tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koyluluk » kafasıorumcekli » ilâc » cerezlik » kalburdan gecirmek » gayret gostermek » carpılmak » icini acmak » sukûn » tenasul » oklava veya baston yutmuşgibi » arlıarından huysuz huyundan v » yuz verince astar istemek » cark » gunlukcu » dikiz etmek veya gecmek » alâminut » yelengec » goz yummak » pir ol » ad cekilmek » kulucka devri » gun gormemek » carpıştırmak » cekmek » yon » ozveri » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » bolumunden her biri sezon » soylenilmek » yerden yere calmak » gosterir » utu tahtası » ustune yaptırmak » calılandırmak » golgecil » sut cocuğu » mehil muddeti » olan insan topluluğu ulus » cakmaklaşmak » faydasınıgormek » ure » muhur gozlu » ucurum » temizlikci » actırma kutuyu soyletme kotuy » dili başka bir dile calmak » ortalık duzelmek » cabuklaştırmak » duse »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.