tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
otomatiğe gecmek » sur atlendirme » muvafık bulmamak » kostek » okceci » orneklemek » muhur kimde ise suleyman odur » puruzlu » başmurettip » yureğinin yağıveya yağları eri » avarca » ustunden başından akmak » bukulmek » gosteriş » iblisce » koyleştirmek » bir iddianın gercekliğini inkâ » rumen » gerilimolcer » makyavelizm » duşunceye bağlayarak yorumlaya » hakkın rahmetine kavuşmak veya » akgunluk » parcalıbohca gibi » durust » dekoratorluk » kılıc uşurmek » golgecil » gozetletmek » ı i u u » yukseltilme » gosterişsiz » avans cekmek » kendine susu vermek » ihrac edilmek » yapılan resim ve bezeme işi » rufaîler karışır » kaynac taşı » surmek » guvenoyu almak » bıcak atmak » torpulemek » ecel geldi cihana başağrısıba » cırpıcı » yureklenme » guzel » cat pat » sendikacılık yapan kimse » yumurta kapıya dayanmak veya g » burnunu sıksan canıcıkacak »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.