tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donuşturmek » mukâfaten » yureğini serinletmek » yenicerilik » ic ısıtıcı » banliyo » dozunu kacırmak veya dozu kacm » evci cıkmak » catışmak » gupegunduz » kokenlenme » yureğine kar yağmak » cığralık » meşhut suc » teveccuh etmek » siyanurlemek » on kol kemiği » ustel » şebekci » kurelemek » mobilya yapan veya satan kimse » cuhalı » boşcıkmak » yanlışkapıcalmak » cırılcıplaklık » ciğleşmek » alacaklıcıkmak » ozel » ekmek opmek » bitki ortusu » acık elli » uste vurmak » cınlamak » fırcalatma » ote » al gulum ver gulum » tunel gecmek » bıcak yarasıonulur dil yarası » toplanmışbulunan bir sus bitki » zebunkuşluk » bilinclendirme » makine gucu » etmek » kuşmu konduracak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » yeterlik onergesi » buyu » ay aydın hesap belli » cokertme » muselles »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.