tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortulu » huve » cacaronluk » canaksı » tuydurmek » munasebet » turna gozu gibi » catal » yonelmek » zerduştculuk » kaypakca » calgın » acık liman » cucuk » dokuk » kalmak » olcuşme » cirozlaşmak » sıcmak » kara kullukcu » ciharıdu » iki cami arasında kalmışbeynam » ust deri » cıkıklık » miktar ile indirimden sonraki » bilinc » maca » el ense cekmek veya etmek » borulce » kacırtmak » yuzunden » curuk veya curuğe cıkmak » ara acmak » cekinme » muhtac » oluşturduğu donme eğrim cevr » toplumcu gercekci » at var meydan yok » nufus » geriye donmek » on ses duşmesi » katalizor » tarihcilik » gumrukcu » toprak koleliği » yuksuk kına » gok kutbu » sacaklanma » cuvallı » tahmisci »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.