tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arasında den başka anlamıyl » bir şey soylemek » catal kargı » bocek kabuğu » bitişik canak yapraklılar » kılınıbile kıpırdatmamak veya » un » cemberlemek » gozu gitmek » eğmur » gun batısı » yanıbaşında veya yanıbaşına » calarma » makro » pacasıduşuk » kıskaclama » ilk goz ağrısı » ibaret olmak veya kalmak » komurleşmek » hurdasıcıkmak » cekmek » olum kalım savaşı » hurya » otomatiğe almak veya bağlamak » ic mimar » canlılara yaşama ortamısağlaya » bir dirhem bal icin bir ceki k » muthiş » icinin veya yureğinin yağıerim » surgun olmak » bocek bilimci » bir cift sozu olmak » guzelleştirme » cubbeli » yonetici » donec » duşkırıklığı » gomulemek » trenckot » hava iyi veya fena esmek » gıllugiş » cigan muziği » gecit resmi » akıl akıldan ustundur » promonat » ulkusel » oz su » ın in un un » mustebitlik » uretim gucleri »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.