tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
araf » bocu » tumen » tuy ağırlık » koken bilimsel » kucuk kan dolaşımı » parca boluk » guvenilmek » turku soylemek » nasır bağlamak veya tutmak » acık » ikbali sonmek » mucehhez » yureğini acmak » cift desimetre » su » sinek ufak veya kucuk ama mid » kokleme » tore » cukurlanma » duello » edi » hizipci » arnavut biberi » tuk » ilâclı » kulağıkirişte olmak » bayraklarıacmak » cocuklu » kup » muzic » gostermek » anız bicmek » konsultasyon » capaculculuk » oğuzca » duşurme » dubbuasgar » goğus cerrahisi » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » duve » dokumlemek » dokulup sacılmak » cuval gibi » lâmadan oluşmuş arasına yerle » nufus kâğıdı » guvercingiller » soğuş » sunnî » bukturmek »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.