tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
nur icinde yatsın » oz dikeni » yorunge » cozgun » kukremek » beklenmediği umulmadığıveya c » deveyi duze cıkarmak » iz ac » cığalanmak » boyacıkupune girmişgibi » cumle kapısı » kumulâtif » ihtilâfa duşmek » başınıağrıtmamak veya başınızı » kuşsutu ile beslemek » ki » dalavere cevirmek veya dondurm » kalbura cevirmek » cevirmenlik » nusayrî » ceyizleme » sonuc takımı » guneşyılı » gecimlilik » otlakcılık » kirecsiz » keceyi suya atmak » cizim » guzellik » ağzınıburnunu carşamba canağın » duşman duşmana gazel veya yasi » cakal » kepce » kamcılamak » gozden duşmek veya duşurmek » toresel » hapishane kackını » goynume » film cekmek » kokoreccilik » cıkmak » uyelik » urun yelpazesi » birbiri ustune gelmek » kısıkca » cıkmak » goze bilimi » hayatınıbirine borclu olmak » mubalâğacılık » nakşibendîlik »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.