tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urem » yuzlenme » gencleşmek » cokluk » frenk menekşesi » korcesine » gelinfeneri cerasus padus » işe bak » tazallum » gobek atmak » fırsat beklemek veya aramak » hoduk » paraşutcu » iki cenetli » tunclaştırmak » yağkupu » kulunc kırmak » cevirmenlik » canına gecmek canına işlemek » carpıntısıtutmak » recete gibi » gur » zambiyalı » tur » cılbır » gun doğmak » nusha » togolu » getirilir » cimenli » karşıtı » mitralyoz » namerde muhtac olmak veya name » trolcu » cokca » ucmak » yalan yere yemin etmek » oncesizlik » tereddutsuz » kulak asmak veya asmamak » alımlıcalımlı » kutup yıldızı » calımsızlık » kotu » bulunan bolum kafa ser » bağlık bahcelik ği » feneri nerede sondurdun » kutukleşmek » surfile yapmak » aklına şaşayım veya şaşarım »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.