tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maslahatguzarlık » ad cekmek » ozdek » beklenmediği umulmadığıveya c » sut kuzusu » direncli » sacmalaşmak » ceyrek » yonseme » bolumlerine konulan ağırlık » kancıkca » olme » gorecelik » bektaşî sırrı » yedi gobek » oykunmeci » kokune kibrit suyu dokmek veya » gecirmek » olarak yurutulduğu siyasî duze » cekmek » icinden gulmek » hiclemek » yıldız ciceği » aromaticus » muhur kimde ise suleyman odur » ya ya » borclanılma » cekme » cıkarsama » duşkırıklığı » kıyıbalıkcılığı » ici rahat etmek » bulunan mobilya » cıkagelmek » umide duşmek » alkışcı » kimyasal yollarla elde edilen » yuzulmek » başyonetmen » tenasul » divanımuhasebat » daire parcası » zahmet etmek zahmete girmek ve » icine sinmek veya sinmemek » olcunme » susletmek » goz hapsi » cordek » onel » lâfcı »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.