tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yiğitce » korun taşı » um » terbiyesizlik etmek veya yapma » ackı » muzminleştirme » allah kuru iftiradan saklasın » baklava acmak » luks baskı » goz kamaştırıcı » vietnam halkından olan kimse » ic cekmek » ters yuz veya ters yuzu geri d » cırpınmak » eşgudum » bitlis koftesi » yureği soğumak » mor otesi » kendine susu vermek » gun » yonetmek gorev ve sorumluluğun » sandıkcı » belini bukmek » hevesine duşmek » urat » cingenelik » duşgucu » kem gozle bakmak » seckinlik » iclenmek » bugun » acık tohumlular » ustune titremek » acıklatmak » halep cıbanı » ayağına dolanmak veya dolaşmak » puskurtuş » cusseli » cok karılılık » muşir » başınıkaldırmamak veya kaldıra » ozumlenme » icin icin yanmak » kasnakcı » damgasınıvurmak » rontgenci » pic » corbada tuzu veya maydanozu bu » ozden » kıcın kıcın gitmek »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.