tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nobet » bucurleşmek » populizm » icsiz » gosterilmek » tunclaştırma » sonuc » metafizik » deliye donmek » bicimsizlik » taşa cekmek » girintili yer » klorurleştirme » kazan kaldırmak veya devirmek » an anecilik » ozge » uzunc » ateşli silâh » goz yıldırmak » beklenmediği umulmadığıveya c » ağrı sancıgibi fiziksel veya » allah » işini gormek » unlu uyumu » olumle oc alınmaz » bahcesi » bukuş » camaşır dolabı » akıl yurutmek » ara acmak » yaprakcıl » batınî » mubeyyiz » cıkarmak » pabuc » bicimselleştirme » ne cıkar » tasar cizimci » omca » cevre acı » yuzustu bırakmak » acık artırma » koylu » calışma karnesi » yaradan » kapılar yuzune uzerine ustune » kopruculuk » burunmek » surduruş » acmak »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.