tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakılıp kalmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » gucsunmek » goz » suzme bal » buyuleniş » dilinin cezasınıveya belâsını » tıpıştıpışyurumek » guney karamanı » fayanscı » lisansustu eğitim » duzmeci » ozenme » kokunden halletmek » sovgucu » ağlayanın malıgulene hayretmez » ciğde » buyuk gormek bilmek veya tutma » yuzunden okumak » kuflu » pırnal komuru » cekici » eften puften » kul sıkılmayınca hızır yetişme » kaplanmasına yol acan ilkel ma » korlenme » demetci » acık eksiltme » sozel » celgi » govem eriği » yapmak » ara yon » calkantı » carkıt » bahce » gunebakan » cekiştirmek » kirecsizleştirmek » mucehhez » kumelenmek » potikare » ceşme » cok uzun uzun sure uzun olar » tahmisci » manipulâtor » muhreleme » cıkış » ız iz uz uz » toplumsal butunleşme »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.