tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kosemen » oltaya duşmek » fırdondu » dırt dirt durt durt t » suve » sunger gibi » gorgulenme » japonca » celişken » duruma gelmek » bir ornek » bir abam var atarım nerede ol » remil atmak veya dokmek » da de ta te » soğuk calmak » kıl cadır » muellif » daim etmek veya eylemek » ağzınıaramak veya yoklamak » arac » ferc » tahayyul » mufteri » gozetici » bir sozunu iki etmemek » taaccup » mucehhez » ağzının payınıveya olcusunu ve » deprem bolgesi » turkleştirme » cap » hukûmet konağı » cıldırtıcılık » carkıfelek » gozleme » masa ustu yayıncılık » gul yağcı » cizecek » bilinclilik » leffuneşir » icin icin kaynamak » dık dik duk duk tık » dokum » surrealizm » oruc yemek » alcak gonullu » fluorışı » hizmetcilik » pacasından tutup atmak » gunu birliğine »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.