tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalafatcılar » belini doğrultmak veya doğrult » sırtına gecirmek » uz » sozunu tutmak » taşkure » bohca boreği » denir » xviii yuzyıl sonunda başlayan » ağır soz » ceset » ittihatcı » hazarca » mana cıkarmak » hayrete veya hayretlere duşmek » gozu kor olsun » cağrışımsal » hatıra veya hatır ve hayale ge » gozu gitmek » bilinclendirmek » bilgi şoleni » uclanmak » fabrikatorluk » dalyan corbası » arnavutlaşmak » cinicilik » oltu taşı » şamata etmek veya koparmak » kıc attırmak » gonullu » gozunun ustunde kaşın var deme » genel goruşlu » yuzdurulme » iyi gun dostu » gozleri bayılmak » cekirdeklenme » uz » muşebbeh » şanlışohretli » yapma işi » sevir » mor otesi » basmak » şukurler olsun » hay allah » kesip bicmek » sunnetlik » doner sahne » ove ove » pişmanlık duymak veya getirmek »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.