tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzgun » kacıkca » allah hoşnut olsun » kampa girmek veya kamp yapmak » kırlangıc otu » mufret » butikcilik » orman koyu » boğur » cokuş » ok gibi yerinden fırlamak » alcılatma » cr » fondoten » cavlanmak » kosteği kırmak » gocmek » gencleşme » cınlatmak » yureklilik » munferit » saklamak inkâr etmek » manikursuz » boluntuler » camur deryası » gecirgen » keramet buyurdunuz veya kerame » suzulmek » aklına tukurmek » burnu yere duşse almaz » mutemerkiz » eski pusku » saturn » darıunundan baklava incir ağa » harama uckur cozmek » suntırac » kacmak » puriten » biri veya bir şey icin olumsuz » acılmak » alacık » nufuzkâr » neyce » istimzac » ucmak » calgıhane » tıkaclı » ozdeksel » ara soz » her tur gosteri yapmaya uygun »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.