tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
faca » şeylerden her biri tabaka » altta yok ustte yok » hispanica » soz gosterisi » muşerref » kuculuş » yuzunuze guller » pirinc » kenyalı » carpma » zartayıcekmek » lenincilik » para cıkarmak » sempati duymak veya beslemek » acış » nitroseluloz » muşahede » ruh gocu » araştırılabilen olculebilen » f k b » deniz durmak veya duşmek » dikiz etmek veya gecmek » dovme » iki cıplak bir hamama yakışır » comce » gulme » beygir gucu » gozu cıkasıca » cenesini bıcak acmamak » yenilir veya yenir yutulur şey » kok » dort yol » culpan » taklitci » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » gostermek » yonelim » dil cıkarmak » cekmek » yem istemez su istemez » sosyo » arabasınıduze cıkarmak » simitci » hamala semeri yuk olmaz » ağac yaşiken eğilir » goz değmek » tohuma kacmak » dokuluş » ciritci »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.