tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on sezili » percemli » siyanurleme » kapalıgecmek » kendini gosteren ve bulaşıcıol » yurumek » koyluk » surgun avı » sur atle » duz kanatlılar » sarıkcı » cıkmak » hil at » koşe kapmaca oynamak » coccothraustes » az » dunyanın birşey i » lâz » kuculme » yalcın » gecerlik » tek cenekli » hızolcer » bire vermek » cadır canağı » feleğe kusmek » sozlendiricilik » kose » fluoresan lâmba » ozleştirmek » bıcak vurmak » gucluğu veya guclukleri yenme » nakliyatcılık » cercevelenmek » adam sırasına gecmek veya girm » alcalma » sahneye cıkmak » ozel okul » uykusu acılmak veya dağılmak » one almak veya alınmak » tercuman olmak » serbest olmayan » yuz aklığı » sacmalık » ondulâtor » gunec » fark gozetmek » muezzin » gun batmak » altıkaval ustu şişhane »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.