tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unlu benzeşmesi » muptezel » yurumek » odeme » nufuzlu » sıcan duşse başıyarılır » tuvana » herkesin gonlunde bir aslan ya » munakalât » cozdurme » kamcılamak » koy koy » citi » catılmışkirişsistemi » catal » gol kacırmak » yolu » tıraşcı » gormek » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » uclanmak » muncer » cıkarınıtepmek » kopuk » sodyum fluorit » akcaağacgiller » kafasıdonmek » sonuc » ultraviyole » gozunu yıldırmak » bucurleşmek » astar surmek veya vurmak cekm » olan ve genellikle ulkenin baş » akıldan cıkmamak » amerikalılaşmak » imtırak » duruma gelmek » defol » asansorcu » neon tupu » fluorışıl » direncli » civileme » cift surmek » soğukca » ofkesi kabarmak » işi cıkmak » dava gormek » doğuş » beşeriyetci »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.