tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celmeleyiş » yuzuğu geriye cevirmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » dokuntulu » yarıklardan her biri » usulsuzluk » her boyaya girip cıkmak » bal ciceği » ozerkleşmek » cekilmek » soz » acan » kaucuktan yapılmışşilte » acısınıcıkarmak » kadayıfcı » izzetuikbal » vietnamlı » ceper cekmek » uzgunluk » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » cilekci » bicimsizlik » otakcı » koşe dolabı » ulkuleştirilmek » kireclenme » kacamak yapmak » kureselleşmek » hır cıkarmak » dinclik » surpriz yapmak » secmece » yuz verince astar istemek » duşunme yasaları » cıkmak » ciğnemlik » duden » vaktini almak veya yemek » coğuncek » cay » pekiştirmeli ozne » genel kutuphane » kukremek » goğe merdiven dayamış » olu yıkayıcı » acık duruşma » oclenme » guvenliği sağlamak icin yapıla » goden bağırsağı » işkembe corbası »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.