tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıvlamak » harc » soz ruşveti » gulle » cekmek » alacık » cevirim » ruslaşmak » sarachane » bulgusal yontem » on goğus » sumter » kose buğday » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » tahammur etmek » gonendirme » inmek » dort elle sarılmak veya yapışm » cavuş » ıncı inci » icmek » gez goz arpacık » ciğiplik » hoparlorsuz » oluşturduğu siperler borda ka » acıktan kazanmak » etinden et koparmak veya kesme » kâğıt yapraklarından her biri » kapanmak ortulmek » vulgarize » buldukca bunar veya bulmuşda b » alcılanmak » donum » canına yandığım veya yandığımı » dermanıkesilmek veya dermandan » bilinc akışı » ciğleşmek » kullanılır » kuafor » goz gezdirmek » gluten » centik » xviii yuzyıl sonunda başlayan » yumuşakcalar » p p » her gun » carpılma » suzulmek » gozu gonlu tok » dalgıc kuşları »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.