tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eziyet cekmek » kumuc » yenidunya » utulenme » ağzına geleni soylemek » murettiplik » goz yuvarı » acık bilet » oz dikeni » tuvit » ara cumle » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » fedakârlık yapmak veya gosterm » cıplak at » pas acmak » minare golgesi » bir cift soz » guz ciğdemi » kursu hocası » cepelli » kalp akce » meraka duşmek » sunnetlik » guvenilir » tevekkul » ceşitli » işlerine bakmakla yukumlu kims » paldır kuldur » ozden » oncel belirleme » alkışcı » kok kaplama » coraklık » cetrefil » gozlemek » donem » oksurme » teamul hukuku » bicme » cimlenmek » yuk arabası » gumuşlenmek » olumlu » başyonetmenlik » yurutum » kızık » boşnak » hindoloji » acıklamak » feylesofca »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.