tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozletmek » tutun rengi » ceyizsiz » uste vermek » bicime sokmak veya bicim verme » gonul yakmak » gozunde buyumek » dikec » cakış » ozellikle celik dokum ve alaş » ce » ardınıalmak veya getirmek » mutalâa » ozelleşmek » her biri mesame » gun durumu » bukumsuz » muk » genişunlu » ortaya cıkmak » balıkcıyaka » gecmek » goz nuru dokmek » vergi kanunu » acemce » odun komuru » tedahul » metal kap » icecek » serdengectilik » goden bağırsağı » maslahatguzarlık » cayhane » aralarınıacmak » nın resmidir » unsuz benzeşmesi » kirecleşmek » yaşınıicine akıtmak » murebbiye » bicki dikişkursu » bonleşmek » alacağıolsun » marmara cırasıgibi yakmak veya » camaşır » kandırıcı İnandırıcı » atıalan uskudar ıgecti » ove ove » hem İsa yıhem de musa yımemnun » golgesine sığınmak » aklımda »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.