tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
projektor » trampetci » cakmak » celik kasa » cocuksuluk » irilerine kanal izmariti denir » uncu » oğretmen evi » gocer » gomgok » kabakcı » tasasısana mıduştu » kollarından birinin başında bu » carice » bolunuş » gecinim » cıkarmak » unsuz duşmesi » gorunur » bohcalama » soz dağarcığı » tartışma yapılan » homoseksuellik » taşcıtarağı » hucreler arası » maruz bulunmak veya olmak » yatak carşafı » tunaydın » dunku » gocebelik » susengiller » disiplin sucu » boğurme » kılıccı » konjonktur » munakaşalı » yangın cıkışı » ozelliği » karagoz » ana kok » lâfımıolur » eteğine duşmek veya sarılmak » kaclı » cığlık cığlığa » ceviz ici » ic pilâv » taşınmaz varlıklarıile bunları » bazılarıveya bazısı » soze son vermek » cok hucreli »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.