tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kel olur sırma saclıolur kor » cankurtaran kulubesi » halic » oldurucu » acıklık » kaval tufek » yeri opmek » tufek patlamaksızın » tırt » ustune varmak » gobek » cay ocağı » coplu » popcu » oğutulme » bolum » guzide » bal ozuluk » kuflenme » camura taşatmak » gonlunu sondurmek » cevirmek » infiratcı » mushaf » catışma » calık » yukumlu » orseleniş » pabuc » ozel hayat » guclenme » colpa » rufaîler karışır » kukre » surukleme » yuz binlik » polemikci » pekce » cancı » zulfaruz » almanlaşma » soz yazarı » mustezat » lokma dokmek » cokeltme » câk » kurutac » uflemek » zatulcenp » ovunmek »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.