tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yol kelimesinin sesteşi ziyaret ediniz. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
notrleştirme » gencleşmek » balıkcı » şimdiye kadar veya şimdiye dek » hızolcer » ucuncu » yarışcı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kan govdeyi goturmek » kontor » ortmek » granduk » gonendirme » olum sukûtu » dokumasıolan » gureştirmek » maydanozlu soğan » yuzeysel » işayağa duşmek » japon bezi » linc etmek » silip supurmek » olarak yurutulduğu siyasî duze » ovunc cizelgesi » sıcıp sıvamak » başının derdine duşmek » gorsel sanatlar » horozgozu » susleme » ağac balı » nargile tutunu » işleri ve dışişleri bakanlıkla » akrobat » kacıncı » oğrenci kartı » ozbek » goz almak » ortalamasına dayanan durumu » gorulmek » gudeksiz » gozlerinin icine kadar kızarma » oburku » cocuk bilimci » avrupalılaşma » hayalinden gecirmek » tumamiral » lokma ciğnenmeden yutulmaz » carpmak » ozlemini duymak » frenk cileği »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.