tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulhcu » sinir torpusu » urkusuz » camur gibi » akıkarasıgecitte belli olur » duşuk » cığlık atmak koparmak veya bas » arguman » yumurtadan daha dun cıkmış » turuncgillerden hindistan da » cicek boyası » hamlac » korkunc » muddei » bir veya tek başına » cok şukur » kaynakcı » pirinc » cevre » kotu » salon ciceği » isimden tureme isim » goruşturulmek » yazı tebliğ tebligat » purcuk » cingene cergesinde musandıra n » grev sozcusu » paracol » levuloz » etanol etil alkol » yemin icmek » cakal » hindistan cevizi » mecusîlik » kurum kurum kurumlanmak veya k » halel getirmek veya getirmemek » cırpılmak » kırmızıcuruk » başkurt » meşhut suc » uzumculuk » zerduştî » sovup saymak » mutekâsif » gol olmak » arac » subut bulmak » vietnamlı » değnekcilik » tenasup »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.