tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
universalizm » yuruk at yemini artırır » boru ciceği » mumessillik » cıt cıkmamak » odeşmek » cumbuşcu » deli sacması » elekten gecirmek » tuplu » murteci » okce » taammum etmek » kilidi kureği olmamak » gozunu korkutmak » carpılı » uzum kompostosu » parıltı » muteferrik » boşduşmek » goz » mudavim » teessuf » her biri mesame » yargıc » duzenlemeci » odyometre » cakılı » cukurlu » tam adamınıbulmak veya tam ada » golge olay » korluk » icin » cizgilenme » of cekmek » guclendirmek » başcavuşluk » yorungesine oturmak » kullanıma hazır duruma getiril » dar unlu » pacavra hastalığı » yasakcı » gumruklu » gozler onune sermek » bayramîlik » tevatur » cemenlemek » yenicerilik » gozleği » carklı »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.