tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc belâ » akşamustu » işguc edinmek » yon belirteci » gumbedek » gonulden cıkarmak » protezi » okuzluk » gok kumu » donme dolap » kutup yıldızı » akıl yaşta değil baştadır » donuşumlu » bahis acmak veya acılmak » yazıp cizmek » on gun » doner sahne » cabuk » candan yurekten » nu » cedik » odun komuru » resmiyete dokmek » gutaperka » ulkuleştirilme » gunuleme » dumduz » maskesi duşmek » yazı » gozune kestirmek » gozu keskin » macar salamı » zıpcıktı » deyip de gecmemek » munşeat » parcalıbohca gibi » yuzunu guldurmek » butunlemeye kalmak » buyruklarının İbranî felsefes » boğa gureşi » gurgengiller » felekten bir gun veya gece cal » rusva » goze girmek » helenizm » hamle etmek veya yapmak » muhur pensi » gormuşgecirmiş » kustah » ici goturmemek »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.