tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paca » goruşmek » boluk porcuk » ağzından duşmemek veya duşurme » keceleme » ozlentili » hacvari » uzme » maaşa gecmek » kume bulut » ana bir baba ayrı » tenasul » bobrek yağı » matematikci » sonucunda veya birden su yuzun » guvercingoğsu » bulbulkonağı » gozunde buyutmek » hristiyan » sorguclu » goze gorunmemek » lâstikci » humanistleşme » gonlu takılmak » menengic » cığralık » kırgızca » garaz veya garez bağlamak » ote » ucleme » inmek » cember kayık » nakışcılık » tam gun » amacsızlık » mayıs boceği » ozgun » caylak » furs » başustunde tutmak » katgut » cat pat » urkutmek » yardımcıyargıc » dort yuzlu » zembereği boşalmak veya boşanm » yuz aklığı » karşıduşurum » sozu edilmek » lugatce »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.