tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
cekul » calımsızlık » iceride olmak » sunnet » her işin her şeyin başısağlık » gocmek » tecavuz etmek » buyuk onerme » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » yosun kulu » akma hancer » gorucu gitmek » carkına etmek veya okumak » dun » davranmak saygıgostermek soz » ozel af » ciğborek » ne olacak » acmak » muşteri hizmeti » kirec fabrikası » mutecaviz » duzlemsel » turkcu » iliğine veya iliklerine kadar » kur a » sarıkart gormek » eşgudum » oluşturduğu demet » kazanc » ucuk » atcılık » gocurmek » guzel » serbest gureş » yuz suyu dokmek » buyuklenme » koleleştiriş » sukûnet veya sukûnet bulmak » pencesiz » ezile buzule » cıkarmak » muemmen » golgelik » edep yahu » canorus » işlemeli yollar » dovulgenlik » ceyizci » kalıplarla desen yapılmışbez »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.