tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucra » gormuşluk » başkoşe » molekul » kok » gullâbicilik etmek » suz » horguclu » vızvız boceği » caldırmak » suzuluş » on damak » cevikleştirme » başlangıc noktası » tecahuluarif » kocmak » parşomen » aşcıbaşı » kaplıkapak » kuşcu » ıslık calmak » ancuez » onerme » formulleştirmek » neler de neler maydanozlu kof » bahcıvanlık » kaptıkactı » uşuntu etmek » gazların toplanması belirli b » peşinde veya peşinden koşmak » onleyiş » veren silâhıbu hedefe doğrult » mulevves » koşe kadısı » dunurleşmek » mukâleme » yazdığıad veya işaret » oksuruklu » korkunc » cok tanrıcılık » her firavunun bir musa sıcıkar » muşkulleşmek » arac » olcek » hayvan derisi » goz hakkı » karşıduşurum » mahkemelik olmak biri başkasıy » canınıbir yere dar atmak » kendini gostermek »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.