tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başınıkaldırmamak veya kaldıra » paca kasnak » nonfiguratif » calım » gunduz kulâhlı gece silâhlı » ustunluk duygusu » gozune batmak » trafik mufettişi » fırsat beklemek veya aramak » kultursuzluk » pas acmak » bobrek » kutluk » allah kahretsin » tedavulden kalkmak » cergi » yapılan fıcıvb » oncu » cıraklık » gorunuş » cavuş » gol » kor yılangiller » zenginin malızuğurdun cenesini » klorurlendirme » iyiye cekmek » tesaduf » cıngı » kapıyıacmak » cizgileşmek » dovenci » luzumsuz adam » muteheyyic » yaşgunu » cağrışımsal » an anesiz » nukul etmek » kufecilik » yukseltgenme » donemec » kuspe » korcesine » ağzına veya onune bir kemik at » yuzu pek » zihnini celmek » hanya » allah ıcok insanıaz bir yer » temayul » kısmının sonuna kadar olan uza » okcesiz »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.