tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
biletci » cumbur cemaat » dil otu mu yedin » arac » muesses » koşe tutmak » kotek » col tavuğugiller » yemek secmek » in » getirmek hazmetmek » kapucin » teneke calmak » acık zaman » dayalıtahta kalas » sırasına gecmek » kalmak » el elin eşeğini turku cağırara » kırc » fıstıkcı » oğurmek » olu doğum » pirinc » az tamah cok ziyan getirir » tecahul etmek » romork » geciliş » istenccilik » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » başına dunyanın belâsınısarmak » deklânşor » plutonyum » kucuk capta » husnuyusuf » formul » kumultu » gulmeceli » dovdurulmek » yurumek » şerbetci otu » punduna getirmek veya pundunu » cıkartma » il » kacınma » gondermek » kulâh » taaffun etmek » kuru hasır veya kilim ustunde » hungurdeme » camcak camcak »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.