tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kapıbaca acık veya kilitli » luks » allah vere de » divaneye donmek » gule oynaya » gundaş » gorulmek » caca » sulfit » gorme acısı » mutekâsif » cam fıstığı » ncı nci ncu ncu » kubik » gecici » ağzına bir şey veya bir cop ko » alcılı » dolapcı » ağac » isparta gulu » donum » hâk ile yeksan etmek veya olma » duz » yedi kat yerin dibine gecmek » up » gobeklenmek » izduşuren » cavuş » sondurme » cıkmak » bağlantıunlusu » duzletme » ofke baldan tatlıdır » surmesiz » on tasar » ayağına sıcak su mu soğuk su » citi yapmak » heyecana duşurmek » kacak » kılcık » oz devim » belirli gecmiş » adana kebabı » yonlendirmek » nufusunu cıkarmak » musadere etmek » şukretmek » yureğinden gecmek » guruh » ozel »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.