tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok duzlemli » oylelikle » ekmek duşmanı » ceteleşme » terakki gostermek » supurulmek » cekic atma » mirac kandili » uzengi taşı » icerlemek » yuzune gulmek » sonucsuz » değerlerine yapılan yeni eklem » ureme » divanıhumayun » ortodoksluk » kaplanmasına yol acan ilkel ma » kulte » calımlı » denizden veya denizi gecip cay » turkceci » ci » eski defterleri karıştırmak ve » calgın » hayal gucu » lâfuguzaf » urpertici » gucun » guven vermek » ti » postekiyi kurtarmak » balık kavağa cıkınca » ust tabaka » durumunda olan saklıolan guc » başcevirtmek » kazanc » cotra » doruk cizgisi » catırdamak » yuzunu gormemek » sınır otesi » hayvanın sebep olduğu hastalık » temizlemek veya parlatmak icin » ahbap cavuşlar » bolumlendirme » sıcangiller » okculuk » tebellur etmek » ters yuzu » capar »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.