tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopek gibi » dere tepe duz gitmek » catkınlık » goz kulak olmak » yontemlilik » genizden konuşmak veya cıkarma » acıağac » olumsuzleştirme » cubuk ağacı » solomlular » durtuşturmek » ustu başıdokulmek » amerika uzumu » kaptan koşku » comez » servisci » kesip veya kestirip atmak » yuruyuşe cıkmak » ustune » une kavuşmak » nacar » doşemeci » uzerine cokmek » korelme » taraca » kirec kaymağı » keyfi kacmak » cehresi bozulmak » usturmaca » bahis acmak veya acılmak » şerit » İngiliz sicimi veya ipi ile as » kıcustu » kova » ic işleri » ağac » gerceğe uygunluk » fizik otesi » catır catır » atla arpayıdovuşturmek veya da » arkebuz » catıortusu » geciş » aralarında onceden kararlaştır » gumletme » oncelik » cabuk » aşuftelik » toplandığıbolum » oldurme »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.