tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acısıcıkmak » munacat » muptelâ » meslek secmek » kulce » rufaîlik » cizmecilik » yureği titremek » oylece » tehaluk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » havale gondermek veya yollamak » hukûmet kapısı » cepellenme » sozluk » suya goturup susuz getirir » cıplak » damdan duşer gibi duşercesine » hapcılık » carşamba » yol acmak » algıbıcağı » kalsa veya kalırsa » hazırlık gormek » guvenirlik » gure » antik cağ » otcu » opuş » oze » acısınıcıkarmak » guvercin » yuklu » inc » ucmak » yureği pek » ay parcasıgibi » ortmek » yuzleşmece » kocma » dokulmek » nankor » okculuk » başıbutun » buyuk elcilik » gor veya gorursun » calımlık » tel in etmek » kusursuz » avuc »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.