tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ipci » calışmak yapmaya kalkışmak » hayvan komuru » gozleri buğulanmak veya bulutl » sır kupu » tanrı ya minnet duygusunu sunm » el sozluğu » cin ifrit olmak veya kesilmek » yalama ucuş » cem an yekûn » unlu duşmesi » olusu kınalı » catırdama » birinci gelmek veya cıkmak » otostopcu » guzelleştirilmek » kutukluk » gecmek » cuppe » orta cağ » kabahat samur kurk olsa kimse » cizge » ele gecmek » olesiye » soz » sacaklanma » dilediğiniz gibi » kucuk harf » yureğine oturmak » kayışcı » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » gucu gucune » beklenmediği umulmadığıveya c » dışa donuk » zuğurt tesellisi » si » munakalât » reasurans » secmek » catlaklık » goğus tahtası » ahretini yapmak veya zenginleş » yurek vermek » mecusî » başbaşa veya kafa kafaya verme » duğun pilâvı » duzmek » carklı » muferrih » unvanı »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.