tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lâtin yelkeni » oren » dunden hazır veya razı » cıkıklık » mumkun olmak » cıvdırmak » kaymak bağlamak veya tutmak » sanat dunyası » muhre » cozulum » arif olan anlasın veya anlar » ic savaş » gozleri kararmak » dunya âlem » beklenmediği umulmadığıveya c » gorecelik » pusurlu » carpma » saygıgostermek » pacacılık » bulunduğu yer basamak » musavatsız » picuta » ucuculuk » dort yanıdeniz kesilmek » gecirmek » sevir » kamu sektoru » centilme » ortuk » uflemeli calgı » yureği delik » anlamıverir » bir şeyler veya bir şey olmak » tokaclama » perdenin uzerinden oynatılan » derc » tuyme » lâmadan oluşmuş arasına yerle » icindeki en kucuk birlik » yarıkubik » deprem bolgesi » muşebbeh » tus » cıkmak » cam balı » kılıc alayı » mukâfat almak » ureme organları » vus at »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.