tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
futuroloji » onun icin » olaylarısonucu elde edilen bic » boğumlanma bolgesi » ermenice » butunlenmek » yarıgolge » copcatan » orneklemek » musaade etmek veya buyurmak » olan kişilerin toplanıp toplum » acık ağızlı » korle yatan şaşıkalkar » ucu cengelli ağır demir arac » cıvma » yer cekirdeği » oğretim programı » gecmediği gibi sonunda da gen » cekirdekten yetişme » zevkinde olmak veya zevkine ba » sutune kalmak » carşafa girmek » gocmek » msı msi » butun sıra » tecrubî » lâstikci » maya veya meye gorsun ve » paraşutcu » b » cıldırmak » gozunun capağınısilmeden » gecit hakkı » mustahzar » koşe demiri » ay » unsuz uyumu » carice » yuzune bağırmak » bilgiclik » canak comlek » katmerli katmerli gulmek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » aluminyum taşı » alcak kabartma » top surmek » lutfen » uzerinde durmasıyla kazananıbe » icirmek » cicek evi »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.