tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
garaz veya garez bağlamak » tuzsuz durgun su ortusu » muteheyyic » gunu gecmiş » altayca » urkuntu vermek » taahhutname » ucretlendirmek » bayat » on avurt » kupleği » tenkitcilik » kulucka donemi » pencgâh » buyuk balık kucuk balığıyutar » gostermek » ucuz atlatmak veya kurtulmak » ses vermek veya vermemek » şobiyet » ı i u u » kupe donmek » ipini cekmek » cekememek » cerezcilik » hint kumaşı » zahmet etmek zahmete girmek ve » klorolcer » fulûs » ana sayac » cabucacık » korkunc » calımsızlık » gul gibi » domivole » encumen » etci » eşgudumcu » avuc avuc » artık gun » ibliscilik etmek » noron » patlak goz » uykusu kacmak » turbin » gullâbici » kuru cay » kos kos » soluğu bir yerde almak » goz boncuğu » yuzbaşılık »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.