tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ateşsacmak » akla ekle » gundelikci kadın » ustunu veya ustune gormek » muşevvik » entelektualizm » yukun » sac » yerleştirmek teşhir etmek » cıkış » pay bicmek » kopurtucu » cıraklık » bugun » doğum kontrolu » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » okun yanlarda gosterilmişağır » yureklilik » oncecilik » goturtmek » ağac kaplama » lâfcılık » ere gitmek veya varmak » arkasında yer alan alfabetik l » oğutucu » sulhcu » buyuk başın derdi buyuk olur » ıl » dogmacı dogmacılıkla ilgili » fransızlık » câk câk olmak » canıcıkmak » lulecilik » parcalıbohca gibi » kabir azabıcekmek » rukû » sukse » ın in un un » sus » zibelilina » mutecaviz » onune cıkmak » el ermez guc yetmez » kultur balıkcılığı » ruzgârlanmak » mizaclı » davetci » kulağına soylemek » cullamak » gozun aydın »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.