tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acma » gocu » esrar cekmek » utanc duymak » salcalanma » sevir » utopya » acılma » ayağınıcekmek » acmak » golgecil » koşelik » gecgecleme » hıncahınc » isimden tureme fiil » bolmeli » populer » surme cekmek » tercume » hangi taşpekse katıysa başını » acıklık » cıkışhakemi » puan almak veya kazanmak » dunku » ozgurce » sozu kesmek » suru » pence penceye gelmek » tervic » fasikul » ozleştirmecilik » ozel teşebbus » kaldırım işcisi » gurleşme » ortaklık sozleşmesi » sekendiz » puruzsuz » akbalıkcıl » namzet gostermek » koyungobeği » arasında den başka anlamıyl » hatırlatmak » muzisyen » cevirim » acılama » surcturmek » mutevali » baktıkca alır » cift halka » carkcıbaşı »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.