tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donulmek » camgobeği » ankesorlu telefon » hilesi hurdasıyok » katısoz » solucan duşurucu » oyuncağıolan » gomlek » istismar etmek » kopukleniş » temessul » direnc » teknik oğretim » cığırtma » goz » gorunuş » on avurt unsuzu » huruc » filozofca » matematikci » soz konusu » calkatmak » keskin sirke kupune veya kabın » kacak gureşmek » duzmek » icinden cıkamamak » corap ormek » gumuşu » tapi kalmak oyunlarda » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » peceli » gelecekcilik » damlaya damlaya gol olur » kentci » zubde » cokca » catma » olu gibi » belli belirli kesinleşmiş ş » anas acuta » ıtriyatcı » kıl kadar kalmak » beşyuzluk » mulkiye » adamına gore » lokma dokmek » guvence » muhtac » od » ağlar gozden sahte sozden ken »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.