tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terakum » yoneticilik » noel ağacı » akca » kotu soylemek » cenekli » duello » pencelenme » dondurup dolaştırmak » cavdar » bolivyalı » babasının veya babalarının cif » ekim ihtilâlinde komunist kızı » gonul ferahlığı » acık fikirlilik » kopru başı » uşuşme » verilen genel ad afsun sihir » keceyi suya atmak » gecmediği gibi sonunda da gen » ucurmak » icme suyu » sut vermek » iğne atsan yere duşmez » duzeltme işareti » tokatcılık » ip » mutenasip » cene calmak » carşaflamak » cozmek » masa ortusu » golgelendirmek » rebiyulâhır » rucu etmek » yuzulmek » pence atmak » tutme » ilerisini gerisini hesaplamama » kacmak » moral cokuntu » panislâmcılık » goğus eti » cengel iğnesi » kıcustu oturmak » secicilik » cekememe » korlemeden » ric at etmek » muska boreği »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.