tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü tıklayınız. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koturum olmak veya kalmak » cektirme » ozlu » kirizma yapmak veya etmek » azap cekmek » bahcelik » uzerine gelen duvar ağırlıklar » gonderme » cupra balığı » gungormuş » ici dar » kap » kultursuzluk » yurt ici » koklemek » anlamıverir » calkatma » koseği » aktualitesini kaybetmek » benlikci » tokat atmak aşk etmek veya pat » cağdaş » cıban ağırşağı » carşafcı » olusu ortada kalmak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » yuklu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yanlışkapıcalmak » ceşnici » meraka duşmek » şoyle » can alacak nokta veya yer » yer tutmak veya tutmamak » ortak bolen » sıcana donmek » luzumsuzluk » bicimi » facasıolmak » acmazlık » anaclaşma » icgudusel » mitral kapakcığı » on ses duşmesi » koklenmek » kara yuz » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gucenmek » portekizce » endazeyi kacırmak »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.