tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2017 - TDK Sözlük
cember gecirmek » yara acmak » gunahsızlık » bıcak yemek » golalası » sovyet » direktorluk » koşe donmeci » catlasa da veya catlasa da pat » centikli » gorevden alınmak » gocebelik » kamcılamak » puruzsuzluk » altıalay ustu kalay » icinden gecirmek » yuz kere » yuksek oranda karbon bulunan k » catlaklık » sozu bağlamak » tel cekmek » ferahnuma » tufekhane » savaşcı » halacca » ur » cimdirmek » angstrom » batoz » karaim » mutecaviz » iyi gun » elde avucta bir şey kalmamak » revu » Şafiî kopeğine donmek » buyuk terim » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » nur icinde yatsın » kardeşce » gecerletmek » ceki taşıgibi » soğan ciceği » tekabul » demokles in kılıcı » zumrudî » kılıccı » canıcekilmek » şoyle dursun » gozlukcu » nemse »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.