tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağmak » ıskarca » yoneticilik » mulhakat » guvenceye bağlamak » kecisakalı » tac » guneş » durum » magnezyum klorur » duduklu » keyfinden bayılmak veya dort k » rencper » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » projektor ışığında olmak » kıc » ceper » portlemek » orgut kurmak » eli ermek veya ermemek » tekme atmak veya tekme vurmak » cingene cergesinde musandıra n » gonderme » ki » yuz kızartıcısuc » hucum etmek » ığrıp cekmek » soz duşurmek » dişci » hoparlor » carkıfelekgiller » hacısuya atma » soz yitimi » don yağı bayağısıcaklıkta kat » ciceklendirme » dışında kalan bir veya birden » zerdecal » ordekgiller » komurleştiriş » hukmî şahsiyet » goğuslu » muziksiz » kalburustu » oğrencilik » cekmek » alcılı » eşeyli ureme » acıklaşmak » yazlığa cıkmak » konsultasyon »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.