tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâckalaşma » usulsuz » onunde perende atılmamak » duşkunluk » yapılan resim ve bezeme işi » goturucu » suzulmek » boy olcuşmek » soğutluk » yureği hop etmek veya hoplamak » celen » soz dağarcığı » husnukabul » tevarus » yuzer top » celenk koymak » duğum vurmak » başustunde tutmak » caktırılmak » usanc getirmek » sağelinin verdiğini sol elin g » corbacı » gibi birtakım makinelerin işle » cokme » yetimi okşamışlar vay sırtım » gunu birliğine » yuzustu » kırsal nufus » grev sozcusu » cacık cecik » yuzey » calışma gezisi » surpriz yapmak » tuk » cerceve anlaşma » yugoslav » nakşîlik » dunyalığıdoğrultmak » zekeriya sofrası » golgeleyiş » urumek » başmuhendislik » ele gecirmek » ustune ustune gitmek » ustunde kalmak » papaz ucurmak » suthane » ad cekilmek » acım » gozlemecilik »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.