tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yoksul un zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
merdumgiriz » guz ciğdemi » donduruş » damdan cardağa atlamak » ağackakan » tumorleşmek » bilimlerinin ortak adı riyazi » yonetme » calışma gunu » gosterişlilik » nefesi kesilmek daralmak veya » yılışıkca » değişim yonetimi » yalcın » korunma gormek » gulle gibi » gomleksiz » ulkuleştirilme » angolalı » onune cıkmak » ustune gecirmek » yuzune kapanmak » suslemek » tatarımsı » mış miş muş muş » doğa otesi » secal » oturak kundesi » luk » ibliscilik » bir daha yuzune bakmamak » gibi cok yonlu hizmetleri en a » utucu » bam teline basmak veya dokunma » orgutsel » avuc ici kadar » sonumlemek » tesetturlu » acık pembe » ceşni tutmak » muhimsemezlik » olcunme » yan gelip oturmak veya yatmak » ozellik başkalık fark » ozleme » corbacı » hindistan cevizi » kullanılır » gozu doymak » arazi acma »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.