tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dumbelek » acmak » ilenc » allah icin » rolune cıkmak » dorder » hristiyanlaşmak » camlık » uşme » yureği parlamak » ipini cekmek » duğumlenme » dort duvar arasında kalmak » yoneltilme » okul kacağı » yalın uslûp » bukulmek » sansurlu » tuberkuloz » sustalıcakı » play back » ozleştirmecilik » makro » se » uranus » ekmeğine goz koymak veya dikme » duztaban » sarıcıyan » oykunmek » iyilik gormek » goruşturulme » gutmek » cıkmak » dunurcu » kuştuyu gibi » cinisiz » mel unca » cekip almak » allah veya allahım » yoneticilik » horozdan kacmak » ucuz alan pahalıalır » cadır catı » yer gecidi » tenceresi veya tencereleri kay » orselemek » pişpirikci » icin yaptığıhazırlık calışma » oda muziği » u »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.