tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suc duyurusu » camaşırlık » dokturmek » kırac » buz » himaye gormek » simitcilik » kulak civisi » yuz kalıbı » acmak » uslu durmak veya oturmak » gulgiller » portekizce » gurultu » bayraklarıacmak » bir avuc » oncu » fuze » cevirmek » mec » gani gonullu » picleşme » bir koroğlu bir ayvaz » canım dese canım cıksın diyor » sozune sahip » donen kenarıcepecevre oluklu » vinc » yureği hop etmek veya hoplamak » selektor » yakışıklı » kaymak bağlamak veya tutmak » takdir etmek veya eylemek » kulupler arası » deliye donmek » duşkunler yurdu » yaban gulu » kopuksuz » gonlu gani » arefe gunu » yanardağbolgesi » terzi cırağı » gonlunu celmek » gule gule » colaklık » nufusunu cıkarmak » celik » calıdikeni » yurutme » gonul birliği » olcu »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.