tdk sözlük TDK Sözlük

 

yola düzülmek (düzelmek veya k

  1. gidilecek yere doğru yola çıkmak.

benzer sözler

yola düzülmek (düzelmek veya k sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
cocuk işi » yuzunden akmak » cekirdek » corten » ruslaşmak » cıkrık » cekilmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » tostculuk » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » camcak » zukâm » yalın uslûp » cukurlu » durbunun tersiyle bakmak » olu yıkayıcı » acıklığa kavuşturmak » cirişci canağı » gundelik » duşuncedir almak » duğmeci » ustencilik » ci » kabına dokmek » centiklenme » resim yapmada kullanılan komur » cizdirme » davar gutmek » suyu gorunce teyemmum bozulur » diskci » hucum » kurt » onculuk etmek » cevirme » acık oy » kucuk gormek » yuze guluculuk » mozaik doşeme » cokuntu » sondurulmesine yardım eden kim » cozumleme » gocmenlik » himaye gormek » farklılaşma » diken ustunde oturmak veya olm » tum tanrıcı » uzerine koymak » dokunme » hint ciceği » icin icin yanmak »

yola düzülmek (düzelmek veya k hakkında da bilgi ve yola düzülmek (düzelmek veya k eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yola düzülmek (düzelmek veya k nedir ve yola düzülmek (düzelmek veya k kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.