tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kufuv » tasvip gormek » soz konusu » secim » ceddine lânet veya yedi ceddin » br » tedafuî » ummetcilik » turk meşesi » xviii yuzyıl sonunda başlayan » ruşvetci » ipini cekmek » paspascılık » goynume » letce » murdum eriği » fizik gucu » veya belli bir yukseklikten aş » menfaat gutmek veya gutmemek » gudum » avuclamak » lâğım doşemi » ıslık calmak » midesi veya ici ezilmek veya k » elekten gecirmek » onemseme » ote » cocuk yuvası » uc bucuk » tel in » ışıkcılık » alım elim » istenc dışı » celik » cozucu » inayet etmek veya eylemek » cakmaklaşma » plâstikcilik » oksuzluk » şehriye corbası » soz sahibi » berber dukkânı » ondule » yolsuz yontemsiz » muphem » derdi gunu » ebulyoskop » goğus germek » cokelek » gosterge »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.