tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hint inciri » duz tumlec » tervic » ur » kamcılanmak » goz koymak » carpan balığı » sırplık » cene yarıştırmak » kopek balığı » duşurtme » cıkmak » popcu » curcur » veya dokunmuşpamuktan yapılan » supurulmek » goz goze gelmek » ardıc rakısı » icinde pişirilmesi ve limon su » cizgi » midibus » ozel kesim » amerikan salatası » topluluktan olan kimse » is at » deyip de gecmemek » cala kılıc » guluk » eğilimli ortu » akce » nacar kalmak » yer gecidi » muhre » yureğine kurt duşmek » dunur » oncecilik » esmer kufler » gostermek » yondeş » deme veya değme gitsin » kimse » yoklamak denemek tecrube etm » rafızî » onel » gozleri parlamak » surumek » ozlu » guc belâ » ceset » kustahlaşmak »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.