tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksunmek » taşattın da kolun mu yoruldu v » cağırtmac » gucsuzluk » celikleştirme » iyi gun dostu olmak » sozum ona » balkanlı » cini » kırcıllaşmak » mec » geciş » pabucuna kum dolmak veya taşka » makineli tufek gibi » ucuncu » ateşacmak » kayac » yuğruk » cotanak » fucur » cimlemek » dokumasıolan » boşnaklık » cokkunleşme » yureğinin yağıveya yağları eri » kuafor » arasında den başka anlamıyl » kusku » uygurca » kuculme » veya orulen dikey duzlem » putursuz » goz gezdirmek » on soruşturma » canak yaprağı » muzik market » cay bardağı » cayıgormeden pacalarısıvamak » kızağa cekmek » ikiz unlu » organizator » keci yemişi » ateşciceği » suzulme » eroscu » kalıtcı » buğday surmesi » duşman » duğurcuk » ruslaşma »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.