tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ice kapanık » kucumencik » hukûmet kurmak » buyuk şehir » surmek » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » percem » sinuzoit » man men » ceyrek » ilişkilerin butunu iktisat » amonyum sulfat » capacı » cağlamak » yağmurdan kacarken doluya tutu » harman corman » vekilharclık » işler acılmak » buzulmek » suryanîce » gecim sıkıntısı » dosya acmak veya hazırlamak » bir koyundan iki post cıkmaz » gibi şart niteliğinde olan bir » gelen gecen » faslı » kul kole veya kul kurban olmak » şolen » ic lâstik » bortu bocek » huner gostermek » ses duşmesi » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » turap » gosterdiği yetenek veya guc » kafasınıtutsulemek » guveyi olmadık ama kapıdışınd » lupletmek » pelikul » tandır coreği » carkına etmek veya okumak » copsuz uzum » kalvenizm » turuz otu » bucurleşmek » kuduz boceği » koz » gumleme » gercekcilik » cicek durbunu »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.