tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bortme » allah versin » suzgun goz » comert » sove » gureşmayosu » iceride olmak » ciğnetmek » cıtlama » secmek » uşenme » davul birinin boynunda tokmak » sakalına gulmek » bir koşeye atmak » cirkeflik » dunyanın dort bucağı » muşahhas » ağzından baklayıcıkarmak » vokabuler » goğus » suflorluk » kalıpcı » borclanılmak » catı » klorurleştirme » bokunu cıkarmak » kâğıtcılık » tanrımisafiri » haber studyosu » nefsini korletmek » mikro » cişi gelmek » alcaklık » yıl donumu » ulfet » ortadan kaldırılmasısiyaseti » kasetcalar » gerektirir » tel kuf » gunulemek » gungormuş » zanaatcılık » maca » coğdurmek » olcusuz » birbirinin ağzına tukurmek » melengic » coğur » algıbıcağı » urkutmek »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.