tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumuşcun » cu » cekiştirici » suluk gibi » cok cok » raydan veya rayından cıkmak » inmek » koşe » mangal gibi yureği olmak » ac acık kalmak » kulube » frenkleşme » us » zannına duşmek » yazdığıad veya işaret » acıklayış » celmelemek » gozleri sulanmak » orulu » başmudur » kapıyıbuyuk acmak » cenetli » dışıeli yakar ici beni yakar » beli cokmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuzucu » bukuk » gecirmek » buzlar cozulmek » cığırtkanlık » temel tumce » folk muziği » siyasetcilik » cakıcı » allah ın adamı » lâtife goturmek » kopukleniş » boluşturme » ucayak » hızlısağanak tez gecer » mureffeh » yarıacık ceza evi » duzenbazlık » purcuklu » zıvanadan cıkmak » acık olmak » cokelmek » camat » curuk » cıkarmak »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.