tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
istenilen bicim elde edilen m » acem kılıcıgibi » ustune yaptırmak » calpara » renk olcme » menfaat gutmek veya gutmemek » gecici madde » hurmetsiz » allah taksimi » duşurulme » bicimdeki bolumler » cağcıllaştırmak » allah mustahakınıversin » ne dağda bağım var ne cakalda » koc » boldurmek » yoreselleşme » duvar cekmek » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » recelci » trafik mufettişi » surgun » cığalanmak » boğurtme » puskurtme » salur » duygularıacığa vurmak » kacırmak » oznel » gobek bağı » gonuldaş » celik metre » ozdeştirme » od » yuzu yerde » buyuk amiral » mış miş muş muş » otobus » eğmec » m2 » sun î solunum » duşunurluk » cıkma » tekaut ikramiyesi » turk » ağzınıacmak » acık hesap » tekerlek kırıldıktan sonra yol » serce » gobeği sokakta kesilmiş »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.