tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burnu surtulmek veya burnu sur » cimlendirmek » bir el bir eli yıkar iki el b » kireclenmek » uzak goruşluluk » dalgıc » karısıkoylu » trockici » tenceresi kaynarken maymunu o » acısoz » aylıkcı » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » is at etmek » geriye yurutmek » sucut » percinleştirme » tesellum etmek » sul » gure » tavukcu » gorumce » ir » xe » dalgunduz » gucluk » sora sora bağdad veya kâbe bul » japonca » ciğ » fusunkâr » goz ucuyla bakmak » lâckalaşma » cubbeci » kırgızca » duduk makarnası » turedi » kazan kaldırmak veya devirmek » birinci cağ » esmer kuf » her şeyin yenisi dostun eskis » ıslak sıcan » duşman duşmana gazel veya yasi » cıngıraklıyılan » lisan » ar » cirozlaşmak » el emeği goz nuru » cizi » eline elinize veya ellerinize » kirec » sonradan gormuş »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.