tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yenilginin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
avuc ici kadar » midesi almamak kaldırmamak ka » kayıkcılık » banka cuzdanı » ucuk » ust dudak » turku tutturmak » ciceklenmesine dolayısıyla me » ay ey » cekememek » cakmak cakmak » hukûmet » hafriyatcı » dumenci » ın in un un » allah hoşnut olsun » yufka boreği » catırtı » odobenus rosmarus » dokmek » muyesser » fındık sıcanı » ozgecilik » gunebakan » kayakcı » kısır dongu » yuklenmek » cubuk » duşman » borcluluk dengesi » mantık oncesi » suya duşmek » alt tur » dosya acmak veya hazırlamak » belediye encumeni » rahatca » yaradan » bir dilin kelimeleriyle duşunc » saat başıgaliba » sutune kalmak » basıolcer » cavmak » ic denge » ucucu » gecirimsizlik » gorundu sivas ın bağları » gucsuzce » dur durak veya dur dinlen dur » gin » ceker »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.