tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ongorulmek » surek » kacakcı » patlangac » candı » kirecsilemek » kucuk parmak » ulkesellik » ıslahatcı » guldurucu » calvincilik » hurmetli » burun bukmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » ciğduşmek » cok yanlıveya yonlu » faaliyete gecmek » u » kulce » gun donumu » yeme icme » yuzunu gozunu acmak » soylemediğini bırakmamak » ucretlerine gore duzenlenmişye » doygun olma durumu veya gonul » şuphesiz » yahudi ebegumeci » guvey yemeği » yuksek tahsil » gucsuz » tekcilik » aliyyulâlâ » mumeyyiz » cenebaz » orklemek » koclanmak » nuktedan » soz duşurmek » tur » merak etme k kalın okunur » deli sacması » parcacık » burgac » muzakereci » danca » celikleşmek » seruvencilik » cuhacılık » oneriş » yuzunden okumak »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.