tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civi kestirmek » dolapcı » mısır baklası » yuksuk makarna » dert olmak veya kesilmek » makam şoforu » cay » bolumlerden her biri kolon » marpuc » gum gum etmek » ruşdunu isbat etmek » tovbeler olsun tovbeler tovbes » harekete gecmek » yururluğe girmek » kedi ile kopek gibi » mucrim » barışcı » yuk vagonu » haric olmak » şerbetci » ayakcı » duzlem » yoneylem » cağrışımsal » mağribî » mufrez » gun kavuşmak » gonlu ile oynamak » cevikleşme » ala ele » kampa girmek veya kamp yapmak » utcu » corbacı » seramikcilik » derdini marko paşaya anlat » yarısonuc » ciğnenme » acık fikirlilik » felâketlerin acılıetkilerini d » mulhak butce » sure daha surdurmek » gecmek » kendinden gecmek » gocuş » gozu kara » parayıaraya değil paraya verm » once can sonra canan » uzerine » fransızlaşma » cıktı »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.