tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalmak » ceyizlenme » durdurmak » cala kılıc » odenekli » cultarı » i » bekâr kalmak veya yaşamak » yukluce » sunnetsiz » muracaat » bir cırpıda » genizden konuşmak veya cıkarma » metafizikci » munasebetsiz » ucuncu dunya ulkeleri » genc irisi » cocuk dili » gecirtilme » comlekcilik » bilgic » puskurtulme » duvesimek » arap gibi olmak » rukun » ozelleştirilmiş genellikle di » bahce » yer altıdunyası » ciğit » ucretsiz » pacavraya cevirmek veya pacavr » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » gocurulmek » gelecekcilik » goz bağcılık » emekleme cağı » kuşcu » yerleştirilen demir parcası » civi yazısı » notr » cicek » tukuruk hokkası » turna gozu gibi » işbilenin kılıc kuşananın » goreceli » eşgudum » cırpıvurmak » dağıtılan bağday » soğutmac » surmek »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.