tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » modul » nufus » cıkarmak » tıngır sac elim hamur karnım » davayıileri bir tarihe bırakma » başcekmek » bolum » pişirgec » flore » uslûp » işbaşa duşmek » oldurulmek » kırk bir kere maşallah » kona goce » formul bulmak » descartes cı » adı » komurleştiriş » sove » koreşe » ozelik » gurlek » batakcı » capkınlaşma » camur deryası » alın teri dokmek » tepesinden veya başından kayna » bakılmadan secilen şey » mutemayiz » perulu » sabahcı » sandıkcılık » lâluebkem » gonul darlığı » facetalı » kalcasız » kacak gureşmek » kundeleme » akıl oğretmek » soylemek » leyleğin yuvadan attığıyavru » kaynana olma durumu » guzel sanatlar » gul gibi bakmak » cozumsuzluk » cergi » yalın ayak başıkabak » tutmac » olum sessizliği »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.