tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akraba cıkmak » sesini yukseltmek » oleyazmak » hesap acmak » yedi gomlek uzak olmak » elektronik calgılar » insan eli değmemişveya dokunma » yonetmelik » boşluk » luzumsuzca » guvercin » kaba turkcesi » gelip gecici » gumuşîleşmek » dolabı frijider » tıkaclamak » sağdan geri donmek veya sağdan » gosterişsizlik » kulfetli » surmek » goz » takarrur » gozune batmak » fırıldak yapan veya satan kims » altlıustlu » lâcka olmak » kurum kurum kurumlanmak veya k » suflî » odunlu » mayalanabilen ve coğu tatlıola » br » allah dirlik duzenlik versin » onune gecmek onune gecmek » kıl kadar kalmak » haric » uzunc » buyuk yemin etmek » dipciklenme » zarar gormek » picleşmek » cıkarsama » intelektualizm » cay servisi » arasında den başka anlamıyl » yuksuk kadar » buruşukca » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ackıcı » tasallup » olcum »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.