tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
fenaya cekmek » pulucluk » foyasıcıkmak » tart sucu » siktir et » cıkmak » gudulenme » pilic » cift dalma » ureticilik » karaağac » ortme » surnaturalist » ciğnemlik » enstrumantalizm » gonderme belgesi » kosele taşı » yapılan yığın » curuk carık » bocekciller » sacılıp dokulmek » sun » bolucu » ve bu koldan olan kimse » capalı » gudumcu » capraza almak » cakışmak » enek » tupluk » benicincilik » acmaz halatı » guvenlik gorevlisi » ha şoyle » mn » ozluk » hapcı » muminlik » cep sozluğu » muheyyic » kosnulluk » tadilât etmek veya yapmak » yeregecen » birey ustu » cevikleşme » munkesir » canınıbir yere dar atmak » cirkin » ak ek » en kotusu »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.