tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcak » mustecir » duzeltme » allah ın işine bak » hazır mezarın olusu » bıcaklamak » gumruklu » allah dort gozden ayırmasın » istintac etmek » hukum yemek » unlu » doğu bloku » ici almamak » oluyu guldurmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » duğum » cakıldak » cift halka » paralel iki yuzeyin sınırladığ » cok tasım » ceyizleme » tecrubesiz » acılıp sacılmak » nukleer enerji » kofteci » kuşucurmamak » bıcak yemek » gecmek » benicincilik » yuze cıkmak » gozemek » kantarın topunu kacırmak » iğne atsan yere duşmez » uye tam sayısı » guzellik » aklına tukurmek » uyeliği duşmek » tukurmek » imdada veya imdadına koşmak ve » kurekci » uc gunluk omur » ackılama » baharatcı » suzgunleşmek » tatlısu frengi » bir kapıya cıkmak » belgegecer » ucunculuk » olcu » goruşulmek »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.