tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıntı » kusluk » huruc » dumanıustunde » ağac kavunu » dovdurme » karısıkoylu » guvenilmek » terbiyesizlik etmek veya yapma » kavukcu » aşcıbaşı » aman derim » gerilim olcumu » surgune gondermek » kabahati birine veya bir şeye » icinden gecmek » kutle » cumhuriyet bayramı » sarıcıyan » methini işitmek veya duymak » bicimde saplı obur ucu yassıo » uzerine yaptırmak » raportor » akrobat » kor boğaz » bukuş » ici surmek » agop un kazıgibi bakmak » caldırma » umitli » marketcilik » tumlemek » muptezel » kok » ciritci » dokulmek » cenesiz » sumuksu » bukmek » istavroz cıkarmak » se » imdada veya imdadına koşmak ve » ihracatcı » cakmaklaşma » turkculuk » mutlakcı » tutamac » catıyıalmak » celiğe su vermek » şumul »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.