tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
tezevvuc etmek » canının icine sokacağıgelmek » sut otu » cavdarsız » kufecilik » faaliyete gecmek » gosteriliş » ucsuz bucaksız » ferc » soven » ortac » acıkağız » bir atımlık barutu olmak veya » cekmek » duzgun » uclemek » coz » aklında olsun » yemek » ca ce » cıkartı » kustahca » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » secim cevresi » ackılatmak » surme » ici cekmek » boceklenmek » ayağının bağınıcozmek » ceviricilik » corek mantarı » alınır ve başına bir ya geti » encumen » ciziş » kacırmak » kufe » muntehir » kok sokmek » mec » suyu getiren de bir testiyi k » goğcek » cıkmak » yureği katı » sansurlenme » kucuk caplı » ukraynalı » orneklenme » slavca » ağzınıacmak » gorevli kişiler »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.