tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozek demiri » kok » kucuk duşmek » koceklik » eski defterleri karıştırmak ve » muessir » icine baygınlıklar cokmek » ozet » duzgunluk » mutalâa » ici alaylı dışıkalaylı » cıdama » beberuhi » haziran boceği » acılmak » yuzune bakılacak gibi veya yuz » ciğitli » on ad » ustune » cıtırdamak » sacılmak » gozunde buyutmek » carpma » koksel » amerikan bar » komurleştirilme » yuzey veya cizgi kaide » hatırlatmak » bicimde saplı obur ucu yassıo » civisiz kalkan » vukelâ » gozun aydın » den eylemek » mustebitlik » kukremek » calımlamak » tuzluya mal olmak oturmak veya » germanist » yarıbucuk » buk » yelken acmak » ic odun » temas etmek veya biriyle temas » carka vermek veya carka cektir » ipin ucunu kacırmak » İcra ve İflâs hukuku » balıkcıl » ne cıkar » tekeden sut cıkarmak » bocek kabuğu »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.