tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
yahudi takvimi » gecenlerde » soylemsemek » one duşmek » mesih » başısıkılmak veya sıkışmak » ictima » bıcılgan » munekkit » icsiz » acmacı » camuka » surveyan » oncul » yarıklardan her biri » ucmak » karayca » buğday surmesi » kıc » goğus kemiği » surumek » dunya » ufurmek » ferahnuma » colleşme » gureşilmek » acak ecek » oru » gonulden cıkarmak » cıyanlık etmek » komurlu » okuzun altında buzağıaramak » âdet gormek » yetenek ve genel gidişdurumlar » işi allah a kalmak » kısmeti acılmak » ici dayanmamak » bocu » guvey i » ucma » hayvanat bahcesi » facasıolmak » cekiş » gectikten sonra yavru olarak d » mulâhazat hanesini acık bırakm » organize suc » sulfur » cıngırdak » gubrelik » merak etme k kalın okunur »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.