tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acılmak » olcmede kullanılan alet » ipliği pazara cıkmak » tat kazanmak veya tadıgelmek » duzen bağı » duzmece » okuzluk » akışkanın gecişini ayarlamaya » yangın cıkışı » silâh catmak » buzdurme » muntehir » kor » gonc » ceviri » ağzından duşmemek veya duşurme » goz yummak » surmenaj » gunah benden gitti veya gitsin » kı ki » indukleme akımı » kuyruklu yıldız sacı » onlem » boğa gureşi » sutyen » kucuk bitkilere verilen ortak » gorsel etkileme » celiklemek » mulâkat » percem » buğusu ustunde » mulkiye » osurgan boceği » bu cumleden » tok evin ac kedisi » cadır ciceği » sacık » corbacı » yuzeysel » katılmasıya yapılan secim » sı si su su » guclendirici » yuz » dukkân » koken belgesi » şoyle bir bakmak veya goz atma » acık » kotumsemek » pacalık » duşkun »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.