tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kara kara duşunmek » sacak » tanesi » kıraclık » dır dir dur dur tır » kepce » goz yıldırmak » celikleştirme » gumletme » unvanı » hamlac » catı » mut a nikâhı » yuze duramamak » satıya cıkarmak » kunguldeme » ulke » mubalâğasız » cercevelemek » heyheyler gecirmek » perdenin uzerinden oynatılan » gecerletme » curuk veya curuğe cıkmak » helenizm » sınıfta caktırmak » burumcuk » hambelî » civilemek » duzlem » sac » olum allah ın emri » catıklaşma » onunu almak » cıkışnoktası » kotuluk etmek veya yapmak » aleyhine donmek » tuy sıklet » masa ortusu » cağrınumarası » kalem cekmek » talih oyunu » calkantı » borcunu bilmek veya saymak » fıcılama » cetecilik » ic ısıtıcı » cekiye gelmek » kucuk duşmek » muşkulât cekmek » şişe cekmek veya vurmak »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.