tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suklum puklum » hacamat etmek veya yapmak » gonulden cıkarmamak » hunkârbeğendi » yat kulubu » huzzam beşlisi » ermeni » eğitim arac ve gereclerinden d » cumle bilgisi » capa » tam maaşla tekaut veya emekli » dokulup sacılmak » cıldırış » buğday surmesi » goz pınarı » tu kaka etmek veya edilmek » ceddine rahmet » tekaut » civileme » sulfatlama » yukselti » dili donmemek veya donmek » faullu » şehit duşmek veya olmak » buyuk elcilik » cengilik » gucsuz duşmek » gunahınıvermez » mustahsil » cekiş » ufuruk » guvence vermek » citişme » muvezzi » luleci camuru » boşluk » cakaralmaz » kapcık » tunc » nankorluk » gozunun ustunde kaşın var deme » uzum hoşafı » kutleme » boğazıacılmak » acıklık » size veya sizlere omur » nuruceşmim » gelgec » blofcu » uncu »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.