tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cicek cıkarmak » ehlisunnet » bufe » gumruklu » calpara » amerikalı » cene yormak » kavukcu » gulme » başmufettiş » bir şey soylemek » kılıc bacak » amperolcer » sustalıcakı » secme » sızın sizin » tuketme » okuyana bırakan oyun muamma » gozeneklilik » kacmak » ekti puktuler » gozunu toprak doyursun » centik » kacmak » hucumcu » ucma » gorunurlerde » taraf tutmak cıkmak veya olmak » yururluğe konmak » husnuyusuf » gur » mustebat » yağsız ilâc » onemseyiş » mubalâğacı » oğrenmek » goze yasak olmaz » dokukluk » yontemi ile hazırlanan tabla » falcata » ateşcilik » boşduşmek » ruşvetcilik » eteğine yapışmak veya sığınmak » boceklenmek » ceneksiz » hovarda olma durumu » portfoy » duzleşmek » başım gozum ustune »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.