tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hollândalı » Şeker bayramı » tunclamak » danscı » vurut » puturlenmek » ickici » geceli » akaclamak » uşme » coğul ekleri » boğurmek » susleme » fennini almak veya kapmak » deccal » olum kalım » geciştirici » şaşıcakır demektense kor de de » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » gecenek » acılmak » carmıha germek » sıcan deliği bin akce » defasında bir sayıyukselterek » oturuk » gun ola harman ola » gozleri velfecri okumak » cocuksu » guneyli » kulâh » on calışma » baygınlık gecirmek » un » nesli tukenmek » kancıklık etmek veya yapmak » kantarlıkufur » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » arabankurdî » kene goz » ağlar gozden sahte sozden ken » nufuzlu » sağyap » gockun » goz atmak » zamanıgecmek » bolmek » servis otobusu » plutonyum » kılcık » suvari boluğu »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.