tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalp akce » yaka bir tarafta paca bir tar » cabalanma » carliston marka » cizimci » diktatorluk etmek » korluk » duşkunleşmek » dinamitci » izlenim uyanmak » suregelmek » arac » gecmek » catışmak » sutun acmak » elciye zeval olmaz » kotulenmek » t cetveli » karina etmek veya karinaya bas » ne munasebet » puruzlenme » allah kazadan belâdan saklasın » sus » cakmak taşı » guvenme » ge » son gurluğu » cirkinleşmek » bulaşmak surekli gorunur duru » cıngı » kulağıveya kulaktan cınlasın » gokte ararken yerde bulmak » canınıdişine almak veya takmak » duşuncesiz » ucgen piramit » yuzbaşı » işbirinden bitmek » boluş » a a » araf » dolayısıyla verilen ortak ad » cuzam » edeptir soylemesi » mes uliyetli » bancolaşmak » gi » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » tulum cıkarmak » gece gunduz » sahneye cıkmak »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.