tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapay bobrek » musavatcılık » sanatcılık » deyip de gecmemek » cıyanlık » patlayıcıunsuz » gormek » koşker » ic işleri » lâmadan oluşmuş arasına yerle » avrupalılaşmak » futuhat » ili » iktisatcı » flâman atı » guzel » lâz » kumulâtif » cekmek » gundeme almak » guveyi girmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » gereklerine uyacak duruma soka » devletlerin uyrukları » denizden veya denizi gecip cay » numayişci » allah rızasıicin » kubik » iplikci » calkatma » kacmaz » moduler sistem » kotu » vakit gecirmek » salcalanma » cavuşkuşugiller » orulme » kıc » gorulmemiş » duşunce » mercankoşk » allah mubarek etsin » cekişmesiz » şuphelenme » oclenme » duğun evi » yureği ağzına gelmek » allah rızasıicin » transit gecmek » duzgun »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.