tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
in misin cin misin » temel onerme » nez etmek » koruma unsuzu » uretme » yuzucu » akımolcer » kokten » ustune gul koklamamak » hınclı » odul almak » kaşık duşmanı » curum » uzumcu » calışılmak » yat kulubu » diz cokmek » cemrenmek » karekok » ele gecirmek » kinin sulfatı » nevaleyi duzmek » sulfatlanma » orumcek » ozgurleştirmek » cabuklaştırılma » beli bukulmek » yuruk semaî » yerleşim yerinden başka bir ye » poker cevirmek » cekici » cekmek » cifte dikiş » muezzinlik » perdrix » elinde buyumek » ayak cekmek » ic tureme » tasa cekmek » yolgecen hanı » cakşırsız » percinlenme » cıkmak » bayramuzeri » surtuşme » huvelbaki » universite » armutun sapıvar uzumun veya k » sarnıc » bicilme »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.