tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırpış » suru » rezili cıkmak » dalgıc » kapcık » cağanak » kuru yuk gemisi » dortkenar » azerbaycanlı » ceki » kuşayiş » arjantinli » ortunme » ceşitlendirme » kotu kişi olmak » ayaklıkutuphane » gocurmek » yol gozlemek » cınsabah » ant icmek veya etmek » huccet » muterakki » munakalât » eşbasınclı » grev sozcusu » caşıtlık » dubbuasgar » koşe » dişini sokmek » belâya catmak girmek veya uğra » yukseltmek » portlemek » bulunan bolum kafa ser » carşıekmeği » muhursuz » hatırından cıkmamak » guluşulme » yuz olcumu » surgulemek » başustunde tutmak » cıkı » talaşboreği » gocmen » resimlerin sesli veya sessiz k » tan ten » deniz culluğu » gosterir » camurlama » hece olcusu » acık işletme »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.