tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
belâlar mubareği » ici sızlamak » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » dârıfulful » bolunme » gozetime almak » parcalar » soz temsili » sondurucu » kopure kopure » sor » havan dovucunun hınk deyicisi » jupiter » kamanco etmek veya edilmek » istizan etmek veya eylemek » anglosakson » yalcın » maruz kalmak veya kalmamak » basma alım satımı » kopuklenmek » dumtek » cizgili » ustelemek » rahat doşeği » cobanlık etmek » cıkmak » pey surmek » teveccuh » mezur » tuberkulin testi » gundondu helianthus annuus » muhimseme » gecirimlilik » yureğinden gelmek » hucum » sokmek » koyu koyu duşunmek » gormek » yunmuşarınmışveya yıkanmış » arasında den başka anlamıyl » temiz yureklilik » fabrikatorluk » ic tumce » cerviş » ceşnicibaşı » kok » uzerinde » orulu » kılıc kınınıkesmez » gubrelenmek »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.