tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cabukca » ceyrek » dişeti damak unsuzu » ana kralice » pencelenme » israfa kacmak » liman cuzdanı » sukse » zamanıgecirmek » muşekkel » gocelge » alkışcılık » tespihci » celme » ilk iki dereceyi kazanacak atı » cevre acı » dayanamamak » ceyizsiz » muspet » kap » yeniceri ağası » carpışılma » comert davranmak » am em » gozlemci » cekiş » canıltı » alcarak » goruş » tırmanıcıbir bitki piper nigru » bulanıkca » albumin işeme » gozetilmek » kuskun » cırcıplaklık » gozden duşmek veya duşurmek » bıcaklamak » korletmek » centikli » ofkesiz » sıcrama » oldurtmek » ciceklemek » duzleşme » tutumu akliye rasyonalizm » durumu duzelmek » duzmeci » davulu biz caldık parsayıbaşk » meşe komuru » bu gozle »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.