tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yoneltme » yeni gumuş » hayvan salamandra » ural dilleri » nuhuft » kulucka donemi » oldurmek » mentollu » heyheyler gecirmek » salcalık » kuşum » keciye can kaygısı kasaba et » civili » cakır » virus » aramak » surum surum » at gozluğu » ay ey » gormek » oğretiş » boluk » noroloji » ciceksimek » gunahsızlık » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » strukturalizm » taşıma veya dokme su ile değir » papaza donmek » acıklar livasıolmak » mudafaaname » tanrı nın gunu » slovakca » eşit cenetli » cıfıtlık » onune bir kemik atmak » ustat » koku » futursuz » patırtıya pabuc bırakmamak » cıkıştırma » it surusu kadar » muteneffir » odev » kefekiye donmek » bıraktığım bıraktığı bağladığ » yuzsuz » ta te » sellemehusselâm » kanıicine akmak »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.