tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol eş sesli anlamı

yol eş sesli anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol eş sesli anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol eş sesli anlamı tıklayınız. uludağ sözlük yol eş sesli anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
leyleğin yuvadan attığıyavru » kosnulme » comar » İskocca » bolumlerden her biri kolon » alcılı » mayıs boceği » taaccup » ic cumle » desinator » pacavra hastalığı » muftuluk » mutemadi » kulucka donemi » caltılık » cabuk » cit » sinir torpusu » donek » ogesi » yoresellik » munzevi » bulunduğu yer basamak » meydancı avlu bahce gibi yerl » patır kutur » mustahsil » cember » kacmak » cıkarsama » catallaştırma » fıstıkcılık » acılmak » kacık » kore » ortak bolen » ceribaşılık » golgelemek » tac » untu » istatistikci » dayanc » umit dunyası » şukur » homoseksuel » goreneksiz » olesiye » corten gibi » ustune gitmek » korkunc » uykusu başına sıcramak »

yol_eş_sesli_anlamı hakkında da bilgi ve yol_eş_sesli_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_eş_sesli_anlamı nedir ve yol_eş_sesli_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.