tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cerceveleme » kadirî » olu » oncu oyun » kreator » on sezili » colak » kopeklemek » kuculmek » bonleşmek » cıvgar » başıdonmek » maskaraya cevirmek » tunclaştırma » catırdamak » diktator » ceteleşme » canıcekmek » yağma hasan ın boreği » işaretle bir nezaket gosterisi » canım » asıl nusha » cetrefillik » evire cevire » kafasıorumcekli » peşinden yurumek » operatorleşme » fırtına cıkmak » tarakcı » co » gudukleşme » elini kalbine veya vicdanına k » ruyasıcıkmak » calmacı » nalca » surundurulme » kirecleme » fâni dunya » daha bircok şeylerin yapımında » dort elle sarılmak veya yapışm » surmedan » cokuş » caylıkek » cesaret almak veya bulmak » buyukluk gostermek » catıkatı » ic » gulle gibi » kusmek » ceşitkenar ucgen »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.