tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici goturmemek » sapcık » rumelili » kundeye gelmek » sonumlemek » kotuye kullanmak » cozucu » bilincsizlik » kocan bağlamak » maymun gozunu actı » kapcık » sunme » şofor koltuğu » icin kullanılan boru oluk vey » tuvana » carşafcılık » sacak opmek » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » cekcek » sıralac » l l » yahudice » canına yandığım veya yandığımı » sodyum sulfat » operken ısırır » duet » cil » aklınıkacırmak » gomlekcilik » butunleme sınavı » bebek olumu » ruhiyatcı » kuşucurmamak » bas veya bas git » hareket » balcık » fare cıktığıdeliği bilir » pestilini cıkarmak » dişozu » lisan » soluğu bir yerde almak » gozunden kacmak » akıllıkopru arayıncaya dek del » karayca » harman dovmek » cana minnet saymak veya bilmek » elcilik » cokelek » boyle gelmişboyle gider » hristiyan »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.