tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
popularite » takas veya takas tukas etmek » edep yahu » camıcerceveyi indirmek » savaşcı » un almak kazanmak salmak veya » duşurmek » sert unsuz » tanrıca » capraz » olay cıkarmak » edatlıtumlec » can cekişmektense olmek yeğdir » bir goz gulmek » kok salmak » tink tank » gozunu toprak doyursun » lâf cıkarmak » cığa » kolektor » gun olur yılıbesler yıl olur » sacak » gozu gormemek » yuze gulmek » alcılamak » yuzsuzluk » kendinden gecmek » imalâtcı » luzumlu » pomak » ortalamasına dayanan durumu » uretmek zihnî yetiler oluştur » boşluk » gorme işitsel eğitim » sukûnet » avrupaî » cumle âlem » cicek gibi » catlak ses » saltanat surmek » eli ermek veya ermemek » bolivyalı » klikci » ucu » dili kurusun » dillerde dolaşmak veya gezmek » kur acı » guler misin ağlar mısın » notr » ateşpuskurmek »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.