tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozetilme » mahrut » sur at » duzeltme » kopekli » cokkunleşmek » curmumeşhut hâlinde » kırlangıc otu » hafta sekiz gun dokuz » kısa omurlu » cılgınca » kulağakacan » alın teri dokmek » ak kopek kara kopek gecit başı » duşuncesizlik etmek » işleri ve dışişleri bakanlıkla » nın resmidir » araplık » dil surcmesi » kotumseme » zurafagiller » karamusal veya karamursel sepe » koy koruculuğu » akıntıya kurek cekmek » boğurtmek » yarıunlu » goze gorunmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » kırkağac kavunu » cok yavaşişyapan cevik olmaya » oğlen » fart furt farta furta etmek » ticaret kanunu » guvey i » edebiyatcı » aile bahcesi » kokusu cıkmak » guzel sanatlar » kâğıt gibi olmak » almac » yukleyiş » boyacıkupune girmişgibi » a dan z ye kadar » kan başına sıcramak veya beyni » celişkisiz » nuans » guttuğum domuzu bana oğretme » gulucuk » sungersi » gonuldaş »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.