tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yay » kunyesi bozuk » pala surtmek » cıkıştırmak » mektupculuk » kimine hay hay kimine vay vay » bucurluk » soğutlu » salkım sacak » geciştirmek » manisa kebabı » ucleme » setlic » plâckacı » teeddup » on bilgi » fitne fesat cıkarmak » koken » ma me » diktatorce » turkuleşmek » veya metal kemer » uyku basmak veya bastırmak » kostek » cevirgi » tahassus » sun » caker » istediği gibi at koşturmak duz » kabuk bağlamak veya tutmak » yabanî gul » muhimsemek » goreli » kafayıcalıştırmak » cark » artcı » tokezlenme » cılgıncasına » opucuk gondermek veya yollamak » kor » benden soylemesi » curuk » donek » hapcı » ileri goturmek » ermeni » yarıacık ceza evi » hırgur » kacmak » bir orman ağacıcastanea sabva »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.