tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuc niteliğinde başka bir bi » otleğengiller » koalisyon hukûmeti » mes ut etmek » korkak bezirgan ne kâr eder ne » ayağınısurumek » cin calığı » bitlis koftesi » cınlamalı » koprunun veya koprulerin altın » tuzel » karagoz » ic bulantısı » gorgu aşılayarak onceden tesp » kulağınıcekmek » ummet » birimler boluğu » doşemecilik » sepetcilik » ceper » tespih bocekleri » gumec balı » faktor » gondertme » skec » sovme » acıktan » ozellik başkalık fark » hindolog » konvertisor » gul gibi bakmak » hareket » cağrılı » uzak goruş » ictinap » guzellik » guneştekeri » cakma » işkembeden atmak veya soylemek » tuzel kişi » şomiz » doğu bloku » kırlangıc » odenekli » sunger avcısı » akcaağacgiller » nobet » bocuk domuzuna donmek » şenlik ve eğlence donemi » ankara kedisi »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.