tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah tan kork » ceyrek » sur atlenme » koşede bucakta kalmak » coğul ekleri » gozunun onunde olmak » kendi havasında gitmek veya ha » rehine koymak veya vermek » cekmek » lokman hekimin ye dediği » yanal yuzey » karikatur » calışma gunu » uste cıkmak » kapıkethudası » gockun » kumaş » murur » cile cıkarmak veya doldurmak » cınlatmak » tir » utanc duygusu » satranccı » ustalık gerektiren iş sınaat » beyninden vurulmuşa donmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » ruzgâr ekip fırtına bicmek » kolelik duzeni » cağrılı » calımlanış » goruşme yapmak » acısal cap » dağcamı » cemberlenmek » bitki organizmaları » geckin » gostermelik » uşurme » kucuk » kecelemek » arapsacı » donuşlu zamir » duzenlik » opucuk kondurmak » hamlac » dadaist » deccal » elcilik etmek veya yapmak » cığduşmek » golgesinden korkmak »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.