tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
art bolge » odenme » bac » tonlu unsuz » tok gozlu » cifttekercilik » cekişken » gosterge » okuzburnu » culsuz » kapcık » icin icin kaynamak » el ile gelen duğun bayram » oncel duzen » gonul cekmek » bukunlu » imzayıbasmak veya cakmak » mantık oncesi » subek » surmek » ikiyuzluluk » tutamaclı » yurutme gucu » infiratcılık » cekiştirmek » ad » kırk yılın başıveya başında » tel in » buyuk balık kucuk balığıyutar » muvekkil » sancmak » camurcuk » acık kapıbırakmak » baltasıkutukten cıkmak » edep yahu » yalancıcıkmak » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » balcık » goğuslu » oksuruk tıksırık » dortlu final » kultur akımı » teleksci » borcunu bilmek veya saymak » yarım pabuclu » sarıkart gormek » dışyarıcap » kubik » asgarî ucret » yerle bir veya yeksan etmek »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.