tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocuk bakıcı » kacamak yolu » utuleme » yureklendirme » pabuc eskitmek veya paralamak » donemi uc dort gun suren tehli » dağların şenliği veya dağların » karesel bolge » bunye » cember makası » los » cokbilmişlik taslamak » muzelik » yargılama usulu » cayırlanmak » cuvalsız » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » kooperatifci » ağacsız » ilk goz ağrısı » ustel » icindeki en kucuk birlik » cervişli » turkolog » ust baş » catal don » bıckı » aklına takmak veya aklınıtakma » deniz culluğu » ceyreklemek » dalgıc tupu » duğmeli » trafikci » oyle ya » romorkor » mısır turnası » inmek » aylığa gecmek » cırılcıplak » norotik karakter » ozellik başkalık ayrım » zorunlu oğrenim » poğacacılık » ayım eyim » kotulemek » tunguz » devlet duşkunu » cingeneleşmek » calmak » icine oturmak »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.