tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
cişi gelmek » tokezlenmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » etmek » fair play » kaşıkcılık » kendini vermek vurmak veya cal » cevirmek » cilekeş » kaduk olmak » kaynatılmasıyla elde edilen ye » gecgecleme » tabansızlık tabansız olma duru » lokoplâst » borc etmek » onemseme » gozunde » buryancı » olumsuzleşme » guzel » alt tur » gozeneklilik » recel » inmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » sulun » fedakârlık yapmak veya gosterm » tarihsel ozdekci » sinyal muziği » musebbip » başbaşa veya kafa kafaya verme » cıfıtlık etmek » başından aşağıkaynar sular dok » mevlevîlik » gunberi » duvenci » bukuntu » ucuşmak » denetci » orselemek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » gun doğmadan neler doğar » korkunc » marmara cırasıgibi yakmak veya » dokmek » kucumsemek » kalbi parcalanmak » değişkene gore hesaplanan sayı » puruzsuz » tez vakitte veya zamanda »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.