tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
puskurtulme » adamın adıcıkacağına canıcıksı » peşinde veya peşinden koşmak » cimenli » anac » andac » gecişustunluğu » goz » gecişme » gozlerini devirmek » tel fırca » cıkmak » ic hat » cok tasım » gulme komşuna gelir başına » vucut bulmak » sozunu esirgememek veya sakınm » acık alınla » gunduz kulâhlı gece silâhlı » muşabehet » koruklu » sayıp dokmek » utulu » anlarsın ya » begdili » duşuncelilik » icin » turkceleşmek » cir » dort yuzlu » almanlaşmak » sinemacı sinemanın ceşitli ko » gozetleyici » absurt » omurlu » roproduksiyon » maatteessuf » surekci » kulliyetli » uc beyi » hindistan cevizi » akıkarasıgecitte belli olur » tuberkuloz » ac » doneklik » gozden uzak tutmak » ısparmaca » kayakcı » iktisatcılık » hancere »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.