tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kayınco » oğretmek » tutmek » yağışduzeni » baygınlık gecirmek » kotu » gucu gucune » cekme » kutukleşme » gencleştirilmek » lâmba acmak » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » utulemek » mur » goz erimi » camaşır mandalı » kooperatifcilik » yuz binlik » başkoşe » suc » endustriyalizm » keyfinden bayılmak veya dort k » ust cıkmak veya gelmek » kocek » lâcka » uslûp » ayciceği yağı » surundurmek » olcmek hesaplamak hesap etme » gecmek » ucu » dondurme » mulkiyeli » dumbelek » ayrık kume » ince yağsız uzun kuyruklu bir » cıpır » sacak opmek » calkalanmak » makro » yuvarlakca olan tac yaprağı » cakmak » guvercingiller » kırkağac kavunu » yangın sondurucu » yuk » hakkıodenmez » surekli unsuz » duşundurtme » hasanpaşa koftesi »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.