tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hucum » icki sefası » cuha » dumen » tunaydın » oksuz kalmak » duzmek » sacma » ic tuzuk » olukcuk » otturmek » hukum yemek » sublimleştirme » burokrasi » gecit hakkı » kocan » trafik mufettişi » diline dolamak virt etmek veya » mutehassıs » aba vakti yaba yaba vakti aba » temayul » patates puresi » studyo » is at etmek » danscı » ici geniş » kulak civisi » esperantocu » cıngı » cacaron » goğus hastalığı » elin veya âlemin ağzıtorba değ » yuz olcumu » baştan kalmışveya kalma » dokmek » eşbasınc » cercevelenme » guducu » oğretim » tuy sıklet » tebesum etmek » parcalarıkaynaştırma işi veya » sağdıc emeği » biri fert » gocurmek » panturkizm » luzum var » paraşutcu » oksuruk » curuk boya »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.