tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işi bir şeye vurmak » ayının kırk turkusu var kırkı » ici kabul etmemek » şeyhulislâm kapısı » on ek » ustubec macunu » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » fizik gucu » zumre toplantısı » ense koku » koşkerlik » bebekce » acmalık » iyilikcilik » eğik bicme » havan dovucunun hınk deyicisi » yalınc » mobleli » ağaccılık » ust dudak » coğaltım » emekleme cağı » ali » işsozleşmesi » tefehhum » kepce gibi » vicdan azabıcekmek veya duymak » celikleşmek » hipotenus » desinator » cokca » ceki taşıgibi » muteber olmak uzere » alcıpan » kaşgoz işareti yapmak » afiyet uzere olmak » guzel duyu » gonlunce » cift dikiş » koyuvermek » bekle yârin koşesini » oykulemek » karaya cıkarmak » yuzune bakmamak » abbas yolcu » vergi kanunu » yer ozekcilik » yayılmasınıonlemek icin kullan » ağzına veya diline sağlık » kacık »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.