tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
cilesi dolmak » gonul birliği » stabilizator » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » v v » inmek » fırcalamak » xe » dinden imandan cıkmak » kılıcıkınına koymak » gumuşsu » ders calışmak » sağlık gorevlisi » cekimci » kulağınıcekmek » monitor » od » arasında den başka anlamıyl » resim yapmada kullanılan komur » surundurmek » suruşturmek » ic evlilik » onleyen eğik bolum » gorme hucresi » tefeyyuz etmek » s s » eklemek karıştırmak ilâve et » matrak gecmek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » citişmek » ceyizci » cay » guvensiz » kurt gibi kemirmek veya yemek » duğun hamamı » kıpcak » kuskun kuskun » kotuluk etmek veya yapmak » fırca cekmek » gunaha sokmak » bıkıldığıbildirilir » cubukcu » koruma icgudusunun bir bicimi » dansoz » işin icinden cıkmak veya sıyrı » goğus cukuru » ma me » mucadele » balıksırtı balık kılcığıbicim » celenc »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.