tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sız siz suz suz » akıcılık olceği » kurduğu medeniyetleri kendi i » caprazlık » davranmak saygıgostermek soz » oğrenim » coğun » kucuk abdest » up » ampirizm usculuk karşıtı » ucu bucağıolmamak veya gorunme » duzgunluk » ifrata kacmak » duduk makarnası » vazgecilme » yukarı goğe doğru olan yanı » oz dikeni » uzuntu » canlılara yaşama ortamısağlaya » acış » dağda buyumuş » lâf ola beri gele » donme dolap » tevettur » iceriye duşmek » suc olmak » yureği burkulmak » gomulu » gule gule » nobet calmak » ağzınıhayra acmak » smac » pecenek » kurevî » darulfunun » duşun duşun boktur işin » durum durum » cin carpmışa donmek » sacmak » nitelikli işci » yarayan cevresi oluklu kucuk » l l » tahammul » hristiyanlık » taharruş » kurdî » faydasınıgormek » gurultuye gitmek » kem gozle bakmak » kapalıbolge »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.