tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
her dem taze olmak » acık » ustune ustluk » yalama ucuş » cekirdeklenmek » bakır calmak » pratik kuramsal karşıtı » uzak goruşluluk » şekerim » gomlek » akma hancer » uzerinize afiyet » olmez » pişmişarmut gibi birinin eline » surgun gitmek » boluk » rab » oz saygı » işi uc nalla bir ata kaldı » catışmak » sonuk » yuruyuşyapmak » faaliyete gecmek » kelepcelenme » bir değer karşılığında birinin » olcu » buyumuşde kuculmuş » mumanaat etmek » ehlihibre ehlivukuf eksper » moskofluk » muşkul » host » kotuye kullanmak » erkecsakalı » depremcizer » guzelim » gitti gider dahi gider » değişen arac » mucehhez » selâmunkavlen » cift kapı » kat îleşme » renkolcer » bezekci » kapcık » gucleştirme » gokcek » duruma gelmek » curuk sakız » orgu »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.