tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ihramdan cıkmak » dur » sıcramak » ici gitmek » moskofluk » kayışa cekmek » cimentoculuk » odeniş » zıvanadan cıkmak » ustunden atmak » arka muziği » usulsuz » surulme » comleklemek » allah herkesin gonlune gore ve » percinleme » şumul » daha da geliştirmek amacıyla b » yerin dibine gecmek batmak vey » guluncleştirmek » yemişcil » iki ucu acık boru biciminde it » ofkelendirme » dort goz bir evlât icin » ağzıyla kuştutsa » um » ruzgârlı » dayalıtahta kalas » ekmeğini cıkarmak » dili kurusun » yeme icme » orgutlenmek » odemeli » rolântide durmak veya calışmak » bolutlu » acıklaşmak » surmek » gurbuzluk » otme » yan gozle veya yan gozle bakma » oluş » kurban olayım » bobur » cobanlama » terzi cırağı » ne munasebet » ustune kuşkondurmak » bilincli » ıstırap » cevirici »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.