tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tel kuf » catılı » dunya » yukseliş » bordur » hayalinden gecirmek » ozverili » ipek ciceği » cabuklaştırmak » cıkarmak » cayırlamak » kirecsiz » gunahlı » kapalıyuzme havuzu » leyleğin yuvadan attığıyavru » caktırmadan » cadır ciceği » sokturmek » gonul uğrusu » canıgonulden veya canıyurekten » avrupalılık » gencleşmek » ve sorumluluğunu taşıyan birim » sozlendirme » kullî » aluftelik » th » zıpcıktı » bolmek » muteahhit » kadirîlik » munkir » duello » pence atmak » gonder » vergi kacakcılığı » ortak ozne » yalova kaymakamı » kosnul » zorunda kalmak veya olmak » belirtec » altıkaval ustu şişhane » duğu » ceyizsiz » etkinliğin buyuk olcude azaldı » bancolaşmak » gosterme » dokuz koyden kovulmuş » mudrir » olusu kandilli »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.