tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orospu bohcası » guvencesiz » gece işciliği » cuha » oluşan cok duzlemli cisim men » yetenekli kimse » elini eteğini cekmek veya kesm » cirişlenmek » konnektor pensi » guvenirlik » ilk goz ağrısı » cenesi durmamak » kapsul » soluk almadan dinlemek izleme » hucum oyuncusu » ic zar » oruclu » coplenmek » cur et » kılıfcı » dağkecisi » ust » dokme demir » orulmek » tefekkur » bıcakcılık » mil cekmek » keskin gozleriyle cok uzakları » duşgormek » docentlik » surumsuzluk » meyve ici » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » yakıacmak » duzen » cam sakızıcoban armağanı » kutup yıldızı » kıyamet mi kopar » lokosit » hint keneviri » bicmek » allah duşmanıma vermesin » baklava acmak » guneşbanyosu » cevre yolu » bulgarca » lisansustu » cokmek » ozonolcer » gundeme getirmek »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.