tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sokmek » pay bicmek » hatır gonul bilmemek saymamak » hint kumaşı » dortlu » bid at » olmek » urkuntulu » yan urun » soz veya lâf altında kalmamak » bicimselleştirme » gocmenlik » cukurlanmak » icine atmak » bahriye cifte tellisi » şohret kapısıacılmak » sakla samanı gelir zamanı » on defa veya kere » sacıuzun aklıkısa » suslu » munevver » konjonktur » selâmunaleykum kor kadı » dur » guveni olmak » tumen » el işciliği » rontgenlemek » gomulmek » jupon » orakcı » hukmetmek » kutuk gibi » geckin » tesaduf etmek » tumu cemiyet » gucune koşmak » pabucculuk » yuzu gulmek » cicek tozu » carpılı » kollarınıacmak » akıldan cıkmak » oykuculuk » bolunme » yularıele vermek veya yularıka » tereddutsuz » cobansuzgeci » armut pişağzıma duş » ici veya midesi kazınmak veya »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.