tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şaibe altında tutulmak » cek » plânorcu » tab an » eğitim arac ve gereclerinden d » cokkun » cevre » namertce » lup » terettup » surumek » koruma unsuzu » şimdiye kadar veya şimdiye dek » onculuk » acmaz » gozunun bebeği gibi sevmek » kopekleniş » alcak » ustune fenalık gelmek » alcılama » ediyorum demek ya da hasmını » kafasıdonmek » cakılmak » cığrış » top atmak veya topu atmak » atla arpayıdovuşturmek veya da » cakıştırmak » gume » iştahıkapanmak veya kesilmek » soylenilmek » muge » bir an once » mutalâa » dişeti damak unsuzu » şansolye » korktuğu başına gelmek veya ko » um » munevver » kostek » yarıbucuk » suclu » deveyi duze cıkarmak » catır catır » yuksek atlama » ustunluk derecesi » şuphelenme » ust perdeden » ağaclanma » orgut » gorevli »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.