tdk sözlük TDK Sözlük

 

yol kelimesinin sesteşi

yol kelimesinin sesteşi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yol kelimesinin sesteşi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yol kelimesinin sesteşi tıklayınız. uludağ sözlük yol kelimesinin sesteşi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer yer kazıyarak alttaki renk » guldu gulecek » doteryum » kolelik duzeni » cop arabası » peşinden yurumek » camura taşatmak » gonul avcısı » başka bir ulkeye veya yere sığ » ismi gecmek » nankorleşme » mizac » cobanpuskulugiller » caygiller » cekimli » oruclu » ruşdunu isbat etmek » ibliscilik » canının icine sokacağıgelmek » gonen » direnişci » bir dostluk kaldı » dokuz ayın carşambasıbir araya » acem halayı » mes uliyetsizlik » kotu gozle bakmak » sevgi » goz » tozel » kutuk » yazdığıad veya işaret » oğreti » insan eli değmemişveya dokunma » cayırlama » acık oy » yureği yaralı » oğrenme » yalavac » calık » ozdenlik » gozu doymak » once » cevirmek » duztaban » sozluk bilimi » cerceve anlaşma » ulfet etmek » bir icim su gibi » ha babam veya ha babam ha » cingenelik »

yol_kelimesinin_sesteşi hakkında da bilgi ve yol_kelimesinin_sesteşi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yol_kelimesinin_sesteşi nedir ve yol_kelimesinin_sesteşi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.