tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2017 - TDK Sözlük
cuz î » dovulgenlik » yuz karası » cekişmek » celikleşmek » muhayyersumbule » habbesi kalmadıveya habbesi yo » toreli » teyel yapmak veya atmak » bocekciller » kuşgibi veya kadar yemek » sacılma » od ağacı » muzminleştirmek » adıveya ismi gibi bilmek » gocerme » calıştıran » camurlamak » uygun bir bicimde takılarak on » alman gumuşu » coğu kez icinde yapıkalıntılar » şeytan orumceği » bunakca » yuzuculuk » raportorluk » tumen tumen » raydan veya rayından cıkmak » kolelik duzeni » cay » taclı » nal cakmak » ayağıduze basmak » cat kapı » gumuşyağmurcun » bizim gelin bizden kacar tuta » capak » meşe komuru » yonetmenlik » kedi ciğere bakar gibi bakmak » kulturel » gorme » on sozleşme » bulûğcağı » hızla batmak » gocurulme » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » kusme » muncer olmak » ırgat gibi calışmak » avuclamak »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.