tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuklem birliği » kirec cimento gibi şeyleri su » goz » suslemecilik » dumen neferi » can ciceği » cobanduduğu » doğaclama » durustluk » yalancıcıkmak » lok » cekip almak » net ucret » stabilizator » cozuluş » uzunc » surumcemede bırakmak » okun yanlarda gosterilmişağır » ekmeğine yağsurmek » goze yasak olmaz » hartuc » camcak camcak » cokertmek » ictensiz » nuans » boylelikle » kur a cekmek » kucaktan kucağa dolaşmak veya » mustevli » balcık levha fayans » teneffus » fizikci » cıkmak » cobanlık etmek » etmek » goz demiri » cığgibi buyumek » buyuk onerme » kılıc oynatmak » tartışma goturmemek » sozleşmeli » muzevirlik etmek » torpulemek » yuz yazısı » surmeyi gozden cekmek » huthut » acıkca » sil » duşunme » uye aidatı »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.