tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yabancıgelmek veya gelmemek » tarikatcı » ağackakan » cekoslovakyalı » suhulet » kurt gibi kemirmek veya yemek » kokertmek » tava boreği » vergi kacakcısı » kullanılırdı » buddhist » yuzey veya cizgi kaide » toluen » gonul yakmak » ovmac » yuzune gulmek » tercuman » dili donmemek veya donmek » surmeyi gozden cekmek » yalın bicimli sanatınıbenimsey » kuvvetini gosterir » cekul » buyucu » ozu sozu bir » gonulden cıkarmamak » aclıktan imanıgevremek » suzgun goz » sirkuler » nobet » kok komuru » perde cekmek » ağzına geleni soylemek » tezgâhcılık » cozmek » kendiliğinden ureme » pacavra hastalığı » duğumlenebilir nesne » iki cenetli » maltalı » bir orman ağacıcastanea sabva » cerge » bitki asparagus officinalis » kepce surat » gayya » cimdik » ayaklarına veya ayağına kara s » kirec cimento gibi şeyleri su » duzen » goz onunde tutmak veya bulundu » kırılıp dokulmek »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.