tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalbura donmek » topukdoven » tatlıdil guler yuz » icli dışlı » kılıc pabucu » gozune dizine dursun » elhamdulillah » duz unlu » acmak » yureği yaralı » gurbete veya gurbet ellere duş » illuzyonizm » yuz sabunu » sacsız » dunya malı » karşısına gecmek » acık » dinclenmek » vişne receli » ortac » seckin sivrilmiş » kok » cobanaldatan » permece » tavşan boku gibi ne kokar ne » tatlısoz » cozmek » mudur » madde » guney » doke doke » ankara kedisi » cirkinleştirme » puskul kuyruklular » gorulmek » mestcilik » cok sesli » teşehhut miktarı » şerit » el elin eşeğini turku cağırara » guzun » ehlisunnet » icilmek » elopen » eli ayağıduzgun » ozge » dortluk » duruluş » ici kabul etmemek » icten »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.