tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği şişmek » kut » papaza kızıp oruc veya perhiz » bir ornek » salca » istediği gibi at koşturmak duz » eflâke ser cekmek » davul calsan işitmez » cenesini bıcak acmamak » bolumleme » aklızıvanadan cıkmak » duğununde kalburla elekle su t » ıstırap » tac beyit » başbıcağı » kosinus » yedekci » melâmîlik » munteşir » akşam yıldızı » fetvayişerife cıkarmak » adıkotuye cıkmak » boşluk » duşuk » demir uzerinde » mış miş muş muş » soz gelmek » hele şukur » deme veya değme gitsin » ilikcilik » eline elinize veya ellerinize » kutukluk » kalıplarla desen yapılmışbez » gecmişi kandilli » izzetuikram » c » dayanc » donel » dem cekmek » faceta » c » acmak » parcacı » catlatış » ucmak » ipci » duşunce » kosemenlik etmek » vatanî gorev » dışyarıcap »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.