tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğit eş anlamlısı

yiğit eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğit eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğit eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğit eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goruşbirliği » borcsuz harcsız » umitlenmek » eyleme gecmek » donec » cıkmak » anka » ozgunluk » uvey evlât gibi tutmak veya sa » bahisci » gozlerini fal taşıgibi acmak » capulculuk » mukemmeliyet » cadırcı » zuğurtleme » gulculuk » uşutmek » pacarız » amerikanist » makine veya bir kuruluşu plân » duk » host » ic başkalaşım » tabana kuvvet kacmak » duşman » peceli » sur atle » beyaz komur » surmelemek » bir elin sesi cıkmaz » gercek » acalya » secimlik ders » surunmek » cinleri başına toplanmak veya » tuplu » cağdaşlaşma » kervankıran » acık vermek » olculendirme » kayıkcıkavgası » koşesiz » unleme » kopruden veya kopruyu gecincey » şakaya boğmak dokmek veya bozm » eylul » sonuk » canıyanan eşek attan yuğruk ol » ağac arac eğirmen kirmen » allah rahatlık versin »

yiğit_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğit_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğit_eş_anlamlısı nedir ve yiğit_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.