tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
enduksiyon » civit otu » kucağına duşmek » tişort » sukûtla geciştirmek » cağın gerisinde kalmak » koskoturum » sın sin sun sun » bicilmek » ağır cekmek » se » on teker » bavyeralı » bir el bir eli yıkar iki el b » kulot » altın koku » gun donumu » ic » carcur » tek ceneklilik » değnekci » sac sakala karışmış » solpumek » onleyici » ruh kazandırmak veya vermek » tefeul » cakırcılık » mustebitlik » cok terimli » deplâsmana gitmek veya cıkmak » otorite sağlamak veya temin et » yalımıalcak » sıcırganlık » mizac » utopya » uflenmek » uleşme » musamahakârlık » catıldama » oğurmek » yuk » uzatılabilir » muzayaka » yuze guluculuk » gozunden uyku akmak » bicimini alır hidrojenle oksi » lutufkârlık » ici pır pır etmek » edep yahu » munezzeh »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.