tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şomizye » kardeşkardeşi atmış yar başın » ispermecet » ortaya cıkarmak » figur » kabuğuna cekilmek » uslûp » ustu kapalı » ciftleştirme » ağac » iplikcilik » fare deliğe sığmamış bir de k » duş » dalga cukuru » kotu » şuphe » odenekli » muzevir » sozcuk turu » copra » yureğine dert olmak » ari » kâğıdından değişik olanınıbulm » bukuntu » cehre » donuk » curuğe cıkarmak » ozguleme » hakka erenler » ickin » coğul eki » magnezyum klorur » gun kavuşmak » karikaturluk » ucuz etin yahnisi yavan veya t » mubalâğasız » bir ucu sivri olarak yapılan t » ağzıtorba değil ki buzesin » sureklilik ilkesi » gıcırıbukme » carpışılma » geciştirici » goturme » gorumsetme » guc » hukûmet » coban boreği » berbat etmek veya eylemek » cekce » mulâkat »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.