tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
kız boceği » huzzam beşlisi » catma » cağrışma » merkezkac » bağlaclı » gokten zembille mi indi » boşluk » cift capraz denir » alcıpan » uretme » munkesir » simultane » astsubay başcavuş » benden soylemesi » asma bahce » soz getirmek » resti gormek » parmağınıaramak birinin parmağ » catır catır » cozunme » teşekkur » kantara cekmek veya vurmak » doşeme » koşe kadısı » yılan ciceği » kuflenmek » cırpıntılı » kirec taşı » oncelikli » ezip buzmek » kanlıbıcaklıolmak » olcum » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » yakasız gomlek » kostek vurmak » gozlenme » duşman » başkurt » beyaz sıvı » dokum » kullî » silâh catmak » nervur » goğus vermek » gocurulme » supurtmek » oğurme » gorevlilik » kopru yol »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.