tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyultme » icin » secim » can borcunu odemek » yoresel » kardeşce » goreceği gelmek veya goresi ge » unlu kaynaşması » oz direnc » gorevsizlik » dolaylıtumlec » kirecli » frenkleşmek » curuk veya curuğe cıkmak » tahassus » pirinci cok su kaldırmamak vey » gostermek » hukmu parasına gecmek » on vurgu » gırtlağına duşkun » kamcılayış » sulfur » kitaba veya kitabına uydurmak » gecmiş » işin icinden cıkmak veya sıyrı » gozu kaymak veya kacmak » esmer kufler » karikatur » hesap kitap yapmak veya etmek » temayuz » gecindirmek » calışmak » simitci » tehyic etmek » olcme » etinden et koparmak veya kesme » surunuş » kullu » mutealiye » tek secici » noktalama işareti » aşcı » uleştirilme » lugat » ustune kalmak » minuskul » genel mudurluk » sıcmak » yasa sozcusu » antik cağ »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.