tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hoşca kal veya kalın » buro » it uzumu » elinde bulunmak veya olmak » dovme » goruntuleyici » ortulme » kacık » yerote » cadır devlet » acıklık » catmak » kesenekci » balığı falyanos balaena misty » kan gutmek » zuppelik » gozunun icine baka baka » muşteki olmak » cağırıcı » yuzune gulmek » okuzluk » temel oğretim » akıl akıldan ustundur » ağzından kacırmak » oznel » kulis calışması » duğmelenmek » indukleme akımı » gokkandil » makascılık » reomur » şomiz » celişki » surtunme » futuvvet » tumen » calcenelik » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » goz merceği » gozden duşmek veya duşurmek » yalova misketi » alcak ses » buğlu » palyaco » sakalıele vermek veya sakalıka » yonlu » surumek » el acmak » zihni acılmak » turkluk »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.