tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alıal moru mor » sonuclanma » oteden beriden » ozendirmek » musamaha » bir şey soylemek » parcalanmak » kulhan makinesi » coğulluk » acık oy » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » bolme » gecirmek » kırık cizgi » madde » ac » golgelendirmek » cimdik atmak veya basmak » guvenmek » tokaclama » mutevelli heyeti » loklemek » cullandırmak » goz alıcı » ozon olcum » boyle » hafıza dağarcık » oz » duşman » goğus boşluğu » şobiyet » celiklemek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cakılıp kalmak » dongu » mutevali » bukluk » cercevelemek » ustune koymak » okul cocuğu » yeniceri » cı ci cu cu » eşekten duşmuşkarpuza donmek » gonul avlamak » deve doşlu » surutme » gumrukten mal kacırır gibi » cokuşme » ince karton parcası kartvizit » vezir vuzera »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.