tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olum » kademli olsun » muthiş » cekel » bulunan bir sıvı » allah senden razıolsun » genel kutuphane » ikbal duşkunu » cisemek » fayanscılık » gun almak » ceğmellenmek » lokmasınıdokmek » olum emri » cocuk ruhlu » nutuk atmak veya cekmek » umitlenmek » alnına kara surmek » ul » mahzur gormek » direncli » genel goruşme » virtuozluk » muhtedi » guvey i » varsa yoksa » kısmeti acılmak » universiteler arası » dualizm » fındıkcı » dilini eşek arısısoksun » guvenliği sağlamak icin yapıla » mineral » gorunum » kostekli » alcalış » sunnet etmek veya yapmak » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » duvak duşkunu » kılıccı » evvelâ can sonra canan » barışcılık » takdim edilmek veya olunmak » cozme » baharatcılık » başoğretmenlik » dokme demirden yapılmış uclar » on şart » cicer arietinum » ağackesen »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.