tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mustelzim » dolapcı » gonlu kararmak » yurek darlığı » aklımda » disiplin sucu » felâketlerin acılıetkilerini d » zuppelik etmek » ici paralanmak veya parcalanma » oğurleşme » toharca » kacamak yolu » hışırıcıkmak » molekuler » ciğnenmek » ceper » kaleyi icinden fethetmek » cenesi durmamak » ı i u u » rukû » durtuşmek » civi cıkar ama yeri kalır » enek » uckun » perdenin uzerinden oynatılan » kullanılır » korpe » coklarınca » okse kuşu » ozentici » yunanistanlı » ışık canağı » purmelâl » gayret dayıya duştu » kutletmek » gunberi » catal » gecmek » ici bayılmak » sıcırgan » mantar ozu » mavimtırak esmer renkte bir el » okce » goğusluk » koşeye cekilmek » cemre duşmek » gonendirmek » sokmek » tumamirallik » mv »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.