tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2017 - TDK Sözlük
dumeni kırmak » cabalama » peşini bırakmak veya bırakmama » gurultu cıkarmak etmek koparm » oğretim yılı » ibadet de gizli kabahat de » gecmediği gibi sonunda da gen » kultivator » guclu » orgu » cık cik cuk cuk » şovalye ruhlu » ahıra cekmek » uzak duşmek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » cıkrıkcılık » şuphecilik » kumeleşim » boy olcuşmek » borclu » dik » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » bir koroğlu bir ayvaz » arada cıkarmak » duz » incelenmesi muşahede » gucsuz » lokmasıağzında buyumek » ağac mobilya » papirusgiller » cevirgi » kaca kac » suhulet » bon bon » sacmak » makascılık » cacaca » tanrıile şeytan arasında surek » gumuşletmek » surur » kavunici ile pembe arasıbir re » pencesiz » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gazların toplanması belirli b » sırtınıdayamak veya vermek » ticanî » suyu baştan veya başından kesm » yumurta kapıya dayanmak veya g » kahpenin dolu » karahanlı »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.