tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığır acmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » kulaclayış » secmeli yemek » bakır sulfat » puruzsuz » mutebeddil » sergi acmak » kepcelemek » cınlamak » muzecilik » elinde buyumek » argaclama » ac gozluluk etmek » uzum sirkesi » cemberden donmek » guclendirmek » cifte kıskac » parfumcu » kulaclama » sandıktaki sırtında ambardaki » muziksever » hatime cekmek » cıkılatmak » yonetimsel » aksoğut » sanatı » kıyakcı » bahcesi » tartan arac » um » tuk » dolambacsız » cozme » ipi curuk » marksist » oda muziği » hicleştirmek » nezaket gostermek » diktatorluk » boya vurmak veya cekmek surme » değnekci » allah » yerine kullanılır » uremik » kucuk » yurek vermek » muracaat » dinim hakkıicin veya dinim aşk » duşurmek »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.