tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taylorculuk » ofke » harekete gecmek » cenesi duşuk » muzaheret etmek » olu » duşunceli » urkutmek » briketci » hititce » dil oğrenimi » ozek doku » allah bir yastıkta kocatsın » ciğeri parcalanmak » kultursuz » ickin » kotek » bitkisi gossypium » tarhana corbası » ozleştirme » korukleyici » lâf cıkarmak » suve » slovenyalı » yağma etmek veya edilmek » cuval » allaha ısmarladık » ana baba gunu » olum emri » erkekce » aşcı » iğne yapmak veya vurmak » yukleyici » yalova kaymakamı » yorgan yuzu » huseynî » ukraynalı » dallarınıkısaltmak » civilemek » antep baklavası » yetiştirilen bir bitki lycoper » dikdortgensel bolge » yolunu beklemek veya gozlemek » techiz etmek » kundelemek » icindekiler » purtelâş » iz » kor » ucgen prizma »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.