tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
asyalı » kok kaplama » tibet sığırı » vazgecilmek » u u » bonkor » işguzar » tohuma kacmak » gecmişzaman sıfat fiili » kılcık » olmuş » carpı » ovmek » ceşitlemek » uzgunluk » cıkarım » a e » somurgesi olan veya somurge el » duşurulmek » şumullendirmek » kırıkcı » hat bekcisi » olu » genclik » suresiz yayımlanan duyuru » başustune » be » izletmek » kanavice » mirascı » hesap etmek kitap etmek » mulemma » omru oldukca » cubbeli » tır » mezata cıkarmak veya koymak » pirincsi » kucak cocuğu » orneklendirmek » ferz cıkarmak » iğneli soz » goğus » olu » cini doşemek » gozunden surmeyi calmak » mustakil » cık cik cuk cuk » bir kıyamettir gitmek veya kop » yureği sıkılmak » fırcalatmak »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.