tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
muvezzi » yuze duramamak » gagavuz » opucuk kondurmak » goruş » cala kamcı » patlangıc » bir hucreli » cıkılma » sendikacılık yapan kimse » uretmek zihnî yetiler oluştur » kulfet » sıcan otu » kılıc oyunu » sovuşturmek » surunmek » yontem » yuklem » cakalboğan » renkci » on » sirkuler » sur atlendirme » gencleştirilme » murailik » cızıktırmak » den yana » yonetmek » akıl oğretmek » ultramodern » n n » citi yapmak » kabahat etmek veya işlemek » durtme » ispenc » mukedder olmak » danimarkalı » cevreleme » yuklenmek » bir elmanın yarısıo yarısıbu » gonendirilme » feleğin sillesine uğramak veya » tırnağına veya attığıtırnağa d » bakır calığı » hancer ciceği » suyu kesilmişdeğirmene donmek » uretme » goğuslu » bicimsiz » kalensove »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.