tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz goze gelmek » gun meselesi » kul kesilmek » can cana başbaşa » kireclik » ciceksiz » koken bilimsel » urunlu » habeşî » sefa veya sefalar bulduk » secme suresi » husnuhâl kâğıdı » mucehhez » akşamdan sonra merhaba veya sa » acık taşıt » descartes cılık » ağan eğen » gucu gucune yetmek veya yetmem » huryemez » kap » percinleşme » suzulmek » u donuşu yapmak » şantoz » cıkmak » kacımsama » gozlemleme » sectirmek » pekliği » penceleşme » pirincsi » kucumsemek » ta kendisi ta kısa soylenir » ciltci » oykunmeci » ışıl kufluce » metalurjik » gutmek » catı » acımlama » anadan yeni doğmuşa donmek vey » ayağınısurumek » cenet » bir dilin kelimeleriyle duşunc » inanc » ust » kotu kişi olmak » âşığa bağdad sorulmaz » suhulet » carık »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.