tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gommek » cergici » pirinc » acıklaşma » guneşyağı » cefa cekmek veya gormek » sozsuz » gormek » dovunuş » nufus kâğıdı » cekiye gelmez » yoluyla bir yapının her yanını » soluğu kesilmek veya tutulmak » aşağıyukarıyurumek » lupletme » kuluckahane » kırılıp dokulmek » gectiği yoldan gecmek » olduresiye » daha bircok şeylerin yapımında » mel unca » sprituel » babam » kacakcı » koruk luferi » fotoğraf cekmek » koşelemek » diktatorluk » kupunu doldurmak » gelgec » ozgurleştirme » eşbicimlilik » maddenin icinden yavaşyavaşgec » olan boceklere verilen genel a » bilgi şoleni » ici kalkmak veya kabarmak » ayak surumek » suspansiyon » dunya durdukca » yalımıalcak » gururlanmak » ibliscilik etmek » ukalâ dumbeleği » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » telekomunikasyon » ayakkabılarınıcevirmek » orgu » suya duşmek » gayret dayıya duştu » cardaklı »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.