tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iraklı » tan sokmek » lu » butunu » gozunun icine bakmak » boy almak veya surmek » hıckırmak » marunî » cangal » allah gostermesin » gureştirme » husnuhâl » dolayısıyla verilen ortak ad » dansoz » sıkıduzen zapturapt » notrluk » odunsuz » uzumsuz » gereklerine uyacak duruma soka » cember kayık » herkes gider mersin e biz gid » bolme » cimentolatma » cakmaksız » munakalât » her boyaya girip cıkmak » tellâl cağırtmak » somurgen » bayramîlik » kor ucuş » keciboynuzu » vefat ilmuhaberi » sut beygiri gibi ayakta uyumak » cok hucreli » kul kesilmek » dadacılık » hizmetlerde calıştırılan tımar » » kene goz » ve kanunlara uymaksızın cebir » oreke » sovuşme » dilinde tuy bitmek » girip cıkmak » on avurt » yuzu pek » yaz donencesi » uzumculuk » tarakcı » elektrikcilik »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.