tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
balık corbası » gomlek » tanrıkayrası » ic evlilik » abdal » ciğkacmak veya duşmek » goruşulmek » gozu gonlu tok » senyor » korleniş » vucut bulmak » gonderici » murettep » huruc » altta kalanın canıcıksın » aclığıoldurmek » guzun » uz » allah hakkıicin » j j » kopekayası » tuzel » yureğini boşaltmak veya dokmek » kazak comelmesi » ozsel » dil oğretimi » dokmek » kampcılık » ozdenlik » kosnulluk » cevri » zahmet cekmek » yamcısız » koyun can derdinde kasap yağd » dışında kalan bir veya birden » ipi birinin eline gecmek » cozundurme » glâyol » turkculuk » coban kebabı » set cekmek » soyleyiş » keceleşmek » suru » gozleri yaşarmak » kulak civisi » oksuruk » pabuc pahalı » susme » cil »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.