tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonul vermek veya bağlamak » oyle » sacılış » danimarka kırmızısı » gun gune uymaz » borc yemek » terbiye almak veya gormek » kaşgoz işareti yapmak » kakac » gulbahar » hapcı » bağlık bahcelik ği » boğure boğure » cekme » şerbetci otu » cecen » nerede hareket orada bereket » silâh cekmek » muzaheret etmek » yemişcil » dil cıkarmak » cermik » bukmek » imanına kadar kısa soyleyişle » i hâli » uz » cıma » sonradan gormuşluk » amacsızlık » orneklenmek » ince karton parcası kartvizit » huzun » allah ınıseversen » şovalye » gul yağı » pırnal komuru » anlamıverir » lenincilik » cırpınmak » ilkguz » beni sokmayan yılan bin yıl ya » kancılarya » horoz dovuşu » bukunme » temasa gecmek » devam etmek veya ettirmek » carkacı » kacmak » cıyan » got »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.