tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pis pis gulmek » murekkep yalamış » cimdiklemek » onlemlerin butunu » oyuncakcı » dokum evi » rızkınıcıkarmak » korece » şın » sarayda veya zengin konakların » yarayan cevresi oluklu kucuk » guclu kuvvetli » araplaşmak » canıltı » hoşduruma gelmek » beyninde şimşekler cakmak » kucuk karga » cir » surgu » cekirge şalvar » terbiyeli corba » gorecelik » ustune kuşkondurmak » mut a nikâhı » kac » umitli » akıllıkopru arayıncaya dek del » ovuntu » yere bakan yurek yakan » davranmak saygıgostermek soz » koşekleme » şohret » gobek » merak etmek k kalın okunur » kurdan gibi » yedek parca » eğitim arac ve gereclerinden d » yururluğe konmak » dilinden duşurmemek » doğaclama » musteniden » cırpınmak » cektirme ağı » jupiter » husnukabul » icini sarmak » yalancıcıkmak » para ile değil sıra ile » ala ele » copcatanlık »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.