tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yeni eflâtuncu » bahceli » ahdiatik » soylenilmek » gun batısı » bir cokları » eşgudum » kavara cekmek » munhezim » goynumek » itibar gormek » buyuk » ucayak » gelsin veya gelsin gitsi » tulûatcılık » kâğıt gibi olmak » bıyık altından gulmek » kefaretini odemek » boşsoz » akciğer gobeği » ağaclıklı » calım atmak veya yapmak » bicim » medenî kanun » ne cicektir biliriz » nakşîlik » komurleştirmek » turemişsıfat » obur » kullanılan yapma yuz » inmek » oz » cekiştirici » uzum suyu » arabankurdî » bitum » kaşık calımı » alcalmak » ozel girişimci » sungu » carpıklaştırmak » deklânşor » ustune » kervankıran » calı » ucretli » coluk cocuk elinde kalmak » elcek » allah etmesin » boru değil veya boru mu bu »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.