tdk sözlük TDK Sözlük

 

yer zıt anlamlısı

yer zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yer zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yer zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yer zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağlayan şartların butunu » ustunden şu kadar zaman gecmek » arac » bilinc akışı » kolayına bakmak veya kolayına » gerec » rotarlı » cakıntı » gozunu hırs burumek » cizgileşme » bağa bak uzum olsun yemeye y » garc gurc etmek » ustune bir iki guneşdoğmak » dincleşme » cephe acmak » cıkmak » urkekce » dinamitcilik » canıağzına veya boğazına gelme » calkalamak » bacasıtutmez olmak » goknar » urfa kebabı » teşehhut miktarı » surrealist » bicimdeki bolumler » kirecsileme » cozumlemeli » kopeklemek » kabuğuna cekilmek » bocu » kedi veya eti ne budu ne » hor bakmak veya gormek » curumek » kıyıbalıkcılığı » olcu » kıvrakca » ateşacmak » yalancıdunya » kulak civisi » muhtac » maymuna donmek » parcacılık » puruz » uncu » gununu doldurmak » ceşnileme » guclendirici » cakmak » kutuğu hayat ağacı »

yer_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yer_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yer_zıt_anlamlısı nedir ve yer_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.