tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
u » bortturmek » sun î » bolumleniş » devlet duşkunu » kalkmasıyla eski bicimini alab » cubuk makarna » cekirdeklenme » yangın yerine donmek » gun meselesi » coğaltma » alt guverte » ozveren » yuce divan » kopek dişi » gec » makinelerin ağırlığına dayanab » ruyalarına girmek » norotik karakter » cıdamak » kotu » mururiye » balık corbası » fıcıcılık » tutsu » muzikcilik » sopa atmak veya cekmek » canıgonulden veya canıyurekten » cerceve » moğol » başka bir ulkeye veya yere sığ » siyanurik » tovbekâr » cok gelmek » somak rhus coriafia » alım satım burosu » guneş » gozlerini bayıltmak » gocucu » aylığa gecmek » duz » gozlerini devirmek » takarrur » hukum yemek » fiske fiske kabarmak veya olma » apacıklık » muzahrefat » lık lik luk luk » duğumlu » gudek »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.