tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kapucin » kacan kacana » kaptan koprusu » yenicerilik » uzum suyu » gosterilmesinin izne bağlıolma » torpulu » hem nalına hem mıhına vurmak » ac gozluluk » dumen evi » acılma » mucellitlik » gosterişlilik » bekâr kalmak veya yaşamak » cabuk » değer bicmek » kaput gitmek veya olmak » duzletme » iliğine işlemek veya gecmek » golge olay » gozu bağlıolmak » yargıc » bizim gelin bizden kacar tuta » rontgen » camurdan cekip cıkarmak » yulume » cullamak » kosemenlik etmek » kin » buğelek » kandil ciceği » suyu kesilmişdeğirmene donmek » formul » boceklik » onayak olmak » bayındır » suya duşmek » ic barış » yan gozle bakma » ic merkez » cığır acmak » ceza gormek » kolen olayım » half time » kalem acmak » sakınılan goze cop batar » ozluk hakkı » tekaut » mubarek otu » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.