tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulfatlaşma » komurluk » ondalıkcı » ustun » utangaclık » meydanıbirine veya bir şeye bı » capaklanmak » huzunleniş » kuram mutasyonizm » terennum » cıra dibine ışık vermek » mes uliyetsiz » istifci » ur » kılıc sallamak » gulle gibi » centik » bitki sutu » tezayut » ve bilinc merkezlerinin bulund » comlek hesabı » kusura bakmamak veya kalmamak » koh » cedik » iş arî » goruşmek » lr » şohret » gorunuşte » kecelenme » papaz ucurmak » emekleme donemi » bitki asparagus officinalis » oksuzler anası oksuzler babas » provokator » cizgileşme » ruzgârlanmak » catınma » dovmek » su kesmek veya su kesilmek » soyleyeceği olmak » gonul ferahlığı » dumen boğazı » ara secim » muessir » boluk » turetici » anuri » her ne ise veya her neyse » yuzunu buruşturmak veya ekşitm »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.