tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
mehter muziği » isim koku » bonluk » kul olmak » aclık » hunerli » tunemek » sonum ayrımı » balcak » inakcılık » arac » cetrefilleşmek » arnavutluk » dili cozulmek » gume gitmek » davulu biz caldık parsayıbaşk » buyu » kulhan » sefalet cekmek » unlu » komurleştirilme » olgunluk cağı » şal orneği » top cam » cangırtı » cekirge kuşu » gozunu daldan budaktan veya co » temayul » guzel » ucuculuk » inanc » orta oğrenim » ip » kulhanî » yumuşakcalar » yurek acısı » murettiplik » allah bilir » no » ic barış » cırpıgibi » toplu sozleşme » kalp akce » yaprak dokumu » yuzde » ofkeleniş » kacamak » indukleme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kafasıkuflu »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.