tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
halkcı » nufus sayımı » ceper cekmek » goturulme » dalıp cıkmak » cift capraz denir » dışarıya saldıklarısıvımadde » dalgıc elbisesi » kılcıksız » başlama » cayırlama » bize de mi lolo » cakıldamak » secim » tukuruğunu yutmak » butunleme » tufekcilik » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » urolog » duşkun olma durumu iptilâ » deveci ile goruşen kapısınıyuk » catal ses » tuf » cekinmek » cıkmak » cuha ciceği » muvafık bulmamak » sungulenmek » taşkomuru » bilmem hangi veya bilmem kac » hal etme » vucutca » torpuleme » hık demişanasının babasının b » akıldan cıkmak » kakac » kor » dışyuz » yuzdurme » orselemek » cimlendirme » fertik cekmek veya fertiği kır » yonetsel » ic politika » tukuruklenmek » iler tutar yeri olmamak veya k » kosele taşı » gayrimusmir » allah seni inandırsın » cıplak at »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.