tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paramparca olmak » ayağının veya ayaklarının altı » izzetuikbal » canınıcehenneme gondermek veya » muco » antik cağ » yontemsizlik » curutulmek » tanzanyalı » olcu » ada » amasımamasıyok » yezidî » tekaut maaşı » ağız unlusu » calkalatış » koşe yazarı » uşutme » olumsu » guluncleşme » gecişli » piknikci » statu » gozuyle gormek » kosteği kırmak » hizmet ici eğitim » buyumek » un corbası » başıonunde » cubuğunu tutturmek » yardakcılık etmek » carcur olmak » oteye beriye » curuk boya » kunye » ulûhiyet » kapana duşmek girmek kısılmak » catırdatma » korebe » acılma » az kaldıveya az kalsın » burunmek » kulâh » yuzyıllık » surmek » kervan culluğu » teheyyuc » cekul » merak sarmak duymak veya salma » şıraolcer »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.