tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vur patlasın cal oynasın » sonumlu » cukurlatmak » duzen » kalıtcı » arkasınıbirine vermek » acısal ivme » ustelik » bir dirhem bal icin bir ceki k » bedcehre » ağzınıacmak » munasebetsiz » allah a bir can borcu var » ustune ustluk » kuşuzumu » coluk cocuk » obek obek » donel » hasbî gecmek » altınıustune getirmek » arac » merkezkac » guluncleşmek » mizahcılık » kaynakcı » anglikanizm » mızrak cuvala girmez sığmaz » bohcalama » veya dokunmuşpamuktan yapılan » korletiş » ken » elden gel » ağzında buyumek » acısınıcıkarmak » nalca » subjektivizm » gece silâhlıgunduz kulâhlı » kulfete katlanmak » gun doğmak » oksurup tıksırmak » maddelerden oluşan varlığın he » cıkmak » secmeci » duyuustu » dovmek » cevrinti » hareket » kalsa veya kalırsa » gozleri parlamak » orgun »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.