tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karacalılık » cokelge » cevirmek » dunya penceresi » sovulmek » gokturkce » uzumun copu armudun sapıvar de » acar » cıtak » parcacı » doğa otesi » rağbet etmek veya gostermek » esmayıustune sıcratmak » duzelticilik » ilkguz » kur asıolmak » efelik etmek veya yapmak » iplik cekmek » teseyyup » cezaya carptırmak » kalpakcı » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » incelenmesi muşahede » nabzınıyoklamak veya nabız yok » tırmanıcıbir bitki piper nigru » veya giysinin uzerine konulan » fıstıkcılık » rum » sefa veya sefalar bulduk » normalustu » kafesci » ic politika » yuksuk » koklemek » cat kapı » her tur gosteri yapmaya uygun » kaynac » orgutlenme » uzengi kemiği » yulume » gurultuye gitmek » kelepce » asma bahce » cizme » hasretini cekmek » hareket » gomulme » dışters acı » alufte » camaşır dolabı »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.