tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecersizleşme » lugat paralamak » kıskaclama » buyukluk » dovdurtulme » tuysuz » sebep olan fiziksel enerji ha » lutfetmek » İspanyol muziği » soğut » icin kullanılan boru oluk vey » uvey evlât » eklemek karıştırmak ilâve et » koylu corbası » hukûmet erkânı » col tavuğugiller » corbacı » somak rhus coriafia » goturu pazarlık » kulube » farklılaşma » gun » endustrileşme » muntahap » carıkcılık » başyarılır kırılır bork fes ic » değer bicmek » doşem » ciftleşmek » buyutmek » in hali » gozetim » hayata gozlerini yummak veya k » duzenlenme » yureğinden gecmek » cicek gibi » guvenilir » tarihsel ozdekci » bok boceği » saltanat surmek » corapcılık » kumelenme » acıklanmak » bolme » yontuk duz » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » candır » yontemlilik » cakşır » goğusluce »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.