tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
heyheyler gecirmek » iclenmek » cıplak » kopoğlu » mulâkat yapmak » sıcan » cevirmek » gol başı » borkenek » resti gormek » hint tavuğu » allah var veya allah ıvar » ahıcıkmak » cıkılmak » ceyizlenme » cekoslovakyalı » hucre bilimi » boyle gelmişboyle gider » suclamak » misyon ustlenmek » nufuz etmek » dortlu final » bir ayak ustunde bin yalan soy » veya giysinin uzerine konulan » bulbulleşmek » esas vaziyete gecmek » cırptırmak » yaban sumbulu » birbiri icin yaratılmışolmak » yumuşak unsuz » orgutlemek » perdelerini acmak » ac » gun yağmuru » formul » ciceği burnunda veya ciceği bu » gecenek » yargıc » capalatmak » ticanî » bucurleşme » calışmak » munhal » z z » yatcı » tukuruğunu yutmak » operatorleşmek » kırbaclamak » tupcu » lâf yok »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.