tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık » ayakustu » uzun sivri kumes hayvanların » ozek » yuha cekmek » camaşır suyu » adamın alacasıicinde hayvanın » aracılığıyla duymak değmek e » nasranîlik » guvenoyu » yediği naneye bak » acmalık » unlemek » raportorluk » tencere dibin kara seninki be » odenek » sanat dunyası » it gibi calışmak » calmak » anam » kucultmek » alak elek » durdurmak » giderlerini tur ve ayrıntıları » ikizkenar ucgen » duzeysizlik » urik asit » cekce » sabahcı » kalca » cirozlaşma » geckin » pratik kuramsal karşıtı » oz gecmiş » kuyudan adam cıkarmak » anglikanizm » onune gecmek onune gecmek » cart cart otmek » cekilmek » kemale ermek gelmek veya kemal » cifteleme » başkurtca » cekimli » kucuk » slovenyalı » budist » munevver » topac gibi » iki eli birinin yakasında olma » onleyiş »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.