tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kumultu » kafasından cıkarmak » mukemmellik » caylakca » iki cenetli » boynu armut sapına donmek » tir » yelken gonderi » cisemek » golge » uclu » bir şeyler veya bir şey olmak » surgu » kecileşmek » gorunur » dilli duduk » omrude » cağlayık » comertlik » rahat kıcına batmak » buyruklarının İbranî felsefes » ucgen prizma » tekme atmak veya tekme vurmak » tarafından arabacıicin armağan » cakışık » bir veya sağ elinin verdiğini » can ciceğigiller » pic » gulistan » tutmac » hucum oyuncusu » ayağının bağınıcozmek » ileri goruş » da var ki anlamlarında kullan » golek » sırtında veya arkasında yumurt » etmek icin uzerlerine konulan » cozuşme » golge olaycılık » akca armudu » okuz » oğurtu » eli acık » sıcraşmak » mal » bilmem hangi veya bilmem kac » tahayyul etmek » cocuğu olmayan evli kadın » oneriş » cift dikiş »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.