tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
gonderme belgesi » başcı » anlamaya yarayan sınama » acıcekmek veya duymak » coğur » rucu » ileri atılmak veya cıkmak » domates salcası » siparişci » cengel ceneliler » yurekten » gozetilme » ecele care bulunmaz » duşkun » calıştırıcılık » nar ciceği » uzum uzume baka baka kararır » mal kapital » calmak » faulsuz » sucukcu » ana rahmine duşmek » neon tupu » pilot koşku » coplukculuk » oyku » cimdikleme » dollenmesiz » fuzen » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » temel civisi » mertce » beyninde şimşekler cakmak » kalcın » koreli » altı b sınıflamalarda ikinci » suruklenmek » caycı » muşahede » klârnetci » kara cumle » bugunluk yarınlık » olmezleştirme » pure » adı » tuvana » burc » ununu elemiş eleğini asmış » cabalanmak » endazeyi kacırmak »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.