tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic denge » duşkunu » susletme » iceri » mutemadiyen » cızıktırmak » karnıac » calışkan » sert bir durum almak katılaşm » ayva gobekli » ortakcılık » mektupculuk » doğru cıkmak » yuzuğu geriye cevirmek » anasına bak kızınıal kenarın » kor ucuş » bolumunden her biri sezon » kacıntı » kok bilgisi » donerci » avuc » cıtlatış » kulâhlı » umran » kalbini calmak » taaffun etmek » evvelâ can sonra canan » gostermeci » kufeci » ucu » yerinden yonetim » sevdasına duşmek » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » amerikan » direnc » bilek gureşi » acıkok » kulak asmak veya asmamak » eline elinize veya ellerinize » marpuc » cırpma » dalgıc elbisesi » uc aylık » buyuk yemin etmek » cizmecilik » biri cok olmak » tuplemek » gu » cukurlatma » sus »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.