tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suzulme » caktırma » pabuccu » acınmak » yel ufurdu sel veya su goturd » oho » acıklık getirmek veya kazandır » gosteri yuruyuşu » corba olmak » ucuncunun olmazlığı » uleştirim » kireclenme » cağıra cağıra » oyuncak » hal etme » yalıbulbulu » karşıtı » icinden okumak » gecgec » kacıklık » cabuk cabuk » yaban gulu » avrupalı avrupa da yaşayan a » kucukluk » alcaltmak » şantor » ağız acmak » tuk » oluşturduğu donme eğrim cevr » kola cıkma » elini cabuk tutmak » ofkesi kabarmak » ciş » sulfatlanma » cıkan » canavar duduğu » yıldırımlarıustune cekmek » vucuda vermek aşıyapmak » bıyık altından gulmek » cercevesiz » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » gonul yıkmak » donumluk » tum » varoluşcu » soğe » bıckınlaşmak » tek erkcilik » uslûp » salca »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.