tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopeksiz » cıtır pıtır » buyuk dalga » mesket turkleri » duzen » oğretici » fırca gibi » kazgıc » sus bitkisi » yucelmek » dağıtım burosu » cizmek » veya bu anlamda birleşik isim » veya kazanc payıolarak belirli » acığa cıkmak » hint hıyarı » arnavut biberi » kolan cekmek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » kuflu » cakaralmaz » oylemesine » işe yaramak veya yaramamak » eli ermez gucu yetmez » gocuk » cağrı » bahaîlik » yahudi » olu » yuklem obeği » kalbini acmak » madik atmak etmek veya oynamak » yıl donumu » coban kopeği » değnekcilik » kamanco » surur » kendine susu vermek » cekmek » cevre bilimsel » ucluk » bağrışa cağrışa » osmanlıca » cantada keklik » gurcuce » on oda » kapsul » celik başlık » selvice » deklânşor »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.