tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir elin sesi cıkmaz » calık » elden vefa zehirden şifa » başıdinc » oz » mufessir » dol eşi » yuz kızartıcısuc » duzeme » duruk » micel » deliye donmek » surmek » yenicerilik » muzevirlik etmek » pislik boceği » kuşgibi veya kadar yemek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » kullanılan arac buat » cekim » tumsek » ordurmek » ters veya sol tarafından kalkm » norvecce » kazan kaldırmak veya devirmek » tutsulenme » sabah ola hayır ola » cemrenmek » yukleyici » başağac » dolambac » kuvet » kucuk duşmek » fırsatcı » toreci » arkadaşdeğil arka taşı » acıklaştırmak » ki » deniz ucağı » başıyastığa duşmek » gunberi » catırdatmak » bilinc » yaban gulu » cekic makinesi » onunu kesmek » notr » deli gomleği » subut » bitkisel veya hayvansal madde »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.