tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yergi zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulâh kapmak » kul kesilmek » guzlek » ciğindirik » kafasına gecirmek » zuluflu » iki eli şakaklarında duşunmek » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » eşit cenetli » cak cek cak cek » kostum » zırhlıarac » cıpıl cıpıl » yaşcayır » gunduzcu » bilinc » evvelâ can sonra canan » surme mantarıgiller » suzulmek » her tur gosteri yapmaya uygun » dallarınıkısaltmak » ayrıduşmek » nikaragualı » durum » kuşa benzemek veya donmek » ahmakca » kolay gele veya gelsin » acık hesap » doğmeci » evrak cantası » nobet » cat » yuzeysel » boya fırcası » etuv » medenî kanun » msa mse » arasında den başka anlamıyl » yardım etmek veya yapmak » capraz ateş » mekanikcilik » cok sesli » acılmak » cerezlenmek » ugandalı » yedek parca » gonyeleme » gunsuler » kopure kopure » umur gormuş »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.