tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâcka » muzahir » beklenmediği umulmadığıveya c » coğuncek » mujde koşturmak » cerezlik » dalgıc bocekler » ihtilât etmek veya yapmak » sokmek » kendinde kullanım hakkıolan e » başıcatlamak » okuz arabası » onluk » cıkarmak » lâhavle cekmek veya okumak » sutliman » gumrukleme » afrikalılık » fumerol » inekcilik » kubik » oz » kaduk » canın isterse » dongel » cemenleme » muhreli » uzerine yurumek » canıcekilmek » guceniklik » ıl » cakmak » akca » emniyet muduru » yuzleştirme » butunsel » elden duşme » karaardıc » saat başıgaliba » acıklamak » nalcalı » dovmek » yuksek basınc » cimleme » faydasınıgormek » kulağınıbukmek » duşuncesiz » ortak olculmez sayılar » pacasıduşuk » emretti patrik efendi »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.