tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
meydana cıkarmak » olu yatırım » duma » barca » coplukculuk » tarhana corbası » burnu yere duşse almaz » sulus » eğri bakmak veya eğri gozle ba » cırcıplak » yuzune karşı » ozellikle celik dokum ve alaş » ust geciş » işlerine bakmakla yukumlu kims » orgutlendirme » garpcılık » kulhanî » aralarında onceden kararlaştır » yureği katı » komurcu » can havli ile » dur » başta veya başında bulunmak » kesenin dibi gorunmek » oznelcilik » sert bir durum almak katılaşm » mefruşatcı » musvedde » gozunden uyku akmak » koşe bucak kacmak » surundurmek » dudukleme » carşıekmeği » duruma gelmek » tur ağac cember » capak » nevruz bayramı » i » ciftleştiriş » allah selâmet versin » ilâc » gozleri cakmak cakmak olmak » oğleyin » ehlihibre ehlivukuf eksper » cakırcı » mişli gecmiş » pirinc corbası » coğuncek » oğle ezanı » kaşıkcılık »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.