tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokuz korun bir değneği » mış miş muş muş » cuceleşmek » alcaklaştırmak » sacıştırma » coğullamak » resim » goynumek » bıcak kınınıkesmez » buyuk lâf etmek » iceri » golgeli » elektrik supurgesi » icin kullanılan boru oluk vey » hucum etmek » cav » uslenme » gozden nihan olmak » icini karartmak » duven dişi » kızılcık receli » alavere dalavere yapmak veya c » mutezayit » senyor » borek acmak » yarıbucuk » bir tatlı » deve yuku » iki ucu acık boru biciminde it » aclıktan imanıgevremek » tek erkci » ne haber » duğun corbası » sesini cıkarmamak » gumuşletmek » kamcıbaşı » kırlangıc » goz » teceddut » alcalma » ayakustu » guc » kulağına soylemek » kuşkuya duşmek » bukmek » yarayan duzen » dunyanın tadınıcıkarmak » mekanikcilik » ors » bolutlenme »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.