tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosemen » adamın iyisi alışverişte veya » cıkrıklı » bukum » gardıropcu » ic » giysi » su cekmek » butunluk » rukun » sağelinin verdiğini sol elin g » fındıkcı » sur atlendirme » eline su dokemez » l » dovmek » guzluk » cangırdama » kazın ayağıoyle değil » duşuk » ecel şerbeti icmek » tekeline veya tekellerine alma » azerîce » kalsa veya kalırsa » amerika bademi » kukremek » tepeli kostebek » İspanyol muziği » mayın dokmek » cavuş » teessus » ittihatcılık » muddeiumumîlik » calışma » keci postu » cerceveletmek » ilgecli tumlec » yuz surat davul derisi yuz sur » duzenleme » tes it etmek » mulâhazat hanesi » olu dalga » bir şey soylemek » yonetmen yardımcısı » ebussuut efendinin gelini gibi » yoneticilik » onur uyesi » davar gutmek » gosterişci » cikolata »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.