tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
mart iceri pire dışarı » mulhak butce » cokuntu » civili » kafasınıucurmak » mutenevvi » batınî » hint pirinci » fulûsuahmere muhtac » etmek icin uzerlerine konulan » muvezzi » murekkeplemek » lâtifce » mujde » kacmaz » işgunu » gayya » iki kulak bir dil icin » urat » suyu kesilmişdeğirmene donmek » ural dilleri » dilini kesmek veya kesip oturm » mulâyemet » yukseltilme » hafıza » utu makinesi » celmelemek » gecirmek » hakca » davranışcılık » doşeme » ağzına duşmek » nobet calmak » luzucet » musmir » cevrelenmek » olu dil » şovalye yuzuğu » icini kemirmek » goğcek » sınıfta cakmak » deş teş » ayağına veya ayaklarına kapanm » basın dunyası » av avlanmış tav tavlanmış » teklif tekelluf » gunduzun » sucsuzluk » cecence » cıngıraklıyılangiller »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.