tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ittihatcılık » sevda cekmek » yuz verince astar istemek » kirecsizlenme » alaturka bilen alaturka eser » soğmek » alt ust etmek » uleştirimli » kahrından olmek » kotu yola duşmek » cercevelenmek » kokorecci » muptelâ » acılım » gonul yakmak » cimen » dort elle sarılmak veya yapışm » ne mal olduğunu bilmek veya an » hareketin yeniden kurulmasıyla » İzinli olma durumu » kanada geyiği » calımsız » ulku » nobet » cıpır » halk yardakcısı » gokten zembille mi indi » kulağına soylemek » cekişmek » ara soz » centiklenme » sut tozu » gulunmek » petrolcu » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » gayrimutecanis » secmek » gosterme » cimlendirmek » sus icin » corba gibi » oğmac » istifcilik » canlılara yaşama ortamısağlaya » şovalye » deniz gecişi » pedikurcu » operator » ruhunda guneşacmak » suruyu guden kurdu gorur »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.