tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
siktir » sap doner keser doner gun ge » yuzunu gormemek » celebi » icine etmek » album » sonucunda veya birden su yuzun » toresel » mutekellim » eğmecli » cekim » ili » durum » şuphelendirmek » pazarlıkcı » dunyayıgozu gormemek » gezercalar » duvesime » tekabul etmek » turku yakmak » ruzgâr » ecen » teneke calmak » harc » turemişsıfat » araclıjimnastik » dunyalı » cakışmak » bicilmişkaftan » gonlunu serin tutmak » ici goturmemek » olgunluk cağı » cağma » surerlik fiili » ali kıran başkesen » donmek » den yana cıkmak » mustahkem mevki » bilgili » sultan boreği » mutlakcı » sıralac » rahatıkacmak » milâttan once » gondolcu » cicek tacı » kafasınıtaştan taşa carpmak » ic turizm » kıyıda koşede kalmak » goz banyosu »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.