tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acınmak » cek vana » sumuk doku » kuturdeme » acıklayan » yerin dibine gecmek batmak vey » acıklık getirmek veya kazandır » hint yağı » ustune perde cekmek » başmakcılık » yuk odası » recine » koruklemek » cıkarmak » suyunu cekmek » cabuk » gumruk kanunu » kul » koşe minderi » merkezî ulke » tehaluk etmek » tore » mukemmel » tarihce » guzelleşme » turkce » sarıcıyan » insanlıktan cıkmak » ali » ağac oyma » mecusîlik » namus sozu » iki buklum olmak » kireclik » sutten kesmek » muzakere etmek veya yapmak » para peşin kırmızımeşin » sozleşmesiz » turnagecidi » yuz aklığıgostermek » neşvunema bulmak » makine cekmek » cakırdikenlik » anglofil » dolek » cetinleşmek » gozunde şimşek cakmak » gunahıkadar sevmemek » hasatcı » carksız »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.