tdk sözlük TDK Sözlük

 

yenilginin zıt anlamlısı

yenilginin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yenilginin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yenilginin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yenilginin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acı » uzgusuz » hindoloji » saban surmek » ayakkabılarınıcevirmek » cift camlı » kose » kosele taşı » umit » hamdusena » elle tutulacak tarafıyanı kalm » soğuk calmak » sıl sil sul sul » kacmaz » karışanıgoruşeni olmamak » yuzunu kara cıkarmak » sıralac » purtelâş » duşkunu » muteveccihen » oz beslenen » bahcesi » cıkmak » gostermelik » celiğe su vermek » ustlenmek » ilginc » ucretlendirmek » kul bağlamak » uzak goruşlu » sozluk bilgisi » mujdelenmek » kızılelma » cep harclığınıcıkarmak » okuzun altında buzağıaramak » arabankurdî » goz erimi » lecelik » gucleştirme » hukûmet » carpıştırma » pamukcu » yuksekten ucmak » butunu » suzulmek » kuşak dolama bağlama kemer » toz » parca » gonul darlığı » ge »

yenilginin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yenilginin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yenilginin_zıt_anlamlısı nedir ve yenilginin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.