tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozunmek » detektor » nobet beklemek veya tutmak » cevrinti » hangisinde bulunduklarınıbelir » techiz » muntesip » kirec cimento gibi şeyleri su » karadeniz de gemilerin mi batt » muflis » buyuk mevlit ayı » heyecana duşurmek » kitapcılık » cilsiz » başaktorluk » gulut » kul gibi » kutleşme » aramak » cozulemeyen ilmiksiz duğum » icinde » ateşolmayan yerden duman cıkma » cizgi » gozden uzaklaşmak » kimsenin eski saygınlığının ka » solungac » ayıyuruyuşu » diplomasıolan » kırkgecit » sır kupu » hınc veya hıncını almak » cekiş » mık mik muk muk » iğrenc » mes ul » dili damağına yapışmak veya di » bickici » donme ekseni » ruya » deplâsmana gitmek veya cıkmak » siyanurik » muneccim » kotu soylemek » fitne fesat cıkarmak » etkilerle oluşturduklarıyer de » patırtıya pabuc bırakmamak » calkı » tırnaklarınısokmek » sucuğunu cıkarmak » yureği pek »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.