tdk sözlük TDK Sözlük

 

yergi zıt anlamlısı

yergi zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yergi zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yergi zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yergi zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulac » ıslık calmak » kucuk » orgun eğitim » etkinliğin buyuk olcude azaldı » takarrur » cok sağlam dayanıklı sert » ağzından kacırmak » pas gecmek » kalıpcılık » elcek » barışcıl » hesap gunu » bıcaklamak » civilemek » kokun gecmesi » yukseğe cıkmak » cizgisiz » iz duşumu » her biri mesame » centiklemek » pabuc » şofor koltuğu » once » kuşgomu » ucan kuştan medet ummak » gozu yılmak » yuzlu » cırılcıplak » gereği duşunulmek » kokteş » ayrıduşmek » besmele cekmek » ustelemek » gecerli » kazan biri kepce » kureleme » iki cenetli » kutikul » frenkce » şansolye » arnavutlaştırma » foyasıcıkmak » muzahir » kuşum » caltılık » duğun pilâvı » mukellef » borek » sukûtî »

yergi_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yergi_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yergi_zıt_anlamlısı nedir ve yergi_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.