tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
nuzullu » kadir gecesi » soyup soğana cevirmek » cintiyan » munfail » nufus kaydı » horozu cok olan koyde sabah ge » kacmak » cıkmak » sureğenleşmek » govermek » bolunme » bir calgı » orospu cocuğu » cağlayış » yuze cıkmak » sozlu film » iplikcilik » oyun » icinden gelmek veya gelmemek » tutsulemek » hoşmerim » gozluklu yılan » başortu » kulağınıbukmek » sonum » kızılelma » bolumlerine konulan ağırlık » bir cift soz » başarıgostermek veya kazanmak » serguzeşt » cemberletme » nervur » sacına başına bakmadan » ustune fenalık gelmek » hınclı » marpuccu » takunyasıolan » supruntucu » lenincilik » cankurtaran canı » teheyyuc » koruyup iyilik getirdiğine ina » kullanılan mutfak âleti » gır gır gecmek » faca » sozleşmek » soz gelmek » kacak » gelgecci »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.