tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boğa » kaldırıma duşmek » tunguzca » inekcilik » tefe koymak veya tefe koyup ca » adetimurettep » mal kapital » zumrut yeşili » cozumlemek » gure » uncu » ilikcilik » subek » hucre bilimi » veya orulen dikey duzlem » tıkac » duzenleme ve filme aktarma işi » ne olacak » cift dalma » karaya duşmek » hint hıyarı » otlakcılık » şoyle dursun » kabuk yonetim » kıskanclık etmek » muziksever » doşeli » gunduzcu » şukretmek » kopca » maskesi duşmek » durdurmak » turemişzarf » cergi » gece gunduz » varakcı » koleniz veya koleleri » cabalama » istizan etmek veya eylemek » donum » kopeklenmek » allah ım » yon » bolum » taban duzeyi » bozordek » anaclık » tukeniş » gır gıra almak veya getirmek » akşam vakti »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.