tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ar » uykusu kacmak » sumuksu » halep cıbanı » oksuruk » gonderici » gozettirmek » oğle vakti » ic » cır cır otmek » parcalı » don yağı bayağısıcaklıkta kat » olcum » olumu op » istenc dışı » selâm soylemek » gorkem » nezaket gostermek » doğum kontrolu » kirecsileme » cıvdırmak » pencuse » tutac » saati calmak » catıldama » yuzune bakmaya kıyamamak veya » emec » horoz olur gozu coplukte kalı » naturalizm » uveyik » urkekleşme » cift zamanı » potibor » ordek » lâcin » altın kupu » uslûpcu » lutfeyleme » ucu cengelli ağır demir arac » gormuşgecirmiş » buğe » sırtustu » pluralist » sıcmak » malkarca » potansiyel suclu » pirogravur » keramet buyurdunuz veya kerame » fug » kotek »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.