tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâkırdıyıezip buzmek » eyyam gormuşveya surmuş » toplum icincilik » cok » kendi kabuğuna cekilmek » cakışmak » yuz » yararlanılan bir bitki corchor » cakaralmaz » mufekkire » burnunun ucundan otesini veya » cokrama » tanrıyarattıdememek » dunyaya getirmek » citileme » kamu duzeni » hesapcı » afgan » yonlendirme işi » dumen kırmak » catal civi » cıtırdama » ici bayılmak » mitral kapakcığı » cokluk » gormediğe donmek veya gormemiş » kor kostebek » dokturmek » kırk yıllık yani olur mu kâni » aracsızlık » yuk » yuzleştirmek » calışma » oğur » duşe kalka » kur a » frenk inciri » natur » bir olcude » dovdurtulme » ceneksiz » muhlet vermek » veya rejimi değiştirecek bicim » cekme » balkanlı » nuvaziş » guzellik enstitusu » mes ul tutmak » kamcıcalmak veya vurmak » gozunu cıkarmak »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.