tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz actırmamak » cil » gok » kuflendirmek » yapılan resim ve bezeme işi » opturmek » soz cambazı » cokertmek » pabuc » tutsulu » arkac » dunurleşme » inci ciceği » bayrak toreni » dur durak veya dur dinlen dur » duğuncu » luk boyası » felemenkce » mustefit » kotu gozle bakmak » gunu yetmek » ağzından duşmemek veya duşurme » şeylerden her biri tabaka » cokuntu » mes udane » cıkagelme » kullemek » burnundan fitil fitil gelmek » iskeletli hayvan corallium rub » omursuz » donuşlu zamir » ornek » urfa kebabı » buğe » arefe gunu » inşaatcı » ozelleştirilmiş genellikle di » gunluk defter » ozlu » gundeme almak » gece gunduz dememek » eri » yeri goğu inletmek » capkınlaşma » cağmak » gozunu yıldırmak » kaymak bağlamak veya tutmak » aylakcılık » olcerme » kumeden duşme »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.