tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eli boğrunde veya koynunda kal » gonul yarası » zehir sacmak » turt » uruşme » ozentici » duşunceye bağlayarak yorumlaya » izine donmek » bok pusur » kırcıllık » kepce » suit » izdivac etmek » sarıcalı » alnıacık yuzu ak » oğretim yardımcıları » cirişlenmek » doşeme » araplaşma » caydan gecip derede boğulmak » yuklenilmek » caldırmak » sovuşturmek » mucevherat » allah mustahakınıversin » cingene duğunu » işguzar » sun î solunum » ugandalı » curutuş » musamere » macarlık » yeri goğu birbirine katmak » ici gitmek » ağızlıkcı » munasebette bulunmak » surmek » gucuk ay » carık » cenet » son bulmak veya sona ermek » tum cahil » kayac » cifte atmak » olu yıkayıcı » durust » hic değilse veya hic olmazsa » nobet » odeşmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.