tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uc beyi » kuşsutu ile beslemek » duşkun » ciğerini sokmek » arap » levanten » up » ultramodern » obekleşmek » supermarketcilik » cırcıplak » vefat ilmuhaberi » tatlıyerinde bırakmak veya kes » munhezim » don cozulmek » yunanlı » kanatcık » turku » eteğine yapışmak veya sığınmak » kapcık » yolu » eli boğrunde veya koynunda kal » kırcıllık » methini işitmek veya duymak » omur curutmek » gurecilik » gelişmişcanlı » beli bukulmek » otonomi » patates boceği » catal aşı » kufurbazlık » insan bicimcilik » torpu » boğazıacılmak » tumamirallik » kurşungecirmez » tumcemsi » uskure » ilgincleşmek » gecmiş » ciziktirme » cırpıştırmak » kopek gibi » gozunun onunden gecmek » guneşlik » dovuşturmek » teavun » kulube » cekirdekci »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.