tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyutme » catlasa da veya catlasa da pat » gucleştirmek » tesaduf » comert » doşemci » yureği boğazına tıkanmak » hanya » ucretli » ayırac » demirperde » acem pilâvı » nasranî » canınıdişine almak veya takmak » yuz akı » yemenli » gozu dalmak » fennini almak veya kapmak » caprazlama » av dışında padişahın yanında b » urkmek » cok koyu sarırenkli guclu bir » canis lupus » candan yurekten » nabzına gore şerbet vermek » goz almak » karantina suresi » uzerinde » ve dengeyi sağlayan organ » calışma barışı » murekkep » opup başına koymak » uzum pekmezi » comlek hesabı » gumuşlu » komuren » allah emeklerini eline vermesi » somurgeleştirme » darac » refakatci » suz » ustunluk karmaşası » kıc » kulfetsizce » beis gormemek » pekiştirmeli ozne » ust dudak » zatulkursî » turlu turlu » orta oğrenim »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.