tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetrefillik » duşunce » hristiyanlaşmak » kulube » cakılmak » cıkacak » yapmadığınıbırakmamak veya koy » ovundurucu » soydur ceker boktur kokar » asyalı » natur » cingene cergesinde musandıra n » bîcarelik » ayağıveya ayakları dolaşmak » coreklenme » sacmacı » catma » mulkî idare amiri » molekul » oncecilik » cerkez peyniri » sudan gecirmek » catıldama » okuz soğuğu » lule » insanustu » kafa utulemek » kahve dovucunun hınk deyicisi » duzguncu » sozlendirmek » batıl inanc » carpıklaştırmak » yalıngoz » kopruleri atmak » bicilmek » dovenci » goreyim seni » bayramuzeri » sıfat fiil » guc kazanmak icin calışmaya ar » mustahsil » cadır ağırşağı » mucadele etmek » um » sonuclanma » allah kavuştursun » kanıyla odemek » beleşveya bahşiş atın dişine v » evire cevire » korelmek »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.