tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yengec gibi » calkağı » hisse cıkarmak » İcinde baklava bulunan » duğun dernek hep bir ornek » olcer » cubuklama » kırlangıc » adamakla mal tukenmez » gosterişlice » cobanduduğu » dayanabilen sağlam guclu mu » yurumek » kac kec » guduk » yureklenme » dan den tan ten » kur » atadan babadan gormek » kul rengi » donumluk » calkanmak » amerika armudu » catallanma » calışkan » ickili » genclik » kopeklenme » canına duşkun » allah ım » kokenli » comaklama » gunu » bir orman ağacıcastanea sabva » corak » gucendirmek » duzen » arac » uremek » adetce » mucevhercilik » yureğini pek tutmak » merak sarmak duymak veya salma » cıkrık » kaymakcı » ortodoksluk » kaktusgiller » mantıkcılık » kullanılan tadıacıve bir yıll » catılmışkirişsistemi »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.