tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol eş sesli anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcacık » kokain cıkarılan en cok peru » yenilikci » sayıp dokmek » cil » dallarınıkısaltmak » kul bağlamak » dili varmak veya varmamak » coğumsama » el bende » uckardeş » otuş » atlambac » altayca » kendini toparlamak veya toplam » carpışma » icki » işsozleşmesi » dovuşkenlik » kamcılamak » cukurlaşma » arasındaki ekonomik ilişkilere » etmek » yiyip icmek » oyle » sabahıbulmak veya etmek » sel gibi akmak » kabuk bağlamak veya tutmak » durt » cevirmek » biri yer biri bakar kıyamet o » cevgen » muddei » şap gibi donmak veya kalmak » yuzunun akıile cıkmak » doşenmek » muz » kelepceleme » kulâhımsı » ceşni » kara borsaya duşmek » bicimselleştirmek » davranmak saygıgostermek soz » sonucunda ortaya cıkan ustun y » puskuruk » ucma » koseği » keci postu » gozleri velfecri okumak » rufaîlik »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.