tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dalga gecmek » ciceksimek » buyukluk satmak » citlembik gibi » bohca boreği » kosnul » ciceklendirmek » cağrıştırmak » dolabı frijider » eksik cıkmak » golge » verilen unvan » genişunlu » ağzının kokusunu cekmek » nobet » oclenme » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » tum başlılar » soğuk vurmak veya yakmak » fikir yurutmek » derisini yuzmek » turkuleme » bromurlu » gerceğe aykırı » mutedavil » guvenc » umit uyanmak » cokmek » guneşlik » uc » on calışma » muşirlik » ipcik » dumanıustunde » ustunseme » duşunucu » ucan kuşa borcu olmak » bektaşî sırrı » fransızlık » yeni eflâtuncu » ahu parcası » fener cekmek » duzenlemeci » yapılan resim ve bezeme işi » tor » meraka duşmek » akıl icin yol veya tarik birdi » insanustu » kusmek » taharruşetmek »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.