tdk sözlük TDK Sözlük

 

yoksul un zıt anlamı

yoksul un zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yoksul un zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yoksul un zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yoksul un zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dostlar alışverişte gorsun diy » cayır kuşu » ettiğini bulmak veya cekmek » yarıkubik » monsenyor » yedigir » demec » can kulesi » capak » elini eteğini cekmek veya kesm » kına ciceği » duzelticilik » cervişli » ozcesi » fumerol » kesmeden ustten gecmesini sağl » sac saca başbaşa sac saca başb » calgıcılık » yurutulmesini ve bunlara dayan » yere yonelim » cıngırdama » yalancının evi yanmış kimse i » cifte dalmak » vidanjor » kuflu » parantez acmak » garnitur » ve katımadde » canım » mustensih » koyuvermek » gocurmek » midesi almamak kaldırmamak ka » su boceği » celâlîlik » kor sıcan » mongolistik » operatorluk » cınlatmak » ut acıcı » lop lop » cerge » hızla birdenbire » cıldırtıcı » yol acmak » gozlerini acmak » gunlu » terennum etmek » ortuk » gocmenleşme »

yoksul_un_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve yoksul_un_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yoksul_un_zıt_anlamı nedir ve yoksul_un_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.