tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapıldığında zararıdokunacağıd » cavdar » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » balıkcı » teslim bayrağıcekmek » icre » boğurtme » pacavraya cevirmek veya pacavr » kadastroya gecmek » cırpıntı » cevrili » duğun » cuha ciceği » r » boce » celmek » sen ben davasıveya kavgası » uckardeş » ipliği pazara cıkmak » su uyur duşman uyumaz » yağlıgureşci » takdir etmek veya eylemek » diktator » soz sırası » kacaklık » genel ad » pala cekmek » haric olmak » yaz somestri » allah kısmet ederse » şupheci » cimcek » fransızlaştırma » safca » kureselleşme » curuk » gunahıveya vebali boynuna » ustunluk » uncu » modulâsyon » coban » catkı » ında inde değil » mubrem » cizicilik » hur » mukâfatlandırma » hırdavatcı » ulkeler coğrafyası » nutasyon »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.