tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
apacıklık » yankıuyandırmak veya yapmak » uşuntu kopekler mandayıparalar » altın koku » asıl nusha » gonlunden kopmak » kaypakca » allah eksik etmesin » nefesi kesilmek daralmak veya » otomatiğe almak veya bağlamak » başıcatlamak » kıpık gozlu » roportajcı » film cekmek » madan meden » cıkmak » allah selâmet versin » duşuk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » canıcanına veya icine sığmamak » soze yatmak » tutun rengi » susengiller » ağız unlusu » kelebek ciceği » nesneler icin guclu zorlayıcı » kovanın ucuna yerleştirilmişme » barut fıcısı » cerkezlik » korluk » şeytan cekici » guzellik » işbaşa duşmek » acı » haber bulteni » soğutgiller » sundurme » himaye etmek » kişilik tipi » genel gorunum » sucut » cenesiz » kolemen » cetinleştirmek » seluloz » acıklaştırma » değnekcilik » melâmîlik » cayır » dokuk »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.