tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aza coğa bakmamak » supurulme » duşkun olma durumu iptilâ » durulme » cilehane » bir ayak once evvel » cehre zuğurdu » gonlu kaymak » sulungiller » turk meşesi » ortuşme » bağırıp cağırmak » kul kesilmek » turan » dokuntu » kalıplarla desen yapılmışbez » on sozleşme » kufe » sut kuzusu » gulunc » mufessir » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » ozguleme » yuk » ovuluş » olcusuz » doşeyici » anka » phlebotomus » harezmî yolu » başıyastığa duşmek » cobanaldatan » adam sen de veya yalnız adam » golleşme » kirec suyu » taş » hafta sekiz gun dokuz » zarar gormek » sıkıştırmaya yarayan alet men » paralel yuz » tırmanıcıbir bitki piper nigru » gorece » gardıropcu » uşniye » goruşmeci » acık deniz » otobusculuk » oruculuk » emlâk burosu » gozleri buğulanmak veya bulutl »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.