tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sokuntu » gozcu » casar » gok kuşağı » orumceğimsiler » koşeleme » ipek boceği » gudulmek » yureği ezilmek » zuppeleşmek » mahagoni » hatime cekmek » can gozdesi » icerleme » gomlek değiştirmek » nefesi kesilmek daralmak veya » gozlemlemek » patırtıcıkarmak » mujde » kilus » olağanustu » oruclu » kucukle kucuk buyukle buyuk o » tarla acmak » kalvenci » dort bucak » kuremsi » kup » tumlenme » flort » emici tuyler » calım » doşeme » ahmakca » dunya penceresi » nasır bağlamak veya tutmak » kan ter icinde kalmak » gulunclu » dovuşcu » orta cağfelsefesi » teslim bayrağıcekmek » gozlerini alamamak » ucucu » gecmek » coban boreği » tekaudiye » yolcu taşımakta kullanılan mot » tecrubî » kurcatovyum » cam sakızıgibi »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.