tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
tutturgac » şeytana kulâhıveya pabucu ters » mulkiyet » okultizm » harac yemek veya almak » cakıntısız » katılmasıya yapılan secim » şeşi beşgormek » surmek » surtuk » suzulmek » calışmak » allah a emanet olun » cocuk » ağzıacık ayran delisi veya bud » cingenelik » samanyolu » suzeni » dağayısı dağlarda yaşayan yab » orta doğu » dişcik » caylık » comlekci » think tank » suslenmek » cizmek » etcik » başmufettişlik » bahce makası » zucaciye » sut ağacı » şovalyelik » şolen » doldurdukları rengi beyazdan » catal » kumes hayvanlarını urkutup kac » selvice » cocuksuluk » aracılığıyla duymak değmek e » sıhhî tesisatcılık » birbirinin gozunu cıkarmak » bulten » tufeklik » ust deri » cam civisi » uzerine yok » bolumleme » enek » birkacı » acem »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.