tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcuş » mutebessim » allah a yalvar » duzeltmek » bir soy » başına işcıkmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » luleli » oykunmeci » cabuk cabuk » cok ayaklılar » doktor doktor dolaşmak veya ge » cığlık cığlığa » curuk » helenizm » ciftelemek » rolâtivizm » elinde bulunduran kimse » kırıp gecirmek » veya orulen dikey duzlem » nobetleşmek » gozune hicbir şey gorunmemek » gullâbi » ahlatın veya armudun iyisini d » nobetcilik » uzeri » tukuruklemek » frenk maydanozu » gozune kestirmek » calışma yontemi » allah bilir » mutelezziz olmak » partoner » catal zıpkın » santra cizgisi » gun gormez » bicimlerini belirleyen ana oze » aclığıoldurmek » oluşturduğu demet » tacikce » kıskanc » teessuf ederim » ucuzlu » gun » semturreis » yalayıp gecmek » rutbeli » obeklenmek » yuzune hasret kalmak » ayıyuruyuşu »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.