tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah yuru ya kulum demiş » cok koyu sarırenkli guclu bir » direnc » cektirme » bunyece » galebe calmak » kok bacaklılar » dunya » govem eriği » cocuk aldırmak » sokulmek » temasa gecmek » oğur » işleri ve dışişleri bakanlıkla » su kacırmak » deniz gecişi » uckurluk » projektor ışığında olmak » her ne ise veya her neyse » ackılanmak » koy » taclı » cıkılan catkı » kuresel » doşemeli » tenevvur etmek » arka kapıdan cıkmak » muhre » uzatmalıcavuş » butunluk » guvelâ » ileri geri konuşmak lâflar etm » haber studyosu » lupletmek » kurdan gibi » gozun aydın » omuz opuşmek » duzgulu » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » karanlığıdeşmek veya yırtmak » doner ayna » catal gormek » arnavutlaşmak » allah ın evi » pusur » muzik » odlekce » gozu kalmak » hurriyetsizlik » selektor »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.