tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
calmadan oynamak » gumrukten mal kacırır gibi » un » komurleşme » aman allah allahım » calıştırmak » kısa gunun kârı » cobandağarcığı » kirec sutu » olum var dirim var » dortcihar » yelken acmak » sadistce » her tur gosteri yapmaya uygun » adî suclu » hucumbot » iskeletli hayvan corallium rub » ayrılan kimselerden kurulu der » eline ayağına uşenmemek » duzguncu » palandoken » oluşturduğu tuzel varlık » gocmen » canıltı » başında beklemek veya durmak » piclik » hayırlıveya hayırlısı olsun » ahcı » gostertmek » soz misali » ciltcilik » kamu duzeni » corap kacmak » zevzekce » puruzlu » koyuvermek » yalanınıyakalamak veya tutmak » bıcak bıcağa gelmek » hakikî » luzum yok » cur etkâr » duzenleyen ve genel olarak ilg » goz suzmek » pazarlıkcı » nişanıatmak veya bozmak » purceksiz » doruk cizgisi » fırıldakcılık » gozu yılmak » guney karamanı »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.