tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
govdesiz » suit » suflîleşme » yuznumara » yuz » teslimiyet gostermek » kabuğu dışına cıkmak » gocuk » kacak » hukmu var veya yok » cerceveli » cumbur cemaat » fişacmak » gozunun icine bakmak » kopru başı » dumensiz » gosterim » sokmek » pulucluk » parcalara ayırmak » şoyle » suslu uslûp » guzellik kralicesi » kucuk duşmek » rutbeli » cay » ilce » şantoz » mâni i » ic guveyi girmek » mujde vermek veya goturmek » erkekcil » gonul uğrusu » duzelme » dokumhane » uşmek » kolen olayım » surumcemede bırakmak » ordek balığı » bilincli » imdatcı » fişekci » ozbekce » tuy sıklet » boylece » nuh der peygamber demez » endustri » techiz » ziyafet cekmek veya vermek » civi gibi »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.