tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suvari » cekmek » puskurtme » yuruyuş » kucuk » gozde » capraşık » millî mudafaa » bir dirhem bal icin bir ceki k » kerem gibi sevmek veya yanmak » dokmek » ana sozleşme » matematikci » envaiceşitli » gunec » terettup etmek » aylakcılık » sunnet cocuğu » kısmının sonuna kadar olan uza » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » munevver » teneffus » cekişmek » bilânco » acındırma » baha bicmek » cılgınlık » guneşlik » meraktan catlamak » dol doş » tebaruz » acmak » korkusuz iyi dovuşen kendine » yapsatcı » belirtec » jimnastikci » lok » duşuk » caplamak » madik atmak etmek veya oynamak » hicleştirme » işi gucu bırakmak » cenesi atmak » oğleustu » olculer » cığlık atmak koparmak veya bas » tuberkuloz » cimdiklenmek » allah ın evi » golgelendirme »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.