tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtırdama » sıcratma » sululuk yapmak veya etmek » hukmî » ses seda cıkmamak » uyelik dondurmak » gok evi » golge olaycılık » bilinc dışı » ayrıbaşcekmek » yazık gunah » yoruk » arabeskci » studyo » jimnastikci » dolleme » individualizm » bir dokun bin ah işit dinle ka » ic » kardeşce » yerle bir veya yeksan etmek » mes uliyetli » hamala semeri yuk olmaz » korluk » buyur » catal ayak » yenilir veya yenir yutulur şey » ileri goruş » cakı » oğrencilik » bicimini alır hidrojenle oksi » ileri gitmek veya varmak » naldoken » afyon cekmek » dunku cocuk » pastorize etmek » olum allah ın emri » purcuk » parcalar » cullukgiller » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cekinme » gorevden ayrılmak » bıcak atmak » doruk cizgisi » maddelerden yapılmışkucuk tutt » haşatıcıkmak » astar surmek veya vurmak cekm » başcavuş astsubay başcavuş » ileri goruşlu »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.