tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bunun sonucu olarak da doğal ş » kulağına soylemek » ağır kure » ic merkez » ilâclama » beden hareketlerinin tumu » elektrikli basac » lâcin » ceper » kapkaccılık » capa » oncul » kullanılan yapma yuz » purcekli » mutehassis » ozengenlik » coğullama » cakır pence » bıcak » karantina muddeti » cıkmalıtamlama » dangalakca » lugat » musamahasızlık » ortak ozne » nukleer santral » oruc yemek » dolapcı » duzen bağı » sozel » ceki duzen » paraya cevirmek » goğuslu » oğrenci belgesi » korleşmek » cinke » sokturme » kabak ciceği » kafasınıtutsulemek » duşunceye varmak » cisenti » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » bir cift soz » uveyme » pabuc bırakmamak » sonuclamak » haclamak » ardıl goruntu » kurek » gucsuzce »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.