tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
diplomatca » orta oğrenim » teşekkul etmek » ackıcı » zuğurtleşmek » olcun » turkce » moduler » ozel okul » olmayan kimse veya topluluk g » yuz kalıbı » gozleyiş » hazır corba » canak tutmak veya acmak » notrleşmek » cıkı » celenk » urkek » aku » durdurmak » gonder » gormemişlik » kalcın » duzlem geometri » yorunge » oğurluk » muhallebi cocuğu » yuksekten atmak » yuz goz olmak » capula » sıfat fiil grubu » kotu soylemek » malta taşı » uretec » acık artırma » col » arasında den başka anlamıyl » pacasıduşuk » gozu kaymak veya kacmak » bu abdestle daha cok namaz kıl » dunya başına dar olmak veya ge » yuz goz » cikolatacı » dunya » ciğindirik » yuk hayvanı » bolu » gobeğini kesmek » taksit odemek veya taksit verm » yabancıcıta »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.