tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kusurlu » vur patlasın cal oynasın » ses turemesi » zerresi veya zerre kadar eseri » pacavralaşmak » sorma kişinin aslını sohbetin » yureği sızlamak » surec » tehaluf » haric » surpriz » liman cuzdanı » gorumce » pd » orgusuz » musevvit » cekme » nukleon » acıklamalı » cıkışalmak » gonul hoşluğu » suslu » iz ac » yuruk semaî » ilâc yazmak » cozum » ic ses » kor bağırsak » lâf cıkarmak » ferc » hur » unc » mueddep » ickili » oğreniş » cok yavaşişyapan cevik olmaya » şeylerden her biri tabaka » sınıkcılık » kancılar » icini dokmek » oluşmuşmotorlu arac » sırp » zırhlıguc » yemişcil » cadırlı » sungulenme » um » ahcılık » icki psikozu » dost başa duşman ayağa bakar »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.