tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sevinmek sev in sevdirmek se » gumuşgrisi » korelmek » urpertili » ağa borc eder uşak harc » omrumun varı » sinir kupu » centik » donuk » gonul acmak » demec » kac paralık adam veya şey » fiske fiske kabarmak veya olma » sure olcumu » icli dışlıolmak » tibet sığırı » supurge calısı » ic acıcı » kume calışması » tadıgitmek veya kacmak » cıkmak » sedefci » corap kacmak » yureğini boşaltmak veya dokmek » buzuk » pişirilen tatlıcorek » luks baskı » le » elcilik uzmanı » icli » telgraf uslûbu » ture » buyutmek » guneşlenmek » ricada bulunmak veya birinden » sırasına getirmek veya sırasın » kecileşmek » iliğini veya iliğini kemiğini » susleme sanatları » copra » carpılma » dalgıc » cekkin » guzelleme » bir konuda duygularıbaşkasıile » odevcil » eşgudumlu » dollenmesiz » soz gumuşse sukût altındır » macar »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.