tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kesip bicmek » gecmek » haraccı » humanistleşmek » kediye peynir veya ciğer ısma » ayın on dordu » yurumek » ickicilik » sabanın tutağına yapışan el ac » taaccup etmek » taklip bi » karanlığıdeşmek veya yırtmak » catırdamak » fırca gibi » yureğine kar yağmak » oz devim » fakulte » yuklu » istediği gibi at koşturmak duz » bakımından bağlanarak soylenme » allah etmesin » maltız kecisi » taşıtcı » tekduze » donelemek » kılcık » tumsekli » kader talih » yıkılmayacak bir bicimde duzg » lâfcı » alaturka bilen alaturka eser » kışıgecirmek » dugâh » notr » surre emini » fransız » koyuvermek » beylik fırın has cıkarır » yatcı » oksuruk otu » gozunu kapamak » lâkırdıağzından dokulmek » kucuk kap » gunahkârlık » allah vermesin » meydancı avlu bahce gibi yerl » kispet cıkarılması » arkaya bırakmak veya koymak » sıhhî tesisatcı » almanlaştırmak »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.