tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozgun » kasetcalar » cılgınlaşma » gelenekcilik » kazıkcı » gostermeci » duzgun » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » baskca » felc » aylıkcı » puflemek » inanc » oğut » surat duşkunu » cıtak » operatorluk » od dışı » ağzından lâkırdıveya lâf almak » kamışatmak veya koymak » iki gonul bir olunca samanlık » genclik » nazikce » akumulâtor » ustuvanî » gozunun icine bakmak » dort bir taraf veya yan » cokramak » cuha ciceğigillerden tohumu k » ucler » statuko » hafriyatcı » kopru yol » zumrut » cengelli iğne » feylesofca » nazım turu » bir gomlek fazla eskitmişolmak » kuşcu » herifcioğlu » ciğnek » patırtıya veya gurultuye verme » aycoreği » surulmek » sescil » iyilikcilik » yakın cağ » olum olum de hırlamaya ne bor » dışgucler » asansor »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.