tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secmek » ostaki borusu » otleği » beyni sıcramak » yalancıcıkmak » hava kacırmak » zamanıgecirmek » butunu » kos dinlemiş » cakır pence » acılmış dikdortgen biciminde » gulbahar » boğurtlenlik » kurtajcı » maraza cıkarmak » cemen » cil » duzlemsel » ruhunda guneşacmak » ciceksiz » tegaful » eyer kapatmak veya kapamak » muhur mumu » uflec » emekliye ayırmak cıkarmak veya » cenen tutulsun » kullanılan cihaz » populizm » guvensizlik onergesi » ağzından cıt cıkmamak » buyuk mevlit ayı » ipcik » hint gergedanı » hortumlu bocekler » golerme » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » cıkmak » yuzleşmek » yuzu kızarmak » cuvalcılık » camaşır mandalı » celik parca » ortusuz » oz itmeli » yatak ortusu » balcıklı » ejektor » cetinleşmek » hayırlıveya hayırlısı olsun » cirkinsemek »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.