tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun un zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yarım kure » ceyizsiz » cıkmak » ongoru » catlamak » horozgozu » iştirakci » bir kol cengi olmak » ikbal duşkunu » ic tureme » tuze » ustune yaptırmak » hızla birdenbire » isim govdesi » guler yuzluluk » tutamac » tekerlek kırıldıktan sonra yol » cınlayış » okun yanlarda gosterilmişağır » yuzunun akıile cıkmak » cıkmak » kunde » dokulmek » duzgunlu » mektupcu » arasıveya araları acılmak acık » soz gelmek » gozu cıkmak » gorev » icin » teneffus » catır catır etmek » cuş » cok koyu sarırenkli guclu bir » kurklu » nb » pabuc pahalı » carptırmak » yonetim » yerden yere calmak » catıkirişi » elinde var » ust perdeden konuşmak » gonulsuzce » fazla mal goz cıkarmaz » on » acıkta kalmak veya olmak » buddhizm » comez » hucum »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.