tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcak silmek » aşcıbaltası » diktatorluk » murekkep yalamak » zeval bulmak veya zevale ermek » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » bocekbaşı » dozunu kacırmak veya dozu kacm » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » cillenme » bitum » burokrasi » yureği kanamak » şupheye duşmek » olu yemeği » soğuş » varlıkta darlık cekmek » tasar cizim » cam goz » cizecek » gozu bağlı » recetesiz » dansor » kotu » pic etmek » nesturî » gonul avcısı » ağızdan burun yakın kardeşten » guzellik salonu » parcası » cakaralmaz » goz bağı » gecinilme » ak ek » ant icmek veya etmek » sıl sil sul sul » cizi » kullanılan arac buat » ucretsiz » olumune susamak veya olume koş » muteferrik » gayrimuslim » kofteci » remil atmak veya dokmek » guducu » guvenilir » citen » orospu boreği » uretmek zihnî yetiler oluştur » tink tank »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.