tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tukuruk hokkası » kona goce » ozdeş » işguc edinmek » tus » şartlıbirleşik cumle » tefessuh etmek » sozcuk vurgusu » sunger avcısı » lutfen » hızınıkaybetmek veya yitirmek » nesnelerin butunu » tuneme » cf » elaman cekmek » cırcıplak » cuvalsız » lutufkâr » miktar ile indirimden sonraki » kredi sozleşmesi » oğurtu » yazboz tahtasına cevirmek » ehlihibre ehlivukuf eksper » gozlemcilik » yuz kızartıcı » ayrıbaşcekmek » gonlu takılmak » kırc » ust » cağırtma » elmanın yarısıo yarısıbu » caprazlama » camgiller » kakac » taşıolceyim » ceza cekmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ithalâtcılık » teşebbuse gecmek » surmeli » şeytan ucurtması » kenara cekilmek » muşkul » yuzdelik » kulak kepcesi » gunleri sayılıolmak » duğurcuk » duzgun » gonul belâsı » guclu »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.