tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
eline cabuk » kıcınıyırtmak » iltimas etmek veya gecmek » levha » rotuşlama » normalustu » gelişiguzel » şohret sahibi » puan almak veya kazanmak » uzucu » tuvit » gonuldaş » caca » omur torpusu » uc vermek » icimli » hayal gucu » maaşa gecmek » başyarılır kırılır bork fes ic » cıkarım » cedî » duşkurmak » belirtmek icin kullanılır » cozunme » bir goz ağlarken obur goz gulm » cozumlemek » donuşumcu » vazgecirmek » kelepire konmak veya yakalamak » adamın iyisi alışverişte veya » hırsıza yol gostermek » yuz » bolu » yuzluk » adı » toplu olarak oğretimin yapıldı » olu » cengi » mac satmak » kacamak » tavşan yurekli » derdini cekmek » duşuruş » kervan culluğu » acık yurekle » girintisiz cıkıntısız » yonelik birbiri ile uyumlu am » mudevver » dokum » genclik »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.