tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vucudunu ortadan kaldırmak » arnavut » yargıc » catırdatmak » bukunmek » duyuustu » cavuşkuşu » iz ansızca » cevirmek » dolgun ucret » bolunme » bolunme » doven » ruh gocu » gırtlak unsuzu » bolunme » guz » goz yuvası » gectikten sonra yavru olarak d » İskoc » corba olmak » tek erkcilik » ustun » sansurcu » şapka cıkarmak » mutekabil » koşe donucu » gercekustucu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gozaltına almak » stabilizator » başoğretmenlik » mes ul » duz » el ile gelen duğun bayram » kor hat » dikensiz gul olmaz » an anecilik » tarih oncesi » ovunek » bebek olumu » ucleme » fark gozetmek » percinleştirmek » bicimlerini belirleyen ana oze » donuşumcu » bulgur corbası » yuk » gosterme parmağı » cevirmek »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.