tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ın gazabı » sozlendirici » hangi dağda kurt oldu » orgu » cıkarmak » oğurtmek » cuhalı » kutuk » bicimsiz » resim cekmek veya cıkarmak » bulbulun cektiği dili belâsı » urkutmek » dumen tutmak » yazdığıad veya işaret » cumlecik » borek » başına gecmek » as » koylu kentli » akıkarasıgecitte belli olur » can » ek kok » boy gostermek » kucultme » cevirtme » kollarınıacmak » dispecci » sarsakca » dunya evi » hafıza » cocuk » kultursuz » fucur » munazara » ozumleme » halk yardakcılığı » carpıklaşma » celikleştirme » kucuk dalga » kındırac » dumanıdoğru cıksın » ozelleşme » mudir » tuy duzmek » turku yakmak » konservator » yasama gucu » cimdiklenme » kullanılan yapma yuz » hava kure »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.