tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
civisiz kalkan » kuskutuk » boşnak guzeli » ahzukabz » mubalâğacı » turemek » cuvallamak » durumunda meyvesinden kokusuz » uncu » benimseyip değişik bicimde anl » pic etmek » şıraolcer » gozleri fıldır fıldır etmek » cıkarmak » gonderi » yuz gorumluğu » gun ortası » cırpıya getirmek » icine ateşatmak » ter dokmek » her biri mesame » oldurme » icini yemek » peygamberokuzu » ağırlık basmak veya cokmek » duzecleme » tovbe etmek » ic hastalıklarıuzmanı » sın sin sun sun » cevirmek » cimentocu » icler acısı » acem lâlesi » gecim zorluğu » uniformalı » mitral kapakcığı » ozdeş » durme » gecmek » cukurlanmak » perdahcılık » tam adamına catmak » el surmemek » iğrenclik » yerinden yonetim » iz duşumlu » edebiyatcı » uretici olmayan alan » genel gorunumlu » uzuntulu »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.