tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
murtekip » deneyustuculuk » bunakca » maarifci » surunmek » acık celse » bicimdeki bolumler » koreltmek » slavistik » yakacak » yuzustu » nur ol » etmek » ruhiyatcı » mef ul » ay tutulması » kulak asma » meksikalı » başcevirtmek » cekirdeksiz » dunyalar biri in oldu » olmezleştirme » yuksekten konuşmak » civisiz kalkan » direnc » borcsuz harcsız » koftelik » gecenlerde » başkıc vurmak » mudana » hurriyetperver » ozgurleşmek » cırcıplaklık » golcul » arka kapıdan cıkmak » oksurtmek » humayun » oneri » yalan yere yemin etmek » kece » munasebeti duşmek » unlu turemesi » yuksek fiyat » eşek sudan gelinceye kadar dov » monu » yiğitce » cocuk yapmak » kendine yedirememek veya onuru » si » mal kapital »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.