tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doner kule » rencper » yumurta koku » ığrıp cevirmek » rafızîlik » kâbus basmak veya cokmek » acık ağızlı » boncukcu » sal » vakit gecirmek » kabine cekilmek » keceleştirme » bezi herkesin arşınına gore ve » mutehammil » kılıc uşurmek » yuzune kan gelmek » tuze » tu » uzunluk olcusu » kopurtme » onune bir kemik atmak » rafinator » akıl kethudası » oz odun » tukenmez » purcuklu » gozcu » cok cok » gonder » ma me » şolen » imtizac etmek » kanıtlamak » caycılık » oclenme » kucuk martı » sozlendirici » acılmak » dağıtım burosu » duşkırıklığı » duşundurmek » birleştirme montaj » başınıkaşımaya vakti olmamak v » onune gecmek » up » dekartcılık » sureğen » gozuyle tartmak » doşetilmek » dovmek »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.