tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacmak » kacmak » eşeğini veya atını sağlam kazı » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kacımsamak » halic » cukurlanmak » acısıicine veya yureğine cokme » rabbena » cepci » ortaya surulmek » bufe » top cam » coraklaştırmak » ses seda cıkmamak » aracsızlık » yay ayrac » başnereye giderse ayak da ora » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » corlu » cabalanmak » cin lâhanası » uşurme » kucuk hanım » gokkuzgunlar » akbalıkcıl » icini bayıltmak veya kıymak » dunya durdukca durasın » bakalım veya bakayım » suc aleti » dala cıka » l » civi kırmak » tezahur » one almak veya alınmak » beraberlik muziği » caycı » duzmek » muesses » terekkup tarzı » pd » cinke » boku cıkmak » oz kardeş » şehit duşmek veya olmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » bankadan cekmek veya almak » gecinmeye gonlu olmamak » ustunluk » doşemelik »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.