tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deve yuku » nankorce » u » matrakcı » dile veya dillere destan » kurtaj » her tur gosteri yapmaya uygun » kopya cekmek veya yapmak » ceyizlemek » itiyat etmek veya edinmek » mosyo » guvec » cengel atmak » celimli » munhal » kısmının sonuna kadar olan uza » gozden gecirmek » orospu boreği » bulunan kimse » kulağıkirişte olmak » cokertmek » İskitce » cokeltmek » gocertmek » cekilmek » kısmeti ayağına kadar gelmek » civisiz » orneklendirmek » cakılmak » armatorluk » gozune girmek » kokleştirmek » ığrıp cekmek » soylev » calkanmak » uc kat » kelepire konmak veya yakalamak » kırlangıckuyruğu » sefa veya sefalar bulduk » govel » cırnık » gozleri dolmak veya dolu dolu » buyuk lokma ye buyuk soyleme » ust dudak » kopurme » cırcıplaklık » carşıağası » eli varmamak veya gitmemek » orta cağfelsefesi » acıortay duzlemi »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.