tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayat mucadelesi » ağzından dokulmek » ozelleşmek » fume » arasında den başka anlamıyl » aşcılık » gecen » haric olmak » cenek » doşemek » gayrimumkun » doksan veya kırk seksen kapın » bir hâl almak » yakınlık gostermek » guvenoyu vermek » ah cekmek » copleme » desinator » cicek soğanı » her yiğidin gonlunde bir aslan » tekeden sut cıkarmak » ataturkculuk » ne gune duruyor » ır ir ur ur » tavşana kac tazıya tut demek » barışcıl » taze ot gormuşeşek gibi » yaşam bicimi » unsuzunu gosterir » operatorleşmek » curuk iş » mayalanabilen ve coğu tatlıola » tan ağarmak veya atmak » cingenece » calgıcılık » koşede bucakta kalmak » kufur savurmak » neyce » av ev » acımlanmak » yağışduzeni » cevrilemek » gostermek » suzme » bîcare olmak » onune gecmek » ıslahatcı » tecessum » cırpınıcırpını » gd »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.