tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul eş anlamı

yoksul eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağarcığındakini cıkarmak » amaclama » bugun bana ise yarın sana » kucuk » rasatcı » tenevvu » cozum yolu » tarihci » piyango cekmek » balığa cıkmak » venuscarığı » ahretini yapmak veya zenginleş » acıkta kalmak veya olmak » olcusuz » sosyal duzen » kacışmak » unsuzunu gosterir » kedi ciğere bakar gibi bakmak » surumsuz » goz onune almak » elci » cektirme » pecelemek » sanatcılık » oğutleme » sac saca başbaşa sac saca başb » yalancıod ağacı » surumek » one duşmek » temessul » cıngırdamak » her horoz kendi copluğunde ote » kafayıyere vurmak » secme hakkı » cepheden hucuma gecmek » beyninde şimşekler cakmak » şumullu » tumorlenme » cıldırmak » puf » utulenme » dağayısı dağlarda yaşayan yab » acıklamak » cemrenme » bakla ciceği » cağrıştırmak » sayac takımı » makam şoforu » bulgar » kuskunleşme »

yoksul_eş_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_eş_anlamı nedir ve yoksul_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.