tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donum » kulfete katlanmak » defasında bir sayıyukselterek » koycu » uretim artığı » hanbelî » keyif benim koy mehmet ağanın » yola cıkmak » dispec » tulum cıkmak » dini butun » li » tesettur » akce » icerleyiş » cifte » kulağıkirişte olmak » colpan » buyuğu meleagris gallopavo » elde avucta bir şey kalmamak » ozgurleştirme » muneccim » muteveccihen » kadiriye » doğaclamak » balkanlı » ici gecmek » arakcılık » şumullendirme » yonelim » cene yarıştırmak » ağzından lâkırdıveya lâf almak » yolunu beklemek veya gozlemek » yuzsuz » sepet havasıcalmak » oz » değişen arac » yakın gocuşme » cok koyu sarırenkli guclu bir » gozleri velfecri okumak » somuruculuk » sağlam kazığa veya sağlama bağ » ustun yapım » surungen » atlangıc » mutalâa etmek » cepellenmek » herkesin yararlandığı » guvenlik » kokleşme »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.