tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah ın evi » goz pınarı » illuzyon » fevc » cıkartılmak » kale cizgisi » boburlenmek » dil surcmesi » hırvat » klorur » cıkma durumu » bir an once » acılma » kurek cekmek » camaşır makinesi » toren duzeni » pencudu » calma » meddah sanatı meddahın işi » soğutluk » sungusu duşuk » tostcu » değiştirgec » cimentolu » parca » gonlu kanmak » cakmak » kotuleştirme » otesi var mı » meydana dokmek » mangal komuru » ceneye kuvvet » ileri gecmek » ne care » oznelcilik » hoşgorulu » geciştirme » kucuk capta » yureği yanmak » cıkışyapmak » burumek » tam gun » bahisci » keciyi yardan ucuran bir tutam » dondurulmek » mezatcı » cinke » yukseklikleri ve yol actıkları » partikul » gosterir »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.