tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
takla atmak veya kılmak » uc » facasıolmak » cennete donmek » muşterek » aklınıcelmek » yasa cıkarmak yapmak veya koym » duşurmek » guneşsutu » yururluğe girmek » ruh cokuntusu » golge » toharca » gobeklenmek » gok ada » doşemeci » muennes » dışa donuk » cağrı » orgutlenmek » katıla katıla gulmek » goden » cocuk oyunu » kırkgecit » mektep cocuğu » munakalât » seylân taşı » cozumlemek » inc » nufus cuzdanı » borek acmak » cırılcıplak » yelken gonderi » buro » meslekleri belirten tek tip gi » ma me » ayıgormeden bayram etme » seyrana cıkmak » seninki can da benimki patlıca » gorenekli » kuyruğunu tava sapına cevirmek » hodukluk etmek » olu » cokuşmek » urkutmek » gonullu » indukleme makinesi » hurmetkâr » koru korune » cılgınlaşmak »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.