tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ofkeleniş » o duvar senin bu duvar benim » kukremek » imlec » musadif » ceşnicilik » cıplak maden » kahır veya kahrını cekememek » kulağıkirişte veya tetikte olm » fulûsuahmere muhtac » cumle âlem » koknar sakızı » zumrut gibi » mantıkcılık » nane likoru » başbaşa veya kafa kafaya verme » cekince » kacaklık » sutleğen » ictensiz » yorungesine oturmak » şahadet şerbetini icmek » kustahlaşma » boya koku » muteahhit » oc almak veya ocunu almak » gozluklu yılan » acacak » yuvarolcer » imanıyok kısa soyleyişle » dili başka bir dile calmak » efendim nerede ben nerede » dukluk » gecmiş » kacamak » cıkınlamak » icgudusel » onayak olmak » cıngırdak » carpılı » hemzemin gecit » cepni » sonumsuz » usanc getirmek » yuz yazmak » oz direnc » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » politika gutmek » anasınıeşek kovalasın » donmek »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.