tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonuc » lâkırdıyıezip buzmek » suresiz » capaculluk » olcuyu kacırmak » basubadelmevt » urkuş » turbe eriği » koşe rafı » cakmak cakmak » cağcıllaştırma » kirec fabrikası » notunu veya numarasını vermek » karakacan » ufunetsiz » ustupulemek » ciseme » borusu otmek » ıcı ici ucu ucu » ozdeş » play back » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gectiği yoldan gecmek » kâğıtcı » işkilli buzuk dingilder » aklından cıkmak » olmezleştirmek » cizgi » liman cuzdanı » kosele suratlı » mumas » kotumserlik » fırcalanmak » luzum gormek veya gormemek » oto parkcılık » cekmece » huviyet » işkembe corbası » munakale » guc » acıktan para almak » okcu » ağaclamak » milletce » dokme demirden yapılmış uclar » gozden gecirmek » parcalanmak » yuk » cakozlama » bulunan kopuren su »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.