tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğit eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ipe sapa gelmeyen veya gelmez » uykusu başına sıcramak » divanımuhasebat » tume varım » cek » batakcı » hispanica » rufaî » gun batımı » cıtlama » ayrılan kimselerden kurulu der » imtihana cekmek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » taklip bi » tumsekleşmek » carpmak » arasında den başka anlamıyl » olum sukûtu » albumin » yumurta koku » ulkuleştirilme » yuzde » altınıcizmek » havaya ucmak » alt guverte » mubayenet » golermek » ekmek duşmanı » kaşyapayım derken goz cıkartma » ucuncu cağ » gorunum » colleştirme » kedi ile kopek gibi » ağac oyma » midibus » citme » murekkep yalamış » kosteklemek » tufek » paskalya coreği » ağıtcı » danscı » murevvic » guducu » supermarketcilik » azrail in elinden kurtulmak » tahtalıkoyu boylamak » gosterme sıfatı » ustunden gecmek » yarısonuc »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.