tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici icini yemek » olarak tespit edilmiştir » buyukce » kumulus » yuz vermemek » kayışcı » tureyiş » bicki yurdu » goturmek » milliyetci » kacmak » sut corbası » cişik » luks tarife » slavca » buyuk abdesti gelmek » cok anlamlılık » ken » katılmasıya yapılan secim » kostumcu » kafasınıucurmak » eşekcilik » suregelme » surat veya suratı bir karış » duruk » tepesinde havan dovmek veya de » beklenmediği umulmadığıveya c » kurşungecirmez » kosteksiz » capraz » cırpınmak » suresiz » teferruc » ustlenme » doğru parcası » acındırmak » luknet » orneğin » cuval » sutluce » acılıp sacılmak » cift yıldız » bolumlerden her biri kolon » kılcık atmak » korelmek » kor duğum » polonyalı » malın gozu » dispecci » cumbuşcu »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.