tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acan » doşenme » acem » izletmek » nukleoprotein » yureğine dokunmak » korfezcik » muşteri » celebi » zaman oldurmek » muhendis » buyuk turk İmparatorluğunun uy » komurleşme » pişirilen tatlıcorek » dollu doşlu » alcılamak » ve burada gorevli kimselerin t » cenesinin bağıcozulmek » sovuşmek » duşmanca » surumcemede kalmak » donuna yapmak veya doldurmak » daha bircok şeylerin yapımında » uremek » fince » duşuncesiz » işguzarca » cakırlaşmak » ozlu » murşit » yapı sebilhane » koturum olmak veya kalmak » ses yonetmeni » edebiyatla uğraşan kimse » başdondurucu » yugoslavyalı » cizgileşme » melâmîlik » tetikte tetikte olmak beklem » celikleşmek » kostek vurmak » başıgoğe ermek veya değmek » torelcilik » obek » yuzden » catkı » ilgincleşme » kâğıtcı » fonetikci » dinim hakkıicin veya dinim aşk »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.