tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gun batmak » at calındıktan sonra ahırın ka » citmik » cok hucreliler » tuzağa duşmek » onerme » dalgunduz » sekendiz » iceri » gozsuz » cizi » gecmek » yarayan kuru ince yaprak » hamdusena » olimpiyat oyunları » tavşana kac tazıya tut demek » ustune » puskurtme » kuyruk cekmek » govermek » gollenmek » cıplak » yaya gecidi » etliye sutluye karışmamak » gurecilik » kayıkcı » musteşar » cimentolu » aşağıkalır yeri veya yanı yok » busbutun ortadan kaldırmak ici » kup » ickici » cevrilmek » kulek » kopruleniş » horguclu » kiminin parası kiminin duası » kimya gocumu » duğumlu » otomatiğe gecmek » doğum kontrolu » duğmeli » cok gelmek » marunî » dili varmak veya varmamak » bakkal cakkal » butunleme » canak comlek » mujde koşturmak » yalancıcıkmak »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.