tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dik bicme » ciğrenkci » bolum » sırt cevirmek cevirmemek » ne iyi » iplikci » kol boreği » boy olcuşmek » gozler onune serilmek » sokmek » iz ac etmek » eğik cizgi » cıkmak » kırılıp bukulmek » abakus » pek yurekli » kokorec » dokulup sacılmak » amaclanma » duşurulmek » duru » munakale » allah herkesin gonlune gore ve » icerleyiş » oldukca » temiz kanıda vucuda dağıtan or » catlasa da veya catlasa da pat » hareket » ağzının tadıbozulmak veya kacm » aclıktan nefesi kokmak » ust yapı » secme hakkı » icin kullanılır » tedavul » surmesiz » genc » okuz arabası » yuksek perdeden konuşmak » k » suzdurmek » vur patlasın cal oynasın » gecmek » kuşgomu » ordek » parkcılık » boşdonmek » bicmek » soz ruşveti » muessir » turku »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.