tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
numayişkâr » jupon » gosterme hakkı » lugatcilik » ışıkolcer » muptelâ olmak » bir kapıya cıkmak » konferanscı » ala ele » ozgur » uc birlik kuralı » oksurmek » boşnak » masa ustu yayıncılık » susletme » gudumlu » kutuphanecilik » sonumlemek » kap » sudreme » bıckıtozu » acan » gokce yazın » gozeneklilik » cayır mantarı » ve burada gorevli kimselerin t » calma » gevrek gevrek gulmek » cizi » fransızca » gozu goz değil » gelip gecici » cimnastikci » top atmak veya topu atmak » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » muhurlu » basketci » gozyaşımemesi » eline ayağına uşenmemek » goturulme » donuşsuz » akıntılı » puskurtme » gockun » duyun » cizmek » ceviriş » sıcratma » burum » catlak »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.