tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomulduruk » ac ec » cıkarmak » mudafaa etmek » tabansızlık tabansız olma duru » ceper cekmek » gecerletmek » gulme komşuna gelir başına » dunyevî » raydan veya rayından cıkmak » duzec » amac edinmek » ağac balı » calışma dolabı » nobet » ortaya dokmek » doruk cizgisi » kuzguna yavrusu şahin veya ank » dovunme » meslek secmek » protokolcu » tibetli » uşutucu » ma me » camurlama » cekinme » gibi cok yonlu hizmetleri en a » kulturfizik » unce » boğ » coğu » levazımatcı » cıkışcizgisi » soz duellosu » himaye etmek » gumuşservi » dağkoyu » murit » guzellik » kacamak yolu » fikir hurriyeti » samanlıgubre » bir an once » ermeni » kup gibi » non stop » odenek » ağac sakızı » cussesiz » turbin »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.