tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rolâtivite » iki bucukluk » semturreis » sofrasıacık » sacıştırma » uzerine almak » tesettur modası » cift motorlu » obek obek » acık hava sineması » paraşutcu » murekkepli » almanlaşma » yuzey » kanadıaltına almak veya birini » mulâkat vermek » cıkmak » acımlama » ahıra cevirmek » hint kamışı » kuskun » taşyurekli » kısır dongu » tenkitcilik » astsubay kıdemli başcavuş » dokme » biciminde alınan onlem » bektaşî sırrı » kaşjolesi » fent cevirmek » carşamba pazarı » esmer kuf » soğuş » gorumce » torpu » un » mutevazı » cingene borcu » hakir gormek » zırhlıarac » malûm ya » kopru başı » formul » boynuna gecirmek » olumlu cumle » siyasetcilik » ciftetelli » cekimsenmek » sulu gozlu » rağbet gormek veya kazanmak »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.