tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yalcın » ac gozluluk » urkme » duğun evi » circirci » catkı » cifteleşmek » her şeyin yenisi dostun eskis » kasık catlağı » cekemez » gulboceği » ihrac » şeritcilik » ciritci » ti » ustune alınmak » am em » cakmakcılık » ozezer » dol vermek » kabuğu dışına cıkmak » guvec » cıkmak » sabah ola hayır ola » mandepsiye basmak veya bastırm » goz yoklaması » kaduk olmak » gumbedek » omca » fıcıbalığı » uzerine atmak » gulmek » başına balta kesilmek veya olm » tekniği » bugunku » hakkıgecmek » belirtilen bolum » starta gecmek » solpumek » ustune ustluk » on kol kemiği » fetva vermek veya cıkarmak » koruyucu unsuz » donmek » ortme » ciceklemek » tecessum etmek » yaka bir tarafta paca bir tar » ne haddine » iki arada bir derede kalmak »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.