tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz » ozel sayı » turşusu cıkmak » lâcka olmak » cizgi cekmek » sucsuzluk » colluk » kalensove » teamul » ileri gecmek » orge » cay » allah hakkıicin » habeş » bilim » actırmak » menfaatci » gucluk » ic asalak » gorevsel » inatcı » malın gozu » partoner » peşine duşmek veya gitmek » yeniceri » musadere etmek » nuzul » zn » dunyalı » yurek vermek » haberin olsun » kup » guzel » oz kedi balığıgiller » govel » munasebetli munasebetsiz » icini sıkmak » aylığa gecmek » oğurtmek » anıtkabir » buyuleme » protestanlık » hıckırtma » cizgilik » goresime » duvar cekmek » cevrileme » yureği yanık » ucuculuk » kulplu kap »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.