tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun un zıt anlamlısı

yorgun un zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun un zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun un zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun un zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tedhişcilik » ekmeğine goz koymak veya dikme » serbest gureş » buz » aşcı » orf » allah allah » cul » canta ciceği » ordek » muptezel » muhmel » cay » yureği carpmak » duşurmek » percinlemek » duğumlu » karşıtı » ucuklaşma » deli gomleği » gor bak » takat kalmamak veya kesilmek » vektor » cekmek » şukreylemek » tup bebek » simitci » celmelemek » ceşni » koşeleme » akşam guneşi » boşluk » aktor » vazgecmek » olan kimse » cimlenmek » uzatılabilir » triportor » coktan veya coktandır » oz » biz attık kemik diye el kaptı » ciltci » okce » yuzustu » surum » başkırılır fes icinde kol kır » harman corman » nesturî » fıcı » olcer »

yorgun_un_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve yorgun_un_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_un_zıt_anlamlısı nedir ve yorgun_un_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.