tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkışmak » oncel » hic değilse veya hic olmazsa » minyaturcu » dunur gitmek » lâf veya soz altında kalmamak » gorelilik » kambersiz duğun olmaz » kulaclamak » yedi duvel » usanclık » calışkan » ozek » gonderli » cekmek » giysi » revaluasyon » kusur etmek veya etmemek » ozdek » seruvencilik » bak bak » gormek » bucak bucak kacmak » curlatma » sıcrama tahtası » acıklık » barışgoruşolmak » coğmek » dokuntulu » seramikci » buyuk soz soylemek » kukurtlenmek » tanrı » yun » tervic etmek » dokme demirden yapılmış uclar » gulleci » ussubay » oğlenci » ıtriyatcı » oteye beriye » muteaffin » hayran olmak veya kalmak » gozu acıklık » gonulsuzce » cevikleştirme » fikir işcisi » muftehir » kaşla goz arası » ileri geri soz etmek veya soyl »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.