tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muttehit » hıckırık tutmak » goz goz » salcalı » renk koru » cimdiklemek » suzulmek » curuk iş » şal orneği » dipcikleme » hamala semeri yuk olmaz » duzenli ordu » cimenlik » umidi suya duşmek » k » hurmetsizlik » on koşul » cocuk olmak » ciğitli » taklip bi » gozunden surmeyi calmak » defasında bir sayıyukselterek » gorenekcilik » buyuk kan dolaşımı » cur etlenmek » guzelhatun ciceği » yatak ortusu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » sıcan kırı » gucu ipliği » oz yapı » bulbul canağı » bitkisi gossypium » izine duşmek » bicimsiz » kemalist » veya durduran parca komutator » duzmek » icerleyiş » tarh etmek » ne ne » duğununde kalburla elekle su t » temizlemek » cipura » sokmek » uretim ilişkileri » mağazasıolan veya mağaza işlet » coreklenmek » av avlanmış tav tavlanmış » celik pamuğu »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.