tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kıskanc » konseptualizm » kucukluk » kooperatifci » uremek » mış miş muş muş » gurultulu patırtılı » camaşır makinesi » mur » solpume » okun yanlarda gosterilmişağır » tur » oğretim » golge » gum gum » futuroloji » ciğde » ağzınıveya cenesini tutmak » celik » meskût gecmek » ayağıile veya kendi ayağıile g » tarla sıcanı » gosterişsiz » kacakcılık » turkî » cicek aşısı » buzuşme » hukum giymek » basit cumle » kıyak kacmak » ote » cocuk oyuncağı » hakir gormek » kıctankara » pişirgec » parcalayıcı » oluşturduğu demet » celtikli » muşabehet » luzucet » carşamba pazarına cevirmek » gonendirilmek » biri cok olmak » bilincsiz » surek » su culluğu » le » yuksek perdeden » gecmek » surekli »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.