tdk sözlük TDK Sözlük

 

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı

yolculuk kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yolculuk kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yolculuk kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yolculuk kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sopa ile bunun iki ucuna bağlı » cekişmek » butunu hars ekin » tekâsuf etmek » humanizm » omrunce » veren silâhıbu hedefe doğrult » ne cıkar » yerlere gecmek » gecmek » kepekci » dolap cevirmek veya dondurmek » goz kadehi » calmak » cığırma » arasında den başka anlamıyl » sanayi bolgesi » gobelez » tarafsız bîtaraf » geciş » catal kuyruk » oz devinim » ote » secicilik » kurduğu medeniyetleri kendi i » ac acına » kacan kacana » cizgi » calmak » coriandrum sativum kara kimyo » arac » sosyal statu » ne hikmetse hikmettir » nuans » yonelmek » calmak » olenle olunmez » goğus germek » oportunist » yuzey şekilleri » den yana » bulunan bolum kafa ser » muslumanlık » cemen » cağırmak » elcilik uzmanı » ere gitmek veya varmak » yoneticilik » supuruş » bicim birimi »

yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve yolculuk_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.