tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırıp gecirmek » pece » gormek » unca » dortgen » dunyasından gecmek » munkesir » duşunme » kulunc kırmak » susleme » kıvanclı » cil » sesci » usta elinden cıkmak » kıcustu » buyuturluk » hayrette veya hayretler icinde » ozdek » guveylik » cicer arietinum » etanol etil alkol » yaşam bicimi » geyik bocekleri » ipekcilik » purceksiz » ses cıkarmamak veya etmemek » boşluk » ergurmek » calınmak » inmek » cıngırdamak » ibaret olmak veya kalmak » gudumlu » soz goturmek » cuvallamak » uretici olmayan alan » oncesi donem » guzelim » yatışma ozelliği olan yatıştı » alıc » lumen » catkı » giritli » sukûtî » besiye cekmek » ben hancı sen yolcu oldukca » goz ucuyla gormek » mukavemetci » suruden ayrılan koyunu veya ku » goz koymak »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.