tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cumle » umur gormuş » goz kırpmak » el mi yaman bey mi yaman el ya » surgu kolu » calgıcı » yonetmenlik » bir calgı » gurluk » sureksiz unsuz » heyheyleri tutmak veya heyheyl » canından gecmek » hercumerc » cıkır cıkır » sacınısupurge etmek » fırın ekmek yemesi lâzım » şukur » muthiş » ayva gobekli » bicim » cecik » endazeyi kacırmak » değişimli unsuzler » ustune titremek » cabuklaştırma » cıkan » doğmeci » karıncayıbile ezmemek veya inc » culha » muttefik » hatıra veya hatır ve hayale ge » gullâbici » komurcu » işin icinden cıkamamak » alcalma » acınmak » musluman mahallesinde salyango » ozellik başkalık fark » gur gur » oparlor » duven dişi » ust » rutbe » alt gecit » gozu cıkmak » maden yunu » avcunun ici gibi bilmek » eğitim » melâmî » cağnak »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.