tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
madde » kopekle yatan pire ile kalkar » donuşturmek » maraşdondurması » deve doşlu » rukuşluk » dunur gezmek » istavroz cıkarmak » hiclemek » catkı » suruklendirmek » ışıkcı » bicme » kuvveden fiile cıkarmak » secme suresi » lisan » ayak cekmek » dehşete duşurmek » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » koturum » gocurmek » monsenyor » cayır kuşu » yardakcı » duşunce » ozel af » muessir » dunya » i » gunden gune » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » secim yapmak » koruk gibi » ceyizlemek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gecirgenlik » mutehassıs » man men » otre » gumuşgrisi » dokukluk » daruleytam » acık konuşmak » buyutme » soz goturmez » bir cokları » hakaret gormek » aristocu » caşıt » gobek »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.