tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
ortunmek » catı » cokermek » cekici » eşkenar dortgen » ut acıcı » buzgusuz » lâfıgecmek » penceletmek » tebaruz etmek » gerekce » metal parca » kır ciceği » malta humması » ne mal olduğunu bilmek veya an » tam bolen » ne şeytanıgor ne salavat getir » deniz orumceği » dumen bedeni » hoparlor » zebur » bok yemenin arapcası » yangın sondurucu » goze yutarlığı » sumuk doku » ordurme » disiplin sucu » gozunu yummak » ustelenmek » donmek » gubrelenme » babacko » bu abdestle daha cok namaz kıl » uzumlu » hâşâ summe hâşâ » ustunde durmak » rumlaşma » mustahzar » dikiz etmek veya gecmek » başınıkaşımaya vakti olmamak v » duşman olmak » bahce domatesi » kedi gibi dort ayak uzerine du » calpara » cereyan carpmak » buzuk » olum » elektromanyetik guc » pompalıtufek » İcra ve İflâs hukuku »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.