tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayıp etmek veya yapmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » japon denizi » hatim surmek » bolum » oleyazma » hanbelî » sutsuz » veya giysinin uzerine konulan » doşemcilik » acan asklımantar » cizik cizik » yuzucu » kullanılır » stand by » okuyup uflemek » jole » cunup » acıktan kazanmak » dilekce » parcalarıkaynaştırma işi veya » eksi uc » avar » başınıgozunu yarmak » temulentum » yuce divan » gumuşcun » flutcu » kacak » sultan ahmet te dilenip ayasof » gormezden gelmek » taşattın da kolun mu yoruldu v » belirtilen bolum » hangi taşıkaldırsan altından » urunlu » duşculuk » kaplan bocekler » acıkgozluluk » opup başına koymak » ickisiz » tebaruz » karının saclısı tarlanın taşl » gurultu cıkmak » linc » cengi kolu » koşe bucak kacmak » ustluk » cirişli » muptelâ » guneyli »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.