tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sut dokmuşkedi gibi olmak veya » cember » bon » muzayede » acından olmek » olumlu cumle » cırak » tane tane soylemek veya konuşm » İskocca » acılmak » gozu bulanmak » pirinc » malın gozu » keci yolu » d » zerzevatcılık » lr » mizahcılık » dunku » rontgen cekmek » hucre » caldırılmak » carpı » kıskanclık etmek » harac yemek veya almak » fazla mal goz cıkarmaz » karada olum yok » ekip bicmek » konakcı » kanavice » alıp yurumek » biri » yuzleşmek » kıt a sahanlığı » tartan arac » sırtında veya arkasında yumurt » kocek » cevirgi » koyculuk » demir sulfat » kokleme » otostopculuk » kuheylân » icinden gelmek veya gelmemek » orselemek » kakac » makbule gecmek » yuze duramamak » denkci » duzen »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.