tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokcul » otleği » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » duğumlenebilir nesne » kocancı » yureği ezilmek » deniz ussu » duşukluk » cıkışvermek » iceri » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » ustunluk duygusu » afrikalılık » omru uzamak » ozumleme » vucut ısısı » telâşa duşmek » barutcu » parcalanış » başınıağrıtmamak veya başınızı » figuratif sanat » cercevelemek » tunel gecmek » yardakcılık etmek » kanavice » turkceci » mes udane » z » kâğıtcılık » yapma gubre » komşu komşunun kulune veya tut » kıraclık » plâtonizm » teselsul » bir konuda duygularıbaşkasıile » uremsel » yuze vurmak » yeni eflâtunculuk » teferrut » dil veya diller dokmek » şuphelenme » yerinden yonetim » cur etkâr » akıllarıpazara cıkarmışlar he » makaslıbocek » yedi gobek » cuhadar » cilesi dolmak » cift cubuk » cetrefilce »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.