tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkmak » umit uyanmak » mueyyide » tetik bulunmak veya tetikte bu » gır gıra almak veya getirmek » gunah » surşarj » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » onun icin » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » taşıolceyim » ackılatma » paşmakcı » burgu » levha » borclu » gunu birlik » suzgunluk » kanlıbıcaklıolmak » duzenlenme » cuhalı » kuskutuk » kayıkcıkavgası » gun ağarmak » keskin zekâ keramete kıc attır » olcu » koalisyon hukûmeti » gunluk » icler veya yurekler acısı » hindistan cevizi » tevatur » mulkiye mektebi » cıraklık » curukluk » kalenderiye » orospu bohcası » sal sel » cekimli » değirmen taşının altından diri » para peşin kırmızımeşin » cift dirsek » hesapcı » gun » on yaylak » celme atmak veya takmak » birbiriyle karşılaşmak birbir » yureği sıkışmak veya tıkanmak » cekel » kuşayiş » celme »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.