tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yer zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu kor olsun » konsultasyon » borusunu calmak » capkınlık » ust insan » puskurme benli » gecirimsizlik » koy koy » cember gecirmek » tevehhum » urkmek » onemsenmek » her horoz kendi copluğunde ote » macun kureği » hukmen » ruzgâr almak » fare deliğe sığmamış bir de k » yarayan kuru ince yaprak » havuc » gecmek » duğme » cayır mantarı » bufe » cakışmak » dostlar alışverişte gorsun diy » sozunu tutmak » buzguleme » cikletcilik » fıcıcılık » cift atış » vus at » rufaîlik » gozune uyku girmemek » olsun olsun » oncelik » saptayıcı saptayan sabit kıl » on avurt unsuzu » karşıtı » orgu » ceribaşılık » cıkış » turanî » cekişmeli » tebessumsuz » cozmek » mektep kacağı » değiştirmemek veya yanılmamak » toplu olarak oğretimin yapıldı » gelgec » kalıpcı »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.