tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orman koylusu » ciltci » iyilikcilik » cıkmak » boşol veya olsun » sevinmek sev in sevdirmek se » mudellel » cokuş » ceşnisine bakmak » bokun soyu veya bok soyu » ucurmak » jeton gec duşmek » cocuk bahcesi » kafayıcekmek » gumuşsağolsun altın gidekosun » recetesiz » can kulesi » nevaleyi duzmek » cunku » munasebetiyle » cıktı » yuzulme » makine cekmek » cıkarmak » kosele » koklendirme » teknokratcılık » ustluk » » kurban olayım » cozdurmek » dokunmek » civilemek » defasında bir sayıyukselterek » j j » yuzu gulmek » burunme » ovunmek » cultarı » pardosu » cıkıntılarıolan organ » ile beraber » cember » desinatorluk » uremek » hakkısukût » cıkmak » cember cevirmek » yonelmek » uğrum »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.