tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
heple hic ilkesi » duğum duğum » oykunmeci » soylemek » gibi birtakım makinelerin işle » el icin yanma nare yak cubuğu » gecinmek » kırcıl » kustahlık » olum » zatulkursî » gunduzsefası » boylece » mısırlı » parca » havan dovucunun hınk deyicisi » surmeleme » atolye » carlık » komurlu » cevrimsel » oruclu » sabahın korunde » duzenli » bulbulyuvası » yumruk atmak veya indirmek » cıkmak » percin tabancası » fırtına kopmak veya patlamak » acıktan acığa » bobrek ustu bezi » zerduştî » dortleme » gecmek » guvence » oğmac » tum » bebekce » kucuk dağlarıben yarattım deme » caplama » saatci » yureği parlamak » İzmir koftesi » kofterlik » turlu turlu » percinlenme » kukremek » siyaseti ve oğretisi » duğumlenmek » barutcu »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.