tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cimdikleme » altayca » cırağ » altın anahtar her kapıyıacar » melul melul » meşrubatcı » zurafa » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » bisikletci » mesele yok » imtihana cekmek » zihnini kurcalamak veya tırmal » rontgenci » duşurmek » konsolide butce » coğmek » curuf » ilâclı » setlic » kocan » ic pazar » arac tığ » tuccar » calmak » alnından opmek » cicek pazarı » dipcik » surmek » utopist » cakşırlı » capkınlaşmak » ağacıdibinden kesmek » akşamdan kalmışveya kalma » gomultu » carpmak » ucuk » sinirleri gevşemek veya yatışm » cıktı » surup gitmek » gok gozlu » secici » celme atmak veya takmak » catılmışkirişsistemi » cayırlamak » cekemezlik » duğmesiz » yurutmek » faktor » ağan eğen » icerik »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.