tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başağac » kuldur » puantor » cekmek » duldul » oylesine » selâmunkavlen » duzensiz » calmak » lık lik luk luk » not duşmek » uyandırmak » gumuşrengi » goz var izan var » on sozleşme » insan eli değmemişveya dokunma » yararlanılan bir bitki corchor » şohret » yer yer kazıyarak alttaki renk » civilemek » icinden gelmek veya gelmemek » uc » vandal » dan den tan ten » kotek » acısınıcekmek » pence atmak » ana kralice » kara gun » cisemek » ayın on dordu » despotca » kedi veya eti ne budu ne » ucuncu dunya ulkeleri » celebilik » enfarktus » yapma gubre » nabzınıyoklamak veya nabız yok » huzunsuz » bilincsizlik » murt » barbeku » allah ın cezası » puskurtme » soğuş » sırtustu » akla sığmak veya sığmamak » ici gecmek » cok yıllık » gerci »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.