tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duz baskı » bakır calmak » ustune perde cekmek » calışma yontemi » parcalayış » ciftlik kâhyası » cekmek » surata bak sunguye davran » curuklu » tasar cizim » ağan eğen » ic ısıtıcı » departman » kıvrakca » ac ayıoynamaz » cağlamak » gurcu » parfumcu » odunlemek » ozursuz » diri ortu » şut cekmek » almancı » mutehassis etmek » olcum » gunahkârlık » allah hakkıicin » ust cene » teceddut » gozunu burumek » sungusu depreşmesin » gercekleşmesi imkânsız » top surme » projektor ışığında olmak » boylesine » dumanıdoğru cıksın » ceper cekmek » sureklilik gosteren » cince » goktırmalayıcı » koruk » den bu yana » inmek » kulağına kupe olmak veya etmek » bicimselleştirme » sinemacı sinemanın ceşitli ko » coccothraustes » dala cıka » mubaşirlik » can cıkmayınca veya cıkmadan h »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.