tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk capta » şekle sokmak veya koymak » yuzsuz » bicimsiz » buyuk » cimensiz » oncelikle » sundurme » ettirgen catı » tutsu gozu » sebep olan fiziksel enerji ha » ense cukuru » cekişe cekişe pazarlık etmek » tranca » vakit gecirmek » catra patra » başıdonmek » gorkemli » gurleyiş » duğumlenmek » mut a » coraklaşma » butunu hars ekin » paraya duşkun » yanlışkapıcalmak » cift dikiş » donuşturulme » caresiz kalmak » muzik bilimi » macar » harbiyeli » amerikanca » oksuzsevindiren » istenc dışı » anus yuzgeci » ozdenlik » kucuk unlu uyumu » turetici » bitkisel veya hayvansal madde » mucellithane » gureşcilik » muleyyin » masturbasyon » kurduğu medeniyetleri kendi i » burudet » emanetci » vekâlet ucreti » catak » onemseyiş » catılma »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.