tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celik kapı » mubahase » teşvikci » pislikcil » havale » portekizli » gunun birinde » duz » tedhişcilik » kusku » catal kuyruk » cifte kavrulmuş » allah aratmasın » barca » ayrılan kimselerden kurulu der » uc » ne hâlde » gucendirme » inhisara almak veya inhisarına » tacikce » ceşnici » rufaîler karışır » tongaya basmak veya duşmek » celiğe su vermek » bolumlemek » babasına cekmek » onayak » ferz cıkmak » genclik » tanrıyarattıdememek » korcesine » taclı » gecirmek » kacgoc » ağzına vur lokmasınıal » golge duşurmek » sumuk » delikli boncuk veya taş yerde » cecik » cercilik » pabuc » ustunkoru » hayvan derisi » noel baba » bukuculuk » gecinmek » tarafından arabacıicin armağan » mubrem » gormek » tac »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.