tdk sözlük TDK Sözlük

 

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı

yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yiğitin kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorsel » ipipullah sivri kulâh kalmak » isyan bayrağınıacmak » kadirî » cehre » okce cene » rontgenci » şarkuteri » surum surum surunmek » comlekcilik » caycı » bazıdingil doner bazıteker » iki arada bir derede kalmak » ozur dilemek » oğretim programı » tıkaclama » cağrıştırmak » ofkesini cıkarmak veya almak » acılmak » toplumcu gercekcilik » ac » duruma gelmek » cicekci » kıcınıyırtmak » ortusuz » icine cekmek » ideal » puskurtmek » cekmek » kubist » turetme eki » kuresel gok bilimi » gonul borcu » uğuru acık » duşunurluk » alcılama » dur durak veya dur dinlen dur » gozden uzak tutmak » rolune cıkmak » sıl sil sul sul » sakalına gore tarak vurmak » dortluk » ucretsiz » dallarınıkısaltmak » cifttekercilik » tek secici » sulukcu » corba icmeye cağırmak » senatorluk » cozumleyiş »

yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve yiğitin_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.