tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nakliyatcı » ve bilinc merkezlerinin bulund » yuzu karışmak allak bullak olm » soylenilme » kıptî » ucu kıvrık uzunca başlık » kuşmu konduracak » sutolcer » donenmek » calım yemek » kakır kakır gulmek » carliston » kufur yemek » g g » gunahkârlık » masraf gormek » cavuşkuşugiller » zambiyalı » oportunizm » carkıdondurmek » babasına cekmek » cift capraz denir » yemişci » ozenc » guneşletmek » cıplak » cevre yolu » yer cekirdeği » ozenti » hukûmet konağı » farsca » coban » gufte » kopurtuş » gelinlikci » sozunu kesmek » us » cıkmak » allah derim » ic tutmak veya ic bağlamak » alaturka bilen alaturka eser » oğrenilmek » gu » lup » kac paralık adam veya şey » cırpıştırılmak » bir değer karşılığında birinin » eteğine duşmek veya sarılmak » etmelerine kişiliklerini geli » cıkarma gemisi »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.