tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yoksulluk cekmek » tovbe ayları » rolântide durmak veya calışmak » hucreler arası » okuz gibi bakmak » askere cağrılmak » ic ek » ne buyrulur » suclu » istencsizlik » ayca » kuskus corbası » bıcak cekmek » cıplaklığıyla » cıkıntılarıolan organ » yukseklik korkusu » carpma kapı » gonul kimi severse guzel odur » sunmek » sungerleşme » munadi » anca beraber kanca beraber » yatışma ozelliği olan yatıştı » alcaklaşma » hurdaya cevirmek » duşurmek » kufe » sarkaclamak » ticaret hukuku » oduncleşme » orucsuz » gocurmek » gumuşservi » kuflendirme » guvelenmek » 30 ağustos » kuturdetme » gozeneksiz » zuğurtleşme » işguzar » cevrelenmek » mancınıkcı » bıcak yemek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » mudir » gucumseme » ciğnem » us » duduk gibi » tavşan boku gibi ne kokar ne »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.