tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yolculuk kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
balkanolog » İslâm dininden olan kimse » kimus » yahudi ebegumeci » siyasetci » merih » sağcıkarma » buyucek » kucuk hindistan cevizi » acındırma » vaz ıhamil » hacamat etmek veya yapmak » koltuk gozu » catır catır » » gorulmek » gozetilmek » kuluckalık » katıyurekli » yalıngoz » cocuk » bolumleniş » rb » ceteleştirme » piclik » mutalâa » bulunmak nezretmek » kalburustune gelmek veya kalbu » cattırmak » aile butcesi » rukuş » yuz yapmak » cevrelenmiştahta ağırşak » dunya goruşu » dert olmak veya kesilmek » ucarılık » sunguleşme » kustahlaşmak » duşunme » gungormuş » guz donemi » ettiği yanına kâr kalmak » macar ineği » dalık delik » guneşyılı » supruntu » cekiştiricilik » cilek uzumu » ağacsı » namazında niyazında olmak »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.