tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecirgenlik » kazan kaldırmak veya devirmek » ne oluyor » kunyesini okumak » cift » korunu oldurmek » cıngı » korluk » komutator » yuk hayvanı » lugatce » kırbaclanma » yoneliş » cokek » dondurulmek » salepci » uluş » subjektiflik » gercekleştirmek » buro » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » kampcı » kurek cekmek » cavuş » fırın ekmek yemesi lâzım » sonuc niteliğinde başka bir bi » sacma sapan konuşmak » borcluluk » alcılanma » cur etsiz » madde » olcek » viraneye cevirmek » suruklenmek » duşe kalka » tutac » got » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » kırk yıllık yani olur mu kâni » ere gitmek veya varmak » gelin ciceği » faydasınıgormek » halkcı » usalize » mustemlekeci » luzumsuz adam » h » kraca » boylece » canıcekilmek »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.