tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donuşturucu » cozulme » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » gecmek » tur » bağlanan sert nesne » carpık » icin icin yanmak » curum » tervic » cumbuş » sağlayan parca » nufus plânlaması » karagozluk » kacta » kukremek » sumeroloji » » durme » oldurucu » ozden » duzeni feodalite » dunku » su gecirmez » cırpıntı » ahfeş in kecisi gibi başınısal » dortluk » sucunu bağışlamak veya birinin » cifte atmak » once » onerge vermek » bıcak gibi » vur abalıya » gradosu duşmek » ortodoks » pestili cıkmak » gozleri acılmak » inmek » hem İsa yıhem de musa yımemnun » sukûtîlik » muhurlu » koşe yazısı » bonkor » ziyade olsun » tarh etmek » cıkarılış » acık mavi » turetici » ileri goruş » catal »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.