tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokuşmek » alman » barca » neyin nesi kimin fesi » etmek » suregelen » guzel » uzgoren » derme catma » durmece » bunların arasınıdolduran ozek » cıkış » dubel » hic kimse » teessur » etme veya etme yahu » gecmelik » danalar gibi bağırmak veya boğ » mulâyim » aramca » uşume » gercekleşmesi imkânsız » turlu » amcamla dayım hepsinden aldım » zerduştî » acığa cıkarmak » gulerken ısırır » ya allah » keceleme » copcatan » makascı » tuk » etliye sutluye karışmamak » silgic » cevik » suveter » bortturmek » belirsiz gecmiş » mef ul » mahrut » değişkene gore hesaplanan sayı » komurleşmek » revacta olmak » oldurmek » topluluğu » cıngırak » sungusu duşuk » tuy gibi » oncelikli » paramparca olmak »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.