tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir madde » cukurlaşma » boşatıp dolu tutmak vurmak » elekcilik » cok » cıkınlama » gozune kestirmek » mekanikci » onemsemek » olmayan bağımsız hur » otmek » şeytanın bacağınıveya ayağını » bakkala bırakma » tumlec » ornekleme » ceper » tepegoz » koyculuk » kaca kac » gockun » formul » yanıltmac » c c » suzmek » sarı cok sarı » yuksek lisans » duz yuzeylerden her biri » medica » biletci » purcekli » işi resmiyete dokmek » dağılmak » maddelerin genel adı » nc » camurluk » gumuşlenmek » carklı » yurumek » kaşık duşmanı » sacak kok » kafasında şimşek cakmak » eceliyle olmek » cekişmek » dokmek » molekul » ciftleşmek » cullandırma » lâf ola beri gele » civi gibi » sağcıkarma »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.