tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorgu » dar acı » cocuk yapmak » senyorluk » allah icin » allah manda şifalığıversin » avanturiyer » nur ol » bulanıkca » yukarı goğe doğru olan yanı » yere bakan yurek yakan » tekâsuf etmek » inmek » rejisorluk » yarım elmanın yarısıo yarısıb » ilk iki dereceyi kazanacak atı » gozaltına almak » acıklama cumlesi » ku » cember icine almak veya cember » niyet cekmek » artırılan bir manyetik alanın » izzetuikram » yolgecen hanı » topcu » cerceve anlaşma » muzikci » yaban gulu » ağzınıbıcak acmamak » onlemek » tekduzelik » ciğnenme » atlas ciceğigiller » veche » kupur » imam osurursa cemaat sıcar » civi cıkar ama yeri kalır » donuşturmek » boşnak » ucar kefal » tereddutsuz » gozleyici » kanun sozcusu » yakutca » orumcek » kosele taşı » pirogravur » carıklı » tarih oncesi » gitti gider dahi gider »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.