tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celseyi acmak » prescilik » fıstık camı » gozunun icine bakmak » corbacı » sozlukcu » yaygın oğretim » beyaz komur » kor baca » goklere cıkmak » dayanc » eline duşmek » yuzunu kara cıkarmak » po » aslan yurekli » ciğkofte » slovak » boğazında duğumlenmek » cokmek » kokertmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » hafıza dağarcık » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tarafından başkasına verilmesi » ahlatın veya armudun iyisini d » kolen olayım » kosinus » ter dokmek » avcunun ici gibi bilmek » uzerinize afiyet » korkudan cıldırmak » cemenlemek » tespih boceği » arap sacına donmek » uckâğıda bağlamak veya getirme » tukurukleme » muzecilik » dunya yuzu gormemek » capraşık » australis » camurluk » ga » elden cıkmak » capanoğlu » hint ipeği » bukuculuk » ne arar veya onda ne gezer » kolelik duzeni » buro » alnına kara surmek »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.