tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
cır cır » burnu havada veya kaf dağında » gok gozlu » dik » cevik » kapana duşmek girmek kısılmak » sulumen » boğazıacılmak » dovmek » korletmek » allah selâmet versin » bicimini alır hidrojenle oksi » kırkağac kavunu » aylıkcı » celişkili » tup » uc bucuk » canıgonulden veya canıyurekten » bayındur » mutemerkiz » icki » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cullandırmak » ti » suclayış » surtuşme » kılcık » ha babam veya ha babam ha » ayırac » gorevindeki kule » corap sokuğu gibi gitmek veya » dikdortgensel bolge » kucuk capta » gulup oynamak veya gulup soyle » halka donuk » yem istemez su istemez » goruşulme » dem cekmek » oz » donmek » yureği temiz » mechul » cekoslovakyalı » japon armudu » etmek » gobek » bundan boyle » bayraklarıacmak » rum » cim cim »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.