tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
felemenkce » yalelli gibi veya arabın yalel » borekci » carpma » muptedi » pas gecmek » kapıyıbuyuk acmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » oksuruklu tıksırıklı » orgu » w » gonul belâsı » yoneltilmek » anlaşmazlık cıkmak » kulte » sarnıc » bonce » omca » uzun cizgi » kunye » pohpohcu » iyi kotu » duzen » oz su » citme » urus » buyuk lâf etmek » uleştirmek » japon hurması » gecimsizleşmek » belirli muayyen » muruvvetini gormek » ovunce » man men » bey mi yaman el mi yaman » yuz cevirmek » başıonunde » tandır coreği » citilemek » soz » bırak allah ınıseversen » celtikli » yonelme durumu » tumel onerme » oduncleşme » bıckıcı » percinlemek » imtizac » şolen cekmek » nobetleşmek »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.