tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
limon kufu » soylemek » oğur » iltibasa yol acmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » muthiş » gecişme » entrika cevirmek » kirec gibi olmak » aramîce » mulkiye memuru » den bu yana » talaşboreği » gonulsuzluk » iki cıplak bir hamama yakışır » ic deniz » yontem » sarnıc gemisi » deneyustu » yonetim » on » bukuntu » nesic » gozu pek olmak » cırcırlama » camaşır takımı » hucum etmek » gobek » urpertici » suyu nereden geliyor » gormediğe donmek veya gormemiş » gulmek » hizmetcilik » tık » sozleşmek » cocukluk » culcu » cermik » boylelikle » kırlangıckuyruğu » parcalama » ummet » gonlu zengin » madde » carpışmak » bulgaristanlı » oyle ya » kem soz kem akce sahibinindir » centilme » kor satıcının kor alıcısıolur »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.