tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzmecilik » kos » mozaikci » bir nesneye kece gecirmek » cimensiz » evc » mucbir » istencsiz » tesirini gostermek » hatırlatmak » ceker » luzumsuz gormek » ses vermek veya vermemek » sure olcumu » cekirdeksiz » susmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » cakıldamak » ustelenmek » tukenmek » kırmızıgomlek » tır » canıcana olcmek » somalili » ne olur veya ne olursun ne ol » kaduk olmak » gulkurusu » secmen kutuğu » tumsekleşmek » balkanlılık » cokmek » midibuscu » hakkıgecmek » cırpma » duk » ucunculuk » yurumek » ocakcı » sozlendirmek » ocağıkor kalmak » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » hacısuya atma » fincan boreği » ciğ » dumen neferi » cubbe gibi » kok komuru » sıla ozlemi » kan ter icinde kalmak » paca kasnak »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.