tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temizlikcilik » yureği şişmek » bicimini alır hidrojenle oksi » mustahak olmak » cekişmesiz » cakıldamak » frenkleşme » surme » cekmek » ruslaştırma » oksurtucu » ağrı sancıgibi fiziksel veya » bufe » teehhul » yerine kullanılır » iyiye cekmek » guc » cer cop » alcak gonullu » ofkesini yenmek » ağzınıacacağına gozunu ac » kerteriz almak veya etmek » yenidunya » hucum » tukuruk bezleri » avuc » aktualite » şukretme » ekmek opmek » mustahkem mevki » kopuksuz » beytulmal » durumunda ayrılabilen parlak b » iceriye dalmak » icin surulen kimyasal madde » duven » soğuntu » gozu alışmak » borkenek » sırtustu » ozgunleşme » mucellithane » orumceklenmek » citme » ıt it ut ut » durtuşleme » olaylarısonucu elde edilen bic » kız kacırmak » denli densiz soz soylemek » zimmetine gecirmek »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.