tdk sözlük TDK Sözlük

 

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü

yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü ziyaret ediniz. uludağ sözlük yorgun zıt anlamlı kelimeler sözlüğü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gobek atmak » tedahul » nazariyatcı » goynumek » tanzimatcı » surfile yapmak » aşağıyukarıyurumek » ozellik başkalık fark » taşcıl » luks lâmbası » kızılderili » calışmak » demec » cifti bozmak » luks » muskirat » cevirmek » gonen » duzencilik » gucsuzce » guncelleştirmek » koksuz » dizleriini dovmek » parıltı » guttuğum domuzu bana oğretme » duşunurluk » pomakca » tur ağac veya metalden değnek » kul kole veya kul kurban olmak » nufus patlaması » heple hic ilkesi » ev acmak » ciceklenme » acığa almak » ateşbacayıveya sacağı sarmak » kangal kopeği » odlekce » hint safranı » politika gutmek » sozlendirmek » alcalma » cuzamlı » ilk goz ağrısı » aklına tukurmek » duğumlu » half time » calışılmak » ucuza cıkmak » gule gule » gon »

yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü hakkında da bilgi ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü nedir ve yorgun_zıt_anlamlı_kelimeler_sözlüğü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.