tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic cokgen » dil surcmek » dağkoyu » cağcıllaşma » mumeyyiz » ozenci » şeyhulislâm kapısı » la le » yuksuk makarna » cemkiriş » koşac » kredi acmak » klârnetci » ceşit » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yapıldığında zararıdokunacağıd » gun tutulması » ettiğini bulmak veya cekmek » kedi ile kopek gibi » tutun balığı » olu ortu » tarihci » kirli camaşırlarınıortaya dokm » ciroz » bulutcuk » cevrelik » yer yarılıp icine girmek veya » yardım etmek veya yapmak » yuklu » dunya malı » cıldırtıcı » buyutme » ustunseme » sacma » yuzuk » parantez acmak » canak yalayıcılık » cuhadar » gollenmek » hıncsız » cırpıgibi » taştaşustunde bırakmamak » calımlayış » acık yeşil » nukleer » butceleme » cok gecmeden » zararına kazanc sağlamak » metal parca » gereği duşunulmek »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.