tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başsavcıolma durumu » yureği yanmak » yukseliş » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » ucleşmek » kotulukculuk » cenekli » cozum yolu » cığralık » ustune cevirmek » colak » cıkmak » cavlanmak » acılıp sacılmak » facasınıalmak veya al aşağıetm » komur başa vurmak » butunu hars ekin » borc harc » yatak yorgan veya yatak doşek » ic hat » selcuklu » ustat » badana etmek veya vurmak » yuz bulmak » hint pamuğu » yuzunu gormemek » secmek » permece » guzel sanatlar » komşuluk etmek veya yapmak » kazık kok » gecim » cek » kalcasız » yandan carklı » pacayıkaptırmak » ticanî » acmaz » oğretmen evi » sultanîhuzzam » acık imza » tirşe gozlu » purmelâl » butunsellik » ufurukcu » dol doş » nazım turu » sevincli » cıtlatma » gizil guc »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.