tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokumlu » sonradan gorme gâvurdan donme » tebellur etmek » felemenkce » ric at etmek » acık oturum » kışdonemi » hristiyan » catlak zurna » madde » odunc alma » diline dolamak virt etmek veya » bıcak yarasıonulur dil yarası » art duşunce » oreke » mulhit » on » tuylu » gonul yakmak » kubalı » duzelme » alcıcı » surunuş » geleceği varsa goreceği de va » sayıp dokmek » ezinc » carliston marka kereste » kasketci » ağıtcılık » sokulmek » fena gozle bakmak » runik » okculuk » kut » yeni dunya » ateşolmayan yerden duman cıkma » evlâduıyal » icler veya yurekler acısı » meydan acmak » flort » koltuk duşkunu » olumle oc alınmaz » kuru uzum » kendini vermek vurmak veya cal » ust perdeden » gure » kurtun » cıkıntılarıolan organ » kimyasal yollarla elde edilen » acmak »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.