tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vektor » edebiyatca » sosyokulturel » multefit » karşısına gecmek » sarac » marmara cırasıgibi yakmak veya » guveyi olmadık ama kapıdışınd » captan duşmek » ortadan soylemek » yırtmaclı » selcukî » belirtilen bolum » cağıltı » goverti » uzerine » kuseğen » ustune fenalık gelmek » sacma » şohret bulmak veya kazanmak » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » gulucuk » tahrikcilik » an en » akşamıbulmak veya akşamıetmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » cekilme » dumen cevirmek » kokteş » guneştakvimi » tersi donmek » gokyuzu mavisi » yağmurdan kacarken doluya tutu » kotuleştiriş » camur kalemi » anaclaşmak » turkmence » genc » nufus bilimci » ic politika » saat acısı » gevrekci » gorulmek » kanatcık » cokelmek » yekvucut » biri veya bir şey icin olumsuz » ortusuz » hamursuz bayramı » colpan »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.