tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
perşembenin gelişi carşambadan » koklenme » kucuk dil » kilimci ile kor hacı » uşengen » mutemmim » ayıuzumu » yuksekten atmak » işi başından aşmak veya aşkın » tur ağac veya metalden değnek » bitki ortusu » değer bicmek » neşvunema » adımlarınıacmak » serbest bolge » cok ayaklılar » cizgi olcek » sağlamak amacıyla birbirlerind » meridyen duzlemi » secici » guneştutulması » şerefine icmek » catıldamak » duğun değil bayram değil eni » tesettur mağazası » onemsizce » cınlamalı » kostekleyiş » gulistan » vucudunu ortadan kaldırmak » şuphelendirmek » ufurukcu » canıcekilmek » ozenc » boğa » kimya gocumu » doşek » silâh cekmek » secim yapmak » tutuşmak yanmaya başlamak » ickisiz » muracaat » gonlune dokunmak » olcu » otesi berisi » adalet orgutu » sozcuk » minyaturleştirmek » oncel » donenmek »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.