tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uşuntu etmek » gosterişsizlik » kurelenme » kuşat » tek secici » capullamak » kacamak yolu » induklemek » yuklemek » faaliyete gecmek » kamcıcalmak veya vurmak » portfoy » guzluk » bakışacısı » temerkuz etmek » sıtma nobeti » calgılı » gozunu yummak » gorevli kuruluş » sutoğul » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » rencperlik » cil » emdiği helâl sut haram olmak » cıkık » temizlikci kadın » emanet bırakmak veya vermek » ucret » dolek » kulağına soylemek » tutsuluk » arap » yukumlu belli nitelikleri ve » uleştirimli tuze » tenkitci » babî » konuk sanatcı » kanarya ciceği » mubaşeret » okulu asmak veya kırmak » ters turs » ak ek » klârnetci » şupheye kapılmak » unlem işareti » yurekten » paldır kuldur » sinema sanatcısı » gozetmek » yonetme »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.