı » bulunan bolum kafa ser » yuzune duramamak » gonlunde kalmak » cavlanmak » ackılanmak » altın suyuna batırılmışolan » dondurulan ince uzun ışık ara » bahcemsi » tumlemek » kimseden kimseye hayır yok vey » yerleştirilen demir parcası » gonul birliği » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » kacacak delik aramak » başrejisor » ve bilinc merkezlerinin bulund » ağac oyma » veya bu anlamda birleşik isim » mısır fulu » butunu bel kemiği » işguc edinmek » komurcu cırağına donmek » olup olup dirilmek » japon kaktusu »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.