tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukenmek » mes ut olmak » nobet » cozulme » stabilizator » kafa işcisi » tur ağac cember » toprak doyursun gozunu » zuyuf akce » ele gune veya ele gune karşı » seyran etmek veya eylemek » guvenceli » muco » ic cokgen » tur » te » olcek » tedhişcilik » bolunme » kuseğen » durdurmak » tilki uzumu » mehil muddeti » enfarktus » dillerde dolaşmak veya gezmek » tostculuk » gozu bağlı » cancılık » tokat atmak aşk etmek veya pat » antep fıstığı » ornek almak » surcme » absurt » gecimli » tutmek » akıllıduşununceye kadar deli c » moral cokuntu » acık teşekkur » tutununu tutturmek » sakalıele vermek veya sakalıka » yuz tutmak » hilesi hurdasıyok » kuldoken » vibrator » gonullu » gulbank » torelsiz » ucurulmak » dunya goruşu » frenk asması »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.