tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arasat » celmek » allah iyiliğini veya lâyığını » tesadufî » madde ağı sem » mozaikci » bolice » surmek » haraccı » aktualite » ovulme » mustevi » husnuhâl » mucbir » işguzarlık » şarap fıcısı » miş » tekaut maaşı » gonlu ile oynamak » korduğum » ağzına verilmesini beklemek ve » kurit » jupiter » kuf kokmak » alman » yuz tutmak » yureği sızlamak » soz olmak » eskimo » olum allah ın emri » bugun » dini butun » cift kişilik » kırk veya bin dereden su getir » durbunun tersiyle bakmak » surup gitmek » icimli » gecmek » ozel » uleştirimli » yorungesine oturmak » gum gum » olu yıkayıcı » gozunu acmak » meydan dayağına cekmek » huzune kapılmak » bol bulamac » rabbena hakkıicin » ezik buzuk » rumî »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.