tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşbatmak » temayul » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » gunlerce » surgu » fırca » beklenmediği umulmadığıveya c » coğur » sarayda veya zengin konakların » ışık olcumu » koyu koyu duşunmek » sundus » ic bellek » aracı » uretilmek » furs » sozlenmek » horozu cok olan koyde sabah ge » kopek sarımsağı » gozcu » cozuşme » tumen » denize acılmak » onemsizlik » ara kazanc » kılıc oynatmak » cekilmek » dili damağına yapışmak veya di » cekme » acem » ozelleştirilmiş genellikle di » tarihci » iştahıkapanmak veya kesilmek » taştaşustunde bırakmamak » keceleşmek » gumburdetme » eşekci » kem gozle bakmak » zorun ne » sırasına getirmek veya sırasın » muzaheret etmek » icin » cimen » eline gecmek » gunah kecisi » muzmin » oteki beriki » fıstıkcılık » para donmek » kompresor »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.