tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cadır bezi » darac » ucret » duşmek » bakılmadan secilen şey » kırıp gecirmek » fayanscılık » koyculuk » buyuk gormek bilmek veya tutma » lulecilik » puskullu » burundili » uste vermek » denk duşmek » oluyu guldurmek » cıvlama » adalet orgutu » cıngırdamak » taban duzeyi » salon camı » bıcak altına yatmak » anlamıverir » masa ortusu » cırak » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » urkekleşmek » micel » gocurtmek » zamane cocuğu » buyu bozulmak » dağveya dağlar gibi kadar » dunya goruşu » tırtıkcı » burgac » barışcı » ağkepce » yurek karası » eteğine yapışmak veya sığınmak » gok kır » toplu sozleşme » gozunun yaşına bakmamak » dolut » gozculuk » in » utu bezi » gobeği duşmek » gec kalmak » cinkografi » bîcare olmak » ust sınıf »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.