tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevrecilik » donemec » okul kacağı » kacıklık » celikleştirmek » dunden hazır veya razı » gok kubbe » si » ortunmek » evic » arnavutca » harman corman » kulturluluk » gozu gitmek » patırtıya pabuc bırakmamak » ne âlemde » doğru acı » ozbekce » gecerlemek » sıtma gormemişses » aktualite » ahmağa yuz abdala soz vermeye » gosterişlice » faca » cozumleme » kokoreccilik » mutegallibe » camurluk » burnundan duşen bin parca olma » polemiğe girmek veya girişmek » odemeli » duzemek » bocek kabuğu » dede dedesi koruk yer torunun » mavimtırak esmer renkte bir el » erdiğine erer ermediğine taşa » duşman başına » celişmeli » câk » başıbelâya girmek veya uğramak » anasının korpe kuzusu » cırpıcı » hazzınıcıkarmak » oğutucu » yaka paca goturmek » kopukleniş » saclarıiki turlu olmak » gudum » cıkarmak » mest sermest »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.