tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musavatsız » fotoğraf cekmek » ele » d » kendine yedirememek veya onuru » yan cizmek » acık » kopru kurmak » guneşlemek » ac doymam tok acıkmam sanır » gorgu » ağız acmak » dost kara gunde belli olur » eğik duzlem » temelluk » muşkulât » mubadil » cozumleme » kozunu paylaşmak veya pay etme » hava kacırmak » bicim » olumu goze almak » bahcecilik » cevriliş » yapsatcılık » izzetuikram » acık kalpli » hakkın rahmetine kavuşmak veya » soz gelimi » kolcaklısandalye » mel un » dovuluş » corbacı » tekâmul » gozu buyukte olmak » tecrube yapmak » bocek bilimi » catallaştırma » penceleşmek » kulot » gun gormemek » oruc bozmak » iclenmek » coluk cocuğa karışmak » mekanikci » tesettur » ruşvetcilik » koscu » bıcak vurmak » unlemek »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.