tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopekayası » sozu mu olur » kıratın yanında duran ya huyun » dişfırcası » ağzına duşmek » kotuluk » tac giyme toreni » sutanne » civit otu » hoşca kal veya kalın » kantara cekmek veya vurmak » dokulmek » musterih » carptırış » tebellur etmek » kolcak » acıklık » tumgeneral » kure » kevser » tevrat » colpalık » carkacı » hancer ciceği » oncu » icine sokacağıgelmek » pacoz » hunersiz » zayicesine bakmak » acılıştoreni » oruc tutmak » gok » ozursuz » cilehane » cekmek » takunyasıolan » ilgecli tumlec » sacmalık » sevdasına duşmek » boşsoz » on parmağında on huner veya ma » ilkguz » sarnıc gemisi » kup » bam teline basmak veya dokunma » tebeyyun etmek » yaratık » gomme » kacgoc » durulmek »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.