tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kırcıl » başına calsın » ren geyiği » ic » yer acmak » yureği dayanmamak » caprazlamak » ispermecet balinası » gune doğrulum » duzleşmek » kılıclama » cağmak » ateşolmayan yerden duman cıkma » duzeltmek » ortaklaşa alışkanlıkların tut » guzel duyu » toretanımaz » cenesi atmak » alnından opmek » meraka duşmek » baktıkca alır » sureksiz unsuz » seslikci » muhabbet ciceğigiller » cıngırdama » hele şukur » sabahcı » gorumcelik yapmak veya etmek » kokten dinci » cumbuş » takla atmak veya kılmak » acık kalpli » koken bilimi » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » lugat » ismi gecmek » guvenme » ister misin » kuflenmek » gecerlik » iceren genel kavram » yuk arabası » etut » başa cıkmak » calmak » gonlunce » cekimli » carpışma » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » inakcılık »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.