tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koruk » az değil » şarapcılık » cakmacı » doğuşken » basubadelmevt » duduk gibi » savaşacmak veya ilân etmek » calkalamak » bilincli » cekirdek » guvercinler » kor talih » muştak » duşunulmek » protezi » evire cevire » gul yağcılık » kırık dokuk » goz kuyruğu » vekâlet ucreti » oksuzdoyuran » eşitcilik » felekten bir gun veya gece cal » camurlaşmak » cakırdikenlik » in hali » cevreleme » yavaştutun » sempervirens » ceviri » sıcramak » mut a » cizili » cekmek » sonuc » gozcu » y y » şakaklarıağarmak veya beyazlan » mubarek » acem halayı » yurutec » koscu » nal cakmak » veya kazanc payıolarak belirli » muntahip » citilmek » kokune kibrit suyu dokmek veya » holluk » kukumav gibi duşunup durmak »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.