tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orfî » tovbe ayları » mahmur ciceği » yuzu asık » cemkirme » kullanılan mutfak âleti » yon » yurek vermek » cis » meydana dokmek » icindeki en kucuk birlik » cala » cuhacılık » cok tanrıcı » cekap » kese ciceği » aktor » gecerken boğazdan cıkan ve duz » goturuş » sove » icine atmak » yahudi tapınağı » muhreli » balkopuğu » senyorluk » guntun eşitliği » necef taşı » testiyi kıran da bir suyu get » benliğinden cıkmak » temettu » malzeme » tur operatoru » kılcık » cozmek » ortunmek » cevikleştirmek » fuzen » mukerreren » havanda su dovmek » soğme » coğulcu » fikir yurutmek » uzatılabilir » silâhcı » kotek » onemsenmek » ic ses duşmesi » yontemsiz » deli cıkmak » bıckıevi »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.