tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
denize duşen yılana sarılır » gure » bîtap duşmek » dortnal » muşabehet » bornova misketi » kulce » cağdaşlaşmak » kocan » colluk » cırpmak » evdeki pazar veya hesap carşıy » kume » surerlik gorunumu » camurlaşmak » uc nokta » gozlem » altayistik » cay » onerme » cepelleme » guluncleşme » cağırılma » hancerlenmek » dik acı » nonfiguratif » gumuşgoz » nazileştirme » cavalye » kacınılmaz olan şey » darvincilik » hamle etmek veya yapmak » puslu » yansıtan veya yansıyan » ac » şeylerden her biri tabaka » bahcesi » operator » kanarya ciceği » kacamak » duzletme » bulbulun cektiği dili belâsı » gozlerini devirmek » mulâkat » kocek » turbe » gozleyici » eksi uc » karikaturluk » gumrah »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.