tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bonkor » ileri goruşlu » olcusuz » icecek suyu olmak » câk câk olmak » odul almak » guneşsistemi » gubre gazı » purtelâş » kocmak » cekilme » nufus coğrafyası » gunlu » ustun yapım » tehevvur » calık » davranmak saygıgostermek soz » caresiz » curuk » murt olmak » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » meşhut curumler mahkemesi » ağac » hopurdetmek » icinde » cezayir menekşesi » alışverişe cıkmak » cur et » sabahın korunde » cıvdırmak » ortaya surulmek » kusluk » guveylik » cubuklu » sağdıc emeği » etci » caprazda surmek » elini surmemek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » camaşır » kuştuyu » bir tatlı » icinin ateşi kullenmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » curuk para karşıtı » bolunme » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » kara kedi gecmek » başkasına ait olan bir şeyi iz » eğik duzlem »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.