tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonul avutmak » yuzme kesesi » dadacı » komurleştirmek » cekiştirici » elekcilik » yukseklik korkusu » nakliyatcılık » tebellur » acık » pencesiz » mesket turkleri » hidr hidro » cınlamalı » yuksek basınc » utulenme » veya belli bir yukseklikten aş » uşuntu etmek » muşteki olmak » ozel ad » cıkarmak » ovmek » goz etmek » kalbi carpmak » acıklık » yuvarlakca olan tac yaprağı » top gibi gurlemek » kesip veya kestirip atmak » sutsuz » cok karılılık » sivil yonetim » kulağına carpmak » makedonyalı » İskambil destesinde maca dizis » enfluanza » gosterir » ne demek » bicmek » icirilmek » başıbelâya girmek veya uğramak » gonlunu serin tutmak » haber ucurmak » kostebekgiller » cığırtkan » orakcılık » guven yazısı » ilâc icin yok » carka » tumeller » suve »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.