tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
slovak » guz ciğdemi » istediği gibi at koşturmak duz » sozu gecmek » muhreli » acılıştoreni » dili olsa da soylese veya anla » dumduz » iki el bir başicin » ozgunleşmek » yarıklardan her biri » minor » puan almak veya kazanmak » aşağıfalan yukarı » kemik parca » surmeli » su gibi olmak » cıkarınıtepmek » urduca » coktan veya coktandır » guvenilir » gosterge » ofkesi kabarmak » calık » ac gozunu acarlar gozunu » carliston » dibi kırmızımumla veya bal mum » carpık curpuk » yuzmek » tevatur » banyo kuveti » l » fare cıktığıdeliği bilir » kurklu » tevettur » harclı » keci yolu » cok sesli » tenkitci » tekeline veya tekellerine alma » bitki organizmaları » gozunu gozune dikmek » gan gen kan ken » guvensizce » cobaniğnesi » şimşek cakmak » durtuşlemek » govermek » duğum vurmak » ıskaca »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.