tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorunur » fume » uckun » mudrir » guzey » oğutuluş » gosteri » juglans regia » iki soz bir pazar » iclenme » evrat cekmek » somurgeleştirme » turk aksağı » ibliscilik etmek » muhendishane » cuvallatma » giraffa camelopardalis » cakıllık » tur operatoru » umit kapısı » kireclenmek » elini sallasa ellisi başınısal » tartan arac » ağkepce » sıcan deliğe sığmamış bir de » kırıkcılık » karşıcıkmak » guveyi olmadık ama kapıdışınd » işcilik » kor ucuş » işe bak » milliyetcilik » bolumunden her biri sezon » mehter muziği » yapmak » anketci » ip » acıklıkolcer » di » sonuc yarışması » de » dovme » ruh otesi » eli boşgelmek veya gitmek » okce » doğaustuculuk » oğrenci belgesi » hukûmet etmek » orgutlendirilmek » paraşut ile atlama »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.