tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karbur » muessis » ic oğlanı » acıcı » midesi almamak kaldırmamak ka » duşundurmek » cıtlatmak » muessif » cozgun » cekmek » yureğini hoplatmak oynatmak ve » gozlemek » sonuc niteliğinde başka bir bi » duyek » hırsız kelepce » solom » allah ın adamı » ceyiz duzmek » yapakcı » yuklem birliği » iğne yapmak veya vurmak » uvey baba » olan ve genellikle ulkenin baş » cokek » av kopeği » nuzul inmek veya gelmek » olculmek » uzunlukta bir yanıyivli yuva » kanadıaltına almak veya birini » celmek » celiğe su vermek » olu mevsim » olum hak miras helâl » eller yukarı » gayrimusavî » circirci » cekinik » ne demek » duzenleşik » eline gecmek » penceletmek » takipcilik » oğurleşmek » yurutmek » oğretim programı » parcalatma » balast direnc » dumen » kubbealtı » ali »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.