tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sorfcu » cehennem kutuğu » boşluk » ateşcilik » civilenmek » kuşatma ihata » lehceci » acmak » fiks monu » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » celik cember » mer iyet » alp eren » harac » cıkarım » istencli » gercekli » on tasar » canına tukurduğumun veya ufurd » nankorluk » insan musveddesi » torun torba veya torun tosun s » sungerleşme » govdeli » acık sozluluk » ismi cıkmak » batıl inanc » sovme » malkoc » supurulme » zekâ bolumu » deli divane âşık olmak » cift » gonlunu serin tutmak » golge tiyatrosu » uşniye » gorguculuk » coraklaşma » ustunde hakkıolmak » hakca » kor nişancılık » turemişisim » kokteş » trampetci » teşhis etmek veya koymak » perdenin uzerinden oynatılan » bulunan bolum kafa ser » oğunmek » arap gibi olmak » topcu »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.