tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğrenci » sumuksu zar » kopek memesi » goymek » rufaîler karışır » fransızlaştırmak » suzme bal » o duvar senin bu duvar benim » ickin » her biri mesame » goruşturme » pacavralaşma » acem » bolum » susme » buk » sac baş » kronikci » makaralarıkoyuvermek zapt edem » yuzunu gozunu acmak » goceri » curuk veya curuğe cıkmak » can can etmek otmek veya konuş » cultar » eden felsefe ve din doktrini » inc » gomlek » kulunk » catır catır » odul » otcul » bicimde anlatılması edebikelâ » gencleştirmek » cala kamcı » ustu başıdokulmek » duzmek » kovuşturma acmak » ac » gume » tefehhum » basubadelmevt » asyalı » gece ucuşu » cizdirmek » kabuk bağlamak veya tutmak » sulu goz » keceleşmek » acık » pacavra » dikiz etmek veya gecmek »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.