tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
esmayıhusnâ » ustune yıkmak veya yıkılmak » cekmek » ettiğini bulmak veya cekmek » butunleme sınavı » karakılcık » savul savulun » cekici » ağacıdibinden kesmek » kamcılamak » dokulup sacılmak » mahagoni » suyu mu cıktı » corten gibi » gin » mureffehen » oksuz » dikdortgensel » cıkrıkcı » şerit » umit bağlamak » cozulme » hesabınıgormek » cevirmek » kacırtmak » goz ucu » duzayak » cepel » calışma yontemi » havanın gozu yaşlı » otleğengiller » istifcilik » oncul » doğru soyleyeni dokuz koyden k » gozler onune sermek » yanlışhesap bağdad dan doner » olcuşturmek » palet » sıctıcafer bez getir » bugun bana ise yarın sana » başortu » kahrıcekilir » dokme demirden yapılmış uclar » madan meden » putur putur » aslî nusha » paralel iki yuzeyin sınırladığ » bolumleme » sureduran » hatırından veya hatır ve hayal »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.