tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hınclı » gecit toreni » uretmek zihnî yetiler oluştur » mulhak butce » ayaklarına veya ayağına kara s » yer bakır gok demir » gecenek » pd » mukemmel » surunme » bıckı » altınıustune getirmek » nez etme » bildirim odencesi » cember » lehinde soylemek veya bulunmak » capalatmak » ozgun » ilâclanmak » boru ciceğigiller » goverme » suya goturup susuz getirir » ote » uzum asması » carşamba pazarına cevirmek » orucu » perdenin uzerinden oynatılan » ruhiyatcılık » bıcak vurmak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ayırmac » sanskrit » murt olmak » hatırlatmak » bilinclilik » her ne ise veya her neyse » cifte vatandaşlık » zuppe » kucak cocuğu » kor » cakmağıolmayan » gonen » boğurtu » cenesi kitlenmek » cilingir » cıkmak » yaşınıicine akıtmak » guzellik salonu » surfile yapmak » cıkmaza girmek »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.